&êsgfin uw maaier i! P5 TT DA Officiële I berichten Eelman Van Heerwaarden WIE MILIEUBEWUST KLUST IS ZEKER GOED BEZIG WATERSPORTCENTRUM DUINKER OCCASIONS TE HUUR OP TEXEL *^3 Sf 1-1-2 DAAR RED JE LEVENS MEI TEXELSE COURANT Een woonhuis Een recreatieappartement v.-» ►r hij u test *53 «•'ST GRATIS.... Heemskerckstraat 17, Oudeschild Zo gestart. Zo gemaaid. GARAGE WESTEND Te koop aangeboden GARAGE WESTEND De benedenwoning Starkenburgh 38 te Den Burg Ruimtelijke Ordening Verkeersbesluit 'ip< Betaald parkeren - VRIJDAG 26 MAART 1999 (Kerkesteeg 1 in Oudeschild) met aan- bouw, garage en 157 m2 onder* en bij gelegen eigen grond. Indeling: entree met trapopgang, woonkamer met open keuken en doorgang naar royale ouderslaapkamer met toilet en wastafel. Portaal met achteringang en toegang tot bad kamer met ligbad/douche, toilet en wastafel. Op de verdieping is een overloop met drie slaapkamers en een CV-ruimte. Garage met op de verdieping opslag- en hobbyruimte. De woning heeft een aardgasgestookte CV- installatie. Oplevering desgewenst direct. Geïnteresseerden die voldoen aan het bepaalde in artikel 2.3.3 san de Huisvestingsverordening Texel 1994 genieten de voorkeur. (Schumakersweg 34 nabij De Koog) aan de bosrand, bij zwemparadijs Calluna, op de eerste verdieping van appartemen tencomplex 't Kerckeland. Indeling: hal/entree, woonkamer met opklap- bed, open keuken en deur naar balkon, halletje, slaapkamer met kastruimte, bad kamer met ligbad en toilet. Bij het appartement hoort een eigen berging in een gebouw dat grenst aan het parkeer terrein. Het appartement heeft een centraal luchtverversingssysteem en centrale verwar ming. Oplevering in overleg. Vraagprijs 160.000 72.605) kosten koper inclusief inventaris GetTaagd voor verkoop: woningen voor permanente beu'orung. Veel zoekers moeten wij teleurstellen omdat het aanbod op dit moment nogal schaars is. Overweegt u uw huis te verkopen? Misschien heeft de koper zich al bi) ons gemeld! Wilt u een vrijblijvend gesprek of een waarde-indicatie van uw - T -r- w KE«; huis? Bel gerust voor een afspraak' fax 31 39 46 jNVM IV-MElAAHl Telefoon in het weekend: (0653) 16 71 56 E-mail: maktexel@tref.nl Vismarkt,?^ 1791 CD Den Burg teletoon (0222) 31 35 55 vanaf f 1095,- vanaf f 1295,- Het seizoen is bijna weer be gonnen. Het gras gaat weer groeien. Niks is zo erg ais op de eerste lentedag tot de ontdekking te komen dat uw gazonmaaier niet start. Test daarom vandaag nog uw maaier voor hij dadelijk u test... Is het mes recentelijk geslepen? Heeft de motor onlangs een onder houdsbeurt gehad? Q Is de gazonmaaier na het vorig maai- seizoen schoongemaakt? Q Is het oliepeil gecontroleerd? Moet u één van deze vragen met NEE beantwoorden? Laat dan uw gazon maaier nog deze week door de Honda dealer controleren. °v i Uw Honda dealer heeft bovendien een fantastische aanbieding. Koopt u "namelijk een Honda gazonmaaier, dan profiteert u tijde lijk van inspirerend voordeel als u met Stena Line naar Engeland vaart. Kijk voor meer informatie bij uw Honda dealer: vanaf f 2395. Ford Escort 1.6 CLX 5-drs 01-'94 Ford Escort 1.6 CL combi 10-'94 Ford Escort 1.6 CLX 5-drs. 03-'91 Ford Escort 1.4i CL 5-drs 01 -'90 Ford Courier 1 8 D diesel bestel 06-'95 Ford Scorpio 2,9 Cosworth 03-'92 Suzuki Swift 1 6 GLX Sedan 03-'92 Suzuki Swift 1.3 GL 3-drs. 07-'96 Suzuki Alto 1.0 GL automaat 5-drs. 12-'96 Citroen AX Kway 5-drs 03-'89 Citroen ZX 1.4 Avantage 5-drs. 04-'93 Fiat Panda 1000 IE 3-drs. 09- 89 Mercedes Benz 190 4-drs. 01 -'87 Renault 1 9 GTR4-drs. 12-'90 Volkswagen Country 1 8 5-drs. 01-'92 Inruil en financiering mogelijk Oosterenderweg 52, 1794 GB Oosterend - Texel Telefoon 0222 318396 woningaanbod Texelse woningcorporaties TEXEl' Inschrijfformulieren: inschrijfformulieren met inschrijfvoorwaarden zijn verkrijgbaar bij de gemeente en de verhL ders. Dit formulier moet op de uiterste inleverdatum bij de verhuurder van de woning binnen zijn. Basiscriteria 1Belastbaar inkomen: jonger dan 65 jaar alleenstaanden meerpersoonshuishoudens 2. maximaal 2 personen