Eerst naar de kapper dan pas onderduiken 4* TEXELSE J couRANT Strender wilde niet voor de moffen werken Eilandcompetitie Campagne vrije keuze huisartsen Voorlichting voor melkveehouders Disco en vroegere sluiting Calluna rJexeIaartjes Ons moeder Wegen trainer en Texel'94 scheiden Dammer Bert Duin op weg naar top Zangroep Texel in Maartenhuis Boon zet betonnen ramp in skatepark VRIJDAG 20 NOVEMBER 1998 mag wel uitkijken want de moffen komen eraan om jullie :le halen.'O. dan ga ik eerst naar de kapper!' Dat was de \onieke reactie van Tmus Vlaming op de waarschuwende terden van de Oosterender smid Rentenaar. Maar de hrik was hem om het hart geslagen. De geruchten waren is waar: de Duitsers zouden de Texelse mannen tot en met jaar oppakken om ze in Drenthe dwangarbeid te laten nichten. ius, nu 85, had geen vastom- «J plan om onder te duiken, ir één ding wist hij wel zeker: wilde niet voor de moffen wer- Meer dan een halve eeuw la- wil de Oosterender zijn verhaal ide Texelse Courant kwijt. kapper Winkelman zaten ook ias Dijker en Paulus Kuiper. De liste nam Klaas en Tinus mee ir huis en daar was hun schuil- voor de eerste nacht. Tinus en ;as lieten hun vrouwen, die in ver- Ehting waren, waarschuwen. De ijende dag konden de beide man- tezamen met drie anderen te- tit in de schapenboet van ome tgramma isdag 24 november: id A, mannen: 30 TopTien-Rival CavoL 15 CVI-CavoLatuco TESO 00 Slock (h)-TESO CVI <5 Tatenh. 1-DGM Cocky 30 Cocky-Maarco Sportshop 15 Balcken-Sportshop Maarco ld B, dames en gemengd: 30 LenR-Dennenoord Beverd. 15 Rabo-Beverdam LenR 00 EcoMare-Tatenh. 2 Euroase 45 Euroase-Fitt EcoMare 30 Slock (d)-Rival Videolux 15 Smash-Videolux Slock (d) ld C, dames: |30 Question-Timmer Eierl.H. ]l5 Westerl.-Eierl.H. Drup 0 Nokanto-Drup Haarstudio 5 Haarstudio-De Boer Gimsel 10 Gimsel-NIOZ Cinema 15 Klif 12-Cinema NIOZ slagen dinsdag 17 november: al 9-CVI 2-1Cavo Latuco-Super 1-2; M-Kobeko 0-3; Paal 28/De Krim-Texelse ocentrale 3-0; Cocky's Kapsalon •rtshop 1-2; Smash '68-Keurslagerij Dros Waayer-Zeilmakenj 3-0. Grote Slock (d)- eolux 2-1Leydekkers-Kees de Waal 3-0; «ma Meubelen-Jozefschool 1-2, Gimsel- anto 2-1; Klif 12-NIOZ 3-0. Question- ema Texel 2-1. Haarstudio-Timmers Bak- j 3-0. Westerlaken-Slagerij lepe de Boer Durper Drup-Eierlandsche Huis 0-3 Willem Trap. Hierin was al enige tijd een schuilplaats ingericht. In de win ter die voor de deur stond zouden zi] daar verblijven: Jan Trap. zoon van ome Willem, Klaas Dijker, Jan Daal der, Piet Riemens en Tinus Vlaming Omdat de geallieerden al in zuidelijk Nederland waren, verwachtten de mannen dat ook Texel spoedig be vrijd zou worden en hun onderduik snel voorbij zou zijn Ze konden niet weten dat die bevrijding nog een half jaar op zich zou laten wachten. In november 1944 doken ze onder, en pas op 5 mei 1945 konden ze weer geheel gerust door hun dorp lopen Ontroerend Tinus Vlaming vertelt nu dat die on derduik grote invloed op hen heeft gehad. Het lot bracht hen bij elkaar en altijd hebben de mannen zich hierdoor met elkaar verbonden ge voeld. Bijzonder is ook dat drie van de vijf vader werden tijdens de on derduik. De zwangerschappen wa ren een extra argument om met naar Assen te willen gaan, de mannen wilden bij hun vrouwen blijven. Hier tegenover stond dat hun onderdui ken de vrouwen veel spanning be zorgde. 