Uitnodiging 40 jaar l/erkoop Sluftervallei breekt alle records" De Stichting Dorpshuis DE WIELEWAAL bestaat oltof: deze week uitverkocht TEXELSE COURANT Laatste dansavonden Paragnost in De Lindeboom Ook publiek nat bij diplomazwemmen Muy-wandeling Nieuw asfalt voor Dijkweg Henry Dunant Nog vijf nodig Scouting vraagt leden en leiders amilieberichten ixelaartjes FOTOTEXELAARTJE ^Peuterspeelzaal "ölleke feolleke" Noord -UJolland KENNISGEVING ,erkoop van bungalows op jntiepark Sluftervallei die vrij- is gestart, verloopt stormach- Gislermorgen waren al meer 100 van de 251 huisjes ver min 15 a 20 gevallen waren het gse kopers. Verkoper Marcel van Inproject sloot gisteren uit dat het park vandaag al is «kocht. dan honderd stuks in drie da te's voor ons een record", rea- pje Coltof gisteren op de klin- verkoopcijfers. Coltof handelt liacht van Aegon Recreatie De jge verkoop is volgens hem te danken aan de goede for ten gunstige prijs met een gegarandeerd rendement van locent. Een mooie lokatie, mid- de duinen De huisjes zijn fraai licht en nieuw, zodat er geen dioudskosten zijn te verwach ters werden op de verkoop sen in een opvallende kleuren- itentie die vrijdag in de Telegraaf jeen. Hoewel Inproject met in aelse Courant adverteerde, zijn wat bungalows door men- op het eiland gekocht Eén tear kocht er zelfs vijf Een goed aldus Coltof ,,De Texelaars vertrouwen in het vakantie- Dat wil wat zeggen korting de kopers schaarden zich zo- aiticulieren als grote investeer- Gisteren voerde Coltof onder- DINSDAG 27 AUGUSTUS 1996 handelingen met enkele grote beleggers, ,,Als we het eens worden verwacht ik dat alle vakantiehuizen dinsdag zijn verkocht. Zo met, dan waarschijnlijk aan het eind van deze week Het zijn vooral de huisjes in de duur dere prijsklasse, de zogenaamde achtpersoons-uitvoering, die in trek zijn en als eerste uitverkocht waren. Koopjesjagers die willen afdingen, zijn volgens Coltof bij Sluftervallei aan het verkeerde adres ,,We geven geen cent korting." Voor danslustige Texelaars en toeris ten zijn op de woensdagen 28 augus tus en 4 september weer vrije dans avonden in restaurant/partycentrum In de Bloeiende Heide bij Calluna in De Koog. In samenwerking met dans school Madira wordt muziek gedraaid voor latin en american dansen. Aanvang 21 00 uur, entree ƒ5,- per persoon Paragnoste Tinie Jansen uit Den Helder houdt zaterdag 7 september op initiatief van de stichting AurorË een bijeenkomst in De Lindeboom. Vanaf 14.00 uur geeft zij aan de hand van foto's of voorwerpen adviezen met betrekking tot persoonlijke pro blemen of gezondheid. Entree ƒ10,-, voor leden van Aurora 7,50. Vrijdag werd er in zwembad Molen koog weer afgezwommen. Tussen de regenbuien door lukte het de kinderen die zowel voor het A-di- ploma als het B-diploma zwommen om aan alle meegekomen familie, vriendjes en vriendinnetjes te laten zien waarvoor ze zo hard hadden geoefend. Voor A zwommen 14 kinderen (en enkele ouders) af en voor B 26 kin deren (plus ouders) De examina toren waren dit keer Baukje Drijver en Piet Schneider. Na afloop kregen alle kinderen te horen dat ze waren ge slaagd. Eind september wordt voor de laatste keer afgezwommen Diploma A: Stephan Hooyschuur, Sander Legierse/ Yolanda Legierse. Vera van Etten/E.C. van Etten. Wesley Bosma. Charlie van Beurden, Daphne van der Ster/Johan van der Ster, Nicole Grit, Dessi Achmed. Daan Kleerebezem, Leone Barhorst/Nico Barhorst. Marleen de Vries, Bernard van Hattem/Rik van Hattem, Marinka Oskam. Ava Louise Trap Diploma B: Manon Walbeek, Melissa van den Bnnk, Pas cal