Akkerbouwers uit dal, malaise in vleessector F amilieberichten TEXELSE J COURANT F^dbouw Wat 'ikzeggen wou. Alle uithoeken? Nageslacht viert 95ste verjaardag Sijp van Egmond 'Prettige Xerstdaqen gelukkig Nieuwjaar lexelaartjes VOOR AL UW: SCHERPE PRIJZEN DONDERDAG 28 DECEMBER 1995 Leven is heel even genieten van de eeuwigheid 't is geven en beleven tot in zaligheid waarom dacht ik dan zo even dat het bij mij lijkt op eenzaamheid Bedroefd maar dankbaar, is na een liefdevolle verpleging in het Gemini-ziekenhuis, in alle rust van ons heengegaan onze zuster, schoonzuster en tante Anna Cornelia Stiekema weduwe van Dirk Swartsenburg op de leeftijd van 77 jaar. L. Stiekema M. Stiekema-Snoek G. Swartsenburg Eddy en Adry Stiekema neven en nichten Texel, 22 december 1995 Gravenstraat 29, Den Burg. Correspondentie-adres: E. Stiekema, Molenstraat 59, 1791 DK Den Burg. De crematieplechtigheid heeft op donderdag 28 december om 13.00 uur in het cremato rium te Schagen plaatsgevonden. Met droefheid geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte, liefderijk verzorgd in „St. Jan", zacht en kalm van ons is heengegaan, onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Kleis Wetsteen weduwnaar van Jannetje Geense in de ouderdom van 91 jaar. Maartje en Henk Kees en Nely Anneke en Hans ft Lena en Udo klein- en achterkleinkinderen Texel, 23 december 1995 „St. Jan" Correspondentie-adres: H. Hooyschuur, Keidelplein 3, 1795 AH De Cocksdorp. De crematie heeft op woensdag 27 decem ber om 10.00 uur in het crematorium te Schagen plaatsgevonden. Heden is thuis overleden, op de leeftijd van 83 jaar, onze allerliefste moeder, schoon moeder en grootmoeder Riemke Mok-Tlmmermans weduwe van Maurits Mok Den Burg: Marianne Waverijn-Mok Ad Waverijn Pieter Gijs Jaap Elisabeth Amsterdam:Judith Mok Michéal O'Loughlin Saar 1861 HC Bergen N.H. 22 december 1995 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 29 december om 11.00 uur in het cre matorium te Schagen. Na afloop is er gele genheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. We waren erg verdrietig toen we afscheid moesten nemen van HENDRIEN KEYSER maar het heeft ons getroost dat er zoveel mensen haar een warm hart toedroegen. Ineke Annelies December 1995 Wij zijn dolblij met de geboorte van onze dochter Mandy Zij is geboren op 24 december 1995 en weegt 3880 gram Wim en Caroline Groszpietsch Commandeurssingel 3 1792 AT Oudeschild Tel. 0222-322147 Voor bezoek graag even bellen. Heel blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter Annemarie 26 december 1995 Jan en Cora Kuiper-Koopman Vierhuizen 5 1794 GM Oosterend Tel. 0222 - 318720 Voor bezoek even bellen. Een nat voorjaar en een droge zo mer. Toch viel er in 1995 meestal op tijd regenwater voor de groei van de gewassen. Met de op brengsten zat het dus wel goed. Anders was het gesteld met de prijzen van de produkten. Bedrij ven die een groot deel van hun in komen moeten halen uit vleesvee en schapen zagen hun inkomen sterk dalen. Voor akkerbouwers kwam er na een aantal moeilijke jaren een opleving. Bollentelers haalden over het algemeen een redelijk inkomen. De melkveehouders leverden on geveer 2,5 procent in op het inko men. Terwijl de melkprijs zich redelijk handhaafde, leverden kal veren en andere te verkopen die ren tekort op. Het aantal melkveehouderijen nam dit jaar verder af. Overblijvende bedrijven met jonge ondernemers of met een opvolger zien mogelijkheden hun bedrijf te versterken door aan koop of het leasen van melkquo tum. Mede door de lage prijzen voor het