Ezelgedachte door gedruis overstemd Mensen -= (ORT Texels Geen krant gekregen? Bel uw bezorger 1 UXbLbb y COURANT ecensie Goede start Klif-dames eerkanaal brengt okale voorspelling Marit de Leeuw eerste in menwedstrijd Prijzen Jeu de Boules uitgereikt Nieuwe Chinese sport en cursus zelfverdediging BEZORGERS TEXELSE COURANT TERMIJN Aëenda Bowler Bart Witte niet te stuiten Vergadering van kampeerboeren n Wolkers leest voor. TPvrr Cf rr DINSDAG 21 JANUARI 1997 lopende niveau van de diverse bijdra gen aan de avond Van pure cultuur tot stuitende smakeloosheid Voor elk wat wils, dat wel. Maar als sommige accenten te sterk worden is het denk baar dat juist de meest creatieve le den zich afvragen of ze daar nog lan ger mee te maken willen hebben. De toch al levende veronderstelling dat de ezelvereniging mets anders is dan een uit de hand gelopen cafégrap, krijgt dan voedsel. De aanvoerders zijn gelukkig slim genoeg om dit tijdig in te zien. Vanavond wordt er al druk geëvalueerd. Die interactieve en multifunctionele organisatie met zijn voor velerlei uit leg vatbare ezelgedachte" als pseudo-ideologie is eén originele kapstok waaraan allerlei aardige ini tiatieven kunnen worden opgehan gen. Dat mensen met de meest uit eenlopende achtergrond en disciplines erbij zijn aangesloten (al leen geheelonthouders ontbreken nagenoeg) biedt ongekende moge lijkheden evenals het indrukwek kende ledental dat voor een jaarlijkse geldstroom van tienduizenden gul dens zorgt. Het bestemmen van een deel van de inkomsten voor goede doelen, heeft ook een prima indruk gemaakt. Hopelijk zullen de groei ende inkomsten het mogelijk te ma ken om deze goedgeefsheid nog wat uit te breiden, al was het maar om de schijn te vermijden dat die goede doelen er alleen zijn bijgehaald om nog wat beter in de markt te liggen De publiciteit die de georganiseerde Ezelgedachte buiten Texel oproept is ook nooit weg. De artikelen die het afgelopen jaar zijn geschreven over deze vereniging (die in de gids ,,Wle wat waar" in eén rijtje staat met Lionsclub en Rotary!) vullen inmid dels een aardig plakboek. Ereleden verhinderd Voorzitter Theun de Winter kon zich bij de opening van het feest nog re delijk verstaanbaar maken Hij wees onder meer op veelzijdigheid aan er varing, vakkennis en culturele hoeda nigheid van de 650 leden. „Wij zou den moeiteloos een gemeenteraad of ministerraad kunnen invullen". Hij vroeg begrip voor de afwezigheid van de ereleden (de ezels) die momenteel bij Adrie Zijm in Driehuizen verblijven en introduceerde een nieuwgeboren ere-lid: Casper Kramer. Binnenkort komt de Ezelvereniging weer op de nationale televisie, nu in Hans van Exel (rechts) met partner (links) i de rubriek ,,De beesten de baas" van de NCRV op maandag 24 maart. Enkele prominente leden hadden la ten weten dat ze wegens dringende andere verplichtingen de vergadering niet konden bijwonen, zoals André van Duin, Annemarie Oster, Rijk de Gooijer en Jan Lenferink. Trofee Voor de trofee „Ezel van het jaar" waren drie personen en groepen van personen genomineerd: „Praatpaal" Jan Veeken, Jan Sieme Dros en de drie bestuursleden die kort na de start van de vereniging even naam maak ten als „De bende van drie". De prijs ging naar Jan Sieme Dros die er vol gens het juryrapport in was geslaagd om binnen veertien dagen twee keer met een auto te water te raken. Deze prestatie staat op gespannen voet met een bekend ezelspreekwoord, maar blijkbaar was dat geen belem mering geweest. Bestuurder Jaap de Wijk reikte cheques uit aan vertegenwoordigers van drie goede doelen De stichting Doe een Wens (die zich met hulp