O hago schoonmaakbedrijf Kado idee 10. berichten 2 schoonmakers Euireka kerstbomen m M^ Eehrm Van Heerwaarden Hf' 'SSoBi j frnilV, VL'U.iiirhTVIiTUii'iLVii'J Ikerstmenu La ULorena 1-1-2 FOTO DE WAAL "De Banaan" J. van der Vis heeft ze weer! TEXELSE couRANT GASOLIE PETROLEUM DIESELOLIE Van der Vis visspecialiteiten- restaurant 95 Helft van dubbel woonhuis (U\v huis in kerstsfeer Mos Blauwspar Kransen in vele soorten Tillandsia etc. INPLANTEN informatiemedewerkers (m/v) stagiaires - (MTRO) er °f Grandé^w^Cafe Restaurant HAVENRESTAURANT TEXEL Spiegels Inlijstingen, Schilderijen, Kandelaars, en vele andere woondecoraties Dienstenwinkel &pl Ruimtelijke Ordening Ecokar Kapvergunning Ouwe Sunderklaas VRIJDAG 4 DECEMBER 1998 zoekt voor het zwembad op vakantiepark Sluftervallei verantwoordelijk voor alle voorkomende schoon maakwerkzaam heden 2,5 uur per dag, 06.00 - 08.30 uur Inlichtingen: Mevr. Kok, tel. 316784 m/v De goedkoopste Tel. 312356 Ook div. tanken DAAR RED JE LEVENS MEE Dus ook in de voordelige twee-dagen-service ook 1 uur fotoservice al voor 79 cent Vrijdag, zaterdag en maandag 2 struiken Broccoli 1 Rodekool 1 kilo Stoofperen: Giezer Wilderman 1 kilo Witlof samen 7,95 Navel sinaasappels 15 stuks 3,95 Kaas: Belegen per kilo 10,00 Noten: 200 gram Pistachenoten 200 gram Studentenhaver 250 gram Zoute pinda's samen 6,95 Weverstraat 74 - Den Burg Haven Restaurant Texel (gelegen bij de veerhaven) Jan en Jenny Stolk Reserveren Tel 319310 In ons deze week Twee gebakken slip tongen met een portie gebakken mosselen, gemengde salade, friet en knoflooksaus ƒ27,50 p.p. De koffie is klaar! Dagelijks geopend vanaf 11.00 uur [behalve op dinsdag en woensdag). Gezaagde van 1 'A tot 2 meter voor slechts Natuurlijk óók het adres voor allerlei andere luxe en grote kerstbomen! SCHORRENWEÜ, NABIJ OoSTEREND, TELEFOON 3 18364 Halfvrijstaand woonhuis (Hoofdweg 44, hoek Slufterweg, nabij De Cocksdorp) met aanbouw, schuurtje en circa 380 m2 onder- en bijgelegen grond. Indeling: hal/entree met toilet, douche en trapopgang, eetkeuken, woonkamer met gevelkachel en houten vloer. Op de verdie ping is een overloop met twee slaapkamers, waarvan een met wastafel en gevelkachel. De woning (met geïsoleerd dak) heeft achter stallig onderhoud maar een handige klusser kan er met niet teveel kosten weer een mooi huis van maken op een schitterende locatie. Vraagprijs: 245.000 kosten koper 109 964, indicatieve factor 1 euro f 2,228) Geïnteresseerden die voldoen aan het bepaalde in artikel 2.3.3 van de Huisvestingsverordening Texel 1994 genieten (Van Neckstraat 9 in Oudeschild) met aanbouw en circa 200 m2 onder- en bij gelegen eigen grond. Indeling: entree in hal met toilet en trap opgang, doorzon-woonkamer, keuken, bij keuken met achteringang. Op de verdieping zijn een overloop, badkamer met douche en 3 slaapkamers. Vlizotrap naar bergzolder. Deze (bedrijfs)woning heeft een aardgas gestookte CV-installatie. Bedrijfsbebouwing is bespreekbaar. Vraagprijs 235.000 kosten koper 105.476; indicatieve factor 1 euro 2,228) Nieuw verhuisblad In de nieuwe winter-editie van het verhuisblad "Kopen en Wonen" vindt u ondermeer een special over "beveiligen". U kunt het blad gratis afhalen op ons kantoor. Vismarkt/-- 1791 CD Den Burg telefoon (0222) 31 35 55 fax 31 39 46 Telefoon in het weekend: (0653) 16 71 56 E-mail: maktexel@tref.nl NVM MA*£LAAW Mistletoe, takken in alle maten op de markt in Den Burg BLANK - ABBEKERK VW TEXEL POSTBUS 3 1790 AA DEN BURG. 0222-314741 Omdat twee van onze medewerksters in blijde verwachting zijn, zoekt de VW Texel op korte termijn voor de afdeling Dienstverlening. Onze voorkeur gaat uit naar fulltime medewer kers, maar parttimers worden ook uitgenodigd te solliciteren De belangrijkste taken zijn: het geven van informatie over Texel, zowel aan de balie als telefonisch het verzorgen van reserveringen diverse kantoorwerkzaamheden, waaronder geautomatiseerde gegevensverwerking Van de kandidaten verlangen wij: opleiding HAVO/MEAO-niveau; liefst aangevuld met opleiding