Recordaantal lopers oor Zestig van Texel |aarden op strand: lond onder appèl 'Gevarieerd parcours trekpleister' Bedrijvigherd TEXELSE^ COURANT' Verkeer Verloting Start en route Grap P tegen dorp Afzwemmen peuters Alsnog subsidie voor Wielercomité Simavi zoekt collectanten De Waal stelt zich voor in folder Wat ik zeggen wou. Texelaars bedankt Kampeercentrum in nieuw jasje Opbrengst collecte Texel C1 zaalkampioen Wielervereniging weer van start Overwinning SV De Koog Echtpaar Veeger zet opmars voort Eilandcompetitie Cursus hondenclub Nieuw biljart voor Skilder soos VRIJDAG 2 APRIL 1999 stig van Texel is uitgegroeid populair evenement. Nu al vast dat maandag ruim hon- deelnemers méér aan de verschijnen dan in 1997. nsdag waren al 515 namen in omputer ingevoerd (388 in terwijl op de wedstrijddag Ie nodige aanloop wordt ver- 1 voor de loop over 60 en 120 leter. De inschrijving voor de en de estafette is gesloten. arcours is de grootste lokker Texelse ultraloop. Niet alleen ige de afwisseling in land en ondergrond, maar ook het werkelijk een ronde vormt. laakt het psychisch een heel wedstrijd dan die super-lange ledstrijden, waarbij de deelne- een parcours van enkele kilo- s steeds weer opnieuw moeten weet organisator Martien Je kunt er het publiek en de rrenten met ontlopen, zodat de op jezelf te concentreren, xel ben |e alléén, in die over- ende ruimte, en worden tus- len en wedstrijd voor velen al ondergeschikt.' Onverslijtbaar elnemers deden ook aan de ande vier edities mee Jaap Groningen heeft zich weer in geschreven voor de 60 km, een af stand waar hij tot de betere lopers behoort. Twee jaar geleden finishte hij in 4.20.53 uur, minder dan twin tig minuten achter de winnaar. Letteke Broekman uit Waddinxveen, winnaar bij de vrouwen in 1991loopt nu samen met haar gezin de estafette. Hans Joachim Girulat waagt zich weer aan 30 km. Onverslijtbaar is oud-Texelaar Cees de Jager uit Utrecht, net als zijn loopmaatje Mei Rijsdijk inmiddels 77 jaar oud. De Jager lost eerst het startschot voor de loop over 60 km en doet daarna mee aan de estafette, samen met dochter Corrie en schoonzoon Rob Teisman van In verband met De Zestig van Texel zal de Randweg vanaf de T-kruising met de Ploegelanderweg maandag afgesloten zijn tussen 11.30 en 13.00 uur. De chauffeurs van Texelse teams en bezoekers van het blindenpad wordt aangeraden via de Reuverslaan bij de Randweg te parkeren. De Nattevlakweg wordt niet afgesloten. De organisatie ver zoekt verkeersdeelnemers wel reke ning te houden met de lopers en met voertuigen van de organisatie die hier tegen het eenrichtingverkeer inrijden hotel Molenbos, hoofdsponsors van De Zestig van Texel. Gemiddeld is het kwartet 60 jaar oud. Dat de Texelse ultraloop populair is onder lopers, blijkt ook uit het ver haal van Peter Breedland. In de uit slag over de 60 km van twee jaar geleden stond hij vermeld als 'ge stopt', terwijl de Groninger in werke lijkheid in 5.34.27 uur op een eervolle 42ste plaats eindigde. Toen de orga nisatie dit ontdekte, werden gelijk excuses gemaakt. Breedland ac cepteerde deze genereus en bood gelijk aan om ook dit jaar naar Texel te komen. Niet om mee te doen, want door zijn verblijf in een warm buitenland was hij niet in staat te trai nen en kwam hij 20 kilo aan. Maar hij wilde best vanaf de fiets één van de 120 km-lopers begeleiden. Scholierenteam De belangstelling voor de estafette (4 x 15 km) is - uiteraard - het grootst. Zoals het er nu naar uitziet, verschijnen 275 deelnemers aan de start, verdeeld over 64 teams (52 in 1997). Dat een oneven aantal lopers aan de estafette meedoet, komt door een team van OSG De Hogeberg, dat uit 21 personen bestaat, die sa men 120 km willen lopen. Een ander bijzonder team is dat van het hardlooptijdschrift Runner's