;estemmingsplan nog één dag ter inzage KORT Texels amilieberichten HELP HET GELUK'H TEXELSE J COURANT /e\er\ kwamen kijkje nemen Wat ik zeggen wou. Het flexibele einde van de weekknip Lieve Swami Palmpasen in andere dorpen Schooljeugd krijgt christelijke info Brandglas oorzaak van grasbrandje a Texelaartjes -klndei-fiufp 072-512 22 22 s tl eek VRIJDAG 29 APRIL 1996 .root aantal belangstellenden de afgelopen weken in het ïuis kennis van het nieuwe ept-bestemmingsplan buiten- gel Woensdag waren zo'n vijf- ienswijzen" ingediend, maar schijnlijk neemt dit aantal de te dagen nog toe. Vast staat >r dat het totaal ver achter bij de jaren zeventig, toen het jmmingsplan onder honder- lezwaren werd bedolven. onderdelen hebben tot nog diverse bezwaarmakers in de chüjlloen klimmen. Ten eerste de verv Hijke plaatsing van groepen individuele windmolens m de •rs 't Noorden en Prins rdai rik De actiegroep die vorig egen de plaatsing van wind- ns aan de Zwinweg in het ge- kwam, riep daartoe op in de Archeologisch /vee de punt van kritiek betreft jnwijzing van archeologisch devolle terreinen. Een groot il plaatsen, vooral inhet oude van Texel, is als zodanig be- op advies van het Rijks- uut voor Oudheidkundig monderzoek. Normale bewer- vormt geen probleem, maar ver[ als landeigenaren en -pachters méér willen (bijv. een sloot graven, ophogen of dieper dan 30 cm ploe gen) dan is een aanlegvergunning nodig. In de landbouwsector wordt dit als een ongewenste beperking ervaren, reden voor menig agrariër om bezwaar te maken. Verschillende belanghebbenden zijn het oneens met de beperking die geldt voor bijgebouwen bij woningen. Maximaal mogen die 50 m2 groot zijn. Weliswaar een verrui ming van 10 m2 ten opzichte van het oude bestemmingsplan, maar volgens sommigen gaat dat nog niet ver genoeg. Natuur Uit de natuur- en milieuhoek vallen zeker ook nog zienswijzen te ver wachten, zo blijkt uit navraag bij de Werkgroep Landschapszorg. B en w hebben dat overigens geadvi seerd naar aanleiding van de on vrede bij Landschapszorg over de verwerking van convenant-afspra ken in het bestemmingsplan. ,,We zijn ermee akkoord gegaan dat vele hectaren reservaats- en natuurontwikkelingsgebied zijn omgezet in beheersgebied. Voor de boeren is dat gunstig, want het is vrijblijvender. Voor de natuur staat er echter niet iets extra's tegen over", zegt Adriaan Dijksen van de werkgroep. Het stelt hem teleur dat b en w na-, tuur en landbouw in het buiten gebied strikt scheiden „Een slechte zaak, want de landelijke tendens is juist meer verwevenheid. Daarmee bevorder je dat boeren op natuurvriendelijke wijze het land bewerken." Landschapszorg zal zeker ook be zwaar maken tegen de agrarische enclaves in duin en bos (die zou den een natuurbestemming moe ten krijgen), tegen militaire oefe ningen in natuurgebieden en de mogelijkheid van twee paviljoens bij elk strandslag. Positief De tervisielegging is door de amb tenaren van de afdeling ruimtelijke ordening als positief ervaren. Bijna onafgebroken kwamen er mensen informeren Over het algemeen gingen zij tevreden naar huis, wat wordt toegeschreven aan de niet al te ingrijpende veranderingen. .De meesten wilden slechts weten of er in hun eigen woon- of bedrijfs situatie iets was veranderd. Twee