Drukkerij verhuist naar de Spinbaan Bakker begint Primafoon in voormalige drogisterij Mensen -E Bedrijvigheid F amilieberichten Splitsing bedrijf LenR TEXELSE J COURANT RAB breidt activiteiten Alkmaar uit i; Nieuwe drogisterij Mets februari open Bedrijvig/^ Aparte winkels voor computers en Bruna Snelheidsovertreders Texels lam voor filmprominenten Gymlokaal verbeteren? Drukke tijden voor dames Klif Keuring Kotex Nieuw systeem spaarkaarten Werk Dorpsstraat eindelijk gegund Bowlingwinst Champ Sisters Gedeputeerde naar Texel Geen alternatief gegalvaniseerd hek Texelaartjes nd- ud- het VRIJDAG 19 JANUARI 1996 ttMrxWmha Langeveld de Rooy heeft een aantal Ingrijpende wijzigingen voor de boeg. De drukkerij ver huist begin volgend jaar van de Warmoesstraat naar de Spin baan. in het pand waar nu nog schildersbedrijf Looyer is ge vestigd. Of de Texelse Courant daar ook heen gaat, is nog niet zeker. De winkel van LenR aan de Parkstraat wordt gesplitst. De af deling met kantoorartikelen wordt uitgebreid en gaat het nieuwe ge zicht vormen. De rest van het as sortiment (,,Bruna"-artikelen) komt in een zaak, die momenteel RAB uit Oudeschild heeft het bouwcentrum in Alkmaar uitge- breidmet een vestiging in keu kens. tegels en sanitair. Het bedrijf is overgenomen van de fir ma Eecen, voor wie de keuken branche niet tot de kerntaken behoort. Voor RAB is dat wèl het geval. Texelaar Menno Koorn wordt bedrijfsleider. Onder de naam Bouwcenter Eiland-de Wild bv heeft RAB vanaf 1986 in Alkmaar een zaak in bouwmaterialen aan de Laanen- derweg. Het bedrijf richt zich op professionele afnemers. Houthan del Eecen, eigenaar van de keu kenzaak aan de Noorderkade, wilde af van activiteiten die niet thuishoren in het bedrijf. Tussen RAB en Eecen bestond volgens mede-directeur Paul Krugers al ge ruime tijd contact over een even tuele overname. RAB heeft het bedrijf per 1 januari van dit jaar overgenomen. Afgezien van de zaak in Alkmaar heeft RAB buiten het eiland bouw- en keukenzaken in Harlingen, Schagen en Den Hel der. Het concern ziet zich dan ook als een regionale onderneming. De inbreng van bedrijfsleider Menno Koorn, die tot voor kort bij RAB op Texel werkte, moet ervoor zorgen dat de Alkmaarse zaak volgens de bedrijfsfilosofie van RAB wordt gerund. De eindverantwoordelijk heid van de nieuwe zaak berust bij Jan Jacob Rab. Drogisterij Mets opent op vrijdag 2 februari de nieuwe vestiging aan de Weverstraat in Den Burg. 1 De zaak verhuist van de Parkstraat naar de voormalige Aldi-supermarkt. Met een winke- g loppervlakte van 230 m2 wordt n de drogisterij ruim dubbel zo groot als nu. Mets kan hierdoor de verschillen de produkten veel beter presente ren. Onder meer komt er een aparte afdeling voor de „exclusie ve" parfums voor dames en heren. Achterin de zaak komen een zon nebank en een schoonheidssalon. Volgens ondernemer Willem Mets is de verhuizing nodig omdat zijn zaak aan de Parkstraat te klein was en hij nog mogelijkheden ziet om -vooral in het seizoen- méér omzet te behalen. „Ik wil nog een keer vlammen", aldus Mets. „Als ondernemer moet je je kansen pakken." Hij heeft inmiddels al enthousiaste reacties gekregen. „De buurt is blij dat ik me hier vestig. De Aldi had geen ingang aan de Weverstraat, zodat je een 'dode hoek' in de straat had. Die verdwijnt nu. Bo vendien zien de mensen dat een gulden die op Texel wordt uitgege ven, ook weer op Texel wordt besteed." De grote glazen pui is inmiddels al geplaatst, zo kunnen voorbijgan gers in de Weverstraat constate ren. In de andere