lOuizenden bezoekers voor Dourleinkazerne Molenkoog royaal voorbij de 60.000 F amilieberichten Seizoen daverend afgesloten TEXELSE COURANT Begrenzingsplan Texel'94 zonder punten in Oudkarspel r rJexel aartjes Cursus Engels DINSDAG 23 SEPTEMBER 1997 mdiplonva w'belangstelli ■^e en na het o halen en groepten samen. Erg ge slaagd was de stand van het Luchtvaartmuseum, op het laatste moment aan de open dag toege voegd. Een collectie oude foto's van de Mok en een maquette in wording van het vliegkamp ontlokten menig bezoeker van de oude stempel jeugd herinneringen. De spektakulaire show met de heli, boten, kikkers en para's werd door de bezoekers met gejuich omlijst. ,,We gingen even een uurtje, want ik dacht dat we het dan wel hadden gezien Maar we zijn hier al de hele dag Mijn man en de kinderen zijn met weg te slaan", vertelde een mevrouw die zich op het gras van de dijk had genesteld Erg vond ze het met. „Welnee, dit is toch enig. En met zulk weer zit ik hier prima hoor." VERVOLG VAN PAGINA 1 eiland. De beheers-overeenkomsten worden op basis van vrijwilligheid gesloten, terwijl het beheer een dui delijke meerwaarde voor de natuur moet hebben De boer moet zich aan een begrazingsplan houden. Er staat een vergoeding tegenover. De convenantparlners konden het niet eens worden over het gebied De Kuil bij Den Hoorn, dat zowel voor de landbouw als voor de natuur hoge waarde heeft. Om vertraging bij het afwikkelen van het begrenzingsplan te vermijden, besloten de bestuurders De Kuil er maar niet in op te nemen. De vraag of dit gebied er alsnog in moet, is naar de toekomst verscho ven. gebracht, zodat echt niets fout kon gaan. Kinderen die aarzelden werden door vriendjes opgejut „Ach joh, ik ben al geweest. Hartstikke makkelijk Na de vrees te hebben overwonnen straalden de gezichten. Ook enkele stoere mannen en vrouwen waagden zich aan het onderdeel. Geduldig schminkten mariniers vele kindergezichtjes, waarna de kleine voetjes in schoenen van maat 46 ver dwenen 'Die zaten vast aan ski's, waarmee al langlaufend een baantje kon worden afgelegd Een wit camouflagenet zorgde voor een pas sende winterse entourage. Een ver raderlijk duintje in het midden was een beletsel, maar door een stoere begeleider in de kraag gevat, werd de hobbel meestal wel overwonnen Het schieten met losse flodders was zeer in trek Helemaal doordat de jonge schutters de hulzen mochten bewaren, een geliefd souvenir. En de allerjongsten leefden zich uit op een groot springkussen, waar door enkele mariniers ook begerig naar werd ge keken. Volwassenen werden er ech ter niet op toegelaten. Jeugdherinneringen De jeugd schoot in een flink tempo langs de gevarieerde tentoonstellin gen. Voor de ouderen was dat ech ter juist een aantrekkelijk onderdeel. Sommige mariniers ontpopten zich tot boeiende vertellers en gaven uitleg over het getoonde aan de hand van praktijkervaringen. Oud-soldaten gre pen de kans om herinneringen op te Texel'94 heeft zondag op voetbalcomplex 't Trefpunt in Oudkarspel geen potten kunnen breken. Thuisclub DTS scoorde twee maal, terwijl de Texelse voorwaartsen niet bij machte waren de hatelijke nul van het scorebord te verwijderen (2-0). In het programmablad stond Texel'94 omschreven als een tech- nisch-voetballend elftal en een al- ^c^ééMastig^egenstande^De in het paars gestoken mannen van John List konden evenwel geen moment imponeren. De Texelse achterhoede bleek met name aan de linkerkant erg kwetsbaar Toen de linksback