Bietencampagne ruim op tijd ten einde Resultaten Winterschilder in de luwte Sterke ronde van Winters/Zijm Oudejaarstoernooi OSG De Hogeberg Knippenberg-prijs voor jong talent The nutty professor Mat Tevoko weinig succesvol Schoolkozijnen door brand beschadigd Jeu de boulers spelen finale Snerttoernooi Records sneuvelen bij trimloop AVT Oliebollentoernooi voor tennissers Eerste wandeling van winterserie Karate-demonstratie Claudia van Dijk Eilandcompetitie volleybal TEXELSE ^7C0URANX Gemakkelijke zege voor De Koog Programma Tevoko linsdag vertrokken de laatste Texelse suikerbieten per schip lan Oudeschild naar de fabriek in Puttershoek. Ondanks de aatste natte weken ruim op tijd, want eigenlijk stond het laat- ite transport gepland op 17 december. Coördinator Ron llankenvoort blikt dan ook tevreden terug op het verloop van Ie bietencampagne. Daalder kiept met de Steyr van Werner Dros een volle lading bieten in de Tramp". (Foto Roy Holloman) luiker is zo'n alledaags produkt dat telhaast geen mens er bij stilstaat lat veel werk moet worden verzet 'Oordat de consument het in een 'opje koffie of over een bord Brinta an strooien. In warme landen haalt men suiker uit riet, in Nederland uit suikerbieten. Ook agrarisch Texel levert elk jaar weer een bijdrage aan deze produktie. ,Qua opbrengst was 1996 geen top jaar", stelt Ron Blankenvoort. Zowel de totale hoeveelheid bieten als de netto opbrengst per hectare bleef dui delijk achter bij vorig jaar: 27.000 in '96 tegen 30.500 in '95. (Netto is het gewicht waarnaar de boer krijgt uit betaald, dus zonder het gewicht van de aarde die er nog aan kleeft.) Blankenvoort wijt het verschil aan de droogte van afgelopen zomer, waardoor de groei stagneerde. Slecht was het bietenjaar evenmin, de opbrengst kan volgens hem als „gemiddeld" worden beschouwd Hoog gehalte Het suikergehalte (17,6%) daarente gen krijgt het predikaat „uitstekend" Het percentage ligt 1,1% boven het landelijk gemiddelde en dat is geen verkeerde score voor het Gouden Boltje. Oorzaak hiervan is waar schijnlijk het grote aantal zonuren. Het hoge gehalte levert hogere prij zen op De Texelse bieten zijn dit jaar voor het eerst met slechts drie vrachtau to's over het eiland vervoerd. Jaren lang waren dat er vier. In het grijze Suikergehalte: 17,6% ('95 16,6%) Netto opbr./ha 50 ton (54 ton) Totaal opbr. (netto): 27.000 ton (30.500) verleden nog méér, omdat de trucks toen veel kleiner waren Wie denkt dat een klein aantal sche pen af en aan vaart om de bieten van Oudeschild naar Puttershoek (bij Dordrecht) te vervoeren heeft het mis De Suiker Unie zet tijdens de campagne liefst 50 schepen in, plus vijf reserveboten. Alle vrachten wor den bij Puttershoek gelost; de Sui ker Unie fabrieken in Dinteloord en Groningen worden over de weg be voorraad. Niet populair Vóór aanvang van de campagne weet iedere schipper dat hij verplicht kan worden gesteld om minstens eén maal op Texel te laden. Oudeschild is niet zo'n populaire laadplaats voor schippers die de rest van het jaar voornamelijk op de Rijn, Main, Moe zel, de Duitse kanalen en zelfs de Donau gewend zijn te varen. Sche pen die veel op de Duitse kanalen varen, hebben een vrij laag voors chip om onder de lage bruggen te kunnen doorvaren. Dat houdt echter in dat zulke schepen op open water, zoals het IJsselmeer en de Wadden zee, al snel water „overnemen", wat bij open ruimen tot problemen kan leiden. Alle schepen worden tijdens de cam pagne ontdaan van hun luiken om tot hun „merk" (diepst toegestane lig ging) te kunnen afladen. Een aan zienlijk deel van de lading steekt dus Beperkte