amilie eist vertrek ^Roeper uit bedrijf Geknipt/ 'amilieberichten ommissie stelt kok in gelijk, maar: TEXELSE J COURANT adsvergadering Appartementen Mient voor medewerkers Weer dialezingen en kerkentochten Openluchtconcert fanfarekorps DEK College verdeeld over onderzoek bereikbaarheid Texelse kunst in atelier Oriëns Kwaliteit slootwater langzaam vooruit Cursus Havo-Frans Meeuwis signeert pamilieberichten Texelaartjes 072-512 22 22 amilie H.J. Aubertijn wil af van im Roeper als pachter van res- ant Het Oude Veerhuis en café ooronder op de haven van eschild. Gisteren zou in Den löj er een rechtszaak dienen die amilie tegen de kok heeft gespannen. De advocaat van jer, mr. L. Castelijns, had méér ïodig en kreeg van de recht- zes weken uitstel. Roeper is en conflict met zijn zakelijke ner Desiree Aubertijn sinds vorig jaar de enige exploitant, door de rechter ingestelde ragecommissie heeft dat be- wori sn Fit een VRIJDAG 7 JUNI 1996 Ifaire sleept zich al voort sinds de e zomer en is in Oudeschild on- erp van gesprek Roeper nam n met Desireé Aubertijn het ombootkoffiehuis" over van haar rs en doopte het verbouwde bij de heropening in maart 1995 Het Oude Veerhuis". Tijdens merging het mis tussen de twee sdie oten. Bij accountantsonderzoek maan het licht dat een aanzien- eldbedrag werd vermist. Beide loten deden vervolgens hiervan ladsvergadering van juni wordt rdag a s. gehouden in plaats van Ie gebruikelijke dinsdag. De sngstijd blijft 19.30 uur en pu iswelkom. da il6S Ier 2i artT aart ig 9 1 en i uur. 1 me vrijds 12.01 vems uur ii tusBpening wad istslelling volgorde stemming iststelling besluitenlijst raads- irgadering de dato 14 mei 1996 jorbereidingsbesluit ten be- jeve van. retnieuwen recreatieve opstal len Kikkertstraat 4 te De Cocksdorp, uitbreiding hoofdbebouwing «oonhuis Klif 20 te Den Hoorn; uitbreiding woning Diek 40 te Den Hoorn; «euwbouw De Bolder op PEN- itie te Den Burg; utbreiding verkeerstoren TESO >pde veerhaven te 't Horntje; Bheihalingsbesluit perceel fiïierstraat 120 te Den Burg; lerhalingsbesluit t b v vervan- ing schuren tuincentrum Van aangifte bij de politie. Aubertijn, die het restaurant en de boekhouding deed, wilde vervolgens de samen werking met kok Roeper beëindigen en spande een rechtszaak aan. Zij verweet hem solistisch gedrag, hij vond dat zij de zaken niet goed be hartigde. Nadat de zaak tweemaal had ge diend, besloot de rechtbank tot tus senkomst van een arbitrage commissie, De commissie deed de (bindende) uitspraak dat de vennoot schap onder firma moest worden ont bonden en dat Roeper als enige ex ploitant het horecabedrijf mocht voortzetten. Roeper kreeg het advies zich daarbij deskundig te laten bege leiden. Zwart De zaak was met deze uitspraak ech ter niet afgedaan. Roeper heeft met de familie Aubertijn, die eigenaar is van het pand, een pachtcontract dat nog vier jaar loopt. De familie pro beert nu langs juridische weg van Roeper af te komen. Henk Aubertijn wil desgevraagd geen commentaar geven. „Roeper heeft mijn dochter behoorlijk zwart ge- de Werve te Den Burg. 5. Verzoek planschadevergoeding inzake Nikadel 6 Verzoek planschade van de heer S.P Groot 7. Wijziging arbeidsvoorwaarden regeling Texel 8. Wijziging bezoldigings verordening Texel 9. Intrekking inconveniëntenveror- dening 10. Intrekking verordening verweer- regels ambtenaar 11. Organisatieverordening brand