helft van de oude Aldi komt een Bruna-winkel, zodat de winkelstraat nog meer wordt verlevendigd. In het vrijkomende pand aan de Parkstraat wordt een Primafoon-winkel gevestigd. in de voormalige Aldi aan de We verstraat wordt ingericht. Dinsdag werd het definitieve koopcontract voor het pand van Looyer getekend. LenR had al en kele maanden een optie. Aan de Spinbaan komt straks het hoofd gebouw van LenR. In elk geval is daar plaats voor het technische deel (drukkerij, zetterij, opmaak), de directie en administratie Of de uitgeverij -waartoe de redac tie en advertentieafdeling van de Texelse Courant behoort- ook meeverhuist, is nog een vraag. Wellicht blijft de krant op de huidi ge lokatie in het centrum van Den Burg, maar dan in een nieuw kan toor op de begane grond. Momen teel worden de diverse mogelijk heden afgewogen. In elk geval blijft LenR eigenaar van het pand, en zal dus -na 109 jaar- niet geheel uit de Parkstraat verdwijnen. De vrijkomende ruimte van de drukke rij wordt waarschijnlijk verhuurd of verkocht. Eind deze maand zal de directie een haalbaarheidsonder zoek afronden, waarna een defini tief plan voor de invulling van het nieuwe bedrijfspand wordt gemaakt. Zeker is dat het pand aan de Spin baan gedeeltelijk zal worden aan gepast en uitgebreid. De drukkerij wordt ondergebracht in een nieuw aan te bouwen ruimte. Reden voor de verhuizing is dat het huidige LenR-bedrijf te krap is voor de di verse bedrijfsonderdelen. „We zijn letterlijk uit ons jasje ge groeid", aldus de directeuren Henk van Wijk en Taeke van Lin- gen. „In de loop der jaren is er stukje bij beetje iets aangebouwd en zijn diverse hokken ontstaan. Totaal zijn er inmiddels 34 mede werkers. Alle hoeken en gaten zijn nu benut. Elke ruimte heeft mis schien wel twintig functies, wat de doelmatigheid niet bevordert De routing is niet goed, de bevoor rading is een probleem, we heb ben geen acceptabele ontvangstruimte en onvoldoende parkeergelegenheid. Kortom, het is hoog tijd voor wat anders en be ters.' Eigen gezicht Ook het ontbreken van een „eigen gezicht" weegt zwaar voor de di rectie. „Nu 'zijn we een drukkerij achter de winkel. We willen ons graag beter presenteren." Het pand van Looyer moet daartoe worden verbouwd. Het betreft al leen het hoofdgebouw, waar nu nog de woninginterieurzaak is ge vestigd. In de naastgelegen werk plaats met woning zet Arnold Looyer zijn schildersbedrijf voort. Volgens Looyer (volgende week wordt hij 50) werd het tijd -mede omdat een bedrijfsopvolger ontbreekt- om gas terug te ne men. Wat hij precies gaat doen, is ook voor hemzelf nog een vraag. Looyer was de eerste eigenaar van het pand, dat in 1973 werd ge bouwd als een van de eerste ge bouwen op het bedrijventerrein aan de Spinbaan, Kantoorwinkel De afdeling met o.a. kantoorma chines, computers, zaktelefoons en kantoormeubelen zal voortaan het gezicht van de winkel aan de Parkstraat vormen. Met dit assor timent richt LenR zich zowel op de zakelijke als de particuliere markt. De winkel zal worden geèxploi teerd door Ben en Onnolien Zege- ren. Zij werken er beiden al jaren, maar vormen straks een vennoot schap onder firma met eigenaar Langeveld de Rooy. Bedoeling is dat de zaak voor de zomer een verbouwing ondergaat, zodat de artikelen veel overzichtelijker kun nen worden getoond dan nu het geval is. Bruna Bij de splitsing van de winkel ver vallen een paar arbeidsplaatsen. Daar staat tegenover dat Chris en Mieke de Vries de Bruna-winkel in de Weverstraat gaan runnen. Ook deze jonge ondernemers vormen met