1L Vakantie Geld verdienen! No Albert Heijn I berichten 23?5UJJ 26.95 C ABN AMRO Den Burg zoekt een accountmanager zakelijke relaties (m/v) Dat kan bij Albert Heijn ■TEXELSE^ couRANT snackbarmedewerker m/v LEUKE COLLEGA causa c Slijterij-Wijnhandel DE WIT Weverstraat 18 Den Burg Tel. 0222-312134 HERM VAN PER BEEK BOVAG AANHANGWAGENS standaard- of speciaalbouw ABN AMR0 Debanl <£g£> N.V.TEXELS <=^=5, EIGEN stoomboot teso ONDERNEMING HAUENRESTAURANI TEXEL Ruimtelijke Ordening Wijziging ophaalschema reinigingsdienst Luilakviering Collecte VRIJDAG 16 MEI 1997 Wij hebben op korte termijn plaats voor een Bij belangstelling voor deze zelfstandige job, gaarne telefonisch contact opnemen met Havenresfaurant Texel, telefoon 319310. Het swingende team van NAUTA CD zoekt een rond 18 jaar jong, flexibel en representatief, enthousiast van muziek en video. Zet je ambities op papier en stuur dat naar: NAUTA CD tav William Witte Postbus 65 IVAÏVrA 1790 AB Den Burg i^ALJ Lr\ O O CD-speciaalzaak videotheek LMV Landelijke Makelaars Vereniging (in onroerende zakenl rrri WOONHUIS IN DEN BURG Zwaanstraat 8 Statig woonhuis met grote garage/berging en achtergelegen binnenplaats: totaal 233 m2 grond, in het centrum van Den Burg. Dit karakteristieke pand heeft een royale hal met trapopgang en ondergelegen gewelfde kelder, een royale keuken, voor- en achterkamer en suite, met voor een zijkamer. De bijkeuken met toilet en badcel in de achtergelegen aanbouw geeft toegang tot de beschutte binnenplaats. Boven een overloop, aan de voorzijde een royale zit-slaapkamer met bergruimte en achter twee slaapkamers. Vanuit de voorkamers heeft u uitzicht op de Groeneplaats. Vraagprijs gewijzigd RECREATIEWONING IN DE KOOG Stappeland 164 Vrijstaande recreatiewoning van 70 m2 met extra groot terras en bovenverdieping op 366 m2 grond, gelegen aan de rand van „Beachpark Livingstone". Deze recreatiewoning heefteen royale woonkamer met open haard en schuifpui naar terras, luxe open keuken, luxe badka mer met bubbelbad en douchecabine, een royale slaapkamer, toilet en berging. Boven 2 zeer royale slaapkamers en bergruimte. Het geheel is voorzien van een uitgebreide inventaris. Vraagprijs: ƒ300.000,-k.k. exclusief btw. Voor vrijblijvende informatie of bezichtiging: Keesomlaan 51Postbus 163, 1790 AD Den Burg, Texel. Tel. 0222 - 313888 Bols Jonge Jenever 0.7 liter i DRO 1995 Pinot Blanc Cave d'Orschwiller Pedro Domecq Sherry 0.75 liter RESERVE Zachte en zeer levendige witte wijn met een aan rj trekkelijke parfum Heerlijk als aperitief bal ardi 3 maar ook als begeleider van Bacardi Rum 0.7 liter aspergeschotels Pinot dAlsace lit fr fïMOVHM Famous Grouse Whisky 0.7 liter Heb je interesse en ben je niet ouder dan 19 jaar, bel dan naar 314964 en vraag naar mevr. G. Plaatsman of dhr. D. Pels I Waalderstraat48, Den Burg AUTOREPARATIEBEDRIJF autoschade- constructiewerk aanhangwagens U0 AAKUNGVWXNS Langeveldstraat 8 - De Cocksdorp Telefoon 316571 De bank. In het binnenlands kanto rennet, verdeeld over 11 regio's, staat de financiële dienstverle ning aan particulieren zakelijke cliënten centraal. Voor ons Rayonkantoor in Den Burg zoe ken wij een accountmanager voor de zakelijke relaties. De functie. U houdt zich in die func tie bezig met het werven, behou den en uitbouwen van zakelijke relaties op Texel. Met het doel de afzet van produkten en dien sten te vergroten. U werkt zelf standig binnen de daarvoor be staande richtlijnen en rap porteert regelmatig aan de rayon directeur. Waarbij u vooral wordt aangesproken op