al in de derde minuut een blunder beging, had de spits van DTS weinig moeite zijn ploeg op voorsprong te zetten (1-0). Vervolgens bouwde Texel een overwicht op, maar het ontbrak steeds aan de zuivere pass om een opening te creëren. Ook de door de scheidsrechter toegekende vrije trappen leverden geen succes op Martin Koorn (kopbal) en Erwin Koning waren het dichtst bij een 25 september a.s. zijn onze (groot)- en Koelie Bakker-de Boer 40 jaar getrouwd hen wilt feliciteren met dit heugelijke feit, uvan harte welkom tussen 11.00 en 12.50 uur .Havenrestaurant", Fontweg 3 (veerhaven). Johan Marike, John Karin, Peter, en Merel Bram en Sterre en medeleven betoond tijdens na het overlijden van mijn lieve man. onze 'en opa ALBERT DROS BZN Pi wij u heel hartelijk dank. *K>nder woord van dank aan het personeel van 'pleeghuis en aan de doktoren voor hun goede A. Dros-Koorn kinderen en kleinkinderen September 1997 Hierbij willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van belangstelling, bloemen, planten, kaarten en cadeaus die wij bij ons 60-jarig huwelijksfeest hebben ontvangen. Het was een hele fijne dag. Nogmaals bedankt, ook namens de kinderen. Cor en Lies Schuyl Julianastraat 5 Voor/ renraclit, locli gekomen Mu proberen irij eerst (It luiers Ie rerselumeu \icole Pdith Rf inn ■MeoIe is geboren op 21 september 1907, 04.20 uur 3200 gram Dochter t on l{on l' ermeulen en liionnt Mögling Golfslag 7 170 IJ IC Den Burg ■Telefoon 0222 - 310300 H ij rustin ran 13.00 tol 13.00 uur. Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor alle attenties en belangstelling die wij mochten ontvangen op ons feest van 6 septem ber jl. Lauw Boonman Magda Boonman- Boonman Oost 16 1794 GP Oosterend Roelofje Reinders ziet SARAH op 24 - 09 - '97 040 - 2518541 INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ8,00 tot cn met 3 regels. Per regel meer: 2,65 (incl. btvv). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto ƒ15,- excl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. IM-TEXELAARTJE op aanvraag. Judo voor volw. (v a 16 jaar) Iedere di 21.00 uur vr. 20.00 uur. Info. Sport school Texel. tel. 315421 Te koop: eiken regenton met pomp Tel 311647 Bij ons ligt de sneeuw al metershoog. Kom langs voor de nieuwe winter- sportgidsen Reisburo Texel Holland Internatio nal, 25 jaar Beter In Ser vice. Te koop Honda CB650, 4 cil.. 1984, 24.000 km.. 5.500,-. Tel. 318219. T.k.: metalen garage- kanteldeur, hxb: 215 x 235, prijs 200.-. Tel. 315811. A s. zat 27 septdè Texelse Beatles live in 't Cafeetje, 22 00 uur 4 oktober ondernemers- beurs te Oudeschild in het oude Gamma-pand van 10.00 - 22 00 uur. Zie de krant van 3 oktober a s. Feest in De Koog. Let op de Texelaartjes. Puch Maxi Macho, kickst verz. tot 1-5-'98 helm. 1 pr. Hifi-boxen, 3-weg, KEF CS7, 150 W P Kan. bellen tussen 18.00 - 20.00 uur, tel. 310232 De Blauwe Rafel is geo pend op vrijdag en zater dag van 11 00-15.00 uur en op afspraak. Warmoes traat 8. tel. 313903 Opruiming. Gazelle fiet sen tegen zeer scherpe prijzen Rentenaar, Ooster end, tel 318000. Tegelzetbedrijf Piet Kooger voor al uw tegel werk. Tel. 318463 (IM TEXELAARTJE) ('FRUiÏBEDRIJF JjJOLENBUURT Ayr' Deze week: laatste L\ Reine Victoria pruimen '97 verkoop van 13 30 en 18.00 uur Kees Keyser Molenbuurt 3, De Waal (fussen De Waal en Oosterend) 'n Oud familiegezegde: „Hou de verf op het hout. blijven de bomen in het woud Abonnement op de schilder. Jaarlijks automa tische controle op het on derhoud van je huis. Uit eindelijk de goedkoopste oplossing Schilders bedrijf Graaf De Cocks- dorp. tel 316243 Judo voor volw. (v a 16 jaar). Iedere di. 21.00 uur. vr. 20 00 uur Info: Sport school Texel, tel. 315421. T k. Honda SLR650 Supermoto, bj. '97, met slechts 3 000 km. 9 995.