I Sport F amilieberichten .TEXELSE J COURANT' /\OT-bus rotsvast dankzij drempels Plan voor karts in Stappelandhal Hoge scores op kaartavond Tweemaal damwinst voor Bert Duin T urnkampioenschap Programma eilandcompetitie D66 presenteert verkiezingslijst J$edrï}\igheid Worsten Maas in de prijzen Eilandcompetitie tennis Met Texelse bus naar hobbybeurs Opgevoerd AOT rijdt volgens winterdienst v Dit groentje wordt zondag 50 jaar 50 jaar 'Jexelaartjes JAAR AGENDA'S 1998 NU VOLOP brunat? VRIJDAG 31 OKTOBER 1997 Reizigers kunnen weer mei een gerust hart in de abri op 't Horntje plaatsnemen. Rijkswaterstaat peelt in overleg met de AOT op ije schuin aflopende bushalte op veerhaven drempels aange legd, die moeten voorkomen dat een onbemande bus opnieuw san de rol gaat Chauffeurs jtongen aan op snelle actie, nadat onlangs voor de derde veereen wachthuisje sneuvelde drie mini-drempels zijn in overleg met Heijne fietsen- verhuur zodanig aangelegd dat fetsers er langs kunnen rijden Overigens is de nieuwe abri wél besteld, maar nog niet gearri veerd. (Foto Goiard Timmorman) De vier Texelaars die een in- doorkarlingbaan bij Oudeschild wilden bouwen, willen het circuit onderbrengen in sport- en evenementenhal 't Stappeland. „Het is een betere lokatie moti veert Leny Boersen de omme zwaai. Haar compagnons zijn Peter Boersen, Bram de Smidt en Esther Nebbeling. Onderhandelingen over aankoop van de hal tussen hen en exploitant Nico Erwich zijn gaande. De contracten zijn echter nog niet getekend. Met een snelheid van zestig zeven tig kilometer per uur rondracen in de tenmshal lijkt ondenkbaar, toch is het mogelijk De afmetingen van de hal, 70 bij 36 meter bieden volgens de ondernemers voldoende ruimte voor een circuit. Als het allemaal doorgaat, is het de bedoeling dat de tennisvloer wijkt voor asfalt Aan de bestemming van de hal - sport en recreatie - zal het niet liggen Ten nis en racen zijn weliswaar compleet verschillende sporten, de indoorkarts passen volgens Boersen precies in die bestemming. Angst voor bulde rend lawaai hoeven omwonenden van de hal volgens haar met te heb ben T ijdens enkele proefrondjes was het geronk van de karretjes buiten nog te horen, als de wanden eenmaal zwaar zijn geïsoleerd zal volgens het ambitieuze viertal van overlast geen sprake meer zijn. Er is akoestisch onderzoek gedaan, dat nodig is voor de milieuvergunning. Commercieel is de kartinghal volgens Boersen een haalbaar plan. „Goeie overdekte banen aan de vastewal draaien uitstekend. Onder Texelse liefhebbers is veel animo Er wordt zelfs al gepraat over een eigen club. Daarnaast verwachten we veel va kantiegangers op de baan." Het is de bedoeling zo'n twintig karts aan te schaffen, al zullen die nooit allemaal tegelijk op de baan komen. Voor de tennissers is dan geen plaats meer, de twee squashbanen blijven, evenals het horecagedeelte Als het aan de initiatiefnemers ligt, wordt de kartingbaan nog voor het nieuwe sei zoen in gebruik genomen. Nico Erwich wilde niet reageren op de plannen. De leden van klaverjasclub Den Burg zijn eindelijk warmgedraaid. Na een rustig begin werd erop de vierde speelavond een gemiddelde gehaald van 6272 punten. Daar naast werden ermaar liefst 70 mar sen behaald genoteerd. Wil Maas en Bertus Witte gingen met de rondewinst naar huis Het kon deze avond met stuk voor dit koppel Met een superscore van 8163 punten én zeven marsen stijgtstijgen ze van de 21 e naar de derde plaats. Ook het (nieuwe) koppel Hetty Westerink/ Willem Koomen was op dreef. Met een score van 7819 punten (normaal goed voor rondewinst) en zes marsen stijgtgaan ze van de 19e naar de vijfde plaats Derde werden Chris Schraag en Nico Barhorst met 7186 punten Dit duo slaagt er tot nu toe in de kampioenen van vorig jaar van de eerste plaats te Ondanks hevig verzet van Frans Bos wist dammer Bert Duin tijdens de clubavond in het eindspel zijn opponent op bekwame wijze te kloppen. De vorige week had hij een uiterst principieel treffen met Frans Kuiper. Erg mooi, maar ook ingewikkeld. En dat kostte beide spelers nogal wat bedenktijd. De vlag van Kuiper viel het eerst en daarmee was Bert Duin de win- Harry van de Wetering was slagvaar dig tegen Gerrit Blom. Goede zaken deed ook Wim Timmer Vorige week had hij een knappe remise weten te behalen tegen Jaap van Heer waarden Nu wist hij de waarlijk niet zwakke André Brouwer te kloppen Brouwer meende ten koste van een schijf dam te kunnen halen. Maar De jaarlijkse Texelse turn- kampioenschappen zijn zaterdag in sporthal Ons Genoegen. Vanaf 09.00 uur binden zo'n 400 recreatieve deel nemers van de zes eilandelijke vere nigingen de onderlinge strijd aan. Zes enorme wisselbekers zijn beschik baar gesteld door bouwbedrijf Duin. De prijsuitreiking van de ochtend is rond 14 15 uur en vooraf verzorgt de jongensselectie van GVT een demon stratie tafel-springen De selectietumers treden vanaf 19.00 uur aan Er staan een veertigtal deel nemers op de lijst De toegang is de hele dag gratis en publiek is welkom houden. Door dit resultaat blijft dit tweetal ruimschoots bovenaan in het klassement. De vierde plaats was voor het koppel Lieuwe van der Veen/Hans West dorp. Zij tekenden voor een score van 7177 punten en staan inmiddels vierde in het algemeen klassement Op de vijfde plaats eindigden Cees Vinke/Gerrit Smit met 7077 punten Dit duo was de eerste avond met op dreef maar dit verlies is inmiddels meer dan goed gemaakt. Zij staan inmiddels zesde in het algemeen klassement Ook George Eelman/ Frans Bos (7077 punten) en Antje Bakker/Dirk Timmerman (7024 pun ten) wisten de magische" 7.000 grens te doorbreken. Het marsen klassement wordt aangevoerd door Gerrit Smit/Cees Vinke (14), voor Hetty Westerink/Willem Koomen (13). deze raakte verstrikt in de vang- stellingen en dat leidde tot materiaal- verlies en voornoemd resultaat Piet Bakelaar wist schijfwinst af te dwin gen en dat leidde tot de ondergang van Cees Vinke. De flankspel - partij tussen Rinus Vittali en Jos de Wolf leidde te vroeg tot een beslissing De nog ongeslagen de Wolf liet een niet al te diepe slagzet toe en dat bete kende al snel het verlies van de par tij. Jaap van Heerwaarden en Gerrit Vlaming gaven elkaar weinig toe Remise werd de terechte uitslag. De uitslagen van 21 en 28 oktober Jos de Wolf - Frans Bos 2-0 Harry v d Wetering - Gerrit Blom 2-0 Jaapv Heerwaarden - Wim Timmer 1-1 Frans Kuiper - Berl Duin 0-2 Piet Bakelaar - Gerrit Vlaming 2-0 Jos de Wolf - Rinus Vittali 0-2 Cees Vinke - Piet Bakelaar 0-2 Berl Duin - Frans Bos 2-0 André Brouwer - Wim Timmer 0-2 Gerrit Vlaming - Jaap v Heerwaarden 1-1 Harry v d Wetering - Frans Kuiper 1-1 dinsdag 4 november Veld A gemengd 18.30 Tatenh 2-Dennenoord Beverdam 19 15 Beverdam-Cavo LatucoDenneno 20 00 K de Waal-Denneno C. Latuco 20.45 Ass Waayer-Fitt Kees de Waal 21.30 EcoMare-LenR Fitt 22 15 LenR-Euroase EcoMare Veld B mannen dames 18.30 Maarcobouw-Paal 9 Kobeko 19.15 Grote Slock 2-Kobeko Maarcob 20 00 Jozefschool-Zeilmakerij De Rival 20 45 Wiersma-De Rival Jozefschool 21.30 Smash'68-Are dag ogens Cinema 22.15 Top Tien-Cinema Smash'68 Veld C dames 18 30 Durper Drup-Gimsel Eierl Huis 19.15 Eierl. Huis-K Dros Durper Drup 20.00 Westerlaken-Leydekkers Timmer 20.45 Question-Timmers Leydekkers 21.30 Klif 12-Waayer 2 Nokanto 22 15 Nokanto-Slag de Boer Klif 12 Wedstrijdleiding Willem en let 319436. Uitslagen: Smash'68-ABN/Amro 2 1Super-Sportshop 2- 1, Tex. Autocent-DGM 1-2, Graaf spuiterij- Teso 1-2. 