Overdekte attracties Verdienen meer steun' Nico Erwich vraagt medewerking: .TEXELSE 7 COURANT 4 f26.200,- beschikbaar voor kunstwerk bij bad Molenkoog Snelle tijden op zwemkampioenschap Van Heerwaarden wint menwedstrijd Felle strijd in bowlingleague Succes Nel Bruining in wintertriathlon Inspeelavond Mah-jongg Tevoko huldigt mini-kampioenen Twee keer gelijk spel darters Vierspanrijder verzorgt lezing Belgische haas steelt Kotexshow Toneel met kameel bij Oud-leerlingen BEZORGERS TEXELSE COURANT DINSDAG 23 JANUARI 1996 >t t i ,We moeten zuinig zijn op evene- 'tg; lenten, want toeristen willen is iok vermaakt worden. Al vier jaar irobeer ik hier iets van de grond 8 krijgen, maar elke keer stuit ik ip weerstand. Het gebrek aan at nuziekoptredens geeft Texel een If i luweJullenimago." Nico Erwich, sti ixploitant van sport- en evene- id« nentencentrum 't Stappeland, ed roemt deze ontwikkeling „ge il! raarlijk". Bovendien moeten 'ail ilecht-weervoorzieninger, méér rh« vorden ondersteund dan nu het >d< geval is. ,De extra bijdrage voor Calluna v |aat nog niet ver genoeg", stelt W irwich (45). „Het zou prettig zijn m ils alle slecht-weervoorzieningen, :oals de musea en ook mijn hal re- Icx een ik daar bij, wat meer armslag na sregen. Het is voor ons allemaal r lard werken en we doen het voor al Ie toerist. Stel dat we nu een zo- nn ner krijgen met slecht weer; reken 30 naar dat iedereen dan blij is dat ze 31 irgens heen kunnen." Misschien is het tijd dat de over dekte attracties eens de koppen !ZI jij elkaar steken, oppert Erwich. ie ,ln elk geval hoop ik een discussie ez )p gang te brengen, zodat de si- zvi :uatie eens in breder verband u wordt bekeken." aMet gaat Erwich niet alleen om fi- 'Ot tanciële steun. Ook wil hij graag rli neer medewerking. De afgelopen i 1 aren deed hij verschillende pogin- Iri jen om bekende artiesten en pop- jrrtgroepen te laten optreden, maar hi daar werd telkens een stokje voor gestoken omdat er bezwaar werd —gemaakt. Voor elke activiteit in de hal moet Erwich bij de gemeente :en procedure voeren. Inmiddels lis in het concept bestemmingsplan De Koog opge nomen dat in de hal geen muzie- optredens meer mogen ilaatsvinden. Erwich heeft daarte- ien bezwaar gemaakt; een defini- ieve uitspraak is nog niet gedaan. Jongeren 3! il> Volgens de Koger ondernemer is D het hoog tijd dat de gemeente het in, jeleid bijstelt. „Van een vertegen- mi rvoordiger van Marlboro hoor ik is dat dit sigarettenmerk op Ter schelling tweemaal zo veel omzet leeft dan op Texel, hoewel hier meer toeristen komen. DeVeden is d' dat Terschelling veel meer jonge ren trekt. Dat is toch een gevaarlij ke ontwikkeling. Als de jeugd het nu naar de zin heeft, komen ze in de toekomst met hun gezinnetje. We moeten ze dan wel iets bieden. Nico Erwich: ...elkaar de boterham gunnen Het is toch van de zotte, dat één of twee mensen iets tegenhouden waarmee je velen een groot plezier bezorgt?" Na lang te hebben gezwegen, komt Erwich opnieuw met deze kritiek naar buiten. „Mijn hal mag geen tweede Calluna worden", verklaart hij. „Als ik de hal niet goed kan exploiteren, zie ik het somber in." Boterham Dat het ook anders kan, bleek af- Op het terrein van zwembad mo lenkoog in Den Burg komt een kunstwerk, dat tevens als speel- werktuig kan dienen. De onlangs gevormde Werkgroep Kunstwerk Molenkoog is nog bezig zich inza ke de mogelijkheden te oriën teren. Het kunstobject hangt samen met de nieuwbouw die het afgelopen jaar gereed kwam. In het kader van de zg 1%-regeling voor beel dende kunst werd er f7.200,- voor beschikbaar