het werkterrein van de winterschilder zich tot dusver tot de binnenkant van woningen, de medewerkers van Bremers Schilderbedrijf hanteren momen teel ook buiten de kwast. Maar ei genlijk ook een beetje binnen dankzij een schermconstructie, waardoor de verf ondanks de win terse kou bij behaagelijk tempera- Hanna Zijm en Dini Winters zijn sterk gestart in de tweede klaverjasperiode. Het koppel be haalde een score van 7258 pun ten, maar boekte daarmee slechts één plaats winst in het algemeen klassement (van 29 naar 28). De tweede plaats was voor Corrie Debby van der Slikke met 7048 punten. Zij behaalden drie plaat sen winst in het algemeen klasse ment en staan nu 30e. De derde plaats was voor het kop pel Gonda Kiewiet en Roel de Zwart met 7032 punten. Dit duo staat nu eerste in de tweede periode. Ook in het algemeen klassement zijn zij met een sterke opmars bezig Naast deze hoge score wisten zij deze avond ook nog zeven marsen te spelen Voorlopig is dit het sei zoensrecord. Theo en Jaap Witte behaalden pre cies 7000 punten. De vijfde plaats in de ronde was voor Lieuwe van der Veen en Hans Westdorp met 6880 punten. In het algemeen klassement behouden Theo en Jaap Witte een kleine voorsprong op het aanstor mende duo Kiewiet/De Zwart. Lieuwe van der Veen en Hans West dorp staan nu derde, voor Jelle Wiersma/Johan Vinke en Astrid Hennink/Gerrie Grootjen. Al deze koppels liggen minder dan 1000 pun ten achter op de leiders. Er zijn deze avond 70 marsen gespeeld, een evenaring van het seizoensrecord. turen tegen het buitenwerk kan worden gesmeerd. Het afgeschermde buitenschilder werk wordt momenteel toegepast bij het bejaardencomplex Strender Tuus aan de Botterstraat, waar het zeil op eenvoudige wijze tegen de galerij is aangebracht Verwarmd door een heater is de werktemperatuur aange naam en droogt de verf snel De zes medewerkers bij Bremer kunnen daardoor ook in de winter aan het werk blijven Een efficiency verbetering die Bremer doorberekent aan z'n klanten. (Foto Dirk Kuitor Scholengemeenschap De Hogeberg hield deze week het traditionele oudejaarstoernooi Gistermiddag waren de laatste wedstrijden ten einde. De klassenteams konden zich in diverse sporten meten met andere teams van dezelfde jaar gang. De prijzen bestonden uit kaar sen, chocolade repen, taarten en vlaaien. Uitslagen: Brugklassen, poulewinnaars vol leybal 1B Legends of the ball. 1A VZN, 1G De «wekkertjes, 1E Blackstreet, 1G The Firecrackers Klas 2 poulewinnaars volleybal 2C BAs Hoep, 2A Jeroen Meedendorp 2Hb «weenie. 2B Roelf Siebinga, 2B Thijs vdSlikke. 2Ma Sebastian Bakker. 2Ma Tamara Chumbundze, 2Ha G-agoi Klas 5/6 volleybal, Ie plaats 6V Arnold v Bruggen, 2e plaats 5V Kattemeppers, bad minton meisjes 1e 6V (Margo Weerdenburg, Marianne Vlaming); 2e 6V (Jantien van Aken. Petra Witte) badminton jongens 1e 5V Jos Bokma/Alfons van Heerwaarden 1e 5H Menno Siebinga Klas 4, poulewinnaars volleybal 4Ha Corina Hordijk, 4Ma Johan Hin, 4Ha Floortje Jans sen, 4M Twister. 4 VBO Jasper Keyzer, poulewinnaars voetbal: 4 VBO Erik Witte, 4 VBO Joost van Heerwaarden, 4 VBO Daan vdSlikke. Klas 3. poulewinnaars volleybal 3 VBOc Kelly Geus, 3 VBOc Ane Koopman. 