Rab verouderd omplex vernieuwen gaat Showroom en kantoren te krap mimm B S 'TEXELSE^* courant aiuimiüiBioi Cees Vlas (63) overleden Middag over poëzie-albums NATIONALE OPEL TESTDAG Voetbaluitslagen Zaalvoetbalprogramma Oosterend laat kansen liggen Voetbalprogramma Darters Cafeetje niet van de wijs Texel'94 moddert naar overwinning Instructie van Eddie Simon aan jeugdruiters Rust bezorgt dames Mareis volle winst Zegetocht Mareis Dartprogramma Jordi Vinke dubbelt bijna hele veld Drie sponsors voor vriendenelftal ZDH heeft smaak nu echt te pakken Spareribs sterk in bowlingleague Koken voor mannen 90* Om te onthouden garage Rentenaar DINSDAG 28 OKTOBER 1997 „businesscentre" Bedoeling is kantoorunits van 50 m2 beschikbaar te stellen. Een grotere oppervlakte ts ook mogelijk. Dit gedeelte krijgt een aparte trapopgang Rab besloot tot de bouw van de extra kantoorruimte omdat de bouwkosten binnen de perken bleven en het be drijf er zelf in de toekomst eventueel gebruik van kan maken. „Het maakt het voor ons flexibeler Daarnaast denken we gevoelsmatig dat er een markt voor is." huidige gebouwencomplex Rab aan de Heemskerckstraat judeschild gaat binnenkort vrij- geheel tegen de vlakte. Rab op dezelfde plaats een nieuw itoorpand annex showroom en jazijnen bouwen. Vrijdag be- een grootscheepse verhui- Directie en medewerkers ope- n het komende half jaar vanuit gif kantoorunits en een deel de oude Gamma. een jaar of vier zijn we hiermee pg", vertellen de directeuren Paul en Jan Jacob Rab Aan de iuitvormmg ging een discussie af of het moederbedrijf op Texel jssl blijven „Zo'n 60% van de :et komt van onze overkantse jigmgen. Maar we zijn een Texels (rijf, onze historie ligt hier Bedrijfs- inomisch gezien was het met ab- pt nodig om te verkassen. Via iputerverbindmgen is er een direct act met de rest van het land. Ook sociaal oogpunt en werkgelegen- rf wilden we het eiland met veria- We zijn en voelen ons allemaal elaars." ïolgende stap was de verplaat- jvan de Gamma naar Den Burg. duurde drie jaar voordat er vol- mde politiek draagvlak was voor «ging op het bedrijventerrein in De sen alle vergunningen rond wa- Pas toen hierover duidelijkheid kon de Rab-directie werken aan leuwbouw in Oudeschild. 11 firn i mil Kö^-lfo: Vooraanzicht van het nieuwe bedrtjfsgeboui ditionele bouwmaterialen. ,,Dat past bij ons In het huidige gebouw is het bedrijf uit z'n jasje gegroeid. De magazijnen zijn verouderd, de showroom is te klein en door de groei van de Rab-groep is de kantoorruimte te krap geworden. De afgelopen tien a twaalf jaar steeg het aantal administratieve medewer kers tot circa tien Dit was het gevolg van de toename van het aantal werk maatschappijen. Telde Rab in 1986 vier (Texelse) BV's, nu zijn dat er vijf tien, waarvan de meeste aan de over kant. Een ontwikkeling die nog steeds doorgaat. Zo is Rab momenteel be- iv. De gevel wordt uitgevoerd in rood baksteen. Bewust kiest Rab voor natuurlijke en tra- (Onhverp arcMeklonburo Louis Unot) zig met deelname in een grote Gamma-vestiging in Eindhoven Beide directeuren verwachten door verbetering van de efficiency geen forse toename van