Familieberichten F amilieberichten .TEXELSE J COURANT' Luilakpret in Molenkoog ollecte epilepsie Vrije School krijgt tuintje Vernielzucht treft auto's Visser glijdt uit i breekt ledemaat nbraak in Koger strandpaviljoen ichade valt mee bij aanrijding Familieberichten 50e DONDERDAG 4 JUNI 1998 mbad Molenkoog kijkt terug op gezellige Luilaknacht. Honder- qekieurde lampjes, discolichten indervvaterverlichting versierden bad. Ondanks het mooie weer j (den de kinderen zich dit jaar wat C dan gebruikelijk. Op vrolijke lek werd gezwommen en ge iden Vanaf 6 00 uur stond een 5 Luilak-ontbijt klaar, dat was ofgd door moeders, irband met de triatlon die zater- om 12.00 uur van start gaat in nbad Molenkoog, kunnen an- zwemmers er pas om 13.00 uur ;hl Publiek is om 12 00 uur wel- lende week gaan collectanten net Nationaal Epilepsie Fonds de langs. Het fonds ondersteunt jntenorganisaties en geeff finan- sieun aan mensen die de meer- en veroorzaakt door epilepsie «innen bekostigen. De orgamsa- nog op zoek naar collectanten Oudeschild Voor opgave, tel. 31 ifije School mag een deel van ■grasveld naast het gebouw ge nerals schooltuin. Een gedeelte terrein, dat eigendom is van lemeente, wordt nu incidenteel 'I ins kampeerweekeinden) ge it door Gymnastiekvereniging il Om elkaar niet in de wielen te krijgt de school daarom als waarde mee dat de tuin wordt eind. Ook voor eventuele hui- xww, in het kader van het struc- ilan Den Burg West, zal de eltuin moeten wijken. leBadweg in De Koog werden in uilaknacht vernielingen aange- aan een auto van een Duitse el Onder meer moest een band ontgelden. De schade bedroeg jeveer ƒ350,- 29-|arige vrouw uit De Koog leMe dinsdag dat vandalen zich Isn ontfermd over haar auto. ir de rechterzijde liep een diepe Is mal een lengte van een halve ir Ook het merktogo was ont- «1 Het voertuig had vanaf vrij- aande Nikadel geparkeerd ge- 32-jarige visser uit Doesburg m vrijdagmiddag op de haven hel NIOZ ongelukkig ten val en daarbg zijn rechter onderbeen, mbulance heeft de man met de van 16 05 uur naar het zieken- in Den Helder vervoerd. slrandpaviljoen bij paal 20 was g e nacht van donderdag op vrij- doelwit van één of meer mbre- i De prooi bestond uit sigaret- kaassouffles, een aantal cd's en ■ooienpot. Toegang tot het pand J verschaft door twee ruiten te lielen was groot, toen twee auto- ilisten op de Nieuwlanderweg ar maandag om 15.35 uur te !9 ruimte gaven bij het moelkomen. Meer dan twee ka- buitenspiegels veroorzaakte btsing echter met. De personen- plus aanhangwagen, rijdend n9 De Cocksdorp, werden be rd door een 32-jarige man uit Duitse Bochult. De ander was 29-jarige taxibestuurster uit Den Temidden van ons rustig ingeslapen Bob de Graaff september 1920 29 mei 1998 Lida de Graaff-Niemeijer Irene de Graaff Wendy de Graaff Roland Verheijen Duco en Philippine Tessa van Daalen-de Graaff Martin van Daalen erematie was gisteren. respondentie-adres: Witteplem 3, 1791 DP Den Burg. „And I'll see you someday on Fiddlers Green" Johannes Nicolaas Parlevliet 11-4-1935 t 2-6-1998 2 jum 1998 was voor onze liefste lieverd een prachtige dag om z'n laatste reis te gaan maken. Wil Britt Peter David Texel, 2 juni 1998 Witteweg 4. 