Al 25 jaar scheuren vol gieten met warm water Weijers viert jubileum met echte winter Teso-kaart F amilieberichten TEXELSE J COURANT Atletiekjeugd scoort in veldloopcompetitie Kou heeft invloed op prestaties van dressuurrijders Hevige strijd om bowlingbokaal Training SV De Koog Kenya-groep doet „wijk H" aan G-team wint toernooi Veldtoertocht met schotsen en ijzel Fexelaartjes DINSDAG 14 JANUARI 1997 Koning Winter bezorgt Gerard Weijers een prachtig jubileum. Tij dens deze periode van schaatspret zit de Oudeschilder precies 25 jaar in het bestuur van de ijsclub. Nou ja, zit... Van stilzitten heeft Weijers nooit gehoord, zeker niet als het vriest. Zodra het kwik onder nul zakt, 1s hij op de baan te vinden. Met plezier kijkt hij terug op de af gelopen kwart eeuw. „Een fijne tijd. Vooral in de keet, na het schui ven van de baan, hebben we heel wat afgelachen." Zonder dat hem een vraag is gesteld, barst Weijers los Terugdenkend aan 25 jaar IJsclub Oudeschild, waarvan hij alweer minstens tien jaar voorzit ter is, komen de herinneringen van zelf boven „Belangrijk was dat het een baan voor de |eugd was. Die mocht er al tijd het eerst op", vertelt Weijers. Schaatsen moest ook betaalbaar blij ven. „We hebben de gezinskaart, waarvoor het hele gezin met kinderen tot 16 jaar voor vijf gulden onbeperkt kan schaatsen. Als de kaart niet te voren wordt afgehaald, kost-ie een tientje. Onze redenatie is zolang we geld in kas hebben, is geen hoger tarief nodig." In de begintijd was de contributie nog lager. „Een rijksdaalder voor de hele winter. Pas nadat we een motorschuivertje kochten, ging de prijs omhoog. Toen we een keet wil den neerzetten, hielden we in het dorp een enveloppenactie. De Oude schilders hebben toen grif geven, de actie was een succes. Ja, het dorp draagt de club een warm hart toe." Regenbakken Het bestuur heeft zich altijd ingespan nen voor de kwaliteit van de ijsvloer, zo laat Weijers merken. ,,ln de loop der |aren hebben we veel uitgepro beerd. Het opbrengen van water is nog nooit op een fiasco uitgedraaid, zoals bij andere banen. Onze richtlijn is. minimaal water opbrengen. Nou hebben we ook maar weinig water, alle sloten in de omgeving zijn brak. We kunnen alleen terugvallen op regenbakken aan de Loodssingel Daarmee houden we de baan in con ditie. Scheuren in het ijs maken we dicht met warm water. Je kan ons dan met grote bloemengieters over het ijs zien lopen." „IJstransplantatie bij windwakken doen wij ook al jaren, dat was vorig jaar in Friesland niet nieuw. En toen het vorige week zondag dooide, kon bij ons een dag later alweer worden geschaatst." „We hebben ons altijd verzet tegen verplaatsing van de baan. Op deze plek zit een leemlaag, waarop het regenwater vanaf september blijft staan. Op andere plaatsen hebben we die garantie niet. We hoeven er verder weinig aan te doen, alleen zorgen dat er geen gaten in worden geboord. Dat is ook de reden dat de baan 's zomers niet als speelterrein kan dienen." Pispot Bij weinig regenval kan de ijsclub steevast rekenen op de medewerking van aannemersbedrijven, die voor een vriendenprijsje zorgen dat vol doende water wordt aangevoerd. De dichtstbijzijnde inneemplaats van zoet water is de tocht bij het Water weggetje, De Oudeschilder ijs meesters controleerden dit door let terlijk de proef op de som te nemen. Koren op de molen natuurlijk van Ouwe Sunderklazen die Weijers uit beeldden met een pispot waaruit hij proefde. Eenmaal werd water uit de Wezenputten gehaald, maar die wa ren snel leeg. Leidingwater opspuiten is volgens Weijers geen haalbare kaart. „We willen eigenlijk een stampijp, waar je