„De deuren langs is niet onze stijl" Baha'i geven uitleg in De Hof F amilieberichten .TEXELSE J COURANT' Van der Meer ruilt TX 7 Poolster in Kruising nog niet in vergadering Texelaartjes föüTLDDï)® Daarmee kun je lezen en schrijven DINSDAG 19 MAART 1996 heb grote bewondering voor hova's. Er is moed voor nodig overal aan te bellen. Maar het niet onze stijl." Aan het woord 30j Antoinet Habraken uit De Koog. en haar man en hun dochter iT'irferlijn zijn Baha'i. Vrijdagavond ven ze in dorpshuis De Hof uit- I over hun geloof. Luu, toinet is streng katholiek opge- ed. „Ik had daar problemen mee. gebouwen, het luisteren naar preken...ik kon niets terug- 50j99en haar huwelijk met eo stopte het echtpaar het kerk- zoek, al bleven ze wel „zoe nde". „We wilden graag gelo- n, maar wat?" die tijd woonde het tweetal in stervoort. Via werk kwamen ze contact met een stotter- jerapeut. „In lezingen verwerkte veel geloofszaken. Het was een rukwekkende man en hij intri- |erde ons. We vroegen hem naar geloof en na enige ughoudendheid erkende hij dat Baha'i was." niet eerder? Ik denk door de naam. Het klonk een beetje alsof we ons bij een sekte aansloten. De Bhagwan of zo. Maar we stonden Geen sekte it echtpaar hield zich bezig met rgieavonden voor jongeren en isloot de man voor een bijeen- imst uit te nodigen. „Het was een jort openbaring. Wat hij zei raakte s. We verdiepten ons erin en la- erover." De bijeenkomsten rden voortgezet, tot Theo en itoinet naar Lelystad verhuisden, 'e misten de bijeenkomsten. We Iden het Nederlandse Baha'i ntrum in Den Haag en die zorg- 0iden ervoor dat er een paar keer ie- 5Lmand langs kwam." 5, Het echtpaar besloot toen pas om .zelf Baha'i te worden. „Waarom Antoinet en Theo Habraken houden de deur open voor iedereen die vragen heeft over de Baha i. /Foto Tessa de Grauff) al achter de principes van het Baha'i geloof en leefden daar al naar. Dus het was eigenlijk meer voor anderen, voor de familie dat we zolang hebben gewacht", ver telt Antoinet Dat ze in verwachting van haar dochter Maartje was, gaf uiteindelijk de doorslag. „We wil den haar een Baha'i opvoeding geven. Vandaar dat we 21 jaar ge leden zijn toegetreden." Eén God Baha'i worden is simpel: je stuurt gewoon een kaartje. Daarop moet je echter wel invullen dat je achter de principes van het geloof staat. De belangrijkste zijn: het geloof m één God, de eenheid van mensheid en de eenheid van religie. Antoinet: „Baha'i is een jonge godsdienst. Voor ons zijn alle Goden eenzelfde. Noem hem Allah, noem hem Jaweh...het zijn alleen andere na men. Gelijkwaardigheid is een belang rijke regel uit het geloof. Niet alleen zijn man en vrouw gelijkwaardig, alle mensen op aarde zijn dat. De uiterlijke verschillen moeten wor den gerespecteerd, evenals de ver schillende culturen. Bovendien worden kinderen ook zo behan deld Antoinet: „Je plaatst je als ouder niet boven een kind, maar probeert op basis van gelijk waardigheid verder te komen." Met elkaar praten is belangrijk bij de Baha'i. Daarbij wordt het prin cipe gehandhaafd dat een onder werp in het midden wordt gelegd, dus losgekoppeld van de persoon die het inbrengt. „In discussies heb je zo vaak dat iets aan een persoon wordt verbonden, waardoor ie mand snel wordt gekwetst. Maar dat is niet constructief Het gaat om het onderwerp, niet om de per soon." Vasten Een regel die behoorlijk ingrijpt op het dagelijkse leven is een jaarlijkse periode van 19 dagen vasten Al leen vóór en na zonsondergang mag iets worden gegeten of ge dronken. Het draait om het reinigen van het lichaam en de gelegenheid om je geestelijk