Wat ik zeggen wou... Geknipt 1-1-2 TEXELSE J COURANT Meer loos met de Waddenzee De dennen, gezien door toeristenogen Mijn dagelijkse dosis ontspanning >BB en SKT slaan handen ineen? Zwanenzang Via omweg naar het strand toe Nieuw gezicht rJexelaartjes Correctie vloeistof 3 voor 5,00 VRIJDAG 28 FEBRUARI 1997 neven van leze re afgelopen vijf jaar was er een jöede samenwerking tussen schelp- rvisserij en milieu. De afspraak dat van de kokkels voor vogels is en voor de vissers, werkte prima, aar nu lijkt het tij helemaal gekeerd, jgelbescherming heeft in eerste in- antie. bij monde van Nico de Haan, het NOS journaal, het jeugd- urnaal en op de radio verkondigd I de extra wintersterfte onder schol ars het gevolg was van visserij op kkels in de Waddenzee. Daarmee eft Vogelbescherming misleidende liftformatie gegeven, die niet staande tKn worden gehouden Voor de jldenwerving is daarvan handig ge- u'ifwk gemaakt. Publiekelijke Ictificatie is echter achterwege ge lieven' n de Texelse Courant van 18 februari ril. erkent Tom van der Have, mede ewerker van Vogelbescherming, ech- dat de vissers zich aan de regels uden Nu krijgt de overheid de ihuld, omdat het systeem met deugt 60%-regeling zou te grote risico's or vogels inhouden. n der Have meldt er met bij dat ikkelbestanden ook zonder visserij ier grote schommelingen vertonen, rwijl het aantal scholeksters redelijk instant is De kokkel is een onbe- luwbare voedselbron en schol- isters hebben alternatieven zoals jkgapers, nonnetjes, raardschedes en zeeduizendpoten, et aantal scholeksters wordt vooral ipaald door de winterkou. Duurt de jnter te lang, dan verdwijnen ze ssaal uit de Waddenzee, [et werkelijke probleem is dat er Builen verantwwrdelijkbeid ran de redactie sinds 1988 geen broedval van enige betekenis meer is geweest. Daardoor is van een normale situatie zoals in de jaren '80 al sinds 1990 geen sprake meer. Het ziet er naar uit dat er meer aan de hand is in de Waddenzee. Volgens Van der Have verschijnt bin nenkort een rapport van Texelse on derzoekers over de sterfte van schol eksters in 1991. Is hiervan weer de bedoeling de pers te halen en leden te winnen? In 1991 waren er nog geen overheidsbeperkingen. Door de Structuurnota is dat veranderd. Indien de nota al in 1991 van kracht zou zijn geweest, was er dat jaar met gevist Dit geeft aan dat de Structuurnota goed werkt. Laat de onderzoekers zich maar be zig houden met de oorzaken waarom de laatste jaren geen grote broed- vallen meer in de Waddenzee voor komen. Ongetwijfeld zullen sommige Texelse onderzoekers, die bekend staan om hun voortdurende nega tieve uitlatingen over visserij in de media (laatst nog in de Volkskrant van 15 jan het standpunt van Vogel bescherming van harte ondersteu nen. Over de objectiviteit van het on derzoek maken wij ons grote zorgen. Wordt in het rapport ook ingegaan op de gevolgen van de lozing van het uiterst giftige nonylfenol, vermoede lijk gebeurd toen op 20 december 1988 bij ruwe zee in het Boomkensdiep boorafval werd over gepompt? Heeft deze lozing, die tot grote sterfte heeft geleid onder zee vogels, ook gevolgen geh^d voor de reproductie van schelpdieren? Ook in zijn opmerkingen over zeeg ras slaat Van der Have de plank mis. In de periode 1992 t/m '95 is totaal 3.3% van de Waddenzee bevist. Dat kan nauwelijks invloed hebben op de ontwikkelingsmogelijkheden van zeegras Mijn conclusie is dat het huidige be heer, met reservering van voedsel voor vogels en het sparen van zeeg rasvelden goed werkt en voldoende moet zijn. Of is