World', dat bestaat uit drie redacteu ren en een columnist. De leden van dit kwartet mogen een uur eerder weg, omdat eerste loper en verslag gever Sido Martens dan nog vol doende tijd heeft om de strijd aan de kop van de 60 en de 120 km te vol gen. De aanwas bij de loop over 60 km is het grootst. Deden hier de vorige keer 5 vrouwen en 90 mannen mee, twee jaar later zijn deze aantallen geste gen tot 11 respectievelijk 90, Grote kanshebbers zijn Jan Vandendriessche uit het Belgische Gistel en Veron Lust uit Purmerend. De Belg deed vorig jaar zowel mee aan het EK als WK over 100 km en werd bij beide evenementen ze vende. Lust won vorig jaar alle vijf etappes tijdens de eerste Elfsteden tocht voor hardlopers. Beiden zullen naar verwachting rond de vier uur nodig hebben voor 60 km. Texelaars Mariska Koenders, Ronno Honingh en Remco Nagtegaal zullen temid den van dit geweld proberen de tocht in ieder geval uit te lopen. Veronica Voor de echte doordouwers is de wedstrijd over 120 km. De strijd gaat hier ongetwijfeld tussen Dirk Wester duin. de winnaar van twee jaar gele den, en Edward de Ruiter, die toen de 60 km won. Beiden komen uit Groningen en hebben tijden van rond de zeven uur achter hun naam staan. Snel genoeg voor omroeporganisa tie Veronica om naar Texel af te rei zen en voor een documentaire over Westerduin beelden te schieten tij dens de 120 km Daarnaast heeft de organisatie con tact met twee Marokkanen uit Casablanca, die door hun dub Raja worden uitgezonden. Gezien hun tij den (8.10 en 9.12 uur) over 100 km, maken ze waarschijnlijk geen aan spraak op het erepodium. In ieder geval start op deze afstand de in Marokko geboren Katwijker Abdelkarim Machichy. Hij heeft aan geboden te 'tolken' als het tweetal uit Casablanca inderdaad komt opda gen. Lange tijd zag het ernaar uit dat op de 120 km slechts één vrouw zou meedoen, Ria Buiten uit Bidding huizen, die vorig jaar vierde werd bij de 160 km lange Jan Knippenberg Memorial, die van Den Helder naar Hoek van Holland loopt. Buiten liet daarmee heel wat mannen achter zich. Een plezierige verrassing voor de organisatie was deze week de aan melding van Anke Drescher uit het Meisdorf. De tanige Duitse kwam twee jaar geleden met de trein, een reis van twintig uur. Met slechts twee gulden op zak bereikte ze destijds Texel, omdat ze de rest van haar reisgeld had uitgeleend aan een medereiziger. Ondanks een na 90 km opspelende buikpijn beëindigde ze de loop tussen allemaal mannen als vierde, goed voor 250,- aan prijzengeld wrondCees de Jager bij de vorige editie, toen het de schapenroosterbokaal' kreeg d voor de markantste Texelse prestatie. Tijdens een bijeenkomst van de 150 vrijwilligers van De Zestig van Texel, maandag in de aula van OSG De Hogeberg, werd een verloting gehou den onder de deelnemers. De eerste prijs, een door Jan Schouwstra In ternational Transport beschikbaar gestelde reischeque ter waarde van 300,-, werd gewonnen door Aly Hoven. Waardebonnen van de Sport- shop waren er voor Chris Snijders en Mia van Vooren. Hardlopers delen een passie. Maar dat zij heus niet exact op elkaar lij ken, blijkt alleen al uit het tijdstip van starten. Op het moment dat op de wielerbaan van Den Burg het eerste startschot van de Zestig van Texel klinkt en de deelnemers aan de loop over 120 kilometer zich in beweging zetten, draait de rest van het deelnemersveld zich nog eens lek ker om. Het is dan namelijk 5.05 uur. Dat is overigens een dik half uur la ter dan bij de vorige editie... Uren later, als ook de natuur inmid dels is ontwaakt, is de beurt aan de lopers over 60 km. Zij worden om 10.35 uur op weg geschoten bij het Nioz. Om 11.35 uur beginnen de deelnemers aan de estafette en de 30 km aan hun race. De route is gelijk aan die van twee jaar