'Ik ben de laatst overgeble vene van de vijf, de anderen zijn inmiddels overleden. Ik ben nu 85 jaar oud en wil het verhaal over deze periode graag nog een keer vertel len.' BTig^arer^eleder^teld^ii^ziln Onder het motto 'vrije artsenkeuze' houdt het Regionaal Patiënten en Consumenten Platform Noord holland Noord deze week een cam pagne. Hoewel vrije artsenkeuze een recht is, blijkt in de praktijk veel mis te gaan. Wie moeite ondervindt of heeft ondervonden bij het vinden van een nieuwe arts, kan tot en met donderdag 26 november (tussen 9.00 en 15.00 uur) contact opnemen met het telefonisch meldpunt: 0223 - 618 284. De gegevens zullen wor den gebruikt in het overleg met huis artsen en zorgverzekeraars Anoni miteit wordt gegarandeerd. verhalen trouwens al op schrift Deze werden gepubliceerd in het dorpsblad Strender Nieuws. Wie de verhalen leest krijgt een ontroerende kijk op het Oosterend in de bezettingsjaren. Praatje De meeste |onge mannen van het dorp doken onder, om een gedwon gen vertrek naar Assen te voorko men. De oudere mannen echter hoefden niet bang te zijn om opge pakt te worden. Zij kwamen graag bij elkaar om een praatje, bijvoorbeeld in de smederij van Kees Bruin. Duitse soldaten, die wel eens iets anders wilden horen dan het officiële Duitse nieuws, voegden zich wel eens bij hen. In ruil voor nieuws over de vorderingen van de geallieerden lieten ze ook wel eens iets los. Bijzondere aandacht geeft Vlaming in zijn verhalen aan de rol die de vrouwen speelden bij het doorgeven van informatie en hoe ze elkaar steun gaven. Radio Omdat maar weinig mannen zich hadden gemeld bij de Duitsers, hiel den deze laatsten regelmatig zoek acties. Degenen die een radio had den durfden deze nu met te gebruiken. Hierdoor werd er eentje bezorgd bij Tinus en zijn maten in de schapenboet Nu konden zij de be richten van de Engelse zender be luisteren en de informatie doorgeven aan hun dorpsgenoten. Het vijftal kon zich in de schapenboet redelijk warm houden, er werd voor proviand voor hen gezorgd en ze hadden vol doende bewegingsruimte. Andere onderduikers hadden het slechter getroffen. Zij werden geholpen door de ondergrondse. Na een week voelden de vijf zich zeker genoeg om 's avonds de schuilplaats te ver laten en hun gezinnen op te zoeken. Op een afgesproken tijdstip keerden ze dan terug naar de boet Bange momenten De mannen in de schapenboet be leefden menig bang moment 'Een keer kwamen de Duitsers in de H.W Barkema, dierenarts bij de Gezondheidsdienst voor Dieren, spreekt maandag in Bosch en Zee over uiergezondheid. Speciale aan dacht geeft hij daarbij aan celgetal en mastitis. De bijeenkomst begint om 20 00 uur. Tinus Vlaming wilde bij zijn zwangere vrouw schapenboet. ze waren op zoek naar een ontsnapte arrestant. Op dat moment werkte een rietdekker aan de boet We konden hem met Ome Willem (Trap) horen praten tot dat we de schuurdeur hoorden opengaan, deze liep niet meer zo soepel en maakte dus nogal wat la waai Bij ons was het echter muisstil. De rietdekker had de ladder in ge bruik, hierdoor konden de Duitsers met op het hooivak komen. Dus za gen ze niets dan hooi en stro. waar door ze snel uitgekeken waren Ze zijn vast met langer dan vijf minu ten in de boet geweest, maar het leek voor ons wel een uur. Gelukkig vertrokken ze weer door hetzelfde hekkie, wat ze echter open lieten staan Toen de soldaten ver genoeg waren zei ome Willem tegen de riet dekker 'Nou laten die rotmoffen mien hekkie ook nog open staan!" Hij praatte tamelijk-hard Dit deed hij zodat wij wisten dat de Duitsers weer weg waren. Rietdekker Kalis heeft nooit geweten, zo vertelde hij later aan ome Willem, dat er vijf mannen daar in het stro verborgen zaten Russen Later in die winter, in februari, verlie ten ze de schuilplaats in de boet voorgoed De oorlog verliep