P GARAGE RENTENAAR Voor een werelddeal moet u naar de Opel dealer De Opel dealers in uw buurt f 21.950 Corsa Sport f 34.700 Omega Stationwagon Tigra fGratis hulp onderweg! f 53.550 TEXELSE y C0URANT V E R KO O P FINANCIERING LEASING AANBIEDING mmi mmmmmmmmmimmtèmmmmmmmm Peperstraat 44, Oosterend, telefoon 0222 - 318000. DINSDAG 14 JANUARI 1997 OPEL THUISPAGINA U maakt er een sport van om zoveel mogelijk te krijgen voor een zo scherp mogelijke prijs? Komt dat even mooi uit. Bij ons valt er im mers altijd volop te scoren Bijvoorbeeld met de Opel Astra Sport Een auto die z'n naam alle eer aandoet, want voor z'n prijs krijgt u niet alleen een fraaie, sportieve styling maar ook heel veel sportieve extra's. We geven even een voorzetje wat betreft z'n standaarduitrusting: Opel-veiligheidspakket Opel Full-Size Airbag stuurbekrachtiging elektronische startblokkering toerenteller bumpers en buitenspiegels in carrosseriekleur mistlampen vóór 6 speakers en dakantenne centrale deurvergrendeling in hoog te verstelbare bestuurdersstoel sportstoelen vóór stuurwiel met lederen rand dynamische "Lightning"-bekleding sportief afge stemd onderstel15" banden met exclusieve stalen sportvelgen. En zo zouden we nog wel even kunnen doorgaan. Ook het motoren- programma van de Astra Sport is heel sportief met de 1.6-, 16-16V-, 1.7-TDS-, 1.8-16V- en de 2.0-16V-motor. Overigens is de Astra Sport niet de enige sportieveling in onze showroom. Wat dacht u van z'n niet minder atletisch gebouwde collega's? Alle reden om deze week eens een balletje te komen opgooien. U bent altijd van harte wel kom. Afgebeeld: Astra Sport 3-deurs. Opel Astra Sport 3-deurs, vanaf f 31.450,- Corsa VANAF Over sportief gesproken De Opel Corsa Sport heeft het helemaal in zich Een pit tig en uiterst wendbaar type Comfortabel op de snelweg, onnavolgbaar in de stad De Corsa Sport is standaard voorzien van o a 1 4-motor Opel-veilig- heidspakket Opel Full-Size Airbag 15" brede banden in hoogte verstelbare bestuurdersstoel buitenspiegels, bumpers en achterspoiler in carrosseriekleur getint glas mfo-display 6 speakers en dakantenne opberglade onder passa giersstoel sportstoelen vóór sportief afgestemd onderstel "Petit Point"-bekle- ding stuurbekrachtiging elektrisch bedienbare ramen vóór Afgebeeld Corsa Sport 3-deurs (lichtmetalen velgen als optie leverbaar). Corsa Sport 3-deurs, vanaf f 25.950,-. Tigra VANAF M000S MM8BS In elke familie komt wel een eigenwijs buitenbeentje voor. Bij Opel heet hij Tigra, een opvallende coupé voor de veeleisende generatie De Tigra Optic is standaard voorzien van o a.. Opel-veiligheidspakket Opel Full-Size Airbag 15"- banden met lichtmetalen velgen in hoogte verstelbare bestuurdersstoel buitenspiegels en bumpers in carrosseriekleur centrale deurvergrendeling info-display elek trisch verstelbare koplampen geïntegreerde mistlampen vóór opberglade onder passagiersstoel radiocassettespeler 6 speakers en dakantenne elektronische startblokkering toerenteller elektrisch bedienbare ramen vóór stuurwiel met lederen rand stuurbekrachtiging getint glas achterruitwisser Afgebeeld Tigra Optie Tigra Optie, vanaf f 36.700,-. De Omega GL Stationwagon is een indrukwekkende auto met sportieve prestaties en een exclusieve uitrusting, o.a,: Opel-veiligheidspakket 2 Opel Full-Size Airbags elektnsch in hoogte verstelbare bestuurdersstoel elektrisch bedienbare en ver- warmbare buitenspiegels elektronische startblokkering op afstand bedienbare centrale deurvergrendeling ABS dakreling elektrisch verstelbare koplampen 8 speakers en antenne De Omega Diamond Stationwagon voegt daar o a. nog aan toe. airconditioning 15" lichtmetalen velgen mistlampen vóór 3 hoofd steunen achter metallic- micalak elektrisch bedienbare ramen vóór Afgebeeld: Omega Diamond Stationwagon (schuifdale optie) Omega Diamond Stationwagon, vanaf f 62.950,-. Optiepakket: automaat cruise-control voor f 4000,-." j0BSSKÊÊÊHHHUHÊHÊBKKKÊKKHÊÊÊÊHÊÊKKHÊÊKÊÊÊKÊtl^ Opel Assistance. Als u onverhoopt met pech onderweg stil komt te staan, helpen wi| u gegarandeerd weer snel op weg. Wi|. dat zijn de erkende Opel dealers in meer dan 30 landen, helpen u 24 uur per dag 7 dagen per week, zelfs op zon en feestdagen Eén telefoont|e is genoeg om te kunnen rekenen op snelle repa ratie ter plekke, eventueel wegslepen, huur van een vervangende auto, vervoer naar huis, hotelaccommodatie, vergoeding ophaalkosten en zelfs financiële assis tentie En dat alles een jaar lang gratis bij aankoop van een nieuwe OpeL Desgewenst kunt u uw Opel Assistance Card verlengen met 1 of 2 jaar. Zo bent u nog langer verzekerd van directe hulp tegen een aantrekkelijk tarief. Omega VANAF Opel Credit. Uw partner in geldzaken Priizen ind BTW en B.P.M, excl verwi|deringsbi|drage en kosten rijklaar maken Prijs- en specificatiewijzigingen voorbehouden. Niet op Travel. ËÊëêËèêÊêMÈèêèMFMMëF Of u nu een auto kiest met het hoofd of met het hart, de Opel Vectra is in alle gevallen een verstandige beslissing. Het is een auto die tegelijkertijd opwindend en rustgevend is De standaarduitrusting van de Vectra heeft o.a Opel-veilig heidspakket Opel Full-Size Airbag ABS in hoogte verstelbare bestuurdersstoel op afstand bedienbare centrale deurvergrendeling elektrisch verstelbare kop lampen 6 speakers en antenne elektronische startblokkering De Vectra GL Young heeft bovendien standaard o.a: 15" lichtmetalen velgen mistlampen vóórvoorstoelen met lendensteunverstelling elektrisch bedienbare ramen vóór 3 hoofdsteunen achter Afgebeeld Opel Vectra GL Young (schuifdak als optie leverbaar) Opel Vectra GL Young, vanaf f 44.650,-.

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 7