LR Kantoorvakhandel m r,rr°n:rii'44MB i-1 De makelaars bieden aan: NBCj Eelman Partners B lk£l| I berichten met 10% kortmySp-so'ftware Assistent belastingadviseur m/v Systeembeheerder/ assistent accountant m/v Eelman erwaarden V Onze Budget-PC "Galaxy 133 TEXELSE g couRANT Accountants en Adviseurs Bundel prijs 1 Bundel prijs I Sinds jaar en dag voor kantoor en thuis CENTRAAL MELDPUNT 'X 0223 -650222 Woningstichting Texel Buytengors 61 te Den Burg Pas op: de taxaties komen eraan GASOLIE PETROLEUM DIESELOLIE Van der Vis IN ALLE VORMEN EN KLEUREN Openbare bekendmaking Oefeningen op en rond DeVliehors Wet Milieubeheer - CD-ROM: 8-speed SJgclltSl 9 M L Een vrijstaande semibungalow Helft van dubbel woonhuis VRIJDAG 7 FEBRUARI 1997 "Met NBC Eelman Partners onderneemt u meer...". Waarom? Omdat we ons niet beperken tot accountancy- en fiscale diensten, maar wij juist vanuit een brede bedrijfsgerichte aanpak onze cliënten adviseren. Van fiscaal tot subsidie, milieu of automatisering; van personeel en organisatie tot risicobeheer of marketing. Kortom, NBC Eelman Partners: accountants en adviseurs met een ondernemersmentaliteit. Door groei van onze werkzaamheden zijn wij voor onze vestiging in Den Burg-Texel op zoek naar twee nieuwe collega's Naast het MEAO diploma bent u in het bezit van het praktijkdiploma belastingrecht of u studeert hiervoor. U bent geïnteresseerd in de fis cale praktijk, full time beschikbaar en uw leeftijd ligt rond de 25 jaar. Als assistent belastingadviseur behandelt u aangiften inkomsten ven nootschaps en vermogensbelasting. Daarnaast verzorgt u de hiermee samenhangende correspondentie en bezwaarschriften. Aangezien u regelmatig contact heeft met clienten, bezit u een commerciële instel ling waarbij clientgerichtheid voorop staat Uw basis bestaat uit een MEAO of MBA diploma. U heeft een cliëntge richte instelling, uw leeftijd ligt rond de 25 jaar en u bent full time beschikbaar. Automatisering is iets waarmee u bent opgegroeid en u heeft ervaring met MS DOS en Windows-95 In deze combinatiefunctie coördineert u als systeembeheerder het totale geautomatiseerde ver werkingsproces. U ondersteunt gebruikers, lost storingen op. instal leert hard- en software etc. Daarnaast verzorgt u als assistent accoun tant delen van financiële administraties, jaarrekeningen en interne cijferopstellingen. Uw mogelijkheden NBC Eelman Partners verwacht veel van haar medewerkers. Daartegenover staat dat wij u ook goede doorgroeimogelijkheden bieden met kansen om uzelf verder te ontplooien. Vanzelfsprekend zijn onze arbeidsvoorwaarden uitstekend geregeld En komt u in een prima werkomgeving binnen een team van enthousiaste collega's. Wilt u meer weten Neem dan contact op met de heer W. Eelman of de heer M C kikkert. Beiden zijn bereik baar onder telefoonnummer 0222-314141. Uw sollicitatiebrief en curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan NBC Eelman Partners. Postbus 32, 1790.AA Den Burg, t a v de heer W. Eelman aa. NBC/ Eelman Partners heeft vestigingen in de Den Burg-Texel en Den Oever Het kantoor is aangesloten bij NBC Nederland, een landelijke organisatie van accountantskantoren en lid van Compendium, een mt- Compendium werk van bedrijfsadviseurs Inclusief "Microsoft Works" (geïnstalleerd) De aktieprijs van de Budget-PC geldt bij1 contante betaling en 12 maanden garantie. Eisen technische dienst. Reparaties of uitbreidinsen aan huis mogelijk. Bij onze zeer komplete "Budget-PC" krijgt u twee waardebonnen