LenR een vennootschap on der firma en zullen de nieuwe win kel zelfstandig exploiteren. De afgelopen twee seizoenen waren zij actief in de bar-bistro op cam ping Dennenoord. Het stel zocht echtereen „jaar-rond" betrekking. In de Weverstraat is het „Bruna"- assortiment van LenR vanaf vrij dag 9 februari te koop in een boek en kantoorboekhandel voor de ge wone consument. Verkrijgbaar zijn o.a. schoolspullen, boeken in het populaire genre, tijdschriften, pen nen, papier en hobby-artikelen. Daarnaast heeft het echtpaar De Vries -beiden van Texelse afkomst- de mogelijkheid om produkten naar eigen keus aan te bieden. In de oude Aldi wordt momenteel ook druk gewerkt aan de nieuwe drogisterij van Mets, die een week eerder open gaat. Peter Bakker van de Hema is van plan eind maart een Primafoon te openen in de voormalige drogiste rij van Mets in de Parkstraat. Het wordt de eerste Primafoon op franchisebasis in Nederland. De Primafoon die PTT Telecom ja ren had in het centralegebouw aan de Waalderstraat, werd in mei vorig jaar gesloten. De klanten zouden voortaan naar Den Helder moeten. Dat riep nogal wat nega tieve reactie op, wat voor PTT Te lecom medeaanleiding was om Primafoonvestigingen in kleine plaatsen te handhaven of in eer te herstellen, bij voorbeeld op franchise-basis zoals nu in Den Burg. Dus voor rekening en risico van een zelfstandige ondernemer, die zich contractueel verbindt om de artikelen en diensten van PTT Telecom op een bepaalde wijze aan te bieden en te presenteren. De winkel in Den Burg is dus de eerste van het land die op deze ba- Bij een snelheidscontrole die giste rochtend tussen half tien en kwart over tien werd gehouden op het Bolwerk in Oudeschild, werden to taal 17 auto's gecontroleerd. In drie gevallen werd wegens te hard rijden proces verbaal opgemaakt. De snelste overtreder reed 72 km per uur. De controle werd voorgezet op de Pontweg ter hoogte van Den Burg waar 70 km per uur mag worden gereden. Tussen half elf en twaalf uur werd de snelheid bepaald van 263 auto's, waarvan er slechts twee te hard reden. De snelste reed 88 kilometer. In Rotterdam start volgende week het 25e Internationale Filmfesti val. Speciaal daarom heeft Hotel Central, dat naast het Luxorthea- ter is gevestigd, Texels lam op het menu staan. Daar wordt jaarlijks om gevraagd door tal van promi nenten uit de filmscène. Zo'n vijf jaar geleden begon het hotel met de Texelse lamsbout tij dens het festival. „Een ideetje van een toenmalige stagiaire, die in middels mijn vrouw is", aldus di recteur Jan Bakker. Hij trouwde Valentine Schilling uit Den Hoorn en bleef op veler verzoek lam ser veren. „Je probeert toch jaarlijks te vernieuwen. Zeker voor zo'n modieus gezelschap wil je trends vóór zijn. Vandaar dat we één keer besloten iets anders te kiezen dan lamsvlees. Halverwege het festi val heb ik het echter alsnog op de kaart laten zetten, want we wer den er zó vaak naar gevraagd." Bakker laat het vlees vaak rechtstreeks van Texel komen. „Ik pleeg een bestelling bij Goënga en mijn schoonfamilie neemt het mee." Namen van prominenten die zich aan de Texelse lekkernij ver grijpen heeft hij zo niet. Maar hij verzekert dat het er veel zijn. „Vo rig jaar zat Roman Polanski hier. Alleen weet ik niet meer zeker wat hij bestelde." Het festival duurt tot 4 februari. sis gaat draaien. PTT Telecom spreekt van een proef. Openstelling In tegenstelling tot de voormalige Primafoon zal de nieuwe vestiging op normale winkeltijden zijn ge opend, dus ook vrijdagavond. Klanten kunnen er