laad tegen subsidie tweede bootdienst 'Zeer gevaarlijke' verdachte hoort drie jaar eisen 'Pro-Teso' motie krijgt steun m Groot alarm: noodlanding .TEXELSE J COURANT Schulpengat uit de vaart wegens kapotte besturing Neer realistische ifening op de Mok Texelaar schuldig aan verkrachting Texelaars voor de Kees de Kidder k Tietje de Kidder-Duiuker 55jaar getrouwd Lise Piet Rodenburg 50 jaar rJexelaartjes VRIJDAG 13 NOVEMBER 1998 provincie moet rekening hou- imet het sociaal-maatschappe- belang van Teso voor Texel en j een tweede veerverbinding arom niet behoren te stimuleren, is vrij vertaald de strekking van n motie, die dinsdag door de meenteraad is aangenomen. Het irstel van Texels Belang, dat worden beschouwd als poli- e steun in de rug voor Teso, teerst geen brede instemming krijgen. Na een aanpassing van tekst gingen GroenLinks en Oakkoord en waren alleen PvdA 1D66 het er niet mee eens. leputeerde Staten van Noord- land besloten onlangs om subsidie verstrekken aan een onderzoek srde haalbaarheid van een tweede sr Zoals bekend wil het bedrijf All ips een passagiersboot inzetten sen Den Helder en Oudeschild. jdat Teso zich tijdens de ideelhoudersvergadering tegen provinciale steun verzette, sprak hel college van b en w zich erte- 1 uit. Hans Roeper (PvdA) en iter de Groot (D66) stelden hier- sr dinsdag tijdens het begrotmgs- bat kritische vragen. ■I de plannen voor (gratis) open- ir vervoer op het eiland zou de in- van een snelle, frequente ssagiersboot juist een stimulans Zeker als er in Den Helder voor «goede verbinding wordt gezorgd', ius Roeper. 'Laat u niet verleiden pro-Teso actie, maar vaar uw ei- 1 koers', zo adviseerde hij het col li. De Groot richtte zijn pijlen op (houder Peter Bakker, die zich in verleden als fractieleider van cenLinks voorstander had getoond de OV-statusvan Teso. Hij wilde Bakker weten hoe die nu tegen- openbaar vervoer tussen Texel het vasteland staat. De Grpot de dat eventuele exploitatie- bsidie concurrentievervalsend is, ar dat subsidie naar de haalbaar- ivan een tweede veer toelaatbaar Ook meende hij dat de nieuwe snelboot voor de Texelse economie voordelen biedt bij het werven van seizoenpersoneel Wethouder Bakker verdedigde zich met verve 'Inderdaad was het onze wens dat je met de strippenkaart met de Texelse boot mee zou kunnen. Dat verzoek is nooit gehonoreerd. Niet door Teso, maar ook met door het rijk, dat de Zeeuwse veren wél lol het openbaar vervoer rekende. Daarom verbaast het me dat nu voor een andere boot subsidie beschik baar is Het valt trouwens nog maar te bezien of dit alternatief continuïteit kan garanderen, bijvoorbeeld bij slecht weer. Wat is dan de meer waarde?' Bakker hield een warm pleidooi voor Teso. 'Teso zet zich in voor het ziekenvervoer, subsidieert jeugdsport en participeert in lokale organisaties. Ze is een onderdeel van de samen leving en wordt breed gedragen. Kijk maar naar de spreiding van de aan delen.' Volgens de wethouder zou Teso wel tegemoet kunnen komen aan de wens voor late vaarten. De motie, die Texels Belang vervol gens indiende, kreeg meteen de steun van het CDA en het college, maar VVD en GroenLinks twijfelden nog. Zij waren het wel eens met de strekking, maar hadden bedenkingen tegen de tekst. Toen daar tijdens een schorsing aan was gesleuteld, gingen beide fracties