Luchtmacht stelt oefeningen uit at ik zeggen wou. Geen bijdrage, wel lening voor Bethel Drukke week voor Vliehors Dringend renovatie nodig Bedrijf De Mars F amilieberichten TEXELSE J COURANT- Uitwaterende Sluizen praat met pachters Brandweer in Twee Vandaag Geen veranderingen aan as Dorpsstraat Voor wie zingt taatsbosbeheer eigenlijk? j Hoe helpen wij een '•"os naar de klote! Hondenpoep Gemakzucht Niet krassen in de bomen Hondenpoep en werkgelegenheid Geallieerd contact Raad steekt iets op van cursus VRIJDAG 14 FEBRUARI 1997 duu 201 lOlj au luchtmachtoefeningen die gis- en en vandaag zouden worden houden zijn uitgesteld tot week (24-27 februari). Dat wordt een kke periode op de Vliehors, dat dan nog twee oefeningen it echte wapens worden afge- rkt. Er zal een meetpost op xel komen, zodat bij hevige '^verlast snel kan worden ingegre pen. q Jöfcor slechte weersomstandigheden fjeeft de cursus voor wapen- en dieginstructeurs vertraging opgelo- n. Bepaalde vliegoefeningen die n het feitelijke bommen afwerpen eraf gaan, zijn nog niet gedaan ndaar dat het gooien van echte ;plosieven is uitgesteld. Het was bedoeling om in het kader van ize zelfde opleiding (Dutch 'eapons Instructor Course) eind jbruari met echte bommen te oefe- *n op de Noorse schietrange Rjerkinn, maar bij slecht weer wordt utUjlgeweken naar de Vliehors. i In dezelfde week oefenen piloten srJsF" Dui,se Tornado jachtvliegtuigen jjt oogpunt van het bondge nootschappelijk medegebruik met „live weapons" op de schietrange. Zij worden gevolgd door F 16 vliegers van de basis in Volkel, die op korte termijn naar het Italiaanse Villafranca vertrekken vanwaar de vliegoperaties boven Bosnië plaats vinden. Omdat het seizoen voor het gooien met dergelijke explosieven op de Dijkbeheerder het Hoogheem raadschap van Uitwaterende Sluizen in Hollands Noorderkwartier (US) praat op woensdag 19 februari met de pachters van de dijken over het toekomstig beheer. Het gesprek gaat met name over het laten grazen van schapen op de dijken. Waterschap Hollands Kroon heeft onlangs de Waddenzeedijken en de tweede waterkeringen overgedragen aan US. Voor de (besloten) bijeenkomst in Grand Café De Kelder om 20 00 uur heeft US de pachters, het gemeente bestuur en de pers uitgenodigd. Vliehors sluit op 1 maart, is verder uitstel bij slecht weer met mogelijk. „Dat is echter geen reden om onze normen te verlagen", aldus luitenant kolonel A. Fortuin van de sectie ge luidhinder. „We gaan met koste wat het kost door. We hebben afspraken met het Texelse gemeentebestuur en daar houden we ons aan Dus als de burgemeester aan de telefoon hangt dat het zo echt niet meer kan, dan blazen we de oefeningen van dat moment af. Trouwens, dat houden we ook vanaf onze meetpost in de gaten." Mochten de meteorologische om standigheden echt tegen zitten, dan rest de luchtmacht niets anders dan uitwijken naar buitenlandse schiet- ranges. „Dat zou erg ongelukkig uit komen, want dat is een kostbare optie. Maar als het met anders is, is dat de enige mogelijkheid." Het actualiteitenprogramma „Twee Vandaag" zendt in het programma van vrijdagavond (aanvang 17.30 uur, Nederland 2) beelden uit van de Texelse brandweer. Aanleiding tot het programma zijn uitspraken die burgemeester Van Rappard onlangs heeft gedaan over eventuele privatisering van de brandweer. Hij vindt dat een vrijwillig brandweer korps als het Texelse met kan worden geprivatiseerd. Bij de opnamen komt brandweervrouw Petra Vlaming pro minent in beeld. B en w gaan niet in op het verzoek van Otto Lindeman om de as van de Dorpsstraat in De Koog te ver leggen. Lindeman voelt zich be nadeeld omdat het terras van zijn bedrijf, croissanterie De Stern, na de herinrichting van de straat te klein is geworden. Het college weigert medewerking uit vrees voor claims van andere onderne