melkvee en de grote hoe veelheden ruwvoer van goede kwaliteit op bedrijven steeg de lea seprijs van melk tot ruim zestig cent per kilogram. Op het eerste gezicht te hoge leaseprijzen, maar toch haalbaar voor bedrijven die tegen een lage kostprijs per kg melk produceren. Dat de kostprijs per kg melk sterk varieert, bleek uit de verschillende financiële re sultaten. Want ook hier geldt het zelfde als bij de andere takken van landbouw: dat hoge opbrengsten per melkkoe nog niet de zekerheid geven dat het netto rendement ook hoog is. Het tegenovergestel de komt ook voor. Schapenhouderij De belangstelling voor de scha penhouderij nam door de slechte prijzen van het lamsvlees, de oudere dieren en de wol verder af. Mede door de steeds verder stij gende kosten zijn er weinig onder nemers in de landbouw die op termijn toekomstmogelijkheden zien voor deze bedrijfstak. Het zijn de lage vleesprijzen die ook de belangstelling voor deze tak doen afnemen. Er is maar moeilijk een inkomen uit te halen. In verhouding tot de vleesprijzen bleven de prijzen voor de aan te kopen dieren te hoog. Wanneer de andere kosten voor veevoer, ge zondheidszorg en geïnvesteerd vermogen er bij worden geteld, blijft er voor de schapenhouder weinig meer over. Akkerbouw Over het algemeen hebben de ak kerbouwers goede opbrengsten gehaald. Maar zoals ieder jaar ver schilden die per hectare en van be drijf tot bedrijf. Bij de wintertarwe werden opbrengsten gehaald tot 9.000 kg per bunder. Anderen moesten met 6.000 kg genoegen nemen. Zomergerst, afgezet als brouwgerst, kon in 1995 wedijve ren met het saldo wintertarwe. Sommige akkerbouwers slaagden erin om bijna 9.000 kg per ha zo mergerst te oogsten. Deze op brengst is ongekend hoog. Van suikerbieten valt te melden dat de opbrengsten aan kg wortel en suikergehalte sterk verschilden. Opbrengsten van meer dan 65 ton per hectare met 16,5 procent sui ker kwamen voor. Maar ook werd nauwelijks 35 ton per hectare ge oogst, metnog geen 14 procent suiker. De kurk waarop de meeste akker bouwbedrijven drijven is de poo- taardappel. Hier zijn eveneens grote verschillen in kaart te bren gen. Bedrijven die reeds enkele ja ren bezig zijn met minimaal gebruik van gewasbescher mingsmiddelen en meststoffen bleven zeker niet achter met hun opbrengsten. Deze resultaten wor den door het praktijkonderzoek op instituten onderschreven. Zij heb ben hiermee een voorsprong op datgene wat er voor de komende jaren aan veranderingen op het ge bied van gewasbeschermingsmid delen zit aan te komen. De nieuwere gewassen voor Texel, zoals witlofpennen, wortelen en winterbloemkool scoren over het algemeen redelijk tot goed. Toch vragen deze gewassen extra aan dacht van de ondernemers. Voorts is de kwaliteit van de grond waar op het gewas wordt verbouwd van groot belang. Vrij algemeen wordt gehoord dat de kwaliteit van het op het eiland geteelde pro- dukt ruimschoots voldoet aan de verwachting. De resultaten waren over het alge meen redelijk. Bij de crocussen kwamen teleurstellingen voor doordat bollen werden aangetast door een stengelaaltje. De groei van bepaalde soorten lelies viel te gen door de droogte en hete zo mer. Tevens daalde de prijs. Bij de tulpen narcissen en hyacinten wa ren de opbrengsten en de prijzen gunstig waardoor er een redelijke beloning tegenover stond. De veranderingen in de landbouw staan nog niet stil. Het vak zal naar verwachting ingewikkelder worden. Dit betekent dat nog meer wordt gevraagd van de on dernemer in de komende jaren. Hierbij valt te denken aan de wet geving, gewasbescherming