van vrijwilligers bezig houdt met het ver vullen van wensen van hopeloos men uit handen van Maarten Spanjer hun pr zieke kinderen) kreeg f1000,-. Het zelfde bedrag was toegekend aan de stichting Bejaardenzorg voor de aan schaf van boeken met grote letters en met f250,- werd de aanschaf van de concertvleugel voor De Lindeboom gesteund. Die bedragen werden na de vergadering nog wat opgetrokken omdat de netto opbrengst van de verloting erbij kwam. Laatstge noemde cheque zou worden over handigd aan de Georgische pianiste Nmo Khutshisvili, maar omdat die zich in het lawSaiige achterste deel van de zaal bevond, hoorde ze niet dat ze werd opgeroepen. Maarten Spanjer las een mooi ver haal voor uit de bundel die hij heeft geschreven met Rijk de Gooijer, maar had nog meer succes met zijn „nieuwjaarsprognoses" Plaatselijke coryfeeën mochten ver volgens vanaf een carrousel hun act ten beste geven. Dat ging door eerdergenoemde oorzaken groten deels de mist in, wat jammer was omdat sommigen er echt werk van hadden gemaakt Zoals Daan Wei- boren met zijn speciaal voor deze gelegenheid gemaakt verhaal („Iets met dieren"). Ook de merendeels lo- s In ontvangst (Foto Harry oa Graat! kale grappen die Jaap Bakker in zijn conference had verwerkt bleken pa rels voor de zwijnen Eén van zijn vergelijkingen: „Jan Rijk veranderde vroeger net zo vaak van voetbal vereniging als Rinus Kuiper tegen woordig van politieke partij". Kunstfluiter Jaap Krijnen gaf er hal verwege zijn nummer „Droomland" de brui aan omdat hij zichzelf door het achtergrondlawaai niet meer hoorde. Het „Kruiwagenlied" door Gerrit Coevert en Wimke van Diemen (gitarist van Normaal) paste goed in de sfeer van de avond en kwam nog aardig tot zijn recht. Dat gold ook voor een vlot optreden van Frans en Lies Pieterse met hun Ezel-serenade De loterij die tijdens de avond werd gehouden, leverde bruto ongeveer f2000,- op. De hoofdprijs (weekend Parijs voor twee personen) werd ge wonnen door Hans van Exel. De tweede prijs, een videorecorder, viel op Gerard van der Kooi Fzn, één van de dertig personen die zich deze avond als nieuw lid aanmeldden. Harry de Graaf Jaap Krijnen als kunstfluiter. (toto Frans Hopman) drumact van Jos Groen. Dat de doelgroep de Nacht van de Ezelgedachte niet als een theater voorstelling maar als een gewoon uit bundig feest wenste te beschouwen, bleek al bij het aanvangstijdstip. Om acht uur waren er nog maar weinig mensen. Pas halverwege de avond werd het echt druk. Er moeten inclu sief introducés zo'n 400 bezoekers zijn geweest. Wegens die vertraagde opkomst ging het programma een uur later van start dan was aangekon digd. Zeer bont... Voor wie in de zaal vóóraan stond was in elk geval duidelijk dat de or ganisatoren hun best hadden ge daan. Maar ze moeten wel oppassen. Problematisch is het extreem uiteen- Het merendeel van de honderden bezoekers van de Nacht van Ie Ezelgedachte was zaterdag niet naar De Lindeboom geko- nen om te luisteren naar voordrachten, sketches en verhalen ian mede-leden. Deze „culturele" onderdelen van de manifes- atie kwamen dan ook niet uit de verf omdat ze door geroeze- noes werden overstemd. Voor de rest was het een geslaagd sn drukbezocht feest met een stemming die soms aan Ouwe Sunderklaas deed denken. atzelfde Ouwe Sunderklaas kan 3or de organisatoren als voorbeeld lenen voor een volgende keer: éérst geulen, pas daarna feestvieren zo- fet beide belangen elkaar niet hinde- n. aterdag was dat helaas wel het ge- al, wat tot soms gênante toestanden lidde. De feestgangers hadden geen barmen, niet met de plaatselijke nateurs die merendeels veel werk