terecht voor een grote en gevarieerde collectie telefoontoestellen, antwoordappa raten, faxen, autotelefoons en pie pers waaronder ook de Buzzer of zaktelefoon. De medewerkers beantwoorden vragen op het ge bied van telecommunicatie en re gelen de aanvraag of verhuizing van een telefoonaansluiting. De klant krijgt in bijna alle gevallen di rect het nieuwe telefoonnummer mee en de aansluiting kan in drie dagen worden geregeld. De winkel onderhoudt nauw contact met de aan de Waalderstraat gevestigde technische dienst, die gewoon in PTT-handen blijft. Ook aansluitin gen op Planet Internet kunnen in de winkel worden geregeld. Tele foonkaarten, steeds meer een ver zamelobject, behoren nu ook tot het assortiment. Ook zakelijke klanten zijn welkom in de winkel voor advies over en aanschaf van produkten en dien sten voor bedrijven, waaronder In- temet, ISDN, faxen en telefooncentrales. Ter gelegenheid van de opening zullen de klanten gebruik kunnen maken van speciale aanbiedingen. Verder komen er seizoens- en ge legenheidsacties (o.a. ter gelegen heid van Moederdag) en vakantieaanbiedingen en aanbie dingen in verband met lokale eve nementen zoals de Ronde om Texel. Drogisterij Mets verhuist binnen kort naar de Weverstraat en opent daar 2 februari. De oude winkel, die door PTT Telecom wordt ge huurd, zal met behoud van de be staande vloeroppervlakte worden aangepast zodat hij er uitziet als andere winkels van de Primafoon-keten. Het initiatief om op Texel een Pri mafoon op franchisebasis te stich ten, werd genomen PTT Telecom zelf. Aanvankelijk trachtte men met een andere winkelier in zee te gaan, maar de onderhandelingen daarmee liepen stuk. Met Bakker waren de zaken spoedig rond. Hij is enthousiast. „Telecommunicatie is een geweldige groeimarkt". Bakker denkt twee personeelsle den nodig te hebben om de winkel te bemannen. Hij heeft keus uit di verse kandidaten, die hem onder andere via het Arbeidsbureau wer den voorgesteld. De medewerkers moeten natuurlijk de nodige des kundigheid hebben. Ze volgen daarom een opleiding bij PTT en doen ervaring op in een andere Primafoon-winkel. De Drijverschool in Den Hoorn is aan de beurt voor ingrijpend on derhoud. Daarbij zal het gymlokaal worden meegenomen. Het is het enige gymgebouw op Texel dat niet aan de eisen qua afmetingen voldoet. Vandaar dat zal worden bekeken door de gemeente of daar iets aan kan worden gedaan. Wet houder Nel Eelman is echter niet hoopvol. „Je praat over tónnen. Maar als er een mogelijkheid is zullen we het meenemen." Het is even stil geweest rond het zaalvoetbalteam van Klif, maar stilgezeten hebben de dames al lerminst. Rond de jaarwisseling had het team het drukker dan ooit. Als eerste stond de wed strijd tegen Plubos op het pro gramma. Plubos. de laatste tegenstander in de eerste helft van de competitie, draait een goed seizoen. Samen met Klif be zette de ploeg de vierde plaats op de ranglijst. In het begin van de wedstrijd leek het erop dat dit zo zou blijven. Bei de teams gingen gelijk op, niet al leen qua spel, maar ook qua score. Lange tijd was de stand 2-2. Pas in de tweede helft wist Klif de marge tot 4-2 te vergroten. De overwin ning leek veilig, maar door een subtiele lob over de ver uitgeko men Klif-keepster werd het toch nog even spannend. Gelukkig ble ven de Texelse dames verzorgd spelen en kon de snelle spits de eindstand met een hard schot in de kruising op 5-3 bepalen. Een overwinning die het team mentaal wel nodig had. Niet lang daarna moest de bekerwedstrijd tegen Tornado worden