KERSTKAARTEN? De Koog verrast de ongeslagen koploper Puntendeling voor Texel in aantrekkelijk duel Timmer wint menwedstrijd door foutloze proeven Zwaagdijk thuis onderuit TEXELSE g couRANT Nipte overwinningen in bowlingstrijd Veel records in trimloop AVT Van der Neut stopt aan eind seizoen Eerste zege voor herenteam Tevoko Mareis (H) boeken tweede overwinning Dammers behalen ruime overwinning Voetbalprogramnii Voetbaluitslagen Sterke start GVT in competitie Smash'68 wint volleybalderby Zaalvoetbal Uitslagen Tevoko Zwemdiploma'! in Calluna NK voor para' weer op Texel Drukkerij Langeveld De Rooy 10% DINSDAG 21 NOVEMBER In een spannend en aantrekkelijk duel hebben Texel'94 en SRC uit Schagen de punten gedeeld. In de wedstrijd toonden beide ploegen veel strijdlust en bij vlagen tech nisch goed verzorgd spel. SRC was aanvankelijk de betere ploeg en kon de rust met 0-1 ingaan door een vrije trap van Herman de Groot. Een fel strijdend Texel'94 scoorde een verdiende gelijkma ker na rust. Goed voorbereidend werk van Simon Brand en paul van Exel leidde tot een fraaie tref fer van John List. Texel'94 en SRC, nummers vijf en vier op de ranglijst, hebben de toe- Bowlingteam Bloemisterij v.d. Wal speelde deze week tegen de Sommeitjes. Het was een span nende strijd, en ondanks veel te genstand van de Sommeitjes kon Van der Wal toch de winst in de zak steken. Ook de heren van Geerts Glazen wasserij waren deze week goed op dreef. Vooral Geert Bosscha was niet te stuiten en gooide een mooie serie van 647. Hij behaalde jdrie punten. De All Stars, die tegen de Champ 'Sisters speelden, kregen de pun ten niet cadeau. Het was een spannende strijd tussen T.Z.N. en het Stunt Team. Even leek het er op dat T.Z.N. de winst zou binnen halen, maar mede dankzij een ga me van 189 van Trijn Stiggelbout van het Stunt Team zagen zij de winst aan hun neus voorbij gaan. De dames van W.B.Z. waren bij de huisvrouwenteams niet te klop pen. Mede dankzij een mooie serie van Chris Krijnen konden ze de volle winst meenemen. Bij de jeugd waren het nieuwko mers Ronald van Benthum en Kristian Kracht die niet te stuiten waren. Zij konden echter toch niet voorkomen dat hun tegenstander de winst mee naar huis nam. Uitslagen: TZ.N -Stunt team 2-3; All Stars-Champ Sisters 5-0; Tabakshop-Deurdouwers 4-1; So What-Geerts Glazenwasserij 2-3; Hotel Strandplevier-Barbaren 4-1; Hotel Taten- hove-Paal 12 5-0; Onder de Pomp-Gruisi 4-1; Bloemisterij v.d. Wal-Sommeltjes 3-2; Hotel de Weal-Last Minnet 4-1. Huisvrouwen: W B.Z.-T-Fords ^-0; Team 6-Klavervier 1-3; De Pins-Bloopers 1-3. Jeugd: Hotel Strandplevier-de Kegels 3,5-0,5; Taxi Grootjen-Verseput Verz. 1-3. Er heerste een gezellige stem ming bij de tweede trimloop van de atletiek vereniging Texel. Tweeenveertig deelnemers schre ven in. Bij de 1,3 km voor kinde ren tot en met 12 jaar werd Jaap Witte in een tijd van 5.24 min. winnaar bij de jongens, tevens verbeterde hij zijn persoonlijk re cord met 50 seconden. Rudie van der Ploeg haalde ook drie secon den van zijn persoonlijke record af en werd hiermee derde achter Evert Malschaert. Bij de meisjes was wederom Dominique Kooi man eerste in een tijd van 5.57 min. Bij de 3,1 km voor meisjes was Nienke Eilander veruit het beste met een nieuw parcoursrecord van 13.03 min., terwijl zij daags ervoor haar talenten reeds had la ten zien tijdens regionale selectie wedstrijden in Warmenhuizen. Daar was zij de snelste in haar leeftijdscategorie. Joke Westerlaken en Nico Nagte- gaal liepen weer samen op en ver beterden hun persoonlijke record met ruim twee minuten. Bij de jon gens heerst er iedere loop een ge zonde