12 Balcken-Maarcobouw 1-2, Tatenhove 2-De Waal 2-1; LenR-Waayer 3-0, Rabo-Euroase 3-0, Beverdam-Dennenoord 2- 1, Fitt-Cavo Latuco 1-2; Klif 12-Nokanto 1-2; Durper Drup-Leydekkers 3-0. Question- Waayer 2 3-0, Haarstudio-Timmers bakkerij 3- 0; Eierlandsche Huis-Gimsel 2-1; Slag. de Boer-Slag Dros 3-0. Pieter de Groot is bij de komende gemeenteraadsverkiezingen op nieuw lijsttrekker van D66. Num mer twee op de lijst staat Frans Visman, voor Els Whyte en Lourens Westbroek. Christine Groen, Jan Schogt, Astrid van de Wetering en Bert Lap zijn ook kan didaat. De lijst is deze week tijdens de alge mene ledenvergadering van de Texelse democraten vastgesteld en is vanochtend bekendgemaakt. Vol gens het bestuur is evenals vier jaar geleden -toen De Groot voor de meesten volkomen onbekend was- niet gekozen voor bekende namen maar voor kwaliteit. De Groot (45) streeft in zijn tweede raadsperiode o a. naar behoud van Texelse welzijnsvoorzieningen. financiële steun voor goedkope woningen en opvang van verslaafden. De 52-jarige Visman uit Oosterend werkt bij de ING-bank in Den Burg en is bestuurlijk actief bij o.a. Oosterend Present, de Doopsgezinde gemeente en het Muziekcentrum Oosterend. Els Whyte (50) heeft drie secretariaten onder haar beheer en is druk met de lokale televisie Lourens Westbroek werd 62 jaar geleden op Ameland geboren, maar woont sinds 26 jaar op Texel en zit sinds kort in de vut. Hij was de afgelopen vier jaar voorzitter van de Texelse D66-afdeling. Slagerij Maas uit Oosterend heeft een zilveren onderscheiding gekregen voor de zelfgemaakte rook- en met worst. Rob en Meta Maas kregen deze waardering tijdens de internatio nale vakbeurs Slavakto in Utrecht. Een deskundige jury, die bijna 4.000 produkten onder ogen kreeg, beoor deelde de worsten op smaak, samen stelling, versheid en uiterlijk Van de maximale 50 punten kreeg de rook worst er 45 en de metworst 47 (één puntje te weinig voor goud).In deze worsten zit minder zout en bijna geen conserveringsmiddelen. Daarnaast maak ik telkens kleine partijen, zodat de versheid zo groot mogelijk is" verklaart Rob Maas. die al eens eer der prijzen behaalde met zelf gemaakte produkten. De nog met gespeelde wedstrijden dienen voor 10 november gespeeld te zijn Gelieve uitslagen en uitvallende wedstrijden door te geven aan de wedstrijdleiding, tel. 316301 of fax 316333 Uitslagen: O Werfcman-H Pennmgs 0-2; S. Roos-T v Koppen 1-1 L SaaJ-H Witte 1-1, S Roos-P Wftte 2-0, L Saal-M v/d Wetenng 2-0, J Beyert-H Pennmgs 1-1 S Roos-M Knippen berg 2-0; F Stolk-H Kikken 2-0; O Werkman- J Beyert 1-1, H Pennmgs-H Schraag 2-0 H Mulder-T Ruften 2-0; H Kikken-R Mulder Texelaars die op woensdag 12 no vember naar de hobbybeurs Crea- doe in Utrecht willen, kunnen zich aanmelden bij Riet de Ridder in Eierland, tel. 311 429. Vertrek met de boot van 8.05 uur, retour om 17.35 uur. De kosten bedragen 30,- per persoon, exclusief entree (ƒ10.