ongun stig voor de Duitsers en er waren blijven. (Foto Gorard Timmerman daardoor nog maar weinig soldaten in Oosterend Tinus maakte thuis di rect een schuilplaats, voor in geval van nood De angst bleef bestaan, tot het eind van de oorlog aan toe. Tijdens de Russenoorlog werden door het verzet enkele Georgiërs on dergebracht in de schapenboet Ome Willem Trap voorzag ze van proviand. Ook deze onderduikers werden nooit ontdekt. Gelukkig Radio Royaal verzorgt zaterdag vanaf 19.00 uur in zwemparadijs Calluna een disco voor jeugd tot 15 jaar. Er zijn lichteffecten, er wordt aerobic gedaan en er is een gratis loterij. De entree is ƒ5,-. Het zwemparadijs is de daaropvol gende drie zaterdagen wat eerder gesloten dan normaal. Op 28 no vember (personeelsuitje), 5 en 12 december is het bad open van 14.00 tot 18 00 uur. Het hoogseizoen in de kerstvakantie begint op maandag 21 december Op eerste kerstdag en nieuwjaarsdag is het bad dicht. Op 24 december (kerstavond), tweede kerstdag en oudjaar is het zwem paradijs open van 10 00 tot 17.00 uur. 7 Verlies was er at voor het einde. De rouw. voordal het afscheid kwam Wij voelden je stil verdriet Nu rouwen wij, maar treuren niet 'la een liefdevolle verzorging in het Verpleeghuis op 82-jarige leeftijd, toch nog plotseling «rieden onze lieve moeder, oma en overgroot- tioeder, Hendrika Zoetelief sinds 1987 weduwe van Freek Huisman A.J. v.d. Gracht-Huisman P.J.F. v.d. Gracht J G.Timmer-Huisman t J.J M. Timmer t E. van Esschoten C.J. Huisman J M Huisman-v.d. Ploeg G.V. Kuip-Huisman G.J Kuip C.G. Timmer-Huisman G.J.M. Timmer A.T. Huisman t A.G. Huisman M. Huisman-Cijs J.C.D. Huisman C.A Bakker Kleinkinderen en achterkleinkinderen '3 november 1998 «tegenheid tot condoleren is er op vrijdag november van 19.30 tot 20.30 uur in het k'pleeghuis en na de begrafenis in de „Witte lurcht" 'e uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag :t november om 13.30 uur in de Johannes de ^perkerk te Den Burg, waarna wij haar geleiden naar haar laatste rustplaats op de wns Katholieke begraafplaats. "°rrespondentie-adres. v.d. Gracht-Huisman ®ikertstraat 59, 1795 AB De Cocksdorp. Met droefheid geven wij kennis dat na een langdurige ziekte is overleden onze zuster, schoon zuster en tante Rika Huisman-Zoetelief Familie Zoetelief Een hand, een woord, een gebaar doen je zo goed. als je iemand die je liefhebt verliezen moet Ons leven is ingrijpend veranderd en het gemis heel groot. Maar Uw medeleven, dat wij hebben onder vonden na het overlijden van mijn man, onze vader en opa ARIS TROOST ervaren wij als een grote steun. Wij willen U hiervoor bedanken. T. Troost-Koopman kinderen en kleinkinderen De Cocksdorp. november 1998 INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur cn woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: 8,25 tot en met 3 regels. Per regel meer: ƒ2,75 (incl. btw FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto 15,- excl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. Voor bedrijven: IM-TEXEL AARTJE op aanvraag. Sint tip. Roces, Bauer, K2- inline skates v a 139,-, Mantje Sport. De spijs en drankwinkel (maar dan met servies goed en glazen) van Hans van der Klift is op Texel een aanrader. mevr. T. van Egmond-Slot wordt 25 november 90 jaar. U kunt haar feliciteren van 3-5 uur in „Theodorahoeve" De kinderen Ford Sierra 2.0 sedan bj. '87, 94 000 km, kl. zilver, i g St. Tel. 322856. Carolijn Visser maandag avond in de biep. Aanbe volen! Voor kaarten (en boeken) kunt u terecht in Het Open Boek. Sint tip: tennis en squash - rackets en accessoires, Mantje Sport. Filmavond: groot scherm met dolby surround geluid Stiehl entertainment ver koop en verhuur 310 320 Bijzonder mooie gedes sineerde badjassen, bad- matten, badlakens, hand doeken, gastendoekjes en washandjes. Bij Artima. 