strijd met als inzet een persoonlijk record. Dit lukte Mar cel Keijzer met 1.18 min. Hij liep nu 11.44. Broer Ronny wist 28 secon den van zijn p.r. af te halen en liep nu 13.12. Coen Zoon en Robert Jan Appel werden respectievelijk eerste en vijfde in een nieuw p.r. van 11.34 en 13.08. Bij de 6,2 km vielen er geen nieu we persoonlijke records te note ren. Rien Brouwer werd eerste bij de heren in een tijd van 23.32, bij de dames won Nancy Sieling in 33.40. Mariska Koenders liep het snelst bij de dames veteranen in 28.54 min. bij de heren veteranen wist Piet Bakelaar in 25.51 Jan Beelen twee seconden voor te blij ven. Marijke Stark was de enige dome die zich waagde aan 9,3 km. Zij liep 47.48 min. over deze af stand. Bij de heren won Minne Goënga in een mooi p.r. van 34.40. Bij de heren veteranen ver beterde Andri Binsbergen uit Oosterend zijn p.r. met 1.06 naar 41.55 min. Martien Baars liep 11 seconden achter hem. schouwers ondanks de kou, harde wind en het zware veld, een boei- Hans van der Neut, trainer van W Texel '94, heeft beslo ten zijn contract aan het eind van het seizoen niet te verlen gen. De Helderse oefen- meester heeft dat het bestuur afgelopen week medege deeld. Van der Neut is aan zijn tweede seizoen op Texel be zig ende middag bezorgd. SRC had nog geen punten in uitwedstrijden verspeeld, en liet snel blijken Tevoko heren 1 heeft zaterdag middag in Egmond de eerste over winning van het seizoen binnen gehaald. Tegenstander Effect was minder sterk als vooraf ver wacht. De Texelaars hoefden zelfs geen set af te staan: 3-0. Tevoko begon aan de wedstrijd zonder spelverdeler Jitse Beinte- ma. Dit betekende enige aanpas singen in het Tevoko-spel. In plaats van het spelen met twee spelverdelers, moest Koos Doeven nu alleen de set-ups voor zijn reke ning nemen. Desondanks begon Tevoko in de eerste set zeer sterk. De passing werd goed verzorgd, waardoor de Texelse aanval goed gevoed kon worden. Door een goede opslag serie van Ben Kenter liep Tevoko vlot uit na een voorsprong van 11-1. Via een geslaagde doortikbal van Koos Doeven wonnen de ei landbewoners uiteindelijk de eer ste set binnen het kwartier met 15-7. In de tweede set kregen de Texel se heren beduidend meer tegen stand. Steeds keek het team tegen een achterstand van enkele punten aan. Aanvoerder Martin Koenen trok zijn team uiteindelijk over de streep. Tegen zijn sprong- services hadden de spelers van Ef fect geen verweer, waardoor de set na een 10-13 achterstand toch met 15-13 door Tevoko in de wacht werd gesleept. Waar Tevo ko in eerdere wedstrijden nog wel eens de aandacht liet verslappen, werd nu wel doorgedrukt. Met de gelijk spel werd ook de derde set gewonnen (15-10) en werden drie kostbare punten binnenge haald. Met thuiswedstrijden tegen de rode lantaarndrager Schoorl en opnieuw Effect in het verschiet hebben de Texelse volleyballers de mogelijkheid in de hand om af stand te nemen van de onderst plaatsen. Liet de mentale weerbaarheid bij de Mareis wel eens te wensen over, zaterdagavond wisten de heren op karakter eindelijk weer eens een overwinning te noteren tegen mede degradatiekandidaat HBC 4 uit Heerhugowaard. Na de wedstrijd van vorige week tegen ZAP waar. ondanks de nederlaag met drie punten, toch een vol daan gevoel aan over was gehou den. konden de Texelaars na een slechte eerste helft in de tweede helft tegen HBC 4 de goede lijn weer doorzetten. In de eerste helft werd er slecht verdedigd op de achterlijn en in de aanval waren de Mareis veel te statisch. HBC 4 profiteerde maxi maal van de aanwezige ruimte en nam gemakkelijk een voorsprong van zeven punten (14-21) bij