Programma Ouwe Sunderklaas Onfortuinlijk ZDH mist periodetitel f Uw kerst- en/of nieuwjaarsgroet f 7,80 ƒ10,40 ƒ13,00 Texel'94 neemt de tijd voor overwinning in de Texelse courant IEXELSE^"courant JootC D€ CHIR.UK4 opentArt kxft VO.W Darters Cafeetje 1 op koers OSG-leerlingen Calluna Kenia-gangers zoeken sponsors in de Mars TVTexel filmt Ouwe Sunderklaas Instructie computer openbare bibliotheek Zeven finalisten miss-verkiezing Foutjes oorzaak verlies G-team Student theologie slaagt cum laude t I Wilt u dan zo vriendelijk zijn uw tekst uiterlijk donderdag 19 december vóór 17.00 u. in te leveren bij onze advertentiebalie, tel. 362600 DINSDAG 10 DECEMBER 1996 Overal op Texel komen speulers donderdag uit hun schuilplaatsen om uiting te geven aan Ouwe Sunderklaas. In het ene dorp worden de voorstellingen binnen opge voerd en elders kunnen toeschouwers op straat kennis nemen van de uitbeeldingen. Hieronder een compleet overzicht van de programma's in alle dorpen. In Den Burg kunnen jeugdige speulers zich vanaf 17.00 uur la ten inschrijven in Question Plaza. Er zijn drie categorieën: enkelin gen, paren en groepen. Voor de groepen zijn maximaal vijf prijzen per groep voorhanden. Alleen voor de winnende groep worden me dailles bijbesteld De jury beoor deelt tussen 17.00 en 18.00 uurde verschillende voorstellingen op de bekende lokaties Open Boek, Bentex en Nauta Boek. Temidden van de jeugd-jury het vertrouwde gezicht van „tante" Doorlje Schrama Voor de deelnemers staat in de Hema gratis warme chocolademelk klaar. Vanaf 18.00 uur is er in Question Plaza „mini Ouwe Sunderklaas", onder leiding van dj Henk Slikker. De prijs uitreiking wordt verricht door Scouting-nestor Niek Slijderink sr. Volwassenen kunnen zich vanaf 20.15 uur inschrijven in Question Plaza. Deelnemende wagens ver schijnen volgens traditie vanaf 21.00 uur in het centrum van Den Burg Deze mogen in verband met de feestverlichting met hoger zijn dan 3,90 meter. De uitslag wordt omstreeks 23.15 uur bekend gemaakt in De Linde boom, waar ook de prijsuitreiking plaatsvindt. Alle bekers en medail les zijn beschikbaar gesteld door Ed Momberg Daarnaast is er een beker voor de meest folkloristische uitbeelding. De Cocksdorp In De Cocksdorp speult de jeugd van 17.30 tot 18 30 uur in de hui zen aan de Kikkertstraat, gelegen tussen de Nieuwe Aanleg en La Morena. Aansluitend vindt de prijs uitreiking plaats in het Eierlandsche Huis. Deelname van de jeugd is gratis. In verband met de jurering moet vooraf een num mer worden gehaald bij de familie Ooyevaar in het dorpshuis. Volwassenen spelen van 19.30 tot 23.00 uur in de Kikkertstraat, Ploosterstraat en de Joan Hodshonstraat. Deelname kost ƒ3,- per persoon. De nummers zijn af te halen in het EH. Er wordt gespeuld in drie categorieën, en kelingen. paren en groepen. Durpers kunnen vanuit de huiska mer hun stem uitbrengen over de voorstellingen Elk huishouden bepaalt gezamenlijk de nummers J OOK éen, twee en drie van elke catego rie. Deze uitslag moet tussen 23.00 en 24.00 worden door gebeld naar de organisatie (316532, 316434 of 316547) Met kan volstaan met het doorgeven van de nummers, dus negen in totaal (geen namen) Na afloop worden het oordeel van de publieksjury en de „vakjury" naast elkaar getoond in het EH. Den Hoorn De organiserende feestcommissie en dorpscommissie van Den Hoorn hebben voor dezelfde opzet gekozen als voorgaande jaren. Dorpsgenoot en entertainer Kees (Tesselaar) Klaassen zorgt zowel bij de jeugd als 's avonds bij de volwassenen voor de muzikale omlijsting van Ouwe Sunderklaas Speulers kunnen de nummers in De Waldhoorn afhalen 's Middags tussen 15 00 en 18.00 uur en 's avonds vanaf 19.00 uur. De jeugd speult tussen 16.30 en 17.30 uur. De jury zit in het dorpshuis, Loods manswelvaren en het Wapen van Texel Rond 18.00 uur hoopt de jury de uitslag