die elk recht geven op 10% korting bij aanschaf van software of computertoebehoren (bijvoorbeeld games, diskettes, soundkaarten of joysticks). »- Inclusief "Corel WP Suite 7.0" (geïnstalleerd) t.w.v. f 199,: Alle genoemde prijzen zijn inclusief btw Parkstraat Den Burs Telefoon 36 26 10 Elke werkdag van 08.00 - 17.00 uur (ook 's avonds en in het weekeinde) voor verpleegkundige thuiszorg heeft per 16 maart 1997 voor verhuur beschikbaar: voor de categorie: doorstromers Kenmerken: woningtype eengezinswoning aantal kamers woonkamer, 3 slaapkamers kale huurprijs ƒ771,98 totale huurprijs ƒ777,48 Basiscriteria: 1. economische/maatschappelijke binding 2. inkomen: minimaal maximaal jonger dan 65 jaar ƒ33.450,- ƒ52.935,- ouder dan 65 jaar ƒ28.615,- ƒ52.935,- 3. aantal personen: - minimaal 2 personen Inschrijvingen die niet aan de basiscriteria voldoen, worden niet in behandeling genomen en terzijde gelegd. Specifieke criteria: 1. urgentie 2. bewoningsduur a.indien wordt ingeschreven door een woningzoekende die een huurwoning achterlaat waarvoor hij/zij huursubsidie ontvangt van meer dan 300,- per maand, dan krijgt deze de woning toegewezen. b. indien wordt ingeschreven door een woningzoekende die een huurwoning achterlaat met een huurprijs van ƒ621,98 of minder, dan krijgt deze de woning toegewezen. Inschrijvingen dienen uiterlijk14februari 1997 op het kantoor van de Woningstichting Texel, Postbus 100,1790 AC Den Burg te zijn ontvangen. Te laat ontvangen én niet volledig ingevulde inschrijfformulieren worden niet in de toewijzing meegenomen. Bij eventuele toewijzing vindt een inkomens- toets plaats. Woningzoekenden dienen te voldoen aan de criteria van de Huisvestingsverordening Texel 1994 voor het krijgen van een Huisvestingsvergunning. Binnenkort krijgt u de uitslag van de WOZ-taxaties. De getaxeerde waarde van uw onroerende zaken staat Jan op de rails. Op weg naar: 1. Gemeentelijke onroerendezaakbelastmg - 2. Huurwaarde forfait voor inkomstenbelasting - 3. Vermogensbelasting - 4Waterschapsbelasting 5. en wat er in de toekomst nog meer bedacht wordt... De NVM-makelaars staan klaar voor de tegentaxaties! MAKELAARS IN ONROEREND GOED Vismarkt 7 1791 CD Den Burg telefoon (0222) 31 35 55 fax 31 39 46 Telefoon in het weekend: (0653) 16 71 56 E-mail: maktexel@tref,nl De goedkoopste Tel. 312356 Ook div. tanken Drukkerij L&R drukt ze wel PARKSTRAAT 10 1791 CA DEN BURG TELEFOON 0222 - 362630 Vlieland worden afgeworpen De algemene klachtennummers van de Koninklijke Luchtmacht zijn: 08 00 - 022 60 33 (gratis); 058 - 234 68 71 (Voorlichting vliegbasis Leeuwarden). Het gemeentebestuur adviseert u - bij ondraaglijke hinder of (dreigende) schade door trillingen - behalve een van bovengenoemde klachtennummers direct de gemeentelijke afdeling Milieubeheer te bellen: 362188. Burgemeester en wethouders van Texel maken in gevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om bouwvergunning is ingediend door: PJ J Kager voor het veranderen/vergroten v.e. woning a/d Barentszstraat 47 te Oudeschild (ontvangen 28-1-'97), Vakantie centrum .De Krim" voor het plaatsen v.e. toiletgebouw a/d Rogge- slootweg 6 te De Cocksdorp (ontvangen 28-1-'97), D M du Prée voor het vergroten v.e. zomerhuis a/h Gerritslanderdi)k|e 94 te Den Burg (ontvangen 28-1-'97); Hokra bv voor het veranderen v.e appartementenboerderij a/d Loswal 2 te Oosterend (ontvangen 29-1-'97), Fam. Wijnand voor het vergroten v.e woonhuis a/d Middellandseweg 5 te Oudeschild (ontvangen 31-1-'97), M. Brou wer voor het plaatsen v.e opslagloods aan het Vliegwiel 13 te Oudeschild (ontvangen 3-2-'97), N PN W. Kikkert voor het plaat sen ve gebouw t.b.v. centrale voorzieningen a/h Oude Dijkje 14 te De Koog (ontvangen 3-2-'97); W A. Braam voor het vernieuwen ve. dakkapel a/d Emmalaan 12-14 te De Burg (ontvangen 3-2- '97); P van Exel voor het plaatsen v.e dienstwoning a/d Pontweg te De Cocksdorp (ontvangen 4-2-'97). Tevens is een melding bouwvoornemen ontvangen van: J.J Vlaming voor het vergroten v.e woonhuis aan Klif 17 te Den Hoorn (ontvangen 3-2-'97); Stichting Nivon (kampeerterrein 't Woutershok) voor het plaatsen v e sanitaire voorziening a/d Rozen- dijk 38 te Den Burg (ontvangen 4-2-"97). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren ma ken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwver gunning is verleend Verleende bouwvergunningen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunningen P de Wit voor het ged veranderen ve opslagloods in dienstwoning a/d Heemskerckstraat 6 te Oudeschild (verzonden 28-1 -'97); F van der Linde voor het vernieuwen/verplaatsen v e recreatief opstal a/d Kikkertstraat 39a te De Cocksdorp (verzonden 28-1 -'97)bouw bedrijf Vermeulen voor het plaatsen v e bedrijfsschuur a/d Slots- kolk 6 te Oosterend (verzonden 31-1-'97), maatschap Van Dijk/De Grave voor het veranderen v.e. bedrijfspand met dienstwoning tot artsenpraktijk met dienstwoning a/h Robbepad 2 te Oosterend (ver zonden 31 1-'97), W F. van Hmtum voor het plaatsen ve dakkapel a/d Herenstraat 12 te Den Hoorn (verzonden 31-1-'97), W J Reu vers voor het veranderen/vergroten v e woonhuis a/d Ruigendijk 22 te De Koog (verzonden 4-2-'97), W Eelman voor het vergroten ve woonhuis a/d Duinreep 3 te Den Burg (verzonden 4-2-'97), Woningstichting Texel voor het bouwen v e gezinsvervangend te huis (16 wooneenheden met dienstruimten) op de hoek De Zes/ Kogerstraat te Den Burg (verzonden 6-2-'97); Stichting Bejaarden zorg Texel voor de bouw van 14 bejaardenwoningen aan het Schil derend te Den Burg (verzonden 7-2-"97). Goedgekeurde melding bouwvoornemen A Hoogerheide-Nolzen voor het plaatsen v.e. berging a/d Buijsstraat 10 te De Cocksdorp (verzonden 3-2-'97) Bezwaar en beroepsmogelijkheden Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag waarop deze besluiten zijn verzonden of uitgereikt een be zwaarschrift bij burgemeester en wethouders indie nen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevat ten, de naam en het adres van de indiener, de dag tekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van hel bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden be sluit. Het bezwaarschrift schorst met de werking van het besluit waartegen het is gericht. De burgemeester van Texel brengt ter openbare ken nis dat burgemeester en wethouders van Texel voor nemens zijn de bestemming van het perceel Waal- derstraat 23 te Den Burg te wijzigen. De huidige bestemming volgens het bestemmings plan „Den Burg Centrum" is „wonen". Deze bestem ming zal worden gewijzigd in de bestemming „De tailhandel" Hiertoe wordt gebruik gemaakt van de wijzigingsbevoegdheid die het bestemmingsplan bevat en die gebaseerd is op artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Het ontwerp-besluit ligt vanaf 10 februari 1997 ge durende 2 weken voor eenieder ter inzage op de sector Ruimte en Wonen van de gemeentesecretarie (kamer 0.12), Groeneplaats 1 te Den Burg Eventuele bedenkingen tegen het