de rust. In de tweede helft, met Erik Heijenk als gedreven man voorop, speelden de heren veel agressie ver, zetten de verdediging goed neer en in de opbouw werd veel meer rust gevonden om de vrije man te vinden. Langzaam maar zeker smolt de voorsprong van HBC 4 en bleven de Mareis met goed spel de scores pakken. HBC 4 kwam achter te staan en moest in een time out vechten om te pro beren het spel van de Texelaars te ontregelen. De Mareis echter ble ven geconcentreerd spelen met geloof in eigen kunnen en sloten de wedstrijd uiteindelijk winnend af met 43-36. Scores: Albert ten Wolde 21 pnt.; Bart Bakker 14 pntPaul Inpijn 3 pnt.; Jos Wit te 3 pnt.; Eric Heijenk 2 pnt. Programma voor zaterdag 25 november: Sportlaan, Den Helder 18.00 u. De Hoppers 2-De Mareis (D) 19.00 u. Enkhuizen 1-De Mareis (H) waarom. Met een korte dekking werden de Texelse spitsen ver bui ten het strafschopgebied gehou den. Snelle agressieve spitsen bezorgden de thuisclub handen vol werk. In de twaalfde minuut kon Bart Heerschap via de paal net redden op een inzet van R. Ploeger. Ook halverwege de eerste helft kreeg SRC een prima kans, maar de attente Leendert Eelman kon erger voorkomen ten koste van een corner. Het eerste Texelse wapenfeit vond pas in de 35e minuut plaats. Uit een rebound schoot John List hard in, maar de uitblinkende SRC- keeper Hageman bracht via de lat redding. Vlak voor rust kreeg Texel'94 net buiten het straf schopgebied enkele gevaarlijke vrije trappen tegen. De tweede daarvan werd door H. de Groot dwars door de goed opgestelde muur geknald. Bart Heerschap was machteloos. De thuisclub zet te nog even stevig aan in de laat ste minuten. Een enorme scrimmage voor de SRC-goal leid de echter niet tot de gelijkmaker. Na rust zette Texel'94 de duim schroeven aan. SRC moest terug, maar gaf zeer weinig ruimte weg. Met name het veel gezochte aan- dpeelpunt Paul van Exel werd het zeer moeilijk gemaakt door voor stopper Vijzelaar. Toen na tien mi nuten Simon Brand zich aanvallend meer inschakelde was het echter meteen raak. Brand dreigde met de bal aan de voet een van zijn befaamde schoten los te laten. Hij speelde daarentegen de iets vrijgelaten Van Exel aan die zijn kwelgeest keurig uitkopte. Zijn geplaatste schot werd door doel man Hageman gepareerd. De re bound belandde bij Texel'94 aanvoerder John List die strak en zuiver scoorde. In de volgende fa se deden beide teams er een schepje bovenop. Scheidsrechter De Vries hield het kort, waardoor veel vrije trappen in een rommeli ge fase volgden. Halverwege de tweede helft mislukte een daarvan op een komische wijze volkomen. De volgende vroeg weer het uiter ste van de SRC goalie. Een vlam mend schot van Ralph Koning weerde Hageman maar net uit zijn heiligdom. Ook Erwin Koning werd gevaarlijk in het laatste deel van de wedstrijd. Een doorkopbal werd door Arnold Kaercher, verdienste lijk invallend voor Henk-Jan Rama ker, rakelings langs de paal gewerkt. De gastheren bleven druk op de ketel houden, maar konden geen kansen meer creëren. Beide ploe gen waren redelijk tevreden met het gelijke spel, waardoor zij bei den goed mee blijven doen net achter de koplopers. Sieme Zijm. Texelaar Sieme Zijm is geselecteerd voor de voetbal wedstrijd van jong Oranje tegen Armenië, die vanavond wordt gespeeld. Hij behoort ook tot de selectie die het zaterdag tegen Cy prus opneemt. Het achttal van Oosterend/Texel behaalde in de derde wedstrijd voor de bondscompetitie in Andijk een 10-6 overwinning. De Texelse denksporters, die hun zege mede aan een voortvarende start dank ten, staan nu in de bovenste regio nen. Harry van de Wetering opende