geleden. Die voert vanaf het Nioz, via de Mokweg en de Hors meertjes naar het strand. Dat wordt bij paal 12 verlaten, waarna de lopers over de Nattevlakweg en de Rand weg een stuk door De Dennen lo pen. Via het Pachapaadje komen ze opnieuw op het strand, dat ze dit maal tot paal 21 volgen. Daarna lo pen ze over het pad door De Neder- draf voortgaan langs de hoog gezeten op paard of let strand is voor menige ultieme omgeving voor itje met zijn of haar edele Ier. Soms wordt zo'n rit verstoord door één of re loslopende honden die ffend- de aanwezigheid op ind van ruiter en paard be- Meestal loopt de confron- ssen hond en paard met ser af. Maar het komt voor paard schrikt en op hol Lou Nijhuis van de Texelse eldt ook op het strand dat ei- i van honden de verplichting hun dier onder appèl te hou- huis, die zelf regelmatig met rd op het strand is te vinden' ig heeft verreweg het meren- 'laars die een kaart in hun bus gehad met het verzoek om laald 06-telefoonnummer te mdat tevergeefs was gepro- en vleugel bij hen aan te bie- n het slachtoffer geworden grap Dat meldt de Texelse ar aanvankelijk van uitging oplichter aan het werk was. 'nderzoek leerde echter dat Texelaars de kaarten had- fspreid, uitsluitend met het 'e lachen'. Een wat vroege rap dus... hal Ons Genoegen treden 5 van Den Burg zaterdag kaar in het strijdperk om uit n wie zijn of haar dorp mag 'woordigen in het Dorp-te- P'Spel, dat later dit jaar wordt hiseerd door de jarige Sport- deelnemers proberen elkaar wan in kracht, behendigheid, slimheid. Vijfentwintig hen hebben zich opgege- e alsnog wil meedoen aan ïlectiewedstrijden. kan zich uur melden in de sporthal. J" duurt tot circa 21 00 uur. !,e dorpen volgen later deze deel van de hondenbezitters hun viervoeter goed onder controle. Toch krijgen wij regelmatig klachten van ruiters die worden geconfronteerd met honden die zich agressief gedra gen Dit kan leiden tot gevaarlijke situaties. Zeker als het kinderen met hun pony's betreft. Zij weten vaak niet adequaat te handelen als de pony een paniekreactie vertoont.' Wettelijk gezien is het strand gelijk aan een openbare weg. Dit betekent dat gebruikers zich dienen te houden aan de algemeen geldende regels. Nijhuis: 'Hondeneigenaren zijn ver plicht toezicht te houden op de ge dragingen van hun dieren. Dit is als zodanig opgenomen in de voor Texel geldende APV (Algemene Plaatse- In zwembad Calluna hebben woens dag negen peuters afgezwommen voor het Teddybeer-examen. Brons behaalden Eline Zoetelief, Zino David Jan Tanod, Kia Libo Rijk, Tessa Huitema en Amaria Vledder Het goud was voor Dennis Weijers, Marloes van Rongen, Merel van Rongen en Bryan Hoogerheide Het Wielercomité Texel krijgt van de gemeente f1.130,- als tege moetkoming in de kosten van wegafzetting e.d. bij de Neder lands kampioenschap voor vrije renners dat op 29 en 30 augustus van het afgelopen jaar op Texel is gehouden. De organisatoren hadden het ver zoek eigenlijk vóór het evenement moeten indienen, maar waren niet op de hoogte van deze mogelijkheid zodat ze het achteraf hebben ge daan. Het feit dat het Wielercomité over het boekjaar 1998 een verlies van f4 841,47 heeft geleden, heeft daarbij een rol gespeeld Het college heeft de hand dus over het hart ge streken, temeer daar in het speciale potje voor dergelijke subsidies nog f20 000 - zit. lijke Verordening). Overtredingen kunnen door de politie worden geverbaliseerd Als een hond een ongeval of schade veroorzaakt, kan de eigenaar via een civiele proce dure aansprakelijk worden gesteld.' Seizoen Op Texel geldt dat in de periode van 1 mei tot 1 oktober paardrijden op het strand is toegestaan vóór 10.00 uur en na 19.00 uur, uitsluitend op de strandslagen 9 tot en met 17 en 26 tot en met 33. Buiten deze periode mogen ruiter en