Nationaal Museumweekend 1998 berichten w DAGEN Sectoren MBO Rabobank Texel V\OOg tV Matroos ROC Den Helder DINSDAG STAP OP STAP AF zaterdag 18 en zondag 19 april yyj 1-1-2 DAAR RED JE LEVENS MEE Collecte Nieuw in De Koog! Sfeervol Oriëntaals lopend buffet 21 APRIL TEXELSE JJ COURANT Ook op Texel geven de musea tijdens dit weekend korting op de entreeprijzen. Diverse activiteiten bij de musea. Volg de Texelse museumweekend-fietsroute (lengte 25 km) die gratis op te halen is bij de musea en fietsverhuur Heijnen en op zaterdag ook bij de Rabobank en de VVV. De Oudheidskamer is dit weekend gesloten. ecoMare Texelaars opgelet: Het Museumweekend is een uitstekende gelegenheid om de Texelse Museumjaarkaart van de Rabobank te gebrui ken. (Bent u cliënt van de Rabobank en nog niet in het bezit van de Museumkaart, kom dan langs bij de Rabobank.) Wij mak^n tegen een scherpe premie. ...je bromfiets plaatje in orde Meierblissen I998 Openbare bekendmaking Openbare bekendmaking Verleende m bouwvergunningen Openbare bekendmaking V>r a.v,. PEKING gevraagd voor de TX5 Kop van Noord-Holland Economie Techniek Zeevaart Gezondheidszorg en Welzijn 19.00 - 21.00 uur DONDERDAG 16 APRIL 1998 maritiem [err' jutters museum V Schilderend 81 - Den Burg - Tel. 312315 daft VVete daft vc\.toiv> Eigen gewicht Max hoogte Max werkbel. Max vlucht Werkspanning 2170 kg 13.5 mtr 215 kg 7,2 mtr 220/380 volt Inlichtingen: CIV, Haven 15, 1792 AE Oudeschild. tel. 312771 8 2 de volgende locaties worden gemeenschappe- meierblissen gehouden Koog: Op het SVV-terrein tegenover de Turkse aan de Bosrandweg, 100 meter het land in Burg: Aan de Haffelderweg. op de gemarkeerde lts aan de westzijde, ten zuiden van de erbaan. leschild: Aan de Redoute, op de gemarkeerde ts. 1 km voorbij Oudeschild richting Pontweg, ts in de berm. iterend: Tegenover Nieuweschild, tussen de oude le nieuwe zeedijk op de gemarkeerde plaats. Hoorn: Aan de Stolpweg, op de gemarkeerde Is Cocksdorp: Aan de Stengweg, op het opslag en van het waterschap. Vaal: Aan de Sommeltjesweg, op het land van B. ;er Ier 't Noorden: Op de hoek Stuifweg-Lancaster- op de gemarkeerde plaats bij hoeve Utopia, orntje: Achter fietsverhuurbedrijf van Heijne kntje. op grond van Rijkswaterstaat. f zaterdag 18 april a.s zijn alle bovenstaande men opengesteld voor het brengen van snoei- fvalhout. opbouwen en branden van particuliere meier en is uitsuitend toegestaan als deze voor 30 april >i| de gemeente zijn aangemeld. Aanmeldmgs- Hulieren zijn verkrijgbaar bij de balie van het ge ntehuis. De politie zal poces-verbaal opmaken iet aangemelde meierblissen worden aangetrof- nadruk wordt er op gewezen dat een meierblis Jitend schoon afvalhout, snoeihout en slootruigte bevatten Worden in een meierblis onbrandbare, idelijke of gevaarlijke afvalstoffen aangetroffen, zal de politie proces-verbaal opmaken. 'ngen over het storten van gevaarlijke of explo- stoffen a.u.b. direct doorgeven via één van de ïnde telefoonnummers: 322188 (politie), 312510 leentewerken, buitendienst) of 362188 (gemeen ten, milieubeheer). De burgemeester van Texel brengt ter openbare ken nis dat burgemeester en wethouders van Texel voor nemens zijn met toepassing van ex artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling jo. ex ar tikel 8. lid 7, sub a van het bestemmingsplan „Buiten gebied Texel' te verlenen voor het bouwplan van: W.J. de Groot voor het plaatsen van een schuurtje ten behoeve van sanitair bij een stacaravan aan de Bosrandweg 395, jp 58 te De Koog. De bouw- en situatietekening ligt vanaf 17 april 1998 gedurende twee weken voor de omwonenden ter in zage op het gemeentehuis, sector ruimte en wonen, kamer 0.12 Eventuele bezwaren tegen het bovenbedoelde voor nemen kunnen gedurende de termijn van terinzage legging schriftelijk aan het college van burgemees ter en wethouders kenbaar worden gemaakt periode van 19 tot en met 25 april wordt op een collecte gehouden door de Nederlandse ptichting strand") te De Koog (verzonden 14 april 1998), J N Hemel rijk voor het plaaten van een kozijn in voorgevel aan de Haven 12 te Oudeschild (verzonden 9 april 1998), J L M. Maas voor het veranderen van een woning aan de Vloed lijn 8 te Den Burg (verzonden 9 april 1998) familie Lippross voor het plaatsen van een dakkapel aan de Kamerstraat 82 te De Koog (verzonden 9 april 1998), G Bakker voor het veranderen/vergroten van een groepsaccommodatie aan de Hemmerweg 21 te Den Hoorn (verzonden 8 april 1998). Goedgekeurde melding bouwmogelijkheden C J N Hoedjes voor het plaatsen van een berging aan