gespeeld. Laatstgenoemd team speelt even eens in de afdelings-eerste klasse, maar is ingedeeld in een andere poule. Het probleem was dan ook niet het niveauverschil, maar coach Dirk Eelman kon door om standigheden slechts beschikken over vier basisspeelsters. Gelukkig mocht hij een beroep doen op Mo nique Smit, op het veld actief bij Texel '94. Klif was dus present, maar had geen wisselspeelsters. Tot ieders verrassing bleek de ploeg echter compleet genoeg. In een goede wedstrijd kwamen de dames liefst zeven keer tot scoren; dit lukte de tegenpartij maar drie keer. Aldus bereikten de Texelse dames de derde ronde om de Noordhollandse beker. Tenslotte werden de Klif-dames ook uitgenodigd voor een interna tionaal toernooi in Arnhem. Het „internationale" tintje ging een beetje verloren, omdat teams uit België en Frankrijk verstek moeten laten gaan door de barre weers omstandigheden. Het niveau werd er echter niet minder om; veel ploegen spelen mee in de hoogste klasse van Nederland. Een goede oefening voor Klif, zo leek het. Niets was echter minder waar; Klif won de eerste vier wedstrijden en werd poule-winnaar. Pas in de kruisfinales bleek de tegenstander een maatje te groot, zodat de ploeg van het „verre Texel" eindig de op een zeer respectabele derde plaats. De dames werden nog wel winnaar op een ander vlak: Klif werd uitgeroepen tot het spor tiefste team van het toernooi. Of de ploeg ook in het nieuwe jaar zo goed blijft presteren, zaf blijken in de tweede helft van de Helderse competitie, die inmiddels weer van start is gegaan. De 38-jarige Karen Keyser- Daalder heeft het diploma „inte grale massagetherapie" behaald. Zij volgde de afgelopen drie jaar één dag per week een opleiding aan het instituut Holos in Diemen. De studie omvat een behande lingsmethode met o.a. voet- en handreflexologie, acupressuur, adem- en ontspanningstechnie ken. Karen wil het geleerde toe passen in haar eigen praktijk thuis aan de Vuurtorenweg. Kotex houdt een kleine keuring voor konijnen. Afgelopen seizoen is geen tentoonstelling gehouden, maar er was toch behoefte aan een evenement. Texel heeft slechts een kleine vere niging met maar weinig echte fok kers. Toch is er een grote verscheidenheid aan rassen, van Vlaamse Reuzen en Franse hango ren tot kleine Pooltjes. Om ook de rest van de Texelaars Het spaarkaartensysteem van Bakkerij Ofrein, Slager Schiphorst, Bloemist Van der Wal en Groente man Van Etten is veranderd. Nog steeds krijgen klanten voor iedere f 10,- een stempel, maar volle kaar ten dingen niet langer mee naar één prijs. Een volle kaart met twintig stem pels is voortaan ƒ10,- waard, te besteden bij de vier deelnemers. Deze cheque kan worden op gesplitst in vier cheques van f2,50. „Zo heeft iedereen er wat aan", aldus één van de onderne mers. gelegenheid te geven een kijkje in de keuken te nemen en misschien enige nieuwe leden te lokken, wordt open huis gehouden op za terdag en zondag 20 en 21 januari van 14.00 tot 17.00 uur in het Ko- texgebouw aan het Paelwerck. De gunning van de herinrichting van de Dorpsstraat en de Badweg in De Koog is een feit. Dinsdag besliste het college officieel dat de firma Westerlaken het werk gaat uitvoeren. Het bedrijf zal op z'n vroegst volgende week groen licht krijgen om te kunnen beginnen. Als de temperatuur echter onder de vier graden Celcius daalt, kun nen werkzaamheden aan leidingen en riool onder het plaveisel niet van start. Winny Schraag leidde de dames van Champ Sisters naar een over winning. De Deurdouwers kon den niets inbrengen