Veenstra, Yasmi|nMoonen, Boy Schuiling, Mant Rijk, Stem Veltkamp, Yasmin Ismael, Tim van Heenwaarden, Monique Boersen. Bemd Köhne/Fred Köhne. Martine de Ridder, Judith Timmer/Ellen Tijsseling, Jette Oostertiof, Danny Goènga. Saskia ten Wolde, Kim van Egmond. Mant Verkaart, Arie Ellen, Anne Uit geest, Suzanne Rikkenberg, Randolph van der Stap/Mia Groenhof, Jozef-Pieter Buijsman. Jan-Jacob Prins/AJie Pnns, Arco van der Kooy, Ava Louise Trap. Het IVN-Texel houdt donderdag avond een wandeling door De Muy, waarbij extra aandacht wordt besteed aan de planten in dat gebied leder een mag gratis mee. de start is om 19,30 uur bij het vogelwachtershuisje. Informatie via 31 35 82 Binnenkort worden delen van de weg langs de di/k afgesloten wegens astalteringswerkzaamheden. (Folo Pip Ba man]) De dijkweg langs de zeewering, tus sen De Cocksdorp en Oudeschild, wordt door Rijkswaterstaat voorzien van een nieuw laagje asfalt. Het werk wordt in gedeelten uitgevoerd door Aannemersbedrijf Daalder uit Alk maar en is maandag begonnen. Het traject is in vakken verdeeld en tijdens de uitvoering van de asfalteringswerkzaamheden worden die om de beurt voor verkeer afgeslo ten. Door middel van borden worden omleidingen aangegeven. Omwo nenden worden door RWS persoon lijk geïnformeerd over de exacte data van de afsluitingen. Begonnen wordt op de Stengweg. De verwachting is dat het werk tot 18 september duurt. Abusievelijk hebben wij in de vorige krant de indruk gewekt dat de Henry Dunant", die de haven van Oude schild aandeed, eigendom is van De Zonnebloem. Het is echter een schip van het Rode Kruis. Voor de cursus Computerboek- houden voor Agrariërs zijn nog vijf deelnemers nodig. Komen die niet, dan is de animo te gering om de op leiding op Texel te verzorgen. De cursus is een initiatief van de WLTO en accountantsbureau LTB. De eerste les is al op 5 september, dus reageren moet snel gebeuren. Nadere inlichtingen bij Thea Ruften (31 63 25) of Ineke Gerritsma (023- 51 62 250). Scouting Texel is gestart met het nieuwe seizoen. Jongens en meis jes van alle leeftijden kunnen eens komen kijken of het lidmaatschap iets voor ze is. Scouting Texel bestaat uit de vol gende speltakken. Welpen, jongens van 7-11 jaar. spel- avond: maandag van 18.30-20 00 uur. Kabouters, meisjes van 7-11 jaar spelavond: donderdag van 18.30- 20.00 uur. Gidsen, meisjes van 11-14 jaar; spel avond: vrijdag van 19.00-21 00 uur. Verkenners, jongens van 11-14 jaar; spelavond: vrijdag van 19.00-21.00 uur. Sherpa's en rowans, meisjes en jon gens van 14-17 jaar; opkomst: vrijdag van 19.00-22.00 uur Jongerentak. jongeren van 17-21 jaar; opkomst: eens in de twee weken op zaterdagavond. Scouting Texel is bovendien op zoek naar nieuwe leiders (m/v). Geïnteresseerden kunnen bellen naar A. Eelman, tel. 312041 Zaterdag wordt gestart met het opha len van oud papier volgens een nieuw ophaal-schema. Het oud papier zal worden opgehaald bij de verzamel punten voor afvalcontainers langs de straten in Den Burg. Zie hiervoor de rubriek „Oud papier" in de krant van vrijdag. and., een woord (baar., to goed, bMmand die je lief hebt :S .vzert moet en „I, «televen na het overlijden van onze lieve mam, pnmoeder en oma NEELTJE HUISMAN-DAALDER tns goedgedaan. jgen u daarvoor hartelijk dank Kinderen en kleinkinderen augustus 1996 Dennis Boomstra Cindy Vermeulen iiwen op 30 augustus f 996 om 15.45 uur in het leluiis te Den Burg. tptie wordt gehouden van 19.30 tot 21.00 uur in muTheodorahoeve, Kogerstraar 26 te Den Burg. ks Korund 15,1703 CT Heerhugowaard Kadocip: 3 (j zijn wij