mw Sport rimon Appel schaatste al langs elf steden 'i-JJaê- A TEXELSE COURANT Raadsvergadering cai_ OOJ-l Winter deert lammetje niet le[/leer dan 100 leden dei ezelvereniging Eilandcompetitie volleybal De Zwaan wint dart-„derby" 31 Deelnemers shorttrackstrijd „Natte" viering jubileum zwemclub Schaker Vittali wint kraker tegen Bakelaar OHOR' DE FlRMR "WORTEL-BLOEM "av ZEGT WEL] "WO VRREM DOOR".MRRR 'fc KOSTWELf MOEITE HOOR GOED70 DIRK HOG 1 KILOMETER OCH MRN.MRRNDRG \5 HET OVER WRMT DRM GORT DE LUCHT MRCHT WEER OEFEMEM.Eh MIET OP DE, ys Een goede zaak Dames Klif winnen van Kabelkrant Afzwemmen Calluna Dimitri Verseput bowlingkampioen Bridgers houden „kroegentocht" Pupillen in zaal Trimloop ATV Westdorp/v.d. Veen periodekampioen Programma Basketbal Dinsdag 13 februari, aanvang 18.30 uur vergadert de gemeenteraad. VRIJDAG 9 FEBRUARI 1996 0A 'anks de strenge vorst en snij- de wind huppelen in een wel aan de Ruyslaan twee lamme- De ene is nog maar een week de andere werd al op 7 januari oren. De grappig gevlekte die zijn vroeg ter wereld gekomen at de rammen afgelopen zo- 85»f bij de kudde bleven. ,,De na- jjr is dus haar gang gegaan", |n ncludeert Lidy Terpstra, die sa- en met echtgenoot Willy de scha- vorige week opgerichte „Mul- unctionele Ezelvereniging i.a." —ijkt tot de verbeelding te spre- ih Het aantal leden is inmiddels honderd gepasseerd. indag a.s. vanaf 15.00 uur wordt strandpaviljoen paal 9 van Joop wrung opnieuw een speciale l^schrijfmiddag gehouden, waarbij ^'interesseerden door bestuursle- ïn worden geïnformeerd over )el en middelen van de interac tie organisatie. ebleken is dat veel mensen den- ||dat je om lid te worden eige- aar, voogd, verzorger of kenner m ezels moet zijn. Het bestuur J daarom weten dat dit een mis stand is. „Van leden wordt |hts verwacht dat ze de ezel- lachte in hoofdzaken onder drijven en zich daarbij interactief Jtellen" ^Ognen enkele weken zal de eerste [emene vergadering van de ver ging worden gehouden. pen als hobby houdt. De rammen met hun imposante horens zijn Drentse heideschapen, de ooien zijn Texelaars. De lammetjes kun nen prima tegen de kou, aldus Lidy Terpstra. ,,Ze geven er niks om. Soms zoeken ze de beschutting van een bak hooi, zo slim zijn ze wel. En we voeren ze bij. We beu len ze heus niet af hoor. iFoto Frans Hopman I Programma dinsdag 13 februari: Veld A mannen: 18.30 u. Uriot-ABN/Amro DGM 19.15 u. Meubelh. Texel-DGM Uriot 20.00 u. Paal 9-Sportshop Cocky's 20.45 u. Cocky's-12 Balcken Kobeko 21.30 u. Kobeko-P.28/Krim 12 Balcken 22.15 u. PC. de Kr.-P.Bodies P28/Krim Veld B gemengd vrouwen: 18.30 u. Cavo Latuco-Beverd. Tatenh.2 19.15 u. LenR-Tatenh.2 Klif 20.00 u. Klif-Zandloper LenR 20.45 u. Texele-Nioz 7 Prov. 21.30 u. 7 Prov-Rival Texèle 22.15 u. Wiersma-TopTien Rival Veld C vrouwen: 18.30 u. Zeilmakerij-Visser Leydekk. 19.15 u. de Vlier-Leydekk. Question 20.00 u. Question-Durper Eierl.H. 20.45 u. Eierl. H.