Ét1 H ITT ITT GOUDEN GIDS een buitenkans... «m - ES voor/aarsprijzcn LnR Kantoorvakhandel È/tPOOITDai «•aar r.sK E OBEEO^ enthousiaste schoolverlater (m/v) salon henri U kunt extra geld verdienen LENR MULTI MASTt G2GS Officiële I berichten Welke Sfeervol Oriëntaals lopend buffet vjmMm E0EE3 TEXELSE couRANT Deze week in het eetcafé van Haven Restaurant Texel HAUENRESTAURANT TEXEL Gebakken scholfilet met gemengde salade, friet en kappertjessaus f 15,- p.p. De koffie is klaar. VAKANTIEBURO Receptionist/ Adm. medewerker (m/v) PEKING Zondag 15 juni presenteren wij in ons restaurant Nu speciale prijs: van f 27,50 voor f 25,50 per persoon kinderen tot 12 jaar voor f 16,50 Elke zondag met lopend buffet. BEZORGSERVICE GESLOTEN Laat je Vader maar de lucht in gaan! Al STEP R small office home office computet! JUNI AANBIEDINGEN Setprijs slechts Verleende bouwvergunningen: Ruimtelijke ordening Voorbereidingsbesluiten Wet milieubeheer kennisgeving besluit Kapverordening Texel Winkeltijdenverordening Spreekuur burgemeester en wethouders VRIJDAG 13 JUNI 1997 (gelegen bij de veerhaven) Jan en Jenny Stolk Reserveren Tel. 319310 VERHUUR BEHEER ONDERHOUD Vakantleburo Kobeko is een bemiddelingsburo dat de verhuur en beheer verzorgt voor diverse eigenaren van gemeubileerde huizen, bungalows en appartementen. Wij zijn op zoek naar twee enthousiaste parttime medewerk(st)ers voor de functie van op basis van een jaarbetrekking. Een dienstverlenende instelling, kennis van de Nederlandse en Duitse taal, kennis van WP 5.1 ervaring in soortgelijk werk en een representatief voorkomen behoren tot onze functie-eisen. Uw sollicitatiebrief voorzien van c v. en pasfoto zien wij graag voor 27 juni 1997 tegemoet. Vakantieburo Kobeko t.a.v. G. van Veen, Nikadel 79, 1796 BR De Koog Voor nadere inlichtingen: tel. 327100. met interesse voor het boekenvak, heeft zin om op korte termijn ons team te komen versterken. Graag je schriftelijke reactie binnen een week naar: Bruna Texel, t.a.v. dhr. C.L, de Vries, Weverstraat 17A, 1791 AA Den Burg. Daar kun je mee lezen en schrijven! Chinees - Indisch - Cantonees - Japans SPECIALITEITEN RESTAURANT jit m NIKADEL 1 - DE KOOG - TEXEL - TEL 0222 - 317587 Aanvang 19.00 uur, uitsluitend na reservering Voorgerechten: 3 soorten Chinese soep 26 Combinatie hoofdgerechten Nagerechten Chinese vruchten, etc. Reserveer tijdig uw couverts, tel. 317587 Bij bestellingen vanaf f 25,- bezorgen wij uw maaltijd gratis bij u thuis. (De Koog, De Cocksdorp, Oosterend, De Waal en Den Burg) Dit geldt voor elke woensdag tot en met zondag van 17 30 tot 20 30 uur. Graag bij uw bestelling uw bezorgplaats en telefoonnummer doorgeven. DAMES- EN HERENKAPPER Wij zijn zaterdag 14 en maandag 16 juni Voor ƒ85,-een half uur zelf vliegen. Wings Unlimited Tel. 3117 25 EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF ITT Gouden Gids is bekend als uitgever van een uiterst suksesvol produkt, waarmee ITT Gouden Gids al meer dan 30 jaar een unieke positie heeft in Nederland De Gouden Gids heeft 26 edities en een oplage van circa 7,4 miljoen exemplaren. Bent u minimaal 18 jaar oud, beschikt u over een auto en ten minste 6 uur vrije tijd per dag7 Dan bieden wij u een uitstekende verdienste met het huis aan huis bezorgen van de Gouden Gids in uw streek in de periode half juli/ half augustus 1997 (in totaal ca 1 5 werkdagen). U hoeft niet te verkopen, alleen te bezorgen en de verdien ste is goed. Het aantal plaatsen dat wij hebben is beperkt Neem daarom snel kontakt met ons op! Dat kunt u doen door de bon te sturen naar ITT Gouden Gids, afdeling verspreiding, Postbus 12481, 1100 AL Amsterdam Zuid-Oost. 4 Ja, ik wil u helpen bezorgen en ik voldoe aan de eisen. Neem kontakt met mij op. Naam Adres: Postkode Plaats Telefoon Geboortedatum: Aantal beschikbare uren per dag Type auto: 12 Texelse