4 Div soorten fruit (14 kg) voor ƒ17,50 L Huisman, De Veen. Tel. 312203/06- 22030389. Wordt ook be zorgd The Century luxe 10- daagse cruises in de Oostelijke of Westelijke Carribean Nu al voor 2595,- incl. vluchten, transfers, hotelovernach ting. Vertrek in januari '99. Info en boeken Reisburo Texel Holland Internatio nal, Beter In Service. 'Het laatste glas'. Huiver mee met De Vrienden kring, vrijdag 27 en zater dag 28 november in dorps huis De Waldhoorn, Kaar ten via tel. 319 606. Zater dag bal na! Husqvarna motor- en electrische kettingzagen met automatische ketting smering; zaagbladlengte 40 cm. Vanaf 450,-. Tatenhove Oudeschild, tel. 313809 Sint tip: hoofdbanden, sjaals, mutsen, en hand schoenen, Mantje Sport. Antennes - Service Cen ter Texel 311 777 En mocht u helemaal niet van toneel houden, dan komt u toch voor de mu ziek van de Sanseveria's naar De Waldhoorn? Za terdag 28 november, direkt na het stuk van De Vrien denkring. Kaarten via tel 319 606 of bij Goënga. Gezocht: stallings/sleu- telruimte voor onze Citroën HV. Ben Haak 314954 Kapsalon Salique geo pend van di t/m za. op afspraak. Tel. 0222- 316711 Sint tip: Nike. Champion, Rucanor, Hummel -trai ningspakken. al v.a. 39,-, Mantje Sport. "Op eigen wieken" dit weekend vogelshow, tombola, natuurfoto's (fam. Dijksen) en vogel verkoop in 'd' Ouwe Ulo' t m zondag 16.00 uur. Postagentschap/Robbe does: van 23 nov. t/m 9 dec. aangepaste open ingstijden: ma. van 14.00 - 16.00 uur, di./wo./do./ vrij./za. van 9 00 - 11.00 uur. Zaterdag 21 november a s is ons kantoor vanaf 12.00 uur gesloten Maan dag zijn wij er weer. Reisburo Texel Holland international. Beter In Ser vice. Texel Techniek zondag a s. kijkmiddag, trekker- keurings-station T.k. nieuwe aanhang wagen. voordelige prijs. Tel. 315015. Functioneel óf alleen voor de sfeer, verlichting bij Artima. Eetcafé Ploff Inn aanbie ding: 20 nov.: berehap pindasaus ƒ3,-, 21 nov patat ƒ1,50, 22 nov.: broodje shoarma/gyros ƒ6.-- Bij de Witte Engel vindt Sint alles om te borduren. Heerlijk als de dagen len gen en de temperaturen guren. Maak je verlanglijstje bij de Witte Engel klaar, want voor poppen, patchen en hobby vindt je alles daar. Te koop. Renault 9, 4- deurs, okt. 87, km. 81.392, APK juli 99, prima ban den, voor de hoogste bie der. telefoon: 313691 Nieuw: Lego Znap. Ook inleveren kortingcheque Super de Boer Bij Speel goedhuis Oosterend. Tel 318313. Drive-in sets geluid, licht, rook Stiehl Entertainment verkoop en verhuur 310 320 Aangeb. Talencursussen in 127 talen op cass enz. ƒ100,- ook voor buitenl.. Telefoon 070-3638667 3894543 Sint tip voor iedere sport de juiste sok, Mantje Sport. Texel Techniek zondag a s. kijkmiddag, trekker- keurings-station. Zanginstallaties verkoop en verhuur Stiehl Enter tainment 310 320 Moord in De Waldhoorn... De dader is bekend Of toch met? Kom en denk mee met inspecteur Cliff Jordan, vrijdag 27 en za terdag 28 november vanaf 20.00 uur Kaarten via tel. 319606 of bij Goënga. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis, e.d. Tatenhove, Oudeschild, tel. (0222) 313809. Vogelshow "Op eigen wie ken" vrij/zat/zon van 10 00 tot 22.00 uur. Zondag tot 16 00 uur Waar? in 'd' Ouwe Ulo' gratis toegang. Nieuwe KTV? Nieuwe vi deo? - SCT311 777 T.k.: BMW 327i bj. 1985, APK 11 '99 Trekhaak, l m. velgen, sportuitlaat Tel. 314786, na 18.00 uur Opslag, vouwwagen, ver huizing. winkelvoorraad, auto, verdeling, verkoop. Tel. 317007/317666 Het Cafeetje, Oosterend: Onze keuken is dagelijks geopend tot 22.30 uur. Maandags gesloten Heerlijke bakrecepten actieboek, van ƒ45,- voor ƒ19,90 in Het Open Boek. Te koop: Union dames fiets met versn. Tel. 322856. Luistert uw hond met? Hondensportver D O.S. geeft training. Tel. 313735. maar, want de Duitsers zouden dan misschien ook op het spoor van Tinus en z'n medeonderduikers zijn gekomen... Op 5 mei hoorden de Georgiërs uit bundig klokgelui. Toen kon Willem Trap hen vertellen dat eindelijk de kust veilig was. De vijf lieten later voor Willem Trap een houten bord maken met daarop een schapen boet ingebrand en met de bijbel tekst Verbergt de verdrevenen en meldt den omzwervende met (Jes. 16:3b). 'Zij beseften heel goed dat hun levens veilig waren bij mensen die naar deze spreuk leefden.' Tinus' vrouw, die zwanger was, voelde zich tijdens zijn onderduik thuis niet veilig en was ingetrokken bij familie. Er gaat nu nog een rilling door haar heen als ze zich die bange periode herinnert. 'Ik ben zó bang geweest, vooral dat ik m'n mond voorbij zou praten Eén keer heb ik dat per ongeluk gedaan, bij de bak ker. Ik zei zoiets als m'n man ligt ziek thuis. Dat was in de periode dat hij thuis was ondergedoken. Iemand wees me toen terecht Er was geloof ik geen slecht volk bij Op de vraag of ze wel eens heeft gedacht: ik wou dat ie maar naar Assen gegaan was, dan zou ik niet zo bang zijn?', antwoord ze met een diepe zucht: 'Ja. Dat heb ik echt wel eens gedacht. Het was zo moeilijk.' Haar man, fel: 'Maar ik wilde beslist met voor de moffen werken!' En dan. zachter: 'En jij was in verwachting, daarom wilde ik ook in de buurt zijn.' Hun zoon Jan Tinus werd in maart geboren. Naast de vrouwen van Tinus en Klaas was ook de vrouw van mede-onderduiker Jan Trap zwanger. Mevrouw Vlaming: 'Ik denk wel eens, het is een wonder dat m'n zwangerschap goed verlo pen is. met al die spanning Het is trouwens opvallend hoeveel kinde ren er in diezelfde tijd geboren zijn, ik kan er zo een hele ris noemen' Ach, het was met de verduistering erg donker, en er was in die tijd wei nig vertier Je kon maar het beste in bed blijven, dicht bij elkaar Niek Groot Texel'94 en trainer Kees de Wit gaan na een samenwerking van twee jaar aan het einde van het lo pende voetbalseizoen uit elkaar. Er zijn gesprekken gaande over een opvolger. Deze week ontstond een relletje tus sen coach en voetbalclub, toen De Wit zich in het Noordhollands Dag blad beklaagde over het gedrag van de bestuurders van Texel'94 Die zouden al afspraken hebben ge maakt met een opvolger, terwijl ze hun huidige trainer nog niet eens hadden bedankt voor bewezen dien sten. Het bestuur van de fusieclub meent echter dat De Wit al op de hoogte was gebracht van het voor- Met vijf punten uit de laatste drie partijen is Bert Duin hard op weg om zich op de derde plaats van de rang lijst te nestelen. Met enig fortuin wel iswaar boekte hij een zege op Wim Timmer en Gerrit Blom Laatstge noemde kende een uitmuntende start van de competitie, maar wordt nu toch enigszins teruggeworpen Frans Kuiper verloor in de openings fase een schijf en kwam deze tegen slag niet meer te boven. Frans Bos en Jos de Wolf streden tot de laatste schijf, een beslissing leverde het echter niet op. Rmus Vittali wist te genstander Wim Timmer positioneel in het nauw te brengen en besloot zijn strategie met een winnende slagzet. Cees Vinke was dicht bij de winst, maar Gerrit Vlaming verde digde zich goed. Zaterdag