het aantal kantoormedewerkers. Verhuur Toch zal op de bovenverdieping van het 3.000 m2 metende nieuwe ge bouw een ware „kantoortuin" verrij zen. „Na al die jaren op eikaars lip mag dat wel eens." Het grootste deel (700 m2) komt in eigen beheer, de resterende 500 m2 wordt verhuurd als Op de benedenverdieping komt, naast een modern en functioneel magazijn, een royale showroom over de hele lengte van het pand. Het as sortiment wordt uitgebreid met een afdeling sanitair, waarvoor tot nog toe geen ruimte was. Verder zullen keu kens, tegels en bouwmaterialen over zichtelijk worden getoond Nieuw is verder de opslag en verkoop van kleine bouwmaterialen. Dit zoge naamde „toegevoegd assortiment" past in het concept van Bouwcenter waarbij Rab is aangesloten „Een voorbeeld van „one-stop-shopping": aannemers kunnen op één plek in slaan. Het gaat niet om grote hoe veelheden, maar om afbouw- materialen. Wie hier een deur koopt, kan tegelijk terecht voor het hang- en sluitwerk." Noodzaak Rab ziet hiervoor een groeiende markt „Nieuwbouw op Texel neemt af, maar renovatie en verbouwingen nemen toe. Wat betreft de bouw den ken we dat de omzet de komende jaren redelijk constant blijft Wel zul len verschuivingen plaatsvinden in elementen van de bouw Krugers en Rab zijn overtuigd van de noodzaak van de forse investering „Als we dit niet doen, graven we ons eigen graf Wie niet investeert, is ge doemd te verdwijnen. Anders worden anderen beter en krijgen die de voor keur. Als bedrijf moet je je diensten niveau continu op peil houden." Sloop Tijdens de verbouwing blijft het bedrijf bereikbaar via de Heemskerckstraat. De ingang wordt verplaatst naar de steeg tussen de oude Gamma en het bedrijf van Boom Daar komen twaalf kantoorcontainers. Achterin de Gamma komt een nood-showroom van 200 m2. De opslag van materia len wordt elders op het terrein van Rab ondergebracht in de loods waar de magazijnen zich vroeger bevon den Vrijdagmiddag en zaterdag verhuizen de medewerkers en is het bedrijf ge sloten Vervolgens zal de sloop van 1 800 m2 gebouwen vier a vijf weken in beslag nemen. De bouw wordt uit gevoerd door de aannemersbedrijven Frans Zegel uit Oudeschild en Meijert Boon Systeembouw uit De Cocksdorp naar een ontwerp van ar chitect Louis Uriot De oplevering is vóór de zomer; na de bouwvak houdt Rab open huis. Vlas bij de opening van paviljoen De kiek er in 1993. <Fo'° a'ct"°' Toxclso Courant) ten camping in Zoutkamp is vrij- Cees Vlas uit Den Burg overle- Hij werd 's nachts onwel en stierf Jekke. Vlas werd 63 jaar. shij in 1986 met pensioen ging ils gezagvoerder bij Shell de Idzeeën te hebben bevaren, ver- tVlas op Texel diverse bestuurs- ües. Varen, zijn lust en zijn leven, Idaarbij centraal staan Vlas was aar voorzitter van de Watersport- mging en de laatste drie jaar se- iris Wegens zijn verslechterde «idheid wilde hij zich deze winter el bestuur terugtrekken, Gedu- dezelfde periode was hij tevens zitter van de Stichting antenjachthaven. Verder was larenlang secretaris-pennmg- sler van de plaatselijke commis- an de KNRM Iters van poëzie-albums slaan 'dag eikaars boeken open. De Hing Welzijn