gesteld. Dat is echter veel te weinig voor iets behoor lijks. De provincie en de gemeente willen echter bijspringen. B en w willen de raad voorstellen f10.000,- te halen uit het fonds voor kunstaankopen en aankopen voor musea en de provincie heeft vorige week al definitief maximaal f9000,- toegezegd. Het kunstwerk mag dus totaal maximaal f26.200,- kosten. Ingrid van Lubek en Guido Banda zijn winnaars geworden van de 1.500 meter zwemmen, onder deel van het Texelse zwemkampi oenschap vrijdag in Calluna. Er deden 36 deelnemers mee. Op de 400 meter was Kim Kooger de absolute uitblinker. Bij de meisjes onder de acht jaar werd de 25 meter vrij, 25 meter rug en 50 meter schoolslag ge wonnen door Anne van Egmond. Bij de jongens mag Ruben Ver- kaart zich kampioen noemen. Bij de zwemmers onder de tien waren Simone de Wit en Pieter-Jan Eel- man de snelsten. Simone zwom bovendien een nieuw clubrecord voor ZPC TX'71 op de 50 meter rugslag, dat nog op naam stond van Nelda Eelman. Monique de Jong en Leandro van Karsen wonnen bij de leeftijdsca tegorie onder de twaalf jaar. Laatstgenoemde zwom het het clubrecord op de 50 rugslag aan diggelen. Britta Fokker en Sabasti- an Ran tikten als eerste af bij de jongens en meisjes tot 14 jaar. Coen Zoon zwom zich in de cate gorie tot zestien jaar op de 100 meter rug, 50 meter vlinder en 100 meter vrij overtuigend naar de eerste plaats. Bij de heren werd Pascal van der Zwaag eerste. Op de 400 meter vrije slag blonk Kim Kooger uit met een tijd van 6.21.6, wat nog sneller was dan de eerste tijd bij de heren, op naam van Pa scal van der Zwaag. gelopen voorjaar toen kapster Cocky Penha en modebedrijf Mantje samen een show in de hal organiseerden. Met harde muziek en een live optreden van Marco Borsato. „Toen hebben 1.200 men sen ongelooflijk veel plezier ge had. Over dat programma waren goede afspraken gemaakt, het was op tijd af en over het geluid heb ik geen klacht gehad. Alle par tijen konden tevreden zijn. Waar om zou zoiets een paar keer per jaar -want daar praat je over- niet kunnen?" Erwich verbaast zich erover dat anderen wél voor elkaar kregen wat hem niet lukte. „Sugar Lee Hooper op de Groeneplaats en Normaal in een tent op de haven konden wél. Prima dat dit wordt georganiseerd hoor, maar waarom kan het bij mij niet?" Hij hoopt dat de bezwaarmakers van gedachten veranderen. „Ko Vinke heeft het laatst gezegd tij dens het Grote Wuis ontbijt in ho tel Opduin: 'Toerisme is een grote ruif waaruit iedereen mee-eet'. La ten we daarom elkaar gewoon de boterham gunnen." Hoed In dat verband wijst Erwich op het aantal conflicten in een kleine ge meenschap als Texel. „Neem nou de affaire met de 'hoed' van Greenside. Beide partijen spende ren veel geld en tijd en het levert alleen maar ergernis op. Straks heb je geen winnaar, alleen verlie zers. Als de wil om de zaak op te lossen aanwezig is, lijkt het mij be ter een commissie met onafhanke lijke voorzitter te benoemen, die een bindende uitspraak doet. Een 'Salomons-commissie' dus voor Texelse zaken." Horecabeurs Afwachten en blijven hopen op grote concerten doet Erwich niet. Deze krant meldde reeds dat ko mende zomer een internationale tentoonstelling over prehistorische In manege Akenburg is Aad van Heerwaarden zondag winnaar ge worden van de derde men wedstrijd om de Jaap de Graaf-bokaal. Van Heerwaarden reed met Voice (het paard van Ju dith Onneweer) een uitstekende dressuurproef en bleef foutloos in de kegeltjesproef. Voice is een prettig paard om te mennen en wordt bovendien ook regelmatig onder het zadel gereden. De