mers. „Als we de heer Lindeman tegemoet komen, schept dat een precedent voor anderen die aan de Dorpsstraat zitten", aldus burgemeester Van Rappard tijdens de raads vergadering. Volgens Van Rappard hebben andere ondernemers en De Koog Badplaats al aangekondigd óók eisen te stellen als de straat opnieuw wordt opgebroken. Daarnaast vond de burgemeester dat de -door Lindeman bestreden procedure correct is gevoerd. Erna Eelman (WD) betwijfelde dat. „Op z'n zachtst uitgedrukt waren er wel oneffenheden." Ook Pieter de Groot (D66) nam geen genoegen met deze uitleg. „Voor mij was de kaart waar uit Lindeman moest afleiden dat de as verschoof eveneens onduidelijk Hij moet nu 40% omzet missen. Ik adviseer hem naar de rechter te stappen." even van lezers Buiten verantwoordelijkheid van de redactie onze ingezonden brief in de ëxelse Courant onder de titel „En iuwig zingen de bossen" hebben i tientallen instemmende reacties Jrregen. In dezelfde krant werd door i gesprek met Enk van der Spek i ter plaatse gemaakte foto's ge- 'ogd te verduidelijken wat er in het gebeurt. Uit dat artikel licht ik Ichts één zin: SBB wil het aantal nnen terugbrengen naar 30-40%. let die opmerking hebben wij moeite; i verduidelijken dat met een aantal agen aan SBB u - Wie bepaalt eigenlijk hoeveel den- u flên er mogen blijven staan? (in een u Wdere zin heet het: die paar bomen igen daar oud worden); 'aarom moeten wij loofbos mooier jir/inden dan dennenbos? f*L 'aarom wordt niet aan de bevolking 'inévraagd wat ze mooier vinden en it ze met het bos willen? Wie heeft eigenlijk deze inruil be nefit (dennenbos tegen loofbos), wie |eft opdracht gegeven dit te doen, 1 Texel, in Wassenaar, in Callants- n? Bent u genegen te luisteren naar de Izwaren van de bevolking of gaat u Bewoon uw eigen gang als een Staat j de staat? Over ons maar zonder Is? itflj willen als Historische Vereniging Texel over deze hele materie een jespreksavond beleggen in de .weede helft van maart. Daarvoor nodigen we op voorhand reeds alle geïntereseerden uit - en natuurlijk ook SBB. Tot die tijd roepen wij alle bewoners van Texel op om zelf eens in het bos te gaan kijken, te voet, per fiets of desnoods per auto (over de Grens- weg, de Ploegelanderweg, de Rand weg bijv.) Loop eens door het Woutershok, een stukje over het fiets pad naar het Westerslag, naar de barbecueplaats, stap eens uit of af bij de Bosweg, de Botgrasweg, bij het Oude Museum, zodat u weet en ziet wat er met ónze Dennen is gebeurd. Met name onze bestuurders roepen wij daartoe op Let er ook op, hoe hier en daar een randje dennen verbergt dat de rest daarachter is gesloopt, terwijl na een paar jaar ook die laat ste rand wordt omgezaagd zoals bij het Woutershok. Een mens weet niet wat hij ziet als zelfs op een natuur vriendencamping door SBB zo tekeer wordt gegaan. Dat zou het NIVON zélf toch nooit doen? Blijft de slotvraag over In mijn stu dententijd stond ik wel eens voorop het (toen nog open) balkon van de Amsterdamse tram te zingen Op een morgen kwam een man naar me toe en zei: .Als u dat voor mij doet, laat het dan maar". Onze slotvraag aan SBB is dezelfde: Voor wie doet u dit eigenlijk? Want als u voor bestwil onze dennen omzaagt, zonder dat we er zelf over mogen meebe slissen, laat het dan alstublieft! Namens het bestuur der Historische Vereniging, G. v.d. Kooi, voorzitter. hoeft er geen handleiding voor en te slaan. U kunt het in de prak- aanschouwen „tussen de den- Afgelopen zondag weer eens in bos geweest, tenminste wat er g van over is. Via de Californiëweg Hing EcoMare en dan links het bos [ja. met de auto), naar de parkeer- lats. Langs honderden gestapelde, Dral kaarsrechte, stammen. Nu is bos een bos omdat daar de stam- in verticaal zijn geplaatst Men kan lussendoor. De paden op, de laan- 5 in Ja, als de laantjes er nog