GL op de bres voor fiets in verkeer .TEXELSE J COURANT rfer Van der Vis klasse apart f— Verkiezingen: opkomst hoger dan gemiddeld Zwemdiploma's Dopingcontrole en een autoslot treffen Rab-team Tenniscompetitie Tehuis gezocht voor 'spauwpoes' Jan van Wijk beste golfer Emile Reijnders Jeanine van Klaveren rJexelaartjes WEEKMENU VRIJDAG 11 JUNI 1999 weersveranderingen kon aas Jan van der Vis niet tl|dens de derde wedstrijd Indsurfclub Texel. BIJ Dijk huizen won hij zondag vier vijf manches. Hij versle er zijn koppositie mee in het mploenschap. n plensbui en een harde istenwind gingen zondag- ,g twaalf deelnemers van start de eerste manche van een iwedstrijd. Al snel werd duide- Van der Vis wel heel serieuze n heeft om de kampioens voor het derde achtereen- ide jaar in zijn prijzenkast te i. Met voorsprong meldde hij ils eerste af bij de finish- issie. Achter hem streden lan de Wit, Joost Albers en :henk fel om de andere ere- len. de start van de tweede ie troffen de surfers een harde laar bij de bovenboei (die het a zee ligt) veranderde de wind ■en bui van richting, waardoor n hele toer werd om de finish iken. Gert Jan de Wit was de te pechvogel. Hij dreef af naar it en haalde een voet open, oor hij de rest van de wedstrijd de kant moest bekijken. Van fis wist het best met de ierandering om te gaan en weer als eerste aan, nu op de gezeten door Ron Broersma ost Albers. gens barstte een zware regen en deden de surfers een aan- de pan met soep om weer op ratuur te komen. Toen het Iroog was, bleek ook de wind van richting veranderd, waar- >erst de boei verlegd moest n.Toen alles weer in orde was, ndelijk worden gestart voor de manche, die opnieuw werd men door Van der Vis. Pas in rde manche moest hij einde- re buigen. Arie Schenk, een an uit Wervershoof was hem De vijfde en laatste manche was weer voor Van der Vis. Hierin viel de wind helemaal weg, waardoor maar vijf surfers de finish haalden Zelden zullen ze tijdens een wedstrijd zo veel verschillende omstandigheden hebben meegemaakt. Zondag 20 juni wacht één van de grote kluiven van het seizoen: de race Den Helder-De Cocksdorp-Den Helder De best-geklasseerde Texelaars plaatsen zich voor de Texel Race op 18 september, wan neer de Nederlandse surftop pro beert het eiland te ronden uitslag. 1.Klaas Jan van der Vis, 2 Joost Albers, 3 Ane Schenk; 4.Ron Broersma, 5 Eddy Bakker. 6.Jacob Roeper; 7 John Zuidema, 8.Maichel de Kruyf, 9.Peter Wiersema, 10.Gert Jan de Wit; 11 Adriaanvan Rijsselberghe, 12.Jan van der Vis. De opkomst bij de Europese verkie zingen van donderdag bedroeg op Texel 38.33 procent. Daarmee lag de opkomst op Texel ruim acht procent boven het landelijk gemiddelde Het verschil werd mede veroorzaakt door het grote aantal vakantiegangers dat op het eiland zijn stem uitbracht. De uitslag mag pas zondagavond be kend worden gemaakt, omdat in veel Europese landen pas zondag wordt gestemd en vroegtijdige publicatie van de cijfers het stemgedrag zou kunnen beïnvloeden. In Calluna werd zaterdag voor de vijfde en laatste keer dit seizoen afgezwommen volgens het zwem- ABC. De geslaagden waren: A-diploma: Shirley Dekker. Annegeertje Tjepkema, Anna van 't Noordende, Robin Wearls. Elizabeth Wavenjn, Yasmijn van Ron gen, Bas Dijt, Mike Slik. Daniël Bakker, Rick Plaatsman. Marita Kaspers, Elsemieke de Lugt, Mike Brouwer, Dennis Eelman, Nick Hennink, Rick Westerlaken en Meivin Braaksma Commotie in het wfelerpeloton van de Tour de Lasalle. Na afloop van de slotetappe, vrijdagavond, zou voor het eerst in de historie een dopingcontrole plaatsvinden. Tot de renners die door het lot werden aangewezen, behoorde de kopman van de Texelse Rab- ploeg. Marten Visser. Het bleek echter doorgestoken kaart. De or ganisatie had de zaak in scène gezet omdat de rondemiss a la het tv-programma 'All you need is love' één van de renners mee uit eten wilde vragen. Visser was niet de gelukkige maar werd later op de avond wel met de miss in een etablissement gesignaleerd... Visser was met alleen builen de koers op dreef. In het afsluitende criterium reed hij aanvallend om zijn positie in het algemeen klassement te verbeteren. Met drieduizend trainingskilometers in de benen had Programma zondag 13 juni Deuce 19.00 Dankers/Mulder-Goslinga/ Zoetelief (dubbel) 20.00 Noorlander/Saal-Vlaar/ Verduyn (dubbel) De spelers wordt verzocht uitslagen en uitvallende wedstrijden door te geven aan de wedstrijdleiding. B-diploma: Nicky Feenslra, Carla van Wijn gaarden. Jesse Struik, Hoy Middelbos, Marieke Bakker, Hosanne Wuis, Rick van der Wal, Danique Witte, Eva Kuip. Marco Witte en Sara Eme C-dlploma: Elske van Raaphorst, Brian Bak ker, Stelan Drijver. Caroline Wetenkamp en Suzanne de Vnes Zwemvaardlgheid: Ramon Siemeling en Donny Noorlander (basis I). Glen Vonk (basis III), Ruda Ann Vledder (kunstzwemmen