11 Makelaar Duin weer per auto bereikbaar ZDH plaatst zich voor nacompetitie Sportraad heeft nog steeds een doel" Weekend spektakel op de kartingbaan TEXELSE COURANT Bedrijvig heid Weer raar einde aan WBSV-De Koog Sieme Zijm in Olympisch team Heren Deuce winnen weer Wedstrijden in manege Akenburg 55 Dreambikes weer naar Texel Koger stratenloop voor vijfde keer Voetbaluitslagen Bednjvigheid Jong stel koopt Juliana-restaurant Kantoor Zwaanstraat wordt restaurant Zaalvoetbalprogramma Afzwem mers Cailuna Cailuna vijf dagen dicht voor onderhoud Vinke weer de snelste tijdrijder BEZORGERS TEXELSE COURANT Geen krant gekregen? Bel uw bezorger WOENSDAG 7 MEI 1997 n Duin poseert met medewerker Martijn Eelman voor het nieuwe kantoorpand, dat aan Keesomlaan gezichtsbepalend wordt voor de entree van Den Burg <Fo'° Frans nopmun) lel eerste huis heb ik hier alweer jkocht en de WOZ-hertaxatie irgt ook voor de nodige drukte, e hoeven ons hier niet te verve- Glimlachend constateert Jan uin dat hij nog nauwelijks tijd ■eft gehad om de verhuisdozen tte pakken. Afgelopen week ver- nldede makelaar zijn kantoor aan Zwaanstraat na 17'/2 jaar voor >n gloednieuw pand aan de eesomlaan. laren geleden het Duin zijn oog illen op deze lokatie aan de rand m Den Burg, Omdat lange tijd on- idelijk bleef hoe het gebied tussen rimalaan en Keesomlaan zou wor- den ingevuld, kon hij zijn plan niet uitvoeren „Kansen om me ergens anders te vestigen deden zich de af gelopen jaren genoeg voor. Maar steeds hield ik deze plek in het ach terhoofd", aldus Duin. Belangrijkste reden om te verhuizen was de moeilijke bereikbaarheid van zijn kantoor in het centrum van Den Burg „Per auto was de Gasthuis straat mi|n enige toevoerweg. Jam mer dat ik met heb bijgehouden hoe vaak die in de loop der |aren is opge broken Vaak waren de straten ook geblokkeerd door het lossen en laden van vrachtwagens. En als de klant dan eindelijk mijn kantoor had bereikt, kon-ie z'n auto niet kwijt Gezellig Volgens Duin verslechterde die situa tie sinds de herinrichting van de Groeneplaats. tien jaar geleden. Toch zat hij middenin het dorp niet ver keerd „Het was in elk geval een heel gezellige buurt. Met de omwonenden en naburige bedrijven hadden we leuke contacten. Daarnaast trok de etalage met te koop staande wonin gen altijd voor aanloop. Toen ik daar mee begon, sloeg het in als een bom. Maar kijkers zijn niet altijd kopers. Duin wijst erop dat veel klanten hem gericht bezoeken voor informatie of het afsluiten van een koop- of verzekeringscontract. In toenemende mate gaat het daarbij om woningen in de recreatiesector. „Ik heb heel veel huizen verkocht voor de Texelse markt. Door de opkomst van project ontwikkelaars is die handel de afge lopen jaren minder geworden In het toerisme zit echter nog voldoende brood." De Zwaan In de zomer van 1979 begon Jan Duin op de bovenverdieping van zijn woning aan de Schoorwal met zijn makelaarsloopbaan. In de begintijd combineerde hij dit werk nog met het opstellen van begrotingen voor het aannemersbedrijf van zijn vader. Maar al snel stond de beëdigd make laar op eigen benen. Eind '79 kocht Duin café De Zwaan van Henk Spigt In het gedeelte dat voorheen dienst deed als ruimte voor vergaderen en