en/of ervaring in de toeristische sector praktische talenkennis N/D/E: enige kennis Frans gewenst dienstverlenende instelling goede sociale vaardigheden en gevoel voor representatie ervaring met computerwerkzaamheden Voorlopig gaat het om een tijdelijke baan van ca. 7 maanden (vervanging wegens zwanger schappen). Wij bieden een leuke en afwisselende baan in een enthousiast team. Arbeidsvoorwaarden en salariëring volgens de CAO-ANVV Tevens hebben wij plaats voor die afkomstig zijn van Texel en een redelijke Duitse spreekvaardigheid hebben. Uw sollicitatie (voorzien van CV en recente pasfoto) kunt u binnen 10 dagen richten aan: VW Texel t.a.v. Mevr. V. Bos Postbus 3 - 1790 AA Den Burg WeCkpmst-cocktaif met een hapje van Het huis Battotine van gerookte zalm en fore [moes, geserveerd met een frisse salade. iVibdpaté met een crème van vossebessen. jHeldere ossestaartsoep met groenteparels fKreeftcnbouillon met garnalen en groene kruiden. Snoekbaarsfilet in een aardappe[jasje met een safraansaus Spoom (op basis van champagne) Wild triounldzunjn koteCet, hertefifet en unlde duif, geserveerd met een unfdsans Varkenshaas met paddestoebensaus Omebet Sibenenne (feestebijkijs-dessert) Trijs f97,50 Beide kerstdagen open Ook la Carte Voor uw reservering bel 0222 - 315017 Kikkertstraat 29-31 De Cocksdorp - 316464 Haven Restaurant Texel (gelegen bij de veerhaven) Jan en Jenny Stolk Reserveren Tel 319310 Deze week in het eetcafé van Gebakken kabeljauw filet, gemengde salade, friet en remouladcsaus 17,50 p.p. De koffie is klaar! Dagelijks geopend vanaf 11.00 uur (behalve op dinsdag en woensdag) VERFSPECIALIST SCHILDERSBEDRIJF Hogerstraat 7-11, Den Burg, telefoon 312305 Fotograaf Boersen in de picture!! Wat doet Fotograaf Boersen? Bruidsreportages 'Bedrijfsreportages Studiofotografie Produktfotografie WAAROM FOTOGRAAF BOERSEN? 'Optimale kwaliteit 'Originaliteit Normale prijs-kwaliteitsverhoudlng Hoofdstraat 7, 1777 CA Hippolytushoef. 0227 591482 De Dienstenwinkel biedt huishoudelijke en ver zorgende diensten aan particulieren en bedrijfs- schoonmaak in de Kop van Noord-Holland. Om aan de vraag te kunnen voldoen zijn wij met spoed op zoek naar verpleegkundigen en verzorgenden voornamelijk voor de intensieve zorg in de thuis situatie voor zowel overdag, als 's avonds en - met name - 's nachts Kraamverzorgenden voor de verzorging van moeder en kind, zowel door de week als in het weekend. Huishoudelijk medewerkenden voor huishoudelijke werkzaamheden - evt. in com binatie met oppas/naschoolse opvang bij particu liere klanten en voor bedrijfsschoonmaak. Voor meer informatie en/of het maken van een afspraak: Dienstenwinkel Prins Hendriklaan 2 1781 KA Den Helder telefoon 0223 - 650260 Aangesloten bij: Thuiszorg Beheer Goedgekeurde meldingen bouwvoornemen J Vlaming voor het plaatsen v/e tuinhuisje a/d Schoudieck 44 te Den Burg (verzonden 25 november 1996) Verleende bouwvergunningen EcoMare voor het veranderen v/e expositiegebouw a/d Ruyslaan 92 te De Koog (verzonden 25 november 1998),MO Projekt Texel voor het bouwen van zes woningen a/d Markgrave 2 t/m 12 te Den Burg (verzonden 26 november 1998), Verleende sloopvergunning F Langeveld voor het slopen van diverse panden a/d Dorps straat 2 tot 66 te De Koog (verzonden 26 november 1998); Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag waarop deze besluiten zijn verzonden of uitgereikt een bezwaarschrift bij burgemeester en wethou ders indienen Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondis sementsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuurs recht, postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bo vengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling bouwzaken, kamer 2.12 van het gemeen tehuis. Aangevraagde bouwvergunningen Thulszorgbeheer voor het gedeeltelijk vergroten v/e kantoor/ wijkgebouw a/d Schoonoordsingel 24 te Den Burg (ontvangen 25 november 1998) KOTEX Klemdierveremglng voor het ge deeltelijk vernieuwen v/e tentoonstellingsruimte a/h Paelwerck 9 te Den Burg (ontvangen 26 november 1998), W Ploeg sr (D G P Texel) voor het veranderen/vergroten v/e woonhuis a/d Oosterenderweg 45 te Oosterend (ontvangen 27 november 1998), F Langeveld voor het veranderen/vergroten v/e winkel a/d Dorpsstraat 174 te De Koog (ontvangen 30 november 1998), Frans Zegel b.v. voor het plaatsen v/e serre a/d Heemskerckstraat 27-29 te Oudeschild (ontvangen 30 novem ber 1998),Paviljoen "De Zeester" voor het veranderen/vergro ten v/e strandpaviljoen nabi| Noordzeestrand paal 17 te De Koog (ontvangen 1 december 1998). Aangevraagde melding bouwvoornemen C W Smit voor het plaatsen v/e bijkeuken en garage a/d Boogerd 5 te Den Burg (ontvangen 27 november 1998) Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouw vergunning is verleend. Verleende bouwvergunnin gen worden gepubliceerd. Voornemen tot medewerking Burgemeester en wethouders van Texel zijn voor nemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 5 van de Woningwet medewerking te verlenen aan het bouwplan van: de Stichting Sportschutters Texel voor het plaatsen v e. schiet- accommodatie a/d Emmalaan te Den Burg. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse gel dende bestemmingsplan. Ter plaatse is een voorbereidingsbesluit van kracht. Het plan is over eenkomstig het in voorbereiding zijnde bestem mingsplan. De bouwtekening ligt vanaf 7 december 1998 ge durende twee weken voor een ieder ter inzage op kamer 0.12, van de sector ruimte en wonen, van het gemeentehuis. Eventuele bedenkingen tegen het bovenbedoelde plan kunnen gedurende de termijn van ter inzage legging schriftelijk aan het college van burgemees ter en wethouders kenbaar worden gemaakt. Aanstaande maandag 7 december komt de Ecokar bij u in de buurt voor het ophalen van klein chemisch ah/al. De inzamelroute en de standplaatsen vindt u voor in de omslag van de Texelse telefoongids. Klein chemisch afval kan op werkdagen tussen 10 00 en 12.00 uur ook worden afgeven bij het depot bij de buitendienst van gemeentewerken aan de R.P Keyserstraat 7 te Den Burg. Burgemeester en wethouders van Texel maken be kend dat zij voornemens zijn ingevolge artikel 2 van de Kapverordenmg Texel en overeenkomstig het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht, een kapvergunning te verlenen aan: De heer C Vrieswijk, Wilsterstraat 52 te Den Burg voor het kap pen van een atlasceder omdat deze te dicht op de gevel staat De aanvraag om kapvergunmngen en een ontwerp van de beschikking op deze aanvraag, alsmede het advies van het hoofd van de afdeling groenbeheer van gemeentewerken Texel, liggen gedurende vier weken voor belanghebbenden ter inzage. Binnen deze termijn kunnen belanghebbenden hun ziens wijze daarover hetzij mondeling, hetzij schriftelijk aan burgemeester en wethouders van Texel, Postbus 200,1790 AE Den Burg, kenbaar maken. Genoemde stukken zijn gedurende de openingstijden van het gemeentehuis aanwezig op de afdeling grondzaken kamer 2.03 (bovenste verdieping). Nadere informa tie. telefoonnummer 36 21 21toestel 276. In het verleden is gebleken dat de viering van het Ouwe Sunderklaasfeest op 13 december wordt voortgezet. Dit leidde tot geluidsoverlast en onaccep tabel gedrag op de openbare weg. De burgemees ter maakt bekend dat hij op grond van de Algemeen Plaatselijke Verordening heeft besloten het slui tingsuur voor horecabedrijven op 13 december aan staande als volgt vast te stellen Voor de nacht van 12 op 13 december geldt een algehele ontheffing van de sluitingstijden tot 6.00 uur. Horecabedrijven met uitsluitend of overwegend een café of barfunctie dienen op 13 december van 6 00 tot 15.00 uur voor het publiek gesloten te zijn. Te vens is het met toegestaan om op 13 december voor 18.00 uur muziek ten gehore te brengen. Voorts wordt u erop gewezen dat in verband met de feestverlichting in Den Burg de wagens niet hoger mogen zijn dan 4 meter. In verband met de route dienen wagens met langer te zijn dan 8 meter en niet breder dan 2,5 meter. L-.M'Vw>.V!4wkW,

Texelsche Courant | 1998 | | pagina 6