het voor Vogel bescherming nooit genoeg? D.A. Schagen, schipper TX 53, Oudeschild. Als met-Texelaar wil Ik ook reageren op het kappen van het dennenbos. In 1996 bezochten wij het mooie ei land Texel. Wij genoten van wat het eiland te bieden heeft, van haar be woners, specialiteiten en natuurlijk de natuur, dus ook van het dennenbos. De sfeer die het bos heeft is overwel digend Het heeft een bepaalde geur, het is rustgevend en stelt je in de gelegenheid even aan de realiteit te ontkomen, even weg te dromen. He laas lieve mensen, dromen zijn be drog! Het dennenbos wordt gekapt omdat het niet „echt Texels" zou zijn. Van origine zouden er volgens zeggen, alleen maar loofbomen voorkomen op Texel. Als niet-Texelaar vraag ik mij af: wat is écht en wat met? Vol gens mij is het meer een kwestie van: wat vindt men wat echt Texels is en wat niet? Je zou je ook af kunnen vra gen hoe bepaalde dingen op een ei land terecht komen. Nog alle dagen geniet ik als toerist van mijn „echt-Texelse" deken ge maakt van „echt-Texelse" schapen wol. Maar... hoe komen die schapen op Texel? Misschien zijn ze, net als die dennen ooit eens meegenomen door mensen. Maar hoe komen die mensen op Texel? Wellicht denkt u nu, die niet- Texelaar kijkt er helemaal verkeerd tegenaan Wel dan heeft u het mis, want ik heb met bewondering naar uw met echt-Texelse Dennen gekeken. En heb daar toch een heerlijk „Texelgevoel" aan over gehouden. Je zou je dus ook af kunnen vragen of de mensen die de besluiten nemen over of er iets op Texel „echt" is of met, zelf van origine wel Texels zijn! Hopelijk voor u, als echte Texelaars, besluiten zij om niet nog méér kwijt te willen. Maar dit wilde ik even kwijt Ik wens u allen nog heel lang het „echte Texelgevoel" toe!! Van een toerist uit Friesland, Ria Scholman Baard (Friesland) Rijdend van Oudeschild via Schilder end naar Den Burg waan ik me in een verkeerssimulator van de ANWB, het is fantastisch' ats Kabelkrant Texel (SKT), zon- 23 februari, onder de kop: ledaktionele visie op de aktualiteit" l\„Gehak op SBB is niets meer dan linaire stemmingmakerij door korl- :htige typetjes en clubjes met hun edkope, populistische ingezonden leven." Ms dit uw visie is op de mensen, waaronder ook ik, die met reacties in f de TC op de onbegrijpelijke houtkap Wén SBB kwamen, dan kan ik u zeg- n dat dit net zoals de houtkap van IB te gek voor woorden is wat u hier kraamt, Kabelkrant Texel! „Het zijn niet onze dennen, maar van SBB en ze verdwijnen ook it." in ik nu blind, redactie SKT? SBB verdient ons respect i.p. v. kri- k; zachte heelmeesters maken nkende wonden. Zoals de bond tegen het vloeken zegt: word geen naprater, SKT. Deze paar zinnen, de kabelkrant Texel noemt het een visie, vind ik van zo'n laag gehalte dat ik de kabelkrant vraag voortaan af te zien van deze lulkoek. De reactie van twee SBB-medewer- kers op alle „Wat ik zeggen wou. stukjes betreffende de houtkap vond ik van zo'n arrogantie getuigen dat ik mij afvraag of een discussie nog wel zin heeft. Het is allemaal waar dat straks het bos er weer leuk uitziet (20? 50? jaar). Wat men bij SBB met begrijpt is de vraag: waarom niet een normale dunning in plaats van deze kaalslag9 Geef daar eens antwoord op en niet dat kant-en-klare praatje van uw hoofdkwartier Uw kortzichtige type, Marcel Wernand, Den Burg Van de wilde zwaan vertelt de le gende, dat ze maar éénmaal in hun leven zingen: als ze gaan sterven. Zo zingt ook dhr. Klaassen, naar eigen zeggen dus één keer in het openbaar, aan het eind van zijn actieve periode bij Staatsbosbeheer. Zijn lied heette: „SBB zingt voor (bijna) iedereen" en stond in de Texelse Courant van 21 februari jl Nu lijkt dat „voor iedereen" wat overdreven gezien de reacties in deze zelfde krant. Maar daarover gaat het nu niet. In zijn bijdrage staan namelijk enkele grove onjuistheden, gericht aan mijn adres. 