uw verantwoor delijkheid voor het u toegewe zen cliëntenbestand. De gisetv Voor deze functie moet u een opleiding hebben op HBO- niveau. Daarnaast is het belang rijk dat u affiniteit heeft met zakelijke dienstverlening en dat u goed op de hoogte bent van de algemene economische situatie. U moet zakelijk en onder nemend zijn, initiatief tonen en zelfstandig kunnen functioneren. Goede contactuele eigen schappen en een commerciële instelling zijn voor deze functie onontbeerlijk. Kennis op het gebied van verzekeringen is ge wenst. ABN AMRO stelt daar'c goed salaris en aantrekkelijk arbeidsvoorwaarden tegenoYej, waaronder een premievrij ptQ. sioen, minimaal 25 vakantiedi gen, een 13e maand en de mo gelijkheid gebruik te maken var een studiekostenregeling. Bij gebleken geschiktheid heeft u volop doorgroeimoge. lijkheden. De sollicitatie. Een psychologisch ondei zoek maakt deel uit van d< selectieprocedure. U kunt htt resultaat van dat onderzoek be spreken met het onderzoek bureau, voordat rapportage aar de bank plaatsvindt. Wilt o meer informatie, dan kunt u bellen met de rayondirecteur, d« heer W. Bleijerveld: 0222 313244. Uw schriftelijke sollicita tie kunt u richten aan: ABN AMRO Bank N.V., afdelin; Personeelszaken, t.a.v. dhr J. H. P. Sallehart, Postbus 29, 2000 MC Haarlem. Onder verwijzing naar artikel 8 van de statuten deelt de Directie van N.V Texels Eigen Stoom boot Onderneming hierbij mede dat de Raad van Commissarissen voornemens is om uiter lijk een maand na heden over te gaan tot de uitreiking van een duplicaatbewijs voor het aan deel nr. 2882 ad nominaal 25,-. Tengevolge van de uitreiking van het duplicaat- bewijs zal aan het oorspronkelijke, naar het oor deel van de Raad van Commissarissen ver moedelijk in het ongerede of verloren geraakte, aandeelbewijs geen rechten tegenover de ven nootschap meer kunnen worden ontleend. Voor inlichtingen of bezwaren kunnen belang hebbenden zich schriftelijk wenden tot de Di rectie ten kantore van de vennootschap: Pont- weg 1, 1797 SN Den Hoorn. Haven Restaurant Texel (gelegen bij de veerhaven) Jan en Jenny Stolk Reserveren Tel. 319310 Deze week in het eetcafé van Verse Texelse asperge* beenham, aardappel puree en Hollandse saiï f 24,50 De koffie is klaar. Verleende bouwvergunningen R Bousma voor het plaatsen v.e woning met garage en schuur a/d Stoompoort 11 te Oudeschild (verzonden 29-4-'97); Hokra b.v. voor het veranderen v.e appartementenboerderi| a/d Loswal 2 te Oosterend (verzonden 29-4-'97). D van der Steeg voor het vergro ten v.e woonhuis a/d Oosterweg 22 te Oosterend (verzonden 6-5- "97); familie Korringa/Hofmann voor het plaatsen ve bijgebouw a/d Fontemsweg 5 te Den Hoorn (verzonden 6-5-"97) Goedgekeurde meldingen bouwvoornemen K Veldman voor het plaatsen v.e dakkapel a/d Epelaan 5 te De Koog (verzonden 29-4- 97); R.J. Blok voor het plaatsen v.e. tuin huisje a/d Vloedlijn 46 te Den Burg (verzonden 6-5-'97); Gemeente Texel van Jehova's Getuigen voor het plaatsen v.e berging a/d Noordwester 3 te Den Burg (verzonden 6-5-'97); R.K. Mattner voor het plaatsen v e serre a/d Noordwester 76 te Den Burg (verzon den 7-5-'97), M G M Witte voor het plaatsen ve bijkeuken a/d Noordwester 70 te Den Burg (verzonden 7-5-"97), J. Lagerveld voor het plaatsen v.e tuinhuisje a/d Vloedlijn 45 te Den Burg (verzon den 7-5-'97) Bezwaar- en beroepsmogelijkheden Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag waarop deze besluiten zijn verzonden of uitgereikt een be zwaarschrift bij burgemeester en wethouders indie