akkoord. De Schulpengat is twee dagen lang uit de vaart geweest wegens een defect aan de besturing van één van de Voith-Schneider-propellers. Omdat de eigen technische dienst de problemen niet de baas kon, zag Teso zich genoodzaakt gespe cialiseerde technici uit Duitsland om assistentie te vragen. Piloot Arjen Kooger wijst naar de falende schakelaar in het landingsgestel die ieuw is op het terrein van de 1st Dourleinkazerne een oefe- g gehouden om de vaardigheid :ii de lokale rampenbestrijders 11 vergroten. istermiddag werd alarm geslagen ndat zogenaamd een landings- artuig met leerlingen was omge- igen De 'burger' brandweer en «bulances werden erbij gehaald in kort daarop ook 'brand' uitbrak de wapenkamer van de kazerne sr liggen wapens die voorzien zijn van kijkers waarin het radioactieve tritium is verwerkt. In verband daar mee moest een specialist worden in geschakeld om de brand zonder het oplopen van stralingsziekte te be strijden Het ongelukkige toeval wilde dat toen op een andere plek in het complex nog een brand uitbrak. Alsof het niet op kon, stortte ook nog de helikopter neer die bezig was de drenkelingen van de landingsboot te redden. Bij de oefening ging het erop snel de juiste beslissingen te nemen en de verschillende hulp diensten vlot te laten samenwerken, alles onder opperbevel van de Texelse brandweer woensdagmiddag groot alarm uitlokte. Op Vliegveld Texel werd woensdagmiddag groot alarm ge slagen voor een noodlanding die mogelijk verkeerd zou aflopen. Alle bluswagens van de Texelse brandweer en van het vliegveld zelf werden langs de landings baan opgesteld om direct te kun nen ingrijpen, evenals de ambu lances. Om 16.00 uur kon iedereen opgelucht adem halen want de landing van het betref fende vliegtuig verliep perfect. Het ging om de éénmotorige Piper Lance van André de Jong, een toe stel met drie intrekbare wielen Aan de stuurknuppel zat Texelaar Arjen Kooger (28) met Jan Boyen Rienks als 'co-piloot'. De twee waren tegelijk met een an der toestel op weg naar marinevlieg kamp De Kooy bij Den Helder waar zou worden geland. Bij het naderen van dat vliegveld constateerde Het Gerechtshof van Amsterdam heeft dinsdag in hoger beroep een Texelaar veroordeeld tot acht maanden gevangenisstraf waar van vier voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar. Bewezen werd geacht dat de jongeman zich schuldig heeft gemaakt aan ver krachting van een meisje. Het was gebeurd in de eerste week van december 1996 Het toen 16-ja- rige meisje had de 20jarige dader ontmoet in de disco. In het naburige park hadden de twee voor het eerst seks met elkaar. Later gebeurde dat nogmaals in een kleedhokje van het zwemparadijs. De Alkmaarse rech ter die de zaak in juli behandelde vond dat de jongen het meisje wei nig respectvol had behandeld, maar meende ook dat zij zich aan de si tuatie had kunnen onttrekken, dat al- (Foio Harry da Graaf) Kooger dat er iets mis moest zijn met het rechterwiel. Dat wilde wel naar buiten maar het groene lampje in de cockpit ging niet aan. wat betekende dat het wiel niet 'lockte', dus niet vastklikte waardoor het bij de lan ding weer naar binnen zou klappen. Dat was geen prettig vooruitzicht want in dat geval zou het toestel (met 320 liter benzine in de tank!) bij het neerkomen wellicht met de rech tervleugel de