-) en boot Riet de Ridder, die bekend is van patchwork en creativiteits- cursussen. neemt de organisatie van het uitstapje over van TexelTours. De nieuwe eigenaar, busonderneming Peereboom, stelt bij voldoende be langstelling een bus beschikbaar Een 17-jarige bromfietser uit Den Burg is woensdagmorgen op de Waalderstraat aangehouden. Het vermoeden dat hij zijn brommer flink had opgevoerd werd na een korte test bevestigd. Bovendien produceerde de machine meer herrie dan toege staan Een bekeuring was het gevolg. Alles over de wmterdienstregeling die deze week is ingegaan en andere informatie over het openbaar ver voer. staat in de AOT-brochure die vandaag is bezorgd Het boekje is tweetalig (Nederlands en Duits) en wordt in belangrijke mate gefinancierd door Texelse adverteerders Op de voorkant prijkt een foto van een winters Hogeberg- gebied. gemaakt door mevrouw Slaman uit Den Burg Met droefheid geven wij kennis dat toch nog iiwerwacht is overleden mijn lieve man, onze ader en opa Arie Moor echtgenoot van Trijntje N. Bruin Oud schipper der Koninklijke Marine 11 juli 1913 t 28 oktober 1997 T N. Moor-Bruin Wil en Rienk Riekie en Jan Willem en Greet Ben en Jeanine kleinkinderen en achterkleinkinderen lexel, 28 oktober 1997 Noordwester 6, 1791 HD Den Burg. Vader is opgebaard in uitvaartcentrum Texel, ïernhardlaan 147 te Den Burg. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 31 oktober ran 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum en iade crematieplechtigheid in het crematorium De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op aterdag 1 november om 14.00 uur in het crema- 'Jrium te Schagen. Haringhuizerweg 3. Lieve Opa We zullen je vreselijk missen -x-jes Leome en Riaww Opa Moor Gehouden vaart naar je volgende havenplaats Maarte Hoogenbosch Plotseling werd het stil in mamma's buik, heel erg stil. Intens verdrietig zijn wij vanwege het overlijden van onze kleine Pieter Pieter stierf een paar dagen voor zijn geboorte Jan Hottentot, Ellen Ouwehand Imke Texel, 28 oktober 1997 Vuurtorenweg 66 1795 LM De Cocksdorp Tel 0222-316526 RECTIFICATIE Maanden tang zat de dood jou op de hielen Hij heeft je ingehaald Onze lieve dappere Willem, de vader voor mijn kinderen Willebrordus Petrus Theodorus van de Rijke Overleden op de leeftijd van 50 jaar Gusta van de Rijke-de Vries Niels Wijdogen Jeroen Wijdogen Texel. 25 oktober 1997 Noordwester 25 1791 HD Den Burg De crematie heeft plaatsgevonden op donderdag 30 oktober om 13 00 uur in het crematorium te Schagen. 'deze wijze willen wij u hartelijk danken voor uw beleven na het heengaan van onze lieve -der, oma en zuster ELIZABETH BRUIN •bloemen, brieven, kaarten en belangstelling kis de uitvaartdienst en begrafenis is door ons S'op prijsgesteld. Uit aller naam, R.P.E. Schermelé-Lap 'dingen, oktober 1997 Graag willen wij iedereen van harte bedanken voor de geweldige steun, de troostende woorden, de vele bloemen en de honderden kaarten die wij mochten ontvangen ti|dens de ziekteperiode en na het overlij den van mijn lieve man, vader, schoonvader en fan tastische opa HANNES POL J heeft ons allen geweldig gesteund. W. Pol-Kampstra kinderen en kleinkinderen Bestuur en personeel Welzijnstichling. Een muzikale hulde aan al die mensen die in d'Ouwe Ulo kwamen Heel hartelijk bedankt voor ai die cadeau's en bloemen. Ik was er stil van en jullie weten dat is heel wat voor mij. Mede namens Ren. kinderen en kleinkinderen Bedankt, Annie Rozeboom Lieve vader en moeder Allan Ondanks 3 jaar Broccoli-problemen bij elkaar gebleven, daarom is dit gedicht jullie op het lijf geschreven. Courgettes verwelken Paksoi en peultjes vergaan maar jullie liefde zal ook na 40 jaar blijven bestaan Jullie 10 kinderen Texel toen en nu in vogel vlucht Nu voor maar 7,95 in Het Open Boek. Boetiek