bekend te maken. Oudere speulers gaan tussen 20.00 en 22.00 uur de straat op De jury zit in het dorpshuis. Ons Huis, de Vermaning en het Wapen van Texel. Rond 23.30 uur volgt de uitslag De Koog De herinrichting van de Dorps straat in De Koog is ver genoeg gevorderd om Ouwe Sunderklaas op de gebruikelijke wijze rond het dorpsplein te vieren. De Koger jeugd speult er van 17.00 tot 18.00 uur. De prijsuitreiking vindt plaats in restaurant Capri Oudere speulers maken tussen 20.00 en 21.00 uur hun opwachting in de Dorpsstraat De jury staat tussen de Spar en café De Jutter. De beste speulers krijgen rond 22.30 uur de prijzen overhandigd in Capri. Aansluitend is er bal met levende muziek De Waal In De Waal speulen jeugd en vol wassenen tussen 19.00 en 20 00 uur aan het Hogeremd. De deelnamenummers zijn vanaf 19.00 uur af te halen op Hogereind 44, waar ook de eerste jury is ge posteerd. Om 20 30 uur vindt de prijsuitreiking plaats in dorpshuis De Wielewaal. Aansluitend is er groot feest met een eigen Waalder band. Oudeschild Voor de beste speuler(s) uit Oude schild heeft de organisatie met Ouwe Sunderklaas een wissel beker in petto. Jeugdige speulers kunnen tussen 16,30 en 17.00 uur hun kaartje afhalen in 't Skiltje. De jury beoordeelt de voorstellingen tussen 16.30 en 17.15 uur bij W Schoutsen, De Ruijterstraat 35 en A. Westerlaken, De Ruijterstraat 63. Na afloop is er dansen in 't Skiltje. Om 18.00 uur worden de prijswinnaars bekend gemaakt. Voor volwassen speulers ligt er tussen 20.30 en 21.15 uur een kaartje klaar in 't Skiltje. De jury beoordeelt de voorstellingen op dezelfde adressen als de jeugd Rond 23.00 uur vindt de prijsuitreikmig plaats in 't Skiltje en kan tot in de kleine uurtjes worden gedanst. Oosterend De Strender jeugd speult tussen 17.00 en 18.00 uur Dat gebeurt op straat in het rondje Peperstraat, Verlorenkost, Koetenbuurt en de Kerkstraat De jury beoordeelt de voorstellingen op straat Om 18 00 uur worden in de Bijenkorf de prij zen uitgereikt en om 19 00 uur is er kinderdisco. Oudere speulers gaan om 20.00 uur de straat op en volgen dezelfde route De jury maakt om 21.30 uur de prijs winnaars bekend in de Bijenkorf Het feest wordt voortgezet tot in de kleine uurtjes. De inhaalwedstrijd tussen Ca feetje 1 en het damesteam van de Slock 2 heeft duidelijk gemaakt dat 't Cafeetje een serieuze titel kandidaat is. Vooral door het zeer sterke spel van Pieter Mosk, (beurtgemiddelde 54,78) wist 't Cafeetje na de 501 sin gles een 2-1 voorsprong te behalen, karm Duinker van de Slock wist haar partij van de sterke invaller Jan Bloem te winnen Dat was naar la ter bleek het enige punt dat de da mes deze avond wisten te behalen, 't Cafeetje stoomde via de 501 dou bles en de tic-tacs door naar een 7- 1 overwinning. Door deze zege dingt 't Cafeetje volop mee naar de eerste drie plaatsen in poule 2. Dat biedt recht op een plaats in de winnaars ronde, die uiteindelijk de kampioen levert. De eerst volgende compe titieronde is op 19/20 december Poule 1: Slock 1-W'tjewel 2 Zwaan 2-Cafeetje 3 Krim 1 vrij Poule II: Cafeetje 2-Zwaan 1 W'tjewel 1-Cafeetje 1 Slock 2 vrij let liep bijna verkeerd af voor :exeT94 afgelopen zondag tegen gmondia. De uitpartij was ge ronnen met 8-0, een grote over- rinning dus. De spelers van 'exel'94 hadden bijna een uur lodig om zich te realiseren dat igmondia zich niet voor een weede keer geviillig naar de ilachtbank zou laten leiden. De lilanders wisten een 1-2 achter- tand in een half uur om te zetten 1 een verdiende overwinning van -2. londag was het zicht op de velden eperkt door de laaghangende mist n het spel kreeg vooral gedurende el eerste uur voetbal geen vat op langzaam optrekkende koude angs de benen. ,lle supporters wisten van te voren at het een moeilijke wedstrijd voor Texel'94 zou worden De overwinning in Egmond was te groot en