grond raken, wat in het ergste geval tot een crash zou lei den. Vanuit het tweede begelei dende vliegtuig was aan het landingsgestel niets bijzonders te bespeuren, maar dat zei niets omdat het wel of met gelockt zijn nauwelijks is te zien aan de stand van de wie len. Na overleg via de radio met de verkeerstorens van De Kooy en Texel werd besloten naar Texel te rug te keren, om daar een 'voorzorgslanding' uit te voeren. Dat liep prima af, logisch want achteraf bleek het betreffende wiel wel dege lijk gelockt te zijn Het mankement zat in de schakelaar die het betref fende groene lichtje moet ontsteken Piloot en co-piloot konden weer la chen toen ze naar het stationsge bouw taxieden en daar oog in oog stonden met zo ongeveer alles wat Texel aan rampenbestrijding heeft te bieden. Maar ze wilden wel toege ven dat ze behoorlijk in de piepzak hadden gezeten Enige hoop had den ze geput uit het opmerkelijke feit dat ze een maand tevoren met het zelfde toestel ongeveer hetzelfde mankement hadden beleefd. Ook toen was het goed afgelopen. thans geen bewijs van afgedwongen seks was geleverd Hij kwam dus tot vrijspraak wegens gebrek aan be wijs Mede door de wijze waarop in het rechtbankverslag in de krant was geschreven over de 'Don Juan van Texel' (zoals hij tijdens de zitting werd genoemd) kreeg het publiek de indruk dat het mets anders was ge weest dan een uit de hand gelopen vrijpartij. Het meisje voelde zich voor leugenaar gezet De officier van justitie accepteerde de uitspraak met en tekende hoger beroep aan bij het Hof in Amster- Een 29-jarige Texelaar heeft dins dag voor de rechtbank in Alkmaar drie jaar celstraf tegen zich horen eisen, waarvan één voorwaardelijk. De man werd opgepakt nadat hij op 18 juli had geprobeerd een vrouw uit De Cocksdorp te wurgen. Nader onderzoek wees uit dat hij eerder al twee andere vrouwen had be laagd. Officier van justitie J Reid sprak van 'terreur tegen vrouwen over vele jaren' en achtte vol doende bewijs voorradig om de 'zeer gevaarlijke' Texelaar éénmaal poging tot doodslag en tweemaal mishandeling ten laste te leggen. De officier zette hoog in. De tenlaste legging luidde aanvankelijk 'drie maal poging tot doodslag' Bij onvoldoende bewijs wilde hij zijn aanklacht terug brengen tot 'drie pogingen tot het toe brengen van zwaar lichamelijk letsel'. Mocht ook daar geen bewijs voor zijn, dan wilde hij desnoods volstaan met 'mishandeling van drie vrouwen' De zaak kwam aan het rollen toen de man op 18 juli 'slaande ruzie' had gekregen met een vrouw uit De Cocksdorp bij wie hij een kamer huurde. Tussen de twee leek op dat moment een relatie op te bloeien Die nacht vertelde hij zijn huisbazin het bed te hebben gedeeld met een an der, een barkeepster uit De Koog. De vrouw werd kwaad en gooide de in boedel van haar huurder uit het raam. Deze werd woedend, pakte de vrouw vast en probeerde haar te wurgen. Volgens de aangifte van het slachtof fer hield zij zich toen bewusteloos, bang om dood te gaan. De man had later zijn excuses ge maakt. Tijdens de rechtszaak ont kende hij echter dé vrouw te hebben willen wurgen. Een arts constateerde een blauw oog. plekken in de hals en EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF dam. Dat besteedde eind augustus j l. een zitting aan de zaak, waarbij tol nader onderzoek (waaronder