adden gemaakt van hun act, maar 3k niet met Jan Wolkers die in het igin van de avond enkele meester- ke fabels voordroeg. Presentator ees Schoemaker smeekte bijna om stilte, maar niemand trok zich wat van hem aan Afsluiting De situatie werd mede in de hand gewerkt omdat het gesproken woord in de buurt van de bars in de uithoe ken van de zaal met goed te horen was. De mensen daar bleven gewoon doorkletsen waardoor ze zich afslo ten voor wat er op het podium ge beurde. Slechts enkele bijdragen waren opge wassen was tegen de decibellen van de kakelende drinkers Maarten Spanjer had de meute met een serie grappen zelfs bijna stil en het meezinglied van Henk Slikker kwam ook door de barrière evenals de a een soort van winterstop is de Dmpetitle voor de zaalvoetbal- ers van Klif woensdag weer be- Dnnen. De dames brachten het in e eerste helft van dit seizoen niet erder dan een plaatsje in de mid- enmoot, maar zijn vastbesloten eer bij de top vier te eindigen, en prima „inkomertje" was het gen MO-Projekt toernooi, waar e Texelse ploeg een aantal sterke genstanders ontmoette. Met :erk spel en een beetje geluk werd et toernooi door Klif gewonnen. it was ook nodig in de competitie- edstrijd tegen Winkel. Dit team heeft eens in de hoofdklasse gespeeld, iaar degradeerde vorig seizoen eer naar de afdelings-eerste klasse, aar is de ploeg al vanaf het begin irug te vinden bij de top drie, en iqmenteel zelfs lijstaanvoerder. Een ware partij dus voor het Klif-team, it het moest stellen zonder aan- lerdster Wilma Thijsseling en spits ene Penha. Ondanks dat gingen side ploegen vechtlustig en voortva- nd van start. Het tempo lag behoor- hoog en vooral in de beginfase an de wedstrijd liet Klif de bal goed uleren. Natascha van der Vis jende de score; na een mooie com- natie met Anita Witte schoot zij de al laag en hard langs de Winkel- :epster. Lang hield deze voor- Drong geen stand. Ook Winkel wist sn snel uitgevoerde combinatie te skronen met een doelpunt. Beide lams gingen lange tijd gelijk met el- lar op; snelle, strak uitgevoerde Vbonnees van het kabelnet kunnen maf februari dagelijks een Texels eerbericht ontvangen. De lokale sorspellingen zijn te zien op het eerkanaal, dat afgezien van de den waarop Kindernet uitzendt I uur per dag op kanaal 35- is te itvangen. Het kanaal kwam vrij >or het verdwijnen van Sport7. sast lokale, regionale en nationale sersinformatie zendt de commer- sle zender ook documentaires en lucatieve programma's uit over sersgebonden onderwerpen. De steorologen maken voor de weers- orspelling gebruik van satelliet- paratuur De berichten worden s keer per dag ververst. Het ierstation is een initiatief van het nerikaanse „The Wheater Chan- I" en werkt nauw samen met steo Consult BV. Eén van de ssentatoren is weerman Peter nofeeff. Zodra kabelexploitant Jaap ijver de benodigde apparatuur finnen heeft, starten de uitzendingen. aanvallen wisselden elkaar voortdu rend af. Bij Klif liep de aanval vaak door het midden Keepster Marjo van Heerwaarden zag haar uitworpen vaak goed opgevangen door spel- verdeelster Lucia Gijsberts, die op haar beurt de opkomende flank speelsters op maat bediende. Jam mer genoeg kwamen hier geen doel punten uit voort. Integendeel; de winnende treffer moest komen uit een „dood" spelmoment. Een vrije trap voor Klif werd door Natascha van der Vis loeihard langs de muur en de keepster geschoten. Hierna werd het sportieve duel even onderbroken omdat een tegenspeelster meende haar lens kwijt te zijn. Nadat alle da mes op handen en knieën de zaal hadden afgetast, bleek de speelster beide lenzen nog gewoon in te