Verhuurder Stichting Bejaardenzorg Texel Woningtype HAT-wonmg Beschikbaar per 16 - 04 - 1999 Uiterste inleverdatum 31 - 03 - 1999 Kenmerken: Aantal kamers woonkamer, 1 slaapkamer Kale huurprijs ƒ648,40 Totale huurprijs ƒ709,40 Voorzieningen lift en alarmering aanwezig maxiiTi.j ƒ38 90 48.60C De woning zal worden toegewezen op volgorde va registratiedatum (zoals bekend bij de Woning stichting Texel). Inschrijvers jonger dan 23 jaar hei ben geen recht op huursubsidie. Stichting Bejaardenzorg Texel, Abbewaal 1, Telefoon 312850 Postbus 73, 1790 AB Den Burg. WoningstichtingTexel, Wilhelminalaan /4. Telefoon 314193 Postbus 100, 1790 AC Den Burg Verleende bouwvergunningen Familie K G de Brauers voor het veranderen v.e zomerhuis a/d Roggeslootweg 359 te De Cocksdorp (verzonden 17 maart 1999), A M Schroemgens voor het veranderen v.e zomerhuis a/d Rogges lootweg 227 te De Cocksdorp (verzonden 17 maart 1999), F.J. Gieles voor het plaatsen v.e serre a/d Thijsselaan 33 ie Den Burg (ver zonden 17 maart 1999), W Fricke voor het vergroten ve zomer woning a/d Pelikaanweg 37 te De Koog (verzonden 18 maart 1999). Ronald Jut voor hef vergroten ve woning a/h Schilderend 106 te Den Burg (verzonden 23 maart 1999). familie Snoey Kiewit voor het vergroten v.e. woonhuis a/d Boodtlaan 34 te De Koog (verzonden 23 maart 1999); M Witte voor het plaatsen ve bedrijfspand met dienstwoning a/d Abbewaal 21 te Den Burg (verzonden 23 maart 1999) G. Kloosterman voor het gedeeltelijk veranderen v.e. kan toor tot woning/atelier a/d De Naai 2 te Den Hoorn (verzonden 23 maart 1999) Goedgekeurde melding bouwvoornemen H.H. v.d. Wetering voor het plaatsen ve serre a/d Vliestraat 16 te Oosterend (verzonden 17 maart 1999; M Verhagen voor het plaat sen v.e. schuurtje a'd Waterweg 7 te Den Burg (verzonden 23 maart 1999) Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag waarop deze besluiten zijn verzonden of uitgereikt een bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waar tegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestre den besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondissements rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Post bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling bouw zaken, kamer 2.12 van het gemeentehuis Aangevraagde bouwvergunningen W Bakker/C Rijntjes voor de bouw v e garage/berging a/d Wester- weg 78 te Den Hoorn (ontvangen 16 maart 1999). J H v d Berg Zn BV voor de bouw van 2 personeelsverbh|ven a/d Grensweg 106 te Den Burg (ontvangen 17 maari 1999): De heer R. Kloosterhuis en mevrouw J Blom voor het verbouwen v.e woning en vernieuwen ve berging a/d De Ruylerstraat 136 te Oudeschild (ontvangen 18 maart 1999), H M van Aken voor het veranderen ve woning a d Wintergroen 7 te De Koog (ontvangen 18 maart 1999); M J A Bakker voor het verbouwen v e woonhuis a/d Naalrand 14 te Den Hoorn (ontvangen 19 maart 1999). familie Dros voor het plaatsen v e erker a/d Heemskerckstraat 80 te Oudeschild (ontvangen 23 maart 1999) Aangevraagde melding bouwvoornemen R Riegman voor het plaatsen ve schuur a/d Hollewal 47 te Den Burg (ontvangen 17 maart 1999) Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouw vergunning is verleend. Verleende bouwvergunnin gen worden gepubliceerd. Voornemen tot medewerking Burgemeester en wethouders van Texel zijn voor nemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 5 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de bouwplannen van: A.J Berndsen voor het veranderen/vergroten v.e woning aan het Schilderend 68 te Den Burg; J de Lugt voor het plaatsen v.e. ga rage a/d De Ruyterstraat 84 te Oudeschild, vv Texel '94 voor het vergroten v.e clubgebouw a/d Haffelderweg 40 te Den Burg. C.J Kuip voor het plaatsen ve bednjfsruimte/opslagruimte/kan- toor en dienstwoning a/d Ruigendi|k 2a te De Koog. R J Witte PR Witte-Zuidewind voor het plaatsen ve bedrijfswoning met opslagloods a/d Schilderweg te Oudeschild De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Ter plaatse zijn voorbereidingsbesluiten van kracht De