grote koopavond Vrijdagavond Ouwe Sünderklaaswinkel F amilieberichten EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF TEXELSE J COURANT De Hoed NCRV filmt jutters en strandvonderij Tfexelaartjes in de Woningstichting Texel GRAVENSTRAAT 25 DINSDAG 5 DECEMBER 1995 kon. Een opnamerapport werd gemaakt in februari van dit r, terwijl de hoed al in oktober 94 was aangebracht. De ge ënte zegt dat de afwijking wel «gtijdig is geconstateerd, maar lop de bouw werd beweerd dat 1 om een tijdelijke overkapping om 's winters te kunnen rwerken. Frantzen verweet de neente dat deze bij dat contact .onbekende opzichter" heeft ngesproken en niet de eenside-directie of bureau B&M. Gelijkheid -ens het bestemmingsplan g het hotel niet hoger zijn dan dien meter. Hotel Opduin heeft gevolg van de technische in flaties in de opbouw op het dak 1 hoogte van 16 meter. Dat tenside dat niet mag is strijdig it het gelijkheidsbeginsel, gemeente vindt echter dat eenside en Opduin (dat door de- fde architect is ontworpen) op punt verschillen. Bij Opduin is opbouw klein in vergelijking :t de totale dakoppervlakte; bij lenside wordt nagenoeg het Ie dak door de opbouw in genomen. Frantzen vocht aan door erop te wijzen dat die mte nu eenmaal nodig is. Bij p kleiner dakoppervlak heb je automatisch minder techni- 1e installaties nodig. Barbertje intzen verweet de gemeente in vooringenomenheid. De op ting is dat Greenside „willens en wetens" illegaal heeft ge bouwd en nu moet Barbertje han gen. Het college is daarom niet geïnteresseerd in een minnelijke oplossing maar wil de hardste sanctie: afbraak. Frantzen vond dat een aangepast zadeldak best planologisch is in te passen. Hij wees uitvoerig op de financiële en praktische problemen die ontstaan als de techniek in andere ruimten moet worden ondergebracht, zo als het moeten aankopen van twee appartementen, als dat al zou lukken. Verweer Op de zitting werd namens de ge meente het woord gevoerd door Olaf Storms, ambtenaar van ruim telijke ordening. Die herinnerde er aan dat in elk geval buiten kijf is, dat de opbouw zonder vergunning op het hotel is gezet. Het totale gebouw is daardoor ruim 15 meter hoog geworden, terwijl 13 meter het maximum is. De gemeente zou vrijstelling van 10% kunnen geven, maar ook dan is het nog te hoog. Ook het zadeldak waarvoor Greenside vergunning heeft ge vraagd maakt het gebouw te hoog. Naar aanleiding van de vorige uit spraak van de rechtbank had de gemeente nog eens de financiële consequenties onderzocht van ge dwongen sloop. De schade is door Greenside op 1,2 miljoen gulden geschat, terwijl de gemeente niet verder kwam dan f425.000,-. Storms zei dat het financiële be lang in elk geval niet opweegt te gen het belang van handhaving van het bestemmingsplan. De ge meente meent bovendien dat het niet verplicht is om CV, luchtbe handeling en lift in een extra da- kopbouw te plaatsen. De appartementen hadden ook elk eigen CV kunnen hebben. Voorts is een veel kleinere lift mogelijk waarbij de liftmachine naast de liftkoker hangt. Er kan dus niet ge zegd worden dat de gemeente had moeten weten dat een opbouw van die omvang op het dak nodig is. De vergelijking met hotel Opduin gaat volgens Storms niet op. Ten eerste was de dakopbouw van dit hotel wèl op de te keuren tekening vermeld, maar belangrijker is dat de de opbouw van Opduin klein is in vergelijking met het totale da koppervlak en daardoor onderge schikt. Voorgeschiedenis De Texelse ambtenaar herinnerde ook aan de geruchtmakende voor geschiedenis van het hotel. De bouw van het oorspronkelijk