GRATIS FILM ^ficentr^ Halsema Officiële I berichten FOTO DE WAAL TEXELSE 22 H.H. Motocrossers, 2e clubcross voor het kampioenschap van 1999 —Mk— TE HUUR OP TEXEL 1-1-2 DAAR RED JE LEVENS MEE IJssalon 't IJsbeertje medewerkers(sters) COURANT Graaf Spuiter» jaarlijkse ledenvergadering DE KRIM I TEXEL medewerker personeelszaken <m/v> medewerker golfbaan De benedenwoning Botterstraat 27 te Oosterend 11/ Hout- en Bouwcentrum Van derV, Voor al uw tuinhout Telefoon 312356 Alles op maat leverbaai Onbetwist, Texels vaste plantenspedalist Ruimtelijke Ordening Vrijmarkt voor particulieren Wet Milieubeheer Verkeersbesluiten Belastingverordening Inschrijving standplaats Den Hoorn Koninginnedag Huisvuilroutes Meierblis Politie Collecte VRIJDAG 23 APRIL 1999 b\. A.B. CLUB TEXEL zondag 25 april a.s. wordt veneden de Start wedstrijd vanaf 13.00 uur De wedstnjd wordt gehouden op het circuit aan de Hoofdweg. Tbegang vrij met ruime parkeergelegenheid. Deze wedstrijd wordt gesponsord door: BEWONERSVERENIGING TEXEL Het bestuur van de Bewonersvereniging nodigt alle leden uit voor de Deze wordt gehouden op woensdag 28 april 1999 in de "Witte Burcht", Molenstraat Den Burg. De aanvang is om 20.00 uur. De agenda is als volgt. - Opening door de voorzitter - Notulen van de vorige vergadering. 25 maart 1998 - Verslag van de penningmeester - Verslag van de kascommissie - Verslag van de secretaris - Goedkeuring nieuwe statuten van de Bewonersvereniging. Deze liggen ter inzage op het kantoor van de Woningstichting. - Voordracht nieuwe bestuursleden - Bestuursverkiezing: Aftredend en met herkiesbaar de secretaris Hennie Hilgers. - Dhr. J. van Andel geeft informatie over de fusie Bejaardenzorg en Woningstichting - Rondvraag PAUZE Voordracht door Dhr. Zijm van Best - Beveiligings Service Texel Team-13 - Calamiteitenservice "Schadebeperking na calamiteiten" - Sluiting Indien u zich kandidaat wilt stellen voor een bestuursfunctie, dan kunt u contact opnemen met de voorzitter Nico Zoetelief, tel.: 313477 of de secretans Hennie Hilgers tel.: 315414 A. i ei landsf zoekt voor de volgende vacatures enthousiaste collega s: Samen met het Hoofd van de afdeling bent u verant woordelijk voor de personele zaken van de onderne ming. Alle administratieve handelingen op het gebied van PZ maar ook het organiseren van jubilea/festivi teiten en het plannen van huisvesting behoren tot de werkzaamheden. Uw profiel: u heeft zojuist uw MBO opleiding afgerond heeft ruime ervaring met Word en Excel bent accuraat en voortdurend alert op kwaliteit en het bijhouden van correcties u bent enthousiast initiatiefrijk en flexibel en voor de Receptie-/Horeca-afdeling van onze Golfbaan een: (m/v) Hoofdtaak is het verkopen van greenfees, informatie verstrekken en het bijhouden van draaiboeken en plan ningen. Daarnaast werkt u ook mee binnen onze Horeca- afdeling. Uw profiel: u heeft zojuist uw MBO opleiding afgerond, bv. MHS MTRO u spreekt de Nederlandse taal vloeiend en de Duitse taal redelijk u bent enthousiast en bereid om onregelmatig te werken De Krim biedt: voor beide functies een jaarbetrekking op basis van 38 uur per week. Het salaris en bijbehorende arbeids voorwaarden zijn in overeenstemming met de functies Uw reactie: kunt u middels een handgeschreven brief, voorzien van CV, binnen 10 dagen richten aan De Krim, mevr. I. Pool, Roggeslootweg 6, 1795 JV De Cocksdorp, tel. 0222 - 390119. woningaanbod Texelse woningcorporaties TEXEL Inschrijfformulieren: inschrijfformulieren met mschrijfvoorwaarden zijn verkrijgbaar bij de gemeente en de verhuur ders. Dit formulier moet op de uiterste