heb ben. Het spel werd hervat, maar de 2-1 stand in het voordeel van Klif bleef onveranderd. Vrijdag reizen de dames naar Alkmaar om het op te nemen tegen 't team van Alkmaarse Boys. Marit de Leeuw heeft met de vos Cendo de derde voorronde om de Jaap de Graaf-bokaal gewonnen. Zij gaat aan kop in deze serie men wedstrijden. Frits Witte met z'n Fries Jelmer werd tweede. Marit de Leeuw blonk uit in de dressuurproef, waarin allerlei figuren in verschillende gangen moeten wor den gereden. Ook Frits Witte en John van der Zwaag presteerden prima in de dressuur Elke menwedstrijd omvat naast de dressuur ook een vaardigheidsproef, waarbij binnen een bepaalde tijd een parcoursje tussen kegeltjes door moet worden afgelegd. Zeven deel nemers bleven foutloos op dit onder deel. In de daarop volgende barrage lieten Kees Timmer, Frank van Lare, Joop Noom en Willem Goënga alle balletjes op z'n plaats liggen: Willem Goënga was van deze vier duidelijk het snelst en vergaarde hierdoor tien punten voor het barrageklassement. Jury Kees van der Zalm gaf na afloop tips voor het correct rijden van de fi guren. Belangrijk is dat de wendingen in een vloeiende beweging worden uitgevoerd en dat de menner kijkt waar hij naar toe moet. Verder bena drukte hij dat bij de zogenaamde vrije stap aan het eind van de proef de menner toch contact moet houden met de mond van het paard Marit de Leeuw werd eerste, ondanks een niet foutloze vaardigheidsproef. Frits Witte, Aad van Heerwaarden, Joop Noom en Willem Goënga ble ven foutloos èn presenteerden goed in de dressuurproef. Ze behaalden de tweede, derde, vierde en vijfde plaats. Marit de Leeuw gaat aan kop in het tussenklassement, gevolgd door Joop Noom, Frits Witte, John van der Zwaag en Marieke Bakker. Tijdens de zaterdag gehouden jaarvergadering van de Jeu de Boules-club Den Burg werden door voorzitter Dirk Roeper de prij zen uitgereikt van de herfst- competitie 1996. Bij de dinsdag competitie gingen de prijzen naar 1. Eddie Beekhuis; 2. Tonnie Klein- veld; 3. Dirk Krijnen en 3. Richard Kleinveld. Dat er twee derde prijzen waren komt omdat Krijnen en Kleinveld hetzelfde aantal punten haaiden. De prijzen van de zaterdagcompetitie gingen naar 1. Cor Bakker; 2. A.J. Verhoeve en 3. Fer Gieles. De club kon terugzien op een goed jaar vol gezellige activiteit. De com petitie loopt nu over een heel jaar, wat inhoudt dat gespeeld wordt van 1 maart tot 1 december, dus geen voor- en najaarscompetitie meer. Ook de puntentelling wordt anders dan in de afgelopen seizoenen. Er wordt met gemiddelden per wedstrijd gerekend Er moet een minimum aantal wedstrij den gespeeld worden zodat meer le den in de eindklassering kunnen meedoen. De eerste wedstrijd in 1997 wordt zaterdag 1 maart gehou den, aanvang 14.00 uur. De dmsdag- competitie begint 4 maart op dezelfde Budovereniging Shima blijft de activiteiten uitbreiden. Na judo, aikido en karate begint de club per 1 februari met „Shaolin Kempo", een wat minder bekende Chinese zelfverdedigingssport. Daarnaast houdt Shima waarschijnlijk in maart een korte cursus zelfverde diging voor vrouwen. Bij Shaolin Kempo worden 50% han den en 50% voeten gebruikt. De sport is een uitdaging voor doorzet tingsvermogen en zelfbeheersing Zij gaat verder dan alleen lichaamsbe wegingen: ook is er sprake van spi rituele training, maar beslist met zweverig. De lessen vinden plaats onder leiding van 2e Dan-leraar Carry Severing op vrijdagavond en zaterdagochtend in zaal De Ferrever in Den Burg. De duur is anderhalf uur. Belangstellenden kunnen een kijkje komen nemen en informatie verkrij gen via tel. 32 26 37. De