te ge makkelijk geweest waardoor het team met een te gemakkelijke instel ling het veld inging. Texel'94 was ge handicapt. Paul van Exel stond met in de basis, door een behoorlijke griepaanval gedurende de afgelopen week. Trainer Bert Deckers had ver der een aantal positionele wijzigin gen aangebracht, die voor de toe schouwers niet altijd gelukkig uitvielen. Zo speelde Barry de Vries linksback in plaats van op rechts en daar had hij het erg moeilijk Leen Eelman, spelend als rechtshalf, kwam goed uit de verf, vooral toen de machine eenmaal ging draaien. Grieperig De eerste helft werd door de thuis ploeg slecht gevoetbald. Het meeste gevaar kwam van de Egmonders en dan vooral van de nummer 10, Tristan Koopman, een voortdurend gevaar vanwege zijn snelheid en balbehandeling Toch was het Texel'94 dat na een kwartiertje tegen de verhouding in op een 1-0 voor sprong kwam, toen Erwin Koning opduikend achter zijn verdediger een hardt scherpe voorzet van Martin Koorn bij de tweede paal knap af rondde. Enkele minuten later liep spits Koopman van Egmondia ge heel vrij over de rechterkant, wist de uitlopende keeper Bart Heerschap knap te passeren en drukte de bal in het lege doel. Met deze stand (1 - 1), werd de rust bereikt. In de tweede helft kwam de grieperige Paul van Exel in het veld voor de tegenvallende, op een vreemde plaats spelende Maarten Koorn Het publiek begreep de wis sel van trainer Deckers en ging er voor staan. Egmondia had daar ech ter geen boodschap aan en strafte na vijf minuten knullig balverlies van Simon Brand af door met een boog- bal de naast zijn doel staande keeper Bart Heerschap het nakijken VERVOLG VAN PAGINA 1 neer dan ze aankunnen. Hoe je dat oet en hoe je ontdekt hoe ver je aarin kunt gaan, is een moeili|k leer- roces." )m vast aan de nieuwe situatie te rennen, wordt sinds het begin van iet schooljaar met nieuwe les- iethoden geoefend. Dat wordt door et ministerie van Onderwijs gesti- nuleerd. Scholen die zich aanslui- en bij een netwerk (en zich daarmee lerplichten te experimenteren) ont- langen subsidie van het Rijk. OSG te Hogeberg vormt samen met tien ndere scholen (uit ondermeer Den elder, Schagen en Alkmaar) een oordhollands netwerk. „Daarin wis- elen we ervaringen uit. Het is altijd aed om te horen hoe collega's be- Balde zaken aanpakken. Overigens ebben we wel gemerkt dat wij een tse voorsprong hebben op de leeste andere scholen in de regio." Taakwerk lal is voor een groot deel te danken en de ervaring die op De Hogeberg nds tien jaar wordt opgedaan met het zogeheten taakwerk, waarbij de leerlingen een lokaal beschikbaar weten, waar ze zelfstandig werk verrichten. Op welk vakgebied, dat mogen ze zelf bepalen Een docent is tijdens zo'n „sessie" aanwezig om hen te begeleiden en er op toe te zien dat rustig kan worden ge werkt. „Op die manier werd zo'n dertig procent van de totale studie tijd al zelfstandig ingevuld." Om te toetsen of leerlingen uit de voeten kunnen met de nieuwe les methoden, is een klankbordgroep opgericht, bestaand uit twee leerlin gen van elke jaargang. Regelmatig wordt geëvalueerd. Zonodig wordt een docent uitgenodigd om proble men te bespreken en oplossingen te zoeken „Over mijn sectie, econo mie, bestond de concrete klacht dat er te weinig werkrust heerst", noemt Bakker als voorbeeld „Veel leerlin gen hadden het idee niet te weten waar ze aan toe waren. Nu wordt beter afgesproken wanneer bepaald werk af moet zijn." Profielen Met ingang van 1998 wordt ook de vrije pakketkeuze afgeschaft. In plaats daarvan kunnen leerlingen kiezen uit vier profielen„cultuur en maatschappij", „economie en maat schappij", „natuur en gezondheid" en „natuur en techniek". Te vaak werd nog gekozen voor leuk en mak kelijk en niet voor een pakket dat goed aansloot op de vervolgstudie Ook de lestabellen behoren straks tot het verleden