Ouderen Texel fin De Buureton om 14 00 uur uitwisselingsmiddag. Naast al- li die worden tentoongesteld, ld mevrouw Wieten over het laan en de verdere geschiedenis deze leuke hobby-vorm De )T nodigt albumbezitters van 55 in ouder uit. Er zijn geen kosten erbonden. (Advertentie) Zaterdag 25 oktober St. Boys B1-Texel'94 B1 3-3 Oosterend B1 - SVAP '74 B1 7-1 Winkel C1 - De Koog C1 2-2 St. Boys C1 - ZDH/SVC C1 3-1 Texel'94 C1-Hollandia C1 1-6 JVC C2-Texel'94 C2 6-3 Texel'94 C3-BKC C3 7-1 WGW D2 - Texel'94 D1 5-3 Pupillen Barcelona-De Koog F1 15-0 AC Milan-Real Madrid 2-1 Oosterend F2-Ajax 1-1 SVC F1-Oosterend F1 0-4 Texel'94 E2-De Koog E1 2-4 Texel'94 E3-Texel'94 E5 0-5 SVC E1-Texel'94 E4 0-5 ZDH E1-Oosterend E1 6-4 ZDH D1-Texel'94 D2 afgelast Oosterend D1-De Koog D1 2-2 Texel'94 D3-SVC D1 1-1 G-voetbal HIS 2 - Texel'94 4-1 Zondag 26 oktober Go Ahead'18 - Texel'94 1-4 29 oktober: 18.30 Texel'94 2-Texel'94 3 19.25 Rab 3-Texel'94 6 30 oktober: 18.30 Oosterend 2-Texel'94 8 19.20 ZDH 1-De Koog 2 20.15 Klif 4-Texel'94 7 21.05 ZDH 2-Jelleboog 3 22.00 Klif 3-Rab 1 31 oktober: 16.45 De Koog Cl-Texel'94 C2 17 30 De Krim C1-Oosterend C2 18.15 Cin. Texel-De Krim 2 19.05 Klif 1-Texel'94 1 20.00 Mantje 1-Klif 2 20.50 Mantje 2-Oosterend 1 21.45 De Koog 1-Jelleboog 1 22.35 Texel'94 4-De Krim 3 5 november: 18.30 Texel'94 5-De Krim 4 19.20 Klif 1-HZV De Witburger 1 Er had méér ingezeten dan de 3-2 nederlaag die SV Oosterend zon dag tegen Vesdo leed. De Strenders speelden zwak, maar hadden wel de beste kansen. Na tien minuten had Sil van Dijk de eerste treffer op z'n slof De speler kreeg vrije doorgang tot het Vesdo- doel. maar trof de lat. Datzelfde lot trof de vrije trap van Henk Knol. Vesdo putte moed uit de onzekerheid die in de SVO-gelecferen was geslopen. De ploeg bouwde een 2-0 voorsprong op. De derde tegentreffer was teke nend voor het spel van Oosterend. Vesdo onderschepte de bal temidden van SVO-spelers in het centrum. De hoge inzet richting het Strender doel belandde precies in de kruising. Na rust nam SVO bezit van het middenveld en zette Vesdo terug op eigen veld. In de zestigste minuut knalde Dennis Vonk zijn ploeg uit een vrij trap naar 3-1. Vincent Kaspers nam de tweede treffer voor z'n reke ning. Huiswaard - ZDH 1-4 Vesdo - Oosterend 3-2 De Koog - Nieuwe Niedorp 8-1 Alcmaria Victrix 3 - Texel'94 2 2-4 Texel'94 4 - Hugo Boys 4 6-3 Con Zelo A1 - Texel'94 A1 2-3 Dames Berkhout - Texel'94 3-0 Recreanten De Koog-Oosterend1 2-1 Texelse Boys - Cocksdorp 4-0 Oosterend 2 - ZDH afgelast Zaterdag 1 november Texel'94 B1-HCSC B1 13.30 Winkel B1-Oosterend B1 13.00 Oosterend C1-WGW C3 13.30 JVC C4-ZDH/SVC C1 14.30 LSVVC1 -Texel'94 C1 14.30 SRC C2-Texel'94 C2 12.30 Texel'94 C3-WGW C6 13.30 Texel'94 D1-BKC D1 10.30 Texel'94 E1-WGW E1 11.30 G-voetbal Texel'94-Argon 13.30 Pupillencompetitie Geen wedstrijden I V.m Texelse kam pioenschappen gym Zondag 2 november Texel'94-Wieringerwaard 14 00 Sint Boys-ZDH 14.00 Oosterend-Huiswaard 14.00 Petten-De Koog 14 00 Texel'94 2-WGW 3 12.00 Con Zelo 3-Texel'94 3 11.30 Callantsoog 3-Texel'94 4 14.00 Texel'94 A1-Hollandia T A1 12.00 Dames Texel'94-HOSV