3 Hb Dehanta, voetbal 1e 3 VBO Tieme Bakker, 2e 3 VBO Mattijs Bakker Jonge sporttalenten komen voortaan in aanmerking voor de „Jan Knippenberg-prijs" De tro fee, in de vorm van een fakkel, wordt voor het eerst uitgereikt op vrijdag 20 december tijdens het Texelse sportgala in De Krim. De fakkel -een ontwerp van kun stenaar Ben Witte- zal jaarlijks aan een ander talent worden doorgegeven. De prijs is ver noemd naar de vorig jaar over leden ultraloper en leraar Jan Knippenberg, omdat hij als sportman een voorbeeld was en prima met jeugd kon opschieten. Zijn echtgenote Hanna reikt de prijs uit. Wie 'm krijgt, is nog een verrassing. VRIJDAG 13 DECEMBER 1996 Eddy Murphy is back! Een jaar of tien geleden scoorde hij na The Beverly Hill Cops filmhit na filmhit. Toen werd het een tijdje stil, omdat de ene na de andere film flopte. Maar Eddy Murphy is weer helemaal terug als top- komiek in The Nutty Professor, die een oorverdovende reeks knetterende grappen over het publiek uitstort. Hij laat een frisse wind waaien door de ge bruikelijke braafheid van de ge middelde Amerikaanse kome die. Boeren, scheten, schuine grappen a la Klepzeiker en hyperopgewonden, assertieve alter ego. Murphy is de goedmoedige dikzak Klump, hoogleraar scheikunde aan de universiteit, die in zijn labora torium driftig op zoek is naar wonderafslankmiddeltjes. En niet eens voor zich zelf.. Totdat hij hopeloos verliefd wordt op de nieuwe lerares Carla. Ten einde raad grijpt hij naar zijn eigen elixer en het resultaat is er naar Echter, na een bepaalde tijd is het middel tje uitgewerkt en verdwijnt de betovering, alhoewel dat -heel leuk- per lichaamsdeel gebeurt. Ongeveer eenvijfde van de inwo ners van de States (het gedeelte dat te kampen heeft met over gewicht) trok aan de bel om deze komedie, omdat volgens hen dik kerds als ruftende volproppers zonder discipline werden gepor tretteerd. Om weer eens even ouderwets te lachen, dus. Klokkeluider De Klokkeluider van de Notre Dame draait tijdens de matinees rustig door. Wie ooit draaierig werd op de Empire State Building, de Eiffeltoren of zelfs maar op de Rotterdamse Euromast, staat nog wat te wachten bij de Klokkeluider. Vanuit een van de hoogste torens van de Notre Dame kijkt Quasimodo (met ons) regelmatig naar het woelige, middeleeuwse Parijs. De confetti-regen. mist en lichtinval door de gebrand schilderde ramen van de kathe draal zijn voorbeelden van briljant toegepaste computertechnieken. Als iets in deze film overduidelijk wordt, is het wel dat het woord animatie steeds verder verwijderd raakt van het tekenambacht. Niet alleen in Amerika maar ook in ons land weer een regelrecht succes, dus laat de klokken maar luiden, want deze Hunchback' behoort tot Disney's allermooiste. DE KLOKKELUIDER, za/zo/wo 14.00 en 16.00 uur THE NUTTY PROFESSOR, da gelijks 19.00 en 21.30 uur. Een mat spelend Tevoko heeft zaterdagmiddag weinig potten kunnen breken tegen het team van Madjoe 2. In de kleine sporthal de Sprong werden de Texelse volleyballers met een 3-0 neder laag naar huis gestuurd. De eilandbewoners hebben deze competitie nog zelden laten zien waartoe ze in staat zijn Ook tegen het met echt imponerende Madjoe 2 straalde het team van Tevoko weinig uit. Dat bleek meteen al in de beginfase van de eerste set. Voordat er vijf opslagbeurten voorbij waren, stond Tevoko al tegen een 8-2 achterstand Twee kunststof raamkozijnen van de Thijsseschool In Den Burg liepen voor ongeveer f500 - schade op toen onbekenden er in het afgelopen weekend vuurtjes op stookten. Het materiaal werd geblakerd en brandde plaatselijk in Op de jeu de boules baan in Oosterend wordt morgen de finale van het „Bremer Schilders toer nooi" afgewerkt, aanvang 14.00 uur. De hele zomer is door zestien spe lers om de veertien dagen „tête a tête" gespeeld. De jeu de boulers gooien dan eén tegen eén met ieder drie ballen. Morgen nemen zij het in de eindstrijd op tegen de schilders van het bedrijf Bremer. Deze firma heeft hiervoor een wisselbeker be schikbaar gesteld