1 uur 79 INRUILAUTO'S Garage Rentenaar fit°' 4* FOTO DE WAAL Open huis bij F.I.T.T. Arco de Graaf "De Banaan" J. van der Vis Officiële I berichten BOSMA SIEMENS TEXELSE g COURANT Bedankt! %urg^6 en GRATIS nieuwe FILM Peperstraat 44, Oosterend, telefoon 0222 - 318000. DIGITAAL ONTONGST? digitale decoder voor demonstratie verkoop financiering JAN BROUWER Nu bij: DIGITAAL ONTVANGST? digitale decoder voor demonstratie verkoop financiering JAN BROUWER Noord -iiïolland KENNISGEVINGEN wor exclusiel postpapier Zaterdag 28 september van 14.00 - 18.00 uur Schoorwal 59 te Den Burg. Op deze dag wordt onze nieuwe Stepper de TECHNOGYM - STEPRACE gepresenteerd en gedemonstreerd. En om 15.00 uur als hoogtepunt van deze middag de HULDIGING van Vrijdag, zaterdag en maandag Kaas: CsXRtaradöij Daar kun je mee lezen en schrijven Tjl' SpreekuurWethouders Fietsenveiling Wet Milieubeheer Ruimtelijke Ordening ||g Kennisgeving ontwerp-besluit Kennisgeving besluit Betaald parkeren (Bouw)vergunningen Verkeersbesluit Aanpassing reinigingsroutes Actieprijs: 3.495,- Maak uw keuken fit met een Siemens inductiekookplaat VRIJDAG 27 SEPTEMBER 1996 j» Ouderraad en leerkrachten van de dr. Jac. P. Thijsseschool bedanken iedereen die gehol pen heelt, voor de enorme inzet bij de bouw van de vides in de kleuterlokalen. Ook dank aan Moerbeek Interieur en v.d. Vis Plusklus. Het was hartverwarmend! Foto's in klaar al voor M cent Fujicolor Lab Opel Astra 14i 3-drs1994 Opel Kadett Combo 17 diesel.1992 Opel Kadett 16i 3-drs1988 Opel Kadett 13i 3-drs1988 Opel Kadett 13n 3-drs1987 Opel Kadett 13n 4-drs. Sedan 1987 Opel Kadett 13n 3-drs1986 Opel Omega stationcar1992 Opel Vectra 18i 5-drs1992 Opel Vectra 18i 4-drs1993 Chrysler Voyager 2,51994 Renault R19 14001990 Ford Escort 16i GL 3-drs1989 Ford Escort 14i GT1989 Suzuki Swift Sedan1992 Suzuki Alto1989 O Nu ook bij Rentenaar Airmiles vanaf ƒ30.- per mnd beeld geluid Tel. 312294 Alles moet weg Restanten gordijnstof v.a. 5,00 p/mtr. Restanten meubelstof va 1 0,00 p/mlr. Restanten velours gordijnstof 7 50 va. j p/mtr WONINGINRICHTING Waalderstraat 6 Den Burg 3* 313023 vanaf ƒ30,- per mnd. beeld geluid Tel. 312294 PROVINCIE ONTGRONDINGENWET Machtiging Gedeputeerde Staten van Noord-Holland maken bekend dat zij aan Staatsbosbeheer, District Texel gevestigd te Den Burg een machtiging hebben afgegeven ingevolge artikel 12 van de Ontgrondmgenwet voor het plaggen van een deel van een onder- gestoven natte duinvallei (Bleekersvallei). ob|ect Duinen-midden en het plaggen van een matig vochtige duinvallei (De Nederlanden). ob|ect Duinen-noord te Texel Ten behoeve van de ontgrondingen is op 25 juli 1996 tevens een vergunning aangevraagd. De aanvraag is thans in procedure. Inzage Het verzoek, de machtiging en bijbehorende stukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren vanaf 27 september tot 8 november 1996 ter inzage: - bij de dienst Ruimte en Groen van de provincie Noord-Holland, kamer 1007. Houtplein 33 te Haarlem; - bij de sector Gemeentewerken van de gemeente Texel. afdeling Milieubeheer. Groeneplaats I te Den Burg op maandag van 14.00 tot 16.00 uur en de overige werkdagen van 09 00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur Bovendien liggen de stukken ter inzage - bij de Openbare Bibliotheek van Texel. Drijverstraat 7 te Den Burg op maandag en zaterdag van 10.30 tot 12.30 uur; dinsdag en vrijdag van 14.30 tot 20.30 uur; woensdag van 14.10 tot 17.00 uur. Bezwaren Gedurende zes weken vanaf de dag van verzending van de machti ging kunnen belanghebbenden tegen de machtiging schriftelijk bezwaar indienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. t.a.v de secretaris van de Hoor- en adviescom missie. Postbus 123. 2000 MD Haarlem De indiener van een bezwaar kan (bij indiening) verzoeken om zijn/haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken De indiener van het bezwaarschrift overeenkomstig het bepaalde in artikel 36 Wet op de Raad van State en artikel 8.81 Algemene wet bestuurs recht kan een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning indienen. Dit verzoek moet worden gericht aan de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage Bij het verzoek moet een afschrift van het bezwaarschrift worden overlegd. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de mevr. D. van dèr Linde tel: 023 514 38 76 van de dienst Ruimte en Groen van de provincie Noord-Holland. WET MILIEUBEHEER Aanvraag en ontwerp-besluit Gedeputeerde Staten van Noord-Holland maken bekend dat het Hoogheemraadschap van Uitwaterende Sluizen in Hollands Noorderkwartier te Edam een vergunning heeft aan gevraagd ingevolge de Wet milieubeheer ten behoeve van het veranderen (en het in werking hebben van die verandering) van haar aan de Pontweg I 50 te Texel gelegen inrichting (rioolwa terzuiveringsinrichting). De verandering heeft betrekking op het uitbreiden van de inrichting met een helofytenfilter, een reserve sliblagune en het toepassen van andere stoffen dan ferrosulfaat ten behoeve van defosfatering. Gedeputeerde Staten hebben het voornemen de gevraagde ver gunning te verlenen. Inzage De aanvraag, het ontwerp-besluit en bijbehorende stukken liggen op werkdagen van 27 september tot 25 oktober 1996 ter inzage: - bij de dienst Milieu en Water van de provincie Noord- Holland, karrjer 2090, Houtplein 33 te Haarlem; - bij de sector Gemeentewerken van de gemeente Texel, afdeling Milieubeheer, Groeneplaats I te Den Burg op maan dag van 14.00 tot 16.00 uur en de overige werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Bovendien liggen de stukken ter inzage. - bij de Openbare Bibliotheek van Texel, Drijverstraat 7 te Den Burg op: maandag en zaterdag van 10.30 tot 12.30 uur; dinsdag en vrijdag van 14.30 tot 20.30 uur; woensdag van 14.30 tot 17.00 uur. Bedenkingen Bedenkingen tegen de aanvraag en het ontwerp-besluit kunnen tot 25 oktober 1996 schriftelijk worden ingediend bij het college van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. Postbus 123, 2000 MD Haarlem. De indiener van een bedenking kan (bij indie ning) verzoeken om zijn/haar persoonlijke gegevens met bekend te maken. Voor een verzoek om een gedachtewisseling, waarbij u indien gewenst bedenkingen kunt inbrengen, kunt u contact opne men met de heer W.J. Dam tel 023 514 37 97 van de dienst Milieu en Water. o.a. kringloop Janneke Brinkman Drukkerij L&R drukt ze wel PARKSTRAAT 10 1791 CA DEN BURG TELEFOON 0222 - 362630 naar 1 Bloemkool 1 Kilo Sperziebonen 1 Spitskool 1M> Kilo Stoofperen 1 Komkommer Samen 7,95 Jong Belegen per kiloƒ10,00 Noten: Suikerpinda's 250 gram1,50 Grote Zoute pinda's 250 gram1,50 Weverstraat 72 - Den Burg Weverstraat 17A Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen dit besluit bij burgemeester en wethouders een bezwaarschrift indienen binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is gepubliceerd Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten: de naam en het adres van de indiener; de dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt; de gronden van het bezwaar, zo mo gelijk een afschrift van het bestreden besluit. Op maandag 30 september vervalt het spreekuur van wethouder Poster Op dinsdag 1 oktober vervalt het spreekuur van wethouder Eelman. Op zaterdag 5 oktober vindt weer de halfjaarlijkse veiling plaats van door de politie gevonden fietsen Personen die aangifte hebben gedaan bij de politie van diefstal van hun fiets hebben het recht een fiets aan te kopen. De veiling vindt plaats in de garage van de politie aan de Keesomlaan en begint om klok slag 10.00 uur. Degenen die aangifte hebben ge daan worden geadviseerd om tijdens het „kijkhalf- uurtje" van 09.30 tot 10.00 uur na te gaan of hun vermiste fiets nog aanwezig is. In dat geval wordt de fiets uit de verkoop gehaald. Voor vragen over de fietsen kunt u bellen met de heer E. Mooyen van de politie, telefoon 322188. Voor vragen over de veiling kunt u bellen met de heer A. Bijma van de afdeling bestuursondersteunmg. telefoon 362152. Vaststelling milieu-uitvoeringsprogramma 1997 Burgemeester en wethouders maken, gelet op het bepaalde in artikel 4.21lid 3 van de