-. incl. garantie en Honda VFR 400R sport, bj '91. met 19 000 km, 8 995,- Marcel Duinker, tel 313831. Woensdag start de cursus Engelse conversatie Deze duurt 20 weken en wordt gegeven in d'Ouwe Ulo, docente is Coosje Ampt. De nadruk ligt op de gespreksvaardigheid, één van de belangrijkste vormen van communicatie. Een ander aspect is de luistervaardigheid. Het les materiaal is opgenomen in Engeland en er is gebruik gemaakt van 'native speakers'. Ook wordt gewerkt met videofilms. Voor deze cursus is een vooroplei ding van 3 jaar Engels vereist. De lessen zijn op woensdagavond van 18 30 tot 20.30 uur. Het cursusgeld bedraagt f130,-(excl boeken) Meer informatie bij Coosje Ampt (tel: 314259). treffer, maar de keeper van DTS stond op zijn post Aan de andere kant bleven de counters van de snelle en beweeglijke spitsen ge vaarlijk Het begin van de tweede helft was rommelig Daardoor ontstonden gevaarlijke momenten voor beide doelen Maar tot doelpunten leid den die vooralsnog niet. En terwijl teveel Texelaars hun dag niet hadden, bleef de thuisclub stug en met veel inzet spelen, loerend op een tegenstoot. Aarzelend ingrij pen resulteerde in de tachtigste minuut inderdaad in een tweede treffer Beurden Band Voor de laatste keer was er een „topglibber" wedstrijd op de hoge glijbaan De familie-estafette trok zes teams, waarna de honden als laatste bezit van het bad namen. Toen de poorten om 17.00 uur defi nitief dicht gingen, bleek dat Molenkoog dit seizoen ruim 62.000 bezoekers heeft ontvangen. Dat zijn er zo'n 4 000 meer dan vorig jaar. De stijging is veroorzaakt door de warme augustusmaand en door het grotere aantal toeristen dat het openluchtbad aan de Slingerweg weet te vinden. Geslaagden diploma A: Luc Kedde. Linda Tjepkema, Nils Veldhuis, Mathijs Legierse, Larissa Vlaar. Marscha Bonne. Bas Bakker, Simon Eveleens. Karlijn Janse, Melame Kalver- boer. Dave Sessmk, Richard Kooger. Usa Win ter. Demian Meuldijk, Carola v d.Star, Sandra Maat. Patrick Witte. Mandy Keijser. Pieter Plaatsman. Susan Cofino. Imme Ruarus, Pamela Heerschap. Kimberly Maas. Yessica Haker. Lilian de Ridder, Davey Bosma, Jeroen Duvekot, Robert Witte Esther vd.Meer. Maneke Lap en Tony Mozes. Diploma B: Marleen Slikker. Daan Gnsnigt, Annemieke Schellmger. Maaike Speckmann, Joel Veldhuizen, Sigrid Ploeger, Marissa van 't Hoeft. Tim Kedde, Mandy Zandee. Yosu Daal der, Rob Legierse Jasper vd Sande, Dennis Daalder. Denms Boon. Leroy Vermeulen. Jeanmta Henkers. Jolanda Koopman. Hugo Snoek. Marlies Kenter. Lars Hammer. Patrick Hollenberg. Lillian Stapersma. Sander Vermeulen. Joey Hcitink Peter Bos, Marco v d Star. Laura Boon, Painck Witte, Kaz Zillig, Martine Hoogenbosch, William Witte, Charlie van Beurden, Jonas Leenhouts, Jonathan Knippenberg. Ronald de Waard. Kees Winter. Ilja Nooy. Jelle Schouwstra. Rutger de Boer, Nadja Pluylaar. Noushka Pluylaar. Xander Verveer en Sharen Daalder Basisdiploma's: Bart Boon. Rian Westdorp. Hans Duin. Simon Kemper. Kim Beverdam, Janko Duinker, Frank Smidt. Frans de Jonge. Anne-Mane Schoo, Martine Zandee. Bart Riegman. Zafara Ruizendaal. Jonathan Abraha. Steffan Vlaming, Freek Dijksterhuis. Jan Jaap Hm, Elise v d Star. Danique Jonge- jan. Jozetta