een grote slang op kunt aansluiten zodat meer druk mogelijk is. Helaas stuit dat op bezwaren bij het PWN. Een ander plan is om een voorraad- kelder aan te leggen, maar dat is kost baar." Dagelijks kun je Weijers, die om de hoek woont en er met zijn hele gezin bij is betrokken, op de baan aantref fen. „Jaren samen met Fedde de Jong, die zat ook meer dan twintig jaar in het bestuur en was net zo ac tief als ik. Helaas is hij twee jaar ge leden overleden. Het bestuur van een ijsclub is een werkbestuur Vandaar dat er vroeger meestal bouwvakkers en grondwerkers in zaten, die waren allemaal vrij als het vroor Nu is dat anders. Het is daarom steeds moei lijker om mensen in het bestuur te krijgen." IJsmannetje Aan zijn 25-jarige „ijstijd" heeft Weijers in elk geval veel plezier be leefd. Er schieten hem leuke anekdo tes te binnen. „De pomp verkeerde in slechte staat en moest daarom blijven draaien. Toen er een prop ijs in de slang bleek te zitten, konden we de Gerard Weijers schuift voor de zoveelste maal de Oudeschilder baan. ..Maar Ik deed hel altijd met plezier." pomp met afzetten en besloten we de slang met een brander te verhitten. Nou je raadt het zeker wel. De slang knalde uit elkaar en Kees de Graaf, de havenmeester, was helemaal nat. Als een ijsmannetje ging hij naar huis." „Ik herinner me van jaren terug een enorme sneeuwstorm Doede de Vries, die hielp met schuiven, zag eruit als de verschrikkelijke sneeuw man, met van die ijspegels in zijn baard. Een andere keer waren we op zondagavond om half een nog bezig. We waren de hele dag al in touw en wilden er de brui aan geven Op dat moment kwam net een stel jongens uit de kroeg, die waren nog 'vers' Zij wilden wel helpen en met vereende krachten gingen we aan de slag. 'n Uurtje later was de baan schoon." (Foto Frans Hopman) VERVOLG VAN PAGINA 1 andere categorie. De kaart wordt in I de kassa niet meer gestempeld of j geknipt, maar wordt door de contro- leur door een kaartlezer gehaald. Dit 5 kan problemen opleveren als de kaart - gevouwen is geweest; niet vouwen dus. Na dit „magnetisch „knippen" verschijnt op de kaart een tekst waarop datum en tijd zijn aangege ven. Ook blijkt uit een cijfer hoeveel retouren er nog opzitten. Drie ster retjes betekenen dat de kaart vol is. Hij kan met (zoals een chipknip) op nieuw worden geladen. Niet vouwen De oude 15-rittenkaarten waren i nogal kwetsbaar. Door het herhaal- j delijk opvouwen gingen ze stuk en als ze per ongeluk in kleding achter bleven en in de wasmachine terecht kwamen, bleef er niets van over. Overigens is ook de magneetkaart niet voor de wasmachine bedoeld omdat de bedrukte kant dan los weekt De rest, waaronder de mag netische informatie, blijft vaak in tact, zodat inwisselen voor een nieuwe kaart dan mogelijk is. Geen weekkaarten meer Samenhangend met het nieuwe sys teem komt er een kleine verandering in het kaartassortiment. Alle week kaarten vervallen. Kentekenwijziging van niet-Te::else voorrangskaarten kan voortaan alleen op Texel gebeu ren. En bij de ziekenbezoekkaart wordt nu een afzonderlijke bon ge produceerd die in plaats van de oude knipkaart in het ziekenhuis moet worden gestempeld. Bij het magnetisch knippen („af waarderen") van een magneetkaart van een Texels voertuig controleert het kassasysteem of het betreffende kenteken nog in het bestand van Teso zit. Is dat niet zo, dan wordt de kaart geweigerd en zal anders be taald moeten worden. Het nieuwe systeem houdt ook een telling bij van al het vervoer vanaf Den Helder. In verband daarmee moet per vrachtauto een kaart van de juiste lengte worden gekocht of de magneetkaart moet voor