ge plande hogere complex werd stil gelegd na actie van Tien voor Texel bij de Raad van State. Er kon na een jaar verder worden gebouwd na uitgebreid overleg waarbij ge meente, vergunninghouder en Tien voor Texel waren betrokken en waarbij een maximum hoogte werd afgesproken. Die hoogtebe paling was essentieel want de pro blemen waren juist ontstaan door het verzet tegen de oorspronkelijk geplande hoogte. Toen die maat toch fors werd overschreden zon der dat daarover met de gemeente was gepraat, kon dat niet voor lief worden genomen. „Niet optreden zal vergaande consequenties heb ben ten aanzien van ons handha vingsbeleid, de geloofwaardigheid van de gemeente en het zal indrui sen tegen het algemeen levend rechtsgevoel", aldus Storms. Storms reageerde boos over Frantzens aantijging die erop neer kwam dat de gemeente vooringe nomen is ten aanzien van Greenside en zich vooral door wraakgevoelens laat leiden zodat zij niet open staat voor een constructieve oplossing. Hij zei dat de gemeenmte wel degelijk naar andere oplossingen heeft ge zocht, maar echt geen andere mo gelijkheid zag. Storms liet ook afkeuring blijken omdat een belangrijk deel van de argumentatie van de tegenpartij pas daags tevoren aan het eind van de middag onder zijn ogen was gekomen, zodat het voor hem onmogelijk was geweest om zich voor te bereiden en om voor een belangrijke reactie te zorgen. Hij volstond daarom met enkele kant tekeningen. Hij hekelde het feit dat Greenside nu pas met een on derbouwing komt van de schade die de gedwongen sloop zou ver oorzaken, lang nadat de gemeente besliste op het bezwaarschrift. Verder voerde hij aan dat het niet persé nodig is om appartementen aan te kopen voor het aanbrengen van installaties die nu in de kap zit ten. „Een aparte ruimte op de be gane grond naast het gebouw hoort ook tot de mogelijkheden". President Mr Everaerts liet zich door Mr Frantzen nader informe ren inzake de technische mogelijk heden voor een minder omvangrijke technische installatie. In hoeverre biedt een kleinere (hy draulische) liftinstallatie soulaas bij een meer bescheiden dakop bouw waar de gemeente wel mee accoord kan gaan? Hij verweet Greenside zo'n lift nu pas ter spra ke te hebben gebracht. Frantzen: „Het was niet eerder aan de orde. Bovendien is zo'n lift veel duur der". De raadsman benadrukte dat Greenside de huidige opbouw zelf ook niet mooi vindt. „Maar de ge meente staat ons geen fraaiere oplossing toe". Storms probeerde te relativeren dat de sloop buitensporig veel geld zal kosten. De extra kosten zullen een percentage van de bouwsom zijn dat vergelijkbaar is met de financiële tegenvaller voor een burger die een illegaal ge bouwd schuurtje moet slopen of aanpassen. „De wet moet toege past worden, ook als grote bedra- gen in het geding zijn". Een televisieploeg van de NCRV was donderdag en vrijdag op het eiland voor een reportage rond jut ter Maarten Boon en strandvonder Jaap Groen. Beiden hebben ze hun bezigheden op het strand, maar wel vanuit een compleet an dere invalshoek. Een contrast dat de omroep voldoende interessant vond om een 25 minuten durende uitzending aan te wijden. Het idee is afkomstig van programmamaker Yvonne Pelgfum, die door haar vriendschap met een Texelaar be kend is met het eiland. Het reportageteam maakte op het strand opnamen van de jutter en de standvonder. Ze vertelden over gebeurtenissen als de aangespoel de pakjes sigaretten en de gram mofoon die weer bij de rechtmatige eigenaar werd be zorgd. Reddingbootschipper Groen nam de filmploeg ook mee voor