v d Snepscheut. Annette Kenter. Mark Oosterhuis, Ramona v.d.Vis. Kim Blom, Charlotte van Heerwaarden. Mark Eelman. Cees Jan Kiewiet. Ruben van Vliet. Wouter van Strien. Erik Tijsen. Hedwig Ens, Marcel Alderlieste. Maneke Ellen. Sandra Bremer. Kevin Tolboom. Lotte Koomen, Ilja de Leeuw, Barry Koning, Maaike Koning. Arjen Brouwer. Suzanne Maas, Nienke Kruithof. Alex Sessink, Eva de Graaf, Jort Hammer, Maarten Kuyper, Danny de Ridder. Robin Bakker. Olie Jansen, Gerard Witte, Tom Verkroost. Thysia Beerlmg. Edwin v d.Star, Patnck Simons, Jonna Zijm. Ben Schraag, Cindy Barends. Mannka Plaats man. Dieuwertje Ran. Sanne Plaatsman. Hendnk Arendsen Een aanhangwagen op maat. Wij bouwen voor u de aanhanger op maat Bovag-aan hang wagen- bedrijf Herm v.d. Beek, De Cocksdorp, tel. 316571 Liever geen zonnetje in huis! Zonwering 10 tot 25% korting. De nieuwe collectie is binnen bij Schildersbedrijf en interieurwinkel Graaf. Postweg 215, De Cocksdorp Tel 316243. De Snackplek - actie. Alle dagen van 18 00 - 20 00 uur: 4 kroketten of 4 fricadellen gratis bij af name 1 familiezak gewone frites of raspatat a 12 50 Tel. 322145 „De Tegelboet": open di t/m vr. 16.00 -19.00 uur. za. 09.30-12.30 uur Vliegwiel 4. Oudeschild. tel. 310455 Altijd haarscherpe aanbie dingen Gran Canaria 695.- Mallorca ƒ550,-. Kreta 699,-; Benidorm 550,- etc., etc. Elke dag nieuw. Info en boekingen. Reisburo Texel Holland International, 25 jaar Be ter in Service. Live in Oosterend: The Beatles. Aanvanq 22.00 uur Geen woorden, maar da den! De Dierenbescher ming zkt. voor volgende wk nog collectanten. Tel 315305 Bali, nu per charter Martinair of met Garuda, 8 dagen al vanaf ƒ1.088,- incl. retourvlucht, hotel lo gies/ontbijt en transfers. Info en boekingen: Reisburo Texel Holland International, 25 jaar Be ter In Service Een echte verzamelaar heeft nooit genoeg. Bij Hans van der Klift vindt de oprechte verzamelaar uilen oude glazen, plateel, melkkannetjes, vazen, jus- kommen en nog veel meer. Honda verhuurma- chines: grasmaaier, zit- maaier, tuinfrees, ver- ticuteer, bosmaaier, ket tingzaag, generator en bromfiets. Duinker Motor service, Oudeschild. tel. 313831 Te koop Interlübke kast, wit voor audio/video hxbxd 1.03 x 1.13 x 0,48 m„ 200.- Tel 319509 Prijsuitreiking vrouwen dag: zat. 27 sept m.m v The Beatles. U kunt nog meedoen met Tai Chi-oef. voor ontspan ning, beweging, zelfverde diging White eagle Schil derend 19. Do.-avond 20.30-22 00 uur, 1e les gratis. Gratis af té halen i.v.m ziekte stacaravan op „Dekkerskoog". E Kühn, NeustraBé 82, 52379 Langerwehe, Deutschland, tel 0049-2423-4553. Heb eerbied voor het oude en moed om opnieuw te beginnen. Bij Hans van der Klift koop je mooie oude spullen voor het inte rieur. The Beatles live in 't Cafeetje, zat. 27 sept Goa, de Parel van de Oriént Vanaf 31 oktober a s per rechtstreekse char ter Air Holland, 9 dagen al voor 895,-, 16 dagen al voor ƒ1.031retourvlucht, transfer en hotel logies/ ontbijt Info en boekingen: Reisburo Texel Holland International, 25 jaar Be ter In Service Honda bromfietsen en scooters, keuze uit 8 mo dellen, nieuw en gebruikt, met garantie. Duinker Motorservice, Oudeschild, tel. 313831 Mats werkschoenen. Oer sterk en lopen als Ecco's. Mantje Schoenen. Texelse Boerenkaas. De Snackplek - actie. Alle dagen van 18.00 - 20 00 uur: 4 kroketten of 4 fricadellen gratis bij af name 1 familiezak gewone frites of raspatat a ƒ12,50. Tel. 322145. Gratis autowassen? Dat kan bij Texaco Star Market, Postweg, voor min. 10 tank beurten van 25 I Strandpaviljoen Paal 9 is alle dagen geopend Elke woensdag 501 dart- toernooi. Aanvang 22.30 uur 180 score: 25,- prijs. W'tjewel. Superlichte titanium mon turen Gratis oogtest. Bak ker Optiek, J A. Winnubst tel. 310676 Carwash Postweg iedere dinsdag en woensdag. Progr. 