maal was het plan ook 's avonds te 'bekijken, gelijk met commissie vergaderingen elders in het raad huis. De eerste keer werd was druk bezocht, de tweede avond niet, mogelijk wegens voetbal op tv. Maandag (1 april) is de laatste dag van de tervisielegging. Eventuele bezwaarschriften moeten ook op die dag bij de gemeente zijn afge geven. „Degenen die vaak met de boot gaan en weinig ruimte innemen hebben het grootste voordeel. Fre quente gebruikers profiteren het meest." Aldus een optimistische T.C. van 22 maart j.l Dus schaft TESO de voordelige weekkaart min of meer af, want „de mensen zullen kiezen voor de 15- retourenkaar". Die is net zo duur maar flexibel. In welke enquête heb ik aangege ven dat ik een flexibele kaart wilde7 Als dagelijks gebruiker ben ik blij dat ik minder betaalde dan de „incidentelen". Bovendien neem ik, net als al die andere bootwekers, weinig plaats in, omdat als echte groepsdieren bij elkaar gekropen wordt. Niks flexibel, maar wat realistisch rekenwerk' Tot 1 april is een weekknip 22% goedkoper dan een 15-retouren- knip. Na 1 april kost een 15- retourenknip ƒ6,-. Een voordeel van 22% levert een weekknip op Hartelijk dank voor je oranje groe ten en de les die je ons leerde. We trekken er lering uit. afz De Habrakens van ƒ4,68. Dat vermenigvuldigt met 5 leidt tot een weekkaart van ƒ23,40. De nieuwe tarieflijst laat zien dat een weekkaart ƒ29,- (was ƒ28,25!) gaat kosten. Een relatieve prijsverhoging van 24%! In 45 we ken een relatief nadeel van 252,- Nu kan het natuurlijk zijn dat deze verhoging is bedoeld om de invoe ring van een electronische maand- kaart te financieren. Zeg dat dan, want dan valt met deze maatregel tijdelijk te leven. Een dergelijke verhoging op zich is echt niet net jes. De klantvriendelijkheid van het TESO-personeel is de laatste jaren sterk verbeterd. Ik het net een en quête ingevuld waarin ik daar mijn waardering over uitspreek. Compli menten! TESO, uw directie kan daar een voorbeeld.aan nemen Andrew Albers, De Westen In De Cocksdorp start de palm pasenoptocht zondag om 12.15 uur bij het Eierlandse Huis. De ronde door het dorp wordt muzikaal be geleid door de SOS-band uit De Koog Na afloop krijgen de kinde ren iets lekkers. De palmpasenoptocht van De Waal begint om 13.45 uur bij het dorps huis en wordt vooraf gegaan door KTF Het dorpshuis is geopend, maar consumpties zijn voor eigen rekening. Tot Pasen zullen op duizenden scholen in het hele land strip boeken, magazines en cd's over Pasen en de bijbel worden aange boden aan de leerlingen. Op Texel doen meerdere basisscholen mee aan dit landelijk project, dat de naam „Klas*2000" draagt." Klas*2000, een initiatief van zeven verschillende organisaties, bracht dit voorjaar verschillende eigen tijdse materialen op de markt die kinderen en jongeren informeren over het evangelie. Voor de kinde ren in de hoogste groepen van de basisschool is dat het stripboek Een scherf die door het voorjaars zonnetje woensdag tegen de mid dag waarschijnlijk als brandglas is gaan werken, heeft vermoedelijk een verdroogd grasveld bij hoeve „De Vrijheid" aan de Hoofdweg in brand gezet. Het vuur begon er gens midden in het terrein. Eige naar Dieter Stoll kreeg het vuur zelf niet onder controle en schakelde de