bovenbedoelde voornemen kunnen gedurende de termijn van ter inzage legging schriftelijk aan het college van bur gemeester en wethouders kenbaar worden gemaakt. Zoals eerder in deze krant door de luchtmacht is aangekondigd, zullen op donderdag 13 en vrijdag 14 februari a s. van 09.30 tot ca. 12.00 en van 13.00 tot ca. 15.30 uur echte bommen op de Vliehors op Kennisgeving ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van Texel maken be kend dat zij voornemens zijn vergunning op grond van de Wet Milieubeheer te verlenen aan: A D.SW De Bolder, betreffende een inrichting voor sociale werk voorziening, gevestigd aan de Reijer Keijserstraat 6, 1791 AX te Den Burg In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning verbonden Tijdens de inzagetermijn van 11 februari tot 12 maart 1997 liggen gedurende de werkuren in het gemeen tehuis op de afdeling Milieubeheer ter inzage: de aanvraag om vergunning, het ontwerp-besluit en alle verder op de zaak betrekking hebbende openbare stukken. Desgevraagd kunnen de stukken ook buiten de ge bruikelijke werkuren worden ingezien en toegelicht. Gedurende de inzagetermijn bestaat desgevraagd voor eenieder gelegenheid tot een gedachtenwisse- ling over het ontwerp van het besluit en tot het mon deling inbrengen van bedenkingen daartegen. De aanvrager wordt dan uitgenodigd om bij die gedach- tenwisseling aanwezig te zijn. Tegen dat ontwerp-besluit kan eenieder binnen de inzagetermijn bij burgemeester en wethouders schrif telijk bedenkingen inbrengen. De schriftelijke beden kingen dienen geadresseerd te worden aan: Het col lege van burgemeester en wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. De persoonlijke gegevens van degene die schrifte lijk bedenkingen heeft ingebracht worden, indien hij daarom verzoekt, niet bekendgemaakt. Op grond van artikel 20.6 van de Wet Milieubeheer kunnen alleen wie tijdig bedenkingen hebben inge bracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, tegen het definitieve besluit in beroep gaan Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de afdeling Milieubeheer, telefoon(doorkies)nummer 362188. - Model: minitower "Galaxy" Muis: 3-knops Genius muis - Processor: AMD 5K86 PR 133 Toetsenbord: Windows-95 - Intern geheugen: 8 MB RAM Monitor: 14" beeldscherm - Harde schijf: 1,3 GB Enhanced IDE Software: Windows 95 (geïnstalleerd) - VGA: S3 Virge 3D PCI met 2 MB RAM M J Soundkaar»: Advanced Logic Speakers: 2 speakers 120 W (Molenstraat 69 in Den Burg) met garage en 358 m2 onder* en bijgelegen eigen grond. Indeling: entree in hal met open trap, twee slaapkamers waarvan één met doorgang naar badkamer met ligbad en wastafel; apart toilet. Zonnige woonkamer met open haard. Keuken en bijkeuken met CV-ketel. Op de verdieping is een overloop met drie (een zeer grote, een grote en een kleinere) slaap kamers. In de aanbouw zijn een garage en een ruime berging (3 x 12 m). De woning heeft een aardgasgestookte CV-installatie. Oplevering in overleg. ('t Buurtje 11 in Oudeschild) met aan bouw en 150 m2 onder- en bijgelegen I eigen grond en zonnig gelegen tuin. Indeling: entree in hal met trapopgang, keuken, badkamer (met ligbad, douche en toilet), slaapkamer annex werkkamer, woon/ eetkamer (voor- en achtergedeelte) met open haard. Op de verdieping is een overloop met drie slaapkamers en een bergkast. Vliering. De woning heeft een aardgasgestookte CV- installatie met warmwatervoorziening. Op-

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 8