en mi neralen. Ook op het gebied van landschap, natuurbeheer en milieu zal nog iets van de landbouw wor den gevraagd. Dit alles in een ver anderende maatschappij. Gezien de voorsprong die de Texelse land bouw op veel punten heeft, be hoeven de komende veranderin gen geen bedreiging te zijn. Ze kunnen ook als uitdaging worden gezien. Noodzakelijk blijft wel dat zoveel mogelijk wordt geantici peerd op zaken die ongewenste verrassingen kunnen geven. Bij voorbeeld het optreden van bruin rot en poederschurft in aard appelen, stengelaaltjes in bloem bollen, rhizomanie in bieten en cystenaaltjes. Noodzakelijk blijft dat ondernemers weten waar ze mee bezig zijn. Insleep van onge wenste ziekten en voor de land bouw wezensvreemde elementen op de bedrijven moet worden voorkomen. Mede dankzij hun voorsprong zijn er goede toe komstmogelijkheden voor de agra rische ondernemers op Texel. Dit ondanks alle veranderingen die er voor de landbouw nog komen. Jan Koolhof Op gezette tijden verschijnt er een foto in de Texelse Courant met daarop een boerderij of een woon huis. „Weet u waar dit is?", vraagt Maarten Stoepker of de Histori sche Vereniging dan. Hierbij weer zo'n foto. „Weet u waar dit is?" Het antwoord lijkt met zo moeilijk en we geven het meteen. Het is „ons" huis, De Ruige Hoek, langs de Rommelpot bij Den Hoorn. Maar toch is dat veel verder weg dan u denkt! Zelfs verder dan Amerika, als we de redactie van de Texelse Cou rant mogen geloven. Immers wordt vol trots gemeld dat de be zorgers in alle uithoeken van ons eiland komen en het motto op de kaart van de Texelse bezorgers vermeldt: „Ver? Naar mijn tante in Amerika, da's pas ver!" Wij hebben alle respect voor de in zet en goede wil van de bezorgers, maar dat de „Texelaar" overal wordt bezorgd, is niet waar' Al sinds jaar en dag zijn wij posta- bonné. Onze woning ligt volgens Hij heeft vijf kleinkinderen en acht achterkleinkinderen, maar vrij dagmiddag leek het of Sijp van Egmond uit De Waal véél meer opazeggertjes heeft. In De Wiel- waal, waar de dorpsoudste z'n 95ste verjaardag vierde, klonk het keer op keer: „gefeliciteerd opa". Voor zulke klinkende jaartallen zal de huiskamer wel te klein zijn, dacht Van Egmond toen hij het be heerdersechtpaar van De Wiele waal verzocht het dorpshuis dan maar voor de receptie in te rich ten. Een goede inschatting, want de jarige had tussen het handen schudden door nauwelijks tijd om het gebak op te eten. Je bent ook een bijzonderheid als je in het jaar 1900 bent geboren, nog steeds kras rondloopt en bijna elke dag op de bromfiets naar Den Burg toert. Van Egmond, geboren in Katwijk aan de Rijn, verhuisde in 1920 naar Texel, waar hij tot 1952 in Ei- erland boerde. Toen verhuisde hij naar Tienhoven. L. en R. te afgelegen om er de krant te laten bezorgen. En daar door hebben we hem altijd een dag later en krijgen we geen inte ressante informatie zoals de ge meentebegroting, meegestuurd. Overigens is dit geen klacht, maar een „rechtzetting" van informatie; wij wonen hier uit eigen vrije wil en naar volle tevredenheid! Adriaan en Sytske Dijksen, „De Ruige Hoek" 6 V_ -V Ttf- - Langs deze weg wil ik u allen zeer bedanken voor de grote belang stelling, de kado's, bloemen enz. en voor al D.E.K. uit Den Hoorn op mijn 95e verjaardag, 't Was voor mij een onverge telijke dag. Tevens wens ik iederéén een gezond en gelukkig nieuwjaar toe. Opa v. Egmond De Waal Ik ben genezen ver klaard en mag langza merhand wat werken. Vrienden, familie en bekenden wil ik be danken voor alle kaar ten, bloemen en belangstelling. Tevens wil ik eenieder een gelukkig nieuwjaar toewensen. Frank Plaatsman Joh. Camphuysstr. 