-Verspertina Durper 21.30 u. Westerlaken-Haarst. Klif 12 22.15 u. Klif 12-lepe de Boer Haarst. Uitslagen 6 februari: ABN/Amro-Maarcobouw 3-0; Tex Auto Tatenhove 1 1 2, Super-Perfect Bodies 3-0, 0.5.G -Handicap '94 2-1; Kobeko-12 Balcken 2- 1, Paal 28/De Krim-Arch. Uriot 0-3. Klif Rabo 0-3; Ecomare-Waayer 3-0, LenR-Zandloper 3 0, 7 Prov-TopTien 2-1; Wiersma-Smash 1-2, ABN/ AMRO-Jozef 0-3; Question-Oe Vlier 3-0; Klif 12- Visser Bouw 3-0; Zeilmakerij-Timmers 1-2; Vespertma-Haarstudio 1-2; Eierlandsche Huis- lepe de Boer 2-1; Durper Drup-Westerlaken 1-2. f de Elfstedentocht deze winter Dg doorgaat is hoogst onzeker, laar Simon Appel heeft de route helemaal gereden. In twee ge- Belten reed de Texelse sportman iet een groep van zeven schaat- srs uit Den Helder langs de elf riese steden. Appel moest soms irer schotsen klauteren en kwam Brschillende malen ten val, maar jaagde niet: „Het ging redelijk." tocht werd in twee delen ge- pt, omdat de groep niet in Fries- d overnachtte en alleen bij dag- it wilde rijden. Tot de zeven Iderse schaatsers behoorde Ap- Is tweelingbroer Peter. De groep Ipte zaterdag in Bolsward op het sjvoor een tocht van 130 km. Op pt eerste stuk, richting Franeker, ®s het ijs slecht en moest er veel forden gekluund. Op weg naar lajrtlehiem werden de rijders ge laagd door zand. Vanaf het be- .jmde Elfsteden-plaatsje tot Jökkum en terug over de Bonkeva- naar Leeuwarden was het ijs ter schitterend. 1986, tijdens de laatste Elf- identocht, was het daar nog be- ïid met schotsen. De meeste elnemers moesten er 's avonds het donker overheen, wat veel vallers tot gevolg had. Nu is de Jatie omgekeerd: de rest van de ute is niet zo best, maar als rtlehiem weet te bereiken, haal de finish", meent Appel terdag reed hij na Leeuwarden |g via Sneek naar IJlst. Elfsteden- Jers gaan daar linksaf richting Dten, maar Appel en de anderen gen naar rechts, terug naar start- int Bolsward. Na 1/z uur was Ap- I over de „finish", isdag stond de rest van het tra- :t op het programma. De snij- nd koude wind maakte de tocht teen een stuk zwaarder. Appel am tot de conclusie dat de onhoofden terecht het gedeelte 'ten-Stavoren-Balk hadden afge- urd. Het ijs was er erg slecht: de wakken met opstaande ran- n („als je niet springt word je Simon Appel klauteren over ijsschot- Sen. lArchip'lotnl gelanceerd"), schotsen en stukken waar moest worden gekluund. „Voor de veiligheid van een grote massa deelnemers moest daar nog veel aan het ijs gebeuren." Onderweg zag Appel dat er inder daad flink werd gewerkt: „Ze waren steeds aan het schuiven en hakken. Ook onder bruggen waar 'ijstra- nsplantatie' was toegepast, was men bezig." Na 5V2 uur waren de resterende 100 km volbracht. „Door het slechte ijs kan je niet in je slag komen. Tech nische rijders kunnen er niet uit de voeten. Werkijs ligt mij wel, al heb ik liever mooi ijs", aldus Appel, die vijfmaal onderuit ging. „Waar schijnlijk had ik hem in één keer kunnen rijden, maar of het ook bin nen de tijd zou zijn gelukt, weet ik niet. Dat hangt af van de starttijd. Als je 's avonds nog aan het ploe teren bent op slecht ijs, wordt het erg lastig." Mocht de „Tocht der Tochten" er deze winter nog komen, dan be hoort Appel tot de deelnemers. Als enige van zijn groep is hij in bezit van een startbewijs. Waarschijnlijk zullen