brandweer in. Toen die arriveerde was het tweeduizend vierkante meter grote grasveld al groten deels zwartgeblakerd. Brandweer lieden voorkwamen wèl dat de omliggend boomsingel in de as werd gelegd. „Basic, het verhaal van Jezus Mes sias" Voor de jongeren in het voortgezet onderwijs is er het blad „Heavenly Quality" (HQ) en een bijbehorende cd. Op Texel wordt het project begeleid dooreen interkerkelijke werkgroep waarin vijf kerken zijn vertegen woordigd. De kerken zorgen samen voor de financiën, zodat de mate rialen gratis aan de scholen kunnen worden aangeboden. Wie méér wil weten over Klas*2000 op Texel kan bellen met Marja Bor, tel. 31 05 92. Calluna. De gemeente en de Re creatie Maatschappij Texel, exploi tant van zwemparadijs Calluna, zullen gezamenlijk de onderhande lingen met recreatieonderneming EurOase voeren. Het RMT-bestuur was vrijdag op uitnodiging van b en w in het gemeentehuis voor een bespreking waarbij de zaken op el kaar zijn afgestemd. Haas aangereden. Of het de paashaas was is niet bekend, maar een soortgenoot kwam gister middag op de Postweg onzacht in aanraking met de auto van een 33- jarige man uit Den Burg Een lamp van de wagen sneuvelde. Hoe de haas het maakt vermeldde het politierapport niet. Krassen. Op de auto van een 51- jarige Oudeschilder zijn diepe kras sen gezet. Dat is m de nacht van dinsdag op woensdag gebeurd in de Trompstraat. De schade is ruim ƒ1000,-. erdi ÏSCt Enige en Algemene kennisgeving Niemand leeft voor zichzelf Niemand sterft voor zichzelf Wij leven en sterven voor God onze Heere uggeroepen naar huis, voorzien van het lig Oliesel, mijn man Johannes Hendrikus an Wanrooij 0-2-1924 t 27-3-1996 der gehuwd geweest met Annie de Vri^s P. v. Wanrooij-Pfckermg i Burg, 27 maart 1996 1 VS Starkenburgh 96 crematie vindt plaats op zaterdag 30 maart om 13.00 uur in het crematorium, inghuizerweg 3, Schagen. Enige en Algemene kennisgeving %rvuld van fijne herinneringen, maar be- efd om haar heengaan geven wij kennis na een leven vol liefde en hartelijkheid, aah heel onverwacht van ons is heengegaan 3n ze lieve tante Tet Blom de leeftijd van 75 jaar Lien t Gerrit en Arieta Willem en Karin Claudia Tina en Jan Thijs, Gert-Jan, Carolien el, 24 maart 1996 emskerckstraat 3, »rog deschild. 3 uiti >ling wens van tante Tet was om de crematie- edo echtigheid in besloten kring te laten plaats- rdertfhden. )late rrespondentie-adres: T. Smit-Stolk, gba; jddellandseweg 12, 1792 CG Oudeschild. ilan! n. l 0ll jebri 5.00 t meer spelen, bit meer voorlezen, 't meer. lild»g lieve di en.) Ie rei iren Dkgs :e ie: bet »sch elka :ulle tante Tet Thijs Gert-Jan Carolien Claudia de i bbi stuur en leden van A.N.B.O. regio Texel ben geschokt kennisgenomen van het erlijden van Tet Blom [hnmgmeester van A.N.B.O. regio Texel. ar inzet en deskundigheid en haar warme "Soonlijkheid zullen wij heel erg missen. W. de Vries-Pantus, voorzitter C.P. Laan, secretaris Vrij onverwacht overleed op 75-jarige leeftijd tante Tet Blom Van 1966 tot 1987 bestuurslid/penning- meesteresse van de Stichting Dorpshuis 't Skiltje. Ons dorp verliest in haar een vriendelijk- bescheiden en een zeer sociaal-voelende vrouw. Tante Tet, wij danken u voor al datgene wat u voor Oudeschild hebt gedaan. Namens het bestuur