de score. Vanuit een slechtere positie counterde hij verrassend naar dam. Het was toen een fluitje van een cent om het karwei af te ma ken. Cees Vinke had intussen met zijn favoriete klassieke spel nestor Neefjes van OG Andijk in het nauw gebracht. Schijfwinst en nauwkeurig positiespel van Vinke zorgden voor de tweede zege. Frans Kuiper zette een goede Rozenburg-aanval in, maar begon toen te aarzelen. Toen hij zich een maal uit de wurggreep had bevrijd, bereikte hij met gemak de punten deling. Andijker Piet Burger bracht Gerrit Vlaming geleidelijk in moei lijkheden, die tenslotte te groot bleken. Adriaan Bruin maakte dit verlies weer goed via een voortref felijke partij. Met nog diverse stuk ken op het bord moest zijn tegenstander opgeven. Bert Duin werd in ongeveer gelijk waardige positie verrast door een combinatie naar dam en stond pardoes verloren. Rinus Vittali speelde soepel naar een uiterst voordelige positie, maar verzuim de door te drukken, zodat tegen stander A. Asma nog kon ont snappen naar remise. De stand was inmiddels 8-6 voor Ooster end. Piet Bakelaar had minimaal remise in handen, zodat de Texelse overwinning vrijwel vast stond. Omdat Bakelaars tegenstander in tijdnood het spoor bijster raakte, werd het zelfs 10-6. Uitslag: R. Sijm-P. Bakelaar 0-2; A. Asma- M. Vittali 1-1; P. Burger-G. Vlaming 2-0; A Burgmeijer-A. Bruin 0-2; G. Nieuweboer-B. Duin 2-0; J. Groot-F.Kuiper 1-1; J. Dol- H.vd.Wetering 0-2; C. Neefjes-C.Vinke 0-2. Eindstand OG Andijk-Damclub Ooster end/Texel 6-10. Koetsier Aad van Heerwaarden manoeuvreert zijn aanspanning door de vergrootte manage. (Foto Gerard Timmerman) De eerste menwedstrijd om de Jaap de Graafbokaal is zondag gewonnen door Kees Timmer. Hij reed met de schimmel Avant Cou reur de beste dressuurproef en liet in de kegeltjesproef alle ballen liggen. De dressuurproeven werden afge werkt in de vergrote binnenbak van de manege. De extra ruimte werd door de rijders als bijzonder prettig ervaren. Sommige figuren kwamen duidelijk beter uit de verf. Jurylid Dhr. Valkema gaf na afloop van iedere proef commentaar op het getoonde. Hij vond het jammer dat slechts enkele deelnemers een goede uitgestrekte draf toonden en ook de voltes waren niet altijd Zaterdag 18 november: Texelse pupillencompetitie: ZDH F1-Texel '94 F1 Zondag 19 november Zwaagdijk-De Koog O'end 2-VIOS W6 SRC-Texel '94 Texel '94-BKC Recreatie-voetbal: C'dorp-De Koog SVT-Tex. Boys 1-15 1-2 8-2 1-1 4-3 1-1 1-5 De GVT turnsters hebben in de eerste wedstrijden voor de turn- competitie D-lijn rayon Noord in drukwekkende prestaties neer gezet. Bovendien presteerden en kele jonge talenten boven ver wachting. Bij de pupillen zijn enkele meisjes nog maar drie maanden in oplei ding bij GVT. Toch wist de ploeg gelijk een tweede plaats te beha len achter het sterke Turnlust Mid- denmeer. Individueel werd Nienke Daalder derde. GVT heeft vijf prima jeugd- turnsters, die op volle oorlogsterk te verschenen. Voor de concur renten was er geen houden aan. Op sprong na werden alle toestel len winnend afgesloten. Slechts S.V. Tuitjenhorn kon het spoor vol gen en werd tweede met een ach terstand van meer dan vijf volle punten. Anna Lisa Albers wist de ze wedstrijd nog een extra tintje te geven door individueel als eerste te eindigen. Zo sterk als de jeugdturnsters van G.V.T. verschenen op de wedstrijd, zo zwak was de ploeg van de turnsters junioren. Oorspronkelijk een ploeg van vijf turnsters, maar door ziekte teruggebracht tot slechts drie. De beste drie turnsters per toestellen tellen voor het ploegentotaal zodat bij de drie resterende leden van de ploeg alle punten