1. Het beheersplan uit 1991 is in de raad besproken en Van der Kooi zat daar als gemeenteraadslid bij. Inderdaad, dat zat ik. En met mij mevr. Krijnen, toen wethouder van Texels Belang en-nu medebestuurslid van de Historische Vereniging en ook dhr. G Jansen, toen gemeenteraads lid voor het CDA en jarenlang voor zitter van de Historische Vereniging Heeft deze vereniging dus raads- breed zitten slapen? Nee, zeker niet! maar de raad had er gewoon mets over te beslissen. We mochten er bij wijze van gunst ons zegje over doen Dhr. De Vrieze, regiohoofd van SBB, stelde heel nadrukkelijk en nu citeer ik de Texelse Courant van 4 oktober 1990 (met 19911): „Een beheersplan is een intern, zakelijk stuk"; en: „Door het beheersplan openbaar te maken tracht SBB een inzicht te geven in het beleid voor de komende jaren. Deze procedure zal NIET, zoals bij ge meentelijke of provinciale bestem mingsplannen, EEN INSPRAAK KARAKTER hebben." 2. Van der Kooi heeft mets over dit plan gezegd. O, nee? Ik citeer opnieuw de T.C.nu van 25-10-1990, daar staat: „Gerard van der Kooi (PvdA) KRAAKT het concept-beheersplan: „slordig, onduidelijk en vol innerlijke tegenstrijdigheden. Ik krijg het gevoel alsof het een intern stuk betreft dat te vroeg naar buiten is gekomen. Van der Kooi miste het aspect beleving in de nota en vond dat Texelaars teveel dreigen te worden beperkt op hun eigen eiland. Eigenlijk zouden de Texelaars een speciaal plaatsje moe ten hebben in het plan Einde citaat. Met dank aan onze bibliothecaresse Mary Bakker Van zwijgen of instemming gesproken! Ik meen er goed aan te doen om de lezer deze informatie niet te onthou den. Tot ziens allemaal op de gespreksavond (26 maart) en ga vooral zélf nog in het bos kijken! G. v.d. Kooi, Rozendijk Auto's ontwijken, remmen, extra gas- geven wie het snelst door het midden kan, een beetje vliegen, bromers die harder gaan, het is net Russische roulette Prachtig! Net geen spiegel van de tegenligger, jammer, je kan er een computerspelletje van maken: 10 punten voor een spiegel, 20 punten voor een koplamp en 100 punten voor total loss. Wat te denken van het mi lieu. Gasgeven, remmen, extra gas- geven, want ja, je moet elkaar ontwij ken niet. Geweldig! Zeker als je bedenkt dat er maar zes bedrijven in Oudeschild zitten met groot wegtransport (A. Bakker, Daal der asfaltmolen, Kikkert fietsen- verhuur, RAB, Slegtenhorst en Tatenhove) die niet meer over de staatsbosbeheer enige weg met keiharde bermen van de Hogeberg mogen. Maar ondertus sen ziet het Schilderend blauw van de rook. We rijden „vrolijk" verder, want na de laatste bult kan er weer wat gas bij op deze zeer brede verkeersader Aan gekomen bij de meest overzichtelijke kruising en minst drukke rondweg van Den Burg, kijk ik links op glimmend blik en een boom en rechts op min der glimmend blik, terwijl er om me heen en voorlangs enorme zwermen fietsers vliegen, dat maakt het ver keer nou zo leuk. Welnu, gemeente Texel, er is een nieuwe ANWB telefoonlijn waar men kan klagen over onoverzichtelijke verkeerssituaties, maar laat het niet zover komen Een dagelijkse Schilderendgebruiker, Wie wil wandelen bij paal 15 moet een flinke omweg maken. We gens herstratingswerkzaam- heden