de juiste lengte worden afgewaardeerd Daarom is het niet toegestaan voor een vrachtauto van bijvoorbeeld 18 meter een magneetkaart voor een vrachtauto van 9 meter twee maal te laten afwaarderen. Het systeem weigert dat, daar op de afwaardering van vrachtautokaarten een uur controle is ingebouwd Aandeelhouders Ook de pasjes waarmee aandeelhou ders maximaal 50 keer per jaar gra tis met de boot meegaan, worden .geknipt" met het nieuwe apparaat. Telkens wordt getoond hoeveel re touren er nog op zitten Vanaf de 45e retour rolt bovendien een bon uit de kassa waarop dat ten overvloede is vermeld. Tot dusver zond Teso op dat moment een brief aan de betrok ken aandeelhouder, maar dat is dus vervallen. De tarieven van Teso blijven voor lopig ongewijzigd. Per 1 april komt er dus geen verandering. Volgend jaar april gaat echter een trend matige verhoging in. De tweede wedstrijd in de KNAU- crosscompetitie in Wieringerwerf is voor de jeugd van Atletiek vereniging Texel (AVT) goed ver lopen. In de verschillende leef tijdsgroepen behaalden de Texelaars eervolle klasseringen. Dat deze competitie in de belangstel ling staat, bleek uit de deelname van 320 kinderen. Op het zware parcours in het Dijkgatsbos kwamen vooral Nienke Eilander, Eva en Jip van Zoonen goed voor de dag. Nienke liet zien weer helemaal terug te zijn bij de veldlooptop Zij behaalde een af getekende eerste plaats op de 2000 meter. Eva finishte als derde bij de meisjes D-jumoren op de 1500 m en Jip knokte zich naar een vierde plaats in een groot en sterk deelnemersveld bij de pupillen A, die een afstand van 1250 m aflegden. De overige Texelse jeugdatleten. Tim en Bart Riegman, Freek Verpaalen, Kristian Heijnen, Jort Hammer, Rudy van der Ploeg, Jaap Witte en Marcel Keijzer presteerden eveneens goed. Zij klasseerden zich in de bovenste helft van hun leeftijds groep. Door de vorst hebben de Texelse ruiters minder kunnen trainen dan normaal. Dat was volgens de jury leden te merken tijdens de dressuurwedstrijden die zondag in manege Akenburg werden ge houden. Zowel het ochtend- als het middag programma liep flink uit. Dat had er alles mee te maken dat de deelne mers noodgedwongen binnen moes ten inrijden, daar de buitenbakken van de manege stijf bevroren waren. In het achterste gedeelte van de bak mogen echter maar vier paarden te gelijk lopen, anders is het te klein. Sommige ruiters die langere inrijtijd nodig hebben, kwamen daardoor in de problemen Jurylid Sandra Bakker was zuinig met winstpunten. Het optreden van Thirza Weel met de charmante hengst Jamos in de L kon haar het meeste bekoren, hoewel ze ook zeer te spreken was over de proef van Ria Bakker met de grote Byou-Z. In de klasse M behaalde Jacob Bakker met datzelfde paard zijn eerste winstpunt en een tweede plaats ach ter Annemarie van der Linde met Jeorieta. Over de hogere klassen was jurylid Beets absoluut niet te spreken. Hij weet het aan de winterse kou. Hij zag het meeste in de zusjes Duin, die in de L en B de eerste plaats voor zich opeisten Hetzelfde commen taar had jurylid Schattevoet, die het laatste deel van het programma op zich nam. Uitslagen: B-pony's cat AB/C 1 Maartje Meyer-Lady 147, 2e proef:1 Sil Eelman-Reina 149 Cat D/E 1 Immetje Duin-Jojo 162, 2 Annemieke Bos-Mandy 161, 2e proef: 1 Rosanne Dek- ker-Pasena 162, 2 Annemieke Bos-Mandy 161 B-paarden 1 Sibo Plaatsman-Sir Rappe 157, 2 Jan Hin-Jiron 156. 