zou- n zijn Stompjes resten rst werd ons jaren geleden wijsge- takt dat dood hout weg moet an- rs valt de grote hout-happer aan, :rna werd ons medegedeeld dat er liet meer gesprokkeld mocht worden iHvoor de rest het dode hout op na- fBtrlijke wijze diende te vergaan, 'a.w. laten liggen dus' Weer jaren Jer. recentelijk dus, werd door Staatsbosbeheer (de huig slaat voor fe keel nu ik beheer heb opgeschre ven) het decreet „kappen" uitgevaar digd. Aha, menselijk ingrijpen dus. '=en van de hak op de tak beleid ïteatsbosb lijkt u met? De kubieke jieters hout die ik gezien heb, de Wdelijke slippen. Dit lijkt meer op jpmmerciele houtvesterij, jjlisschien hoort de den niet op deze Jlaats Kappen maar! Terug naar londerd jaar geleden. De particulier poet een kapvergunnmg aanvragen foor een huis-tum-en-keuken boom- «g, maar u blijkbaar met, Staats- 'JosbUitdunnen is nu het motto, anders wordt het bos ziek. Mijne da mes/heren, het bos krijgt niet eens de kans ziek te worden op deze manier. In Wassenaar begon men ook al in te hakken op bomen die daar met in het duinlandschap schenen te horen. Gelukkig kwamen daar de bos- gebruiker in opstand en mede door dat dit feit de landelijke media haalde, is men daar gestopt. Wie heeft er op Texel media-connecties? Westelijk van de „Rovershut" liep een alleraardigst paadje, vijf meter van het naastliggende weiland wat ie niet zag. Dit is nu het leuke van het bos. Hoppa, weg met die bomen. We had den het toch over uitdunnen. Laat me niet lachen. Dit komt ervan, Staatbosb als we dit aan particulie ren uitbesteden Die halen alleen weg wat ze kunnen gebruiken. Je kan op vele plaatsen nu dwars door het bos heen kijken. Valt het u niet op dat al les wat gekapt wordt, kaarsrecht is1 Dit bospad is naar de kloten. Stomp jes resten. Je kan er niet eens meer overheen door de takken. O ja. deze moeten zeker op een natuurlijke or ganische manier vergaan Neen, een kanaalt|e in het bos, daar maken we wat bochten in, en we graven op een natuurlijke manier een bosvennetje, da's nu de trend. Ik kap er nu maar mee en hoop dat ik de naam Staatbosb. straks weer in zijn geheel kan uitspreken als u kapt met kap pen nu het nog kan, al is het kwaad al geschied1 Marcel Wernand, Den Burg Het leuke gedicht over de honden poep en werkgelegenheid trok mijn aandacht. Deze poëten hebben het over de hond en niet over zijn baasje. Ik wil het wel eens hebben over nor men en waarden en met te vergeten respect voor je medemens' Waar bljift dit, als de hondenstront overal ligt en menige tuin en voetpad siert? Ter verduidelijking: ondergetekende is een groot hondenliefhebster en keek in haar jeugd naar alle Lassie - en Rintintin films. Later, toen ik „groot" was, heb ik deze honden tot mijn grote vreugde aangeschaft. Wat onze „mopperaar" Sjakkelien Klaassen en vele met haar bedoelen, is het gedrag van de hondenbezitter. Die laat zijn of haar hond dag in dag uit bij ons voor de deur poepen. Borden met teksten erop waarin wij aandacht vragen voor dit probleem helpen niet. Wat is het een kleine moeite om die drollen op te ruimen. Heel veel mensen ergeren zich aan al die hondenpoep maar durven hun nek hier niet voor uit te steken. Hef is een algemene klacht, maar he laas zijn er zeer weinigen die zich daar wat van aantrekken. Is het nu zoveel gevraagd om de hond aan de lijn te houden, tot de plaats van uitla ten7 Tevens zijn er schepjes in de handel om het op te ruimen. Ik woon aan de Langeveldstraat, hoek Keidelplein, waar velen langs komen om hun hond uit te laten. Als ze drie stappen willen doen naar de andere kant van de straat is er niets aan de hand, maar gemak dient de mens. Dus wordt wordt er op het eer ste stukje dat ze tegenkomen de be hoefte gedaan, precies bij de door gang naar mijn woning. Veel mensen die bij mij komen, nemen de drek mee