klaverjassen, vestigde hij zijn kantoor „Het café hebben we eerst nog zelf geëxploiteerd met Luc Kellner en Jan Boogaard. Daarna is het verpacht aan verschillende personen met wis selend succes. Uileindelijk kwam Hans de Beer, die er iets moois van heeft gemaakt. Ik kende hem nog als tegelzetter en opperman uit vaders bouwbedrijf. Een harde werker, die méér in zijn mars had De Beer huurde het café eerst 5Vi jaar, daarna kocht hij het hele pand en was Duin de huurder van het kantoorgedeelte Eigenlijk zou dat slechts voor een paar jaar het geval zijn, maar omdat de verhuizing naar de Keesomlaan langer duurde dan verwacht, gingen ook daar 5V4 jaar overheen Natuurlijk Duin toont zich zeer in zijn nopjes met het nieuwe kantoor. Dat is overigens nauwelijks ruimer dan aan de Zwaan straat „Hoeft ook niet. We waren daar met uit ons jasje gegroeid." Duin, echtgenote Gemma en mede werker Marti|n Eelman beschikken er over royale werkplekken De opval lende glazen entree -tevens wacht ruimte voor klanten- vormt het visite kaartje Het hele pand. inclusief achtergelegen woonhuis, is op tradi tionele wijze gebouwd van natuurlijke materialen Zo is gebruik gemaakt van poreuze gebakken steen, hout, terracotta vloer en in het terras zijn oude klinkers van de Rozendijk ver werkt De tuin loopt af naar een na bijgelegen kolkje De buitenmuur is in „kettingverband" gemetseld, een methode die in de jaren dertig popu lair was De bouw werd uitgevoerd door -uiteraard- Duin Bouwbedrijf naar een ontwerp van architect Jan Beerlmg. „Door de traditionele aanpak heeft het wel wat langer geduurd", zegt Duin. Hierdoor heeft het pand veel vocht te verwerken gekregen Nog steeds drupt in het woonhuis elk et maal een viskist vol water. In juni gaat de familie Duin helemaal over Tweemaal vijfenveertig minuten, dacht de scheidsrechter. Alleen het restant van twintig minuten, meenden de voetballers. Belde partijen kwamen niet tot elkaar, zodat WBSB-De Koog opnieuw een curieus einde kende. De voorgeschiedenis: op 10 novem ber vorig jaar speelden beide team tegen elkaar Twintig minuten voor het einde, bij een 0-1 stand, kwam invaller Pieter List van De Koog on gelukkig in botsing met een tegen stander. Hij slikte zijn tong in, waarop de wedstrijd werd gestaakt Dankzij vakkundig ingrijpen van een team genoot en de medici in het ziekenhuis van Purmerend kon de jonge List la ter op de dag met alleen een lichte hersenschudding weer naar huis. Afgelopen zondag stond - zoals schriftelijk door de KNVB was beves tigd - het restant van de wedstrijd op het programma. Alleen wanneer De Koog nog drie doelpunten zou sco ren, kon een periodetitel worden ver overd Een scenario waarin niemand meer geloofde, zodat de animo ge ring was. Bijgevolg reisden slechts tien spelers af om hun sportieve plicht te vervullen. Onder hen niet meer dan vier basisspelers. Na een verlate aankomst bleek de scheidsrechter in de veronderstelling dat er een volledige wedstrijd op het programma stond. „De tegenstan ders wisten beter, maar zij wilden natuurlijk wel voetballen", vertelt de als speler meegereisde secretaris Jan van Beek. „WBSV stond immers met 1-0 achter." De discussie die vervolgens ont stond, leidde tot niets. Morrend betra den de