nen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden be sluit. Het bezwaarschrift schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondis sementsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252,1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouwzaken, kamer 2.12. Burgemeester en wethouders van Texel maken inge volge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om bouwvergunning is ingediend door: Mantje Schoenen b v voor het wijzigen v.e. voorgevel a/d Hoger- straat 1-5 te Den Burg (ontvangen 1-5- 97); W de Boer voor het verbouwen v e zomerhuis a/h Gerritslanderdijkje 220 te Den Burg (ontvangen 1-5-'97), M Molenaar voor het uitbreiden ve. woon huis a/d Marsweg 15 te Den Burg (ontvangen 2-5-'97), J de Lugt voor het veranderen v.e. gevel a/d De Ruyterstraat 84 te Oude schild (ontvangen 6-5-'97); P Postma voor het uitbreiden v e woon huis a/d Stengweg 37 te De Cocksdorp (ontvangen 6-5-'97), G Sman voor het bouwen v.e. woonhuis met atelier a/d Stoompoort 5 te Oudeschild (ontvangen 6-5-'97); DGW I Directie West-Neder land voor het plaatsen v.e. antennemast op de Razende Bol te Texel (ontvangen 7-5-'97), Woningstichting Texel voor het plaatsen van zes woonhuizen a/d Commandeurssingel te Oudeschild (ontvan gen 7-5-'97), K de Wijn voor het plaatsen ve serre a/d Heren straat 9 te Den Hoorn (ontvangen 7-5-'97), Klewo Holding b.v. voor het bouwen van twee zomerhuizen a/d Krimweg te De Cocksdorp (ontvangen 12-5-'97) P Betsema voor het bouwen v.e. woonhuis met garage a/h Vliegwiel 2 te Oudeschild (ontvangen 12-5-'97). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunning is verleend.Verleende bouwver gunningen worden gepubliceerd. Verleende vergunningen voor evenementen Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij vergunning hebben verleend aan: S.V. Oosterend, voor het houden van een tweedaags voetbaltoernooi op 17 en 18 mei a.s met een feestavond in tent op 17 mei, de Stich ting Ronde om Texel, voor het houden van de Ronde om Texel op 14 juni a.s en diverse activiteiten in de week voorafgaand aan de Ronde om Texel op het strand nabij Paal 17, alsmede het plaatsen van ac commodaties waaronder een feesttent, de Stichting Tropical Sea Fes tival voor het houden van drie muziekevenementen in De Koog. te weten, de De Koog Rock Night op 30 en 31 mei, het Openings festival kermis De Koog op 16 juli en het Texel Sea Festival op 29 t/m 31 augustus a.s de Tnathlonafdeling Texel voor het houden van een triathlon voor jeugd- en junioren op 24 mei a s .Tevoko voor het houden van een openluchtvolleybaltoernooi op de speelweide aan de Ploeglanderweg op 31 mei en 1 juni a s., de Vrije School Texel voor het houden van de jaarlijkse Meimarkt op 31 mei a.s de K.W.S. Schuttevaerrace voor het houden van het fietsonderdeel van de Schuttevaerrace, te weten een tijdrit over 100 km op 5 juni a.s de Feestcommissie De Waal voor het houden van een kinder straatverkoop en een feestavond te De Waal op 21 juni a.s Strenderpop, voor het houden van het jaarlijkse Strenderpop-festi- val in de Muzieknis te Oosterend op 9 augustus a s. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u te gen deze besluiten een bezwaarschrift indienen bin nen 6 weken na de dag waarop dit besluit is verzon den of uitgereikt Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten: de naam en het adres van de indiener; de dagteke ning; een omschrijving van het besluit waartegen be zwaar wordt gemaakt; de gronden van het bezwaar; zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend is het in spoed eisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de rechtbank te Alkmaar, sector bestuursrecht, Postbus 252,1800 AG Almaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag van 200,- aan griffierechten geheven. 