2eproef: 1. Gerard Roeper-lgor 161, 2 Jan Hm- Jiron 158 L-pony's cat D/E 1. Evelien Duin-Topsy 162, 2 Dennis Kuiper-Flower 151, 2e proef: 1 Evelien Duin-Topsy 162, L-paarden: 1 Thirza Weel-Jamos 166+, 2 Ria Bakker-Byou-Z 166, 2e proef 1 Ria Bakker-Byou-Z 164, 2. Saskia Verhulst-Dancer 160 M1-pony's 1. Lilian MaJschaert-Pnnce Hoo 151, M1-paarden 1 Annemarie van der Lmde-Jeorieta 157+ M2-pony's. 1 Sanne Lampers-Marron 156. M2-Paarden 1 Bea Dekker -Arragon 146 Z1-pony's 1 Gea de Ridder-Billy 161 en 162 Z1-paarden 1 Vera Blom-Hannelou 162 en 174 De strijd om de Onder de Pomp- bokaal is tot de helft gevorderd. Afgelopen week, tijdens de derde ronde, haalde het gelijknamige bowlingteam verrassend uit. Het hoger geklasseerde Hotel De Strandplevier beet met 6-8 in het stof. In het duel tussen TZN en Gruisi had Tiny Kok van TZN een goede kijk op de baan. Zij scoorde als het nood zakelijk was en haalde zo de winst binnen Headpins en Metro waren aan elkaar gewaagd en deelden dan ook de punten De Sommeltjes moesten het onderspit delven tegen het sterke team Hordifood. Marcel Bakker en Andre Barhorst van So What/Badweg Sportief zetten allebei een game van 214 neer, waardoor Champion Sisters met 4-10 verloor. In de tussenstand gaan Mission Impossible en BBS aan de leiding met 33 punten Uitslagen: All Stars-BBS 3-11. Sommeltjes- Hordrfood CV 2-12, Headpms-Metro 7-7, Pruttelhuus-Stunt Team 8,5-5,5; Gruisi-TZN 4-10; Onder de Pomp-Strandplevier 8-6, Champ Sisters-So What/Badweg Sp. 4-10, Geerts Glazenwasserij-Mission Imp. 4-10; Spare Ribs-Bloem v d Wal 4-10. Huisvrouwen. WBZ-T Fords 1-3, De Pins- Bloopers 3-1; Klaver Vier-Team 6 4-0 Wegens opdooi mogen de voetbal velden deze en volgende week niet worden gebruikt. De trainingen van jeugd en senioren van SV de Koog zijn daarom verplaatst naar de gym zaal van dorpshuis De Hof De tijden blijven hetzelfde. De Texelse jongeren die in augustus ontwikkelingswerk gaan verrichten in Kenya voeren zaterdag actie in Den Hoorn en 't Horntje. Evenals in andere dorpen gaan ze weer langs de deur om lege statiegeldftessen en buitenlands muntgeld in te zamelen. Ook waardepunten van Douwe Egbers en andere spaarzegels zijn welkom. Daarvan kunnen prijzen worden gekocht voor een nog te houden verloting. De groep doet vanaf 10.00 uur Den Hoorn aan, aan sluitend volgt 't Horntje Met één doelpunt verschil op nummer twee is het G-team zondag winnaar geworden van een zaal- voetbaltoernooi in Wormer. De Texelaars, onder leiding van coach George Eelman en met gastspelers Martijn Bos, Ko Veldkamp en Arjan Kievit versloegen WSV (3-0), Fortius (2-1) en Rivalen (2-0) en speelden in de finale gelijk tegen HIS. Beiden teams hadden even veel punten en doelpunten (tien). Eén tegengoal extra, in het nadeel van HIS, hielp het G-team aan het kampioenschap De veldtoertocht die Toerclub Taxi 312000 zondag over onverharde pa den tussen 1 Horntje en De Koog had uitgezet, was bijzonder zwaar. Weliswaar waren de bevroren bospa den goed berijdbaar, maar de fietsers moesten op hun hoede zijn voor gladde plekken. De deelname was ditmaal beduidend minder dan de vorige keren. Slechts een handvol Texelse toerfietsers meldde zich en van de overkant kwam geen bootlading vol. De echte liefhebbers lieten zich echter niet door het akelige weer uit het veld slaan. Het zwaartepunt was weer het stuk over het strand tussen paal 21 en 17. Wegens de vele IJsschotsen konden de deelnemers daar niet over het harde zand rijden, zodat ze zich letterlijk een weg moesten banen. Sterven doe je met ineens maar al en toe een beetje en alle beetjes die je sterft 't is vreemd, maar die vergeet je het is je dikwijls ontgaan je zegt ik ben wat moe maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Vol verdriet maar dankbaar wat zij voor mij is ge weest, deel ik u mede dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve zorgzame moeder Martje Aaltje Robijn weduwe van Gerard Boon op de leeftijd van 68 jaar Maarten Boon Elke traan in hun ogen zal hij drogen de dood zal er met meer zijn, rouw, jammer en pijn zullen niet langer voorkomen de dingen van vroeger zijn voorbij. Texel, 11 januari 1997 Kikkertstraat 71 1795 AC, De Cocksdorp. De rouwdienst zal worden gehouden op woens dag 15 januari om 14.00 uur in de Hervormde kerk te De Cocksdorp, waarna de begrafenis op de Hervormde begraafplaats zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „Het gebouw". Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, willen die deze aankondiging als zodanig beschouwen Hiermede geven wij kennis dat van ons is heen gegaan onze schoonzuster Martje Boon-Robijn Cneel Trijn Cathrien Wij wensen Maarten veel sterkte toe. Rust zacht Tante Martje Neeltje - Cor Sienke - Jaap Jan - Tineke Maarten - Carla Martin - Annemiek Hetty - Roel Verdrietig zijn wij om het heengaan van Martje Boon-Robijn We zullen haar vriendschap en warme belangstel ling missen. Maarten wensen we heel veel kracht toe, om dit verlies te dragen Jan Leuven en Janneke Zijlstra Bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van Martje Alle - Arie Koos neven en nichten Je gaf ons je liefde, bezorgdheid en trouw. Wij hebben zo genoten van de jaren met jou. Wij weten dat het jou ook goed heeft gedaan Maar wij zullen je zo intens missen bij het verder gaan. Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven en de troost bij het overlijden van mijn lieve vrouw en moeder. HANNA Familie P Dam Texel, januari 1997 Niet een blad maar een boom is gevallen. Geveld door een felle storm. Nu door liefde en wind gedragen, is hij op weg gegaan. Uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn onvergetelijke man en onze vader HARRY WILLEMSE hebben ons diep getroffen. De overweldigende belangstelling tijdens de uitvaart, de prachtige bloemen en de vele kaarten hebben ons doen beseffen wat Harry ook voor u heeft betekend. Dit alles zal een blijvende steun voor ons zijn. Nelly Willemse-Maas Andrea en Joep Chris Zwaanshoek, januari 1997 Uw aanwezigheid, Uw kaarten, brieven en bloemen. Uw medeleven bij het afscheid van MARTI EN Het was voor ons een troost en grote steun. Hartelijk dank. Familie Witte Den Burg, januari 1997 Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon Danny Saalmink 11 januari 1997 Piet-Wim en Danièlle Noordwester 134 1791 HG Den Burg Voor bezoek graag even bellen, tel. 315690 INLEVEREN: maandaK vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ8,00 tot en met 3 repels. Per repel meer: ƒ2,65 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto ƒ15,- cxcl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. Hiep, hiep, hoera, daar ben ik dan Papa en mama heb ik wel laten schrikken, daar niet van. 4370 gram is mijn gewicht en in Den Helder zag ik het levenslicht. Met de naam IJsbrand Benjamin zal ik verder door het levet gaan. 10 januari 1997 Martin Kikkert Ellen Maaskant Broertje van Sander Damèlla Westergeest 7 1791 LJ Den Burg Tijdelijk; Gemim- ziekenhuis Den Helder Wilt u even bellen als u vingertjes en teentjes wilt komen tellen7 'S 0222 - 310002 Wij zijn op vakantie van 13 januari t/m 5 februari. Tot ziens op 6 februari, dan gaan we er weer fris te genaan P.s. De Worstel- tent gaat vreemd op zater dag 1 maart met een origi nele „Native Tribes avond", (stammenavond). Met mu zikale medewerking van „Primitief Kollektief Drijfzand". De Worsteltent, Smitsweg 6, Den Burg afslag 11, Tel. 310288. Top-Tien tuinman Romke v/d Kaa komt 23 januar in de bibliotheek Kaarten