een reisje aan boord van de Beursplein 5. Leerlingen van groep zeven en acht van De Bruinvis werden als figurant uitgenodigd in het Maritiem en Juttermuseum, waar Maarten Boon hen voor de zoemende camera op smeuïge jut- tersverhalen onthaalde. Voor de lens van de NCRV-camera vertelt Maarten Boon leerlingen van De Bruinvis over zijn juttersavonturen. Foto Gawd nmmarmani Psalm 91, vers 1 inbegrijpelijk en veel te vroeg is plotseling an ons heengegaan mijn lieve man en onze eve papa Willem Jan Cornells Zijm p de leeftijd van 51 jaar. Maartje Linda en André Esther en Peter Marleen fy december 1995 ot nfbel Tasmanstraat 21, 782 TE Den Helder. m ie voor verdere gegevens de rouwadverten- e in de Helderse Courant van 6 december 995. /ij kunnen het nog steeds niet begrijpen, lotseling is van ons heengegaan Wim Vader en moeder Stark Duwie en Jan Ria en Adri Simon en Gerrie Frans en Jolanda Neven en nichten te was zo moe, Hoeder en oma wat was u toch sterk n Uw leven deed U ontzettend veel werk vaar zwaar werden de dagen en lang de nacht to moeilijk is het vechten bij 't jntbreken van kracht. Moegestreden is op 90-jarige leeftijd, na een liefdevolle verzorging in „Verpleeghuis Texel", van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Greta Hendrika Kroes (Gree) weduwe van Arie Bruin Oudeschild: Riekie en Willy Oudeschild: Jan en Janny klein- en achterkleinkinderen fexel, 4 december 1995 Correspondentie-adres: R- Barhorst-Bruin, De Ruyterstraat 93, 1792 AM Oudeschild. Gelegenheid tot condoleren donderdag 7 de cember van 19.30-20.30 uur in „Uitvaart centrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den crematieplechtigheid zal plaatsvinden op VTijdag 8 december om 12.00 uur in het cre matorium te Schagen, Haringhuizerweg 3. Mochten wij iemand zijn vergeten een rouw- brief te sturen, wilt u dan deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op de hoge leeftijd van 90 jaar is rustig in geslapen onze lieve, oudste zuster, schoon zuster en tante Greta Bruin-Kroes sedert 5 januari 1982 weduwe van Arie Bruin Als oudste zuster had ze nog de zorg over ons. Bedankt Gree. Joure: Mien Veltman-Kroes Emmen: Riek Hoekstra-Kroes Marten Hoekstra Leeuwarden: Griet v.d. Wijk-Dijkstra Fokke v.d. Wijk en kinderen Texel, 4 december 1995 Dag lieve Oma Arjan Edwin en Marion Gemma en Jacco Edwin en Claudia Langs deze weg willen wij u bedanken voor de vele blijken van medeleven bij het verlies van onze RENÉ Familie Hoogenbosch Texel, december 1995 INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: /7,65 tot en met 3 regels. Per regel meer ƒ2,55 (incl. btw). Waterdichte sokkenI Echt perfekt en heerlijk warm. Mantje Sport. Decembermaand-geschen- kenmaand. Geef een fijn pakket van Semke Delica- texel. De Koog, tel. 317717, b.g.g. 317794. Kadobonnen. Nauta CD. Ouwe Sunderklaas De Twee Paardjes. Maskers, pruiken etc. Sla uw slag. 6 Dec. de laatste dag van Fair Trade in de Raadhuiskelder. Vrijdagavond grote koop avond in De Ouwe Sun- derklaaswinkel. Dagmarkt-slagerij A. Ott. Mager spek 250 gr. 2,75; vet spek 250 gr. 1,75; hamlappen 1 kg 10,98; hamschijf 1 kg 6,98. Ajax-artikelen. Nauta CD. Nu: div. artikelen, 2 halen, 1 betalen. De Twee Paardjes. Die unieke Kerst- en Nieuwjaarskaarten van Gerda Boersma (je weet wel, van die kinderpren ten) zijn niet te koop. Je krijgt ze kado als je wat bij Hans van der Klift koopt. Dank voor alle kaarten. Hartverwarmend. Ik zit momenteel in het verpleeghuis op Texel. Soms ben ik thuis. Loes Visser-Spaan Voor al uw schaats- accessoires moet u bij Mantje Sport