meeste menners hadden door de weersomstandigheden de laat ste tijd weinig kunnen rijden. Van Heerwaarden, abonnementhouder van de manege, had wel regelma tig geoefend, wat nu z'n vruchten afwierp. Jurylid Bergsma vond de kwaliteit van de dressuur voldoende, maar merkte'op dat de voltes niet altijd even rond werden gereden. Verder moet er meer worden gelet op de stelling en buiging van het paard. Bergsma vond het erg leuk dat bij de wedstrijden om de Jaap de Graaf-bokaal een aantal aanspan ningen door twee verschillende koetsiers worden gemend. Eén en hetzelfde paard blijkt bij de ene menner veel beter te lopen dan bij de andere. Ook viel het hem op dat de sfeer bij deze competitie erg gemoedelijk is. De vijf deelnemers die foutloos waren gebleven in de kegel tjesproef (een parcoursje tussen kegeltjes, dat binnen een bepaalde tijd moet worden afgelegd) moch ten in de barrage hun menkunsten nog eens laten zien. Dirk van de Sande, Willy Zijm en Aad van Heerwaarden bleven wederom foutloos, Van Heerwaarden had de minste tijd voor het parcours nodig. John van der Zwaag werd met z'n pony Wendy tweede, Joop Noom eindigde met z'n Fries Tunder der de, vóór Kees Timmer met Avant Coureur. Willem Goënga legde met z'n dubbelspan vossen beslag op de vijfde plaats. In de competitie gaat Aad van Heerwaarden aan de leiding, ge volgd door Kees Timmer, John van der Zwaag, Joop Noom en Piet Beers. Op 25 februari volgt de vierde wedstrijd in deze com petitie. Uitslagen: Dagprijs: 1. Aad van Heerwaarden, 2. John v.d. Zwaag, 3. Joop Noom, 4. Kees Timmer, 5. Willem Goënga. Competitie: 1. Aad van Heerwaarden, 2. Kees Timmer, 3. John van der Zwaag, 4. Joop Noom, 5. Piet Beers. dieren te zien zal zijn. De directie van het Londense museum dat de expositie organiseert, komt deze week naar Texel voor een bespreking. Dinsdag 5 maart staat weer de jaarlijkse Horecavakbeurs op het programma. Nu al zijn alle stands bezet; zo'n zestig bedrijven zullen zich presenteren. De beurs is niet gericht op het grote publiek, maar op de horecabranche. De deelne mende bedrijven zijn voornamelijk leveranciers, bijvoorbeeld van gro te biermerken, koffie, frituurwaren en ijs. Ook Texelse bedrijven, zoals slagerij Goënga, 't Gouwe Boltje, Service Center Texel en de horeca- groothandels, geven acte de pre sence. Alle Texelse horecabedrij ven krijgen de speciale beurskrant en twee uitnodigingskaarten toe gestuurd. 2000 De plannen van Erwich reiken nog verder. Met de eeuwwisseling wil hij een „ongelooflijk" groot feest houden in de Stappelandhal. „Zo iets gebeurt maar één keer in je le ven. We hebben nu nog vier jaar de tijd om het op de rails te zetten. Over de vorm heb ik nog geen idee. Misschien een feest voor precies 2.000 personen. Wie iets leuks weet, mag het zeggen." De teams van de woensdag/don- dedagleague voerden een felle bowlingstrijd. Henk Plaatsman bezorgde Tabakshop die deze week de hoogste serie gooide (779), de 3-4 overwinning op het team van Hotel de Weal. Ondanks een mooie serie van 742 van Marcel Bakker, spelende voor So What, moest dat team toch het onderspit delven tegen het fel spe lende Hotel Tatenhove, waarvan Jan Plaatsman een game van 213 neerzette. De heren van Geerts Glazenwasserij hadden het zwaar te verduren tegen de dames van de Sommeltjes en moesten dan ook met verlies tevreden zijn. Het team van TZN, die tegen BBS speelde, kreeg de punten niet zo maar cadeau en moest er alles aan doen om de winst in de zak te steken. De dames van Klavervier waren niet te kloppen. Mede dankzij een mooie game van 174 van Yvonne