tien a vijftien Texelaars aan de start van de echte Elfsteden tocht verschijnen. In de Texelse dartcompetitie speel den Zwaan 1 en 2 een „derby" in cafe De Zwaan Zwaan 2 begon sterk door de eerste twee singles te winnen. Ron Braaksma stelde de stand enigszins bij door nipt van Peter Kreeft te winnen. Zwaan 1 nam daarna het heft in handen en won alle dubbels om daarna ook de tac/tics naar zich toe te trekken. Eindstand Zwaan 1- Zwaan 2 6-2. De damesteams hadden een on derlinge strijd in De Koog. Slock 2 haalde tegen Barbaren 2 met over tuigende cijfers alle singles binnen en ging in de dubbels vrolijk door. Ze stonden slechts één „leg" toe, evenals de tac/tics die ook met 2-1 werd gewonnen. Eindstand Barba ren 2-Slock 2: 0-8. Ook Cafeetje 1 en 2 vochten onder ling uit wie de sterkste was. Cafeetje 2 had al een zege van 6-2 op zak, dus het eerste had wat goed te maken. Ze begonnen sterk door alle singles te winnen en slechts één dubbel af te staan. In de tac/tics kreeg het tweede geen poot aan de grond en verloor dan ook met 2-0. Het eerste kreeg revanche met 7-1. Slock 1 ontving de Barbaren 1. De Barbaren begonnen sterk met winst van Bas van Elk en Gerrit Jan Booy, Paul Witte won van Mare Prins die vergat zijn dubbel te gooien. De Slock wist maar éen dubbel te winnen en ging ook in de tac/tics ten onder. Eindstand Slock-Barba- ren: 1-7 In Oudeschild is woensdag een shorttrackwedstrijd gehouden. Vooral bij de meisjes en de heren was de animo groot. De winnaars zijn: Meisjes 10 t/m 13 jaar: 1. Laura Maas; 2 Annette Krijnen; 3 Louise Eelman Jongens 10 t/m 13 jaar. 1. Remco Zijerveld; 2. Rinus van der Star; 3 Luc Zillig Jongens 14 t/m 16 jaar: 1 Robert Jan Appel, 2. Lennart Witte; 3. Merli|n Adema Heren 17 jaar en ouder: 1 Nanne Jan Stienstra, 2. Jan Jacob de Jong; 3. Richard Bousma Met een feestavond op de op richtingsdatum, 1 maart, geeft zwem- en poloclub TX '71 het startschot voor de viering van 25- jarig bestaan. Tijdens het komende zwemseizoen zal het zilveren jubi leum uitgebreid aandacht krijgen. Nadat in 1970 zwembad Molen koog werd gerealiseerd, ontstond al snel de behoefte om in vereni gingsverband te zwemmen. Op 1 maart 1971 was de oprichting van ZPC TX '71 een feit. Komend sei zoen wordt dat op „natte" wijze gevierd. Op het programma staan vele activiteiten, zoals een „water dag" waarbij alle Texelse vereni gingen die iets met water te maken hebben worden uitgenodigd. Ver der zijn er wedstrijden voor oud- poloërs en -zwemmers, waaruit een reünisten-kampioen voort komt die groots zal worden gehul digd. Op 20 april is in 't Skiltje een bonte avond, verzorgd voor en door leden. Ook alle oud-medewer kers krijgen hiervoor een uitnodi ging. Tevens wordt gewerkt aan een jubileumboekje en is een avondmarkt in voorbereiding. De post van de zwemclub wordt ge sierd door een speciaal jubileumlogo. De feestavond op 1 maart is be stemd voor het huidige bestuur en alle andere medewerkers. Het be looft bepaald geen doorsnee feest te worden. De traditionele rangschikking on der de Texelse schakers is weer in ere hersteld. Jaap Dros voert met grote voorsprong