tegen dit bowlinggeweld. Door hard werken was ook een overwinning weggelegd voor Bloe misterij Van der Wal. Sietske van Vliet van Gruisi hield So What van de winst af. De dames hadden een sterke week, want ook Onder de Pomp schakelde de heren van Ho tel De Weal uit. Roelie Holtewes zorgde voor een serie van 440, waardoor de Pins de Bloopers terecht wezen. Bij de jeugd was Hotel Strandple- vier Taxi Grootjen de baas. Uitslagen: Geerts Glazenwasserij-TZN 0-5, Sommeltjes-AII Stars 1-4, Barbaren Café- Tabakshop 2-3; Deurdouwers-Champ Sisters 2-3; So What-Gruisi 2-3; BBS- Hotel Tatenhove 4-1; Hotel de Weal-Onder de Pomp 1-4; Paal 12-Bloemisterij v.d. Wal 2-3; Last Minnet-Hotel Strandplevier 3-2. Huisvrouwen: Klavervier-Team 6 2-2; WBZ-T-Fords 1-3; Bloopers-de Pins 1-3. Jeugd: De Kegels-Verseput Verz. 0-4; Ho tel Strandplevier-Taxi Grootjen 4-0. Gedeputeerde H.S. de Boer (ver keer en vervoer) komt op 29 fe bruari naar Texel. Hij praat eerst in Den Helder met het gemeente bestuur en Teso over de verkeer safwikkelingen van en naar de boot. Op het eiland worden diver se verkeersprojecten bezocht en besproken. Ook een fietspad langs de Vuurtorenweg zal bij hem aan de orde worden gebracht. Uitwaterende Sluizen blijft bij het besluit om de houten hekken op de dijk te vervangen door gegal vaniseerde. Dat gebeurt omdat US geen conserveringsmiddelen meer wil gebruiken, wegens de schade voor het milieu. Er bestaat wèl een alternatief hou ten hek, dat toch ongeconser veerd kan worden gebruikt. Robiniahout is echter f450,- duur der dan een gegalvaniseerd hek. Aannemer Piet Laan uit Oude schild richtte daarom een verzoek aan de gemeente om subsidie te verlenen, zodat US de houten hek ken alsnog kan plaatsen. Het col lege is niet bereid dit bedrag bij te passen. Het gaat om 200 hekken, waarvan er inmiddels 50 zijn ver vangen. Volgens Pieter de Groot van D66 bestaat er een goedkoper alternatief, Australisch hout, dat even sterk is als robiniahout. US ziet dit volgens een zegsman ech ter niet als een geschikt alter natief. Diep geschokt zijn wij door het overlijden van ons ere-lid Arie Mosk Tot aan zijn ziekte was hij „de motor van onze vereniging" Arie bedankt! Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toa Bestuur S.V. De Koog Onze liefde voor jou is als een schelp, waarin je de zee van de eeuwigheid hoort ruisen KEESJE RIJK 19-0V94 19-01-'96 Papa en mama De vele blijken van medeleven na het overlijden van ANNA EELMAN-DE GRAAF zijn ons tot grote steun geweest. Daarvoor danken wij u zeer. D. M. Geus-Beckermann J. W. Geus Marga en Fred Peter-Jan Januari 1996 Familie J.W. Geus, Emmalaan 3, 1791 AT Den Burg - Texel Na een jaar verloven gaan wij elkaar het „ja-woord" beloven Marcel Winder en Inge Veldman vormen met elkaar voortaan een paar. Vrijdag 26 januari 1996 om 15.00 uur, gemeente huis Den Burg. Receptie van 16.30 tot 18.00 uur in Partycentrum „Calluna", De Koog. U mag onze receptie niet missen, want een feest zal er met zijn, omdat we straks met z'n drieën zijn. Gerritslanderdijkje 23 r\ 1791 NA Den Burg %-J-) tel. 0222-312690 Het lijkt heel gewoon. Maar het blijft een klein wonder, ons tweede kindje. Het is zo bijzonder. Geboren 18 januari 1996 om 07.57 uur Sander Hij weegt 8 pond en is 50 cm lang. Wil, Desiré en Thomas Wassenaar-Boks Brink 18 1796 AJ De Koog Texel Tel. (0222) 327008 Wil je mijn broertje even zien, bel dan even anders slaapt hij misschien! Thomas Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter Carmen Jannetje 16 januari 1996 Gerard Rijk Marjon Rijk-Ferwerda Kleine Houtstr. 