weer/wijziging vergoedings regeling brandweer 12. Vervanging blusvoertuig brand weer 12A Evenementennotitie 13. Inrichting jongeren-ontmoetings plaats 14 Vaststelling meerjarenprogramma restauratie Rijksmonumenten 15. Overzicht post onvoorziene uitgaven 16. a. Ingekomen stukken b Mededelingen c.Beantwoording vragen 17. Rondvraag 18.Sluiting maakt Of ik de praatjes in de café's nu niet wil ontzenuwen? Nee, dat doe ik liever op een goede manier, niet nu even haastig via de krant. Desireé moet met rust gelaten worden", is het enige dat hij kwijt wil. Aubertijn zegt dat hij te zijnertijd wellicht wel tot een toelichting bereid is, maar op welk moment dat is en waarvan dat afhan kelijk is, geeft hij met aan. Valse reserveringen Het is een zaak van advocaten ge worden, maar Roeper heeft het ge voel dat iemand hem uit de zaak pro beert weg te pesten Zo krijgt het restaurant regelmatig valse reserve ringen „Het kost me handenvol geld. Nu bellen we terug ter verificatie, zelfs al kennen we degenen die reserve ren." Ook kreeg Roeper de Keuringsdienst van Waren op bezoek. De dienst was op het bedrijf afgestuurd naar aanlei ding van een telefonische klacht van een Texelaar die een voedselvergifti ging zou hebben opgelopen. De be treffende Texelaar bleek echter van mets te weten en schreef de keu ringsdienst een gepeperde brief te rug De keurmeester maakte alleen een aanmerking op de staat waarin de vloer van het magazijn verkeert en de daarmee gepaard gaande hy giëne. Roeper baalt ervan: „Ik wil met rust worden gelaten en gewoon mijn werk doen. Dit kost veel te veel tijd en ener gie." Hij hoopt op een goede zakelijke oplossing, zodat hij er een bloeiend bedrijf van kan maken Roeper heeft al een aantal maatregelen genomen om de kwaliteit te verbeteren Kinderspeelboerderij De Mient krijgt toestemming voor de bouw van twee inpandige appartemen ten om personeel en vrijwilligers te huisvesten. Het is echter niet toe gestaan deze te gebruiken voor recreatief gebruik. De Mient komt niet in aanmerking voor appartementen op basis van de vrijstelling kamperen bij de boer, zo als in de zienswijze op het bestem mingsplan was verzocht. Dat is alleen mogelijk bij volwaardige agrarische bedrijven „Als je het hier zou toe staan, gaat er een precedentwerking vanuit naar andere bedrijven met een dagrecreatieve bestemming", vindt het college. Het inpandig huisvesten van personeel op recreatieterreinen, in het verlengde van de centrale voor zieningen, is echter ook mogelijk Om die reden gaan b en w akkoord met de plannen van De Mient. De Raad voor het Zomerwerk van de Texelse kerken is met het seizoen begonnen Deze maand staan weke lijks dia-avonden over Texel en toch ten langs kerkgebouwen en andere historische punten op het pro gramma. Volgende week is er op maandag (20.00 uur) een dia-avond in de Ned Hervormde kerk van De Koog en donderdagmiddag (14.00 uur) een historische route en kerken- tocht. Telkens wordt vertrokken vanaf „De Schuilhut" naast het Koger kerkje. Meestal kunnen niet-auto- bezitters meerijden met anderen. Deelname is gratis. Dinsdag 25 juni is in de NH kerk van Den Burg het eerste zomeravondconcert, aanvang 20.15 uur. Opgetreden wordt door het Fanfarekorps DEK geeft dinsdag avond bij goed weer een concert in de buitenlucht bij „Den Andel" in Den Hoorn. Vanaf 20.30 uur brengt het orkest een gevarieerd programma ten gehore