paard de hele dag op de genoemde stranden rijden. Collectanten hebben vorige week in Den Burg ƒ1475,95 opgehaald voor Simavi, dat het geld beschikbaar stelt voor medisch transport in ont wikkelingslanden. Omdat er te wei nig vrijwilligers waren, werd niet overal in het dorp gecollecteerd. In woners die geen collectant aan de deur hebben gehad, kunnen een gift storten op giro 300100, ten name van Simavi in Haarlem. Wie volgend jaar met de geldbus wil rondgaan voor deze organisatie, kan zich aan melden bij Martha de Graaf, tel. 322 429 Ook in Oosterend en Eierland werd gelopen voor Simavi. De Oosterenders brachten ƒ845,45 bij elkaar, de inwoners van de polder waren goed voor ƒ497,60. De Waal, één van de oudste dorpen van Texel, bestond al in de twaalfde eeuw en heeft tot 1613 aan zee ge legen. De naam heeft het te danken aan een dijkdoorbraak, wiel of waal in oud taalgebruik. De verbinding met Den Burg liep over de Waal- dam. die later na versterking tot dijk de Bomendiek zou gaan heten. Dat en nog veel meer wetenswaardigs valt te lezen in een folder waarin het dorp zich presen teert. Het blaadje is gemaakt op ini tiatief van de dorpscommissie van De Waal en ligt vanaf vandaag om mee te nemen in een bakje bij de Het stilleggen van de bouw heeft op heel Texel de gemoederen danig beziggehouden. De vele steun betuigingen, soms van volslagen onbekenden, waren van grote waarde voor ons. Terwijl wij in het belang van de zaak op de achter grond bleven en de tegenpartij zich steeds in de pers manifesteerde, had het publiek toch goed in de ga ten wat er werkelijk aan de hand was Nog waardevoller voor het ver loop van deze zaak was dan ook het daadwerkelijk uiten van gevoelens van onbegrip en ongenoegen door velen. Wij zijn ervan overtuigd dat juist de publieke opinie een doorslag gevende rol heeft gespeeld bij de uiteindelijke totstandkoming van een overeenkomst. Ga maar eens 1100 vierkante me ter asbestplaten van een dak slo pen en er geïsoleerde delen voor in de plaats zetten. Jan Keijser van het gelijknamige kampeer centrum aan de Spinbaan deed het en stak ook de rest van zijn bedrijf in een nieuw jasje. Maan dag heropent hij tussen 10.00 en 17.00 uur zijn zaak met een Paasshow. Drie seizoenen na de overname van het Kampeercentrum wist de onder nemer precies hoe hij het wilde: een kwaliteitszaak met een goede uit straling waarin de klant zich prettig voelt. De opknapbeurt mondde uit in een grondige renovatie en een aan passing van het assortiment. Het tuinmeubilair maakte plaats voor een breder assortiment kampeer- accessoires en een collectie ruiters portartikelen. 'Als paardensport liefhebber ben ik goed thuis in deze branche Bovendien geeft het in de winter wat meer continuïteit aan het bedrijfWat bleef zijn de tuinhuisjes, stacaravans en chalets, waarvoor de ondernemer zelfs bemiddelt in het huren van standplaatsen Zaalvoetbalkampioen Texel Cl. landen en het fietspad tot aan de vuurtoren en gaat het buitendijks (met uitzondering van een stuk bij De Schorren) tot aan de Krassekeet. Via Oost wordt een uitstapje gemaakt door Oosterend, waarna via Achtertune en Nieuweschild de dijk weer wordt bereikt. De laatste (lood zware) kilometers voeren de lopers via Oudeschild, de Redoute en de Schansweg naar de Haffelderweg, waar wordt gefinisht op de wielerbaan. De deelnemers aan de 120 kilome ter doen dat twee keer, met dien verstande dat ze het parcours de eerste keer in tegengestelde richting lopen. De wisselpunten voor de estafetteteams zijn achtereenvol gens het barbecueveld aan de Rand weg, de kruising Zanddijk- Oorsprongweg en het gemaal Krassekeet. Wie de 30 km wil lopen, kan dat op twee manieren doen: van het Nioz tot aan de Oorsprongweg en vandaar tot Den Burg In tegenstel ling tot bij de andere