27 2011 DE Haarlem INLEVEREN' maandag vóór 10 00 uur en woens dag vóór 17.00 uur KOSTEN: f7.80 tot en met 3 regels. Per regel meer: f2,60 (incl btw). Andró Rieu in de Ahoy, extra voorstelling op dond. 8 febr. Texeltours heeft in optie 40 kaarten dus bel nu snel tot 21 jan. Prijs incl. boot 's nachts en kaart f97,50. Schaat sen in Heerenveen op zondag 4 febr. Opgeven tot 30 jan. Prijs f39,50. Alleen bij voldoende deel name Tel.nr. 315555. Dockers broeken in div. taillemt. en in div. leng- temt. JoJo Mode Andró Rieu in de Ahoy, extra voorstelling op dond. 8 febr. Texeltours heeft in optie 40 kaarten dus bel nu snel tot 21 jan Prijs incl. boot 's nachts en kaart f97,50. Schaat sen in Heerenveen op zondag 4 febr Opgeven tot 30 jan. Prijs f39,50. Alleen bij voldoende deel- nama Tel.nr. 315555. Stomerij Zeekant. Aan bieding Jan./Feb. Skikle ding 20% korting. Stof- fenboet, Gasthuisstr 14 Dockers broeken in div. taillemt. en in div. leng- temt JoJo Mode. Stomerij Zeekant Aan bieding Jan./Feb. Skikle ding 20% korting. Stof- fenboet, Gasthuisstr. 14 Voor hem en haar.: Under- jeans van Frank Rijkaard. Mantje Mode. Shaolin Kempo is een Chi nese verdedigingskunst voor jong en oud, meisjes en jongens vanaf 10 jaar. De lessen worden op za terdag van 10 00-12.00 uur gegeven in De Scha kel, Binnenburg 2, Den Burg. Neem een gratis proefles. Tel. informatie na 17.00 uur; 327298 Vakantieplannen voor de zomer? Haal nu de nieuwe zomerreisprogramma's en de gratis Vakantiekrant bij Rabobank Reizen, tel. 369911. Let opl Carwash-aktie ge wijzigd. Dmsd. en woensd. prog. 2 nu voor 7 piek. Aerobic in Den Burg op dinsdagavond van 19 00- 20.00 uur in De Schakel, Binnenburg 2. Tel. infor matie na 17.00 uur: 327298. Underjeans van Frank Rij kaard bij Mantje Mode. Barbecue of steengrill! Zelf vlees grillen of samen met de kok 6 Soorten vlees, champignons, pa prika, ui, banaan, tropisch fruit, frites, geb. aardap pelen, salade, verse groen ten, stokbrood, kruiden boter en diverse sauzen. Eventueel met koudbuf- fet Restaurant 't Pruttel- huus voor een feest op maat. Bladmuziek (uit voorraad of snel besteld) en muziek-accessoires (sna ren, rieten enz.) koop je bij Nauta Boek, tel. 312495. Onze poes wordt sinds 10 januari vermist, omg. Eier- land. Wie helpt ons haar te vinden. Phyllis is bruin/grijs en heeft twee witte halsbandjes en een witte borst. Als u haar vindt, meldt u dit dan aan 311477, dierenpension. Cultuurreizen '96 Schit terende rondreizen door Frankrijk, Italië, Duitsland. Engeland en Oost-Europa; ook vlieg/busreizen. Haal de nieuwe brochures bij Reisburo Texel Holland In ternational. Compact-camera's. Reeds vanaf f35,-. Nauta Foto. 314924. Kinderfuif! Een echt doe- feest. Bowling Partycen trum De Koogel. 1 Uur bowlen met lichte ballen en bumper in de goot! Een glas fris, patat, kroket, ap pelmoes en ijs toe f9,75 pp. Info: tel 317672 (woensdag of zaterdag middag). Te koop: bordeaux-rood lederen bankstel, 2 3 zits. Tel. 316606 Biedt zich aan. dames- en herenkapster of ser veerster of kamermeisje (kost en inwoning inbe grepen). Br.o.nr 1647 aan bur Tex. Crt. Voor hem en haar.: Under jeans van Frank Rijkaard. Mantje Mode. Huishoudelijke artikelen. Rentenaar, O'end, tel. 318000 Wie heeft mijn kettinkje en naamplaatje gevon den. In het naamplaatje Femke, tel. 314509 Nieuw! Barbecue in Restaurant 't Pruttel- huus. Vers kwaliteit taalbaar. De Vlier. be- Decoders voor satelliet. Service Center Texel. 311777.

Texelsche Courant | 1996 | | pagina 3