extra in het geloof te verdiepen „Moeilijk om vol te houden? Ach, iedereen heeft de verantwoording voor wat hij of zij doet. Geen alcohol en geen sex voor het huwelijk zijn ook regels, evenals het niet roddelen. Daar moet iedereen voor zichzelf uitko men. Het is een persoonlijk groei proces. Als je Baha'i wordt bete kent dat niet dat je het ook echt bént." Niet dwingen In 1985 kwam het echtpaar Habraken naar Texel. Daar zaten al enige Baha'i, in navolging van pio nier Gerard van Maaseik. Het aan tal dunde steeds meer uit door ver huizingen, zodat alleen Theo, Antoinet en hun dochter overble ven op het eiland. „Texelaars stellen zich afwachtend op", verklaart Antoinet. „Ik geloof wel dat men er sympathiek tegen over staat, maar Texelaars komen niet snel spontaan op ons af om vragen te stellen." De Baha'i gaan dan misschien niet langs de deuren om hun geloof te verspreiden, ze willen er toch graag anderen deelgenoot van maken. „Je kunt mensen niet dwingen. Dat hoeft ook helemaal niet. Wij probe ren niemand over te halen om Baha'i te worden. Maar het zou fijn zijn als mensen met ons wilden praten." Baha'i proberen hun geloof vooral te verspreiden door het goede voorbeeld te geven „Dienstbaar heid. De deur openen voor vriend en vreemdeling. Wel in alle rede lijkheid, natuurlijk. Je moet er niet zelf aan onderdoor gaan." Asielzoekers De Baha'i streven ernaar om de oorzaken van ellende in de wereld weg te nemen. „Geld geven helpt als symptoombestrijding, wij wil len de oorzaken aanpakken. Dat kan als meer mensen daar naar le ven. Er is voorspeld dat steeds meer mensen Baha'i worden. Het is momenteel sterk in opkomst in de Oostbloklanden, Afrika en India. Nederland blijft achter. Té materi alistisch, denk ik." Antoinet wijst erop dat de eenheid van de wereld en haar bevolking steeds duidelij ker merkbaar wordt „Neem nou de asielzoekers. Nederland is niet al leen voor de Nederlanders." Bij het Garnalenvisser Dirk van der Meer ruilde zijn kotter in voor de WR 21 (Foto Ben Koningl Garnalenvisser Dirk van der Meer beschikt sinds kort over een andere kotter. De Oosterender heeft de TX 7 „Poolster" geruild met de WR 21 „Jente" van zijn Wieringer collega Jan Kroon. Deze 23 meter lange kotter, gebouwd in 1955, is drie jaar geleden nog voorzien van een nieuwe 300 pk Scania dieselmotor. Het vangstgebied van Van der Meer in de Noordzee strekt zich momenteel uit van Terschelling tot Scheveningen. Wegens de lage temperatuur van het zeewater hou den de garnalen zich op in de wat diepere wateren. Later in het jaar vist de Oosterender ook wel ter hoogte van Denemarken. De maatregelen voor de gevaarlijke kruising Hoornderweg/Pontweg komen vanavond waarschijnlijk niet in de vergadering van de com missie voor ruimtelijk- en huisvestingsbeleid. Erna Eelman van de VVD drong daar in de raads vergadering op aan, maar wethou der Schilling vreest dat het beno digde stuk niet op tijd klaar is. echtpaar komen regelmatig kinde ren van asielzoekers over de vloer. „We zouden misschien meer voor die groep moeten doen, maar ik ben daar momenteel niet sterk ge noeg voor Je moet je eigen gren zen kunnen erkennen." Tijdens de avond in De Hof zullen Theo, Antoinet en Karlijn Habraken ingaan op de geschiedenis van hun geloof, de toestand nu en de per soonlijke beleving ervan, ledereen is welkom, aanvang 19.30 uur. De Pontweg is een provinciale weg, dus die instantie heeft ook iets te zeggen over de maatregelen om de bewuste kruising veiliger te maken. Dat moet in het stuk wor den verwerkt. Eelman drong aan op haast, in de hoop dat nog voor de drukke