heeft firma Westertaken de Rozendijk opengebroken, waarbij ook de toegang naar het Westerslag is meegenomen. Via de Randweg of op de fiets kan paal 15 wel worden bereikt. De stremming van dit stukje duurt echter maar kort In zeven weken tijd wordt in de richting van de kruising met de Smitsweg ge werkt aan de aanleg van een nieuwe bestrating zonder kuilen, al werkten die onbedoeld aardig als snelheidsremmers... (loto Tessa van Dooien) Het nieuwe logo van Staatsbosbeheer. Motto.Snoeihard werken aan een Overzichtelijk bos''. (Onrworp Henk Stark) Als een bedrijf of instantie zo rigoreus het roer omgooit, hoort daar ook een heel nieuwe uitstraling bij. Daarom stuur ik hierbij een aanzet voor een SBB voorlichtingscampagne. Die moet wel snel in gang worden gezet - vóórdat de toeristen komen en iets tegenstrijdigs mochten ontdekken.. Henk Stark. Oosterend 5ie Wellen der Nordsee plat Pschern ruhig an den Strand, las I sen sich von dem Wind nicht be- eindrucken. Dennoch haben sie einigen Tang und Treibholz an den Strand gespült. Hinter der nachsten Biegung tauchen an dere Unentwegte auf Drei Jun- gen kommen uns entgegen. un- ter witzigen Pudelmutzen mit bunten Bommeln. Sie könnten glatt aus dem Marchenland kommen - erlaubt ist, was den Kopf warm halt. Texel im Winter - ein Erleb- nis mit den Elementen. Wer sei nen Kopf einmal grundlich von Alltagssorgen und Weihnachts- 1 streB befreien will, der sollte an einem kalten Wintertag eine Strandspaziergang auf de Nordseeinsel unternehm ,,Wie zijn hoofd eens grondig van de alledaagse zorgen en kerststress wil bevrijden, zou op een koude winter dag een strandwandeling op Texel moeten maken. Succes gegaran deerd." Deze aanbeveling staat in een lovend artikel over het eiland, dat door onze abonnee C AlkemauitDe Koog uit een Duitse krant werd ge knipt. Van het concert des levens krijgt niemand een program. ta een periode, waarin haar gezondheid snel achteruit ging, is in alle rust toch nog plotseling verleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoon- noeder, dochter, zuster, schoonzuster en tante Anne Alida Hendrica Helmhout - Kievit Den Burg (Texel), 13 oktober 1935 t Alkmaar, 25 februari 1997 Alkmaar: Oeds Helmhout Lida en Arjan Den Burg (Texel): A. Kievit - Krijnen Dirk en Hannie Karin Anita I826 AX Alkmaar, Schouwstraat 34. 3e crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Als je in je leven, liefde en warmte hebt gegeven, als je in tijden van verdriet, toch nog naar de zonzij ziet, als je een goed voorbeeld geeft, heb je niet voor niets geleefd. |jMet droefheid geven wi| kennis dat dinsdag morgen jl. is overleden onze nicht Annie Kievit echtgenote van Oeds Helmhout tante Nies Dirk en Tine Wil en Frans Dick en Annelies Nel en Cor Piet 90 rtha Drijver-Bremer „De Witte Lieuw", viert op ensdag 5 maart haar 90° verjaardag Wilt u haar citeren, dan kan dat! ent van harte welkom bij „Paal 9" tussen 16.00 en 30 uur. 90 Hierbij wil ik eenieder bedanken voor het medeleven na het overlijden van mijn vader KLAAS LAP Biem C. Lap Kzn. Op woensdag 5 maart a.s. hopen onze geliefde ouders en grootouders Cornells Timmer en Catharina Mechielsen hun 50-jarig huwelijk te vieren Onze wens is deze bijzondere gebeurtenis met fami lie en vrienden te vieren. Oosterend: Oosterend: Abidjan. (Ivoorkust): Wolphaartsdijk: Oosterend: Woudrichenr Kees Marieke en Stef, Tineke Fam en Jan Robert, Sil en Lieneke, Bart Meyni en Dave Thomas, Oliver Ko en Joke Jochem, Louk Ruud en Frida Saskia, Martine, Cintha Hans en Inge Yoram, Jarno, Aron U