Op het repertoire staan o a nummers uit het afgelopen winter- concert, maar ook nieuw ingestu deerde composities die tijdens de komende Texelse Taptoe worden uit gevoerd. Nieuw speeltoestel. Het klim- klautertoestel op het terrein bij de Lubertischool moet worden vervan gen. De gemeente trekt daar f3646,53 voor uit, zo hebben b en w dinsdag besloten. symphonisch kamerorkest Musica Texlaen het Texels Vrouwenkoor. De aankondigingen voor de activiteiten van de Raad zijn telkens te vinden in de rubriek Agenda van deze krant en in de straks weer wekelijks verschij nende Vakantiekrant B en w zullen de raad voorstellen maximaal f20.000,- bij te dragen in de kosten van een bereikbaarheids- en parkeer- onderzoek dat het bureau Haskoning zal instellen in en bij Den Helder. Het onderzoek richt zich op de verkeers- en parkeer problemen op de route tussen het Kooipunt en de veerhaven van de Texelse boot en moet aanbevelin gen opleveren voor het uit de weg ruimen van knelpunten. Naast de gemeente Texel dragen ook Teso, de provincie Noordholland en de gemeente Den Helder aan het onderzoek bij, allemaal met hetzelfde bedrag. Het onderzoek kost dus to taal maximaal (80 000,- De verkeers- en parkeerproblemen op genoemde route worden voor een groot deel veroorzaakt door het ver keer van en naar Texel. Haskoning zal alle mogelijkheden onderzoeken om de overlast terug te dringen.. Het college is over de gemeentelijke steun aan dit onderzoek verdeeld. Wethouder Gerbrand Poster stemde in de collegevergadering tegen omdat slechts eén offerte was ingewonnen Bovendien vindt hij het overwegend een probleem voor de gemeente Den Helder, zodat de kosten die Texel bij draagt naar verhouding te hoog zijn. Zes Texelaars volgden een cursus keramische vormgeving bij Ellen de Vries. Het resultaat van hun opleiding is van zondag 9 tot en met zondag 16 juni te zien in atelier Oriëns, in de voormalige school op Oost 90 De werkstukken van Marieke Leeg water. Jaap Kees Drijver. Ingrid Eelman. Antje Boomstra, Riet de Wit en An ja Zijm doen bepaald nietbeg innerachtig" aan De stylistische beel den. gegroepeerde figuren en dier vormen zijn allemaal fraai geglazuurd. Voor bezoekers is het een mooie ge legenheid om eens rond te kijken in het voormalige schooltje, dat onher kenbaar is verbouwden voorzien van een mooi aangelegde tuin Bezoekers zijn tussen 14.00en 17 00 uur welkom Dan kan tevens informa tie worden verkregen over een nieuwe cursus, die in september op woensdagavond en donderdag middag begint. Het slootwater bij de duinen is van betere kwaliteit dan bij de dijken. Die conclusie trekken vier leerlin gen van OSG De Hogeberg, die onderzoek hebben gedaan naar de gesteldheid het slootwater. „De resultaten zijn beter dan vorig jaar", luidt de conclusie. Dorien Kikkert, Bianca van der Vel den, Anneke Veenbaas en Anneke Witte onderzochten vijf sloten, nl die bij Loodsmansduin, bij de volks tuintjes in Den Hoorn, op de kruising Pontweg/Redoute, bij de Schans en op de Hogeberg. Hpt zuurstof-, stik stof- en chloridegehalte werden on derzocht. Verder werden de zuur graad en de hardheid gemeten, de chemische manier om de kwaliteit te bepalen. Voor inventarisatie van plankton en beestjes trok de jeugd er met een schepnet op uit. Na determi natie werd de vervuilingsgraad be paald Ook het plantenleven werd bestudeerd In de sloten van Loodsmansduin en bij