summa) £5™* HEMA écht lekker! i i i GIRO 68 68 De Vlier NBC Eelman Partners 1095 sta-1 Bedieningsmedewerker Horeca m/v Medewerker Algemene Dienst m/v 'arlcs Uw drukwerk tot in de puntjes verzorgd door Frans Timmer De examenfeestcommissie van O.S.G. de Hogeberg medewerker secretariaat m/v VACATURE Geld nodig? .TEXELSE^ couRANT L\ TREFPUNT TEXEL. THUIS OP INTERNET. «5 1-1-2 DAAR RED JE LEVENS MEE Tompouce nü 4 O 95 voor O» Coburger rauwe ham 975 nu L» Zomervruchtenbrood 450 nu Mini gevulde koeken Q25 nu U* Verse triangle broodjes nü 10 Q 95 voor O* Bag-in-Box wijn nu lv* DINSDAG 17 JUNI 1997 TIMMERWERK EN ONDERHOUD nieuw telefoonnummer 310198 QI Daar kun je mee lezen en schrijven! Weverstraat 17A, Den Burg Binnen 10 dagen bruin en dan op vakantie' Huur een zonnehemel van Sunrent tel. 310690. Bijzonder natuurlijk lek ker ijs probeer je op de boerderij/proeverij bij Sint Donatus. Zo en ma. ge sloten. Honda scooters en brom fietsen, topkwaliteit tegen scherpe prijzen. Duinker Motorservice, Oudeschild, tel. 313831. BEDANKT onderstaande personen, bedrijven en instellingen voor hun medewerking aan het examenfeest: Piet van Groningen; Piet Roeper; wethouder mevr. Eelman; N.H. kerk (Jelle Wiersma); Hotel De Lindeboom; Sonja en Reilly; Hotel Opduin; 40 enthousiaste ouders/chauffeurs, Juul Swarthof; Thea Witte; Van der Gracht schilders; Hema; VEM; Fa. Veltkamp; Rob Blok; Eline Zijm; Texelse Wolonderneming; Fa. Drijver TX 33; Primafoon; De Worstel- tent; Vakantiecentrum De Krim; Fa A. Bakker; Bouwbedrijf Duin; Cleaning Texel; AOT; de barkeepers Lonneke, Tamara en Sjoerd; Sijbrand Stiehl; Martin Trap, Peter Beers en Poundcake; en in het bij zonder onze sponsors J'Elleboog, Jan Winnubst, Paul Kuip, Rabobank, Techn o tape en Texgro. Accountants en Adviseurs Zoekt een nieuwe speler in haar team In een elftal is teamspirit van vitaal belang. Een goede samenwerking is de basis voor succes, waar elke onderneming naar streeft. NBC Eelman Partners streeft naar een brede bedrijfsgerichte aanpak Om dit streven te kunnen waarmaken is de volledige inzet en samenwerking van een team van belang. Voor het secre tariaat zijn wij op zoek naar een goede middenvelder in de functie van Om voor deze full-time basisplaats in aanmerking te komen heeft u een HAVO-, MEAO-, receptioniste- of secretariaatsopleiding afgerond U bent daarnaast klantgericht, representatief, zelfstandig en accuraat. Verder bent u stressbestendig, sociaal- en communicatief vaardig en beheerst u de Nederlandse taal. Gezien de opleiding denken wij aan iemand van rond de 20 jaar. Als medewerker secretariaat bent u de speler die in samenspel met de andere middenvelders een steunpilaar is op de afdeling secretariaat, rapporten, verslagen en correspondentie tekstueel verwerkt, corrigeert en verzendt; binnenkomende telefoongesprekken afhandelt, relaties ontvangt en te woord staat; overige werkzaamheden op de afdeling secretariaat verricht; enthousiast wordt bij het lezen van deze advertentie Wilt u meer weten? Belt u dan met de heer M.C. Kikkert, tel.: 0222 - 314141. Uw sollicitatiebrief en curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan NBC Eelman Partners, t.a.v. de heer M.C. Kikkert, Postbus 32, 1790 AA Den Burg. NBC Eelman Partners is aangesloten bij NBC Nederland, een landelijke orga nisatie van accountantskantoren en lid van Compendium, netwerk van bedrijfs adviseurs Compendium' Landal GreenParks exploiteert 15 bungalowparken met in totaal 3200 bun galows in Nederland en Duitsland en is daarmee nummer 3 m de bungalow- verhuursector. Kenmerkend voor Landal GreenParks is de ruime opzet van de parken met meestal vrij in het groen gelegen bungalows. Daarnaast be schikken de parken o.a. over een overdekt zwembad, sauna, solarium, midget golf, tennisbaan, bowlingbanen en horecafaciliteiten Landal GreenParks staat voor rust en ruimte. Heel anders dan de parken waar je door de attracties het bos niet meer ziet. Onze gasten hebben of nemen meer tijd voor zichzelf en het gezin en zoeken geen massaal vertier, maar individueel vakantieplezier Ten behoeve van ons drukbezochte vakantiepark „De Sluftervallei" op TEXEL zoeken wij enthousiaste medewerkers voor de functie van waar je ingezet wordt in ons a-la-carte restaurant „De Gasterij". Gast vrijheid, vakkennis en