Allerlei, De Koog, tel 317874 I 311238. Open.tijden tot eind okt. van 10-18 uur. Daarna zat. van 10-17 uur In de kerst vak. alle dagen geopend Heb je al een kleurplaat opgehaald bij Fixet v d. Vis voor de kleurwedstrijd''? Maricoweg 6. Ongewassen jeans (Raw Denim), recht model, knoop- of ritssluiting, ƒ49.95 Rabbit Habit. Kom ook vr 31 okt. en za. 1 nov naar Fixet v.d. Vis, Maricoweg 6 Deze Welbedachter wordt maandag INLEVEREN: maandag \óór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uyr. KOSTEN: ƒ8,00 tot en met 3 regels. Per regel meer: 2,65 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto 15,- excl. tekst, alleen voor partieu- lic-ren die iets te koop aan bieden. Voor bedrijven: 1M-TEXELAARTJE op aanvraag. Erotica Dance, Café Le Berry, a.s zaterdag vanaf 01 00 uur Plus Klus v.d. Vis wordt Fixet v.d Vis. ledereen die mee was naar Haarlem Amster dam. Bedankt, Deluge! Wat ooievaar, niks ooievaar. Ik deed het op m'n eigen houtje en het was zeker geen foutje Ze noemen me Dor in de en ik ben geboren op 30 oktober 1997 om 22.54 uur Ik weeg 2850 gram. Mijn papa en mama zijn Edwin en Petruska Timmer en mijn grote zus is Larissa Loodssingel 10 1792 BH Oudeschild Telefoon 0222 -315186 Wilt u mij zien? Bel dan even, anders slaap ik misschien. Nu weten jullie het allemaal, dus dit is het einde van het verhaal A s. zaterdag live-muziek m m v. De Zingende Ma kreel W'tjewel. Doe mee met de kleur wedstrijd van Fixet vd Vis, je kan leuke prijzen winnen. Maricoweg 6 Jeans, lengte 28 t/m lengte 38, div wassingen en modellen, 49,95. Rabbit Habit. Gravenmolen zo. 2 nov. gesloten. Tel. 312204 Boomkwekerij 'Texelend- je heeft de grootbloemige Forsythia Golden Nugget Zaterdags geopend tot 16 00 uur voor de verkoop van op Texel gekweekte tuinplanten Fa Zwijnen- burg, Rozendijk (hoek Fonteinsweg), tel. 313612. Ongewassen jeans (Raw Denim), recht model, knoop- of ritssluiting, ƒ49,95. Rabbit Habit. Kom ook vr. 31 okt. en za. 1 nov. naar Fixet v.d. Vis, Maricoweg 6 Canal h 777. Dealer - SCT, 311 Voor verkoop en reparatie van alle merken scooters. Dros Tweewielers. Tel 311611. Question Plaza: za. 1 nov. Suspicion Noice en Deluge, toegang gratis Nieuw: truien - blouses - sweatshirts - mutsen - wan ten - schoenen - sloffen. Waar? Bij de Robbedoes, Koetebuurt 2. Oosterend Maandag 20 uur Leerhuis. Nu nog 9 weken open. Rest. De Graanzolder. Open vrijdag t/m zondag Texel toen en nu in vogel vlucht. Nu voor maar 7,95 in Het Open Boek. Boetiek Allerlei, De Koog, tel 317874 311238 Open.tijden tot eind okt. van 10-18 uur. Daarna zat. van 10-17 uur. In de kerst vak. alle dagen geopend. Heb je al een kleurplaat opgehaald bij Fixet v.d Vis voor de kleurwedstrijd?? Maricoweg 6 De winter staat weer voor de deur. de avonden wor den langer. De wijn uit kris tallen glazen (halve prijs bij Hans van der Klïft) voor de open haard. Reparatie en Verkoop van Wasautomaten en Dro gers - Service Center Texel, 311 777 T.k 3 ton stro (grote ba len). Tel 317335/327273. Te koop Blizzard ski's 2 00 mtr.; Blizzard ski's 1.85 mtr.; Koflach skischoenen mt. 42. Raichle skischoenen mt. 45. Tel. 313707. Zeer uitgebreide collectie lamsbont-pantoffels Bont- couture Martin Karlas. (IMTEXELAARTJE) Daar kun Je mee leren en schrijven! Weverstraat 17a. Den Burg Gravenmolen zo. 2 nov gesloten. Tel 312204. Erotica Dance, Café Le Berry, a s zaterdag vanaf 01 00 uur. Plus Klus vd. Vis wordt Fixet v.d. Vis ledereen die mee was naar Haarlem Amster dam. Bedankt, Deluge! Question Plaza: za 1 nov Suspicion Noice en Deluge, toegang