zijn. Als vanouds: kerstbomen op Wilhelminalaan 22. Bloemisterij Bert van der Wal. Ook dinsdagmiddag 12 december geopend. De Ouwe Sünderklaaswinkel Kerstbomen groot en klein, met of zonder kluit. Wie eerst komt heeft de grootste keus, Tuincen trum v.d. Werva Verloren: zaterdagavond J'elleboog of omg.: gou den oorbel met kotter. Be loning voor de vinder. Sander Boom, tel. 314492. Spuitbus haarverf, felle kleuren f4.95. De Ouwe Sünderklaaswinkel. Let op: nieuwe lokatie v.h. Elina Glas blijft fascineren Hans van der Klift heeft een grote collectie oude gla zen, vazen, schalen, kom men, bowlstellen, messeleggers, onderzet ters, koekdozen en olie- en azijnstellen. Prijzen v.a. f10,-. T.k.: gebruikte parket vloer 75 m2 50,-, d. eiken, zelf te verwijderen. Info: Bosma Won. inr., tel. 313023/315811. Woningr. Gr. 3 k. flat m. cv., lift, eiken keuken, box, zolder, A'dam. Gevr. Huis op Texel. 020-6116179 of 312212 op Texel. Niet voor een elitair groep je, maar voor een breed publiek. Kunstwinkel Hans van der Klift houdt het leuk en betaalbaar. Maak er een gewoonte van. Verse hutspot haal je voor 95 Ct./Vi kilo bij* De Vlier. Kampeervakanties zomer '96. Uw tent staat al klaar. Haal de nieuwe pro gramma's bij Reisburo Texel Holland Interna tional. Te koop: zéér mooie blauwsparren (ook met kluit), prijs vanaf 30,-; prachtige kerstbomen, prijs vanaf 17,50. Wilhel minalaan, tegenover Aldi. Telefoon 315523 (bezor gen is mogelijk). Als vanouds: kerstbomen op Wilhelminalaan 22. Bloemisterij Bert van der Wal. Ouwe Sunderklaas De Twee Paardjes. Maskers, pruiken etc. Ouwe Sunderklaas De Twee Paardjes. Maskers, pruiken etc. Kerstbomen. V.a. 8 dec. op Wilhelminalaan 22. Bloemisterij Bert van der Wal. 6 Dec. de laatste dag. De Wereldwinkel Fair Trade in de Raadhuiskelder. Bij voldoende animo start op maandag 11 december een extra theoriecursus. Opgave: Rijschool Wet steen, tel. 315752. Als vanouds: kerstbomen op Wilhelminalaan 22. Bloemisterij Bert van der Wal. Ook dinsdagmiddag 12 december geopend. De Ouwe Sünderklaaswinkel. Voor de mooiste kerst boom naar Beatrixl. 17, tel. 312573. Gratis be zorgd. Peter van Heer waarden. Voor uw kerstversiering hebben wij div. soorten snijgroen en natuurlijke steekmaterialen. Tuincen trum vd. Werva Spuitbus haarverf, felle kleuren f4,95. De Ouwe Sünderklaaswinkel. Let op: nieuwe lokatie v.h. Elina Hutspot, vers gesneden, de komende weken uw voordeel voor 95 ct./V» ki lo. De Vlier. Kerstbomen. V.a. 8 dec. op Wilhelminalaan 22. Bloemisterij Bert van der Wal. Op CD-ROM: „Pamela An derson". Nauta CD. Vrijdagavond grote koop avond in De Ouwe Sün derklaaswinkel. Een weekje weg, Gran Dorado, Sunparcs, Center Pares, Aegon etc. Wij re gelen het voor u. Reisburo Texel Holland Interna tional. Ik ben weer terug van va kantie I Marja Wijnhoff, schoonheidssalon Tha- lassa, tel. 317364. Schaatsen slijpen? Wij maken ze er klaar voor. Mantje Sport. Meer dan 15.000 super voordelige vliegretourta- rieven vindt u bij ons, o.a. Melbourne v.a. 1993,-, Bali v.a. 1529,-, Los Angeles v.a. 974,-, New Vork v.a. 645,- en Dublin v.a. 329,-. Kom langs bij Reisburo Texel Holland Interna tional. Als vanouds: kerstbomen op Wilhelminalaan 22. Bloemisterij Bert van der Wal. Ook dinsdagmiddag 12 december geoj^end. De Ouwe Sünderklaaswinkel. Nieuw op CD-single: Ben nie den Haan, „Kom bij mij", G.T.S.T. Nauta-CD. Bach Flower Remedie nu bij De Vlier. Spuitbus haarverf, felle kleuren f4,95. De Ouwe Sünderklaaswinkel. Let op: nieuwe lokatie v.h. Elina Zuivere zuivel uit de Wad den natuurlijk, Wadden- zuivel