Lasthuizen stuurden ze hun tegen standers van de T-Fords met nul punten naar huis. Bij de jeugd liepen de gemoederen hoog op tussen de Kegels en Taxi Grootjen. Beiden speelden even sterk en deelden de punten. Uitslagen: Stunt Team-Paal 12 1-4; Sommeltjes- Geerst Glazenwas 3-2; So What-Hotel Ta tenhove 2-3, All Stars-Last Minnet 2-3; Tabakshop-Hotel de Weal 3-2, Champ Sisters-Gruisi 2-3; Bloem v.d. Wal-Onder de Pomp 2-3; TZN-BBS 3-2; Deurdou- wers-Barbarencafé 3-2, Huisvrouwen: Bloopers-Team 6 1-3; de Pins-WBZ 1-3; Klavervier-T Fords 4-0. Jeugd: De Kegels-Taxi Grootjen 2-2; Hotel Strandplevier-Verseput 2 -1 '/a Nel Bruining - in april 50 jaar - is tijdens de negende wintertriath lon in het Zuidduitse inzeil eerste geworden in haar klasse. In het totaal klassement eindigde ze als zesde dame. De wintertriathlon bestaat uit tien kilometer lopen, vijftien kilometer langlaufen en twintig kilometer schaatsen. Wegens de matige sneeuwcondities op het officiële parcours moest worden uitgewe ken naar een parcours buiten het dorp. Aangezien pauzes taboe zijn in de triathlonsport, werd een an dere volgorde dan normaal aange houden: eerst langlaufen, dan lopen en tenslotte schaatsen. De ze volgorde is gunstiger voor de Texelse, omdat ze anders na het lopen tekort kracht over houdt voor het langlaufen, een zeer ver moeiend onderdeel. Nadeel was dat ze geen voordeel had van de klapschaatsen, omdat nu bij ieder onderdeel van schoeisel moest worden gewisseld. De 15 kilome ter langlaufen, op een schitterend parcours, gedeeltelijk door het bos met twee korte, steile klimmen en afdalingen legde Bruining af in 1.02.22 uur. Het lopen, rondom de Falkensteinberg, een vrij vlak par cours, volbracht ze in 56.40 min, hetgeen wat tegenviel. Over het schaatsen, haar favoriete onder deel, deed ze 55.15 min. Een goe de tijd omdat ze veel heeft kunnen trainen op natuurijs en omdat het harde ijs van Inzeil snel was. Haar eindtijd bedroeg 2.54.17 min. Het damesklassement werd ge wonnen door Katinka Wiltenburg uit Breezand. Zondag start Brui ning bij de wintertriathlon van de Weissensee in Oostenrijk. Woens dag doet ze mee aan de alternatie ve elfstendentocht. Pungen, kongen en chows. Het zijn termen die regelmatig over ta fel gaan tijdens de wekenlijkse mah-jongg-avonden in DeWitte Burcht. Donderdagavond vanaf 19.30 uur houdt de club een open avond, waarin tekst en uitleg wordt gegeven over „het spel met de-duizend-en-één mogelijkhe den". In China werd het verboden, omdat men daar huis, haard en vrouw ermee vergokte. Het spel met de vierkante steentjes vereist naast enige basiskennis een beet je geluk. Het is snel te leren en ver veelt volgens de organisatie nooit. Voor informatie: 313395. De D-jongens (11-12 jr.) en E- meisjes (10-11 jr.) van Tevoko zijn zaterdag kampioen geworden van Noordholland-noord. Een compli ment waard daar ze pas sinds april samen spelen. De jongens begonnen hun laatste speeldag met een gedeelde eerste plaats. In Winkel werd gestreden tegen de nummers 2, 3 en 4. Na een gelijkspel en een winstpartij werd de laatste wedstrijd een wa re thriller. Pas in de laatste fase van de twee de set werd het goede spel (vaak in drieën) beloond en wist Tevoko de set te pakken. Dat was genoeg om op setgemiddelde het kam pioenschap voor Texel veilig te stellen. De meisjes gingen met twee pun ten achterstand en een tweede klassering de laatste speeldag in. Door een knappe 2-0 winst op de leider werd die achterstand me teen weggewerkt. Het was span nend, want de Texelse meiden stonden in de eerste set met 0-10' achter. De