261 2593 CN Den Haag INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: f7,65 tot en met 3 regels. Per regel meer f2,55 (incl. btw). Zaterdagavond a.s. René Froger Night in Dancing de Metro de Koog m.m.v. Kees Klaassen, Sigrid Ra demaker en 50 gesigneer de foto's voor de 1e fans. Gratis kaarten bij The Mu sic Store en Top Tien su permarkt. Zat. 30 dec.: Poundcake live in Sam Sam. Texeltours en Time-out gaan schaatsen! Ook voor volwassenen. Do. 4 jan. boot heen 12.05 uur terug 18.35 uur. Instap pen voor Time-out om 11.30 uur. Naar Thialf of bij natuurijs naar Noord- Holland. Kosten bus boot t/m 18 jr. HO,-, v.a. 19 jr. ƒ20,-. Opgeven: Wel- zijnsst. op 2 en 3 jan. Tel. 315582. Gezelligheid koop je bij Hans van der Klift. Verhuisd van Hollewal 51 naar Golfslag 8, 1791 HC. Piet - Annie en Brenda de Graaf. Gelukkig en gezond 1996. 1 liter Duitse huiswijn voor ƒ9,95. De Vlier. Klaverjassen: dinsdag avond 2 jan. weer ons maandelijks kaartavondje in de „Witte Burcht", aan vang 20.00 uur. Oliebollen? Bestel ze dan bij de Z.W.O.-groep Geref. kerk voor project in Kenia. 6/5,-, 13/nO,-, 20/ƒ15,-, 28/f20,-. Bestellen bij: 313878 of 312131. Audire hoortoestellen Ma. 8 jan. a.s. C. Ooster hof géén zitting in Den Burg. De combinatie van vak manschap en talent, zoals je ze verenigd ziet bij Hans Benoist is zeldzaam. Deze aquarellist van het Texelse landschap is de trots van de collectie van Kunst handel Hans van der Klift. Oliebollen - bezorgdienst 317729 317468. Huisvesting gezocht. Ik zoek voor de duur van ca. een half jr. (in overleg te bepalen) een huisje op Texel om rustig te kunnen werken (schrijven). Huur tot ca. ƒ1000,- p. mnd. Wilt u mij bellen of schrij ven. R. Smithuis, Ypestei- nerlaan 105, 1851 ZT Heiloo, tel.072-5339663. 1 Januari 1996 vanaf 14.00 uur „Katerconcert" met „Small Buzz" in Pavil joen „De Verrekieker'' Oudeschild. 200 gram cakemix voor 1 gulden. De Vlier. De nieuwe zomerreispro- gramma's zijn uit, boorde vol prachtige bestem mingen. Kom dus snel langs, er is nu nog volop keus Rabobank Texel, tel. 0222-369911. Banketbakker werkzaam bij 't Gouwe Boltje zoekt woonruimte in Oosterend of in Den Burg. Tel. 317866 of 318207. Versgebakken kwarktaart en appeltaart, smaakvol en zonder suiker. De Vlier. Uw aardappels gratis thuisbezorgd. Van het land naar de klant: Bel Sieme Wuis, tel. 318885. Klaverjassers denk aan de open klaverjasdrive in de Ouwe Ulo. Aanvang 20.00 uur. Vrijdag 29 dec. Met Oliebollen van s.v. De Koog scoort u hoog! Bestel snel 317729 317468. Volgens Jan des Bouvrie is er in Nederland sprake van een toenemende smaakontwikkeling. Dan weet je dus dat je voort aan bij Kunsthandel Hans van der Klift moet zijn. Eén goed begin is het hal ve werk? Zondag 1 januari 1996 vanaf 14.00 uur „Katerconcert" met „Small Buzz" in Paviljoen „De Verrekieker", Oude schild. Te koop i.v.m. koop zaktel. Seiko messagewatch in fo: 362780, Niels. Zat. 30 dec.: Poundcake live in Sam Sam. Texeltours en Time-out gaan schaatsen! Ook voor volwassenen. Do. 4 jan. boot heen 12.05 uur terug 18.35 uur. Instap pen voor Time-out om 11.30 uur. Naar Thialf of bij natuurijs naar Noord- Holland. Kosten bus boot t/m 18 jr. ƒ10,-, v.a. 19 jr. ƒ20,-. Opgeven: Wel- zijnsst. op 2 en 3 jan. Tel. 315582. Audire hoortoestellen Ma. 8 jan. a.s. C. Ooster hof géén zitting in Den Burg. Bestel nu uw Oliebollen 317729 of 317468. 