Kogers daarom het veld, vast- >tgaat goed met de voetballende [broeders Zijm. Een paar dagen idat Kasper (17) te horen kreeg li hij volgend seizoen welkom is de jeugd van eredivisieclub renveen, vond Sieme (19) een odiging in de bus voor het pisch elftal. nationaal team voor spelers tot 20 doel eind mei mee aan een toer- (i het Franse Toulon. Andere ■mers zijn ondermeer de genoten van Frankrijk, Co- en Mexico. Het betreft een 'ge selectie. Wat dat precies eerste week van mei lag de kring- letitie tennis stil. Wel zijn in het "kend vijf wedstrijden gespeeld het district. De dinsdag-dames Ie klasse) verloren met 6-0 van Incum en staan daardoor wat rukkelgker op de laatste plaats. ~n 1 heeft met 4-2 van Wieringer- rd gewonnen. Daarmee hebben alle lot nu gespeelde wedstrijden "end kunnen afsluiten. In de pun- ranglijst moeten zij echter nog wel paar rivalen boven zich dulden, ren 3 liep in Den Helder tegen zijn Ie nederlaag op, terwijl de zon- ■dames zich door een 4-2 winst Sluis uit Slootdorp nog tot de sub- mogen rekenen. ;:n. Dames fdi.) Deuce 1 - Castncum -6, Heren (za Wienngenv 1 - Deuce Deuce 2-ZAP 1:0-6 Topspin 6 3:4-2 inhoudt en of hij wellicht in een later stadium nog zou kunnen afvallen, is Zijm niet bekend. De brief van de voetbalbond betekent in ieder geval een hart onder de riem voor de AZ-speler, die het bij zijn club beduidend minder voor de wind gaat De coaches van de Alkmaarders - die stijf onderaan staan in de eredivisie - hebben hun hoop gevestigd op de oude garde. Samen met de andere (jonge) slachtoffers van deze beslis sing speelt Zijm in het tweede elftal. Hoewel hij sinds enkele weken weer regelmatig als wisselspeler wordt toe gevoegd aan de selectie van het eer ste team, kan de Texelaar moeilijk tevreden zijn. Klagen doet hij echter niet, de consequentie van het spreek verbod dat alle AZ-spelers kregen opgelegd. Het is niet voor het eerst dat Zijm kans maakt op het oranjeshirt. Tot vorig jaar was hij een vaste keuze in het Nederlands team voor spelers tot 18 jaar. Maar sinds hij uit de gratie was geraakt bij zijn club, leek het uitgeslo ten dat de coaches van vertegen woordigende elftallen nog bij hem zouden aankloppen. Dat dit nu tóch gebeurt, is een flinke opsteker. „Ze zijn me gelukkig niet vergeten", aldus een opgeluchte Zijm. Ponyclub de Kleppertjes en landelijke rijvereniging de Waddenruiters hou den zaterdag onderlinge wedstrijden. Het evenement start om 9.30 uur met dressuurwedstrijden, vanaf 14.15 uur wordt er gesprongen Lokatie is ma nege Akenburg. Tijdens de Sportraadvergadering die maandag om 20.00 uur in de kantine van Ons Genoegen wordt gehouden, wordt de nieuwe doelstellingennota gepresenteerd. Het is een compact en duidelijk boekwerkje geworden. Herziening van het oude exemplaar uit de ja ren zestig was dringend nodig. Texel is aardig bedeeld met sport accommodaties en -verenigingen Heeft een Sportraad nog wel een doel' „Jazeker", vindt bestuurslid Henk de Vries, die de regie over de nieuwe doelstellmgennota had. „Je merkt het al aan onze activiteiten." In het succes van vorig jaar fun- rtde kartingbaan op Akenbuurt weekend weer als strijdperk r ..dreambikes". Waarschijnlijk en meer dan 40 liefhebbers deze kleine, snelle