de volkstuintjes viel een verbete ring waar te nemen „Redelijk tot goed", luidt de waardering Die bij de Redoute en de Schans zakten verge leken met vorig jaar iets, wat samen hangt met het zoutgehalte, dat door de droogte waarschijnlijk hoger is. Andere oorzaak is de stroomrichting van het water vanaf de duinen rich ting de polders. De sloten zijn gemid deld redelijk helder. De leerlingen deden het onderzoek als examen opdracht. Andere dag. Het Rode Kruis heefl per ongeluk een verkeerde dag door gegeven voor de jaarvergadering Die is op dinsdag 11 juni aanvang 20.00 uur in het gebouw aan de Jonker straat. Wie zijn Frans wil ophalen, bijhouden en het Havo-certificaat behalen, kan deelnemen aan een twee-jarige cur sus Havo-Frans Bij voldoende be langstelling wordt deze cursus gege ven door het Open Leercentrum in d'ouwe ULO, wekelijks op dinsdag avond van 18.15 tot 19.45 uur De kosten bedragen f 154,- plus boeken geld Voor nadere inlichtingen en in schrijving: Open Leercentrum (tele foon 310233) of Mijkje Uittenbogaard (telefoon 314203) Zanger Guus Meeuwis, bekend van de nummer 1 hits „Het is een nacht" en „Per spoor (kedeng kedeng)" is morgen (zaterdag) in cd-winkel „The Music Store" aan de Weverstraat in Den Burg Meeuwis signeert tussen 13 00 en 15.00 uur zijn cd „Verba zing". Fans die een exemplaar aan schaffen, krijgen bovendien een gra tis Guus Meeuwis Vagant t-shirt. In het juninummer van het tijdschrift Grasduinen staat een erg leuk inter view met de burgemeesters van Den Helder en Texel. Het onderwerp is De Razende Bol. De eigendomsrechten en de plannen om de plaat aan het eiland vast te maken komen aan bod c Razende Bol. een ccnZamc 77hdplaat in hei Marsdiep, is een gewild oord mens en dtcr. Toeristen komen er om ie zonnen en zeehonden erpen er hun jongen. Na een jarenlange (wisi met Den Helder, wist Texel het beheer van dit onbewoonde eiland voorgoed op te eisen Volgens de overlevering gebeurde dat op een unieke belangstelling en medeleven, betoond na het len van onze moeder DIEUWERTJE KNOL- DE RIDDER Iwij u hartelijk bedanken ■bijzonder het verplegend en begeleidend per il van „Gollards" voor hun liefdevolle verzorging C K. Stark-Knol H. W. Stark A. C. Knol cksdorp, juni 1996 heet, Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Ie warme belangstelling na het plotseling over- van mijn lieve man en onze onvergetelijke va- 1 ei: 3. Ze nhei i opa niet en tt lijna situa D.3Ö PIETER JAN SCHAGEN wi| u hartelijk danken. md op onze schouder, troostgevende woorden, e bloemen, kaarten, uw bezoek thuis, op de 'eance en begrafenis. Het heeft ons allemaal aedgedaan en zal ons tot grote steun zijn A. Schagen-Huizinga Nel - Peter - Tineke en kleinkinderen (irg.juni 1996 deze weg willen wij U oprecht bedanken voor rme medeleven, betoond in persoon, telefo- schriftelijk, zowel tijdens de ziekte, als na het j'n t en van m')n geliefde vrouw, onze zorgzame en schoonmoeder, onze lieve oma, zuster en izuster ELLV ANNA DE VRIES-STEINBACH 'roert ons en is een troost en steun te weten f voor velen betekend heeft, art woord van dank geldt voor de liefdevolle en uiip 116 w''ze van verpleging en opvang tijdens haar ln het verpleeghuis Texel. Uit aller naam C.J. de Vries 'ie - Texel, juni 1996 jeraad 39 Mare Schuijl Simone Eelman gaan trouwen op vrijdag 14 juni 1996 om 14.15 uur in het gemeentehuis te Den Burg, De receptie is van 19 00 tot 20.30 uur in Restaurant Vincent, Stappeland 6, De Koog. U bent daar van harte welkom. Ons adres is: Paelwerck 29. 