het psychiatrisch testen van de ver dachte) werd besloten Na afloop van de dinsdag gehouden tweede zitting werd direct uitspraak gedaan er was wel degelijk van verkrachting sprake geweest In plaats van ge vangenisstraf mag de verdachte boeten in de vorm van dienstverle ning gedurende 180 uur wonden op de rug van het slachtof fer. Navraag Tijdens het erop volgend onderzoek werd door de politie aangeklopt bij andere vriendinnen van de ver dachte Eén van hen was een vrouw uit De Koog, die de politie in maart te hulp had geroepen nadat ze thuis kwam en de man (haar ex-vriend) in de huiskamer aantrof. Een gesprek was uit de hand gelopen, waarna de vrouw aan haar haren door het huis was gesleept. Bij haar tweede contact met de poli tie kwam de vrouw met nog een an der verhaal op de proppen. Ze herin nerde zich dat hij haar op 14 november 1997 na een ruzie had pro beren te wurgen. Ook dit ontkent de man Volgens het slachtoffer uit De Koog deed hij geen vlieg kwaad als hij nuchter was 'Ik liet mij steeds inpak ken door zijn mooie praatjes.' Zwolle Een derde slachtoffer werd getra ceerd in Zwolle. Met deze vrouw had de verdachte een relatie aange knoopt toen ze in 1993 een vakantie op Texel doorbracht Tot mei van dit jaar hadden beiden daarna een 'knipperlicht-relatie'. In vijf jaar had de man zeven keer geprobeerd haar te wurgen. Uit haar getuigenis voor de rechtbank bleek dat haar ex-vriend allerminst een toonbeeld van stabiliteit was. 'Het had zeker een keer mis kunnen gaan. Vanaf mei 1997 ging het echt fout met onze relatie. Als hij over de rooie was, gooide hij me overal tegenaan Meestal gebeurde dat als hij drank op had Hij had dan een heel vreemde blik in zijn ogen. Een keer raakte ik even bewusteloos na zo'n wurg- poging Toen ik bij kwam, zat hij rus tig met een pilsje in de hand tv te kij ken', aldus het slachtoffer uit Zwolle. 'Na vijf jaar relatie ben ik een psy chisch wrak geworden. Ik was hart stikke gek op hem, maar dat kwam vooral door zijn babbel De Helderse advocaat P Majolee, die de verdachte bijstond, wilde van het slachtoffer uit Zwolle weten waarom zij nooit naar een dokter was geweest om zich aan haar verwondingen te laten behandelen. 'Ik wilde het voor de buitenwereld niet weten. Ik droeg hoge kleding en werkte de verwon dingen weg met make-up'. ant woordde de vrouw, die met haar aan gifte in juli ook wilde bereiken dat de Texelaar geen verdere slachtoffers meer zou maken. Een brief van de zus van de ver dachte hielp de gedragsdeskundigen (een psychiater, een psycholoog en een medewerker van de reclassering) zich een juist beeld van de 29-jarige man te vormen. Dat hij steeds ont kent, past in zijn ziektebeeld. Hij heeft, aldus de rapportage, een ex treem ongunstige opvoeding gehad, die leidde tot scheefgroei in zijn denk vermogen Hij kan geen diepgaande relaties aangaan en heeft verlatings angst. Het buitensporige alcohol gebruik zou een vlucht zijn Dit alles heeft ertoe geleid dat de man ook lijdt aan geheugenverlies, wat de ontken ningen verklaart. De conclusie luidde dat zijn daden hem niet helemaal zijn aan te rekenen en dat zonder een adequate behan deling gevaar voor herhaling bestaat. Een therapie bij het RIAGG en (voor zijn alcoholverslaving) bij de Brijder- stichting zou zeer wenselijk zijn. Geen opzet De officier