motorfiets- naar het eiland. De races zijn dag, maar vrijdag arriveren de ste deelnemers al om te trainen. dreambike-spektakel was vorig een uitprobeersel, dat in goede (de viel bij zowel deelnemers als iek. Vele nieuwsgierigen wisten *9 naar Akenbuurt te vinden om deze onbekende tak van motors- tennis te maken. Ook voor de 18 was het nieuw, want de kers- e bond Dreambike Racing Ne- and organiseerde voor het eerst nationale wedstrijdserie, animo is dit jaar flink toegenomen, mevrouw A Vacirca van im- n h uit Oss. „Bij de tot nog Benouden wedstrijden hadden we I zoveel deelnemers als vorig i n De rijders pakken het ook moneler aan. Ze komen met its"0n mater'aa'busjes naar de 0nm|.iéén Texelaar aan de start: Hakker uil Den Hoorn. PjMnjd op Texel is de vierde die voor het Nederlands kam pioenschap. In maart en april is al gereden in Stadskanaal, Amsterdam en Venray. Totaal prijken acht races op de kalender Op Texel wordt ge reden in de klassen junioren (7 t/m 13 jaar), zelfbouw t/m 70 cc, fabrieks- klasse standaard en fabrieksklasse modified (maximum cilinderinhoud 40 cc). Karting-exploitant George Dekker ontvangt de dreambikes graag, hoe wel het evenement valt in het drukke Hemelvaarts-weekend. „Op de wedstrijddag is er geen verhuur van karts. Maar dat heb ik er voor over Het is een interessant gebeuren dat veel aandacht trekt." Zaterdag kan het publiek tussen de trainingen van de minimotors door wél met huurkarts de baan op. Om het half uur is dat het geval Zondag begint om 9 00 uur met een keuring van fabrieks- en zelfbouwmachines, om 10 00 uur gevolgd door een vrije training en om 11.00 uur door de „pole position"-trainingen. De vlag voor de eerste manches valt om 12 00 uur Na de pauze, die duurt van 12 50 tot 13.35 uur. worden 's mid dags in elke categorie de tweede en derde manche verreden. De races zijn om 15.30 uur ten einde; de prijs uitreiking is om 16.00 uur. adviserende zin is de Sportraad be trokken bij vervanging van De Ferrever en ontwikkeling van een sportpark in Den Burg Zuid. „Er is natuurlijk wel veel veranderd verge leken bij de beginjaren. De oude nota had een belerend toontje over wat er op sportgebied was en wat er zou moeten komen." Zaken als recreatie- werk zijn uit het pakket van de Sport raad verdwenen en nieuwe sporten hebben zich aangediend De Sportraad houdt zich jniet langer bezig met het ontwikkelen van nieuwe sporten op het eiland. „Als er initiatieven zijn, dan verlenen we steun." Er is extra aandacht voor nieuwe doelgroepen, zoals senioren en gehandicapten. „Mensen krijgen méér vrije tijd en we verwachten dat die deels wordt ingevuld met sporten. Daarvoor is ruimte nodig en moeten mogelijkheden worden geboden." Naast presentatie van de nota wordt Maurice Riemens uit De Koog voor gedragen als nieuw bestuurslid die de watersporten vertegenwoordigt. Hij volgt daarmee André van den Berg op, die wegens drukke werkzaamhe den moest afhaken. Voor de catego rie „kleine balsporten" (o.a. tennis, jeu de boules en golf) wordt nog een vertegenwoordiger gezocht. Na het huishoudelijke gedeelte zal „sporthater" Harry de Graaf de aan wezigen vermaken met zijn visie op sport en de beoefenaars. Om op Hemelvaartsdag wat meer „reuring" in De Koog te