afstanden, wor den na afloop van de 30 km geen prijzen uitgereikt. De eerste lopers worden rond 14.15 uur bij de finish verwacht. Speaker Albert Hoven voorziet de verrichtin gen van commentaar Wij hebben ervaren dat op Texel en met name in De Koog saamhorigheid wel degelijk bestaat en dat het daad werkelijk blijk geven daarvan sterker is dan de 'macht' van een paar indi viduen 'gesteund' door een rechter, ledereen nogmaals bedankt en we maken er weer wat van. lepe. Ineke, Kees, Katja, slagerij lepe de Boer, De Koog. De collecte voor het Nationaal Reumafonds die in de week van 15 tot 20 maart is gehouden, heeft op Texel een bedrag opgeleverd van ƒ10918,15. Dit is ƒ483,15 meer dan in 1998 Wie de collectant heeft ge mist kan alsnog een bijdrage storten op giro 324 of banknummer 357674812 ten name van het Natio naal Reumafonds Amsterdam. .Ian Kaii<ior harctnant maanrtan hat Uamnaearreantrur Het CTteam van Texel '94 is vrijdag kampioen geworden in de junioren competitie zaalvoetbal. Met nog vier wedstrijden te spelen is het team van coach Willem Oosterhof onbereik baar geworden voor naaste concur rent De Koog. De C1 junioren heb ben tot nu toe slechts één gelijkspel moeten toestaan en verder alles gewonnen. Het doelsaldo bedraagt 244 vóór en 23 tegen Na afloop van de met 10-0 gewonnen wedstrijd te gen De Krim ontving aanvoerder Zoals ieder jaar ging ook deze keer het seizoen vai Wielervereniging Texel van start op de eerste dinsdag na het begin van de zomertijd. Hoe wel het regende en de baan behoor lijk nat was, was het wegdek goed begaanbaar Dit dankzij de ge meente, die de dikke algenlaag van de baan heeft verwijderd In de A- poule ging de winst naar Sebastiaan Ran die zo'n tien ronden voor het eind samen met Erwin Goënga was weggesprongen. De sprint van de achtervolgende groep werd gewon nen door Otto Goënga, voor Jan Dankers en Jan Zijm. In de B-poule ging de winst naar Menno Goënga. De goed rijdende Leon Westerlaken leek met gemak naar een tweede plaats te rijden, maar werd gestopt door een lekke voorband Zondag speelde SV De Koog thuis tegen rode lantaarndrager GSV. Op papier zou dit een mak kelijke wedstrijd moeten zijn en dat bleek ook binnen de krijtlijnen het geval. De hele wedstrijd was sprake van eenrichtingverkeer in de richting van het doel van GSV. Na tien minuten was het de gedre ven Danny Borgo die de score opende door na een solo in de korte hoek de keeper te passeren. Het tweede doelpunt was weer een ouderwetse boogbal van Rob van der Stap, die de keeper vanaf twintig meter kansloos liet. Voor de rust scoorden achtereenvolgens Danny Borgo en Nico Schot nog, waardoor de ruststand probleemloos op 4-0 werd bepaald. Na de rust ging het tempo, mede door de stand en het mooie weer, een versnelling omlaag. Hoogtepunt was een bijzonder fraaie goal van Danny Borgo, die de bal uit een cor ner in één keer met een halve om haal in de kruising pegelde Daarna mocht Nico Schot zijn positie op de topscorersranglijst verstevigen door de bal vanaf elf meter in het net te mikken. Slechts eenmaal moest keeper Bas van Elk reddend optre den om zelf de nul vast te houden, waardoor er een mooie uitslag van 6-0 werd behaald. Een mars spelen (alle slagen in een spel winnen) komt niet erg vaak voor. De besten van de club slagen er gemiddeld zo'n twee tot drie keer per avond in. Gerda en Freek Veeger verrasten echter ie dereen door in deze ronde niet minder dan tien marsen te spelen. Een zeldzaam hoog aantal, dit jaar slaagde nog geen koppel er in er meer dan acht op een avond te spelen. Alleen al in het laatste spel speelden zij er vier (de helft van de theoretisch maximale score van acht). Omdat een mars honderd punten 'premie' oplevert, was ook de totaal score van Gerda en Freek de moeite waard. Zij