1797 RR Den Hoorn De herdenkingsdienst zal worden gehouden op maandag 8 juni om 14.00 uur in de Hervormde kerk van Den Hoorn Gelegenheid tot condoleren zaterdag 6 juni van 17 00 - 20.00 uur aan huis en na de herden kingsdienst in „Ons Huis". De crematie zal in besloten kring plaatsvinden op dinsdag 9 juni te Schagen. Hans hield van bloemen. Wij ontvingen het bericht dat op 2 juni 1998 is overleden Hans Parlevliet Wij wensen Wil, Peter en David heel veel sterkte. Het Team, M.R. en O.R. Jan Drijverschool Leven tussen hoop en vrees Hans is met meer bij ons. Zijn karakter wel. Gery - Axel Ellen - Jan Bauk - Daan en kinderen Na een bijzonder liefdevolle verpleging in ver pleeghuis De Bloemkamp te Bolsward, is toch nog onverwacht van ons heengegaan, onze lieve va der. schoonvader en opa Jarig Dijkstra weduwnaar van Geiske Wiersma op de leeftijd van 80 jaar. Wuppertal Rommy Nieland-Dijkstra Klaus Nieland t St Maarten vl.brug Henny Dijkstra Frits Soorsma De Koog - Texel Frits Dijkstra Nellie Dijkstra-van Mierlo Janny Dijkstra t en kleinkinderen Bolsward, 1 juni 1998 We nemen afscheid op zaterdag 6 juni om 14.00 uur in de aula van uitvaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147 te Den Burg, waarna de begrafenis op de Algemene begraafplaats zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula Correspondentie-adres: F Dijkstra, Californièweg 1, 1796 PA De Koog. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze: Opa Dijkstra Gea - Danny Wichard - Astrid Jeanet - Marcel Ron Axel - Isabelle Sacha - Brian Dave - Martine Casper t Met een engel naast het bedje slaapt het kindje rustig in. Omringd door de liefdevolle zorg in het VU- Ziekenhuis te Amsterdam, hebben wij op vrijdag 29 mei afscheid genomen van onze lieve kleine Lena Levina van Overbeeke Geboren 9 mei 1997. Wij zullen haar heel erg missen. George en Jonne van Overbeeke-Bakker Melle en Barend Oma Bep Bakker-Kroon kinderen en kleinkinderen De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden Oostkanaalweg 6a, 2461 EN Ter Aar. Een vader sterft altijd te vroeg al wordt hij nog zo oud Je bidt dat God hem sparen zal. omdat je van hem houdt. Maar als de jaren knellen gaan, hij ziek wordt, moe en oud. bid je dat God hem halen zal, omdat je van hem houdt Dankbaar voor zijn liefde en zorg, geven wij met droefheid kennis, dat pas vijf maanden na het heengaan van zijn vrouw en onze moeder, ook onze vader, opa, oop, over-opa, broer, zwager en oom is heengegaan Jan Hendrik Nieboer weduwnaar van Jacoba Slot 25 oktober 1909 1 juni 1998 Een sterke man Een voorbeeldige vader... Een meelevende opa en oop een dankbaar mens Zo leeft hij voort in onze gedachten Haarlem Bedhy Dijksman -Nieboer Aris Dijksman Dirk en Monique, Tessa Caroline en Arthur Jan-Erik en Linda Haarlem Fry van Bergen -Nieboer Ron van Bergen Nathalie en Dennis Michel Heemskerk Els GroenendaaI-Nieboer Bart Groenendaal 1 Bart, Jacobine Jan, Matthijs Haarlem, 1 juni 1998 Correspondentie-adres: Marsstraat 37, 2024 GA Haarlem. Gelegenheid tot afscheid nemen in het Uitvaart centrum van de Associatie Kennemerland, Zijlweg 183 te Haarlem, donderdag 4 juni van 18.30 tot 19 15 uur De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 