10 voor ƒ6,-. Feestelijke oudejaarsa vond in de Worsteltent. Om 20.00 uur 3-gangen verrassingsbuffet met op treden van Ladies Pleasu re en Miss Geraldine. Reserveren gewenst. Om 24.00 uur is de deur voor iedereen los. Wij wensen alle Texelaars een voor spoedig 1996. De Worsteltent, Smitsweg 6, Den Burg, tel. 310288. De nieuwe zomerreispro gramma's zijn uit! De mooiste plekjes zijn het eerst volgeboekt... Dus boek nu bij de Rabobank. Tel. 0222-369911. We hebben u gemist vorig jaar! Maar 1 januari 1996 vanaf 14.00 uur komt u toch wèl bij het „Kater concert" met „Small Buzz"? Paviljoen „de Ver rekieker" Oudeschild. Bestel nü uw oliebollen. 10 voor ƒ6,- tel. 317729 317468. Wie zaterdag het spoor volgt van verse appelflap pen komt vanzelf in de Hogerstraat. De Vlier. Opvallend in de collectie van Hans van der Klift is de enorme hoeveelheid mooie oude glazen. Schaatsers opgelet! Do. 4 jan. naar Thialf. Tel. 315582. Vlierbessen aperitief nu ƒ5,95. De Vlier. T.k.: bruin leren stoel en een 2- en 3-zits leren bank. Tel. 312459. Ga zaterdag uw neus ach terna De Vlier bakt ze vers. Te koop: 2 pers. bed 140x200 cm; 1 city bike, meisje 8-12 jr. J.C. Kee- som, tel. 315640. Zaterdagavond a.s. René Froger Night in Dancing de Metro de Koog m.m.v. Kees Klaassen, Sigrid Ra demaker en 50 gesigneer de foto's voor de 1e fans. Gratis kaarten bij The Mu sic Store en Top Ten su permarkt. Husqvarna motor- en elektrische kettingzagen met automatische ket tingsmering; zaagblad lengte 40 cm. Vanaf ƒ450,—. Fa. Tatenhove, Den Burg, tel. 313809. Spetterende oudejaarsa vond in de Worsteltent om 20.00 uur 3-gangen verrassingsbuffet. Reser veren gewenst. Om 24.00 uur is de deur voor ieder een los. Wij wensen alle Texelaars een voorspoedig 1996. De Worsteltent, Smitsweg 6, Den Burg, tel. 310288. Prijzen: kijk en vergelijk, 't Speelgoedhuis, Ooster end, tel. 318313. Ook voor laarzen en klompen. Leuke foto. tekst, teke ning of kaart? Wij bedruk ken nu alle soorten textiel. Bijv. T-shirts, jeans, sweaters, slabbet jes, en schorten. Zowel op witte als gekleurde textiel. Zelf meebrengen van tex tiel is mogelijk. Klaar ter wijl u wacht. Full-color of zwart/wit. Ook kunnen wij een puzzel van een fo to maken. Snel naar Nau- ta Foto of Pen en Present Langeveld en De Rooy. Moes-Goudrenetten, ƒ10,- p. kist Roodkokende stoofperen, v.a ƒ1,- p. kilo. L. Huisman, fruitkwekerij De Veen. tel. 312203. Zaterdagavond a.s. René Froger Night in Dancing de Metro de Koog m.m.v. Kees Klaassen, Sigrid Ra demaker en 50 gesigneer de foto's voor de 1e fans. Gratis kaarten bij The Mu sic Store en Top Tien su permarkt. Zat. 30 dec: Poundcake live in Sam Sam. Grote pot bloemenhoning voor ƒ4,98 De Vlier. Wel even aan denken! De aardewerk poezen van Ire ne Maas koop je voortaan bij Hans van der Klift. Strandpaviljoen Paal 9 is vrijd., zaterd. en zond. geopend. Cocky's Kapsalon is al leen maandags gesloten. De enige kapsalon zonder afspraak. Tel. 317575. Verkoop van gebruikte bromfietsen. Bruining, De Koog. (0222) 317333. Administratie, Adviezen Belastingzaken. Admi nistratiekantoor Rood. De Dageraad 61, tel. (0222) 319429 Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen Verhuur bedrijf Bruining, Nikadel 60, De Koog, tel. (0222) 317333. Diverse maten kinderrijwielen Pils voor een piek. Zater dagmiddag 5 tot 6 uur.ln den Grooten Slock. Pils voor een piek. Zater dagmiddag 5 tot 6 uur. In den Grooten Slock. „Katerconcert" 1 januari 1996 met „Small Buzz" vanaf 14.00 in Paviljoen „de Verrekieker" Oude schild. Je bent een rund als je niet kunt? Nu het nog kan! Verras uw familie of vriend met een goede fles wijn of ci der. Wij