het veld aan, gevolgd door Rinus Vittali, die vo rige jaren ook steeds de tweede plaats innam. Hij wordt weer op ruime afstand gevolgd door Piet Bakelaar, die werd teruggeworpen omdat hij zowel tegen Dros als Vittali een nederlaag moest incas seren. Prettige nieuwkomer bij de schaak elite is Henk Tuinema. Met degelijk spel maakt hij het menig tegen stander lastig, zoals ook Roel Riegman maandag constateerde. Riegman, toch zelf een verdienste lijk schaker, kreeg geen schijn van kans tegen de Franse verdediging die Tuinema hem voorschotelde. Door uitstekend positiespel wist Tuinema zijn tegenstander in vlot tempo op de knieen te krijgen. Jaap Dros heeft zelden zo weinig tegenstand te duchten als dit jaar. De schaakkanonnen Vittali en Bakelaar leggen hem wel het vuur aan de schenen, maar juist op dat soort momenten maakt Dros zich eens extra kwaad en weet hij ook deze lastige klussen te klaren. En als het dan eens echt mis dreigt te gaan, zoals maandag tegen Jaap de Wijk, steekt vrouwe Fortuna een handje toe. Dros was in een verlo ren geacht eindspel terecht geko men, maar werd gered door een laatste middel dat door De Wijk over het hoofd gezien werd. De Wijk, die in gedachten het volle punt al opgestreken had, stamelde iets over 'stommiteit' en felici teerde vervolgens zijn tegenstan der met een slap handje. Rinus Vittali en Piet Bakelaar vloch ten een oerdegelijke stonewall for matie in elkaar, die voortvloeide uit de al even degelijke Engelse ope ning. De kenner die voorspelde dat dit betonschaak wel in remise moest eindigen, kwam bedrogen uit. In het eindspel verraste Vittali vriend en vijand met een stukoffer. Dit waagstuk leverde een goede promotiekans voor de verst opge rukte pion van Vittali op. Bakelaar kon geen sluitende verdediging meer vinden en moest ruimhartig zijn meerdere erkennen in de ware kunstenaar. De hegemonie werd daardoor hersteld. Vittali had recentelijk niet zulke beste resultaten geboekt tegen Bakelaar, maar heeft zijn rivaal nu toch naar een duidelijke derde plaats geween. Bakelaar wordt op de voet gevolgd door Piet Cor- nelisse, die zich met zijn strijdlus tige stijl een blijvertje in de hoog ste gelederen heeft getoond. Jaap de Wijk is door zijn schlemielige nederlaag tegen Drós wat terugge vallen en voelt nu de hete adem van de verrassende Henk Tuinema in zijn nek. Ook jeugdspeler Jan Willem Bak ker valt dit jaar wat tegen. Het is duidelijk te merken dat Bakker, vo rig jaar nog een belofte voor de toekomst, dit jaar wat minder tijd in het schaken investeert. De veer tiende plaats is eigenlijk een te lage klassering voor het talent dat Bak ker in zich heeft. De top-tien luidt nu: I.Jaap Dros 643; 2.Rinus Vittali 472, 3 Piet Bakelaar 362, 4 Piet Cornelisse 359; 5.Auke Terpstra 342. 6.Thijs Witte 313; 7.Jaap de Wijk 299, 8.Henk Tuinema 289; 9 Roel Riegman 283; 10.Ferry van Tatenhove 271 De agenda: 1. Opening 2. Vaststelling volgorde stemming 3. Vaststelling besluitenlijst begro tingsraadsvergadering de dato 14 en 15 november en de raads vergadering de dato 11 december 1995. 