van de Stichting Dorpshuis 't Skiltje Koos Zegers - voorzitter Simon Dros - secretaris Heel blij zijn \aTij met de geboorte van onze zoon én mijn kleine broertje Daniël Daniël Thomas De Waal, 26 maart 1996 Mirjam van Velzen Martien Witte Wouter Hogereind 27 1793 AE De Waal Tel 0222-315290 Hoera! Wij hebben een zoon en hij heet Max 23 maart 1996 Otto en Kerstin Andela-Wonder Schermeerstraat 20 1841 GD Stompetoren Eenieder die onze zestig-jarige huwelijksdag tot een feestdag heeft ge maakt, willen wij hierbij hartelijk be danken. Het was geweldig. Fam de Coninck „Gollards" INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: f7,80 tot en met 3 regels. Per regel meer: ƒ2,60 (incl. btw). Carwash Postweg, iedere dinsdag en woensdag progr. 2 voor ƒ7.-. Stretchbroeken, dames model. in tien kleuren. ƒ59.95 Rabbit Habit. Zondag a.s. v.a. 11.00 uur op kanaal 30- de 3e uit zending van TV-Texel met Texelpop, Wheelers, theaterweek O S G. en nog veel meer. Stretchbroeken, gestreept, 2 modellen, in vier kleu ren, 69,95 Rabbit Habit. Amstrad Verkoop en service Service Center Texel 311777. Wat ooievaar, niks ooievaar, gewoon, je weet wel. Geboren Hendrik Jan JanI op 27 maart 1996 Jan, Emmy Marjan en Wilma Amens Oorsprongweg 37 1795 LB De Cocksdorp Tel. 0222 - 311647 Tijdelijk Gemini-ziekenhuis. Elke zaterdagavond, live muziek in Sam Sam. Strandpaviljoen Jan Aye- slag, Paal 12. weer geo pend! Tel. 319737. Doen! Leuke reisjes met Texeltours. Efteling op 8 april (2e Paasdag), 65,- Zwarte Markt op 13 april, ƒ42,50 Keukenhof op 28 apnl, 49,50 Meerijden naar Parijs op 13 mei heen en 16 mei retour voor slechts 75,- (alleen de reis) Voordelig reizen naar Pinkpop op 25 mei heen en 28 mei retour, 69,-. Alle reizen bij vol doende deelname en in clusief bootkosten Voor meer informatie: Texel tours, telefoon, 315555 T.k. 100 m2 tegels 30 x 30, grijs en 15 *n2 gr tegels in een koop 500,-. Tel. 022^-322019. Het café is open! Maar de keuken van Taveerne De Twaalf Balcken is op 1 april vanaf 17 00 uur ge sloten i.v m een reserve ring. Tuinbroeken in tien kleu ren v.a. 99,90. Rabbit Habit. Elke zaterdagavond, live muziek in Sam Sam Ook uw bungalowvakantie of weekendje weg in Ne derland en Belgie verzor gen wij. Center Pares, Sun Pares, Gran Dorado, Aegon etc. Reisburo Texel Holland International. Street One, nieuw voor de dames. Natuurlijk bij Boetiek 22. Eiken salontafels uit groot moeders tijd voor ƒ95,- bij Hans van der Klift. (Dus met meer zeuren dat H v.d.K. duur is). Klavertje Vier bedankt al haar klanten voor het be zoek aan de modeshow Jeans in alle lengtes en breedtes van Levi's. Edwin, Gapstar en PePe Natuur lijk bij Boetiek 22. Gevonden: centrum D. Burg. jonge cyperse ka ter met witte bef, neus en poten. Dierenpension Slufterweg, tel. 311477. Paastakken Bloemiste rij Bert van der Wal. Antennes Service Center Texel, 311777. Cecil heeft haar deur weer open. Kom langs en bekijk de nieuwe collectie. Nieuwe collectie! Ruiten- India blouses en rokken. 