Switzer Texel 10% KORTING HUIS KOPEN IN OUDESCHILD? OF WACHT U TOT DER Mo— lip zonwering stofferen EsBouwCenten i f'TilMU 'A MIELAND GEMEENTE TEXEL Eelman VdnTle MEDEWERKSTER PALINGROKERIJ en vishal PIET VAN DER STAR Dé vakspecialist in zonwering Switzer Texel TEXELSE COURANT gratis meten en monteren showmodellen aanwezig keuze uit meer dan 100 soorten doek vrijblijvende prijsopgave Wilhelminalaan 3A 1791 AL Den Burg 314079 Kom dan keu onze showrdom kompleet of/g keukens. Kli lijk, romantisch, modern. Maar altijd oerdegelijk en met de hoogste garanties. Groot in keus en kwaliteit Weekmenu: 39,50 DE THUISZORG WINKEL Nieuw: de voorgevormde KAKALOE-luiers Woonhuis in het buitengebied Gevraagd voor verkoop; Een beeldbepalend woonhuis Te koop: Wij zoeken voor de periode van 1 april tot 1 november een (liefst part-time) voor de viswinkel. Heemskerckstraat 15, Oudeschild Telefoon 312441 VRIJDAG 19 JANUARI 1996 10% KORTING 10% KORTING 10% KORTING 10% KORTING zonwering stofferen CAFE - EETHUIS .oók in dé winter alle dagen geopend vanaf 12.00 uur (maandags gesloten) Bleekselderie- appelsoep Runderentrecóte met uitgebreid garnituur Walnotemjs Oen Hoorn tel. 319515 Aan het Mieland goed rekent, weet u dat een nieuwe wo- schild is zojuist de bouw gestart van een ning al gauw 20% minder kost dan aantal woningen die halverwege dit jaar een vergelijkbaar bestaand huis. Plus dat opgeleverd worden. Daarvan is er nog verbouwen niet nodig en het onderhoud Koopsom: 188.500 vrij minimaal is. Het adres voor advies over aanschaf en huren of kopen van hulpmiddelen en verpleegartikelen yjasbaar en dus milieuvriendelijk (leden van het kruiswerk 10% korting) Voor informatie, telefoon 0223 - 650125 op naam inclusief 152 m2 grond en btw. Vooral omdat nu de hypotheek rente extreem laag is, is een eigen huis wel erg aantrekkelijk. Bovendien: als BOUWPLAN OUDESCHILD Wilt u dus E\ gloednieuwe woning in Oudeschild be trekken, neem dan nu kontakt op met MO Projekt PROjEKT TEXEL BV f 0 N T W t 10% KORTING 10% KORTING 10% KORTING 10% KORTING Wilhelminalaan 66, 1791 AP Den Burg. Telefoon (0222) 31 00 49 :l'>/ GEMEENTE TEXEL Burgemeester en wethouders van Texel maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om bouwvergunning is inge diend door: M. Balk voor het geheel vernieuwen v.e stolpboerderij a/d Ottersaat 7 te Oudeschild (ontvangen 10-1-'96): H Rikken- berg voor het bouwen v.e. landbouwschuur a/d Staart 7 te De Waal (ontvangen 11 -1 -96N.V. TESO voor het vergroten v.e. verkeerstoren a/d Pontweg te Den Hoorn (ontvangen 11-1-'96); F Hopman voor het veranderen va loods a/d Geor- giëweg/Maricoweg te Den Burg (ontvangen 12-1-'96); E.J. Bakker voor het verbouwen v.e woonhuis a/d Postweg 67 te De Cocksdorp (ontvangen 12-1-'96); Expl. Mij. De Krim voor het veranderen/vergroten v.e dienstgebouw a.d. Roggesloot- weg 6 te De Cocksdorp (ontvangen 12-1-'96); P. Graaf voor het bouwen v.e. garage a/h Keldelplein 11 te De Cocksdorp (ontvangen 12-1-'96); T. van der Worp voor het bouwen v.a garage a/h Keidelplein 10 te De Cocksdorp (ontvangen 12-V96). Tevens is een melding voornemen ontvangen van: Recreatiestichting Texel voor het plaatsen v.e. trafohuisje a/d Boodtlaan 80 te De Koog (ontvangen 3-1-'96). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunning is verleend. Verleende bouw vergunningen worden gepubliceerd. GEMEENTE TEXEL Kuip Texel b.v. voor het bouwen van twee winkel-units a/d Dorpsstraat 81-83 te De Koog; MO-Projekt Texel B.V. voor het veranderen/vergroten v.a woonhuis a/d Hoefslag 10 te Den Burg; L.M.A. Annyas voor het vernieuwen/vergroten v.e schuur a/d Middellandseweg 2 te Oudeschild; R. Arensman voor het bouwen v-e garage a/d Peperstraat 17 te Oosterend Goedgekeurde meldingen bouwvoornemen: P. Brons voor het vergroten v.e. berging a/d Boodtlaan 16 te Den Koog Bezwaar- en beroepsmogelijkheden Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u binnen 6 weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een bezwaarschrift bij bur gemeester en wethouders indienen. Het be zwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het be zwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Het bezwaarschrift schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht. Bovengenoemde vergunningen kunt u in zien bij de afdeling Bouwzaken, kamer 2.12. medewerking te verlenen aan het bouwplan van: de ING-bank voor het bouwen v.e. bankgebouw a/d Groeneplaats 7 t/m 9 te Den Burg. Het bouw plan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Ter plaatse is een voorberei- dingsbesluit van kracht. Het plan is overeen komstig het in voorbereiding zijnde bestem mingsplan. De situatietekening ligt