2 voor ƒ7,-. Verkoop van gebruikte bromfietsen. Bruining, De Koog, (0222) 317333. Prijzen: kijk en vergelijk t Speelgoedhuis, Ooster end. tel. 318313. Ook voor laarzen en klompen. iljjjstraks schieten?" Verlegen ipteen jongetje weg achter zijn er. Echt schieten, dat is toch eng. Maar even later ligt hij met ^(beschermers en een gecamou- rd gezicht achter een wapen, het sein „afgevuurd" zoekt hij vijf hulzen uit. „Kijk mam, heb ik geschoten." )irde jongste bezoekers was de ndag op De Mok zaterdag een r feest. Maar niet alleen voor Honderden lieten zich rond- n, bekeken de tentoonstellin genoten van de nasihap of de •Iband van de marinierskapel, de reacties? „Dit is gewéldig." alles was gedacht. Op de hoek het Molwerk en de Mokweg was parkeerterrein ingericht. Er werd icht gehouden en bezoekers jen met busjes naar de Joost irieinkazerne vervoerd. De wa- sreden af en aan, zodat niemand hoefde te wachten. Invaliden ihfen wel doorrijden, daarvoor op het kamp zelf een parkeer- ein ingericht. sochtenduren liep het nog geen m Het vroege tijdstip waarop de de helishow begon had te maken vliegbepalingen van De Kooij in Helder De echte liefhebbers n echter al wel binnen de poor- van de kazerne. sn het middaguur trok de belang ing flink aan. Het afgelasten van urtrace rond Texel had een extra ctop het aantal bezoekers. ,,We .tten dat er zo'n 3200 mensen zijn eest. Dat overtreft onze stoutste In de kraag gevat door een sterke helper is op die lastige lange latten iedere hobbel te overwinnen. (Folo s Teszo van Daa.'en) verwachtingen. We rekenden op on geveer 1500 man, plus nog wat fa milieleden van ons personeel", aldus een opgetogen majoor Wilmsen Rondvaarten Bezoekers die per busje werden aan gevoerd werden opgewacht met een programma en een poster. „Heel at tent hoor, die jongens", meldde een oudere dame, die werd gewezen op de leukste onderdelen. Ze stapte ge lijk naar de grote tent, helemaal ach terop het kamp. „Ik ben namelijk spe ciaal gekomen voor de muziek. Van die steelband, ja. Die vind ik zó leuk Ik heb ook een CD van ze." De swin gende klanken zijn over het hele ter rein hoorbaar. Velen bekeken als eerste de landingsboten van het type Mark II en III, die in de haven lagen. De be manningen gaven antwoord op alle vragen. Meest gestelde waren 'hoe- voel personen kunnen hierin' en 'hoe hard kan-ie'. Een complete BV (sneeuwvoertuig op rupsbanden) in eén van de ruimen baarde opzien. „Dat er zóveel ingaat, zeg Dus als ik de boot heb gemist en nog met mijn auto aan de overkant sta, kan ik voortaan jullie bellen...?" Een lange rij vormde zich bij de rond vaarten. De wat oudere bezoekers kozen meestal voor de landingsboot, maar de jongeren stormden af op de snelle rubberboten. Ongeduldig werd de uitleg over de zwemvesten aan gehoord. „Gaan we ook racen?" vroeg een kleine dudal De mariniers leefden zich goed in bij hun jeugdige bewonderaars „Speciaal voor jou zal ik extra hard varen Met schitterende ogen werd naar moeder gezwaaid. Voor een rondje in de BV was het dringen geblazen. „We gingen kei hard op het strand, zó door het wa ter", aldus het opgewonden relaas van een klein meisje, dat