Recreanten Oosterend 1-Tex. Boys SV Texel-Oosterend 2 ZDH-De Koog 14.00 10.30 10.30 10.30 Dartende mannen van 't Cafeetje lieten zich tijdens de confrontatie tegen de dames van de Slock niet van de wijs brengen. De heren wonnen met 7-1. Na de 301 en de 501 bedroeg de stand 5-1 in het voordeel van de man nen. Winstkansen hadden de dames wel, maar het pechduiveltje had de overhand. Mickey Mans gaf Nicole Ott in de tac-tics geen kans door liefst twaalf bulls te gooien. Het titanengevecht tussen Cafeetje bulldogs en Zwaan 1 kwam met een overtuigende uitslag van 6-2 op naam van laatstgenoemde. De Bulldogs moeten er flink aan trekken om nog in de buurt van Zwaan 1 en mede koploper Cafeetje 1 te komen, 't Cafeetje 3 scoorde tot dusver nog geen punt In de match tegen zwaar gewicht Zwaan 2 had het team zich voorgenomen van de nul af te komen. Wilma Vlaming en Menno Lampje Timmer speelde bij dit team als inval ler. Met een ontketende Ruud Daal der won Zwaan 2 met klinkende cij fers: 8-0. Meest spannend was de pot tussen Cafeetje 4 en De Krim. Hoge scores werden afgewisseld met hoge finishes. De tac-tics, een spel dat De Krim beter beheerst, bracht de beslis sing (5-3). Dankzij een 1-4 overwinning op Go Ahead behoudt Texel'94 achter koploper DTS uitzicht op de eerste plaats. In een wedstrijd waarin flink strijd werd geleverd, stuurde de scheidsrechter twee Alkmaarders naar de kleedkamer. Tot tien minuten voor rust deden beide ploegen met veel voor elkaar onder. Over en weer waren kansen. Handicap werd gevormd door de re- De veelzijdige Gelderse instructeur Eddie Simon komt zondag 30 no vember naar Texel om jonge Texelaars les te geven. Hij verzorgt in manege Akenburg een gast-in- structie voor alle (jeugd)ruiters die afgelopen jaar hebben deelgeno men aan de Kerstbokaal en/of sponsorgeld bijeen hebben ge bracht. De betreffende deelnemers kunnen zich nu aanmelden om in de les mee te rijden Zij kunnen kiezen tussen dressuur en springen. Publiek is wel kom. Opgave kan in de manege of via tel. 31 56 19 of 31 02 16 vóór 14 no vember. Aan de dag zijn geen kosten verbondene. Omdat deze ruiters zich vorig jaar hebben ingezet om geld in te zamelen voor de manege, krijgen ze de instructie aangeboden door de Stichting Overdekte Manege Texel (SOMT). Eddie Simon is op verschillende ter reinen van de paardensport actief als trainer Dit jaar werd een jeugdteam van zijn vereniging De Waaghalsjes ponyclubkampioen op de „Levade" (NK). Simon weet ruiters naar over winningen te stuwen door ze enthou siast te maken en tot veel inzet te bewegen. De dames van basketbalvereni ging De Mareis hebben zaterdag in Den Helder gewonnen van de ju nioren van Tipp Off. Na een span nende wedstrijd werd het 37-28 in het voordeel van de Texelaars. Gelukkig voor de gasten hadden ze met voldoende wisselspelers de reis naar Den Helder aanvaard, want vanaf het begin van de wedstrijd werd in een hoog tempo gespeeld Er werd snel heen en weer gelopen en Tipp Off voerde een fanatieke „man-to- man" verdediging. Het leek soms wel alsof de junioren op eigen helft aan De Mareis vastgekleefd zaten Aan vankelijk wekte