1791 WB Den Burg. Kadotip: S De Heere, Die leven gaf en ieven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van een zoon en broertje Hendrik Willem Wij noemen hem Edwin Jac. Stark H. J. Stark-Schouten Marianne Jolinda Texel, 2 juni 1996 Bijenkorfweg 4 1794 AG Oosterend Geboren: Sandor 6 juni 1996 Zoon en broertje van Edo, José, Arjen, Maikel en Yvar Pool Tjakkerstraat 6 1791 XL Den Burg ■3 313826 Hartelijk dank voor alle kaarten, bloemen en attenties in het zieken huis en na mijn thuis komst Dit ook namens Jan en kinderen. Coby Koolhof Hierbij willen wij ieder een bedanken die ons 50-jarig huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag heeft gemaakt. Jannie en Wim Zijm Heel blij zijn wij met de geboorte van ons dochtertje en zusje Mirte 4 juni 1996 Iwan Carin Spilker-Schermer Joris Kogerstraat 102 1791 EV Den Burg ■3 0222-314396 DANKBETUIGING Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken voor de belangstelling, de cadeau's, bloemen en vele kaarten die we bij ons 50-jarig huwelijks feest mochten ontvan gen. Het was een onvergetelijke dag. Verhuisd: Elly Huisman Ron Junier. Pater Witte- plein 18, 1791 DR Den Burg, tel 322342. Gezocht: invaller kranten wijk O'schild, 15 juli - 3 aug. Goed loon! Tel. 314221 Te koop rode Alfa Romeo Spider, 1982,2 Itr., 57.000 km., lm velgen, nw. ban den, dak en uitlaat. Ver keerd in unieke staat. Inl. 312250/314549/315950. Een weekendje weg of een hotel voor een paar dagen? Wij hebben een uitgebreid aanbod in de Benelux, Duitsland en tal van andere mooie plekjes in Europa. Informeer bij Reisburo Texel Holland International. Te koop: Kawasaki KLR 250 goed onderhouden off-the-road motor, juli '86. 2.875,- Tel. 315680. TJe: 1 schapenscheer- machine, z g a n. Tel. 312467. Barhorst meubelhandel heeft iedere week iets nieuws in nieuwe en net gebruikte meubelen. Kom vrijblijvend kijken. Maricoweg 2A, tel. 312381 - 313055. Voor uw admmstratie- of belastingzaken. Bel voor een afspraak: Admini stratiekantoor BF&A Kop van Noord-Holland. Piet Reidmg, Vloedlijn 35,1791 HJ Den Burg/Texel, tel. 315259 (ook 's avonds of in het weekend) Willy en Cor Zijm „Praathuis" Graag willen wij ieder een bedanken die met onze trouwdag aan ons gedacht heeft. Monique Marcel Bronmans-Schermer INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOStEN: f7,80 tot en met 3 regels. Per regel meer- ƒ2,60 (incl. btw). Tk: lieve schimmel merrie. 12 jaar, stm. 1 53 m., betrouwb. en verkeers- mak. Na 18.00 uur, tel. 314100. Voor Jubileumboek PH- polder (verschijnt 23 au gustus). Nu 32.50 over maken op Rabobanknr 362503214 of giro 2919024, tgv G Tim merman. Te huur gevr. praktijk ruimte van max. 4x4 mv Reakties br o nr. 1672 aan bur. Tex Crt. Disneyland Parijs, nu met 7 voordeelcheques. Info en boekingen Reisburo Texel Holland Internatio nal. Gevr. voor Hamburger- house en Bowling De Koogel, De Koog: vlotte meisjes voor vakantie werk Tel. 317672, b.g.g. 317586. Te koop. off-the-road Honda XLV 750R, i.z g st. Rick Siersma Tel. 0222- 318845 Alles voor de barbecue. Rentenaar O'end, 318000. Hans van der Klift heeft aandacht voor de krenten in de pap. Voor dingen die je niet echt nodig hebt, maar die het leven wel heel leuk maken Te huur