2 Kleuren bij Treffers. Wie heeft Marijke's Birkenstok sandaal ge vonden? Blauw met zwart Tel. 311767 Klavertje Vier bedankt Henk Boeijen en Sjoerd Eelman. Het is geel en het... Bloe misterij Bert van der Wal. Wij zoeken een flinke Part time afwashulp. Rest. De Graanzolder. Tel. 314681 Van 8/7 t/m 5/8 loop ik stage bij EcoMare. Voor die tijd zoek ik 'n onderko men Maaike 058- 2155273 Tijdens week end 013-5358994 Sony. Verkoop en service. Service Center Texel, 311777 Een nieuwe lente. Een nieuw ontwerp Voor üw tuin natuurlijk! Lindy Stroo, Tuinontwerpster. Tel. 311270 Tk 2 gevelkachels en 2 badgeisers. Weinig ge bruikt Tel. 315422. Elke zaterdagavond, live muziek in Sam Sam Proef nu de perfekte smaak van biol. geteelde waspeen. Nu 1 kilo ƒ1,98, De Vlier, Hogerstraat, Den Burg Aerobiclessen in Den Burg op dinsdagavond in De Schakel van 19.00 tot 20.00 uur en bij vol doende aanmeldingen ook van 20.00 tot 21 00 uur. Tel informatie na 17 30 uur: 327298 Waar is het voorjaar7 Bij de lammetjes van de Noordkroon Zaterdag 30 maart open dag. Toegang gratis. Een grote liefde voor het Texelse landschap zien we in het werk van Ad Blok van der Velden. Kunsthandel Hans van der Klrft heeft altijd wel iets van Texels bekendste kunstenaar in zijn collec tie. Wij repareren alle merken KTV, video, radio, CD, sa telliet, camera etc. Service Center Texel, 311777 Aanbiedingen naar de Canarische Eilanden, Carribean, Griekenland, Kreta, Gambia etc. Ook vrijwel alle aanbiedingen uit de krant kunnen wij voor u boeken, dus vertrouwd! ReisburoTexel Holland International Klavertje Vier bedankt Bert van der Wal. Klaverjassen. Dinsdag 2 april weer gezellig klaver jassen om leuke prijsjes, 8 uur in de „Witte Burcht? Strandpaviljoen Wester slag is tot en met de herfst vakantie iedere dag geo pend. T.k. VW Scirocco 16V, okt. '87, apk, ma '97 Tel. P Trap, 318493. Levende steentjesBloe misterij Bert van derWal. Gevraagd: 2e hands talen cursus Spaans. Tel 310131. Klavertje Vier bedankt Theodorahoeve. Telecommunicatie. Service Center Texel. 311777. Uw Fleurop-waardebon- nen kunt u inleveren bij Bloemisterij Bert van der Wal Geen zin om te koken7 Wij wel! Ook voor meeneemmaaltijden Restaurant 't Bikkele- ment, De Cocksdorp, Tel 0222-316547. Wij verhuizen per 30 maart van Nieuweschild 7, Oosterend naar Heemskerckstraat 17, 1792 AA Oudeschild, tel 313831. Jan, Marion en Marcel Duinker. Schitterende orchideeën. Bloemisterij Bert van der Wal. Wij zijn verhuisd Ons nieuwe adres is familie J. Duinker, Heemskerck straat 17. 1792 AA Oude schild, tel. 313831. Rollerblade, exclusief bij Bora Bora. Elke zaterdagavond, live muziek in Sam Sam Strandpaviljoen Jan Aye- slag, Paal 12. weer geo pend! Tel. 319737. Doen! Leuke reisjes met Texeltours. Efteling op 8 april (2e Paasdag), 65.-. Zwarte Markt op 13 april. ƒ42.50 Keukenhof op 28 apnl, ƒ49,50 Meerijden naar Parijs op 13 mei heen en 16 mei retour voor slechts 75,- (alleen de reis) Voordelig reizen naar Pinkpop op 25 mei heen en 28 mei retour, 69.- Alle reizen bij vol doende deelname en in clusief bootkosten. Voor meer informatie Texel tours, telefoon, 315555. Uw Fleurop-waardebon- nen kunt u inleveren bij Bloemisterij Bert van der Wal. Geen zin om te koken? Wij wel! Ook voor meeneemmaaltijden. Restaurant 't Bikkele- ment. De Cocksdorp, Tel. 0222-316547. Wij verhuizen per 30 maart van Nieuweschild 7, Oosterend naar Heemskerckstraat 17, 1792 AA Oudeschild, tel. 313831 Jan, Marion en Marcel Duinker. Schitterende orchideeën. Bloemisterij Bert van der