dat enige irritatie bij de Texelse dames, maar ze lieten zich toch niet op de kast jagen Dank zij goed samenspel en met behulp van sereens en blokken wisten ze uiteindelijk met ruim verschil te win nen. Scores: Saskia de Vey 8, Gerda Kuiper 8, Karin Zegers 7, Irma Schuijl 6, Ria van Maldegem 4 en Annette van Koutrik 4 punten. gen, waardoor het veld moeilijk bespeelbaar was. Het gladde veld stelde hoge eisen aan de technische capaciteiten van de spelers Mede hierdoor werd in beide kampen her haaldelijk balverlies geleden. De in groen/wit spelende thuisclub vormde dankzij kansrijke counters voor rust een geduchte tegenstander. Texel sprong soms slordig met de bal om waardoor Go Ahead die makkelijk kon veroveren. Pas in de 38-ste minuut opende Ralph Koning de score De hard en laag ingeschoten bal ketste via de paal tegen de keeper en verdween daarna achter de doellijn. Vanaf dat moment kregen de Texelaars meer mogelijkheden De afstandsschoten bleven echter zonder resultaat. Mede dankzi| een numerieke veld- meerderheid van Texel'94 waren de eilanders in de slotfase heer en meester. Vlak voor het eindsignaal bracht aanvoerder John List zijn ploeg op 4-1 voorsprong Texel staat met 14 punten op een tweede plaats, drie punten achter koploper DTS. De heren Mareis blijven hun wed strijden in overwinningen omzet ten. Ook IBC, normaal een tegen stander waarmee de Mareis moeite hebben werd na een ruststand van 20-12 uiteindelijk met 40-31 aan de kant gezet. De basis van deze overwinning werd in de eerste helft gelegd. Vooral in het tweede deel daarvan verdedigden de heren scherp en pakten ze in de aan val hun scores goed mee De tweede helft was rommelig In het begin werd het goede spel voortgezet, maar toen IBC druk op de ketel zette, gingen de Mareis te geforceerd spelen. Irritatie in het veld was het gevolg Dit kwam het spel met ten goede De Texelaars gaven de voorsprong echter niet uit handen. De zege van 40-31 was ge zien de spelverhouding verdiend. zaterdag 8 november 18.00 De Mareis (H) - Hoppers 2 19.00 Tip Off jun - De Mareis (D) In de Sportlaan in Den Helder. Wedstri|ddienst van 18.00 tot 20.00 uur. Donderdag: Cafeetje Bulldogs-Cafeetje3 Cafeetje 2-W'tjewel Vrijdag: Zwaan 2-Cafeetje1 Knm-Slock Cafeetje 4-Zwaan1 Wielrenner Jordi Vinke steekt in goede vorm. Tijdens de zaterdag gehouden ATB-wedstrijd dubbelde hij uitgezonderd Ivo Witte het hele veld. Jeugdrenners Jan Dankers en Robert Jan Appel lagen lang op de derde en vierde plaats. Ze werden uiteindelijk ingehaald door Rien Brouwer die als derde finishte In de B-poule reed Jaap Kuiper een sterke wedstrijd. Hij kwam na drie ronden op kop en stond die positie niet meer af Jan Buis, die na een voorzichtige start steeds ster ker reed, eiste de tweede plaats op. Derde werd Natascha van der Vis en vierde Piet Kingma, die op de valreep Benno Bakker versloeg I7l*% 1 - itf Eigenlijk hadden ze ook hun naam en geboortedatum er nog op willen laten zetten, maar persoonsgebonden kleding vond het bestuur wegens kosten en praktische bezwaren toch niet zo 'n goed idee. Maar ook nu oogt de nieuwe outfit van het vierde en laagste elftal