hebben, organiseerde ondernemer Koos Ruiter enkele jaren geleden een stratenloop. Het initiatief sloeg aan, zodat donderdag om 14.00 uur alweer voor de vijfde maal het startschot klinkt. Gert Pansier, ambtenaar sportzaken van de gemeente, zal de deelnemers aan de vijf (één ronde) en tien kilome ter (twee ronden) op weg schieten. De start is onderaan de Badweg, de finish ligt uiteraard weer voor Ruiters café Le Berry in de Dorpsstraat. Deel name kost vijf gulden. Wie de loop voltooit krijgt een lintje; voor de win naars liggen er t-shirts klaar. ZDH heeft zich voor het eerst sinds veertien jaar geplaatst voor de nacompetitie. Het seizoen werd zondag in Sint Maarten afgesloten met een 4-0 overwinning op Sint Boys. Belangrijker was echter dat Kaagvogels kampioen werd, waar door de Hoornders de eerste periodetitel van het team uit Kolhorn overnamen. Met DWOW en Conzelo wordt de komende weken gestreden om één pro motieplaats. De Zwaluwen hebben een vrij con stant seizoen achter de rug. Dat mag blijken uit de eindklassering, waarin ze samen met DWOW de tweede plaats innemen, op slechts twee pun ten van de kampioen In de huidige puntentelling is dat het verschil tus sen een overwinning en een gelijk spel Tevredenheid overheerst daarom in Den Hoorn, maar met enige spijt wordt nog wel eens terug gedacht aan de nederlaag tegen hekkensluiter Vesdo van enkele we ken geleden. Redeneringen die met „als" beginnen, zijn even populair als pijnlijk in ZDH-kringen.. Vooraf stond vast dat de wedstrijd tegen Sint Boys waarschijnlijk niet meer van belang zou zijn De moge lijkheid dat ZDH zich niet zou plaat sen voor de nacompetitie was alleen een theoretische. In vrijwel alle sce nario's veroverde ZDH een periode titel of nam het een titel over van de kampioen. Toch hechtte Hans van der Park veel waarde aan een goed resultaat. Een ruime overwinning is de beste opsteker voor de komende wedstrijden, zo redeneerde de ZDH- coach. De start van zijn pupillen was gecon centreerd Ze lieten zich niet van de wijs brengen door de stromende re gen, het hobbelige veld of de gie rende motoren van de naburige auto cross en zetten de tegenstander direct onder druk Al snel waren er verschillende kansen om de score te openen Opvallend genoeg viel de eerste treffer echter in een periode dat Sint Boys enige tegenstand be gon te ontwikkelen. Stefan Bousma ontdeed zich van zijn opponent en schoof de bal langs de uitkomende keeper. De tweede helft was nog jong toen de beslissing viel Dezelfde Bousma en Erik Wuis scoorden binnen een mi nuut 2-0 en 3-0. Toen Robert Jalving vijf minuten later ook nog eens 4-0 liet aantekenen, was alle spanning weg. ZDH verscheen nog enkele malen dreigend in de buurt van de keeper van Sint Boys, maar het mankeerde aan concentratie en geluk om de score nog verder op te voeren. In verband met de herdenking van de oorlogsslachtoffers werd na afloop slechts een enkel biertje gedronken. Op een nog nader vast te stellen da tum besteden de blauwwitten en hun aanhang op grotere schaal aandacht aan het succes Zondag 11 mei: Uitgeest-Texel'94 14.00 u Wienngerw 4-Texel'94 3 14.00 u. Recreanten: ZDH-De Koog 10.30 u. Waarschijnlijk wordt het oude makelaarskantoor van Jan Duin aan de Zwaanstraat een