kunt hen feliciteren op 5 maart van 16.30 - 18.00 uur in dorpshuis "De Bijenkorf". Oranjestraat 211794 BB Oosterend. Na 7 weken ben ik terug op „Operen". Alle belangstelling in de vele vormen is als rugge steun ervaren! Daarvoor mijn hartelijke danki Piet Luyckx Bezoek is natuurlijk welkom, maar liever de eerste weken nog niet en t.z.t. graag eerst een telefoontje Hierbij wil ik iedereen bedanken voor de belangstelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij thuis komst. Ook namens Piet en de kinderen. Zina v.d. Star-Lap 2 maart 1997 40 jaar een paar Jaap en Annie Bakker- Veeger Hartelijk gefeliciteerd namens ons allen. Hans, Yvonne. Sander, Iris Lydia, Henk, Irene, Jessica Karei Irma, Marty, Stefanie, Ruben Evelien, Jefta Annemieke, Rob Eddy, Nicole Stefan, Linda Wij zijn rondom gelukkig met de geboorte van onze dochter en zusje Noa Maria Johanna 24 februari 1997 Henke Huitema Brigitte Huitema- Brandsen Sèm Kroonstraat 8, 1724 RM Oudkarspel. Tel. 0226-318417. Langs deze weg -helaas wat onpersoon lijk- heel hartelijk dank voor de zeer vele blijken van medeleven, in wat voor vorm dan ook, tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Het was en is hartverwarmend en genezing bevorderend Pastor Piet Kolkman INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur cn woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ8,00 tot en met 3 regels. Per regel meer: 2,65 (incl. luw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto ƒ15,- excl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. Voor bedrijven: 1M-TEXELAARTJE op aanvraag. Elske heeft een broertje en wij hebben een zoon Olaf Olaf Hendrik Olaf is geboren op 24 februari 1997 om 23 35 uur in het Gemini- ziekenhuis te Den Helder. Hij weegt 3810 gram. Ben. Onnoline en Elske Zegeren Kogerstraat 80, 1791 EV Den Burg. S 314329. Tussen 13.00 - 16.00 uur wordt er geslapen ledereen wil ik heel hartelijk bedanken voor de vele post, attenties en belangstelling tijdens het verblijf in het zieken huis en bij thuiskomst. P van der Vis-Eelman Hierbij wil ik iedereen bedanken voor de belangstelling, tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij thuis komst. M. Bruggenkamp-Eelman Actie! Zolang de voorraad strekt spijkerbroeken, he ren- en damesmodel, nu 29,95. Ook in korte lenge- maten. Rabbit Habit. De Zandloper loopt weer Vrijdag 28 febr v.a. 17.00 u. zijn wij geopend. Bad- weg 2, De Koog, tel. 327058. Weet u het nog? Morgena vond, 20.00 uur, bgm. De Koninghal winteruitvoe- ring K.T.F. Nog kaarten verkrijgbaar bij: Zegel (Marten Classics), Wever straat 32 en Weikoop, Waalderstraat of aan de zaal. 6. 7 en 8 maart: grote occasionshow. Automo bielbedrijf Jan Reij. Wij zijn weer open! Res taurant 't Bikkelement, Kikkertstr 19, De Cocks- dorp, tel. 0222-316347 Maandag 3 en dinsdag 4 maart a s. zijn wij geslo ten. Artima. Erwtensoep uit eigen keu ken Restaurant 't Bikke lement, Kikkertstr. 19, De Cocksdorp, tel. 0222 - 316347. 21 februari - 21 maart '97: tulpentijd. Bloemisterij Bert van der Wal Klif 23, zo gek nog met Wij zoeken voor enige avonden in de week ent housiaste medewerk- (st)ers voor de bedie ning. Tel. 319515, vragen naar Marjo of Sieme Jan. Meeneemmaaltijden, lek ker en gemakkelijk. Res taurant 't Bikkelement, Kikkertstr. 19, De Cocks dorp. Tel 0222-316347. „Jaren'70-disco", zater dag in Question Plaza metd.j Martin Trap. Gratis toegang. De disco is ook vrijdag geopend T.ka. versn.br. Honda MB in goede staat Rede lijke prijs Tel. 314317. Wij zoeken iemand die ons enige uren per week in de bediening kan helpen. Restaurant 't Bikkele ment, Kikkertstr. 