gratis. A.s. zaterdag live-muziek m.m v De Zingende Ma kreel. W'tjewel. Doe mee met de kleur wedstrijd van Fixet v.d. Vis je kan leuke prijzen winnen. Maricoweg 6. Jeans, lengte 28 t/m lengte 38. div. wassingen en modellen, ƒ49,95 Rabbit Habit. Nieuw: truien - blouses - sweatshirts - mutsen - wan ten - schoenen - sloffen. Waar? Bij de Robbedoes, Koetebuurt 2, Oosterend Maandag 20 uur Leerhuis. Nu nog 9 weken open. Rest. De Graanzolder. Open vrijdag t/m zondag. EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF T.k. gevrdekens, tel 318391 Bomen en struiken uitdun nen? Te huur houtklover, houtversnipperaar en klei ne tuintrekker met toebe horen. Bel 311611. Dros Tweewielers. N.R.T. is lichaams gerichte therapie, die ba lans brengt tussen lichaam - gedachten en emoties. Ik. Jan-Wolter Timmerman, therapeut in opleiding in supervisiefase geef ses sies tegen kostpnjs Infotel 317739. Op het kinderdagverblijf zijn enkele plaatsen vrij. Voor info kunt u terecht bij Ria Visch, tel. 315958. Zomerhuis voor 1 a 2 pers in Den Burg te huur va 1 nov '97 tot 1 apr. '98. Compl ingericht c.v., schuurtje, voor met rokers, geen huis dieren, tel. 312980 na 18.00 uur T.k. Suzuki Samorai, bj '85. geel kentmetal top. vr prijs 4500.-. Tel. 026- 3343290. Zonnebanken - SCT, 311 777. Ik zoek om over te nemen keramiek oven (220v) Sanne, tel. 31 31 02. Welder - Shop - Texel: le vering van alle soorten roestvrijstaal (304 en 316 kwaliteit) tevens ook voor al uw roestvrijstaal-las- werkzaamheden, tel 317853 Question Plaza: za. 1 nov Suspicion Noice en Deluge, toegang gratis. A.s zaterdag live-muziek m.m v De Zingende Ma kreel. W'tjewel. Strandpaviljoen De Krim, Paal 28. De gehele week geopend! Warmte Service Texel. Adrie Schoo. tel. 310082. Voor uw c.v. en gastoe- stellen Wij zijn per 7 nov. geo pend op vrij., za en zon. vanaf 11.00 uur. Tot ziens, Corry en Wally. Café De Kombuis, haven Oude schild. Za 21.00-22 00 uur pieke bier. Welder - Shop - Texel biedt te koop aan: constructie balken, ipe- hea-unp enz., ƒ1,35 per kg. stralen en primer 0,30 per kg, excl zaagkosten. Nog stallingsruimte/op slag beschikbaar Tel. 314488. Fleece-sweaters 4 kleu ren. 49,95. Rabbit Habit. Gratis weghalen 2 sta caravans. Tel 318391 Welder - Shop - Texel, las- bedrijf. Verkoop van alle metalen. Henk Hennink, Bosrandweg 520.1796 NL De Koog. tel. 317853 fax 317270, bg.g 06- 51424321 Gezocht: koopwoning in Den Hoorn, tel 319762. Klaverjassen: Dinsdag 4 nov. weer gezellig klaver jassen in de „Witte Burcht", aanvang 8 uur Voor de laatste keer het gras gemaaid? Dan is het nu tijd voor een winter- beurt van uw grasmaaier. Wij halen en brengen gra tis Dros Tweewielers, tel 311611 Te koop: BMW 732 i, bouw jaar '84, in goede staat, motorisch in orde, op prima banden. Voor inlich tingen tel. 313057. F C Hopman van maandag/ vrijdag 8.00/12.30. 13.30/ 16.00 uur Zaterdags al leen 's morgens. Gravenmolen zo 2 nov gesloten. Tel. 312204. Erotica Dance, Café Le Berry, a.s. zaterdag vanaf 01.00 uur Tessels Groene Winkel tje. Iedere vrij.-avond open met veiling verse bloemen en vanavond bij beste ding van ƒ25,- een grote Kalanchoë cadeau. Glaskunst is al zo'n 3000 jaar oud. Bij Hans van der Klift vind je oude glazen die met zo oud zijn maar wel voor de halve pnjs. Wij repareren alle merken KTV, Video, Radio, CD, Satelliet, Camera, etc. Ser vice Center Texel, 311 777. Plus Klus vd. Vis wordt Fixet v.d Vis. ledereen die mee was naar Haarlem Amster dam. Bedankt, Deluge!

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 3