restaurant. Eigenaar Hans de Beer, die ook het naastgelegen café De Zwaan ver pacht, wil de verbouwing dit jaar in eigen beheer uitvoeren. De Beer is momenteel in onderhan- deling met een overkantse gegadigde voor de exploitatie van het restaurant. Bedoeling is eerst de bovenverdie ping, die door Duin als archiefruimte werd benut, te verbouwen tot bedrijfs woning. De Beer denkt hiervoor de komende drie a vier maanden nodig te hebben. Pas daarna is de bene denverdieping aan de beurt, zodat het nieuwe restaurant met al dit sei zoen open gaat. „Het belangrijkste is dat het goed en degelijk gebeurt, in overleg met de nieuwe pachter, gemeente en andere instanties. Het bedrijf moet aan de moderne eisen voldoen", aldus De Beer Hij wijst erop dat de bestem ming kantoor na tussenkomst van de Raad van State weer is gewijzigd in horeca. Aardig detail is dat hij de bedrijfskeuken zal vestigen in een aanbouw, die vroeger dienst deed als „bakhuis" waar brood werd gebak ken. Andrea Keyser (25) en Andreas Schraag (27) zijn sinds gisteren eigenaar van Duinrestaurant Juliana in De Koog. Het jonge stel pachtte het restaurant op de top van de Badweg inmiddels voor het derde seizoen, maar greep de kans tot koop met beide handen aan. „Het is een op de toekomst gerichte stap", aldus Andrea Keyser. „Met de investeringen van de RST op cam ping Kogerstrand en de nieuwbouw van Noordzee en De Buteriggel, ge beurt het een en ander in deze om geving Mede daardoor zal de loop erin blijven." Uiteraard droegen ook de ervaringen in het eigen restaurant bij tot de be slissing „Dit restaurant zit in een appartementencomplex, maar is niet alleen voor de gasten bedoeld. Steeds meer mensen, stappen nu over de drempel Zelfs de Texelaars, die vaak nog spreken van het 'Bad hotel', krijgen hier een vakantie gevoel". zo prijst Andrea haar zaak aan. Zij en haar vriend Andreas pre senteren een afwisselende menu kaart, aangepast aan de seizoenen. Met culinaire thema-avonden probe ren ze een nieuwe kring van klanten aan te boren Dineren op het terras, met uitzicht op zee, blijkt eveneens populair. Ook wordt bij recepties en vergaderingen van het restaurant gebruik gemaakt. besloten om er na twintig minuten weer uit te stappen „Grensrechter Aad Eelman zou het teken geven", aldus Van Beek De wedstrijd ontwikkelde zich zoals verwacht. De tien spelers van De Koog stonden met de rug tegen de muur en al snel scoorde WBSV een treffer. In de vijftiende minuut ge beurde dat opnieuw. Toen na circa tweeëntwintig minuten Martin Offer mans zijn tegenstander alleen ten koste van een rode kaart van een derde treffer kon afhouden, was de maat voor De Koog vol en stapten alle spelers van het veld. De consequenties zijn nog niet duide lijk. Van Beek:,Wat moet je hier ver der van zeggen' We horen het nog wel van de KNVB." Woensdag 7 mei 18.30 Rab 2-De Krim 3 19.20 Casino 2-Texel'94 4 20.10 Klif 3-Texel'94 2 21.05 Klif 4-Nioz 1 Zaaldienst Jelleboog Vrijdag 9 mei 16.45 Texel C1-Texel 3 J 17.25 De Koog C1-0'end 1 J 18.10 Rab 3-Texel'94 7 19.00 O'end 2-De Krim 1 19.55 Oosterend 1-Jelleboog 2 20.45 Krim 2-Casino 1 21.35 Klif 1-Mantje 1 22.30 Jelleboog 1-Klif 2 Zaaldienst: De Koog In het zwembad van Cailuna hebben de volgende