plannen zijn overeenkomstig de in voorbereiding zijnde bestem mingsplannen. De bouwtekeningen liggen vanaf 29 maart 1998 gedurende twee weken voor eenieder ter inzage op kamer 0.12, van de sector ruimte en wonen, van het gemeentehuis. Eventuele bedenkingen tegen de bovenbedoelde plannen kunnen gedurende de termijn van ter inzagelegging schriftelijk aan het college van bur gemeester en wethouders kenbaar worden ge maakt. Verleende vrijstelling Burgemeester en wethouders hebben overeenkom stig artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning vrijstelling verleend aan de Stichting Zorg centrum Texel voor het realiseren van een parkeer terrein bij het verpleeghuis Texel aan de Hollewal 2 te Den Burg De benodigde verklaring van geen bezwaar van het college van gedeputeerde staten van Noord-Holland is op 12 maart 1999 afgegeven. Het vrijstellmgsbesluit ligt gedurende 6 weken ter inzage op kamer 012 van de sector ruimte en wo nen op het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag waarop deze besluiten zijn verzonden of uitgereikt een bezwaarschrift bij burgemeester en wethou ders indienen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondis sementsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuurs recht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoe ken een voorlopige voorziening te treffen. Nadere informatie is verkrijgbaar bij bureau Bestuurs- ondersteunmg, telefoon 36 21 50. Vaststellen uitwerkingsplan Gedeputeerde Staten van Noord-Holland hebben bij besluit van 15 maart 1999, nr. 99-913149 goed keuring verleend aan het besluit d.d. 16 februari 1999 van Burgemeester en Wethouders van Texel, tot vaststelling van het uitwerkingsplan tussen Muyweg 43-45 van het bestemmingsplan Zuid- Eierland. Het plan betreft een uitwerking van de bestemming „gronden bestemd voor eengezins huizen in open bebouwing met bijbehorende erven, categorie E.O., klassen B en C". Dit ten behoeve van de realisatie van een burgerwoning. (Uitwerking ex artikel 11 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening.) Belanghebbenden kunnen met ingang van 29 maart 1999 tegen dit besluit schriftelijk beroep instellen. Hiervoor is een griffierecht verschuldigd van 225,- voor natuurlijke personen en 450,- voor rechts personen. Het beroepsschrift moet binnen zes we ken na de dag waarop dit besluit is toegezonden, uitgereikt of gepubliceerd, zijn ingediend bij de Af deling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het beroepschrift moet zijn ondertekend en bevat tenminste de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het gericht is en de gronden van het beroep. Dit besluit treedt in werking daags na af loop van de zojuist vermelde beroepstermijn. Ech ter, binnen deze beroepstermijn kan tevens een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzit ter van de Afdeling Bestuursrechtspraak worden ingediend, in welk geval het besluit niet in werking treedt voordat op dat verzoek is beslist Belanghebbenden die tegen dit besluit beroep heb ben ingesteld kunnen tevens een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening indienen. Hiervoor is een griffierecht verschuldigd van 225,- voor natuurlijke personen en 450,-voor rechtsper sonen. Het verzoekschrift moet worden gericht aan de Voor zitter van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Bij het verzoekschrift moet een afschrift van het beroepschrift worden overlegd. Bestemmingsplan Buitengebied Texel Ingevolge art. 28 lid 6 WRO ligt vanaf 29 maart a.s. voor eenieder ter inzage: de herziening ex art. 30 WRO v/h Bestemmingsplan Buitengebied Texel, door de raad vastgesteld op 14 juli 1998 en op 16 februari 1999 (gedeeltelijk) goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Noord-Holland (bekend gemaakt 18 februari 1999). De terinzagelegging vindt plaats op het gemeentehuis, Groeneplaats 1 te Den Burg, sector Ruimte en Wonen, kamer 0.12. Het betreft hier een invulling van de door Gedepu teerde Staten van Noord-Holland niet goedge keurde plandelen (besluit 25 februari 