naar binnen, wat niet zo plezierig is. Ik zou U allen zeer dankbaar zijn, daar wat over na te denken!!! Anna Boon-v d. Linden, De Cocksdorp Blijf op het pad, respect voor de na tuur, dat leren we onze kinderen. Daarom waren wij en vooral de kin deren zeer ontdaan na een rondje door het bos. Daar lagen tienduizen den of nog meer omgezaagde bo men. Je hoeft geen boomchirurg te zijn om te zien dat ze kerngezond waren. Jaren hebben ze er over ge daan om zo mooi te worden. Het gonst door Den Burg, iedereen spreekt er schande over, maar men voelt vooral machteloosheid. Na een praatje met iemand van Staatsbosbeheer leerden wij dat de dennenbomen hier eigenlijk niet ho ren en daarom opgeruimd moeten worden. Een angstig gevoel bekruipt mij, want ik ben hier ook met geboren. Mijn „roots" liggen in Amsterdam. In gedachten zie ik de man met de zaag al de poten onder mijn stoel vandaan zagen. Wat is er toch met ons mooie gastvrije eiland aan de hand? Neemt niemand het voor de bomen op? Onze hoop was geves tigd op bijvoorbeeld het flora fauna beheer, staatsbosbeheer en andere natuurbeschermers Misschien kun nen we zelf de takken ineenslaan voor het te laat is. En als u nog van plan bent om een rondje te gaan door het bos wensen wij u veel sterkte, want je wordt er echt met vrolijker van. Lies Pieterse. Den Burg De kapel Bethel vervult een functie als buurthuis, maar Is dringend aan renovatie toe. Ook vandaag liggen de drollen weer op ons paadje en menige bezoeker moet je waarschuwen voor al dat ongemak. Normaal je auto instappen gaat ook al niet, alvorens je schoenen goed na te kijken Dus om één van onze buren te citeren (die dit bord bij zijn huis had staan) „Red ons uit de hondenpoep!" En beste Esther en Dirk, nog even dit: begin een opruimingsdienst van de hondenpoep of wordt bekeurder Gat in de markt! Aafke Geense, Den Burg. Omdat ik net als Esther woon in Oudeschild, en geloof me, dat stemt mij heus wel mild. Moet mij eventjes, met smart ook iets van het hart. Het zijn niet de honden, die ik niet kan beminnen; eerder hun bazen en bazinnen. Uiteraard niet allen over éen kam geschoren, maar sommige bazen gedragen zich niet naar behoren. Loop eens langs de school een rondje en laat dan alsjeblieft thuis je hondje. Als je mazzel hebt, kun je het rondje glijden... Nou sorry hoor, daar kun je mij met mee verblijden. Steeds zeg ik tegen mijn kinderen, richting school. Pas op poep! En poep hoort nu eenmaal niet op de stoep. 't Is toch van de gekke, dat op 't schoolterrein wij ouders met 'n poep-opruim-roos- ter bezig zijn. De verdiensten aan fabrikant en over heid, en wij de troep en de viezigheid Overigens beste allebei, mochten jul lie om werk verlegen zitten, mag je ons wekelijks helpen rondje school-stront-spitten. Karin van Empel, Oudeschild. Op 7 januari stond in de Texelse cou rant een stukje over een Canadese soldaat, Joseph A.A.R. (André) Bern- ler uit London, Ontario, Canada, hij was één van de soldaten die in mei 1945 Texel van de Duitsers verloste. Dit stukje trok de aandacht van Luuk van Lubek uit Den Burg en die stuurde het naar mij omdat ik nogal betrokken ben bij het herstel van voormalige Canadese contacten met Nederlanders. In een telefoonge sprek met André kwam naar voren dat hij diende bij The 1 st Survey regi ment. Dit was o.a belast met de af voer van Duitse soldaten, het regi ment was onderdeel van de Royal Canadian Artillery. André hoopt altijd nog eens de kans te krijgen Texel te bezoeken. Hij vond het erg leuk dat de redactie zijn nieuwjaarsgroet in de krant heeft ge zet. Intussen blijft hij geïnteresseerd in alle informatie over de oorlogstijd op Texel. Wie met hem contact wil opnemen kan dit doen op het vol gende adres: Mr J.A. Bernier, 93 Sanders Street, London, Ontario Canada. N5Z 2S5 Met dank voor plaatsing van het