van Texel '94 ui terst bont. Op borst en rug prijkt de naam van sponsor Makelaardij Eelman en Van Heerwaarden, op de linkermouw van het shirt staat Soks te lezen en de rechterbroekspijp is gereserveerd voor de Smulpot. De spelers van het vriendenteam bedachten de combinatie zelf en zoch ten ook zelf de geldschieters aan. „Het is vooral als grapje bedoeld vertelt één van hen. Eigenlijk hadden we Soks op de sokken gewild, maar dat schijnt niet te mogen van de KNVB. Toch is het leuk. Geen elf tal op Texel heeft zoveel sponsors. (Foto Joop Rorprnetsl Na een aarzelende ouverture is ZDH op toeren geraakt. Zondag werd opnieuw gemakkelijk gewon nen (1-4), ditmaal van het één plaats lager geklasseerde Huis waard. Daardoor verstevigden de Hoornders hun positie in de kop van de ranglijst en blijven ConZelo en De Koog binnen gezichts afstand. Aanvankelijk rezen in Alkmaar de nodige vragen over de goede afloop Terwijl de spelers van Huiswaard hun weg op het natte en zeer gladde veld al snel konden vinden, waanden de Hoornders zich lange tijd op een ijs baan In de zevende minuut ging ver dediger Robert Jalving in de fout. Hij schoof de bal in de voeten van de spits van de gastheren die niet aar zelde en een fraaie lob van zijn voet liet vertrekken: 1-0. Het duurde even voor het elftal van ZDH de zaakjes op orde had. maar toen ging het dan ook crescendo. In de 38ste minuut draaide Klaas Regtop vanaf links het strafschop gebied in en knalde hij hard raak 1- 1 De gelijkmaker was allerminst een toevalstreffer, want op dat moment hadden verdedigers van Huiswaard hun keeper al tweemaal op de lijn terzijde moeten staan. Twee minuten voor rust maakte Jalving zijn fout goed. toen hij de bal vanuit een vrije schop - toegekend na het onderuit halen van Bernard Ipenburg - op prachtige wijze in het doel van Huiswaard schoot. De tweede helft begon flitsend. In de zesde minuut vuurde Regtop van grote afstand op doel. Misschien dat de bal in één keer in de touwen was verdwenen, maar Jelte van der Kooi nam het zekere voor het onzekere en gaf een laatste zetje: 1-3. Hoewel de scherpte en de wilskracht bij de Hoornder voetballers daarna langzaam verdwenen, bleven ze heer en meester. Zowel Bernard Ipenburg als zijn neef Ronald Biesboer was dichtbij een vierde treffer Tien minu ten voor tijd viel die toch. Door in een scrimmage voor het doel van Huis waard de alertste te zijn. bezorgde Dennis Saai zichzelf een leuk ca deau: 1-4. Die werd hem door zijn ploeggenoten van harte gegund, want de nieuweling demonstreert al vanaf het begin van het seizoen een tomeloze inzet en een trouwe toewij ding. Het team Spareribs behaalde in de competitie van de Texelse Bowlingbond een 5-0 overwinning op Strandplevier. Vooral Martien Roeper was op dreef. Met een mooie 206- game leidde hij zijn team naar de zege. De heren van het Meanteam konden met echt in hun spel komen. Zij verloren met 1 -4 van de Champion Sisters. Uitslagen. huisvrouwenleague: Juttertjes-Klaver Vier 0-4, Bloopers-T Fords 2-2; WBZ-de Pins 2-2 Donderdagleague: Champion Sisters- Meanteam 4-1, TZN-Hordifood 5-0. Me- tro-Snackplek 1-4; Spareribs- Strandplevier 