200,- voor natuurlijke personen en 400,- voor rechtspersonen). De burgemeester van Texel maakt bekend dat bur gemeester en wethouders van Texel op grond van artikel 24, lid 2 van het Bestemmingsplan "Buiten gebied Texel" de volgende vrijstellingen hebben ver leend voor het plaatsen van 1 kampeermiddel op het erf voor de periode 15 maart t/m 31 oktober voor een termijn van 1997 t/m 2001 aan: mevrouw I M Maas, Rozendijk 24 te Den Burg; de heer J.H. Wol kers. Nieuweschild 11 te Oosterend, de heer JGW. Duinker Nieuweschild 3 te Oosterend de heer I Kok. Mokweg 4 te Den Hoorn, de heer R M Zegers, Pontweg 179 te De Koog, de heer W P Meuleman, Ruigendijk 25 te De Koog, de heer J.C. Timmer, Rozendijk 30 te Den Burg, mevrouw J M Huisman-van der Ploeg, Ongeren 4 te Den Burg Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u bin nen 6 weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een bezwaarschrift bij burgemees ter en wethouders indienen Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Het bezwaarschrift schorst niet de werking van het be sluit waartegen het is gericht De bovenstaande besluiten liggen ter inzage bij de sector ruimte en wonen, kamer 0.12 van het gemeen tehuis. De burgemeester van Texel brengt ter openbare ken nis dat het college van burgemeester en wethouders voornemens is om met toepassing van artikel 10, lid 1sub d van de voorschriften van het bestemmings plan "De Cocksdorp, 1e wijziging" medewerking te verlenen aan een bouwplan van: de heer J.H. Zuldema voor het vergroten v.e woonhuis a/d Kikkertstraat 48 te De Cocksdorp De bouw- en siuatietekenmg ligt vanaf 20 mei 1997 gedurende veertien dagen ter inzage op het ge meentehuis, sector ruimte en wonen (kamer 0.12). Gedurende de termijn van terinzagelegging kunne* omwonenden eventuele bezwaren tegen het voor nemen schriftelijk aan het college van burgemeeste' en wethouders kenbaar maken. Voorbereidingsbesluiten De burgemeester van Texel, maakt ingevolge artike 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de raad van de gemeente Texel bij besluit de dato 13 mei 1997 wijzigingen van bestemmingsplannen in voorbereiding heeft verklaard voor de op de bijdr besluit behorende kaarten aangegeven betreffende: Laagwaalderweg 12 te Oudeschild; Schilderend 68 te Den Burg Het besluit ligt met de bijbehorende kaart vanaf 19 mei 1997 voor eenieder ter inzage op d? gemeentesecretarie, sector ruimte en wonen, kame 0.12, Groeneplaats 1 te Den Burg De route van maandag 19 mei wordt gereden op dins dag 20 mei. Het bedrijfsafval van maandag 19 en dins dag 20 mei wordt gereden op woensdag 21 mei. De grofvuilroute van dinsdag 20 mei wordt r Ao op woensdag 21 mei Traditioneel wordt op zaterdag voorafgaande Pinksteren luilak gevierd. Time Out en het zwembad Molenkoog zijn van 4.00 tot 8.00 uur geopend me' speciale activiteiten. In Time Out is levende muziel aanwezig en in het zwembad Molenkoog is er disco een klimwand en ontbijt. Openingstijden horeca in de luilaknacht Voor de luilaknacht van vrijdag 16 op zaterdag 1' mei geldt een totale ontheffing van het sluitingsw' voor alle horecabedrijven. In de periode van 18 tot en met 24 mei zal op T een collecte worden gehouden door het Nederland# Rode Kruis.

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 8