De prijsuitreiking is na de wedstrijden in het clubhuis aan het Robbenpad in Oosterend aan te kijken. Voornaamste oorzaken waren een onzekere passing en slecht serveerwerk. Maar liefst veer tien services kwamen in het net of buiten de lijnen terecht. Ook verdedi gend werd flegmatiek gereageerd. Pas na de tweede time-out van coach André van der Vliet (bij 12-4) werd wat meer geconcentreerd gespeeld. De uiteindelijke setstand was 15-7. De tweede set begon wederom met een snelle achterstand en opnieuw was dit achteraf de nekslag. Pas bij 5-1 werden de Texelse heren zich er van bewust dat de tweede set was begonnen. De service werd nu wel goed (dus moeilijk) uitgevoerd, waar door de aanvalsopbouw bij Madjoe werd verstoord. Bij 10-10 leek Tevoko helemaal terug in de wedstrijd. In de nerveuze eindfase van deze set lie ten de Texelaars echter wederom door persoonlijke fouten de winst door de vingers glippen: 15-12. De derde set was typerend voor het spel van Tevoko van deze middag. Een snelle achterstand (8-1het be sef dat men eigenlijk te kijk werd ge zet door de eigen zwakke instelling, een periode van herstel, waarbij men weer dicht in de buurt komt van de tegenstanders (10-8), met tenslotte een nieuwe periode van slordig spel. waarbij de set alsnog uit handen wordt gegeven (15-9). Met 9 punten uit 8 wedstrijden moet Tevoko voor lopig met enige angst de onderste plaatsen in de gaten blijven houden. Zaterdag wacht de „zes-punten' wed strijd tegen Schorpioen Wellicht dat de volleyballers hun inspiratie kunnen opladen tijdens Ouwe Sunderklaas De Texelse recreatievoetballers ko men zondag bijeen in het Eierlandsche Huis in De Cocksdorp voor het snerttoernooi. Het programma luidt: 11.30-12 05 SVC-Texelse Boys 12 10-12 45 Oosterend-De Koog 12.50-13.25 SVC-De Koog 13.30-14.05 O'end-Texelse Boys 14 10-14 45 SVC-Oosterend J 14.50-15.25 Texelse Boys-De Koog boven de „dennenboom" (hoogste deel van het ruim) uit, zodat het ruim toch niet kan worden gesloten. Tramp Zo'n schip was bijv de „Trampvan schipper C.J. Weeteling uit Rotter dam, die op dinsdag 19 november onder de Oudeschilder bietenbrug lag Het schip werd in 1954 in Duits land voor een Duitse opdrachtgever gebouwd, als één uit een serie van ongeveer 35 zusterschepen De „Tramp" heeft al wat meege maakt in haar leven Een greep: met 13 meter verlengd een nieuw vlak, de dennenboom verhoogd, nieuwe hoofdmotor, boegschroef ingebouwd, nieuwe schuifluiken en stuurhut, een radar en geheel gerenoveerde wo ning Het is net wat de schipper van dit 1102 ton metende schip zelf zegt: „Als je een schip te lang houdt, ga je er teveel aan hechten en blijf je er aan verspijkeren." Alles bij elkaar kan dus gerust wor- 1 den gesteld dat de „Tramp" thans 42 jaar jong is! Roy M. Helleman Met dank aan. Ron Blankevoort/Suiker Unie, C.J. Weeteling. Rotterdam. Een record aantal deelnemers kwam zondagochtend naar het Turfveld voor hun rondjes in de Dennen. Het bleek prima loop- weer want er sneuvelenden vele persoonlijke records tijdens de trimloop van Atletiekvereniging Texel (AVT). Bij de jeugd waren er negen deelne mers, waarbij Eva van Zoonen weer één seconde sneller liep over de 1,2 km. Het parcoursrecord van de jon gens staat nu gelijk aan dat van de meisjes, nl. 5 13 min. Chris Heijnen presteerde ook heel goed door 21 sec. van zijn oude tijd af te halen en Pieter Dogger liep 20 sec sneller dan zijn persoonlijk record. Bij de oudere jeugd over 3,1 km was Sebastiaan Ran de enige die zijn tijd verbeterde. Hij liep nu 13.00, een vebetering van 50 sec. Op de 6.2 km was Jan Dankers wederom eer ste en