met de van onze zoon lertje roert Benjamin Justus 1996 Bert. Ireen en Stefan Visser pstraat 44 iL Oudeschild 2-315617 'iden wij heel fijn, maar in de kraamtijd zijn? Jij en vol trots ten wij u de 4e van onze zoon Chris Arie «geboren op ■Justus 1996 Theo en Tine Barhorst-Brans anhof 8 EK Heiloo 2-5337353 VEREN: maandag •0,00 uur en woens- 17.00 uu ƒ7,80 tot en regels. Per regel "rê,60 (incl. btw). fcr was 'n groot daarom ook nu ^aardappelen blij- w 'n actieprijs. De *en verdedigmgs- dan is Shao {IT|po misschien iets De lessen begin- zaterdag 7 sept. j|i löO-12.00 uur in De Den Burg. Voor 327298, na 17.30 Heel blij zijn wij met de geboorte van onze zoon Daniël 22 augustus 1996 Paulus en Elja Bonne De Ruyterstraat 70 1792 AK Oudeschild «5é 0222 - 322015 Wilt u ons bewonderen, een telefoontje doet wonderen. Geboren Reijer Roemer 22 augustus 1996 Vibeke Roeper Diederick Wildeman Gijs en IJsbrand Ceramstraat 7 2022 BK Haarlem 023 - 5275286 Voor kwaliteitskopieën ga je natuurlijk naar RNR Copy Centre, Burgwal 15. Den Burg. Zaterdag 31 augustus a.s.: rommelmarkt in Ooster end. Verkoop bij de schuur, ingang Slotskolk. Aanvang 10.00 uur. Aerobic (High-Low) les sen op dinsdagavond van 1900-20 00 uur 20.00- 21 00 uur in De Schakel te Den Burg. Voor info: tel 327298, na 17.30 uur. Carry. Handige tas met 10 kilo Texelse Santé voor een scherpe prijs. Bij De Vlier natuurvoeding. Aangeb verzorgpony, D- pony, ervaring vereist, na bij Den Burg Tel 314011. Nog één keer in Klif 12, Den Hoorn: Jug Bros Blues Band. Donderdag avond 21.00 uur. Jaaropleiding tot voetreflextherapeut(e) op Texel. 7 Weekenden. HBO-niveau. Inl.: School voor Voetreflexologie. 319708. Pruimen vanaf ƒ2,- per kilo. L. Huisman, fruit- kwekerij De Veen, tel. 312203. Aang.: bankstel 3+1 1, bruin velours bekleding, 250,r. Tel 314994. Te koop matrix printer, Star LC24-20 met papier en linten Tel. 318551 Jong rood/wit poesje gevonden in Eierland. Die- renpension Slufterweg, tel. 311477. Doe mee met de cursus Nederlands lezen en schrijven voor mensen met weinig opleiding, van het Open Leercentrum. Inschrijven kan nog op woensd. 28 augustus 's avonds in d'Ouwe Ulo. Heb je een creatieve geest en vind je het leuk om met kinderen om te gaan? Kom bij de leiding van Scouting Texel' Bel voor meer info: 312041 (vragen naar André) Texel begint Hans van der Klift te ontdekken. Oude geslepen glaasjes zijn in en een leuk geschenk (b v. in combinatie met een fles Jutter). Dus tegenwoordig koop je je cadeautjes bij Hans van der Klift. Belangrijk nieuws! Op veler verzoek gaat Café Chantant al op 6 septem ber weer naar de vrijdag avond, v.a. 21 00 uur in De Karseboom Tot dan! Frans en Lies. Niet vergeten: inschrijven voor mavo- en havo cursussen Nederlands. Engels, Frans. Duits, Spaans, Biologie, conver satie Engels en Duits, Wis kunde in de basisvorming, bij het Open leercentrum (voor volwassenen vanaf 16 jaar) kan nog op woens dag 28 augustus, van 19.00 tot 21.00 uur, in d'Ouwe Ulo. Donderdagmiddag 16.30 uur: laatste kindervoor stelling in Klif 12. Den Hoorn. Lapland de nieuwe win- tersportbestemmmg van 96/97. Maar ook een uit gebreide keus naar Oos tenrijk, Zwitserland, Frank rijk, Tsjechie en de USA en Canada. Bij ons vindt u de breedste keus. Reisburo Texel Holland International. Cursus Chinese bewe- ginskunst (t'ai chi), 30 wk., elke do.av. v.a. 19-9 van 19 00 tot 20.30 u. Inl. 020-6167663. Scouting: elke week het zelfde*^ Nee! Elke week wat nieuws! Doe mee met de cursus havo-Frans van het Open Leercentrum. Inschrijven kan nog op woensd 28 augustus 's