opslagruimte. Huisraad, vouwcaravan, winkelvoorraad, auto-on derdelen, verhuizing, etc. etc. Tel. nr. 317666/ 317007. T.h.: stacaravan op boer derij in Goirle (N.Brnabij Efteling en Beekse Ber gen. Alle comf., douche, toilet, ƒ350,- per week. Tel 013-5341306 Meubelmaker Casper de Graaf, Stoompoort 8, Oudeschild. T.k.: Mercedes 190, die sel, stuurbekr., bj. '85, in prima staat. tel. 316606 Div soorten Hortensia's en Buddlea's, vlinder- vriendelijke planten. Tuin centrum v.d. Werve. Bij Hans van der Klift vindt oma iets voor haar kleindochter en de klein dochter iets voor oma. Occasion trailer voor ca. 20 kano's/surfplanken. Aanbieding: enkellassers Tonca aanhangwagens Winkelerzand 74, Winkel, tel 0224-542489. fax 541514. T.k: Mitsubishi L200, pickup, 2.5 D, dubbele cab., bj. '92. Tel. 313580 Tk Suzuki AltoGL, licht grijs. i.z.g.st. Tel. 318300, na 18.00 uur. T.k. Citroen Visa. 1-1 '84. Rijdt prima, apk 12- '96, ƒ800,-. Tel. 315746. Spathiphyllum, een mooie en bijzondere kamerplant, vanwege zijn lucht zuiverende werking Tuin centrum v.d. Werve. T.k: motor Yamaha XJ 650. Tel. 318295. Gevr keukenhulp, leer ling-kok. Restaurant 't Pruttelhuus. De Koog, tel 317586, bg g 317672. T.k.: fuchsiastekken, W Trap, Peperstr. 38A. Te huur gevr woning voor 2 hardwerkende mensen met 1 extra slaap kamer. Liefst in De Koog. Reakties br.o.nr. 1672 aan bur. Tex Crt. Verhuisd per 1 juni: Bert en Frederieke Bergsma naar Pontweg 75, 1791 LA Den Burg, tel. 310405. Verhuisd: Femmy Visser en Heinz Voigt. Van Holle- wal 13, naar Stolpweg 16, 1797 AV Den Hoorn, tel. 319331 Te koop: motorfiets, Suzuki GS550, bj '82, i.g.st. Tel. 318371 T.k: BMW 316, bj. '83. Tel. 314059. T.k.: 2 3-zits bankstel, d. grijs kunstleer, iets be schadigd. Tel. 315237, prijs ƒ150,-. Gezocht: grote hoeveel heden crocussen 8-9, in soorten; tulpen 11-12, in soorten; fritullaria in alle grootten. De bollen kun nen afgehaald worden, kontant betalen. Bloem bollengroothandel Sander, Husenerstr 60, 33098 Paderborn, Duitsland, fax 0049-5251740820. Strandpaviljoen Wester slag is iedere dag geo pend. Ook tijdens Rondje Texel. Keuken open tot 21 00 uur Tel. 314847. Gezocht: grote hoeveel heden crocussen 8-9, in soorten, tulpen 11-12, in soorten; fritullaria in alle grootten De bollen kun nen afgehaald worden, kontant betalen. Bloem bollengroothandel Sander. Husenerstr. 60. 33098 Paderborn, Duitsland, fax 0049-5251740820 Strandpaviljoen Wester slag is iedere dag geo pend. Ook tijdens Rondje Texel. Keuken open tot 21 00 uur. Tel. 314847. Gezocht: grote hoeveel heden crocussen 8-9. in soorten; tulpen 11-12, in soorten, fritullaria in alle grootten. De bollen kun nen afgehaald worden, kontant betalen. Bloem bollengroothandel Sander, Husenerstr. 60, 33098 Paderborn, Duitsland, fax 0049-5251740820 Italiaanse avond! Zater dag 8 juni a s. v.a. 18.00 uur in 't Vliegveld restaurant, ƒ28,50 p p incl. consumptie. Reserveren gewenst, tel. 311230 „De Banaan" 70 jaar. Dansavond. Zat. 8 juni in 't Eierlandsche Huis te De Cocksd., aanv. 20.30 uur. Toegang vrij Vanaf 11 00 uur in Rest. Juliana een zeilersbrunch met uitzicht op de start tot Paal 21. Voor info reserv tel. 317646 Meezeilen op gedeelte parcours tijdens Rondje Texel op grote comf catamaran Zeilerv. niet nodig. Tel. 310405. Strandpaviljoen Wester- slag is iedere dag geo pend. Ook tijdens Rondje Texel Keuken open tot 21.00 uur Tel 314847. Italiaanse avond! Zater dag 8 juni a s v.a. 18 00 uur in 't Vliegveld- restaurant. 