4. Voorbereidingsbesluit ten be hoeve van: uitbreiding woonhuis Gasthuisstraat 25 te Den Burg, 5. Restauratie Schilderend 8 6. Wijziging IZA-regeling 7. Rapport Werkgroep Calluna. 8. Stichting Recreatiewerk Sport raad Texel. 9. Beschikbaarstelling voorberei dingskrediet ingrijpend onderhoud J Drijverschool. 10. Investeringssubsidies 1995. 11. Nota Uitstroombeleid. 12. Afronding bouw dorpshuis De Koog. 13. Toiletgebouw haven Oude schild. 14. Vervanging tractormaaicom- binatie. 15. Straatnaamgeving Mars Fase III. 16. Sanering voormalig auto- wrakkenterrein. 17. Wijzigiging Verordening reinigingsrechten 1996. 18. Instemming met ammoniak- beleidsplan. 19 Overzicht post onvoorziene uit gaven. 20. a. Ingekomen stukken; b Mede delingen; c. Beantwoording vra gen. 21. Rondvraag. 22. Sluiting. Na één wedstrijd in de tweede helft van de competitie bezetten de zaalvoetbalsters van Klif nog steeds een goede vierde plaats op de ranglijst. De tweede wedstrijd, tegen Bierstekers uit Noord- Scharwoude, moest worden uitge steld wegens het uitvallen van de veerboot. Zodoende kwam Klif de afgelopen keer tegenover het team van Kabelkrant te staan. De laatste wedstrijd tegen de ploeg uit Den Helder eindigde in een overwinning van 7-4 voor Klif, maar toen was het team compleet. Nu waren Marjan Nicolay en Lucia Gijsberts er niet bij. Ook Irene Penha kon -nog- niet van de partij zijn. Klif ging voortvarend van start. Janien de Bruijn lostte direct na de aftrap een afstandsschot, waar de doelvrouw echter alert op rea geerde. Ook Wilma Thijsseling waagde een poging; haar schot spatte op de lat. Precies in de ze vende minuut had zij meer geluk; met een knappe beweging pas seerde zij zowel de verdediging als de keepster, 1-0. In de veertiende minuut was het de beurt aan Natascha v/d Vis. Op onnavolgbare wijze joeg zij de bal uit een vrije trap in de touwen achter de keep ster van Kabelkrant. Weer zeven minuten later zette Lilian Koning de aanval op van achteruit. Zelf liep zij goed door naar voren, waar ze de bal weer in de voeten kreeg. Sim pel kon ze het derde doelpunt int ikken. Nog voor de rust liet Janien de Bruijn 4-0 aantekenen. Na een snelle spelhervatting kon zij alleen op de keepster af en scoorde in de verre hoek. In het begin van de tweede helft liet Klif het initiatief een beetje aan de tegenpartij. Natascha v/d Vis scoorde nog 5-0 met een onhoud baar, diagonaal schot, maar daarna nam Kabelkrant het spel over De ploeg kwam vaker in balbezit en speelde aardig rond. De tegen treffer kon niet uitblijven; 5-1. Uit een onoverzichtelijke situatie voor de Klif-goal kwam even later een onverwacht schot, niet te zien voor keepster Marjo van Heerwaarden. Zij raakte de bal nog wel, maar kon niet voorkomen dat deze achter de lijn kwam, 5-2. Gelukkig pikte het Klif-team het goede spel uit de eer ste helft weer snel op. Na een mooie combinatie met Anita Witte kreeg Japien de Bruijn de bal lek ker voor haar voet. Een halve om haal volgde, maar belandde op de kruising Natascha v/d Vis zag een van haar keiharde schoten geblokt door het been van teamgenoot Wilma Thijsseling. De bal kaatste ongelukkig terug, recht in haar ei gen