avonds in d'Ouwe Ulo Yell jeans, sweats en shirts in de maten 104-176, nu 39,95. Marten Classics, Weverstraat 32. Gezocht goede huishou delijke hulp voor 1 och tend per week in gezin met 2 jonge kinderen Tel 317535. Centrale Antenne Installa ties Service Center Texel, 311 777. Te huur: garage 13x3 15 m. Tel. 314350 ,Doe mee met de cursus havo-Engels van het Open Leercentrum. In schrijven kan nog op woensd 28 augustus 's avonds in d'Ouwe Ulo. Te koop: Citroën BX 1.4 RE, bj '88, 1e eigenaar, als nieuw, vr.pr. 3.750,-, inruil mog Tel. 316606. Scouting: voor iedereen die van spanning, plezier en gezelligheid houdt' Vong jaar was 'n groot succes, daarom ook nu de Santé aardappelen blij vend voor 'n actieprijs. De Vlier. Wil je een verdedigings- sport leren, dan is Shao Lin Kempo misschien iets voor jou. De lessen begin nen op zaterdag 7 sept. van 10.00-12.00 uur in De Schakel te Den Burg. Voor info tel. 327298, na 17.30 uur. Carry. T.k.. piano, goed onderh en gestemd, kl noten. Vaste prijs ƒ2100,-. Loods manswelvaren, tel 319228 Door afzegging nog 2 leuke katertjes over, 3V2 mnd. Teun Eelman, tel. 318449. Scouting is natuurlijk en avontuurlijk. Doe mee met de cursus mavo-Duits (2e jaar) van het Open Leercentrum. Inschrijven kan nog op woensd. 28 augustus 's avonds in d'Ouwe Ulo Cracker sweatshirts in di verse kleuren en maten, nu v.a 39,95. Marten Classics, Weverstraat 32. Te koop: Kawasaki „off- the-road", KLR 250, '87, 2.500,-. Tel. 318371 Doe mee met de cursus conversatie Duits van het Open Leercentrum. In schrijven kan nog op woensd 28 augustus 's avonds in d'Ouwe Ulo. De lekkerste pruimen te koop bij Kees Keyser Fruitbedrijf Molenbuurt. Tussen 13.30 en 18.00 u. Gevraagd: Leiding m/v. Hou je van gezelligheid, kom dan bij Scouting. Bel 312041 voor info (vragen naar André) Voor kwaliteitskopieën ga je natuurlijk naar RNR Copy Centre, Burgwal 15, Den Burg. Zaterdag 31 augustus a.s.: rommelmarkt in Ooster end. Verkoop bij de schuur, ingang Slotskolk. Aanvang 10 00 uur. Digitale satellietontvangers voor iedere schotel uit voor raad leverbaar. Service Center Texel, 311 777. Aanbieding: T-shirts wit, blauw, zwart M-XXL, 3 stuks voor 25,- Marten Classics, Weverstraat 32 Laatste inschrijfavond Open Leercentrum, niet op dond. 29. maar op woensdag 28 augustus in d'Ouwe Ulo Te koop: schuurtje 1.80 x. 2.40 m Tel. 311611. De yogalessen starten de 1e week van september. Opgeven info M. Bik, tel 315235. Doe mee met de cursus Wiskunde in de basis vorming van het Open Leercentrum. Inschrijven kan nog op woensd. 28 augustus 's avonds in d'Ouwe Ulo. T.k: computer 486/80 Mhz 16Mb RAM SVGA mon. Tel. 314488. Gezellige dansavond op woensdag a.s. in restau rant/partycentrum „In de bloeiende Heide" op Calluna-park. Waddenzuivel. Natuurlijke produkten en delicatessen uit de regio. Van Sint Donatus dus. Te koop bij de div. verkooppunten. SCT. Digitaal satelliet-TV. 311 777. Scouting: bel voor info: 312041 (vragen naar André). 1 September Abraham bezoekt huiswaard! Ge feliciteerd van Texel. Wie heeft zondag na de kofferbakmarkt per onge luk onze spullen meege nomen (c q opgeruimd), het gaat om 2 blauwe klapstoelen, 1 groen zeil, 1 parasol standaard Bel even 317323 Wie heeft er voor ons een bandrecorder te leen voor het overtapen van enige spoelen op cassette Tel 315973. Doe mee met de cursus mavo-Engels van het Open Leercentrum. In schrijven kan nog op woensd 28 augustus 's avonds in d'Ouwe Ulo. Callanetics. Buik-, bil-, beenspieroef op muziek o.l.v. Manda Bergsma (fysiotherapeute). Aanvang 4 en 5 september. Inl 319708. Nederlandse Antillen. Nu kortingen tot 400,- op vliegvakanties naar Aruba, Bonaire en Curagao. Infor meer bij Reisburo Texel Holland International. Gevr bijverdienste voor WAO-er. Huishoudelijk werk o.i.d., in bezit van rijbewijs. Tel. 318449. Doe mee met de cursus conversatie-Engels van het Open Leercentrum. Inschrijven kan nog op woensd. 