1997). Het belangrijkste punt in deze herziening is dat er aan de toelichting een natuur- en landschapsparagraaf is toegevoegd en dat ter beoordeling van alle in het plan voorkomende flexibele bepalingen (vrijstellirv gen en binneplanse wijzigingen) een algemeer, toetsingskader is opgenomen, waarin afweging v; de waarden/belangen van omringende gronden centraal staat. Deze derde tervisielegging duurt zes weken. Tijden; deze periode kan beroep worden ingesteld I het besluit van Gedeputeerde Staten, bij de afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van Stale, door: voor zover het besluit strekt tot goedkeuring - degenen die, op grond van artikel 27 van de Ws op de Ruimtelijke ordening, tijdig bij Gedepu teerde Staten een bedenking hebben ingediend - degenen die kunnen aantonen dat zij daartoe r* delijkerwijze met in staat zijn geweest voor zover het besluit strekt tot onthouding van goedkeuring: - door eenieder. U dient uw beroepschrift in tweevoud te sturen aar Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van Sts Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Een beroepschrift dient ten minste te bevatten: j - de naam en het adres van de indiener; - de dagtekening; - een omschrijving van het besluit waartegen beroep zich richt; - de gronden van het beroep. Opgemerkt wordt dat het indienen van een beroef geen schorsende werking heeft en dat het besli/. van Gedeputeerde Staten, ingevolge artikel 28 k 8 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, in wei king treedt daags na afloop van de beroepstermijn Indien binnen de beroepstermijn een verzoek on voorlopige voorziening bij de voorzitter van de t deling bestuursrechtspraak van de Raad van Stat; is ingediend, treedt het besluit niet in werking vooi dat op dat verzoek is beslist. Ter visie legging ontwerp-bestemmingsplan D; Koog-bedrijventerrein Burgemeester en wethouders van de gemeentf Texel maken, ingevolge het bepaalde in artikel 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend met ingang van 29 maart 1999 gedurende vier we ken het ontwerp-bestemmingsplan De Koog bedrijventerrein voor een ieder ter inzage ligt. De terinzagelegging vindt plaats bij de secti Ruimte en Wonen (kamer 0.15), Groeneplaats 1 Den Burg. Het ontwerp-bestemmingsplan De Koog-bedrijvi terrein betreft een uitbreiding van de bestaani bedrijvigheid aan de Ruigendijk voor met nai locaal gebonden bedrijven. Gedurende de genoemde termijn van vier wekt kan een ieder schriftelijk bij de gemeenteraad va'l Texel een zienswijze omtrent het ontwerp-besten mingsplan kenbaar maken. Degenen die tijdig htfj zienswijze kenbaar hebben gemaakt, worden ind< gelegenheid gesteld tot het geven van een nadeitl mondelinge toelichting. Burgemeester en wethouders hebben het volgenc verkeersbesluit genomen: - het instellen van een 50 km-maatregel opd<| Hallerweg voor de duur van de werkzaamheden aan de rotonde op het kruispunt Bernhardlaan/ScMj derend/Emmalaan Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunne'l belanghebbenden binnen 6 weken na de da: waarop deze besluiten zijn verzonden of uitgerefc een bezwaarschrift bij burgemeester en wethouder indienen. Het bezwaarschrift dient ten minste t; bevatten de naam en het adres van de indiener, 61 dagtekening, een omschrijving van het besluit waal tegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van M bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestff den besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen erop dat u de president van de Arrondissement* rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Po*' bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken ee' voorlopige voorziening te treffen. Nadere mforma tie is verkrijgbaar bij bureau Bestuursonde' steuning, telefoon 36 21 50. Burgemeester en wethouders wijzen erop dat ingang van 1 april aanstaande de parkeermetersi j De Koog en op de Elemert te Den Burg ween" werking worden gesteld. Het betaald parkeren geldt hier van 1 april ta 1 november.

Texelsche Courant | 1999 | | pagina 6