gezicht. Een beetje dizzy moest Deze week werd in Calluna afge zwommen Dit keer waren de kin deren voor het basis- en zwem- vaardigheidsdiploma aan de beurt. Na een goed examen konden de kinderen trots hun diploma in ont vangst nemen van zwemonder wijzer Albert Middelbos. De geslaagden zijn: Basiszwemdiploma: Wouter Kuip, Michelle Eelman, Joris Ellen, Judith Zijm, Priscilla Noorlander en Monique van Sambeek. Zwemvaardigheidsdiploma 3: Patrick de Graaf, Dennes v/d Star, Jip Frank. Martijn Kooiman, Peter-Paul Vrijdag. Zwemmend redden 3 Dennes v/d Star. Jip Frank, Martijn Kooiman, Patrick de Graaf, Peter-Paul Vrij dag. Snorkelduiken 3: Dennes v/d Star, Martijn Kooiman, Patrick de Graaf en Peter Paul Vrijdag zij even het veld verlaten; later bleek dat zij een flink blauw oog had. Het been van Wilma Thijsseling had er schijnbaar min der onder te lijden gehad. Zij wist in ieder geval nog een goede voor zet te bekronen met een wel gemikte treffer, daarbij de eind stand bepalend op 6-2 in het voordeel van Klif. Twee weken ge leden sleepten de Klif-dames één punt uit een pittig duel tegen Old Stars. Dimitri Verseput is Texels kam pioen bowlen voor de jeugd ge worden. Dit jaar was opvallend dat de leef tijd van de deelnemers aanmerke lijk lager lag dan andere jaren. Er werd gestart met het gooien van de doubles, deze werden gefor meerd door loting Direct liet de eerstejaars bowler Ronald van Benthum zien dat er rekening met hem moest worden gehouden, hij startte met een 106 game. Ook Leon Grootjen liet zich niet onbe tuigd (91-99). Vervolgens moesten drie singles worden gegooid om te bepalen wie in de finale kwam. Hier waren de sterksten: Dimitri Verseput, gem 140; Kees Grootjen, gem. 128 en Milton Verseput, gem. 127. De verschillen tussen Dimitri Verse put en Kees Grootjen waren niet groot: 37 pins. Maar tijdens de fi nale wist Dimitri Verseput het best met de spanning om te gaan. Hij bouwde zijn voorsprong meteen in de eerste game uit met 67 pins. Zowel Kees Grootjen als Milton Verseput gaven de strijd nog niet op, maar ondanks een blessure in de laatste game gaf Dimitri Verse put de voorsprong niet meer uit handen. Uitslagen voorronde 1 Dimitri Verseput 630; 2. Kees Grootjen 593, 3 Milton Verseput 559, 4 Ronald v. Benthum 513; 5 Leon Grootjen 457, 6 Kristian Kragt 403. Eindstand na finale: 1 Dimitri Verseput 1043; 2 Kees Grootjen 931; 3. Milton Verseput 882 Vier horecagelegenheden in Den Burg staan zondag 18 februari in het teken van bridge. Liefhebbers van deze denksport spelen in elk bedrijf een aantal spellen, waarna een klassement wordt gemaakt Wie aan deze „kroegentocht" wil deelnemen, moet zich uiterlijk maandag 11 februari aanmelden. De start is om 11.00 uur in De Lindeboom, waar de deelnemers koffie en informatie krijgen. Daarna verspreiden ze zich over de vier lokaliteiten. Dat zijn hotel De Linde boom, café De Zwaan, café In den Grooten Slock en restaurant De Smulpot. Er is een lunchpauze met soep en broodjes in De Linde boom. Aan het eind van de middag is de kroegentocht ten einde en kan de prijsuitreiking plaatsvinden Wie wil meedoen, hoeft geen