van justitie, die de moed van 'drie dappere vrouwen' prees, hinkte in zijn requisitoir op twee ge dachten. Reid stelde dat hun aangifte samen met het ziektebeeld van de man net zo goed aanleiding hadden kunnen zijn voor een tbs-straf Hij moest echter concluderen dat alleen in het geval van de vrouw uit De Cocksdorp opzet en dus poging tot doodslag te bewijzen valt. In beide andere gevallen kwam hij niet verder dan 'mishandeling van de vrouwen'. Ook het 'opzettelijk zwaar willen ver wonden' viel met hard te maken Dat overwegende, besloot hij een celstraf van drie jaar te eisen, waar van één voorwaardelijk, met een ver plichte behandeling. Advocaat Advocaat Majolée zei dat hij tot het moment waarop hij inzage kreeg in de rapportage van de gedrags deskundigen had geloofd in de on schuld van zijn cliënt. Hij vertelde diepgaande gesprekken met hem te hebben gehad en dat de man (daar door) nu bereid is te genezen. Omdat tot op heden 'niets' is gebeurd, vond de advocaat de strafeis te hoog. Majolée ziet liever een lagere onvoor waardelijke gevangenisstraf, zodat Riagg en Brijderstichting snel met het genezingsproces kunnen starten. De strafeis van dne jaar begreep Majolée wel. Die beschouwde hij als een sig naal naar de slachtoffers en de sa menleving. De rechter doet dinsdag 24 novem ber uitspraak. Iet was heerlijk: mens te zijn. te leven! Setvoon mens te zijn 'har de tucht kijken, naar de zon 'har de zee en in de nacht naar de sterren har de kinderen kijken, lachen, spelen Herken, liefhebben, tevreden zijn. Hel veel verdriet, maar dankbaar voor wat hij oor ons is geweest, delen wij u mede dat is Wrleden, mijn lieve man, (schoon)vader. opa ïi schoonzoon Willem de Vries echtgenoot van Maartje de Vries-Bobeldijk Den Helder, 'juli 1932 t Den Burg, 11 november 1998 Den Burg: Maartje de Vries-Bobeldijk Oudeschild. Ruud de Vries Petra de Vries-Bakker Suzanne Bart Miranda Medemblik: C. Bobeldijk-Roosendaal "agemakerstraat 34, "91 EK Den Burg Gelegenheid tot condoleren op maandag 16 no- ■ember van 19.00 tot 20.00 uur in „Uitvaart- tenlrum Texel", Bernhardlaan 147 en na de "ematieplechtigheid die zal plaatsvinden op hsdag 17 november om 13.30 uur in het cre- satorium te Schagen, Haringhuizerweg 3. Geen bezoek aan huis. Gever geen bloemen, eventueel een gift aan het "iningin Wilhelmina Fonds. Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Hamke Veenbaas Hij was meer dan 45 jaar lid van onze vakbond, waarvan ruim 30 jaar voorzitter van de afdeling Texel. Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Den Burg, 9 november 1998 Bouw- en Houtbond FNV afd. Texel W. Sangers. voorz, Th Bakker, secr./penn.m 13 november 1993 zijn Op zondag 22 november 1993 nodigen wij n uit dit met ons te vieren tijdens de receptie, weiKe wordt gehouden in "Theodorahoeve", Kogerstraat 26, Den Burg. Van 15.30 tot 1F.00 uur. Alle mensen die aan ons dachten en meegewerkt hebben aan het slagen van mijn 70e verjaardag, heel hartelijk dank Het was een fantastische dag.Ook namens Chris- tien en de kinderen. Jaap Dijker 9 november 1998 Florean is er Hoera! Silke. Anne. Arie Hartelijk bedankt voor de vele kaarten en attenties in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Henk Tjepkema Oosterenderweg 9 De Waal Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter Esmee 9 