zorgden voor de vijfde score boven de 8000 in dit seizoen (8115) Na een score van ruim 7900 punten in de vorige ronde zijn zij erin geslaagd het klassement in bewe ging te krijgen Zij stijgen naar de zesde plaats In de vierde periode vormen zij een serieuze bedreiging voor de leiders, Lieuwe van der Veen en Hans Westdorp Wilco Keijzer uit handen van rayon voorzitter Jan Willem Boon het kampioensschild. Het team van Texel C1 junioren bestaat uit Jacob Krijnen, Erik Witte, Gaime Vlaming, Peter Bakker, Remon Koster, Jonathan Abraha, Joey van der Vis. Jord Hilstra, Jeroen Vlaming en Wilco Keijzer. Volleybalprogramma dinsdag 6 april Veld A, gemengd/mannen: 18.30 LenR-Dennenoord Euroase 19.15 Euroase-Fitt Dennenoord 20.00 Rabo-SI. Beverdam EcoMare 20.45EcoMare-Tatenhove2 Rabo 21.30 Tatenhove 1 -Super Gr. Slock (h) 22.15 Grooten Slock (h)-CVI Tatenhove 1 Veld B, dames: 18 30 De Krim-Timmers Bak. Zeilmakerij 19.15 Kees de Waal-Zeilmakerij De Knm 20 00 Smash '68-Keursl Dros De Rival 20.45 Top Tien-De Rival Smash '68 2130 Wiersma M- Jozefschool Top Tien 22.15 Gr. Slock (d)-B Sportief Jozefsch Veld C, dames: 18.30 Nioz-Nokanto Durper Drup 19.15 Durper Drup-Eierl. Huis Nokanto 20.00 Haarstudio-Waayer Leydekkers 20.45 Klif 12-Leydekkers Question 21 30 Question-Cinema T. Westerlaken 22.15 Westerlaken-SI I de Boer Cinema Wedstrijdleiding. Dick, tel. 315 096. Uitslagen 30 maart: Texelse Autocentrale-Cavo Latuco 2-1; OSG- WiRoTex 1-2; DGM-Kobeko 0-3. Teso-Sport- shop 0-3; Paal 28/De Knm-Maarcobouw 2-1; 12 Balcken-Cocky s Kapsalon 2-1; Top Tien- Bar Sportief 2-1Grooten Slock (d)-Keurslager Dros 1-2; Sportshop Texel-Kees de Waal 3- 0; Smash '68-Timmers Bakkerij 0-3; Wiersma Meubelen-De Rival 2-1. Zeilmakerij-Jozef school 3-0; Westerlaken-Waayer 2-1; Question-leydekkers 3-0; Gimsel-Nioz 3-0; Durper Drup-Slagerij lepe de Boer 0-3; Nokanto-Eierlandsche Huis 1-2; Haarstudio- Cinema Texel 3-0. De Hondenclub Texel start op zater dag 10 april een nieuwe puppycursus. Om 10.00 uur begint de eerste les op het trainingsveld van de Hondenclub aan de Haffelderweg in Den Burg (voorma lige Boyskantine). De cursus wordt gegeven door een gediplomeerde instructeur. Informatie kan worden verkregen bij Marion Zijm, telefoon 314205. De bejaardensoos van Oudeschild krijgt van de gemeente f2.513,- als bijdrage voor een nieuw biljart met toebehoren. Het oude biljart is zoda nig versleten dat het niet verstandig is om het voor naar verhouding veel geld op te knappen. Aanschaf van een nieuwe is op den duur voordeli ger. Het toegekende bedrag is 25% van het totaal benodigde bedrag van f10.500.-. De vereniging moet de rest dus ergens anders vandaan halen. ook goed Zij kwamen tot een score van 7559 punten. Zij hebben de tweede plaats nu stevig in handen. Theo Stoelinga en Frans Witte be haalden met 7199 punten de derde plaats. Door dit resultaat werken zij zich flink omhoog in het klassement. Zij stijgen vier plaatsen en staan nu 21ste. Ook Koos van Heusden en Frans de Groot deden deze avond goede zaken. Zij behaalden deze avond 7033 punten en stijgen van 24 naar 22 in het klassement Gonda Kiewiet en Roel de Zwart tekenden voor 6914 punten. Zij behaalden daarbij vijf marsen. Zij hebben nu de derde plaats in het algemeen klasse ment stevig in handen Guusta Linneman en Jitze de Vries behaal den de vijfde plaats met 6843 pun ten. zij blijven op de vijftiende plaats in het algemeen klassement Met nog drie ronden te spelen zijn Lieuwe van der Veen en Hans West dorp zeker van het vijfde achtereen volgende clubkampioenschap. Om de tweede plaats is er een felle strijd gaande tussen Fenny en Rob Oas- pers en Gonda Kiewiet en Roel de Zwart. Er werden 57 marsen gespeeld, het gemiddelde was met 6389 punten

Texelsche Courant | 1999 | | pagina 9