lid te zijn van de organiserende bridge club Groot Slem. Deelname kost f 12,50 per persoon [inclusief lunch] Bij voorkeur dient men zich als koppel op te geven; individueel kan ook, maar het is dan niet zeker of er een koppelgenoot beschik baar is. Opgave en informatie Jo van Beek, tel 31 25 83, of Janny Hopman, tel. 31 25 23. V.V. Texel '94 houdt dit weekend twee toernooien in Sporthal Ons Genoegen. Zondag is er een toer nooi voor F-pupillen Organisator Klaas v. d. Berg stelt zes gelijkwaar dige teams samen, die in onder linge wedstrijden zullen uitmaken wie als sterkste uit de bus komt. Dit evenement voor de allerkleinste voetballers is leuk om te bekijken en de organisatie hoopt dat veel ouders en familieleden de sporthal zullen bezoeken. Het toernooi be gint om14.00 uur en eindigt om 17.00 uur. Zaterdag houdt Texel '94 een zaal voetbaltoernooi voor E-pupillen. Organisator Martin Land zal probe ren vijf gelijkwaardige teams sa men te stellen. Dit toernooi begint om 10.00 uur en eindigt om 12.30 uur. Zondag houdt de Atletiek vereniging de laatste trimloop van dit seizoen. Start en finish zijn bij de Boskiosk op het Turfveld. De start is voor de jeugd tot en met twaalf jaar om 11.00 uur en voorde oudere jeugd en senioren om 11.15 uur. De inschrijving is open vanaf 10.30 uur in de kiosk. De lengte van het parcours is voor de jeugd t/m twaalf jaar 1,3 km, voor de oudere jeugd t/m zestien jaar 3,1 km Senioren kunnen kie zen uit 3,1, 6,2 en 9,3 km. Het inschrijfgeld bedraagt voor de jeugdleden van AV Texel ƒ1,50. De senioren betalen ƒ2,- (ƒ3,- voor met-leden). De prijsuitreiking van de trimlopen vindt plaats op zondag 25 februari, tijdens het Open Texels Cross- 'kampioenschap. Op de zeventiende avond van Klaverjasclub „Den Burg" wisten Rob Caspers en Karei van Heer- waarden goed te scoren. Ze be haalden 7702 punten en stegen hierdoor van de vijftiende naar de dertiende plaats. Hans Westdorp en Lieuwe v.d. Veen speelden ook weer goed, ze scoorden 7455 punten en hebben zo hun koppositie in het totaal klassement weer wat verstevigd, Tevens zijn zij periodekampioen ge worden. Theo en Jaap Witte scho ven weer een plaats op en staan met hun 7376 punten nu vierde. Fenny Caspers en Ruth de Ruwe blijven met 7235 punten op de derde plaats staan. Elly Eelman en Judo Vriens (laatste werd vervan gen door Roel de Zwart) behaalden 6959 punten, maar toch zakten ze van de vierde naar de vijfde plaats. Er worden deze week veel marsen behaald: 81 stuks; het gemiddelde was 6286 punten. Totaalstand na 68 partijen L v.d. Veen-H. Westdorp 115917. B. Weijdt- W. Koomen 114327, F. Caspers-R de Ruwe 112908; J Witte-Th. Wine 112217; E. Eelman-J Vriens 112043, J Wiersma-J. Vinke 111321; Ch Schraag-N. Barhorst 111258;echtp. F. Veeger 109636; D. Winters- A Bakker 108143; M Timmermans-A Vermuë 108106. In de De Koninghal wordt vrijdag vanaf 19.30 uur de eilandcompe titie Basket-bal gespeeld. Zaterdag spelen de Mareis dames om 17.30 uur tegen Marmag 2 en de heren om 18.30 uur tegen FAC 3. 17.30 u. De Mareis (d)-Marmag 2 18.30 u. De Mareis (h)-FAC 3

Texelsche Courant | 1996 | | pagina 5