5-0; BBB-Badweg Sportief 4-1; All Stars-Sommeltjes 5-0. Voor de cursus koken voor mannen die op maandagmiddag 3 november van start gaat, zijn nog enkele plaat sen beschikbaar. Deelnemers moe ten 55 jaar of ouder zijn. Opgave bij organisator de Stichting Welzijn Ouderen Texel tel 31 26 96. Stichting Thuiszorg Texel (voor heen St. Gezinsverzorging en Bejaardenhulp): Jonkerstraat6. Den Burg, tel. 314152. Spreekuur: van maandag tot en met vrijdag iedere ochtend van 9.00 tot 10.00 uur. Psychologen: dhr J van den Berg en mevr. M Lenters, in gebouw Keesomlaan 11, Den Burg. Tel. 310386. Alcohol en drugs: Consultatiebu reau voor alcohol en drugs, Molwerk 31/45, 't Horntje. Spreekuur volgens afspraak, tel. 319413 Hulp bij verslavingen: Inloop spreekuur Triton, elke donderdag van 16.15 -17.15 u in d'Ouwe Ulo, Schil derend 39. Den Burg Kustwacht: Voor meldingen van schepen of zwemmers in nood tel. 316270 Baha'i: Plevierstraat 16, De Koog, tel. 317896. Elke eerste woensdag van de maand informatie over het Baha'i-geloof van 19.30-21.30 uur. Anti-discriminatie: Werkgroep Anti-discriminatie Texel, voor melding van alle soorten discriminatie Tele foon 317896 315321 of 312435. Incest-ervaringen: Vertrouwens persoon (zelfhulp) voor mensen met incest-ervaringen Marijo Bakker, tel. 314174. Voor uitwendige borstprothesen of informatie daarover: Nora Bekking, tel. 315206 Voor zieken fonds- en particulier verzekerden. Kruiswerk Kop van Noord-Hol land, wijkgebouw Texel: Schoon oordsingel 24, Den Burg, tel. 313241 Telefomsch spreekuur jeugdgezond heidszorg. elke werkdag van 08 30- 09 00 uur. Opening servicepunt en uitleenmagazijn: elke werkdag van 13.00-14.00 uur. voor uitleen, verhuur en verkoop van verpleegartikelen en hulpmiddelen Centraal meldpunt: voor alle zorg-aanvragen en afspra ken diëtiste, tel 0223-650222 (bij spoed ook 's avonds, 's nachts en in het weekend). De Lichtboei: FM 100 2 op de ka bel. Muziekprogramma's van maan dag tot en met vrijdag, tussen 18.30 en 19.30 uur Verzoekplaten: tel. 313430 of schriftelijk via postbus 89, 1790 AA Den Burg. Maatschappelijk werker: Frank van Lare, spreekuur in d'Ouwe Ulo, Schilderend 39, Den Burg tel 314185 Maandag 8.30-9 30 uur; dinsdag 18 30-19.30 uur; woensdag 8.30-9 30 uur; vrijdag 15.30-16 30 uur. Spreekuur RIAGG (Regionaal Instituut Ambulante Geestelijke Ge zondheidszorg), bereikbaar op het zelfde adres: tel. 315813, b.g.g. 0223- 615805. Vorstverlet: Bouw: bij Th Bakker. Sluyscoog 28. Den Burg, tel. 314174 of H de Ridder, Witte Kruislaan 24, Den Burg, tel. 313288. Agrarische sector: Jos Bergman, Witte Kruislaan 22, Den Burg, tel. 312290. Oude kleding en schoenen: voor ontwikkelingslanden, inzameling via bak bij Buurtwinkel Ria Trap, Oranje straat 5 in Oosterend Opvang gevonden huisdieren: Dierenpension „Slufterweg", Slufterweg216, Eierland.tel 311477. Van gemeentewege aangewezen als opvangadres van onbeheerd aange troffen katten en honden. Mensen die hun huisdier kwijt zijn, kunnen hier in formeren. IGRATIS "18 puntcn"-chcck talloze aanbiedingen posterend - 318000

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 5