van Sint Donatus. Di. midd., donderd. en za- terd. verkoop a/d boerderij. Een speciaal kado met de kerst. Een heerlijk pakket van Semke Delicatexel naar eigen smaak en keus. De Koog, tel. 317717, b.g.g. 317794. Vrijdagavond grote koop avond in De Ouwe Sün derklaaswinkel. Dagmarkt-slagerij A. Ott. Mager spek 250 gr. 2,75; vet spek 250 gr. 1,75; hamlappen 1 kg 10,98; hamschijf 1 kg 6,98. Ajax-artikelen. Nauta CD. Nu: div. artikelen, 2 halen, 1 betalen. De Twee Paardjes. Kerstbomen vanaf f10,-. Tuincentrum v.d. Werve, Bernhardlaan, tel. 312925. Op CD-Rom: „The Rolling Stones". Nauta CD. Garage gevraagd: Den Burg, te huur of te koop. R.R. Siebinga, tel. 315331. Inruilschaatsen. Sport. Mantje Te koop: 2 gebr. skiboxen. Tel. 311611. Kerststofjes-kortingsweek bij Atelier de Witte Engel: diverse kerststofjes afge prijsd en 10% op alle niet afgeprijsde kerststofjes. Nieuw op CD-ROM: „Ned. encyclopedie". Nauta CD. Handschoenen, wanten, mutsen, hoofdbanden, warme sokken... Mantje Sport. Rijn-Moezel Kompas 1996 is uit. De mooiste Rijnreizen. Boek nu, nu heeft u keus. Reisburo Texel Holland Interna tional. Kerstbomen. V.a. 8 dec. op Wilhelminalaan 22. Bloemisterij Bert van der Wal. Leuke foto, tekst, tekening of kaart? Wij bedrukken nu alle soorten textiel. Bijv. T-shirts, jeans, swea ters, slabbetjes, en schor ten. Zowel op witte als gekleurde textiel. Zelf meebrengen van textiel is mogelijk. Klaar terwijl u wacht. Full-color of zwart/wit. Ook kunnen wij een puzzel van een fo to maken. Snel naar Nau ta Foto of Pen en Present Langeveld en De Rooy. Moes-Goudrenetten, f10,- p. kist. Roodkokende stoofperen, v.a. f 1,- p. kilo. L. Huisman, fruitkwekerij De Veen, tel. 312203. Elke dag v.a. 17.00 uur warme gegrilde kip. Sla gerij Joop Schiphorst, Waalderstr., Den Burg. Uit eten? Dan naar bistro, restaurant 't Pruttelhuus. Iedere dag geopend. Naast onze uitgebreide la carte gerechten ook di verse specialiteiten: steengrill, fondua Aparte ruimte voor groepen. Tel. reserveren: 317586. Cocky's Kapsalon is al leen maandags gesloten. De enige kapsalon zonder afspraak. Tel. 317575. Simon Smit Fotografie. Creativiteit voor een be taalbare prijsl Tel. 314499. Steengrill! Zelf vlees en garni bakken op de steen. 6 soorten vlees, champig nons, paprika, ui, banaan, tropisch fruit, frites, geb. aardappelen, salade, verse groenten, stokbrood, krui denboter en diverse sau sen. Restaurant 't Pruttelhuus. Tel. 317586. b.g.g. 317672. Geen Iers of Amerikaans maar (h)eerlijk Texels rundvlees zonder hormo nen. Slagerij Joop Schip horst, Waalderstr., Den Burg. Ouwe Sunderklaas De Twee Paardjes. Maskers, pruiken etc. Kerstbomen. V.a. 8 dec. op Wilhelminalaan 22. Bloemisterij Bert van der Wal. Gratis autowassen? Dat kan bij Texaco Star Mar ket, Postweg, voor min. 10 tankbeurten van 25 I. Gas bestellen, Hielke bel len, tel. 327027. Tegellijm of voegmateriaal nodig? Bel dan naar Tegel- zetbedrijf Toine. Tel. 315379. Ga met langer gebukt on der allerlei voetklachten, maar laat uw leed ver zachten. Pedicure Hetty Bakker, tel. 314415. Opruiming: Gazelle fiet sen, korting tot f300,-. Rentenaar, tel. 318000. Van het land naar de klant: Sieme Wuis brengt de aardappels bij u thuis. Bel 318885. Galerie Tessel gesloten van 16 nov. t/m 18 dec. Wie kan mij helpen aan een super 8 filmprojector1 Tel. 312478. Ook heerlijke kruidenzuur kool vindt u bij De Vlier. Geef haar in goede han dend Qnipp Kapsalon. Liefst op afspraak, tel. 312227. Café Chantant, een hapje, een drankje en een smart- lapje. Iedere vrijdagavond v.a. 21.00 uur in De