tweede wedstrijd werd een makkelijke overwinning, waardoor ook voor dit team de kampioensti tel in het verschiet lag. Het dartteam Zwaan 1 had een zware dobber aan Barbaren 1. Ger- rit Jan Booy won zijn single als enige en haalde samen met Bas van Elk ook de dubbel binnen. Met twee singles en twee dubbels ging De Zwaan aan de leiding, maar Barbaren gooiden een sterke tac/tic en wisten de Zwaan met 2-1 te verlaan. De eindstand werd 4-4. Cafeetje 1 bezocht de Barbaren- dames. Jean Feenstra haalde in haar single uit tegen Willem de Kort met 2-0. Het Cafeetje won wel alle dubbels en daarna ook de tac/tics; eindstand 1-7. Slock 1 ontving Zwaan 2, waar Arnold Leijstra verrassend van Niels Bakker won. De dubbels ver liepen uiterst moeizaam, maar werden toch met 2-1 door de Slock binnengehaald. In de tac/tics toonde de Zwaan zich toch sterker en won met 2-1; eindstand 4-4. Cafeetje 2 trad aan degen de da mes van de Slock. Yvette Nichols won wederom haar single, nu van René Daalder. Karin Duinker had een goede dag tegen haar man Jan, maar kwam toch een paar pijlen tekort. De dubbels gingen naar het Cafeetje, dat daarna ook de tac/tics won. Eindstand: Cafeetje-Slock, 7-1. Vierspanrijder Johan Verhoeven uit Uden verzorgt in manege Akenburg een lezing voor menve reniging Tussen Wad en Duin. Dressuur, vaardigheid en hinder nisrijden komt uitgebreid aan bod. met ondersteunende videobeel den van bekende rijders. Verhoeven heeft in de Nederland se kampioenschappen een zesde plaats behaald achter professio nals als Chardon, Aarts, De Ruijter en Weusthof. Voor mensportlief hebbers, hindernis- of bokrechters en andere belangstellenden is de ze avond bijzonder leerzaam en in teressant. Na de theorie zullen in de bak combinaties rijden, die door Verhoeven worden voorzien van commentaar. De samengestelde mensport mag zich op steeds grotere belangstel ling verheugen. Ook op Texel neemt de animo toe ledereen is welkom op deze avond die om 20.00 uur begint, entree f5,-. Blikvanger van de Kotex-show we» de Belgische Hees tien Stenden TJepkema. (Foto Garard Timmarman) Een Vlaamse Reus van Stendert Tjepkema is op de Kotex-keuring zaterdag als mooiste exemplaar uit de bus gekomen. Op de be scheiden tentoonstelling werden 42 konijnen gekeurd. Gezien de geringe animo onder de fokkers van kleindieren was het dit sei zoen niet mogelijk een uitgebrei dere show te houden. Blikvanger was een zogenaamde Belgische haas van Tjepkema. De bescheiden tentoonstelling gold ter compensatie van het niet doorgaan van de grote jaarlijkse Kotex-tentoonstelling. Het tegen vallen van de fokkersresultaten wordt als voornaamste oorzaak genoemd. Ditmaal dus geen hoen ders, kuikens, duiven, chinchilla's en andere gevogelte, maar wel een fraaie collectie konijnen. Te zien waren Vlaamse reuzen, de Franse hangoor, de Belgische haas (overi gens wél een konijnensoort), thri- anta, hulstlander, Nederlandse hangoor, Pool (rood- en blauwogi ge) en de kleurdwerg. De kwaliteit van de dieren was over het algemeen goed, oordeel de een delegatie van Nederlandse Konijnenhond, die een informatief bezoek bracht. De Vereniging van Oud-leerlingen der Texelse Landbouwschool voert zaterdag a.s. en zaterdag 3 februa ri het blijspel „Hoogheid, uw ka meel staat voor" op. Het drie bedrijven tellende toneelstuk is geschreven door Max Andrea en wordt geregisseerd door Paul Eel man (Kadijksweg). Deze week is het stuk te zien in De Wielewaal in De Waal en volgende week in het Eierlandsche Huis in De Cocks- dorp Beide malen begint de voor stelling om 20.00 uur en is er bal