verbeterde zijn tijd met 22 sec. naar 24.17. Hij had een goede rivaal aan Jeroen Huizinga, hij liep 24.51, een verbetering van 23 sec. Verder waren er prima prestaties van Laurien Bakker (zij liep ruim een minuut sneller), Natascha van der Vis (zij verbeterde haar p r met 2 minuut 30!) en Ingrid Fontijn liep 16 seconden sneller dan de vorige keer. bij de heren waren het Martien Baars en Harry Kingma die een nieuw per soonlijk record liepen Een sterk deelnemersveld trad aan op de 9,3 km. Minne Goënga liep een zeer goede race en eindigde als eerste in een tijd van 35.23 Hij werd sterk gevolgd door Rien Brouwer die zijn p.r. met 16 sec. aanscherpte tot 36.07 Ook Erik van Zoonen. Paul Boudreau, Herman Ploeger, Gerrit Lievens en Rob Teisman liepen Voor de vierde keer wordt tussen kerst en nieuwjaar een oliebollen- toernooi voor tennissers (alleen speelsterkte E en D) gehouden. De organisatie is in handen van vereni ging Koogerslag en hal 't Stappeland. Vier koppels spelen in een poule De nummers 1 en 2 gaan door voor de kwart-, halve- en hele finale. De damesdubbel is zaterdag 28 de cember vanaf 17.00 uur, het heren- dubbel vanaf 20.00 uur Zondag 29 december begint het mixtoernooi om 12.00 uur en alle finales zijn maandag 30 december vanaf 17.00 uur. Opgeven voor dit toernooi kan tot 20 december bij 't Stappeland, telefoon 32 70 00. Wandelsportvereniging Het Gou den Boltje begint zondag met de eerste tocht van de winterserie. lussen 13.00 en 14.00 uur kan «orden gestart bij de Turfveld- kiosk in De Dennen. In en om het bos kunnen afstanden »an vijf en tien kilometer worden gelopen. De routes worden gemar keerd met oranje en rode paaltjes Ze weren langs gangbare paden en «egen. Leden betalen ƒ9,- inschrijfgeld, voor niet ledenis meedoen twee gulden duurder. Iedere deelnemers die min stens drie tochten van de serie vol brengt, krijgt een fraaie herinnering Wie wel mee wil doen, maar geen aandenken wil, betaalt slechts ƒ7,-. Er kan ook worden ingeschreven voor alleen deze ene wandeltocht. Dan zijn de kosten resp. ƒ3,-, ƒ4.50 en ƒ3,50. De overige tochten zijn op 12 en 26 januari en 9 februari. Ze beginnen allemaal bij de kiosk in De Dennen. (arate-lerares en meervoudig Euro- jees kampioene Claudia van Dijk uit Jen Helder geeft dinsdag 17 decem- jer een karate-demonstratie in sport- laal De Ferrever. De les is voor de pugd van 17.30 tot 18.30 uur, voor de sudere jeugd en volwassenen van 18.30 tot 19.30 uur. De demonstratie Jie wordt georganiseerd door Budovereniging Shima is een voor proefje op de karatelessen die op dindag 7 januari starten. litslagen: linsdag 10 december feso-Grote Slock 0-3 'aal 9-Tex. Autocentrale 3-0 (obeko-Cocky's Kapsalon 1 -2 fatenhove-OSG 1-2 12 Balcken-Paal 28/'De Krim 2-1 lennenoord-Slagerij Beverdam 0-3 'atenhove 2-VVV 3-0 t/aayer-Rabo 0-3 lavo Latuco-Euroase 0-3 enR-Ecomare 1-2 'exèle-Eierlandsche Huis 1-2 imash'68-Kruiswerk 1-2 ropTien-ABN/Amro(v) 0-3 lozef-Grote Slock(v) 0-3 limmers Bakkerij-Wiersma Ant. 3-0 feser Bouw-De Rival 3-0 Vesterlaken-Question 2-1 'rogramma: linsdag 17 december: /eld A mannen 19.15 u. Graaf Spuiterij-Paal 9 Super fi.OO u. Paal 9-Super Graaf !1 30 u Kobeko-P 28/Krim 12 Balck !2 15 u 12 Balcken-Cocky's Kobeko !2.15 u. DGM-OSG Cbcky's feld B gemengd vrouwen: 19.15 u Fitt-VVV Rabo fi.OO u. Tatenhove 2-Rabo Euroase !0.45 u Waayer-Euroase Cavo Latuco !1.30 u. Cavo Lat.