speciaal voor vrouwen bedoelde cursus zelfverdediging kan alleen doorgaan bij voldoende animo. Voor informatie en opgave kan men te recht bij eerder genoemd telefoon nummer. Wie méér over de diverse oosterse sporten bij Shima wil weten, kan een informatieboekje aanvragen via tel. 31 83 93. tijd in de notaristuin aan het Ach terom. In de vergadering werd de volgens rooster aftredende secretaris Fenny Spanhaak het algemene stemmen herkozen voor een laatste periode van drie jaar. Een attentie in de vorm van een plant was er voor Tonnie Kleinveld voor haar inzet als competitieleidster Na afloop van de vergadering konden de leden kennis maken met koersbal en met Boccia, dat is een soort Jeu de Boules-spel dat binnenshuis ge speeld kan worden. Nieuwe leden zijn welkom bij de ver eniging. Ze kunnen zich voor informa tie wenden tot secretaris Spanhaak, telefoon 314398. Oud-Texelaar Paul Schneider (28) studeerde aan de Technische Uni versiteit Twente afdeling Leeuwar den af als milieuconsulent. Master of Environmental Business Ad ministration is een internationaal er kende opleiding. Bowler Bart Witte van BBS was deze week niet te stuiten. Dankzij een serie van 686 behaalde zijn team, ondanks een game van 218 van Harry van Splunter, een overwinning tegen Strandplevier. De dames van de Sommeltjes bonden dankzij een game van Tiny Plaatsman tegenstander Gruisi aan de zegekar Het team van Bert van der Wal moest het deze week hebben van Henk Hoogerheide. Ondanks een mooie serie van tegenstander Hanneke Veldman won de ploeg Van der Wal. All Stars, dat al weken achtereen met twee spelers uitkomt, delfde het ondespit tegen De Metro. In de damesleague ontmoette de T-Fords het team van de Pins. Rine Drijver gooide een hoge game van 165, maar behaalde geen overwinning. De leden van de Vereniging van Texelse Kampeerboeren komen dinsdag 28 januari om 20.00 uur bij een in De Lindeboom voor een alge mene vergadering. Tot het huishou delijke deel behoort ook een bestuursverkiezing, waarbij wordt voorgesteld twee nieuwe bestuurs leden aan te stellen. I februari: Toneelvereniging Oud-leerlingen van de Landbouwschool, toneeluitvoering in het Eierlandse Huis te De Cocksdorp. Aanvang 20.00 uur. 9 februari: Winterwandeling van „Het Gouden Boltje", start 13 00-14 00 uur, Kiosk TurlVeld in De Dennen. II februari: Engels/Ierse folkmuziek van Garva in De Lindeboom te Den Burg. 15 februari: Muziekvereniging DEK heeft haar winteruitvoering in de Waldhoorn te Den Hoorn. Aanvang 20.00 uur. 17 februari: Ned. Bond voor Plattelandsvrouwen De Cocksdorp-Eierland organiseert een avond met als onderwerp „Een- dagsbestuur" in het Eierlandse Huis te De Cocksdorp. Aanvang: 19.45 uur. 22 februari: Winterconcert van Kon. Texels Fanfarecorps in bgm. De Koninghal te Den Burg. Aanvang 20 00 uur. 23 februari: Concertserie De Muze: Yvo Jansen, een van Nederlands meest vooraan staande pianisten met een Bachprogramma. Theater De Kieken dief, De Krim, De Cocksdorp. Aan vang 14.00 uur. 24 februari: Het Leerhuis heeft een lezing over „Waar gaat het om in het leven", door Dhr G. Cassuto Zaal Doopsgezinde kerk, info J. Vlaming, 313193. Paardensport Jacob en Ria Bak ker overheersten zondag tijdens een dressuurwedstrijd in Schoorl. In de klasse L verscheen Ria Bakker met Byou-Z tweemaal aan de start en werd ze twee keer eerste met 171 en 168 punten. Ze is daardoor nu startgerechtigd in de klasse M. Daar in opereerde haar wederhelft zondag al. Hij werd ook eerste met 160 pun ten. Naam Peter van Heerwaarden C.M.F. v. Heerwaarden Henk van Heerwaarden Mark Randsdorp Raymond Molanus Barbara Elias