november 1998 Hans en Svea van Exel Postweg 17 1795 JJ De Cocksdorp ■3 311210 Vanuit het zonnige Thailand, waar wij nog elke seconde van de dag aan het nagenieten zijn van onze alles overtreffende huwelijksdag, willen wij hierbij iedereen hartelijk danken! Het was geweldig! André en Cintha Eelman Na vele nachtjes slapen, vol met mooie dromen, over wanneer ons broertje of zusje nu zou komen. Hoera, nu is het dan zover ons zusje is er! Haar naam is 13 november 1998 Gewicht: 3350 giam Onze trotse ouders zijn: Johnny en Mariëlle Drijver Ons adres: Cor Bremerstraat 7 1794 AX Oosterend 0222 - 318277 Mama en Lise rusten van 12.00 tot 15.00 uur. Jeffrey en Pieter wordt 17 november '98 Op de Hollandseweg staat de gehele dag de koffie klaar INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur cn woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ8,25 tot en met 3 regels. I'cr regel meer: ƒ2,75 (incl. btw). Voor bedrijven: !M-TEXEL AARTJE op Baby-massage. Voor ba by's van +/- 6 weken tot 10 maanden. Voor beter slaapgedrag. Positieve in vloed op spijsvertering (darmkrampjes). Verho ging weerstand tegen ziek ten. De volgende groep start op donderdag 19 no vember nog enkele plaat sen vrij Informatie. K Keijser-Daalder. Praktijk voor Integrale Massage therapie Tel. 316218 Te koop: VW Passat 1.6. t.e.a.btel. 314918 tot 19 00 uur. Bouwjaar 1987 Gratis afhalen. Adna ca ravan 7 50 m. Camping Koornaar, Grensweg. Kerstkaarten zelf maken? Bruna. Tijdig reserveren voor Uw kerstdiner bij Restaurant de Butteriggel, tel. 317400. Wij zoeken een hulp in de huishouding. 1 ochtend p/w. Tel. 317263. Te koop: Panasonic KXT 12/32 telefooncentrale (1'/2 jaar oud), geschikt voor max. 12 telefoonlijnen en max. 32 toestellen. Al les in perfecte staat, met 17 toestellen. Interessante prijs. Tel 0222-318228 Te koop: rubberspeedboot, 40 pk Yamaha, el. start, trailer, vr.pr. 4500,- Tel. 313438. Dinsdag 20.30 uur: verga dering Club van 50 in De Tijd. Ajax en Feyenoord baby slofjes bij Bosma Baby face, Weverstraat 3 Gevonden langharige ka ter. Omg. Gerritslander- dijkje Dierenpension Sluf- terweg, tel. 311477. Glas bij Hans van der Klift betekent honderden gla zen, schalen, bonbonières, pullen, vazen, kannen, kan delaars. toiletstellen, kaas stolpen, onderzetters, mes senleggers. melkkan netjes, suikerpotten, bowl en likeurstellen, koektrom mels en eierdopjes. Restaurant de Bute- riggel is wegens vakantie gesloten van vrijdag 13 november tot vrijdag 27 november Wij repareren alle merken KTV, Video, Radio, CD, Satelliet, Camera, etc'. Ser vice Center Texel, 311 777. Wilt u zich eens lekker laten verwennen? Dan bent u bij schoonheids salon Van Top Tot Teen aan het goede adres. Dunja Vonk, tel. 318630. Tunesië, nog steeds fan tastisch weer en prijzen al vanaf 449,- p.p. inkl vlucht en akkommodatie Infor meer eens bij Reisburo Texel Holland Internatio nal, Beter In Service Jaarvergadering 18 nov 20.00 uur in „Time Out" (d'Ouwe Ulo) Budover- eniging Shima. Uitwaaien op het strand? Daarna warme chocomelk met slagroom drinken bij de Buteriggel. Kalenders. Bruna Kinderfietsen overjarig, voor een zacht prijsje. Vermeulen Bikes. Tel 319213. Dinsdags gesloten T k a. z.g.a.n. Kunst ber ging, Texel Afm 2x2x2.2 m, plat dak. Krimweg 102, 020-6328197. Voor de liefhebber: work shop Gilet van kippen gaas en mos. Opg. bij Erna De Bewaarplaats. Tel. 315477 Regen? 