zomerperiode iets kan worden gerealiseerd. „Haast is prima, maar je moet het niet over haasten", repliceerde Schilling. Hoewel Texel het lang heeft weten af te weren, doet de gemeente nu toch mee aan het Regionaal Verkeers- en Vervoersplan Voor uitvoering van plannen van de 33 deelnemende gemeenten is geld beschikbaar, maar niet genoeg vooralle inzendingen. De provincie wil graag dat de deelnemers er onderling uitkomen waar het geld aan wordt besteed. „Dat lukt niet erg", merkte Schilling dinsdag droog op. Texel heeft de aanpas sing van de kruising Pontweg/ Hoornderweg en een fietspad voor de Vuurtorenweg aangemeld. De provincie heeft het laatste woord. De dood is slechts de stilte in de zaal, nadat het laatste woord geklonken heeft. De dood is een ontroering. R. Campert SIMON DE WAARD iw levensverhaal is verteld. lereen, die aan de slotfase heeft iegewerkt, zeggen wij hartelijk dank. Namens de familie, Het verdriet is er niet minder om maar 't gemis., die lege stoel is toch beter te verdragen door de warme ervaring van meegevoel et is voor ons een geweldige steun en troost veel belangstelling te mogen ontvangen in de rm van bloemen, kaarten, het geven van een id, woorden van troost of in welke vorm dan c na 't overlijden van m'n lieve man, vader, opa oom DICK HUIZINGA t doet ons goed te beseffen, dat hij door zovelen rd gewaardeerd. Het zal ons helpen om zonder i verder te gaan. Bedankt allemaal! Uit aller naam: A.C. Huizinga-Kalis «el, maart 1996 DANKBETUIGING nkbaar zijn wij voor alle medeleven na het over- len van onze geliefde moeder, oma en echtge- DUW VAN DER GEEST-SCHRAAG Bor de grote belangstelling is het voor ons niet ogelijk ieder persoonlijk te bedanken. I het bijzonder willen wij noemen Pastor Kolk- I jn, arts en verplegend personeel van het Ver- ^eghuis Texel, voor hun toewijding en bijstand Namens de familie, Leo van der Geest art 1996, °gerd 31, Den Burg e oprechte dank gaat uit naar U en jullie, die velke vorm dan ook belangstelling hebben ge- nd, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van e vader en opa: CORZEGERS Marry, Ed Koos, Alide Janneke, Jacob Klein- en achterkleinkinderen De baby is geboren en iedereen heeft schik maar ik het allermeeste want... de oudste, dat ben ik Kevin Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze dochter en zusje Jennifer Jennifer is geboren op 17 maart 1996 om 15.45 uur weegt 3400 gram en is 50 cm lang Nico de Graaf en Annemieke Boon Kevin Krimweg 47 1795 LR De Cocksdorp Tel. 0222-316271 Heel blij zijn wij met de geboorte van onze dochter Lisa 15 maart 1996 Ed en Yvonne Smit-v. Beek De Ruyterstraat 116 1792 AN Oudeschild De meeste dromen zijn bedrog, maar één keer in de zoveel tijd, komen dromen uit. Geboren op 14 maart 1996 om 14 38 uur. Killian Henrico Jannick 3900 gram Zoon van: Leo en Dyantha Brokken-v. Vugt Postweg 143 1795 JM De Cocksdorp Tel. 0222-311 675 Voor bezoek graag even bellen. INLEVEREN: vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ7,80 tot en met 3 regels. Per regel meer: ƒ2,60 (incl. btw). De nieuwe troeftrips-krant van Buro Britain en Buro Scandinavia is uit. Haal 'm bij Reisburo Texel Holland International. Langs deze weg wil ik graag iedereen bedan ken voor de vele post en attenties tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis! ishn ?'!«1r>pri*5!ed eÜA lep de Bruijn Nieuwe lente, nieuwe win kel, feest Boetiek 22 gaat vrijdag weer open. Vrouw met winkelerv. zoekt werk. Brief onder nr. 1661 aan bur. Tex Crt. Na 25 jaar doet Boetiek 22 vrijdag opnieuw haar deuren open. We hadden 'n schitte rend feest met ons bedrijf. Eerst lekker eten met rus tige live-achtergrondmu- ziek en daarna dansen. Het was mede 'n succes door zanger Kees Tesse- laar(Klaassen) Tel 319767. Tariefsverlagingen USA/ Canada, o a Toronto 559,-, Halifax 559,-, Vancouver 719.