ƒ7,50 verkrijgbaar bij alle boekwerkers Ik hoor mijn mama vrolijk zingen zij zingt dan met mijn papa mee En ook mijn grote zus doet van die dingen die is nu al een tijdje twee Ze klopte aan, kom jij naar buiten het leven is hier een groot feest Kom dus maar gauw uit mama 's buik, daar ben je lang genoeg geweest Cynthia Zina Geboren op 11 januari 1997 om 22.30 uur Gewicht 3700 gram Kees Klaassen Marjolein Withuis Larissa Herenstraat 20 1797 AH Den Hoorn Kom je langs? Dat lijkt ons prachtig! Wij rusten van 13.00 tot 15.00 uur Toneelver Nieuw leven speelt 18 en 25 jan. eens in de duizend jaar Aan vang 20.00 u 't Skiltje. Krt verk. 313008. Cursus keramische vorm geving, 10 lessen, 225,-, incl. materiaal. Inl. E. de Vries, tel 318057. Zaterdag vlaaiendag bij uw banketbakker! Diverse soorten rastervlaaien, van ƒ13,95 voor ƒ8 95' Banketbakkerij Ofrein, Weverstr 12, tel 312060 Mobiele telefoons, verkoop en reparatie SCT 311 777. Binnenkort starten wij een gespreksgroep „Hoe gaan wij om met een incest- verleden" Info en/of op gave Marijo Bakker, Tel 314174. Wij zijn heel blij met de geboorte van onze zoon Christian Martmus Den Helder. 12 januari 1997 Eelco en Monique Groot-Halsema Sluyscoog 43 1791 WV Den Burg Tel. 0222-310089 Laat u ons even weten, wanneer u beschuit met muisjes komt eten? Wij rusten van 12.00 tot 15 00 uur en na 22.00 uur. Dit weet ik: dat God met mij is! Op Hem vertrouw ik. Reparatie en verkoop van wasautomaten en drogers. Service Center Texel 311 777. Appel- en perenschillen, heerlijk voor de vogels! Neem deel aan onze gran dioze boekingsaktie Als u nu bij ons uw reis reser veert kunt u deelnemen aan onze prijspuzzelaktie met vele tientallen mooie prijzen, en als hoofdprijs een droomreis voor 2 per sonen ter waarde van liefst ƒ5000,-. Dus meteen naar reisburo Texel Holland International, want die kans laat u niet lopen! Let op! De dames-sauna- avond onder begeleiding van Marja Wijnhoff in de sauna van Calluna is op a.s. ma. 20/1 Deze avond krijgt u een gezichts masker, een lichaams- peeling en een voetenbad met essentiële olieën, van 19.00 - 22.00 uur. Kosten ƒ27,50. De volgende data zijn 3/2, 17/2, 3/3, 10/3 en 17/3. Reserveren onder tel nr 317364. Tip: voor groe pen v.a. 10 pers kan dit ook op za. avond worden georganiseerd. Ze zijn terug!!' All-the way from Boston met een nieuwe coupe en prach- ige kleureniets voor jou?9? Bel of kom even langs vanaf donderdag 16-01-'97 weer het hele jaar door Qnipp Kapsa lon 312227. Te koop: kompleet dres- suurzadel, 16 inch, in staat van nieuw, wordt passend gemaakt, 850,-, tek 327296. V.a. 20 jan, start de Mar griet Knip-modecursus. Inl en opgave: C Broek man, tel. 316362. „De Twee Paardjes" spij kerbroeken. Alle model len (m.u.v. stretch) 59,00 - 2 voor ƒ100,00. Digitale satellieten, tv, re paratie en verkoop, SCT 311 777. Kwaliteit, smaak, geur, as sortiment, vers en betaal baar Dit alles onder één dak De Vlier natuur- voeding. T.k Moet weg' Kawasaki KLR 250, '87, met helm v.p. 2200,-. Tel. 318371. Radio, tv, video. Verkoop en reparatie, SCT 311 777. Voor het slapen even ontspannen? Huur een zonnehemel van Sunrent, tel. 310690 of 316232. De winter buiten kan best mooi zijn, maar de meeste tijd brengen we toch bin nen door. Een goede re den dus om wat moois voor in huis bij Hans van der Klift te kopen. Goedkope vliegtickets van alle gerenommeerde airlines over de gehele wereld vindt u bij ons. Ook de supervoordelige KLM tarieven naar de USA. In formeer vrijblijvend over tarieven en voorwaarden bij Reisburo Texel Hol land International.

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 3