Deze geven per vak aan hoeveel lesuren er aan worden besteed. In plaats daarvan komt het begrip studielast Die bestaat uit de totale tijd die een leerling aan een vak besteedt, inclusief huiswerk. „Straks heeft een leerling geen vier uur wiskunde meer, maar bijvoor beeld zeven studielast-uren, die voor een groot deel zelfstandig kunnen worden ingevuld", licht Van Atteveldt toe. „Dat zijn veranderingen waar we ons in kunnen vinden. Op onze school zijn de leerlingen immers al tamelijk zelfstandig. Maar deze ver anderingen vragen ook organisato risch uiteraard de nodige aanpassin gen." De conrector sluit evenmin uit dat bouwkundige aanpassingen no dig zullen zijn, wanneer het klassi kale systeem in de toekomst aan betekenis verliest. Vorige week werd het eerste project afgerond Tot tevredenheid, maar duidelijk moge zijn dat ze op OSG De Hogeberg nog genoeg te doen hebben te geven. Vanaf dat moment realiseerde Texel'94 zich dat er diende te wor den gevoetbald, wilde men met drie punten van het veld gaan. Texel'94 ging sneller spelen, liet de bal beter rondgaan en dat bracht de verdedi ging van Egmondia in de problemen Enkele minuten na de opgelopen achterstand wist Erwin Koning uit een vrij kansloze situatie op links een prachtige voorzet te geven John List wist zijn hoofd er tegen aan te krijgen en zorgde voor de gelijk maker Via deze bevrijdende gelijk maker ging de machine draaien en liep het spel ineens op rolletjes. Paul van Exel, spelende vanaf de rechter zijde, was een plaag voor de verde diging en zorgde op zijn eigen ma nier - pingelend met de bal aan zijn voet - nadat hij twee verdedigers had uitgespeeld voor de verdiende 3-2 voorsprong Het licht ging bij Egmondia toen langzaam uit en doofde helemaal toen een speler van Egmondia na een opstootje met Simon Brand met een rode kaart het veld moest verlaten De eilanders profiteerden van de geboden ruimte, al werden met alle kansen omgezet in doelpunten De 4-2 voorsprong kwam wederom op naam van Paul van Exel toen hij door het hart van de verdediging soleerde en knap afrondde. Het laat ste doelpunt kwam op naam van de hard werkende Erwin Koning, die knap in de diepte werd aangespeeld en lang en hard de uitlopende keeper versloeg. In de allerlaatste seconden van de wedstrijd was er een onover zichtelijke scrimmage voor het Eg- mondia-doel. waar veel benen de bal raakten en invaller Patrick van Leeu wen zijn inzet nèt overzag gaan. Door deze overwinning staat Texel'94 bij de top-3 geklasseerd Zondag wordt de laatste wedstrijd voor de winters top gespeeld en wel uit tegen St. Adelbert uit Egmond. VERVOLG VAN PAGINA 1 aarin zijn we, denk ik, aardig ge- aagd artikel 13 is de overname van de edewerkers geregeld. „Daar heb ik Ie vertrouwen in", aldus Honingh. 'oordvoerder Henk Spaan bena- likte dat EurOase „het vaste voor innen heeft om in de nieuwe situa- met het personeel goed aan de mg te gaan". Daarnaast wees hij op rechtsbescherming die de mede- arkers genieten middels hun CAO Win-win irgemeester Van Rappard sprak •n een ,,win-win"-situatie. Volgens lm gaan alle partijen er door dit Kferhandelmgsresultaat op vooruit, it geldt ook voor de gemeente, on- inks het verlies van twee miljoen i alternatieven waren namelijk niet instiger i gemeenteraad besloot in maart in half miljoen per jaar extra in llluna te steken om het bad te be nden en te verbeteren. De exploi- lie zou dan evengoed nog verlies- ivend zijn. Bovendien moest de toeristenbelasting met 15 cent om hoog en zat de gemeente er voor ƒ4,5 miljoen in. Het zwemparadijs failliet laten gaan. had een verhoging van de toeristenbelasting met 11 cent betekend en bovendien kon de ge meente dan naar haar geld fluiten. De RMT reageerde bij monde van voorzitter Honingh opgelucht, omdat de belangen van personeel en ge bruikers worden gerespecteerd. En EurOase