5 juni in het crematorium Velsen te Drie- huis-Westerveld. Tijd van samenkomst aldaar 12 45 uur. Vertrek vanuit het Uitvaartcentrum, Zijlweg 183 omstreeks 12.15 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in één der ontvangkamers. "Alles van waarde is weerloos" Lucebert Alie Bakker-Boer 26 augustus 1942 t 28 mei 1998 Alie mijn lieve, moedige vrouw, onze moeder en grootmoeder, is niet meer. De blijdschap haar eerste, onverwacht geboren kleinkind nog te mogen zien en vasthouden oversteeg haar ver driet en deed haar in vrede heengaan. Texel Cees Bakker RotterdamConny Bakker-Vink Jacques Vink Alice RotterdamEdwin Bakker Overeenkomstig de wens van Alie zal de crema tieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden C L Bakker, Sluyscoog 13, 1791 WV Den Burg. Rust nu maar uit, je hoeft niet meer. Je verstand was nog goed, maar je lichaam niet meer. Dat liet je ons blijken, jedere keer. Hoewel we wisten dat het kon gebeuren, is in alle rust, na een liefdevolle verzorging in de „Gollards", overleden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Aaltje Daalder-Zutphen Sinds 20 januari 1984 weduwe van Willem Cornells Daalder Texel Texel 21 juli 1909 30 mei 1998 F P. Schagen-Daalder D A. Schagen Albert en Petra Dirk en Louise Willem-Anton en Sigrid De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 5 juni om 10 00 uur in het crematorium te Schagen, Haringhuizerweg 3, Gelegenheid tot condoleren donderdag 4 juni van 20.00 - 21.00 uur in de „Gollards en na de crematieplechtigheid in het crematorium Correspondentie-adres. Vliegwiel 2a, 1792 CS Oudeschild. Lieve Aaltje De laatste jaren van uw leven heb ik u mogen leren kennen We werden goede maatjes met elkaar. Nu is het voorbij. Ik zal u heel erg missen. Mireille "Love wifffind out auiay" Op tweede pinksterdag is uit ons midden weggevallen Maria Jfendrika iVieten-Qiflot op de leeftijd van 63 jaar. "Echtgenotemoederen oma van Jan 'Wietcn .Hnnemicfen Henk. 'Virginia, 'Brian Hildemarthe en Joep (jert Jan en Qabby Uwout Tetjel, 1 juni 1998 "'De 'Drie 'Kpnings 'Warmoesstraat 36, 1791 CS Den Burg. 1'njdagom 19.00 uur vindt ter nagedachtenis een korte gebedsdienst plaats in de '.Hervormde kerk. van Den Burg. tA(a afloop van deze dienst is er gelegenheid tot condoleance. De crematieplechtigheid vindt plaats op zater dag 6 juni om 10.00 uur in het crematorium te Schagen, 'Haringhuizerweg 3. Onta Wat zullen we je missen. 'Virginia Brian 'Lwout Vaarwel moeder Wieten Wij wensen de familie veel sterkte. Jaap, Hetty, Stefan en Octo Halsema Voor al Uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn levenspartner en onze vader PAUL B. NEUHÖFFER willen we U hartelijk danken. Onze bijzondere dank geldt de buren, die ons hartverwarmend terzijde ston den. Ilse Scholz Alexander en Marcus Neuhöffer Ruigendijk 14, 1796 MP De Koog. Texel, mei 1998 1958 1998 6 juni 40 jaar een huwelijkspaar Piet en Lies Kooiman U kunt onze ouders feliciteren van 17.00 tol 19.00 uur in Hotel De Lindeboom Rob Edo - Annette - Milou Anna Simone - Erik it 1998-^-5^ Diane en Jan-Aris Piet van Groningen en Jolanda Levendig geven elkaar het ja-woord op vrijdag 12 juni 1998 om 13 15 uur m het gemeentehuis