inleverdatum bij de verhuurder van de woning binnen zijn. Verhuurder Woningtype Beschikbaar per Uiterste inleverdatum Stichting Bejaardenzorg Texel seniorenwoning 15 - 05 - 1999 28 - 04 - 1999 Kenmerken: Aantal kamers Huur Voorzieningen woonkamer, 2 slaapkamers kaal 646,85, totaal 724,35 lift en alarmering aanwezig Basiscriteria 1. Belastbaar inkomen 1997: maximaal alleenstaanden en meerpersoonshuishoudens: 38.811 ,- S.v.p. bewijsstukken van het laatst bekende jaarinkomen meesturen (1997) Specifieke criteria: 1. verhuizingen binnen het complex krijgen voorrang 2. inschrijvers uit Oosterend en omgeving gaan voor 3. a. leeftijd minimaal 65 jaar b. te duur of te goedkoop wonen t.o.v. het inkomen Stichting Bejaardenzorg Texel, Abbewaal 1 .Telefoon 312850 Postbus 73.1790 AB Den Burg. WoningstichtingTexel, Wilhelmmalaan 74, Telefoon 314193. Postbus 100,1790 AC Den Burg DE KOOG zoekt voor de periode juni, juli en augustus enkele vanaf 16 jaar. "telefoon 314325/317928 Dus ook in de voordelige twee- dagen-service en bij APS-films 1 uur fotoservice al voor 79 cent 4 Gerritslanderdijkje 5, 1791 NA Den Burg S 312390 fax 32 2201 Hebben wij niet wat u zoekt, dan zoeken wij bet voor ui Tot ziens a Verleende bouwvergunningen Sambeek Truckservice voor het ged vergroten v.e loods a/d Schilderweg 252 te Oudeschild (verzonden 15 april 1999), J H. van Boven voor het vergroten v e woning a/d Kogerstraai 83 te Den Burg (verzonden 16 april 1999), Mts Tjepkema v/d Star voor het plaat sen v e loods a/d Laagwaalderweg 21 te Oudeschild (verzonden 19 april 1999). KOTEX Kleindierveremgmg voor het ged vernieuwen v.e. tentoonstellingsgebouw a/h Paelwerck 9 te Den Burg (verzon den 19 april 1999): MO-ProjektTexel bv voor het plaatsen ve woon huis a/d Commandeurssingel 17 te Oudeschild (verzonden 20 april 1999) MO-Projekt Texel bv voor het plaatsen ve woonhuis a/d Commandeurssingel 18 te Oudeschild (verzonden 20 april 1999); MO-Projekt Texel bv voor het plaatsen v e woonhuis a/d Commandeurssingel 26 te Oudeschild (verzonden 20 april 1999), Hooge Raedt Groep voor het plaatsen ve schapenboet a/d Schumakersweg 3 te De Koog (verzonden 21 april 19990. Hooge Raedt Groep voor het plaatsen v.e uitkijktoren a/d Schumakersweg 3 te De Koog (verzonden 21 april 1999). Hooge Raedt Groep voor het plaatsen v e dienstwoning a/d Schumakersweg 3 te De Koog (verzonden 21 april 1999). Hooge Raedt Groep voor het plaatsen v.e. hotel a/d Schumakersweg 3 te De Koog (verzonden 21 april 1999), Hooge Raedt Groep voor het plaatsen ve zwembad a/d Schumakersweg 3 te De Koog (verzonden 21 april 1999) Goedgekeurde meldingen bouwvoornemen; CC. van der Slikke-Koorn voor het plaatsen ve tuinhuisje a/d Sluyscoog 12 te Den Burg (verzonden 16 april 1999). Woning stichtingTexel voor het plaatsen v e fietsenstalling a/h Paelwerck 2 t/m 16 te Den Burg (verzonden 21 april 1999) Verleende sloopvergunningen Coöp Aardappelbewanng voor het slopen v.e. dak en spant- constructie a/h Meijertebos 7 te Den Burg (verzonden 21 april 1999). GemeenteTexel voor het slopen van diverse onderdelen v.e. school gebouw a/d Vliestraat 26 te Oosterend (verzonden 21 april 1999); F Lugtmeijer voor het slopen v.e gedeelte v e woonhuis a/d Hoofd weg 76 te De Cocksdorp (verzonden 21 april 1999), R Kloosterhuis en J Blom voor het slopen v e. berging en bijkeuken a/d De Ruyterstraat 136 te Oudeschild (verzonden 21 april 1999) Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag waarop deze besluiten zijn verzonden of uitgereikt een be zwaarschrift bij burgemeester en wethouders indie nen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het be zwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestre den besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondissementsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, postbus 252,1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling bouwzaken, kamer 2.12 van het gemeentehuis. Aangevraagde bouwvergunningen C V Bender-Offerhaus voor het gedeeltelijk vernieuwen v e paarden stal a/d Oosterweg 19 te Oosterend (ontvangen 14 april 1999). Griffioen voor het plaatsen v e kap op garage a/d Dorpsstraat te De Koog (ontvangen 14 april 1999). Barends voor het plaatsen v.e serre a/d De Wittstraat 14 te Oudeschild (ontvangen 14 april 1999), M de Jong/E.A Keyser voor de bouw v e garage a/d Sluyscoog 33 te Den Burg (ontvangen 13 april 1999) J. Smit voor het plaatsen ve balkon a/d Hatfelderweg 1a te Den Burg (ontvangen 16 april 1999). TH Hoeksema M Bol voor de bouw v.e. woning a/d Buysstraatte De Cocksdorp (ontvangen 16 april 1999); M Wernand voor het vergroten v.e woonhuis a/h Schilderend 128 te Den Burg (ontvangen 19 april 1999); Gert Waltenbauer voor het veranderen/ vergroten v.e zomerhuis a/d Slufterweg 130 te De Cocksdorp (ont vangen 19 april 1999) Th B v Oort-Hof voor het vergroten ve recreatiewoning a/d Califormèweg 111 te De Koog (ontvangen 20 april 1999) Aangevraagde melding bouwvoornemen Jacco Geus voor het plaatsen v e dakkapel a/h Pater Witteplein 15 te Den Burg (ontvangen 20 april 1999). Niels Kalis voor het plaatsen v.e. dak kapel a/h Pater Witteplein 17 te Den Burg (ontvangen 20 april 1999) Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouw vergunning is verleend. Verleende bouwvergunnin gen worden gepubliceerd. Voornemen tot medewerking Burgemeester en wethouders van Texel zijn voorne mens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 5 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de bouwplannen van: J.G .de Winter voor het plaatsen v.e garage/berging a/h Hogereind 10 te De Waal, A. Slegh voor het plaatsen v.e garage/berging a/h Hogereind 12 te De Waal; De Wit Installatietechniek voor het ver groten ve bedrijfsgebouw a/d Diek 44 te Den Hoorn; L.H.J. de Ruyter voor het plaatsen v.e. garage a/d Herenstraat 5 te Den Hoorn; Kooiman Tweelwielers voor het ged vernieuwen/vergroten ve fietsenopslag a/d Schoonoordsingel 4-6 te Den Burg De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Ter plaatse zijn voorbereidingsbesluiten van kracht De plannen zijn overeenkomstig de in voorbereiding zijnde bestem mingsplannen. Voorts zijn zij voornemens medewerking te verlenen aan een bouwplan van de heer S.G.C. Witte voor het plaatsen v.e. serre a/d Beatrixlaan 93 te Den Burg. Het bouwplan is in strijd met het bestemmingsplan. De bouwtekeningen liggen vanaf 26 april 1999 ge durende twee weken voor een ieder ter inzage op kamer 0 12, van de sector ruimte en wonen, van het gemeentehuis. Eventuele bedenkingen tegen de bovenbedoelde plannen kunnen gedurende de ter mijn van ter inzage legging schriftelijk aan het col lege van burgemeester en wethouders kenbaar wor den gemaakt. - de Laagwaalderweg, tussen de Ottersaat en de Veenselangweg, af te sluiten voor alle verkeer van 28 april t/m 11 mei; - de Kogerweg, tussen de Georgieweg en de Nieuw- landerweg, af te sluiten voor alle verkeer van 3 mei t/m 7 mei; - de Schorrenweg, tussen de Zaandammerdijk en de Genteweg, af te sluiten voor alle verkeer van 3 mei t/m 7 mei 1999; - de Oorsprongweg, tussen de Stuifweg en de Hoofdweg, af te sluiten voor alle verkeer van 10 mei t/m 12 mei; - de Stengweg, tussen de Hoofdweg en de be bouwde kom van De Cocksdorp, af te sluiten voor alle verkeer van 10 mei t/m 12 mei 1999; - de Schilderweg, tussen de Hallerweg en de Heemskerckstraat, af te sluiten voor het gemotori seerde verkeer van 17 mei t/m 21 mei 1999. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen deze besluiten bij burgemeester en wethou ders een bezwaarschrift indienen binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is gepubliceerd. Het bezwaarschrift dient tenminste te bevatten: - de naam en het adres van de indiener; - de dagtekening; - een omschrijving van het besluit waartegen be zwaar wordt gemaakt; - de gronden van het bezwaar; - zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Aangevraagde vergunning Burgemeester en wethouders van Texel maken be kend dat zij van plan zijn om een vergunning op grond van de Wet milieubeheer te verlenen aan: de heer D Huysman en mevr M Huysman-Blok, Slufterweg 216 te De Cocksdorp, voor het (oprichten en) in werking hebben van een inrichting voor de het huisvesten en de vachtverzorging van hon den en katten, gevestigd aan de Slufterweg 216 te De Cocksdorp In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning verbonden.Tijdens de inzagetermijn van 26 april tot en met 24 mei 1999, liggen gedurende de werku ren in het gemeentehuis op de afdeling milieubeheer ter inzage: de aanvraag om vergunning, het ont- werp-besluit en alle verder op de zaak betrekking hebbende openbare stukken. Desgevraagd kunnen de stukken ook buiten de ge bruikelijke werkuren worden ingezien en toegelicht. Gedurende de inzagetermijn bestaat desgevraagd voor een ieder gelegenheid tot een gedachte wisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. De aanvrager wordt dan uitgenodigd om bij die gedachtewisseling aanwezig te zijn. Tegen dat ontwerp-besluit kan een ieder binnen de inzagetermijn bij burgemeester en wethouders schriftelijk bedenkingen inbrengen. De schriftelijke bedenkingen dienen geadresseerd te worden aan: Het college van burgemeester en wethouders van Texel, Postbus 200 te 1790 AE Den Burg De per soonlijke gegevens van degene die schriftelijk be denkingen heeft ingebracht, worden, indien hij daarom verzoekt, niet bekendgemaakt. Op grond van artikel 20.6 van de Wet milieubeheer kunnen alleen wie tijdig bedenkingen hebben inge bracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, tegen het definitieve besluit in beroep gaan. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de medewer kers van het bureau milieu, telefoon 36 21 87. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij hebben besloten tot het nemen van de volgende tij delijke verkeersbesluiten: In verband met groot onderhoud aan de volgende wegen: op de Pontweg, tussen Akenbuurt en het Bosch en Zeeweggetje, éénrichtingsverkeer in te stellen voor het gemotoriseerde verkeer (rijrichting van De Koog naar Den Burg) van 26 mei t/m 28 mei 1999; Burgemeester en wethouders delen mee dat de raad van de gemeente Texel op 13 april 1999 heeft vast gesteld de Verordening tot wijziging van de Verorde ning onroerende-zaakbelastingen 1999. Deze verordening treedt in werking met ingang van de achtste dag na die van de bekendmaking.De bekendmaking heeft plaatsgevonden door opneming van de verordening in de verzameling besluiten/ver ordeningen op 23 april 1999 onder nummer 68. De verordening ligt ter inzage op het gemeentehuis, bureau belastingen en vastgoed, kamer 0.09. Een ieder kan op verzoek tegen betaling van een bedrag aan leges een afschrift verkrijgen van genoemde verordening. Ook dit jaar wordt op koninginnedag een vrijmarkt gehouden in het