doorzetters een zwem diploma behaald: Diploma A: Kevin Koenen. Eva van der Vis, marieke ten Goede, Jasper Dirks, Mannka Dirks. Lucas Gerritsen, Mark Schoo. Gaia Mangelrod, Sander Zijm, Marlijn Drijver. Rik Gijsbertse. Kim Vlaming, Floris van Schaik, Lucie Burgman. Peter van Schepen, Michelle Bouthom, Simon Kikkert, Omne Heerenveen, Klaas Uitgeest. Joelia Bonne haalde het A- tussendiploma. Diploma B: Wiep Boersen. Tessa Drijver. Olaf van der Vis. Arjen van der Wilde, Maudy Witte. Maikel van der Gracht. Melanie Krab, Ferry van der Vis. Rick van der Vis. Denny Vlaming, Wendy Vlaming, Nienke Maat. Basisdiploma: Mans Barhorst. Sofie van Schaik. Wessel Schoo. Anne Uitgeest, Nadieh de Vries. Sonja Vrijdag Zwemvaardigheids-diploma's: Arjen van der Star. Michelle Eelman. Martijn Kooiman, Pieter Pepijn Kooiman. Judith Zijm, Pnscilla Noorlander. Michael Noorlander. Ramon Noorlander. Monique van Sambeek. Tamar Barhorst. Myrthe Ellen. Tristan Ellen, Jons El len. Andnes Kuip. Wouter Kuip. Gian Battista Marei. Daniel Montezinos, Nathalie Rab. Liselotte Schoo. Michelle Pool Wegens omvangrijk onderhouds- en reparatiewerk zal zwemparadijs Cailuna van maandag 26 tot en met vrijdag 30 mei zijn gesloten. Het meest ingrijpend is de totale re visie van het luchtbehandelings systeem. Diverse onderdelen zijn als gevolg van weersinvloeden en ach terstallig onderhoud zo onbetrouw baar geworden, dat zich herhaalde lijk mankementen voordeden. Verder zal groot onderhoud worden gepleegd aan machines, zoals de circulatiepompen en de apparatuur waarmee de golfslag wordt opge wekt. Van belang voor de exploitatie van het bad is een verandering aan de warmte/krachtinstallatie. Deze draait thans alleen gedurende de openings tijden van Cailuna, maar zal straks 24 uur per dag in werking zijn. Hierdoor kan een aanzienlijk grotere hoeveel heid stroom aan het PEN worden teruggeleverd. Verder zal de chlooropslag worden vernieuwd en zullen allerlei kleine reparaties worden uitgevoerd, zoals het herstel van voegwerk in douches, sauna en zwemzaal. Vrijdag werd aan de IJsdijk bij het bedrijfsgebouw van Tatenhove een tijdrit gehouden van zestien ki lometer. De maar liefst vijfendertig deelnemende renners reden onder ideale omstandigheden snelle tij den. Snelste was Jordi Vinke die het par cours rondde in 23.05 min Tweede werd Yoo Witte die precies 24 minu ten nodig had. Jan Zijm werd derde (24.41.06 mm.) en vierde was Willem van Tatenhove (24.41.75 min.) Henk Stevens 24 42 minuten en Jan Dan- kers 24.43 minuten gaven elkaar ook weining toe terwijl Otto Goénga 24.45 minuten liet noteren. Bij de dames was Natascha van der Vis snelste 26.40 minuten, Colinda Brouwer reed 28.04 minuten en Erna Kuip 28.06 minuten. José Huisman reed 29.29 minuten en Melanie Betsema 30 03 minuten Jasper Buis reed 8 kilome ter in 16 28 minuten. In tegenstelling tot wat de kalender vermeldt wordt het clubkampioenschap verzet naar 17 mei De tijdrit die op 16 mei was gepland wordt verreden op 29 mei S-c. Naam Peter van Heerwaarden C.M.F. v. Heerwaarden Henk van Heerwaarden Mark Randsdorp Raymond Molanus Barbara Elias Hans van Es Floortje Janssen Stefan Huisman Paula Vrijdag Mevrouw Barhorst Marga Boon Mevrouw A. Mulder Jolanda Leijen Mariska