28,50 p.p. incl. consumptie. Reserveren gewenst, tel. 311230 ,De Banaan" 70 jaar. Dansavond. Zat 8 juni in 't Eierlandsche Huis te De Cocksd aanv 20 30 uur. Toegang vrij. Vanaf 11.00 uur in Rest. Juliana een zeilersbrunch met uitzicht op de start tot Paal 21. Voor info reserv. tel. 317646. Autocrossers opgelet!! Te koop M+S banden 13"- 14"-15". Tel. 313253 Slimme toeschouwers zitten morgen boven De Koog in Restaurant Juliana. Italiaanse avond! Zater dag 8 juni a.s. v.a. 18.00 uur in 't Vliegveld- restaurant. ƒ28,50 p.p. incl. consumptie Reserveren gewenst, tel. 311230. Gevr medewerksters voor de bediening. Res taurant 't Pruttelhuus, De Koog, tel. 317586 b.g.g. 317672. Te koop: jongensfiets, Piet Pelle Gazelle. 7 t/m 11 jaar, tel. 314326. Te koop computer, 486- 25, CD-ROM, geluidskaart, 210 MB, 8 MB Telefoon 314268. Gezocht: grote hoeveel heden crocussen 8-9, in soorten; tulpen 11-12, soorten; fritullaria in alle grootten De bollen kun nen afgehaald worden kontant betalen Bloem bollengroothandel Sander, Husenerstr 60. 33098 Paderborn, Duitsland, fax 0049-5251740820 De dolle zonneweken van Reisburo Texel Holland In ternational. Rhodos 699,-, Isla Margarita 999,-. Ja maica 1220,-, Bali 1532.-. Alles inkl. retourvlucht, transfers en akkomodatie T.k.. kas, 300,-. afm. hxbxd: 1.90 x 1.90 x 2.50. Tel. 322280. na 18.00 uur. Leuk vaderdagcadeau: een poster (geplastifi ceerd) van div. straatjes uit vroeger tijden van alle dorpen en buurtschappen van Texel, a ƒ7,50, inge lijst ƒ15,-. Luxe lijst passe-partout 29,- T. Medema. Lelystad, tel. 0320-246997 's Maan dags op de markt in de Parkstraat. Maatkeukens. Meubelma ker Casper de Graaf, Oudeschild. Te koop kinderspeel toestel. Dubbele schom mel, rekstok, torentje, klim- touw, klimrek 4 Jaar ge bruikt, ƒ400,-. Tel. 315786 Gezocht: woonruimte omg. Den Burg, alleenst. man, 32 jr. Tel 310208 (tussen 18 00 en 20 00 uur). Als het zonder zwaailicht kan bel Autocrossers opgelet!! Te koop M+S banden 13"- 14"-15". Tel. 313253. Slimme toeschouwers zitten morgen boven De Koog in Restaurant Juliana. Eelke Kloosterman haardhout. 1e Klas haard- hout v.a. ƒ85,- per m3, bij u thuis. Tel. 0517-579592. Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen. Verhuur bedrijf Bruining, Nikadel 60. De Koog. tel. (0222) 317333. Diverse maten kinderrijwielen. Compl. sat. ontv. deco der voor RTL-4, -5, Ver., SBS6, ƒ450,- Tessels Audio Gigant, tel. 312671 Pils voor een piek. Zaterdagmiddag 5 tot 6 uur. In den Grooten Slock. Nieuwe bankstellen v.a. 695,00 Wiersma meube len, Wilhelminalaan 14, tel. 0222-315361/315099. Luchtdrukbuksen, lucht drukpistolen, kogels. Bon ne mechanisatie - Eier- land - Tel. 311229 Tegelwerk? Bel dan naar Tegelzetbedrijf Toine. Tel. 315379. Waarom alleen blijven als het samen kan? Christelijk Rel. Bur. Samen op weg" wil u helpen bij het zoeken naar een partner. Regionaal. Bel voor info Enkhuizen 0228-319147, Harderwijk: 0341-430586 Exclusieve trouwrepor tages, portret- en be- drijfsfotografie. Bel voor meer informatie: Simon Smit Fotografie Tel. 314499. De Worsteltent heeft elke zondagmiddag live-optre dens. De toegang is gratis Bij mooi weer wordt er op het terras gespeeld De Worsteltent, Smitsweg 6, Den Burg (afslag 11). 2e Hands boekwinkel, Burgwal 43. Den Burg

Texelsche Courant | 1996 | | pagina 3