Courant ITT GOUDEN GIDS BV, Hoekenrode 1, 1102 BR Amsterdam Zuid-Oost gouden gids Nieuw bij LenR: de OfficeMaster en MultiMaster PC's. OHiceMaster is de klasse voor zakelijke gebruikers: uitsluitend opgebouwd uit hoogwaardige componenten en zeer bedrijfs- zeker. Deze computers - samengesteld afhankelijk van persoon lijke wensen - worden op Texel gratis bezorgd en geïnstalleerd. De MultiMaster computers zijn de zgn. soho (small office home office) systemen, samengesteld uit bekende componen ten, betrouwbaar en in de standaarduitvoering zeer compleet. Op alle systemen geven wij 12 maanden volledige garantie. NOOOfl^ MULTIMASTER MINITOWER 133 Processor: AMD PR 133 MHz met cooler Geheugen: 16 MB EDO RAM, 256 PB cache Videokaart: Hurricane S3-Trio V+ met 1 MB Floppydrive: 3Ti", 1,44 MB Harde schijf: IBM Aquarius 2,1 GB enh. IDE Toetsenbord: met Windows 95 layout Beeldscherm: 14", 0,28 dotpitch, stralingsaru 12-speed Genius Easy Mouse 16-bits Advanced Logic 007 met 2 speakers van 60 Watt Windows 95 geïnstalleerd Flatbed scanners CD-ROM: P Muis: Geluid: Systeem: Meerprijzen: Met processor AMD PR 166 MHz Met processor Intel Pentium 133 MHz Met processor Intel Pentium 166 Mhz Met 32 i.p.v 16 MB intern geheugen Extra: intern faxmodem 33.6 kbps Beeldscherm 15" i.p.v. 14" Meerprijs net AMD K6 166 MMX processor en 64 bits videokaart: CTT" Kleurenprinters HP Scanjet 5P: single-pass 24-bit kleurenscanner Alle prijxen lijn <n|o,„lck, inclusief btw Joysticks al vanaf j Microsoft software HP Deskjet 690 C+ Inkjet printer inclusief fotocartndge Microsoft Home Essentials Live flipperkast en 4 flipper- games op CD-ROM - N De aanbiedingen gelden voor de maand juni 1997 Parkstraat 10, Den Burg Telefoon 36 26 10 Sinds jaar en dag voor kantoor en thuis De burgemeester van Texel maakt bekend dat burgemees ter en wethouders, ter afsluiting van de gevoerde vrijstellingsprocedure ex artikel 19 van de Wet op de Ruim telijke Ordening, vrijstelling verlenen aan de heer G.J. Roos voor het gebruik van het pand de Ruyterstraat 130 te Oude- schild als atelier/galerieruimte De benodigde verklaring van geen bezwaar van het College van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland is op 29 mei 1997 afgegeven. Het vrijstellingsbesluit ligt vanaf 16 juni 1997 gedurende 6 weken ter inzage op kamer 012 van de sector Ruimte en Wonen op het gemeentehuis. Tegen dit besluit kan degene wiens belang daarbij recht streeks is betrokken ingevolge de artikelen 7:1, lid 1 en 8.1, lid 1 van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de dag waarop dit besluit is bekend gemaakt een bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders in dienen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een om schrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt ge maakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Tevens kan gedurende deze termijn een verzoek om voorlopige voorziening wor den ingediend bij de president van de rechtbank, sector Bestuursrecht, postbus 252, 1800 AG te Alkmaar. De burgemeester van Texel brengt ter openbare kennis dat burgemeester en wethouders van Texel voornemens zijn om met toepassing van artikel 16 van de voorschrif ten van het bestemmingsplan "Den Burg-De Mars" mede werking te verlenen aan een bouwplan van H.W. Hooger- heide voor het plaatsen v.e. duivenhok a/d Korfbaeck 5 te Den Burg Het bouwplan is in overeenstemming met de ontwerp-uit- werkmg van het voornoemd bestemmingsplan De bouw- en situatietekening ligt vanaf 16 juni 1997 ge durende één maand voor eenieder ter inzage bij de sec tor Ruimte en Wonen, kamer 0.12, van de gemeen tesecretarie. Eventuele bedenkingen tegen het boven bedoelde bouwplan kunnen gedurende de termijn van ter- mzageleggmg schriftelijk aan het college van burgemees ter en wethouders kenbaar worden gemaakt. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij heb ben besloten het tijdelijk plaatsen van een stacaravan en maximaal 5 tenten ten behoeve van het onderbrengen van seizoenwerkers op het perceel Oorsprongweg 1 ten name van mevrouw M.C.A. Palm, Vroonlant 31 te zullen gedo gen. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belang hebbenden binnen 6 weken na de dag waarop deze be sluiten zijn bekendgemaakt een bezwaarschrift bij burge meester en wethouders indienen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een om schrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt ge maakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Het bezwaarschrift schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u er op dat u de president van de Arrondisse mentsrechtbank te Alkmaar, sector Bestuursrecht, post bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlo pige voorziening te treffen. Voor nadere inlichtingen kunt u terecht bij de sector Ruimte en Wonen, kamer 0.12. De burgemeester van Texel, maakt ingevolge artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad van de gemeente Texel bij besluit de dato 10 juni 1997 wijzigingen van bestemmingsplannen in voorberei ding heeft verklaard voor de op de bij dit besluit beho rende kaarten aangegeven gebieden betreffende: Gasthuisstraat 7 te Den Burg; De Zes/Jonkerstraat te Den Burg, Pater Witteplein 32 t/m 40 te Den Burg; Molenstraat te Den Burg. Het besluit ligt met de bijbehorende kaart vanaf 16 juni 1997 voor eenieder ter inzage op de gemeen tesecretarie, sector Ruimte en Wonen, kamer 0.12, Groeneplaats 1 te Den Burg. Aangevraagde bouwvergunningen Burgemeester en wethouders van Texel maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om bouwvergunning is ingediend door: -mevr. H.M van't Noordende voor het plaatsen v.e dakkapel a/d Noordwes ter 110 te Den Burg (ontvangen 5-6-'97), -B Couperus voor het bouwen v.e. woonhuis a/h Vliegwiel te Oudeschild (ontvangen 9-6- 97), -C van der Maden voor het bouwen ve. woonhuis a/d Stoompoort 10 te Oudeschild (ontvangen 9-6-'97). Tevens is een melding bouwvoornemen ontvangen van: -C J Commandeur voor het plaatsen ve berging a/d Vloedlijn 43 te Den Burg (ontvangen 4-6-'97), -H. Zijm voor het plaatsen v.e serre a/d Herenstraat 10a te Den Hoorn (ontvangen 5-6-'97); -J. de Wolf voor het plaatsen v.e schuur a/d Vaargeul 23 te Den Burg (ontvangen 6-6-'97); -R Helleman voor het plaatsen v.e schuurtjeAumhulsje a/d Hoofdweg 104 te De Cocksdorp (ontvangen 9-6-'97). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunning is verleend. Verleende bouwvergunningen worden gepubli ceerd. -A H J Kooger voor het plaatsen v.e. dakkapel a/h Hogereind 33 te De Waal (verzonden 5-6-'97); -mevr Maas voor het plaatsen v.e garage/berging a/d Schansweg 31 te Oudeschild (verzonden 11 -6-"97); -Stichting Kindercentra Texel voor het vergroten v.e kinderopvang a/d Burdetstraat 2 te Den Burg (verzonden 11-6-'97); -Schuijl Onroerend Goed BV voor het vergroten v.e. dienstwoning a/d Abbewaal 4 te Den Burg (verzonden 11-6- 97), N C. Mantie voor het vergroten ve. landbouwschuur a/h Mieland 2 te Oudeschild (verzonden 1l-6-'97), Mantje Schoenen b.v voor het wijzigen v.e voorgevel a/d Hogerstraat 1- 5 te Oen Burg (verzonden 11-6-'97). Bezwaar- en beroepsmogelijkheden Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belang hebbenden binnen 6 weken na de dag waarop deze be sluiten zijn verzonden of uitgereikt een bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het be sluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestre den besluit. Het bezwaarschrift schorst met de werking van het besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u er op dat u de president van de Arrondisse mentsrechtbank te Alkmaar, sector Bestuursrecht, post bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlo pige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afde ling Bouwzaken, kamer 2.12. Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend dat zij vergunning op grond van de Wet milieubeheer heb ben verleend aan Fa. Gebr. van Heerwaarden, Slufterweg 213.1795 KM De Cocksdorp voor een akkerbouwbedrijf, gevestigd aan de Polderweg 13, 1793 AB De Waal. In het belang van de bescherming van het milieu zijn voor schriften aan de vergunning verbonden. Vanaf 10 juni aanstaande liggen tot het einde van de beroepstermijn dagelijks van 8.30 tot 12.30 uur, ter inzage op de afdeling Milieubeheer in het gemeentehuis (bovenste verdieping, kamer 2.05): de vergunning en alle daaraan voorafgegane openbare stukken. Desgevraagd kunnen de ter inzage gelegde stukken ook buiten de gebruikelijke openingstijden worden ingezien en toegelicht. Uitsluitend: - wie tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen het aan de vergunning voorafgegane ontwerp-besluit, - wie bedenkingen hebben tegen eventuele afwijkingen van de milieuvergunning ten opzichte van het ontwerp besluit, - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs met kan wor den verweten geen bedenkingen tegen het ontwerp-be sluit te hebben ingebracht, kunnen tegen de verleende milieuvergunning beroep instellen. Met ingang van de dag na de datum van de terinzagelegging, is binnen zes weken administratief beroep mogelijk bij de Raad van State, afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Wie in beroep is gegaan kan binnen de beroepstermijn de voorzitter van de afdetng bestuursrechtspraak verzoeken een voorlopige voorae- ning te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op ds betrokken belangen, dat vereist. Nadere informatie af deling Milieubeheer, telefoon (doorkies)nummer 36218S. Burgemeester en wethouders van Texel maken bi dat zij voornemens zijn kapvergunmng ingevolge artikel 5 van de Kapverordening Texel en overeenkomstig het be paalde in de Algemene wet bestuursrecht, te verlenen aai - de directeur gemeentewerken voor het kappen van vief iepen in de Wijde Steeg te Oudeschild wegens aanlee riool aldaar. De aanvraag om kapvergunning en een ontwerp van ds beschikking op deze aanvraag, alsmede het advies van het hoofd van de afde ling groenbeheer van Gemeentewerken Texel, liggen gedu rende vier weken voor belanghebbenden ter inzage. Bin nen deze termijn kunnen deze belanghebbenden hui zienswijze daarover hetzij mondeling, hetzij schriftelijk aai burgemeester en wethouders van Texel, Postbus 200,179) AE Den Burg, kenbaar maken. De betreffende stukken zijn gedurende de openingstijden van het gemeentehuis aanwezig op de afdeling Grondzaken, kamer 2.02 (bo venste verdieping). Nadere informatie: telefoonnummer 362121, toestel 276 Burgemeester en wethouders van Texel maken bek dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 10 juni 1 de "winkeltijdenverordening Texel" heeft vastgesteld. Deze verordening regelt de tijden waarop winkels in de ge meente extra open mogen zijn dan in de Winkeltijdenwet is aangegeven. Op zon- en feestdagen in de periode 15 maart -1 november mogen winkels geopend zijn van 09.00 tot 17.00 uur Daarnaast kunnen burgemeester en wet houders in de periode 1 november - 15 maart maximal 12 koopzondagen aanwijzen. De verordening, die op '4 juni in werking treedt, ligt ter inzage op de stafafdelirg Bestuursondersteuning (kamer 1.14) van het gemeente huis en is tegen vergoeding van de kosten verkrijgbaar Het spreekuur van wethouder Poster op maandag 16 jurj wordt verplaatst naar dinsdag 17 juni van 15.30 -16.30 uur; tijdens dit spreekuur neemt wethouder Poster even eens het spreekuur van de afwezige wethouder Eeln«n waar. Op dinsdag 17 juni vervalt het spreekuur van burgemees ter Van Rappard.

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 6