Wet Milieube heer, bekend dat met ingang van 30 september 1996 ten gemeentehuize (afdeling Milieubeheer, kamer 2.05) ter inzage ligt het Milieu-uitvoeringsprogramma 1997 voor de gemeente Texel. Het programma bevat een beschrijving van de door het gemeentebestuur in 1997 te verrichten activitei ten ter uitvoering van de milieu-taken, die bij wette lijk voorschrift aan het gemeentebestuur zijn opge dragen. Het programma geeft de personele en financiële con sequenties aan. Voorts bevat het de verantwoording voor de prioriteitsstelling, die in verband daarmee is gemaakt. Het programma kan tijdens de normale openings uren (evt. na telefonische afspraak, telefoon 0222- 362121. toestel 282) worden ingezien bij de afde ling Milieubeheer. Het college van burgemeester en wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. De persoonlijke gegevens van degene die schrifte-, lijk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hij daarom verzoekt, met bekendgemaakt Op grond van artikel 20.6 van de Wet Milieubeheer kunnen alleen wie tijdig bedenkingen hebben inge bracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, tegen het definitieve besluit in beroep gaan. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de afdeling Milieubeheer. telefoon(doorkies)nummer 36 21 88. (artikel 8.6 Wet Milieubeheer juncto paragraaf 3.5.3. Algemene Wet Bestuursrecht) Burgemeester en wethouders van Texel maken be kend dat zij voornemens zijn vergunning op grond van de Wet Milieubeheer te verlenen aan Bremer Schilders C.V. voor een schildersbedrijf, ge legen aan de Slotskolk te Oosterend. In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning verbonden. Tijdens de inzagetermijn met ingang van 23 sep tember tot en met 18 oktober 1996 liggen gedurende de werkuren in het gemeentehuis op de afdeling Mi lieubeheer ter inzage: de aanvraag om vergunning, het ontwerp-besluit en alle verder op de zaak be trekking hebbende openbare stukken. Desgevraagd kunnen de stukken ook buiten de ge bruikelijke werkuren worden ingezien en toegelicht. Gedurende de inzagetermijn bestaat desgevraagd voor eenieder gelegenheid tot een gedachtenwis- seling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. De aanvrager wordt dan uitgenodigd om bij die ge- dachtenwisseling aanwezig te zijn Tegen dat ontwerp-besluit kan eenieder binnen de inzagetermijn bij burgemeester en wethouders schriftelijk bedenkingen inbrengen. De schriftelijke bedenkingen dienen geadresseerd te worden aan: Burgemeester en wethouders van Texel maken be kend dat zij vergunning op grond van de Wet Milieu beheer hebben verleend aan: Fa Witte („Julia"), Ottersaat 11792 CC Oudeschild voor een rundvee- en schapenhouderij en akker bouwbedrijf, gevestigd aan voornoemd adres. In het belang van de bescherming van het milieu zijn voorschriften aan de vergunning verbonden. Vanaf 1 oktober aanstaande liggen tot het einde van de beroepstermijn dagelijks van 8.30 tot 12.30 uur, ter inzage op de afdeling Milieubeheer in het ge meentehuis (bovenste verdieping, kamer 2.05): de vergunning en alle daaraan voorafgegane openbare stukken. Desgevraagd kunnen de ter inzage gelegde stuk ken ook buiten de gebruikelijke openingstijden wor den ingezien en toegelicht. Uitsluitend: - wie tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen het aan de vergunning voorafgegane ontwerp-be sluit, - wie bedenkingen hebben tegen eventuele afwij kingen van de milieuvergunning ten opzichte van het ontwerp-besluit, - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden venweten geen bedenkingen tegen het ont werp-besluit te hebben ingebracht, kunnen tegen de verleende milieuvergunning beroep instellen. Met ingang van de dag na de datum van de ter- inzagelegging, is binnen zes weken administratief beroep mogelijk bij de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage Wie in beroep is gegaan kan binnen de beroeps termijn de voorzitter van de afdeling bestuursrecht spraak verzoeken een voorlopige voorziening te tref fen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrok ken belangen, dat vereist. Nadere informatie afdeling Milieubeheer, telefoon(doorkies)nummer 36 21 88. Burgemeester en wethouders van Texel maken be kend dat per 1 november 1996 de parkeerautomaat op de Elemert te Den Burg en de parkeerautomaten in De Koog weer buiten gebruik worden gesteld tot 1 april 1997 De burgemeester van Texel brengt ter openbare ken nis dat burgemeester en wethouders van Texel voor- neroens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 5 van de Woningwet medewerking te verlenen aan een bouwplan van: - de heer O. Kikkert voor de bouw van twee recreatie- woningen a/d Kikkertstraat 4a en 4b te De Cocksdorp, alsmede het bouwplan van - de heer Roos. De Ruyterstraat 130 te Oudeschild, voor het gebruik van het pand De Ruyterstraat 130 te Oudeschild als atelier/galerie. De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse gel dende bestemmingsplannen. Voor de gebieden waarin de percelen zijn gelegen zijn voorbereidmgs- besluiten van kracht. De bouwplannen zijn hiermee in overeenstemming De verzoeken/situatietekeningen liggen vanaf 30 september 1996 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage op kamer 0.12, van de sector Ruimte en Wonen, van het gemeentehuis. Eventuele bedenkingen tegen de bovengenoemde plannen kunnen gedurende de termijn van terinzage- legging schriftelijk aan het college van burgemees ter en wethouders kenbaar worden gemaakt. Afgegeven bouwvergunningen A W Barhorst mevrouw C Schaap voor het bouwen ve gs- rage/bergmg a/d Buytengors 108 te Den Burg Architektenburo Louis Uriot voor hel bouwen v e kantoor en dienstwoning a'd Abbewaal 15-17 te Den Burg B N J van der Veer voor het veran deren v.e woning a/d Wierstraat 2 te Oosterend. MO-Projekl Texel BV voor het veranderen v.e achtergevel a/h Noordvlak 10 te Den Burg, Afima Pensioenverzekering bv voor het bouwen v.e recrea tiet opstal a/d Epelaari te De Koog MO-Projekt Texel BV voor hel plaatsen van dakkapellen a/d Hoefslag 25 ie Den Burg, 0 Jongeneel voor het plaatsen v.e schuur/stalling a/d Muyweg 49 te De Cocksdorp MO-Projekt Texel BV voor hel veranderen ve achtergevel a/d Hoefslag 45 te Den Burg Rab Beheer BV voo* het plaatsen ve bouwmarkt a/d Abbewaal 10 te Den Burg Goedgekeurde meldingen bouwvoornemen M Hegeman R Haker voor het plaatsen van twee bergingen a/d Hoefslag 36 en 38 te Den Burg Bezwaar- en beroepsmogelijkheden Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een bezwaar schrift bij burgemeester en wethouders indienen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten, de naam en het adres van de indiener, de dagtekening een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Het bezwaarschrift schorst niet de werking van het be sluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u er op dat u de president van de Arron dissementsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuurs recht. Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoe ken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouwzaken, kamer 2.12 Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij het volgende verkeersbesluit hebben genomen: - het wegens de nieuwbouw van de ING-bank be schikbaar stellen van het middenterrein van de Groeneplaats voor het parkeren van uitsluitend bouwverkeer t b.v. de nieuwbouw ING-bank tot 1 juni 1997 of zolang het werk duurt. Door de afloop van het vakantie seizoen neemt ook het aanbod van containers bij de reinigings dienst af. Hierdoor worden de rou tes met ingang van 30 september aangepast. U dient er dan ook rekening mee te houden dat uw container eerder dan gebruikelijk wordt opgehaald. Vooral in de „groene week" kan het voorkomen dat het tijdstip van leging sterk afwijkt van het huidige Zorgt u er dus voor dat uw container vanaf 's mor gens aan de weg staat. De reinigingsdienst is u er dankbaar voor!!' Siemens. Thuis in uw huis. Te koop bij KEUKENCENTRUM TEXEL Verkoop Marjetvd Vis Maricoweg 6 1791 MD DEN BURG Tel 0222 - 31 24 47 Adviesprijs 4 295 - 4 inductiekookzones sensorbediening

Texelsche Courant | 1996 | | pagina 8