19. De Cocksdorp. Tel. 0222- 316547. Actie! Zolang de voorraad strekt spijkerbroeken, he ren- en damesmodel, nu 29,95. Ook in korte lenge- maten. Rabbit Habit. De Zandloper loopt weer Vrijdag 28 febr v.a. 17.00 u. zijn wij geopend. Bad- weg 2, De Koog, tel. 327058. Weet u het nog? Morgena vond, 20.00 uur, bgm De Koninghal winteruitvoe- ring K.T.F. Nog kaarten verkrijgbaar bij: Zegel (Marten Classics). Wever straat 32 en Weikoop, Waalderstraat of aan de zaal. 6, 7 en 8 maart: grote occasionshow Automo bielbedrijf Jan Reij. Wij zijn weer open' Res taurant 't Bikkelement, Kikkertstr. 19, De Cocks dorp. tel. 0222-316347. Maandag 3 en dinsdag 4 maart a.s zijn wij geslo ten. Artima. Erwtensoep uit eigen keu ken Restaurant 't Bikke lement, Kikkertstr. 19, De Cocksdorp. tel. 0222 - 316347 21 februari - 21 maart '97 tulpentijd. Bloemisterij Bert van der Wal. Klif 23 zo gek nog niet Wij zoeken voor enige avonden in de week ent housiaste medewerk- (st)ers voor de bedie ning Tel 319515, vragen naar Marjo of Sieme Jan. Meeneemmaaltijden, lek ker en gemakkelijk. Res taurant 't Bikkelement, Kikkertstr 19. De Cocks dorp Tel. 0222-316347. „Jaren'70-disco", zater dag in Question Plaza metd.j Martin Trap. Gratis toegang De disco is ook vrijdag geopend. T.ka versn.br. Honda MB in goede staat. Rede lijke prijs. Tel. 314317. Wij zoeken iemand die ons enige uren per week in de bediening kan helpen Restaurant 't Bikkele ment, Kikkertstr. 19. De Cocksdorp. Tel. 0222 316547 IM TEXELAARTJE 2,SO per stuk Weverstraat 17A Uitgebreide collectie aero bic-, gym-, en balletkleding vindt u bij Mantje Sport. Aangeb talencursussen in 127 talen op cass., enz 75,-. ook voor buitenl., 21 danscursussen op cass., enz., ƒ125,- Tel. 070- 3638667 3894543 U komt toch ook op de Diner-Dansant-avond in De Lindeboom op zater dag 8 maart? Antennes - SCT 311 777 Slechts tijdelijk verknjgbaar Winnie de Poeh op koop video. Natuurlijk bij Nauta CD. Groepsaccommodatie Zwaluwhof zoekt per 1 apnl nog enkele mede werkers voor de wissel- dagen. Goede verdiensten! Tel 317519 Welder-Shop-Texel. Oer degelijk sierhekwerk, geen Russisch produkt, maar made in Texel. De Mercedes onder de hek werken. Gevraagd: Texelse skeur- klender '87/'88 Tineke Roeper, tel. 023-5270043. Géén toegangskaarten horecabeurs? Maar wel horeca/recr- bedrijf!! Bel 327000 DAAR RED JE LEVENS MEE Actie! Zolang de voorraad strekt spijkerbroeken, he ren- en damesmodel, nu 29,95 Ook in korte lenge- maten. Rabbit Habit. De Zandloper loopt weer. Vnjdag 28 febr. v a. 17.00 u. zijn wij geopend Bad- weg 2, De Koog, tel. 327058 Weet u het nog? Morgena vond, 20.00 uur. bgm De Koninghal: winteruitvoe- ring K.T.F. Nog kaarten verkrijgbaar bij: Zegel (Marten Classics), Wever straat 32 en Weikoop, Waalderstraat of aan de zaal. 6, 7 en 8 maart, grote occasionshow Automo bielbedrijf Jan Reij. Welder-Shop-Texel las- bedrijf, verkoop van alle metalen, hoogovens-staal, wegbrengservice ƒ15,00. Henk Hennink, Bosrand- weg 520, 1796 NL De Koog. tel. 317853. fax 317270, bgg: 06- 52815081. Wollen truien nu v.a. 50 gulden! Mantje Sport. Te huur of te koop: snack bar in De Koog, prijs n.o.t.k. Tel. 317786. Gezellig hoor! Die Diner- Dansantavond, 8 maart in De Lindeboom. Actie! Zolang de voorraad strekt spijkerbroeken, he ren- en damesmodel, nu 29,95. Ook in korte lenge- maten. Rabbit Habit. T.k.gevr combi-koelkast en een fietsenrek. Tel. 316369

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 3