5 films, 7 dagen 25,- (geen dagfilms) Nauta CD. Kinderfietsen overjarig, voor een zacht prijsje: Vermeulen Bikes. Tel 319213 Dinsdags gesloten. T k.a. z.g.a.n Kunst ber ging, Texel. Afm 2x2x2 2 m, plat dak Krimweg 102, 020-6328197 Voor de liefhebber work shop Gilet van kippen gaas en mos. Opg. bij Erna, De Bewaarplaats. Tel. 315477. Regen? 5 films, 7 dagen 25.- (geen dagfilms) Nauta CD. Wilt U met Kerst uit eten, reserveer een tafel bij Res taurant de Buteriggel, tel. 317400. Bij Nauta CD vindt u ook een grote collectie CD- Roms. Eetcafé Ploff-inn-aanbie- ding: 13 nov broodje shoarma/giros/6,-. 14 nov kroket/frikadel ƒ1,50,-, 15 nov. patat ƒ1,50. Jaaragenda's. Bruna. Satellietinstallaties - Re paratie/Verkoop - SCT, 311 777. Cocky's Kapsalon is maandags gesloten. Ver der kunt u 5 dagen zonder afspraak terecht. De Koog, tel 317575 Te huur: bungalow in De Koog, tot maart '99 Huur 450 - excl. Tel. 317901 Dinsdag 20.30 uur. verga dering Club van 50 in De Tijd. Spotprijs. Wegens omst. t k chinchilla's. (Tevens konijntjes struisvogels). Inl 319722 Te koop: Seat Ibiza, bj. '86. apk tot 3/99. Tel. 319632. Le Creuset: perfekte braad- en stoofpannen van geëmailleerd gietijzer, ge schikt voor elke warmte bron. Bij Artima. Te koop: donker eiken kast h. 195x br 150x d 50 Tel 318719. Sinterklaascadeautjes? Bruna. Te koop bietenmolen met reiniger. Tel. 312237 Titanic nu ook als bord spel verkrijgbaar bij Nauta CD. Te koop bakfiets. Tel. 317263. Te koop gevraagd Tripp Trapp stoel ^meegroei- stoel). Tel. 322089. T.k.a. 2-zitsbank. tv, vi deo. stereo, bureautje en tv-meubel. Tel 319836. Gezocht: ruimte om auto (old-timer) te restaureren. Tel 313961. Meer dan 15 000 super voordelige vliegtarieven „All Over the World" Infor meer bij Reisburo Texel Holland International, Beter In Service T.k.a 2 unieke smeedijzer koperen buitenlantaarns, 1 messing vitrinekast, 6 kleuren tv's zonder afst. bed 1 buitenroosterbak (rooster bak) voor 'n ventilatiekanaal. Tel 319623, Wapen v Texel. Kerstkaarten? Bruna' Australië met de KLM al voor 1995.- retour. Infor meer bij Reisburo Texel Holland International, Beter In Service Chicco babyphone van 159,- nu voor 99- bij Bosma Babyface. Wever straat 3 Stokke Tripp Trapp: de originele verstelbare kin derstoel die wordt gele verd met 7 jaar volledige garantie Artima. 20 Hotelbedden te koop. Spiraal matras, prijs n o t k. tel. 313301 Te koop. 2 paardenboxen. Tel. 311285 Workshop in llonka's win keltje 24-26 nov. 19 30 uur Fruit- of Notenkrans maken. Opg Maartje, tel. 316703 Opslag nodig voor lange of korte tijd. Tel. 317007/ 317666. Nieuw op CD: U2 - Best of George Michael - Best of Alams Morissette Rol ling Stones (live) Nauta CD. Blijf gewoon jezelf een koop je cadeaus bij Hans van der Klift. Restaurant de Buteriggel op de Badweg in De Koog is de gehele winter geo pend. Wintersport per eigen auto, bus, trein of vlieg tuig Naar alle mooie pis tes in Europa, de USA en Canada. Langlaufen, snowboarden. alpine- skieën Kom langs voor informatie Reisburo Texel Holland International, Beter In Service Nieuwe KTV? Nieuwe Ste reo?-SCT, 311 777. T.k.: Peugeot 405 GLD Diesel 1.9. nov '88, apk nov. '99. roestvrij, vr.pr. ƒ2850,-. Tel 314287.

Texelsche Courant | 1998 | | pagina 3