later beslist marinier wilde worden en met inzag waarom dat niet zou gaan. „Ik kan namelijk ook heel goed schieten. Dat zei die soldaat net tegen mij rvan gevaar, maar de veiligheid was goed voor elkaar. echter met De laatste zwemexamens van dit seizoen waren een lange zit, want er werd ook voor het basiszwemdiploma afgezwommen Pas even na achten konden de examinatoren Henk Keyser en Piet Schneider weer rus tig achterover leunen Voor diploma A slaagden 31 kmde- Het feest begon vrijdagochtend met de binnenkomst van de 60.000e. De 62-jarige Bert Witte was de gelukkige. Deze trouwe klant behaalde twee jaar geleden het A-diploma en is sinds dien elke ochtend tussen half negen en negen uur in het zwembad te vin den. Hij trekt daar zijn baantjes met een groep, die verder vrijwel uitslui tend uit vrouwen bestaat. Het wekte dan ook hilariteit dat uitgerekend de enige man in het gezelschap vrijdag ochtend als 60.000e de kassa pas seerde Uit handen van Ria Keyser kreeg Witte een taart. Tevens serveerde de badleiding voor de hele groep koffie en koek aan de rand van het bad. Hiermee werd ook de waardering voor de zeer trouwe opkomst van deze zwemgroep tot uitdrukking ge bracht. Lichting 1970 Het volgende hoogtepunt volgde vrijdagmiddag. Uit handen van bad- juf Barbara Boon ontving de 6-jarige Mathijs Legierse.het 10.000e zwem diploma sinds de ingebruikname van Molenkoog. Zijn vader Marcel be hoorde op 18 september 1970 -bijna op de dag af 27 jaar geleden- tot de eerste groep afzwemmers. Een groep Mathijs Legierse toont in de armen van papa Marcel het 10 000e zwemdiploma. die, getuige meegebrachte foto s, een stuk ouder was dan de kinderen die vrijdag het A-diploma behaalden. Destijds bedroeg de gemiddelde leef tijd circa 12 jaar, nu krijgt de jeugd al veel jonger zwemles Marcel Legierse neemt nog regelma tig een duik. „Mathijs wilde graag het diploma halen Nu kan hij met zijn oudste broer en mij donderjagen in het water.' Ondanks een (late) op roep was Legierse eén van de wei nige zwemmers uit de eerste lichting die vrijdag acte de presence gaf. En kele geslaagden van toen hadden wel nog trots hun diploma meegenomen. Tot een algehele reünie kwam het ren. voor B 42 en voor basis liefst 60. Deze laatste groep is helemaal voor bereid op het examen tijdens het schoolzwemmen. „Dat geeft dus wel aan dat het schoolzwemmen een nuttige zaak is", aldus de badleidmg. Happening Na de promotie-triatlon op zaterdag volgde zondag de seizoenssluiting, waarvan volgens traditie een happe ning werd gemaakt. Tevens werd af scheid genomen van Jannie de Ko ning, jarenlang badjuf in Molenkoog- In de stralende zon konden bezoe kers zich vermaken op een vrijmarkt en luisteren naar muziek van de Van werkdagen van 10 tot 17 uur Geur van gevaar Het gebodene was inderdaad voor de jeugd bijzonder aantrekkelijk Gevaar zat er niet bij, maar het had wel die uitstraling. Menig ouder keek beden kelijk naar de flinke klimwand en de hoge steiger waar vanaf een para- sprong kon worden nagedaan. Veiligheidslijnen werden echter aan- Zwembad Molenkoog beleefde een feestelijke afsluiting van het sei zoen. Eerst verwelkomde het bad de 60.000e bezoeker van dit jaar, daarna werd het 10.000e zwem diploma sinds de opening in 1970 uitgereikt en op de slotdag profi teerden zo'n 750 liefhebbers nog éénmaal van het mooie weer. Ook namen 35 honden een duik in het bad. dat deze week wordt leeg gepompt.

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 3