bo venstaande. B.J. Boers 11 Birch Street Guelph. Ontario Canada N1G 2N2. De voormalige kapel Bethel in Zuid-Eierland is in gebruik als buurthuis. Een renovatie is drin gend gewenst en gaat ongeveer anderhalve ton kosten. Op een bijdrage van de gemeente kan echter niet worden gerekend. Wel kan een lening tegen gunstige condities worden afgesloten. Bethel was van 1947 tot en met 1952 in gebruik als kerk. Sindsdien is het gebouw geëxploiteerd door en in beheer van de Hervormde gemeen te. Die wil daar echter mee stoppen. Verschillende instanties maken ech ter gebruik van het gebouw. Vandaar dat de buurtvereniging van Zuid Eierland bezig is zich om te vormen tot een rechtspersoon, zodat het beheer van Bethel kan worden over genomen. De oude kapel is toe aan een gron dige renovatie. De buurtvereniging heeft een overzicht van de kosten gemaakt en wil daarvan zo'n ƒ40.000,- voor eigen rekening ne men in de vorm van zelfwerkzaam heid. Verder wordt gerekend op sponsoring door aannemers, schen king van materialen, een bijdrage van de Hervormde gemeente, acties en subsidies van fondsen. Ook de ge meente is gevraagd om een bijdra ge. Geen dorpshuis In de laatste bezuinigingsronde heeft de gemeente het systeem van in vesteringssubsidies geschrapt. Die mogelijkheid bestaat dus niet meer. Er worden wel bijdragen verstrekt voor bouw of renovatie van dorpshui zen, maar tot die categorie kan Bet hel met worden gerekend. Zuid- Eierland is geen dorp. Het behoort tot De Cocksdorp en daar is al een voor ziening in de vorm van het Eierlandse Huis. Dat wordt beheerd door de Vereniging Gemeenschap Eierland die bij statuut heeft bepaald dat in het bestuur tenminste twee (Foto W (Pip) Bsmard) personen uit Zuid-Eierland moeten zitten. Clubs uit dit buurtgemeen schap kunnen in het Eierlandse Huis terecht. Bethel voorziet echter wel degelijk in een behoefte Gezien de grote af stand tot het Eierlandse Huis is het bijvoorbeeld voor jeugdverenigingen niet altijd doenlijk daar naartoe te gaan. Bovendien heeft Zuid Eierland een eigen toneelvereniging die los staat van die van De Cocksdorp. Daarnaast is het Eierlandse Huis, in tegenstelling tot Bethel, overdag met beschikbaar. Precedent Het college van b en w is bang dat door het verstrekken van een bijdra ge aan een buurthuis als Bethel een precedent wordt geschapen. De kans dat dan naast de reeds gesub sidieerde dorpshuizen meer accom modaties worden gerealiseerd is niet ondenkbaar. Maar b en w begrijpen de lastige situatie waarin de buurt vereniging verkeert en wijzen daar om op de mogelijkheid tot het aan vragen van een lening via de gemeente. Om daarvoor in aanmer king te komen moet wel een exploi tatierekening of begroting worden ingediend, waaruit blijkt dat de las ten van de lening kunnen worden gedragen. VERVOLG VAN PAGINA 1 „Vanaf het begin heb ik open kaart gespeeld", aldus Brügemann. „Ik heb de gemeente precies verteld wat ik van plan was. Op alle ontstane vragen heb ik binnen enkele dagen een antwoord gegeven. Uit de infor matie van de lijmleverancier bleek geen enkel risico voor het milieu." Normaal zou de bouwvergunning na drie maanden worden afgegeven. In december, dus kort voor het verstrij ken van deze periode, ontdekte de gemeente dat er tóch een milieu vergunning nodig was. In overleg met de afdeling milieu werd de aan vraag ingediend Omdat geen moei lijkheden werden verwacht, vroeg Brügemann alvast met de bouw te mogen beginnen. Hij deed de toe zegging dat hij pas met de produk- tie zou starten als de milieu vergunning binnen was. Vooruitlopend daarop nam hij alvast twee orders aan en plaatste bestel lingen voor materialen. Tot zijn verbijstering kwam vorige week het bericht dat de gemeente hiermee niet akkoord kon gaan. De procedure zou zeker nog twee maan den moeten vergen. Boos schreef