staat de uitwedstrijd tegen ZDC op het pro gramma. De uitslagen van de recent gespeelde wed strijden Frans Kuiper - Rmus Vittali 0-2. Hans Galjaard - Gerrit Blom 0-2. Gerrit Blom - Simon de Jager 2-0. Wim Timmer - Bert Duin 0-2. Cees Vinke - Gernt Vlaming 1-1 Gemt Blom - Bert Duin 0-2. Frans Bos - Jos de Wolf 1-1, Frans Kuiper - Piet Bakelaar 0- 2, Wim Timmer - Rinus Vittali 0-2 De schaakuitslagen van deze week (schaakclub En Passant) Jaap Dros - Rmus Vittali 1/2 - 1/2, Roel Riegman - Simon vd Geest 0 - 1Frans Eijgenraam - Thijs Witte 0 -1Henk Tumema - Dirk Rijneker 0 - 1Ferry v. Tatenhove - Ali Nadeiri 0 - 1Lex Albers - Paul Eelman 1/2 - 1/2 De Zangroep Texel zingt zondag 29 november vanaf 12 00 uur advents- en kerstliederen in Artaban, de zaal van het Maartenhuis. Frans Visser speelt klavecimbel en Anne Marie de Viola da Gamba Een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld. nemen naar een andere trainer te zullen uitkijken. 'Ik heb hem mijn excuses aangebo den, als hij vond dat dat met duidelijk genoeg is gebeurd', meldt secretaris Frank de Grave. De beschuldiging dat al een contract zou zijn getekend met Luc Post. heeft volgens hem geen grond. 'Post is hier in de jaren tachtig een tijd trainer geweest. Hij heeft het toen zo naar zijn zin gehad, dat hij nog jaarlijks een paar keer komt kijken.' Dat Post tóch de opvolger wordt van De Wit, sluit De Grave niet uit. 'Maar het is niet waar dat we daar al eerder met hem over hebben gesproken Bang dat tussen De Wit en Texel'94 nu een onwerkbare situatie is ont staan, is De Grave niet. 'Iedereen zegt wel eens iets dat hij beter met had kunnen zeggen. Ik ga ervan uit dat we in goede harmonie het sei zoen volmaken Medewerkers van Meijeri Boon zetten het laatste segment (gewicht zeven ton) van de betonnen ramp In het skatepark op z'n plaats. tF°>° traru, H^neni f30 000.-. werd mogelijk toen jeugd- fonds Jantje Beton de gemeentelijke bijdrage (f20.000.-) verhoogde met f7.500,- en ook de Rabobank f2.500,- in het zakje deed. Om het gat vol te maken houden de skaters een sponsoractie. Hoofdprijzen zijn een helm of polsbeschermers, want die zijn voortaan verplicht. De telekraan van Boon was niet de enige die kracht verzette. Ter ver plaatsing van de oude ramp, die als quarterpipe dienst gaat doen ver reed de jeugd 300 kruiwagens met zand. Inliners kunnen zondag op de beton nen ramp in het skatepark hun ge waagde capriolen beproeven. Het nieuwe exemplaar is met alleen ho ger en spektaculairder, hij is ook een stuk geruislozer. Aannemer Meijert Boon zette het meer dan veertig ton zware gevaarte donderdag op z'n piek Zondag om 14.00 uur is de feestelijke ingebruikname. De plaat sing, een investering van ruim Sri Lanka, parel van Azië. 9-dagen incl. hotel 1145,- incl. rondreis ƒ1695,-, ver lenging met strandvakantie mogelijk, ook op de Male diven Boeken bij Reis- buro Texel Holland Inter national, Beter In Service. Mooie grote woning in boerderij vlakbij Ooster end. vrij vanaf 1-1-'99. Tel. (Zaterdag en zondag) 318768. T.k. Nint.game-boy incl acc 6 spel. ƒ150,-. Tel. 318581. Zonnebloem-klaverjas- drive. Vrijdag 20 nov 7,50 per koppel, 't Skiltje. aanvang 20.00 uur Fan tastische prijzen! Te koop: prachtige houten therapeuten-/behandel- bank T e a b tel 313131. Heb je ook genoeg van de gewone nieuwe spullen en ben je op zoek naar iets bijzonders, kom dan eens bij Hans van der Klift langs. Sint tip: Nike Falke, Ru- canor sokken v a ƒ10,-, Mantje Sport. Satellietinstallaties - Re paratie Verkoop - SCT 311 777.

Texelsche Courant | 1998 | | pagina 3