-, New York 595,-, Los Angeles 783,- etc. etc. In formeer eerst bij Reisburo Texel Holland Internatio nal. Al 25 jaar verrassingen bij Boetiek 22. Ook vrij dag. Zoek: grijze, gecastreerde cyperse kater, brede neus, staart over de rug, roep naam Poerie. Omgeving Duinroosstr./Boodtlaan Richting Buteriggel Tel 317362 T.k gevr. als speeltoestel: niet-rijdende landbouw- tractor zonder cabine. Sint Donatus. tel. 319426 Vra gen naar Irisabella Nieuwe lente, nieuwe win kel, feest Boetiek 22 gaat vri|dag weer open. Vrouw met winkelerv. zoekt werk. Brief onder nr 1661 aan bur. Tex. Crt. Vlaaienaanbieding. Vrij dag zaterdag, kersen- vlaai met slagroom, van 16,95 voor 13.95 Banket bakkerij Ofrein, tel 312060. Rags kinderzomerjacks 104-188, in diverse kleu ren. nu 79,95 Marten Classics, Weverstraat 32. SCT.cSatelliet-tv 311777. 3x op de kiek voor 25 piek! Nauta Foto, 314924 Canoe Jeans voor dames en heren, blijvend laag geprijsd, 69,95 Marten Classics, Weverstraat 32. Voor een deskundig ad vies over uw zonwering: Meyert Laan Zonwering, tel. 318664. Kwarteleitjes voor deco ratie of consumptie en nog andere paasdecoraties. Tuincentrum v.d. Werve, Bernhardlaan. Vlaaienaanbieding. Vrij dag zaterdag, kersen- vlaai met slagroom, van 16,95 voor 13,95. Banket bakkerij Ofrein, tel. 312060 Rags kinderzomerjacks 104-188, in diverse kleu ren, nu 79,95. Marten Classics, Weverstraat 32 Wordt het weer een warme zomer dit jaar? Bestel dan nu uw zonwering. Bel Meyert Laan Zonwerin gen. tel 318664 Voor een spontane, goed verzorgde huwelijks reportage Nauta Foto, 314924 Canoe Jeans voor dames en héren, blijvend laag geprijsd, 69,95 Marten Classics, Weverstraat 32 Wij zijn verhuisd. Ons nieuwe adres is: Molen straat 97 1791 DK Den Burg Elisabeth, Paul. Caroline en Jacco Krugers. In de oude gebruiksvoor werpen van Hans van der Klift komt de aantrekkelij ke kant van het leven van alle dag naar voren. Cracker nylon jacks M-XL in diverse kleuren, nu 59,95 Marten Classics, Weverstraat 32 Bespaar ƒ450,- per jaar. Magneet-waterontharders Nu 2 st. a 99,50 als set. Drie maanden op proef en gratis montage. Tegen kalkaanslag, bel 313637. Het voorjaar is hét mo ment om iets nieuws voor het interieur aan te schaf fen Bij Hans van der Klift vind je een grote collectie decoratieve voorwerpen om uw woongenot te ver hogen. Vraag vrijblijvend prijs opgave Meyert Laan Zonweringen. Tel. 318664 Voor de mooiste familie foto's Ook bij u thuis. Nauta Foto, 314924 Cracker nylon jacks M-XL in diverse kleuren, 59,95 Marten Classics, Weverstraat 32. Audire bv hoortoestellen, ma. 25 mrt a s C Ooster hof geen zitting in Den Burg. T.k Piet Pelle meisjesfiets. 6 7 jr Tel. 314959 Casa Blanca Leuke col lectie vrijetijdskleding voor jongens en meiden nu bij Marten Classics, Wever straat 32. Croissanterie ,,De Stern" zoekt voor in de weekein den en vakanties een vlotte en flexibele medewerker van 17 jr Info 327334/ 317813. Internet op TV Service Center Texel. 