de Postweg 184 te De Cocksdorp (verzonden 9 april 1998), J Geertsema voor het plaatsen van een schuurtje aan de Thijsselaan 134 te Den Burg (verzonden 8 april 1998) Bezwaar en beroepsmogelijkheden Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag waarop deze besluiten zijn verzonden of uitgereikt een be zwaarschrift bij burgemeester en wethouders indie nen Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waar tegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arron dissementsrechtbank te Alkmaar. Sector Bestuurs recht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoe ken een voorlopige voorziening te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouwzaken, kamer 2.12. Burgemeester en wethouders van Texel maken in gevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om bouwvergunning is ingediend door: R P Kikkert en N. Witte voor het vergroten van een woning aan de Schoorwal 23 te Den Burg (ontvangen 8 april 1998), H C. Eshuijs voor het verbouwen ^n uitbreiden van een hotel aan de Emmalaan 6 te Den Burg (ontvangen 14 april 1998); B F Platenburg voor het verbouwen van een woonhuis aan de Oosterweg 31 te Oosterend (ontvangen 14 april 1998). J Commijs voor het veranderen/vergroten van een recrea tief opstal aan het Meijertebos 9a te Den Burg (ontvangen 14 april 1998) Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouw vergunning is verleend. Verleende bouwvergunningen worden gepubliceerd. J C Groen voor het plaatsen van een waterwindmolen aan de Vuurtorenweg 146 te De Cocksdorp (verzonden 14 april 1998); Recreatie Stichting Texel voor het geheel vernieu wen van een toiletgebouw aan de Badweg (kampeerter rein „Kogerstrand' te De Koog (verzonden 14 april 1998); Recreatie Stichting Texel voor het geheel vernieuwen van een toiletgebouw aan de Badweg (kampeerterrein „Koger- De burgemeester van Texel brengt ter openbare ken nis dat burgemeester en wethouders van Texel voor nemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 6 van de Woningwet medewerking te verlenen aan het bouwplan van Stichting Zorgcentrum Texel voor uitbreiding van verzorgingshuis de Gollards te Den Burg Het plan is in strijd met het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Ter plaatse is een voorbereidings- besluit van kracht Het bouwplan is overeenkomstig het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan Het plan ligt vanaf 17 april 1998 gedurende twee weken ter inzage op het gemeentehuis, sector Ruimte en Wonen,(kamer 0.12) Groeneplaats 1 te Den Burg Eventuele bedenkingen tegen bovenbedoelde bouwplan kunnen gedurende de termijn van ter- inzagelegging schriftelijk aan het college van bur gemeester en wethouders kenbaar worden ge maakt. - Gezellige bar Verrassende kaart - Elke dag geopend vanaf 9.00 uur voor ontbijt, lunch en diner. Uw gastheren: Jan en Dick Dorpsstraat 110, telefoon 327334 Chinees - Indisch - Cantonees - Japans SPECIALITEITEN RESTAURANT NIKADEL 1 - DE KOOG - TEXEL - TEL 0222 - 317587 Zondag 19 april a.s. presenteren wij in ons restaurant Aanvang 19.00 uur, uitsluitend na reservering. Voorgerechten: 3 soorten Chinese soep 26 Combinatie-hoofdgerechten Nagerechten: Chinese vruchten, etc. Reserveer tijdig uw couverts, tel. 317587. Nu speciale prijs: van f 27,50 voor f 25,50 per persoon, kinderen tot 12 jaar voor f 16,50. Elke zondag met lopend buffet. 318604 De estafetteploeg van O.S.G. „De Hogeberg" bedankt de sponsors: Hordifood, Texgro, de Primafoon-winkel, TESO, MO-projekt Texel B.V., schoonmaak bedrijf Vinke, bouwbedrijf TEBO, de VSB en O.S.G. „De Hogeberg". Zonder jullie steun hadden wij de 160 kilometer van de „Jan Knippenberg-Memorial" niet kun nen lopen. De estafette ploeg van O.S.G. „De Hogeberg"; Nienke Eilander, Marcel Keijzer, Ronny Keijzer, Kim Kooger, Ramon Noorlander, Robin Oosterhof, Robbertjan Postma, Jaap Witte, Jip van Zoonen, Eva van Zoonen, Martien Baars. Albert Hoven, José Huisman en Henk de Vries, Sandra Buis, Piet Postma, Marcel Verbeek, André van der Vliet en Inger de Vries. Administratie, Detailhandel Elektrotechniek, Werktuigbouw Handelsvaart, Visserij Verpleegkunde, Verzorging Sociaal-pedagogisch werk, Kappen (tevens info Oriënteren en Schakelen) Vragen over studiefinanciering? Specialisten op dit gebied zijn aanwezig. Sector Economie, Drs. F. Bijlweg 21 Tel. (0223) 63 73 50 Sector Techniek, Ankerpark 27 Tel. (0223) 61 48 62 Sector Zeevaart, Het Nieuwe Diep 20 Tel. (0223) 61 48 80 Sector Gezondheidszorg en Welzijn, Meeuwenstraat 10 Tel. (0223) 62 13 84

Texelsche Courant | 1998 | | pagina 11