vanaf 22 ja nuari 1996 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage op kamer 0.12, van de sector ruimte en wonen, van het gemeentehuis. Even tuele bedenkingen tegen het bovenbedoelde plan kunnen gedurende de termijn van ter inzage leg ging schriftelijk aan het college van burge meester en wethouders kenbaar worden gemaakt. GEMEENTE TEXEL Burgemeester en wethouders van Texel maken, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 28 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat Gedeputeerde Staten van Noord-Holland bij besluit van 14 december 1995 het bestem mingsplan De Koog hebben goedgekeurd. Het bestemmingsplan betreft een actualisatie van be staande functies en de verwerking van de ont wikkeling van de afgelopen periode, waaronder de mutaties als gevolg van procedures omtrent vrijstelling van het bestemmingsplan. Bovendien vindt een nadere invulling van het zogeheten „middengebied" plaats alsmede een uitbreiding van het centrum van De Koog. Het besluit van Gedeputeerde Staten alsmede het bestem mingsplan liggen met ingang van 22 januari 1996 gedurende zes weken voor eenieder ter inzage. De ter inzage legging vindt plaats op de sector ruimte en wonen, Groeneplaats 1 te Den Burg, kamer 0.15 in het gemeentehuis. Zij die tijdig op grond van artikel 27 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening zijn bedenking bij Gedeputeerde Staten kenbaar heeft gemaakt, alsmede een belangheb bende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet of niet tijdig in staat is geweest zich overeen komstig artikel 27 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tijdig tot Gedeputeerde Staten te wen den, kunnen gedurende bovengenoemde termijn beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State. Binnen de be roepstermijn kunnen degenen die beroep hebben ingesteld een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State indienen. Be roepschriften respectievelijk verzoeken om voorlopige voorziening, dienen te worden gericht aan de afdeling respectievelijk de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. (Pontweg 64 tussen 't Horntje en Den Burg) met aanhorigheden, gelegen op een ruim perceel onder' en bijgelegen eigen grond ter grootte van 1875 m2. Indeling: Entree, badkamer met toilet en douche, ruime woonkamer met spiltrap naar verdieping, slaapkamer, keuken met achter ingang en vlizotrap naar beloopbare zolder. Op de verdieping zijn twee slaapkamers en bergruimte. Schuurtje met houtopslag. De woning heeft een gasgestookte CV- installatic. Oplevering eventueel op korte termijn. Vraagprijs 235.000 k.k. Woonhukeri voor pennanéntè bewoning, vooral in Den Burg. (Oesterstraat 21 in Oosterend) met aan bouw, schuurtje en 123 m2 onder- en bijgelegen eigen grond. Indeling: entree in hal, doucheruimte met toilet, woonkamer met open keuken en toe gang tot gewelfde kelder, open trap, grenen vloer en schuifpui naar betegelde tuin. Op de verdieping is een overloop met twee slaapkamers. De woning is voorzien van een aardgas gestookte CV-installatie en verkeert in goede staat van onderhoud. Oplevering binnen kort. Vraagprijs 177.500 k.k. Grond oir het industrieterrein van De Mars fase 3 in Den Burg. GEMEENTE TEXEL De burgemeester van Texel brengt ter openbare kennis dat burgemeester en wethouders van Texel voornemens zijn om met toepassing van ar tikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 5 van de Woningwet medewerking te verlenen aan het bouwplan van: Sênster Projektontwikkeling B.V. voor het vergro ten v.e. hotel a/d Groeneplaats 14 te Den Burg. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse gel dende bestemmingsplan. Ter plaatse is een voor- bereidingsbesluit van kracht. Het plan is overeenkomstig het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan. De situatietekening ligt vanaf 22 januari 1996 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage op kamer 0.12, van de sector ruimte en wonen, van het gemeentehuis. Even tuele bedenkingen tegen het bovenbedoelde plan kunnen gedurende de termijn van ter inzage leg ging schriftelijk aan het college van burge meester en wethouders kenbaar worden gemaakt. De burgemeester van Texel brengt ter openbare kennis dat burgemeester en wethou ders van Texel voornemens zijn om met toepas sing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 5 van de Woningwet Texel, 19 januari 1996 Burgemeester en wethouders voornoemd. GEMEENTE TEXEL De burgemeester van Texel maakt bekend dat burgemeester en wethouders, ter afsluiting van de gevoerde vrijstellingsprocedure ex artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vrijstel ling verlenen aan de familie