Karse- boom. Tot ziens! Frans en Lies. Restaurant ,,De Fuik", De Waal is beide kerstdagen geopend met de gewone menukaart. Alleen op re servering. Tel. 312578. Andre Rieu. Nauta CD. Duindoorns hebben 200 keer zoveel vitamine C als citroenen, daarom stop pen wij ze in onze kwark en yoghurt. Donatus' Waddenzuivel natuurlijk. Deze week in de aan bieding. Decembermaand, feest maand. Hoofdprijs: f750,-. Haarstudio Binnenburg werkt elke donderdag op afspraak. Tel. 315224. Tegelzetbedrijf Piet Koo- ger voor al uw tegelwerk. Tel. 318463. Mats werkschoenen. Oersterk en lopen als Ec- co's. Mantje Schoenen. Haarstudio Binnenburg werkt elke donderdag op afspraak. Tel. 315224. Haarstudio Binnenburg werkt elke donderdag op afspraak. Tel. 315224. Texelse Boerenkaas. Ook voor Faxapparatuur kunt u bij kantoorboek handel Langeveld en de Rooy terecht. Bruid en Bruidegom, weet u dat Loodsmanswelva ren nu ook de mooiste bruidssuite van Texel heeft! Dus voor uw huwe lijksnacht en champagne- ontbijt 319228 bellen. Garage Dros Eierland. Tel. gewijzigd in 311611. Decembermaand: feest maand in Oosterend. Strandpaviljoen Paal 9 is vrijd., zaterd. en zond. geopend. Ja leuk! Een uurtje bow len met computerscore. Bowling partycentrum De Koogel. Tel. 317672. Cecil tuinbroeken, div. kleuren f139,95. Body warmers div. kleuren v.a. f79,95. Cecil, Wever straat 1c. Prijzen: kijk en vergelijk, 't Speelgoedhuis, Ooster end, tel. 318313. Ook voor laarzen en klompen. Eerst lekker eten, dan ge zellig bowlen. Restaurant 't Pruttelhuus en Bowling partycentrum De Koogel. Bowlen is leuk! Steengril len is lekker! Dat gaat pri ma samen. Bowling De Koogel en restaurant 't Pruttelhuus maken een feest op maat. Info tel. 317672, b.g.g. 317586. Als vanouds: kerstbomen op Wilhelminalaan 22. Bloemisterij Bert van der Wal. Bezorgers gevraagd voor ochtendwijk. Voor 8.00 uur klaarl f140,- p. mnd. Tel. 315170. J.vr. zoekt huishoudelijk werk in Oosterend, werkt, in overleg. Tel. 318253, 's avonds. Kerstbomen. V.a. 8 dec op Wilhelminalaan 22. Bloemisterij Bert van der Wal. Voor uw kleinvak, zoals knopen, ritsen, garen, voering... naar Fred van der Werf, Binnenburg 15. heeft per 1 januari 1996 voor verhuur beschikbaar: te Den Burg voor de categorie: doorstromers Kenmerken: woningtype 3-kamer bovenwoning aantal kamers woonkamer, 2 slaapkamers kale huurprijs ƒ663,19 totale huurprijs: ƒ672,19 Basiscriteria: 1. economische/maatschappelijke binding 2. maximaal inkomen: ƒ46.000,- Inschrijvingen die niet aan de basiscriteria voldoen, worden niet in behandeling genomen en terzijde gelegd. Specifieke criteria: 1. urgentie 2. bewoningsduur a. indien wordt ingeschreven door een woningzoekende die een woning achterlaat waarvoor hij/zij huursubsi die ontvangt van meer dan 300,- per maand, krijgt deze de woning toege wezen. b. indien wordt ingeschreven door een woningzoekende die een huurwoning achterlaat met een huurprijs van minder dan ƒ563,19 per maand, dan krijgt deze de woning toegewezen. Inschrijvingen dienen uiterlijk 12 december 1995 op het kantoor van de Woningstichting Texel, Postbus 100, 1790 AC Den Burg te zijn ontvangen. Te laat ontvangen èn niet volle dig ingevulde inschrijfformulieren worden niet in de toewijzing meegenomen. LETOPI! Voor inschrijvers jonger dan 23 jaar kan geen huursubsidie worden verstrekt. Bij eventuele toewijzing vindt een inkomens- toets plaats. Woningzoekenden dienen te voldoen aan de criteria van de Huisvestingsverordening Texel 1994 voor het krijgen van een Huisvestingsvergunning

Texelsche Courant | 1995 | | pagina 3