na. Kaarten zijn te koop bij Anton Bakker (tel. 319702) en Marc van Heerwaarden (311226). (ADVERTENTIE) X Naam Peter van Heerwaarden C.M.F. v. Heerwaarden Henk van Heerwaarden Martijn Beers Raymond Molanus Alexander Elias Hans van Es Floortje Janssen Stefan Huisman Paula Vrijdag Mevrouw Barhorst Marga Boon Mevrouw A. Mulder Jacqueline Leijen Jitse Betsema Susan Kooiman Björn Boerhorst Petra Hin Peter Broekman Martijn Barendregt Thijs de Vreede D.M. Boon-Dijker Piet Leegwater Mw. v.d. Vis-Dijker Mw. S. Koopman-Grit Freek-Jan Buijsman Trisha Koster M.J. Bor-Brouwer Ricardo de Graaf Evelien Voeger J. Flier, Naalrand 51 Erwin Goënga Tobias van der Zee Daniëlle van Leersum Mara Hooyschuur Route Den Burg A. Den Burg A1 Den Burg B. Den Burg C. Den Burg D. Den Burg E. Den Burg F. De Zes, Bg. Houtstr., Houtwg., Witte Kruisln., KogerwgKogerstr. 1-57/2-74 Jan Reystr. vr.tc Ward Terpstra di.tc De Mars (oudste deel)/Spinbaan De Mars v.a. Buytengors, Sluyscoog, Verlaet, Kofbaeck, Duykerdam, Middelton Oudeschild, Schilderweg 249-296 Den Hoorn De Koog, Bosrandweg t/m 227 en Pont- weg 234 en 236 De Cocksdorp Oosterend De Waal Pontweg 72, 77, 84, 89, Leemkuil 3, Westerw., Driehuizen, Keesomln. 45, Pontweg 91-95, Akenbuurt, Hemmerkooi. Zuid-Eierland en Nieuwlanderweg Midden-Eierland, Hoofdw., Slufterw., Oorspr.w., Stengw., Limietw. Eierland, Postw., Oorsprongw., Holland- sew., Hoofdw. (ged.) Vuurtoren/Krimweg Het Noorden Oosterenderweg, Ongeren, Meijertebos, (Waalen)burgerdijk Oost Spangerw., Marsw., Kadijksw., Haller- weg 20, Veenselangweg Hogeberg, Reijer Keijserstr, Hallerweg 51/55, Schilderw. 160-222, Wezenland, Zuidhaffel 49 't Horntje, Pontweg 1-68, Waterw. Zuidhaffel Rozendijk, Smitsweg Gerritslanderdijkje, Grensweg, Pontweg 98-110 Californiëweg, Pijpersdijk, Pontweg 123- 224, Ruigendijk, Mienterglop, Bosrandw. v.a. 516 Kogerweg De Kaai Hoornderw., Hemmerw., Emmaln.33, De Grie Slufterweg/Zanddijk 312573 315579 312038 314301 315333 310022 314030 310131 313640 314478 310443 312763 319258 317956 316344 318235 313956 314970 317908 316362 311231 316451 318307 318403 318635 318869 314375 319582 310592 314216 312229 315365 318915 319653 311653 Den Burg A: Gollards/Samen Eén, Beatrixlaan 1-39 oneven/2-58 even, Binnenburg, Burgwal, P. v. Cuyckstraat, Elemert, Gasthuisstraat 1-31, Gravenstraat, Groeneplaats, Hogerstraat, Ada van Hollandstraat, Hollewal, Kantoorstraat, Keesomlaan 9-39; Mo lenstraat, Molendwarsstraat, Parkstraat, Schilderend 6 en 10, Stenenplaats, Vismarkt, Vogelenzang, Warmoesstraat, Weststraat, Weverstraat, Pater Witteplein, Zwaan- straat. Den Burg A1: ,,St. Jan", Beatrixlaan 41 t/m 143 oneven, Noordwester, Schoorwal, Vaargeul, Golfslag, Vloedlijn, Zeebries, Duinreep. Den Burg B: Achterom, Bernardlaan 50- ...even en 63-121 oneven, Binsbergenstraat, Brouwerstraat, Drijverstraat, Marelstraat, Starkenburgh, Thijsselaan, Waalderstraat 45-86, Wilhelminalaan 7 -.... oneven en 50-120 even, Wilsterstraat. Den Burg C: Beatrixlaan 145-..oneven en 60-.... even, W. van Beierenstraat, Boo- gerd. Jan Dirkszoord, Gasthuisstraat 33-76, Jonkerstraat, Kogerstraat 59- oneven en 76-.... even, lijnbaan. Den Burg D: Wilhelminalaan, Julianastraat, Burdetstraat, Mr. Kraaistr., Bernhardlaan 1-61 oneven en 2-48 even, Tjakkerstr., Lieuwstr Den Burg E: Bernhardlaan 123-... oneven, Maricoweg, Schoonoordsingel, Waal derstraat 2-48 even en 1-43 oneven, Wagenmakerstraat Den Burg F: Emmalaan 1-44, Haffelderweg, Keesomlaan 1-7; Schilderend 1-143 orje- ven en 20-146 even, Slingerweg 21-27. X

Texelsche Courant | 1996 | | pagina 7