bezorgen hem voor u. De Vlier Natuurlijk. Zaterdagavond a.s. René Froger Night in Dancing de Metro de Koog m.m.v. Kees Klaassen, Sigrid Ra demaker en 50 gesigneer de foto's voor de 1e fans. Gratis kaarten bij The Mu sic Store en Top Tien su permarkt. Zat. 30 dec.: Poundcake live in Sam Sam. Zaterdag bakt De Vlier (buiten voor de winkel) appelflappen. Ze zullen smaken als vanouds. Te koop: voorlader Ford 2000; gevraagd: achterla der Tel. 319353. T.k.: Puch maxi brommer ƒ750,- gezichtsbruiner Philips ƒ100,-. Tel. 314283 (na 18.00 uur). Zaterdag! Proef gratis de smaak van een beker vers sap van onze moro sinaas appelen. De Vlier Na tuurlijk. Zaterdagavond a.s. René Froger Night in Dancing de Metro de Koog m.m.v. Kees Klaassen, Sigrid Ra demaker en 50 gesigneer de foto's voor de 1e fans. Gratis kaarten bij The Mu sic Store en Top Ten su permarkt. Oliebollen bestellen? s.v. de Koog bellen! 10 voor ƒ6,-, tel. 317729 317468 Knallend met de Worstel tent het nieuwe jaar in. 3-gangen verrassingsbuf fet v.a. 20.00 uur. Om 24.00 uur champagne, oliebollen en vuurwerk. Reserveren gewenst. Om 24.00 uur is de deur voor iedereen los. Wij wensen alle Texelaars een voor spoedig 1996. De Worsteltent, Smitsweg 6, Den Burg, tel. 310288. Sierlijke garages en schu ren uit 32 mm-gg rabat, 35 j. gar.tijd, 40% kor ting, nergens goedk. Houtb., it Paradyske, Noardburgum, fold. 0511-474655 of 0511- 543313 of 543705. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouw-afval, vuilnis, e.d. Fa. Tatenhove, Den Burg, tel. (0222) 313809 Texeler dekbed staat ga rant voor kwaliteit, maar soms hebben wij een dek bed of onderdeken met een naaifoutje of vlekja Doe uw voordeel met 30% korting. Laagwaal- derweg 12, Oudeschild, tel. (0222) 312654. Eelke Kloosterman haard- hout. 1e Klas haardhout v.a. ƒ85,- per m3 bij u thuis. Tel. 05177-9592. Wilco accu's voor auto's, trekkers en motoren Ga rage Kievit, Jonkerstraat. Voor uitlaten, accu's, ban den en APK Garage Kie vit, Jonkerstraat 4, tel. 312525. Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommel- rem en 3 versn., zeer gunstig geprijsd. Verhuur bedrijf Kikkert, Badweg 19, De Koog, telefoon 0222 - 317215. Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! As surantiekantoor Bremer, Oosterend, tel. 0222- 318221 Waarom alleen blijven als het samen kan? Christe lijk Rel. Bur. „Samen op weg" wil u helpen bij het zoeken naar een partner. Regionaal. Bel voor info: Enkhuizen: 0228319147, Harderwijk. 0341430586. Aktie Carwash Postweg. Elke dinsdag programma 2 voor maar vijf gulden! Gevr.: nette gedragen kle ding voor Tsjechië en Roemenië. Wordt opge haald. Tel. 0226-394756/ 0223-617740 (Smit). Nieuwe bankstellen v.a. ƒ695,00. Wiersma meu belen, Wilhelminalaan 14, tel. 0222-315361/315099. Luchtdrukbuksen, lucht drukpistolen, kogels. Bonne mechanisatie - Ei- erland - Tel. 311229. Zelf autowassen, zonde van de tijd. Auto Car wash. tankstation Postw., 8.00/21.00 u. V.a. ƒ8,-. Tegelwerk? Bel dan naar Tegelzetbedrijf Toine. Tel 315379 Veel geluk voor weinig geld. Stuur een Papoea naar school. Dat zet écht zoden aan de dijk Postgi ro 109410 of bank 3625.91.040 tnv Stich ting Nw.-Guinea, De Koog. "I f Hout- en Bouwcentrum Van der Vis INGANG SPINBAAN hout, ruw en geschaafd, eventueel verduurzaamd, onder komo-keur Tuinhout en palen enz enz Gipsplaten, multiplex- en isolatieplaten, dakplaten, golfplaten, stenen, grind- betonblokken, zand, grind-, betontegels... Hèt adres voor vakman en doe-het-zelver. Maricoweg 6, Den Burg 3 312356

Texelsche Courant | 1995 | | pagina 3