Hans van Es Floortje Janssen Stefan Huisman Paula Vrijdag Mevrouw Barhorst Marga Boon Mevrouw A. Mulder Jolanda Leijen Mariska Betsema Rob Kooiman Björn Boerhorst Petra Hin Peter Broekman Martijn Barendregt Thijs de Vreede D.M. Boon-Dijker Dirk Leegwater Mw. v.d. Vis-Dijker Mw. S. Koopman-Grit Freek-Jan Buijsman Trisha Koster Ricardo de Graaf Evelien Veeger Harold Jonk Erwin Goënga Tobias van der Zee Daniëlle van Leersum Mara Hooyschuur Route Den Burg A. 31 Den Burg A1 31 Den Burg B. 31 Den Burg C. 31 Den Burg D. 31 Den Burg E. 31 Den Burg F. 31 De Zes, Bg. Houtstr., Houtwg., Witte Kruisln., Kogerwg/Kogerstr 1-57/2-74 Jan Reystr vr. tc 31 Marieke Medendorp di. tc 31 De Mars (oudste deel)/ Spinbaan De Mars v a Buytengors. Sluyscoog, Verlaet, Korfbaeck, Duykerdam, Middelton Oudeschild, Schilderweg 249-296 Den Hoorn De Koog. Bosrandweg t/m 227 en Pont- weg 234 en 236 De Cocksdorp Oosterend De Waal Pontweg 72, 77. 84, 89. Leemkuil 3, Westerw., Driehuizen, Keesomln 45. Pontweg 91-95, Akenbuurt, Hemmerkooi, Zuidhaffel Zuid-Eierland en Nieuwlanderweg Midden-Eierland, Hoofdw.. Slufterw., Oorspr.w., Stengw., Limietw. Eierland Postw., Oorsprongw., Holland- sewHoofdw. (ged.) Vuurtorenweg/Krimweg Het Noorden Oosterenderweg, Ongeren, Meijertebos, (Waalen)burgerdijk Oost Spangerw Marsw., Kadijksw Haller- weg 20. Veenselangweg Hogeberg, Reijer KeijserstrHallerweg 51/55, Schilderw 160-222, Wezenland, Zuidhaffel 49 't Horntje, Pontweg 1-68, Waterw. Rozendijk, Smitsweg Gerritslanderdijkje., Grensweg, Pontweg 98-110 Californiëweg, Pijpersdijk, Pontweg 123- 224, Ruigendijk, Mienterglop, Bosrandw va 516 Kogerweg De Kaai Hoornderw Hemmerw Emmaln. 33, De Grie Slufterweg/Zanddijk 25 73 55 79 20 38 47 05 53 33 00 22 40 30 01 31 43 70 44 78 04 43 27 63 92 58 79 56 63 44 82 35 39 56 49 70 79 08 31 63 62 1231 64 51 83 07 84 03 86 35 43 75 95 82 42 16 31 22 29 71 34 53 65 89 15 96 53 16 53 1 maart 't Amateurtje heeft een toneelavond in de Wielewaal in De Waal. Aanvang 20.00 uur. 2 maart: Propagandatocht van „Het Gouden Boltje". Start 13.00 tot 14.00 uur. De Wielewaal, De Waal. 7 maart: De Welzijnsstichting organiseert haar jaarlijkse feestavond rond de uitrei king van de Dubbele Von Sion in De Lindeboom. Aanvang 20.00 uur. Den Burg A: Gollards/Samen Eén. Beatrixlaan 1-39 oneven/2-58 even, Bmnenburg, Burgwal. P v Cuyckstraat. Elemert, Gasthuisstraat 1-31, Gravenstraat. Groeneplaats, Hogerstraat, Ada van Hollandstraat. Hollewal. Kantoorstraat, Keesomlaan 9-39. Molenstraat. Molendwarsstraat. Parkstraat, Schilderend 6 en 10. Stenenplaats. Vismarkt, Vogelenzang. Warmoesstraat. West straat. Weverstraat. Pater Witteplem. Zwaanstraat Den Burg A1 „St Jan". Beatrixlaan 41 t/m 143 oneven, Noordwester Schoorwal. Vaargeul. Golfslag. Vloedlijn. Zeebries, Dumreep Den Burg B: Achterom. Bernhardlaan 50- even en 63-121 oneven. Bmsbergenstraat. Brouwer straat, Drijverstraat. Marelstraat, Starkenburgh. Thijsselaan, Waalderstraat 45-86, Wilhelmina- laan 7-oneven en 50-120 even, Wilsterstraat Den Burg C: Beatrixlaan 145- oneven en 60- even, W van Beierenstraat, Boogerd, Jan Dirkszoord Gasthuisstraat 33-76. Jonkerstraat, Kogerstraat 59-. oneven en 76- even. U|nbaan Den Burg D: Wilhelmmalaan, Julianastraat, Burdetstraat, Mr. KraaistrBernhardlaan 1-61 on even en 2-48 even Tjakkerstr.. Lieuwstr Den Burg E: Bernhardlaan 123- oneven, Maricoweg, Schoonoordsingel, Waalderstraat 2-48 even en 1-43 oneven. Wagenmakerstraat Den Burg F: Emmalaan 1-44 Haftelderweg, Keesomlaan 1-7, Schilderend 1-143 oneven en 20-146 even, Slingerweg 21-27

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 7