28 augustus 's avonds in d'Ouwe Ulo. Bij Scouting staat avon tuur voorop! Mensen gelukkig maken en nog geld op de koop toe. Bij Hans van der Klift kun je je oude boerenbont servies aanvullen (P. Regout en Boch). Canoe Jeans voor dames en heren blijvend laag ge- pnjsd, 69,95. Marten Classics, Weverstraat 32. Biedt uw fiets, huis, auto, paard te koop aan via een foto-Texelaartje. Plaatsing van de foto kost 15,-. (De foto die u inlevert dient wel geschikt te zijn om op dit formaat afgedrukt te worden) De tekst wordt volgens Texelaartjestarief berekend ZieTexelaartjesbon elders in deze krant Scouting is gezelligheid en verveelt nooit! T.k. gevr na overleg: Texelse biologische val- appels en bramen voor verwerking. Sint Donatus. tel. 319426, vr.n. Irisabella Bakker. Doe mee met de cursus mavo-Nederlands van het Open Leercentrum. In schrijven kan nog op woensd. 28 augustus 's avonds in d'Ouwe Ulo. Woensdagavond-dans avond voor Texelaar en toerist in rest./part. „In de bloeiende heide" op Calluna-park. V.a. 2 sept beginnen de yogalessen van Arien van Erkelens in de Aleph. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Info: tel. 319449. Te koop gevraagd: kin derstoel. Harry de Graaf, tel. 317266. Doe mee met dp cursus mavo-Biologie van het Open Leercentrum. In schrijven kan nog op woensd. 28 augustus 's avonds in d'Ouwe Ulo. Onderdelen voor was automaten en drogers. Service Center Texel, 311 777. T.k. houten vloerdelen, 35 m2, Amerikaans gre nen. breedte: 22 cm., lengte: 250 cm Vaste prijs ƒ1.600,-. Tel. 315973. 12 Sept start een praat groep voor mensen met incestervaringen Voor in formatie en opgave Marijo Bakker, tel 314174. i Vlierbessenwijn. Appel- duindoorn en duindoorn zijn de bijzondere wadden wijnen uit de regio Sint Donatus Nieuw' Nu ook leuke kinderkleding van Canoe Jeans! Marten Classics, Weverstraat 32. Doe mee met de cursus mavo-Spaans van het Open Leercentrum. In schrijven kan nog op woensd. 28 augustus 's avonds in d'Ouwe Ulo. Radio. TV, video Verkoop en reparatie. SCT. 311 777 Deze zomer nog één keer kindertheater in Klif 12: De Vantasjes „Kamperen bij de boer" Donderdag middag 16.30 uur. Daarom nodigen wij - alle Waalders - alle oud-bestuursleden en - alle donateurs uit, om dit samen met ons te vieren op onze receptie op vrijdag 30 augustus a.s. in de tent voor het dorpshuis, Langwaal 9, tussen 17.00 en 19.30 uur. De dorpscommissie. De Waal. Aerobic (High-Low) les sen op dinsdagavond van 1900-20 00 uur 20.00- 21.00 uur in De Schakel te Den Burg Voor info. tel. 327298, na 17.30 uur. Carry. Doe mee met de cursus Banen- en beroepen- oriëntatie van het Open Leercentrum. Inschrijven kan nog op woensd. 28 augustus 's avonds in d'Ouwe Ulo. Donderdagavond 21.00 uur. laatste optreden van deze zomer in Klif 12 van de Jug Bros Blues Band. Wij repareren alle merken KTV, video, radio, CD. sa telliet, computer, camera etc Service Center Texel, 311 777. Meer dan 15.000 voorde lige vliegtarieven over de gehele wereld. Informeer bij ons over schema s en voorwaarden. Reisburo Texel Holland Internatio nal. De Koog, bedankt alle sponsors, medewerkers en ouders die het mogelijk hebben gemaakt ons nieuwe onderkomen te voorzien van nieuwe meubeltjes, gor