Switzer voor het ge bruik van het pand Wilhelminalaan 3a te Den Burg voor ambachtelijk bedrijf met de daarbij be horende ondergeschikte detailhandel, welke in di- rekte relatie staat met het ter plaatse uitgeoefende bedrijf. De benodigde verklaring van geen bezwaar van het college van Gedepu teerde Staten van Noord-Holland is op 14 decem ber 1995 afgegeven. Het vrijstellingsbesluit ligt vanaf 22 januari 1996 gedurende 6 weken ter in zage op kamer 0.12 van de sector ruimte en wo nen op het gemeentehuis. Verlening aanleg vergunning De burgemeester van Texel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van Texel op grond van art. 44 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning op 19 januari 1996 aanlegvergunning heb ben verleend aan: Het Regiohoofd Staatsbosbeheer te Alkmaar, voor het uit voeren van werkzaamheden voor het verleggen van een wandelpad nabij paal 17. De vergunning treedt in werking met ingang van de vijfde week na de dag waarop zij is verleend. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u binnen 6 weken na de dag waarop de besluiten zijn bekendgemaakt een bezwaarschrift bij bur gemeester en wethouders indienen. Het be zwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het be zwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Het bezwaarschrift schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht. Bovengenoemde besluiten liggen ter in zage op de afdeling Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting, kamer 0.12 van het gemeen tehuis. Verlening kapvergunning Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend dat zij voornemens zijn kapvergunning in gevolge artikel 5 van de Kapverordening Texel en overeenkomstig het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht, te verlenen aan: de heer A. Studulski, Vloedlijn 26 te Den Burg voor het kap pen van een eik en een berk wegens overlast; de heer J. Kalf, Schilderend 126 te Den Burg voor het kappen van een Ja panse kers wegens de bouw van een garage De aanvraag om kapvergunning en een ontwerp van de beschikking op deze aanvraag, alsmede het advies van het hoofd van de afdeling Groen- beheer van Gemeentewerken Texel, liggen gedu rende vier weken voor belanghebbenden ter inzage. Binnen deze termijn kunnen deze belang hebbenden hun zienswijze daarover hetzij mon deling, hetzij schriftelijk aan burgemeester en wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg, kenbaar maken. De betreffende stuk ken zijn gedurende de openingstijden van het ge meentehuis aanwezig op de afdeling Grondzaken, kamer 2.02 (bovenste verdieping). Nadere informatie: telefoonnummer 362121, toestel 276. GEMEENTE TEXEL Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend dat zij voornemens zijn vergunning op grond van de Wet milieubeheer te verlenen aan: M.C. Hin, Spangerweg 36, 1793 EH De Waal voor een melkrundvee- en schapenhouderij, alsmede akkerbouwbe drijf, gevestigd aan voornoemd adres. In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergun ning verbonden. Tijdens de inzagetermijn van 23 januari tot 21 februari a.s. liggen gedurende de werkuren in het gemeentehuis op de afdeling mi lieubeheer ter inzage: de aanvraag om vergun ning, het ontwerp-besluit en alle verder op de zaak betrekking hebbende openbare stukken. Desgevraagd kunnen de stukken ook buiten de gebruikelijke werkuren worden ingezien en toege licht. Gedurende de inzagetermijn bestaat desge vraagd voor eenieder gelegenheid tot een gedachtenwisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbrengen van be denkingen daartegen. De aanvrager wordt dan uitgenodigd om bij die gedachtenwisseling aan wezig te zijn. Tegen dat ontwerp-besluit kan een ieder binnen de inzagetermijn bij burgemeester en wethouders schriftelijk bedenkingen inbren gen. De schriftelijke bedenkingen dienen gea dresseerd te worden aan: Het college van burgemeester en wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. De persoonlijke gege vens van degene die schriftelijk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hij daarom ver zoekt, niet bekendgemaakt. Op grond van artikel 20.6 van de Wet milieubeheer kunnen alleen wie tijdig bedenkingen hebben ingebracht en belang hebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan wor den verweten geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, tegen het definitieve besluit in beroep gaan. Nadere infor matie kunt u verkrijgen bij de afdeling Milieube heer, telefoon (doorkies) nummer 362188. MAKELAARS IN ONROEREND GOED Vismarkt 7 1791 CD Den Burg telefoon (0222) 31 35 55 fax 31 39 46 Telefoon in het weekend; 06 - 53 16 71 56

Texelsche Courant | 1996 | | pagina 9