zouden tellen Brug en balk liepen niet best, ter wijl op sprong en vloer weer pun ten werden gewonnen. Het was een verrassing dat deze aange taste ploeg toch nog tweede wist te worden. Niet in het minst door het uitstekehde turnen van Bettine Schraag die individueel eerste werd. Na een lange afmattende dag tur nen waren de dames senioren aan de beurt. Een collectief sterk tur nend team van G.V.T. bestaande uit Marlon Witte, Annemieke Moor, Wendy Moor en Sanne Vla ming wist als ploeg beslag te leg gen op de eerste plaats. O.K.K. uit Den Helder en Turnlust Midden- meer hadden het nakijken. Indivi dueel werd Annemieke Moor tweede. even rond. Hij was wel erg te spre ken over het keurig recht over de middellijn rijden. Debutante Marieke Bakker kreeg een compliment van de jury. Hij had ook waardering voor Leen Bouthoorn, die met een moeilijke tandemaanspanning in de ring ver scheen. Daarbij zijn twee paarden De dames van Smash'68 hebben hard moeten knokken voor de overwining tegen dames 3 van Te voko. Al in deeerste set wist Tevo ko 3 snel aan een voorsprong van 10-3 te komen. Vooral aanvallend begonnen zij erg sterk en moest Smash'68 veel in de verdediging. Na een paar goeie time-outs wist coach Cynthia Winkelman de da mes ervan te overtuigen vooral het eigen spel te blijven spelen en zelf de aanval te kiezen. Hierdoor kwam Smash'68 sterk terug en won de eerste spannende set uit eindelijk met 15-13. Ook de vol gende set ging vrij gemakkelijk naar hen met 15-8. De dames van Tevoko gaven zich echter niet zomaar gewonnen, Smash was na een wissel even het spoor bijster en verloor de der de set met 6-15. In de vierde set kwam de altijd betrouwbare Miep Speets terug in het veld. Met veel aanvallend spel en een sterk block wist men het aanvallend goed spelende Tevoko nu te weerstaan. Smash won de laatste set met 15-7 en daarmee deze Texelse der by met 3-1 in sets. Voor een niet onbelangrijk deel was dit ook toe te schrijven aan het enthousiaste publiek dat zich duidelijk liet horen. voor elkaar gespannen. De vaardigheidsproeven werden op het parkeerterrein van de ma nege verreden. Wegens de over vloedige regenval waren de buitenbakken en het veld namelijk te drassig geworden. Kees Timmer wist in beide proe ven goede prestaties te laten zien, wat hem de eerste prijs opleverde. Willem Goënga werd door een goede dressuurproef tweede. Dirk van der Sande reed een sterke ke- gelproef, waardoor hij gemiddeld hoog scoorde en derde werd. De volgende wedstrijd is op 10 de cember. Woensdag 22 november: 18.30 u. Oosterend-De Koog J 19.15 u. Casino 2-Gempo 20.05 u. ZDH-Mantje 2 20.55 u. Klif 5-Rab 3 21.45 u. Texel 2-Oosterend 2 Zaaldienst: NIOZ Donderdag 23 november: 18.30 u. Casino 3-De Krim 5 19.20 u. Klif 4-Rab 20.10 u. Casino 2-Jelleboog 3 21.00 u. Texel 3-De Koog 6 21.50 u. De Krim 6-De Koog 5 Zaaldienst: Jelleboog Vrijdag 24 november: 17.45 u. Casino-Texel 2 J 17.00 u. ASC-Texel 1 J 18.30 u. De Koog-De Koog 2 19.20 u. De Krim 3-RAB 20.10 u. Jelleboog-Jelleboog 2 21.00 u. Klif-Plusklus 21.50 u. Mantje-Klif 2 Zaaldienst: Mantje Zaterdag 18 november 1995 Effect-Tevoko HPK 0-3 Ardea-Tevoko DPK 3-0 Coach/Seahks. 4-Tevoko 4 H 2-3 Smash '68-Tevoko 3 D 3-1 W'meer-Tevoko J 3-1 Zaterdag 25 november: Texel '94 B1-Con Zelo B1 SRC B2-Texel '94 82 Succes C1-Texel '94 Cl Texel '94 C3-SV0 C1 HCSC D2-Texel '94 D1 Texel '94 D2-HCSC D3 Meisjes: LSW-Texel '94 Texelse Pupillencompetitie SVO F1-Texel '94 F3 Texel '94 F2-ZDH F1 Texel '94 F 1-De Koog F1 SVC F1-Texel '94 F4 Texel '94 El-De Koog E2 Texel '94 E2-SV0 E2 De Koog El-Texel '94 E3 ZDH E1 -SVC El SVO Dl-Texel '94 D3 De Koog D1-SVC Dl Texel '94 D4-ZDH D1 Zondag 26 november: DTS-Texel '94 Vesdo-ZDH Apollo-De Koog Texel 2-LSVV 3 Succes 4-Texel '94 3 Call.oog 3-De Koog 2 Geelzwart 7-Texel 4 Texel A1-VIOS Al Dames: Winkel 2-Texel '94 Recreanten: De Koog-SVT Tex. Boys-ZDH SVO 2-SVC 13.3 12.3) 15.01 13.3( 10,0( 10.3 13. 