van Den Burg. De kerkelijke inzegening zal plaatsvinden om 14 00 uur in de Gereformeerde kerk van Den Burg De receptie zal worden gehouden van 19.00 tot 20.30 uur op Amaliaweg 11. Adres Amaliaweg 11, 1797 SW Den Hoorn Texel 'Telefoon 0222 '319208. Nooit meer met Marie „een bakkie" in de keuken. Onvoorstelbaar! Marie Wat zullen wij je missen. Jan, wij wensen jou, de kinderen en kleinkinde ren heel veel sterkte toe. Voor jou zullen wij er altijd zijn. Ingrid, Alfred en Peter Vriendschap is heel veel delen. Ik ben er trots op, dat ik een vriendin van je mocht zijn. Dag Marie Geertje Kampstra Marie „onze knipmoeder" is er niet meer. In alle knipsels die wij maken, zal steeds een stukje van haar aanwezig zijn Wij wensen Jan en de kinderen veel sterkte. De Texelse knipsters Verdrietig zijn we, omdat Marie Wieten overleden is. Ze is leidster van de nevendienst geweest en daarna altijd bereid de helpende hand te bieden We bidden voor Jan, de kinderen en kleinkinde ren dat ze de kracht krijgen om dit verlies te ver werken. De kinderen en leiding van de zondagsschool en nevendienst Heden bereikte ons het droevige bericht dat onze voormalige medewerkster mevrouw Maria Hendrika Wieten-Gillot is overleden. Mevrouw Wieten is gedurende vele jaren voor ons werkzaam geweest als lerares handvaar digheid aan de Redmer IJskaschool te De Waal Burgemeester en wethouders van Texel In september 1996 besloten we te gaan trouwen op Texel en wel op 16 mei 1998. Omdat we zelt. wonende in Dubai, niet aan de organisatie hiervan konden deelnemen, hebben we dit aan de weder zijdse familie en vrienden overgelaten en we kunnen niet anders zeggen dan dat het een zeer bijzonder moment in ons leven is geworden Zonder ook maar iemand te kort te doen. willen we speciaal restaurant "Bij JeP noemen die voor 120 mensen een culinair diner-buffet op tafel bracht van zeer grote klasse en dat zeer veel uitsluitend positieve reacties losmaakte Jet en alle medewerkers, bedankt. Ook alle mensen bedankt die 16 mei 1998 tot een voor ons echt onvergetelijke dag hebben gemaakt Anouk en Nanco Eelman Dubai Op 1 juni 1998 is geboren Myrthe Léonne Dochter van Mark en Anita Zusje van Marrit Bakelaar Julianalaan 28 9285 NB Buitenpost Per 15 juli 1998 is ons nieuwe adres: Waterlelie 23 9285 LB Buitenpost Daisy is geboren op 31 mei 1998 Dochter en zusje van Arie, Bianca en Cinthia Huisman Daisy verblijft tijdelijk in het Gemlm-ziekenhuis Hierbij willen wij ieder een die onze trouwdag tot een onvergetelijke dag heeft gemaakt heel hartelijk bedanken. Het was reusachtig! Ronald Agnes Biesboer Hierbij wil ik iedereen bedanken voor de warme belangstelling, bloemen en kaarten, zowel in 't ziekenhuis als bij mijn thuiskomst T. Beemsterboer-Water Keesomlaan 16 Na een moeilijke tijd thuis en 3 weken Gemim-ziekenhuis, nu blij weer thuis te zijn. ledereen heel hartelijk bedankt voor alle kaarten, brieven, bloemen, fruit, boeken, tekeningen. Maar vooral voor uw steun, ook aan Pieter Aris en de kinde- Nellie van der Vis- van Leeuwen Dit werkpaard eet zondag z'n verjaardagstaart! Dit meisje, Liesbeth, wordt 5 juni 50 jaar! Hartelijk gefeliciteerd door man en kinderen.

Texelsche Courant | 1998 | | pagina 3