tenslotte kan zich in de han den wrijven omdat er nu een aantrek kelijke nieuwe situatie ontstaat „Vakantiepark EurOase Texel kan daarvan meeprofiteren", aldus direc teur-eigenaar Bakhuizen. Texelse zwemmers De kans is groot dat ook de toekom stige bezoekers blij zullen zijn met de overname. De werkgroep-Wortel kwam immers tot de conclusie dat de kwaliteit van Calluna omhoog moet en de entreeprijs omlaag. Uitvoering van dit plan zou dus voor de gebrui kers gunstig moeten uitpakken. Directeur Spaan brandde zich niet aan de vraag of de prijzen worden verlaagd Hij sprak van het „overeind houden" van prijzen en toegan kelijkheid en verwees naar de afspra ken die zijn vastgelegd in het voor noemde artikel 12. Volgens Spaan is Calluna ook in de toekomst gebaat bij openstelling voor de Texelse bevol king en vakantiegangers die met bij EurOase te gast zijn. „We hopen zelfs dat het aantal Texelse zwem mers nog toeneemt Voor de exploi tatie is een stijgende lijn in het bezoek belangrijk." Voor de overdracht is nog geen streefdatum bekend. De komende periode wordt besteed aan het verder uitwerken van de intentieverklaring De overname zal op economische, juridische en fiscale aspecten worden doorgelicht. Daarna kan de definitieve overeenkomst worden getekend. „We streven naar snelle duidelijkheid over het nieuwe management In ja nuari, februari moet bekend zijn wie de baas wordt In overleg met het RMT-bestuuren het interim-manage ment zullen we bekijken wie de fak kel gaat overnpmen", aldus Spaan. Als de overname van Calluna door gaat, zal EurOase zo snel mogelijk met de kwaliteitsverbetering begin nen „Onderdelen van het plan-Wor tel worden dan al komend seizoen aangepakt." Zaterdag gaan de jongelui die vol gend jaar in Kenia gaan werken aan een World Servants-project weer sponsors werven. Deze keer wordt woonwijk De Mars bezocht met de aangrenzende Wilsterstraat en Lieuwstraat. Gehoopt wordt dal veel mensen lege statiegeldflessen, restanten vreemd muntgeld en DE-punten willen afge ven ten bate van het goede doel. Ook gewoon geld is natuurlijk wel kom. Het publiek kan het beschou wen als sponsoring van de nieuwjaarsduik bij paal 28 waaraan de Keniagangers zullen meedoen. De andere delen van Den Burg zijn inmiddels bezocht. De laatste ronde heeft f1200,- opgeleverd Andere dorpen volgen nog TVTexel maakt in Oudeschild, Den Burg, Oosterend en De Koog opnamen van Ouwe Sunderklaas. Vrijdag wordt om 18.00 uur een Ouwe Sunderklaas special van onge veer een uur uitgezonden. De uitzending wordt het hele weekend om 22.00 uur her haald. De beelden zijn semi- live (niet gemonteerd), wat vol gens de makers de sfeer ten goede komt. Door op eigen terrein te verliezen van Kaagvogels is ZDH de eerste periodetitel misgelopen. Nu kwam de grote concurrent uit Kolhorn als beste uit de eerste acht wedstrij den. De Hoornders hadden zichzelf weinig te verwijten. Er werd hard gewerkt en bij vlagen uitstekend gevoetbald, maar het degelijke Kaagvogels toonde zich juist iets koelbloediger. De wedstrijd kon bijna niet beroerder beginnen voor de thuisclub. Er waren nog maar zeven minuten verstreken, toen de spits van Kaagvogels de bal in het strafschopgebied ontving, zich bliksemsnel omdraaide en zonder aarzelen inschoot: 0-1 De schrik duurde echter met lang. De middenvelders deden een geslaagde greep naar de macht en overvleugel den hun tegenstanders volledig Vooral Robert Jalving speelde als vanouds, maar ook Pascal Riemens bewees zijn blessure geheel te boven te zijn. Regelmatig ontstonden kans rijke situaties voor het doel van Kaagvogels Een gebrek aan geluk en scherpte stond succes echter in de weg. In de tweede helft was het helemaal eenrichtingverkeer. Kaagvogels werd teruggedrongen en het regende kan- Bibliotheekbezoekers die niet over weg kunnen met de computer in de openbare leeszaal