-LenR Beverdam !2 15 u. Beverdam-Ecomare LenR leid C vrouwen: 18.30 u. Nioz-Texèle De Vlier !9.15 u De Vlier-Zeilmakerij Texele fi.OO u. Durper Drup-Klif 12 Zeilmak. Ï0.45 u. Nokanto-Question Durper •1.30 u. Westerlaken-Eierl.H Question >2.15 u I. de Boer-Leydekk. Eierl.H Wedstrijdleiding voor deze avond let m Willem (315194). Tijdens de campagne ging Immetjeshoeve aan de Westerweg bijna schuil achter een bieten berg snellere tijden dan voorheen. Bij de dames waren er vier deelnemers. Corrie de Jager liep fantastisch, ze zette weer een mooi p.r. neer van 44.33 min. Uitslagen 1.2 km jongens 1 Jip van Zoonen 5 16, 2. Ramon Noorlander 5.52; 3. Chris Heijnen 5.57, 4 Pieler Dogger 614; 5 Freek Verpaalen 6.21, 6 Michael Noorlander 6 54 Meisjes: 1 Eva van Zoonen 5 13, 2 Priscilla Noorlander 6 40, 3. Zafara Kingma 7.56 3.1 km heren 1 Coen Zoon 12 15, 2 Marcel Keijzer 12.42; 3 Jaap Witte 12.58, 4 Sebastiaan Ran 13.00; 5. Maarten Dijker 14.47 Dames: 1 Nienke Eilander 14 10; 2 Marijke Stark 20 43. 6.2 km dames 1 Natascha v d Vis 25.22. Dames vet: 1 Tilly Eelman 31 03; 2. Ingrid Fontijn 32.00; 3. Laurien Bakker 32.06. 4 Ina v Sambeek 33 34 min Heren: 1 Jan Dankers 24 17; 2. Jeroen Huizinga 24.51; 3. harry Kingma 25 20; 4 Menno Goènga 25.46, 5. Piet Kingma 29 11, 6 Tiemen vd Worp 32.54, 7 maarten Dogger gestopt. Heren vet: 1 Theo Boom 25 06; 2 Martien Baars 26.58, 3. Gerard Appelman 28 05; 4 jan Dogger 29 08; 5 Dirk Eelman 32 33, 6 Jaap v Vooren 33.27 min. 9.3 km Dames 1 Nancy Sieling 50 10 Dames vet: 1 Corne de Jager 44.33, 2 Corrie Witte 50 10; 3 Coorie Boon 5846 Heren: 1 Minne Goenga 35.23. 2. Rien Brouwer 36 07; 3 Herman Ploeger 37 27, 4 Rob Teisman 39 01; 5 Gerrit Lievens 45.49 Heren vet: 1 Piet Bakelaar 38 21; 2 Cees Timmer 39.51; 3. Erik van Zoonen 40 37; 4 Paul Boudreau 41.16 min Ondanks het gemis van vooral Nico Schot en Dennis Saai heeft SV De Koog in het weekend de uit wedstrijd tegen Kreileroord omge zet in winst. Het was Danny Borgo die, eindelijk weer aanwezig na veel blessureleed, de welverdiende treffer liet aantekenen. Vroeg in de wedstrijd werd al duide lijk dat De Koog een beter draaiend elftal had dan het zwakke Kreileroord Het team kreeg kans op kans, maar het vizier stond niet op scherp. Er waren achtereenvolgens mooie kan sen voor Bernard Ipenburg, Danny Borgo en Cees van Beek. Vloeiende aanvallen bleven elkaar opvolgen. Toch wist ook Kreileroord, gesterkt door het lang uitblijven van een doel punt, af en toe gevaarlijk uit te breken Jan Plaatsman voorkwam na een prachtige reactie op de lijn een treffer en even later bracht de paal zelfs red ding Maar het bleef voor Kreileroord de gehele wedstrijd bij deze kansen in de gehele wedstrijd. In de tweede helft kwam het thuis- spelende elftal er helemaal niet meer aan te pas. De sterk spelende Rob van der Stap wist enkele malen de spitsen vrij voor de doelman te zetten, maar stuk voor stuk faalden de Koger voorwaartsen. De verdiende treffer kwam uiteindelijk op naam van Danny Borgo Hij werd prima aangespeeld door Marlijn de Vey. omspeelde soe pel de keeper en legde de bal be heerst in het netje. Dotten van kansen volgden voor De Koog, maar er werd niet meer gescoord. Een uiterst ver diende overwinning voor een goed spelend De Koog, dat als het alle kansen had benut wel met 0-6 had kunnen winnen. Omdat de concurren tie ook geen fouten maakte, blijft het ongemeen spannend in deze poule waar De Koog goede zaken zou doen wanneer het zondag in het thuisduel tegen HOSV de winst zou binnenha len. Zaterdag 14 december 1996 „Ons Genoegen" Zaaldienst Dames 3 1. 13.30 u. H. Tevoko2-Tevoko:' 15.00 u H P K. Tevoko'-Schorpioen' 2. 13 30u. D. Tevoko'-v.c. Oudorp' 15.00 u D Tevoko-'-Schoorl' 3. 13.30 u. H Tevoko3-VCJ '943 15.00 u D. Tevoko3-WSOV3

Texelsche Courant | 1996 | | pagina 7