1O.0 10.Q 10.0 10.01 11.1 11.0 11.0 11.0 120 12.0 12,0 14.3( 14.01 14.0( 12.01 11.0 14.01 14.31 12.01 14.(X 10.3 10.3( 10.3 Onder toezicht van de minstructeurs A. Middelbos Nagtegaal en vele andere langstellenden, werd zaterda Calluna afgezwommen voor a het A- als het B-diploma. Na een goed examen konden kinderen trots hun diploma in vangst nemen. De geslaai zijn: A-diploma: Renzo v.d David Stark, Marris Bart* Emiel v.d. Maden, Myrthe Iris Timmerman, Jonathan K penberg, Paul Bergsma, Maren Star, Thomas Smidt, Toy Iml Menno Hoogenbosch, M: Roeper, Koen de Lugt, Mariek! Vis, Mariska de Waard. B-diplo Nadieh de Vries, Marjolein schaf, Laura Vinke, Andries Daniel Montizinos, Roma Brou Frank Ellen, Danny Plaatsman, leen Bergsma, Dave Terpstra. De Koninklijke Nederlandse niging voor Luchtvaart (KM heeft de organisatie van de N( landse Kampioenschappen chutespringen opnieuw to deeld aan Paracentrum Texel periode waarin de wedstri plaatsvinden is naar alle schijnlijkheid de laatste week augustus 1996. Of het onder precisiespringen opnieuw opl wordt gehouden is nog maa vraag. De overwegend st wind op het eiland heeft de te afgelopen jaar vaak aan de gr gehouden waardoor niet het programma kon worden gewerkt. Een prima spelend De Koog heeft aan de overkant goede zaken ge daan. Koploper Zwaagdijk, nog ongeslagen in de competitie, werd overklast. De sensationele uitslag werd 1-2. De Koog begon sterk. Dat resul teerde al in de tweede minuut tot een doelpunt. Martijn de Veij speelde knap twee spelers uit en schoot hard en strak in: 0-1. De Koog bleef sterk voetballen, de achterhoede werd strak geleid door libero Hans Polderman en gaf weinig kansen weg. In de 23e mi nuut gaf Wil Wassenaar een steekballetje op Nico Schot, die al leen doorging richting vijandelijk doel. In het strafschop gebied werd hij aangetikt door de keeper. De scheidsrechter zag er niets in. Di- rekt daarna volgde een tegenaan val op links van Zwaagdijk. De linkerspits van Zwaagdijk passeer de de uitstekend keepende Jan Plaatsman met een lob: 1-1. Even gingen de koppies naar be neden bij De Koog. Dit duurde maar kort. Hard werkend als elftal pakte De Koog de draad weer op. Het team kreeg de betere kansen. Vooral de corners van Martijn de Veij veroorzaakten veel paniek bij de achterhoede van Zwaagdijk. De Koog kreeg voor rust loon naar werken. Wederom was het Martijn de Veij die met een droge knal vier minuten voor de rust De Koog op voorsprong zette: 1-2. Plaatsman, de keeper van De Koog, speelde werkelijk een abso lute hoofdrol in de tweede helft. Zwaagdijk gesteund door i natiek publiek, zette alles op i om de eerste nederlaag van seizoen te voorkomen. Maar b spelers van De Koog groeide vertrouwen dat er een sensati de lucht hing. Keer op keer z( Zwaagdijk de aanval, maar ste weer wist Jan Plaatsman de 5 keren. Ook De Koog kreeg wat kansen, maar deze wei niet benut. Zo bleef het tot del ste seconde spannend en iedereen bij De Koog dolblij da scheidsrechter affloot. Volge week moet De Koog weer uiti Apollo. (ADVERTENTIE) heelt keus uit honderden kerst- en nieuwjaars kaarten. Wanneer u ze laat indrukken in de maand november treven wij i korting op de indrukprtjs. Drukkerij/uitgeverij Langeveld en de Rooy Parkstraat 10 Den Burg Telefoon 0222 - 362600 Fax 0222 - 314111

Texelsche Courant | 1995 | | pagina 8