Betsema Rob Kooiman Björn Boerhorst Petra Hin C. Broekman Martijn Barendregt Thijs de Vreede D.M. Boon-Dijker Dirk Leegwater Mw. v.d. Vis-Dijker Mw. S. Koopman-Grit Dirk-Jurjen Buijsman Trisha Koster Ricardo de Graaf Evelien Veeger Harold Jonk Erwin Goënga Tobias van der Zee Danielle van Leersum Mara Hooyschuur Route Den Burg A. Den Burg A1 Den Burg B Den Burg C. Den Burg D Den Burg E Den Burg F. De Zes, Bg. Houtstr., Houtwg.. Witte Kruisln., Kogerwg./Kogerstr 1-57/2-74 Jan Reystr. vr. tc Marieke Medendorp di. tc De Mars (oudste deel)/ Spinbaan De Mars va Buytengors, Sluyscoog, Verlaet, Korfbaeck. Duykerdam. Middelton Oudeschild. Schilderweg 249-296 Den Hoorn De Koog. Bosrand weg t/m 227 en Pont- weg 234 en 236 De Cocksdorp Oosterend De Waal Pontweg 72, 77. 84. 89, Leemkuil 3. Westerw Driehuizen. Keesomln. 45, Pontweg 91-95, Akenbuurt, Hemmerkooi, Zuidhaffel Zuid-Eierland en Nieuwlanderweg Midden-Eierland, HoofdwSlufterw., Oorspr.w., Stengw., Limietw. Eierland Postw Oorsprongw,, Holland- sewHoofdw. (ged.) Vuurtorenweg/Krimweg Het Noorden Oosterenderweg. Ongeren, Meijertebos, (Waalen)burgerdijk Oost Spangerw.. Marsw., Kadijksw., Haller- weg 20,Veenselangweg Hogeberg, Reijer Keijserstr., Hallerweg 51/55, Schilderw. 160-222, Wezenland, Zuidhaffel 49 1 Horntje, Pontweg 1 -68, Waterw. Rozendijk, Smitsweg Gerritslanderdijkje, Grensweg, Pontweg 98-110 Californiëweg, Pijpersdijk, Pontweg 123- 224, Ruigendijk, Mienterglop, Bosrandw. v.a 516 Kogerweg De Kaai Hoornderw Hemmerw., Emmaln. 33, De Grie Slufterweg/Zanddijk 31 25 73 31 55 79 31 20 38 31 47 05 31 53 33 31 00 22 31 40 30 31 01 31 31 43 70 31 44 78 31 04 43 31 27 63 31 92 58 31 79 56 31 63 44 31 82 35 31 39 56 31 49 70 31 79 08 31 63 62 31 12 31 31 64 51 31 83 07 31 84 03 31 86 35 32 29 76 31 43 75 31 95 82 31 42 16 31 22 29 31 71 34 31 53 65 31 89 15 31 96 53 31 16 53 Den Burg A: Gollards/Samen Eén. Beatrixlaan 1-39 oneven/2-58 even, Binnenburg, Burgwal, P v Cuyckstraat, Elemert. Gasthuisstraat 1-31, Gravenstraat. Groeneplaats. Hogerstraat. Ada van Hollandstraat, Hollewal, Kantoorstraat, Keesomlaan 9-39; Molenstraat, Molendwarsstraat. Parkstraat. Schilderend 6 en 10. Stenenplaats. Vismarkt. Vogelenzang. Warmoesstraat. West straat. Weverstraat, Pater Witteplem. Zwaanstraat Den Burg A1 .St Jan", Beatrixlaan 41 t/m 143 oneven. Noordwester. Schoorwal. Vaargeul, Golfslag. Vloedlijn. Zeebries, Duinreep. Den Burg B: Achterom. Bernhardlaan 50- even en 63-121 oneven. Binsbergenstraat, Brouwer straat, Drijverstraat. Marelstraat. Starkenburgh, Thijsselaan. Waalderstraat 45-86. Wilhelmina- laan 7- oneven en 50-120 even, Wilsterstraat Den Burg C: Beatrixlaan 145- oneven en 60- even; W van Beierenstraat. Boogerd. Jan Dirkszoord, Gasthuisstraat 33-76, Jonkerstraat, Kogerstraat 59- oneven en 76- even. Lijnbaan. Den Burg D: Wilhelminalaan, Julianastraat. Burdetstraat, Mr KraaistrBernhardlaan 1-61 on even en 2-48 even. Tjakkerstr., Lieuwstr Den Burg E: Bernhardlaan 123- oneven. Maricoweg, Schoonoordsingel. Waalderstraat 2-48 even en 1-43 oneven Wagenmakerstraat Den Burg F: Emmalaan 1-44, Haffelderweg. Keesomlaan 1-7; Schilderend 1-143 oneven en 20-146 even, Slingerweg 21-27.

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 11