collegialiteit zijn een vereiste. Kandidaten met ervaring in soortgelijke restaurants genieten de voorkeur. waar je ingezet wordt bij de afwas en alle andere voorkomende schoonmaakwerkzaamheden Je hebt affiniteit met service-verlening aan onze gasten. Je beheerst de Duitse taal. Je kunt goed met mensen omgaan, bent goed in organise ren en toont je initiatiefrijk Je kunt zelfstandig werken, maar ook in teamverband. Betaling van loon geschiedt volgens de CAO „Verblijfsrecreatie". Geïnteresseerd? Je kunt schriftelijk of telefonisch solliciteren binnen 7 dagen na het verschijnen van deze advertentie bij: Landal GreenParks „De Sluftervallci" T.a.v. de heer D. Jansen Krimweg 102, 1795 LS De Cocksdorp o.v.v. vacature horeca Zaterdag en zondag even bij de vuurtoren kijken en dan kip met frites eten voor ƒ9,50 p.p. Zoveel als je lust. In het Torenrestaurant. Weekend aanbieding. Restaurant Vincent, sfeervol restaurant, gele gen aan het water. Dage lijks geopend. Tel. 327123. Elke zaterdag: livemuziek in Sam Sam. Zonnebril op sterkte: verte of lees 4C-2 98,-; Bifocaal ƒ199,-; Varilux 299,-. Bakker Optiek, J A Winnubst. tel. 310676 Baby geboren? Huur de ooievaar voor in de tuin, 2,50 per dag. Ook leuk als cadeau! Ooievaar Service, uitgeverij Lange- veld de Rooy, tel. 362600 Alle dagen happy hour van 22.00 tot 23.00 uur. Wtjewel Rits stuk. Wij zetten er een nieuwe in. Schoenmakerij Van Osch, tel. 313901. Romantisch diner voor twee of plezier voor vier In restaurant 't Boodthuis natuurlijk. Restaurant 't Boodthuis, Boodtlaan 8, De Koog, tel. 317947 (ma. gesloten) Voor een echte funver- jaardag ga je naar „De Mient" funfarm. Entree patat fris verrassing ponyrijden ƒ10,- p.p. Tot ziens. Tel. 319296. Honda verhuurmachines o.a. tuinfrees, verticuteer- machine, bosmaaier, kettingzaag, generatoren 220V. bromfietsen en scoo ters. Duinker Motorser vice, Oudeschild. Duizendschonen ƒ2,- p. bos, 3 bossen ƒ5.- bij Veeger, Grensweg 5, tel. 312229. Nieuwe oogst wadden- honing zit weer in de potten Te koop en te bestellen bij Sint Donatus, tel 319426. Honda b.b.-motoren, 4- takt. zuinig, snel, duur zaam, stil, enz. Dit jaar sterk in prijs verlaagd. Duinker Motorservice, Oudeschild. We gaan weer naar de donderdagavond, dus Café Chantant voor de eerste keer op do. 19 juni v.a. 21.00 uur in De Karseboom Tot ziens, Frans en Lies Daar krijgt u een zonnig humeur van..! Het hele jaar 10% korting op alle soorten buitenzonwering. Uiteraard Gratis montage en opmeten. Interieur winkel Graaf, Postweg 215, De Cocksdorp. tel 316243 De echte Honda motor- maaier met aandrijving al voor ƒ965,-. Duinker Motorservice, Oudeschild Bremer Schilders Ooster end, Verlorenkost 14, tel. 318229, fax 318718. Ver koop open: ma. t/m vrij 16.00 - 18.00, za. 9.00- 13.30 en op afspraak. Verf waren Schilderskwaliteit. In één week uw rijbewijs B. Bel rijsch. Westerhuis, Bovag-rijsch. rijsch. met stip! Motoropleiding in 2 dagen' Losse lessen auto 50,-, losse lessen motor 55.-. Tel 0223-612328, 615485 of 06-52922955 Midsummer Rhythm Jazzfestival op 20, 21 en 22 juni a.s. Posters en stickers verkrijgbaar: In Den Grooten Slock Duindoornbavarois. Mues- kaas, azijn, mosterd, honing. Het zijn producten uit de Waddenstreek die een pluim verdienen. Te koop bij de diverse verkoopkanalen Sint Donatus. Honda zitmaaiers, gazon maaiers, bosmaaiers en tuinfrezen, topkwaliteit te gen aantrekkelijke prijzen. Duinker Motorservice, Oudeschild, tel. 313831. Bel Jos Kager Financieringen Tel. 312833 Simpel, eenvoudig en doordacht advies en binnen 1 dag geregeld. Geen onderpand nodig, dus voor de financiering van Uw inboedel of auto gewoon even langskomen, of een afspraak maken. U heeft al een aansluiting vanaf f26,95 per maand. Of u nu een huis wilt kopen of een boekverslag wilt opvragen, via TrefPunt Texel kunt u de gehele wereld bereiken. Bel voor meer informatie: (0222) 369911 TrefPunt Texel vindt u op internetadres: http://www.tref.nl/Texel Rabobank Texel VORMGEVING - FOTOGRAFIE - DRUKWERK 1 35 100 gr /3 40 co 500 gram/4 95 6 soorten /3.75 mals, zonnebloempitten, volkoren of tarwe /0.65 Zuid-Atrikaonse rode of wilte wijn, 2 liter /13.50 Aanbiedingen gelden t/m zoterdag 21 juni 1997. Zo lang de voorraad strekt 1 1 I HELP ONS

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 8