311777 La Pagayo Grote collectie kinderkleding in de maten 104-1 76 nu bij Marten Classics, Weverstraat 32. Na 25 jaar doet Boetiek 22 vrijdag opnieuw haar deuren open. Café Chantant, iedere vrijdagavond in De Karseboom v a 21 00 uur Tot ziens Frans en Lies. Zij waren er ook. Casa Blanca. Leuke col lectie vrijetijdskleding voor jongens en meiden, nu bij Marten Classics, Wever straat 32 Autocrossers opgelet! Opgave voor deelname op asfaltbaan in Lelystad voor 31 maart bij Nico Uit geest Tel 313253 Waar moet u dus zijn voor al uw zonwering? Rimo, 317259. La Pagayo Grote collectie kinderkleding in de maten 104-1 76 nu bij Marten Classics, Weverstraat 32. U krijgt bij ons Air Miles op de zomerreizen van Arke, Center Pares en Hol land International U kunt ook de Air Miles en Rocks-arrangementen bij ons boeken, wij zijn offici eel agent Reisburo Texel Holland International. Rolluiken? Op maat gele verd en geplaatst. Rimo, 317259 Te koop Batavus City- bike, weinig op gereden. ƒ450,- Tel. 314719 Al 25 jaar verrassingen bij Boetiek 22. Ook vrij dag. Binnenpotten, buitenpotten en verrassend veel ca deau-artikelen. Tuincen trum Eureka, Schorren- weg. nabij Oosterend. Daar krijgt u een zonnig humeur van Het hele jaar 10% korting op alle soorten buitenzonwering. Uiteraard gratis montage en opmeten Schildersbe drijf/interieurwinkel Graaf, Postweg 215. De Cocks dorp Tel 316243. 18 Voordelige voorjaarsrei- zen naar Noorwegen, En geland Schotland met Scandinavian Sea-ways Informeer bij Reisburo Texel Holland Internatio nal. Nieuw barbecue in Res taurant 't Pruttelhuus. Lekker eten onder de hoed? Altijd goed'! Bij Vin cent, tel. 327123 Sony Verkoop en service. Service Center Texel 311777 Vlijtige hesjes 3,95. Bloe misterij Bert van derWal Te koop: motorfiets Kawasaki LTD 450 bj. 02- '86, 26.000 mijl, zwart met veel chroom tassen. Ga rage Westend, tel. 318396 Ook voor deskundige re paratie aan uw zonwering Meyert Laan Zonwerin gen, tel. 318664. T.k.: 1 breimachine Pas- sap, 1 klem bergmeubel, 1 hangende klok. 1 tafel en 1 schrijfbureau. Tel 319223 Philips. Verkoop service Service Center Texel. 311777 Jonge hennen. 29-30 maart en 1 april, worden de jonge hennen rondge bracht. Nic. Witte, tel 312238 Woningr.: gr. 3 k. flat m. c.v., lift, eiken keuken, box, zolder, Adam Gevr: huis op Texel 020-6116179 of 312212 op Texel Alleen boekenweek in Het Open Boek. Eko-produkten bevatten nul procent gif De Vlier. Grundig. Verkoop en Ser vice SCT. 311777 Cadeaubonnen van Fleurop kunt u inleveren bij Bloemisterij Bert van der Wal. Pioneer Car Stereo. Ser vice CenterTexel. 311777. Zonwering? Op maat ge leverd en geplaatst. Rimo, 317269. Schitterende orchideeën. Bloemisterij Bert van der Wal Prijzen: kijk en vergelijk, 't Speelgoedhuis, Ooster end, tel. 318313 Ook voor laarzen en klompen. Op=op Gedroogd haard hout, gez. gekl bez. mog. Tel. 314236. ƒ60,- p m" Markiezen? Op maat gele verd en geplaatst. Rimo, 317259. Het is geel en het Bloe misterij Bert van derWal. Duindoorn is op zich een zure, wrange vrucht Wij maken er samen met cichoreiwortelstroop heer lijke vitamine C-rijke yog hurt en kwark mee. Van Waddenzuivel natuurlijk Di.-middag, donderdag en zaterdag verkoop a.d. boer derij. Sint Donatus. Wij repareren alle merken ktv, video, radio, CD satel liet, camera etc Service CenterTexel. 311777 Gevraagd tot en met juni: oppas voor onze 1-jarige dochter voor woensdag ochtend en soms dinsdag. Ouder persoon geen be zwaar. Telefoon na 17.00 uur: 315144. T.k Renault 18, 4-drs. diesel. Tel 319426. Vra gen naar Benno. Bekend v.h. geruchten circuit: een echte Texelse kwarkbavarois van Sint Donatus. Alleen verkrijg baar bij de hoofddealer. Op korte termijn Texelse ntroductie. Fleurop. Bloemisterij Bert van derWal. PasEn=Eén middelaar tus sen God en mensen Je zus Christus, Gods zoon Wij maken medicijnen in jamvorm. Ons duindoorn- beleg bevat 7x zoveel vita mine C als citroenen en ook de nodige Flavaloiden Een stof die helpt de griep te verdrijven Sint Dona tus. Nu veel voordeel naar Grie kenland in april. Vlucht app al vanaf 499,-. 