Wal. Wij zijn verhuisd. Ons nieuwe adres is familie J. Duinker, Heemskerck straat 17, 1792 AA Oude schild, tel 313831 Rollerblade, exclusief bij Bora Bora. Sansevieria. Bloemisterij Bert van der Wal. Nu bij aankoop van min 25,-. original Levi's 501 voor 75,-. Natuurlijk al leen bij Bora Bora. Bodycontour. Het succes volle afslankprogramma start nu. Cursus dond. 4 april 21 00 uur Info en opgeven. Sportschool Texel, 315421 Zondag a s.va 11.00 uur op kanaal 30- de 3e uit zending van TV-Texel met Texelpop. Wheelers, theaterweek O S.G. en nog veel meer Wij zoeken een flinke Part time afwashulp. Rest. De Graanzolder. Tel. 314681 T-shirts en sweaters van Simmer Style en Quick silver. natuurlijk bij Boe tiek 22. Gratis aang. (mits goed tehuis) weg. ruimtegebr een zw bouvier, reu, 31/2 jr., lief, betrouwb., goed o.a. bevr via |el 317931. tussen 10.30-14 00 en 17.30-21.00 uur. Tulpen, hyacinten, narcis sen.. kortom het hele voorjaar vindt u bij Bloe misterij Bert van der Wal. Klavertje Vier bestaat vier jaar. Binnenburg 19. De nieuwe Troeftrips- krant van Buro Britain en Buro Scandinavia is uit. Haal m bij Reisburo Texel Holland International Radio? Fernsehen7 Ser vice CenterTexel. 311777. Helaas, het schuurfeest in Oudeschild, waarover de krant berichtte kan met doorgaan. Kinderpartijtje? Kom eens gezellig kleien Alles wordt gebakken op ca. 1000'? Incl materiaal en limonade, ƒ10,- p p Info Joyce Bos, tel. 313382. Klavertje Vier bedankt Fred-Marian-Simone De nieuwe collectie van Expresso hangt bij Cecil. Goed gekleed voor een leuke prijs SCT. Satelliet-TV. 311777 Dé stap naar een mooie tuin is echt met zó groot' Velen gingen u reeds vóór' Lindy Stroo - tuinontwerp^ ster, tel 311270 Verloren: gouden ket tinkje met hanger (ster renbeeld Waterman) Voor de eerlijke vinder goede beloning K Mantje, Mienterglop 11De Koog, tel 317080 Buiten nog met, maar bij Cecil schijnt het zonnetje wel In 20 min. een lekker kleurtje. Callanetics. Op wo. en do avond 3 April start de nw. serie van 10 lessen. Inl Manda Bergsma, 319708. De zonnebank van Cecil straalt al volop. Kom even langs en profiteer. Nieuwe collectie! Broe ken in lederlook. 2 Mo dellen bij Treffers. Klavertje Vier bedankt Noortje Roll Te koop Harley Sport ster 883, 1987. Veel chroom, vr.pr ƒ14 500- Tel. 315207 Pioneer car-stereo. Service Center Texel, 311777. Per boot of door de tunnel naar Groot-Brittanië Wij boeken alle overtochten en hebben diverse spe ciale aanbiedingen, Reisburo Texel Holland International. Elke zaterdagavond, live muziek in Sam Sam Strandpaviljoen Jan Aye- slag, Paal 12, weer geo pend' Tel. 319737. Doen! Leuke reisjes met Texeltours. Efteling op 8 april (2e Paasdag), 65,- Zwarte Markt op 13 april, 42,50 Keukenhof op 28 april, ƒ49.50 Meerijden naar Parijs op 13 mei heen en 16 mei retour voor slechts 75,- (alleen de reis) Voordelig reizen naar Pinkpop op 25 mei heen en 28 mei retour, 69 -. Alle reizen bij vol doende deelname en in clusief bootkosten Voor meer informatie: Texel tours, telefoon, 315555 Sansevieria Bloemisterij Bert van der Wal. Nu bij aankoop van min 25,- original Levi's 501 voor ƒ75,-. Natuurlijk al leen bij Bora Bora Bodycontour. Het succes volle afslankprogramma start nu Cursus dond. 4 april 21 00 uur Info en