dijnen en een speelzolder. BEDANKT: ABN/AMRO bank. Agter Electrotechnlek. Architecten Alkema/Honingh, Bad weg Sportief, Bakkerij 't Gouwe Bottje. Bakkerij Timmer. Bonne Mechanisatie. Bosma Woning inrichting. Bowling de Koogel. Brügemann drukkerij. Café de Kuip. Cocky's Kapsalon, Croissanterie de Stem. Daalders supermarkt. De Boutique. De Oorzaak. Dhr. C. Groenhof. Dhr. Schamlnee, Dorpshuis De Koog. Drogisterij Wim Mets. Eetcafé De Tijd. Euroase De Koog. Exclusief Bemiddeling. Fotoservice De Koog. Garage Kikkert, Hotel Alpha. Hotel de Boschrand. Hotel de Strandplevier. Hotel de Zwaluw. Hotel Opduin, Hotel Tatenhove. Intertoys Texel. Kobeko Vakantieburo. Marrtje De Koog. Mevr. T. Uitgeest. Notaris Dogger. Raviljoen Noordzee. Primera Mets. Rab Bouwcerrter. Rekra. Restaurant Capri. Restaurant La Casserole. Res taurant de Zandloper. Restaurant Juliana. Semke Delicatexel. Slagerij lepe de boer. Staatsbosbeheer. Strand paviljoen Drie. Strandverhuur Noorderbad ..'t Speelkwar tier". TESO. Texel Techniek. Texelse Wol Onderneming, "nmmerbednjf K Veenbaas. Top Tien. Tweewlelercentrum Kikkert, Verhuurbedrijf H. Bruining, Vitamine bron van Etten. De trekking van de loterij heeft reeds plaatsgevonden en alle prijzen zijn dij de winnaars thuisbezorgd. PROVINCIE WET MILIEUBEHEER Aanvragen en ontwerp-besluit Gedeputeerde Staten van Noord-Holland maken bekend dat de Coöperatieve Inkoopvereniging van Visserijbenodigdheden W.A gevestigd te Texel; I. ingevolge de Wet milieubeheer een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning (zgn. revisievergunning), betrekking hebbende op de inrichting, in hoofdzaak bestemd tot handel in visseri|benodigdheden en het inzamelen en opslaan van van buiten de inrichting afkomstige gevaarli|ke afvalstoffen, alsmede bedrijfsafvalstoffen. afkomstig van de zee scheepvaart, heeft aangevraagd; II. een inzamelvergunning ingevolge de Provinciale Milieu verordening om met het schip "Texel" afgewerkte olie en bilge-olie in te zamelen in het beheersgebied van de haven autoriteit van de haven te Oudeschild-Texel heeft aangevraagd. De inrichting is gelegen aan de Haven 15 te Oudeschild. gemeente Texel. Gedeputeerde Staten hebben het voornemen de gevraagde ver gunningen te verlenen Inzage De aanvragen, het ontwerp-besluit en bijbehorende stukken liggen op werkdagen, tijdens kantooruren, vanaf 30 augustus tot 27 september 1996 ter inzage: - bij de dienst Milieu en Water van de provincie Noord-Holland, kamer 2090, Houtplein 33 te Haarlem. - bij de sector Gemeentewerken van de gemeente Texel, afdeling Milieubeheer. Groeneplaats I te Den Burg op maan dag van 14.00 tot 16.00 uur en de overige werkdagen van 09.00 tot I 2.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Bovendien liggen de stukken ter inzage. - bij de Openbare Bibliotheek van Texel, Dri|verstraat 7 te Den Burg op: maandag en zaterdag van 10.30 tot 12.30 uur; dinsdag en vrijdag van 14.30 tot 20.30 uur; woensdag van 14.30 tot 17.00 uur. Bedenkingen ledereen kan tot 27 september 1996 schriftelijk bedenkingen indienen tegen de aanvragen en het ontwerp-besluit bi) het college van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. Postbus 123. 2000 MD Haarlem De indiener van een bedenking kan (bij indie ning) verzoeken om zijn/haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken Voor een verzoek om een gedachtewisseling, waarbij u indien gewenst bedenkingen kunt inbrengen, kunt u contact opnemen met mevrouw E.N van Galen van de dienst Milieu en Water tel: 023 514 37 59.

Texelsche Courant | 1996 | | pagina 3