centrum van Den Burg Op deze vrijmarkt mogen uitsluitend particulieren een standplaats innemen. Bedrijfsmatige verkoop van goederen of producten is niet toegestaan. De stra ten die voor deze vrijmarkt zijn aangewezen zijn: een gedeelte van de Binnenburg vanaf de Stenenplaats tot aan het rood-witte hek, de Stenenplaats, Wever straat, Waalderstraat en de Parkstraat tot aan het rood-witte hek. Het innemen van een standplaats op de Groeneplaats en het gedeelte van de Binnenburg en de Parkstraat vanaf de rood-witte hekken tot aan de Groeneplaats is niet toegestaan in verband mei de daar te houden koningmnemarkt t.b.v. de vereni gingen. Bij het innemen van een standplaats moeten dt volgende voorwaarden in acht genomen worden uitsluitend aan de zijkanten van de straat mag ees plaats worden ingenomen zodat de straat ter breedte van 4 meter vrij blijft voor brandweer, politie en ambulancevoertuigen; toe- en uitgangen van woningen en/of bedrijven dienen te worden vrijgehouden; het plaatsen van marktkramen is in de Weverstraat en de Binnenburg niet toegestaan in verband met de vereiste doorrijbreedte voor hulpverlenings voertuigen; er mag geen gebruik worden gemaakt van geluid- of muziekversterkers; het is verboden alcoholhoudende dranken te koop aan te bieden; bij het verlaten van de standplaats moet de standplaatshouder zorgen voor de verwijdering van vuil, afval en dergelijke In verband met Koninginnedag is het gemeentehuis vrijdag 30 april de hele dag voor publiek gesloten De reinigingsdienst komt op Koninginnedag met m actie. De routes van vrijdag 30 april worden daarom verreden op woensdag 28 april. Burgemeester en wethouders nodigen gegadigden voor het innemen van de standplaats in Den Hoorn uit zich hiervoor in te schrijven. De standplaats in Den Hoorn is gelegen op het plein voor supermarkt Goënga (Diek-Kerkstraat). De standplaats is reeds bezet op de donderdagen in juni, juli, augustus en september Ondernemers die voor een standplaatsvergunning voor de standplaats in Den Hoorn in aanmerking willen komen, worden verzocht binnen een week na deze publicatie hiertoe in schriftelijk verzoek in te dienen bij: Burgemeester en wethouders gemeente Texel Postbus 200 1790 AE Den Burg In het verzoek dient te worden aangegeven: - op welke dagen de standplaats zal worden inge nomen; - welke producten/artikelen worden verkocht; - met welk middel de standplaats wordt ingenomen (verkoopwagen, kraam, etc); - welke oppervlakte dit middel inneemt (verkoop oppervlakte mag maximaal 24 m2 bedragen). De meierblis van Oosterend mag worden opgebouwd op het terrein van Joh. Duinker, Nieuweschild 3 De in de Texelse Courant van 16 april genoemde locatie is onjuist Het politiebureau in Den Burg heeft sinds enige tijd een nieuw telefoonnummer: 072 - 549 8360. Hier kunt u terecht voor alle met spoedeisende zaken In ge vallen waarbij "elke seconde telt" dient u het alarmnu mmer 1-1-2 te bellen. Bij het verzoek dienen de volgende bescheiden te In de week van 25 april tot en met 1 mei a.s. wordt worden meegezonden- op Texel gecollecteerd door het Nationaal Fonds - uittreksel van de inschrijving in het handelsregis- Kinderhulp, ter van de Kamer van Koophandel; - afschrift van het Bewijs van Registratie afgegeven door het Centraal Registratiekantoor Detailhandel en Ambacht. Gegadigden wordt er op gewezen dat voor het inne men van de standplaats een huurvergoeding in re kening wordt gebracht ter grootte van 2,05 per gebruikte m2 per dag dat de standplaats is vergund. Indien er meerdere gegadigden zijn zal er worden geloot.

Texelsche Courant | 1999 | | pagina 12