Brügemann een brief aan de ge meente. „Kijkend naar de afgelopen periode van bijna een half jaar moet ik constateren dat er nog een lange weg te gaan is voordat de vergun ning rond is. Het is niet aanvaard baar nog langer te wachten. Ik heb daarom besloten de procedure te beëindigen", zo staat in de brief. „Blijkbaar kun je zoiets op Texel alleen maar snel voor elkaar krijgen via achterdeurtjes-politiek. Maar ik had geen zin in gerommel", aldus Brügemann. Volgens raadslid De Groot zou de ondernemer in Lelystad binnen zes weken (na het indienen van de bouw- aanvraag en benodigde gegevens) kunnen worden geholpen. „Lelystad is één van de opties", reageerde De gemeenteraad werkte dinsdag avond een vlotte vergadering af en dat is wel eens anders geweest. Blijkbaar hadden de hoofdrolspe lers hun lesje geleerd tijdens de bijeenkomst op De Krim op 29 januari onder leiding van de Delfzijlse burgemeester Haaks- man. Dat burgemeester Van Rappard even na tienen de bijeenkomst afhamer de. was mede zijn eigen verdienste. Hij hield de discussie opmerkelijk kort, onder meer door snel in te grij pen als raadsleden oude koeien uit de sloot dreigden te halen. De Texelse politici, die probeerden zo weinig mogelijk eerder genoemde standpunten te herhalen, accepteer den dat zonder morren. Brügemann woensdag. Een paar uur later had hij een ver helderend gesprek met de ge meente. Behalve wethouder Schil ling waren daarbij ook twee ambtenaren van de afdeling milieu betrokken. Het bleek dat de ge meente verplicht is de milieu vergunning af te wachten voordat men toestemming kan geven voor de bouw. Om „formele redenen" werd de procedure daarom verlengd. Met deze uitleg nam Brügemann genoe gen. „Het was een open en eerlijk gesprek Ik heb nu tenminste duide lijkheid." Eenmaal had Van Rappard zó de vaart erin dat hij na agendapunt 4 gelijk doorging met punt 6. Om punt 5, over de verplaatsing van de be bouwde kom, maar over te slaan, ging de raad echter te ver... Ook Pieter de Groot, die om princi piële redenen ontbrak op de „cur sus" van Haaksman, droeg zijn steentje bij aan het efficiënt verga deren De D66'er reageerde al op punt 14, terwijl 13 nog aan de orde was en had minder omhaal van woor den nodig. Overigens zaagde De Groot over het onderwerp „Aande len Bouwfonds" nog even flink door. En bij de behandeling van de onroe- rend-zaakbelasting ontstond alge hele spraakverwarring. „Ik snap niet dat mevrouw Eelman het niet snapt", riep CDA'er Kees Hin op een gege ven moment uit, tot algehele hilari teit. Erna Eelman zélf kon er ook om lachen. De rechte gaarde is niet op aarde Na een liefdevolle verzorging in het „Verpleeghuis Texel", is onze lieve man, vader en opa Hubertus Marie Moonen zacht en kalm overleden. A 12-5-1919 t 13-2-1997 A. Moonen-Witte Carolien Yasmijn Texel. 13 februari 1997 Jan Dirksoord 37, 1791 GR Den Burg. De H. Eucharistieviering zal worden gehouden op maandag 17 februari om 11.15 uur in de R K. kerk te Den Burg, waarna de begrafenis op het R.K. kerkhof zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg Heden ontvingen wij het bericht van het overlij den van onze oud-medewerker en oud-collega Huib Moonen Zijn grote betrokkenheid bij onze dienst zal ons altijd bijblijven. Directie en medewerkers Gemeentewerken Texel Voor uw belangstelling en medeleven, betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn onvergetelijke vrouw en onze lieve moeder en allerliefste oma PETRONELLA BAKKER-MOSK willen wij u heel hartelijk danken Een bijzonder woord van dank aan de artsen Van Dijk en De Grave en de heer B. Wolf voor de hulp en zorg tijdens haar ziekte Fam. J. W. Bakker 14 Februari zijn wij getrouwd: Bram Driesse Elsbeth Slegtenhorst Ons adres is: Vrouwsteenlaan 7, 1761 DL Anna Paulowna.

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 3