kunnen woensdag om 13.30 uur hun kennis over de au tomatische catalogus opvijzelen. Bij de gratis instructie over de computer catalogus komen alle manieren om boeken, CD's, CD-roms en andere zaken te vinden aan de orde. Deelnemers hoeven zich tevoren niet op te geven. Zeven van de 23 meisjes die meede den aan de Miss Dance-verkiezingen in Question Plaza hebben zich ge kwalificeerd voor de finale op zater dag 28 december. Marian Vonk en Corina Hordijk, Carlijn van Elk, Cora Jongejan. Suzan Madura. Andrina van der Vis en Mireille Zijm blonken in de voorrondes uit in choreografie, ritme, kleding en originaliteit, criteria die de jury ook in de finale hanteert. Het G-team heeft het veldoverwicht zaterdag tegen HOSV uit Opmeer niet kunnen omzetten in punten. De ploeg, die het in De Koog zonder en kele vaste spelers moest stellen, had voldoende mogelijkheden om te sco ren, maar de vijandelijke keeper hield zelfs de meest onhoudbare beschie tingen uit het doel Door noodge dwongen omzettingen in de opstel ling, haperde de organisatie van het G-team. De ploeg uit Opmeer profi teerde van de steekjes die de Texelse opponent liet vallen Zodoende keek het G-team al met rust tegen een 0-2 achterstand aan In de tweede helft hield HOSV de gelederen gesloten, zodat de eilanders puntloos bleven sen voor de Hoornders. Daarbij speelden de spitsen een merkwaar dige rol. Stefan Bousma liet zich steeds terugzakken en toonde aan over een excellente techniek en een forse dosis spelinzicht te beschikken. En Jelte van der Kooi stond conse quent op de plek waar de voorzetten belandden. Maar de bal eenvoudig in het net schoppen of koppen wilde het duo maar niet lukken. Het was om wanhopig van te worden, ook voor coach Hans van der Park, die zijn enige wisselspeler al had ingebracht en geen verrassingen meer in petto had. Ook het inschuiven van libero Jan Willem Kraay leverde niet het gewenste resultaat. De overmacht op het middenveld werd alleen maar gro ter. maar tot doelpunten leidde die omzetting niet. Zoals zo vaak profiteerde de onder liggende ploeg. Eén van de schaarse Kolhornse uitbraken werd twee minu ten voor het einde prima uitgebuit, waarna vanaf de linkerkant het von nis werd geveld' 0-2. Veel tijd om te treuren heeft ZDH niet. want zondag wacht DWOW, dat op geringe afstand op de derde plaats staat. Voor de week erop staat de bekerwedstrijd tegen Callantsoog op het programma. Dirk Jan Brans (zelfportret). De op Texel geboren en getogen Dirk Jan Brans (34) is aan de Facul teit der Godgeleerdheid van de Universiteit van Amsterdam cum laude afgestudeerd. Hij behaalde het doctoraal examen met een ge middeld cijfer van hoger dan 8,5. Voor zijn kerkelijk examen, nodig omdat hij predikant wil worden, slaagde hij met „veel genoegen Brans groeide op aan de Eenden kooiweg tussen De Waal en Ooster end. Na het atheneum begon hij aan een studie Chemische Techniek in Leeuwarden, die hij na twee jaar voor gezien hield. Als dienstweigeraar ver richtte hij drie jaar vervangend werk in o a. zorginstellingen, waarna hij op zijn 25e begon aan de studie theolo gie. De laatste twee jaar verdiepte - de van huis uit doopsgezinde - Brans zich in het Nederlands hervormd ge loof Hij heelt nog geen aanstelling als dominee, maar doet momenteel erva ring op als vervangend predikant in en rond Amsterdam Het tarief voor de kerst- en nieuwjaarswensen is 2,60 per regel, incl 17,5 btw (minimum 3 regels). ENKELE VOORBEELDEN j. J Tesselaar N. Tesselaar-Overkant Gelukkig Nieuw jaar J. Tesselaar N. Tesselaar-Overkant Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuw jaar J Tesselaar N. Tesselaar-Overkant 1 w ensen familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 1997 Uitgeven) Lingeveld en de Rooy Parkstraat 10, Den Burg Telefoon 0222 - 362600 Fax 0222 -314111

Texelsche Courant | 1996 | | pagina 5