3=2 en 2=1 aanbiedingen In formeer bij ReisburoTexel Holland International. Restaurant Vincent. Elke dag geopend 4-gangen menu 45,- Zaden: oa. ouderwetse bloemzaden van de Cruydthoeck en speciale zaadzakjes voor kinderen. Tuincentrum v.d. Werve. Afstandsbediening defekt? SCT, 311777 Elke woensdag verspakket met recepten tips De Vlier. Gevraagd iemand die ons 2 3 ochtenden p.w wil helpen met schoonmaken van onze hotelkamers. Hotel Alpha. 317677 Terrasscherm? Op maat geleverd en geplaatst Rimo, 317259 Bowlen, steengrillen, bar becue en koudbuffet, dat gaat prima samen Bowling Partycentrum De Koogel en Restaurant 't Pruttelhuus maken een feest op maat. Info tel 317672. Cocky's Kapsalon is al leen maandags gesloten De enige kapsalon zonder afspraak. Tel. 317575. Verkoop van gebruikte bromfietsen. Bruining, De Koog, (0222) 317333. FOTOTEXELAARTJE Biedt uw fiets, huis, auto, paard te koop aan via een foto-Texelaartje. Plaatsing van de foto kost ƒ15,-. (De foto die u inlevert dient wel geschikt te zijn om op dit formaat afgedrukt te worden) De tekst wordt volgens Texelaartjestarief berekend ZieTexelaartjesbon elders op deze pagina. Cocky's Kapsalon is al leen maandags gesloten De enige kapsalon zonder afspraak. Tel. 317575. Barbecue of steengrill! Zelf vlees grillen of samen met de kok 6 Soorten vlees, champignons, pa prika. ui, banaan, tropisch fruit, frites, geb. aardappe len. salade, verse groen ten, stokbrood, kruiden boter en diverse sauzen Eventueel met koudbuffet Restaurant't Pruttelhuus voor een feest op maat. Barbecue en koudbuffet. Restaurant 't Pruttelhuus. Tel. info 317586 Aandelen TESO. Gevr. aand a ƒ5.-, ƒ800,- Tel. 0251-655636 Haarstudio Binnenburg werkt elke donderdag op afspraak. Tel 315224. Feesten. Bruiloften, ver jaardagen en partijen Res taurant 't Pruttelhuus maakt een feest op maat, eventueel met koffietafel, koudbuffet, barbecue. Tel. info 317586 Let op' Carwash-aktie ge wijzigd. Di. en wo. prog 2 nu voor 7 piek. Underjeans van Frank Rijk-aard bij Mantje Mode. Kinderfuif! Een echt doe- Voorhem en haar: Un-der- jeans van Frank Rijkaard. Mantje Mode. Uit eten? Dan naar Res taurant 't Pruttelhuus. Naast onze uitgebreide a la carte-gerechten ook di verse specialiteiten: steen grill, fondue. Nieuw: bar becue. Aparte ruimte voor groepen. Tel. reserveren: 317586. Let op! Carwash-aktie ge wijzigd. Di en wo. prog. 2, nu voor 7 piek. Underjeans van Frank Rijkaard bij Mantje Mode. Restaurant 't Pruttelhuus Nu ook barbecue. Voor feesten en partijen Tel info: 317586. Bladmuziek (uit voorraad of snel besteld) en muziek-ac- cessoires (snaren, rieten enz.) koop je bij Nauta Boek, tel. 312495 Strandpaviljoen Paal 9 is alle dagen geopend. feest Bowling Partycen trum De Koogel. 1 Uur bowlen met lichte ballen en bumper in de goot' Een glas fris, patat, kroket, ap pelmoes en ijs toe ƒ9,75, p.p. Info tel.: 317672 (woensdag of zaterdag middag). Bruiloft, party, feest, ver gadering, borreltje... bij Vincent, tel. 327123 Voor hem en haar. Under jeans van Frank Rijkaard. Mantje Mode. Nieuw: barbecue in Res taurant 't Pruttelhuus. Restaurant't Pruttelhuus voor feesten en partijen van 2 tot 175 personen. Tel. info: 317586. Na het enorme succes van bowlen en steengrillen, nu ook bowlen met barbe cue, koudbuffet. Tel. info: 317672 Restaurant Vincent. Van pannenkoek tot chateau briand. Tel. 327123 Dockers® katoenen broe ken. Alle bandwijdtes, alle lengtematen. JoJo Mode, Stenenplaats Weverstraat 17A

Texelsche Courant | 1996 | | pagina 3