opgeven. Sportschool Texel, 315421. Strandpaviljoen De Krim, Paal 28. Alle dagen geo pend. Wij zoeken een flinke Part time afwashulp. Rest, De Graanzolder. Tel. 314681 Het is pas pril voorjaar! Maar voor een tuinontwerp is het nooit té vroeg Lindy Stroo - tuinontwerpster, tel. 311270 'n Oud familiegezegde: „Hou de verf op het hout, blijven de bomen in het woud." Abonnement op de schilder Jaarlijks automa tische controle op het on derhoud van je huis. Uit eindelijk de goedkoopste oplossing. Schildersbe drijf Graaf, De Cocksdorp, tel 316243. Scanners. Service Cen ter Texel, 311777 Rouw- en trouw- arrangementen, verse bloemen, kamerplanten, droogbloemen, kunst bloemen, kunstplanten. Tuincentrum Eureka, Schorrenweg, nabij Oosterend. Strandpaviljoen Wester slag is vanaf heden ie dere dag geopend Te koop Spartamet. vraagprijs ƒ1200,-. Tel. 0222-316710 Gratis af te halen boeren Fokkie 2 jr. oud. Zeer lief tel. 318573 Roller Blade. Alleen bij Bora Bora. Verhuisd: W. Jimmink van Bargen 10 De Waal naar Starkenburgh 84,1791 NS Den Burg tel. 0222- 315774. T.k. gevr.: 2e hands fiets kar. Doel. kind vervoeren. Tel. 310010. Stretchbroeken, gestreept, 2 modellen, in vier kleu ren, 69,95 Rabbit Habit. Klavertje Vier bedankt Brigiete-Carla-Esther-Mir- jam-Nancy-Rositha. Demeter Eko-produk- ten, De Vlier, Hogerstraat- Den Burg. Wie heeft er nog K-4 (voor exceem), tel. 316220 Nieuwe collectie! Streepleggings, div. kleu ren en modellen bij Treffers. Nu bij aankoop van min. ƒ25 - original Levi's 501 voor 75,-. Natuurlijk al leen bij Bora Bora T.k. 100 m2 tegels 30 x 30. grijs en 15 m: gr. tegels in een koop 500,-. Tel. 0222-322019 Het café is open.' Maar de keuken van Taveerne De Twaalf Balckei is op 1 april vanaf 17 00 uur ge sloten i.v.m. een reserve ring. Tuinbroeken in tien kleu ren v.a 99,90. Rabbit Habit. Carwash Postweg, iedere dinsdag en woensdag progr. 2 voor ƒ7,- Stretchbroeken, dames model, in tien kleuren. ƒ59,95. Rabbit Habit. /T»L OS70 - 411 Als het zonder zwaailicht kan bel Visman's warenhuis heeft alles (bijna) Texeler dekbed staat ga rant voor kwaliteit, maar soms hebben wij een dek bed of onderdeken met een naaifoutje of vlekje. Doe uw voordeel met 30% kor ting. Laagwaalderweg 12, Oudeschild, tel (0222) 312654 Eelke Kloosterman haard- hout. 1e Klas haardhout v.a. ƒ85,- per m3 bij u thuis. Tel. 05177-9592 Wilco accu's voor auto's, trekkers en motoren. Ga rage Kievit, Jonkerstraat. Voor uitlaten, accu's, ban den en APK Garage Kie vit, Jonkerstraat 4, tel. 312525 Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommelrem en 3 versn., zeer gunstig geprijsd Ver-huurbedrijf Kikkert, Badweg 19, De Koog. telefoon 0222 - 317215. Husqvarna motor- en elektrische kettingzagen met automatische ketting smering, zaagbladlengte 40 cm Vanaf ƒ450,-. Tatenhove, Den Burg, tel. 313809 Je weet dat je goed zit met Bremer achter je' Assu rantiekantoor Bremer, Oosterend, tel. 0222- 318221 Pils voor een piek. Zaterdagmiddag 5 tot 6 uur In den Grooten Slock. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout. bouw-afval, vuilnis, e.d Tatenhove, Den Burg, tel (0222) 313809. Administratie, Adviezen Belastingzaken Admini stratiekantoor Rood, De Dageraad 61 tel. (0222) 319429

Texelsche Courant | 1996 | | pagina 3