I). Gerben Polman (nostalgisch zwemmen), Tamara Barhorst (springen II). Folmer Jager en Ramona van der Vis (zwemmend redden II) en Mans Barhorst (balvaardigheid II). de Texelaar voldoende kracht om met de sterksten te wedijveren. Maar omdat nog diverse renners kans maakten op de gele trui, kreeg hij geen meter ruimte Uiteindelijk moest hij genoegen nemen met een verdienstelijke veertiende plaats. Niels Jimmink haalde het einde van het A-criterium niet. Hij fietste prima mee, maar verkoos de laatste boot te halen en verliet het parcours voor tijdig. In de B-poule lieten de 'jonkies' uit de Rab-ploeg zich niet onbetuigd. Ricardo de Graaf en Roel Bakker deden verschillende pogingen om uit de greep van het peloton te raken. Na vijftig ronden mondde ook deze race echter uit in een massasprint. Bakker kwam met een vijfde plaats dicht in de buurt van het podium. In de groep finishten verder Hans van Osch en Robert Jan Appel. Willem van Tatenhove raakte op achter stand, evenals Natascha van der Vis. De sportvrouw uit Oosterend was - ondanks het rugnummer 13 - wel de eerste dame die de Tour de Lasalle wist uit te rijden Een pres tatie die haar veel waardering en applaus opleverde. In het algemeen klassement eindigde ze als 77ste en hield ze zes mannen achter zich. Het scheelde weinig of pechvogel Otto Goénga, die wegens een bles sure met kon meefietsen en de Tour meemaakte als assistent van ploeg leider Simon Appel, had vrijdag de Er heeft zich voor de zwarte poes die eind mei in de spauwmuur van Bosma en Treffers in De Wever straat beklemd raakte, nog geen ei genaar gemeld bij Gretha Huisman van het dierenpension in Eierland, die de poes sindsdien onder haar hoede heeft genomen. Om het dier te bevrijden uit de benaderde posi tie heeft de firma Bosma een stuk uit de muur moeten wegbreken. Wie gesteld is op een kerngezonde poes van anderhalf jaar oud, kan deze komen afhalen bij Huisman (tel. 322 477). De maandwedstrijd van de Texelse Golfclub is zondag ge wonnen door Jan van Wijk. Met 73 slagen boekte hij na aftrek van zijn handicap het beste 'netto' resultaat. De jeugdige Van Wijk leverde zijn prestatie in de categorie 'maand- beker 1' voor golfers met een handi cap tussen 0 en 26,5 Zij speelden een strokeplay met verrekening van handicap. Stephan van Maldegem had eveneens 73 slagen nodig, maar omdat zijn handicap hoger was, werd hij als tweede geklasseerd. De derde prijs ging met 74 slagen netto naar Reynier de Graaff In de categorie 'maandbeker 2', voor golfers met een handicap 27-45 werd een wedstrijd om slablefordpunten laatste boot naar Texel niet gehaald. Per ongeluk was zijn auto op slot geraakt met de sleutel nog in het contact. Toen hij verwoed met een spaak aan het portier zat te morre len, kwam de politie langs. De agen ten dachten eerst dat ze met een autodief te maken hadden, maar boden vervolgens de helpende hand. Net op tijd werd het portier geopend en kon Goénga opgelucht huiswaarts keren. uitgevochten. Peter Beers sloeg ondanks hevige regenbuien 35 pun ten bij elkaar en werd winnaar. Margreet de Graaff en Rein Zandee behaalden 30 punten en werden tweede en derde. Van de 27 deelnemers werd het verst geslagen longest drive) door Marline Zandee en Menno Schuijl. Schuijl sloeg ook nog de bal het dichtst bij de vlag neary) en maakte ook nog een birdie (1 slag onder het gemid delde, onder par), net als Stephan van Maldegem Terwijl de gemeenteraad in meer derheid het fietsverkeer wenst te bevorderen, blijven wielrijders verplicht zich aan te passen aan het autoverkeer. Bijvoorbeeld op diverse kleine landweggetjes, waar fietsen volgens GroenLInks- fractievoorzitter Jaap Vlaming nauwelijks nog als recreatieve be zigheid kan worden beschouwd. GL vindt dat de gemeente het stre ven naar terugdringing van het auto verkeer maar eens waar moet ma ken. Vlaming vindt dat met name de Marsweg, die tijdens de aanleg van de rotonde als omleidingsroute in gebruik was. er flink van langs heeft gekregen 'Ondanks de 50 km-bord- jes ziet juist dit fraaie landweggetje er niet meer uit. Te weinig automo bilisten realiseren zich dat ook an dere weggebruikers rechten mogen ontlenen aan de verkeers(snel- heids)regels Waar 50 km/uur mag worden gereden, mag een voetgan ger er van uitgaan dat als een auto 100 meter verwijderd is, er meer dan zeven seconden zijn om de straat over te steken. Blijkt die auto 80 km/ uur te rijden, dan is die oversteek iets minder dan vijf tellen. En dat kan een kwestie van leven of dood zijn, re kent Vlaming voor. GL stelt tevreden vast dat van de wensen die het college zich bij het aantreden had gesteld, al een groot deel is vervuld. 'Dankzij de wind in de rug is dat in ruim een jaar gerea liseerd Dat het jaar politiek gezien weinig spraakmakend was, vindt Vlaming geen tekortkoming. 'Als dat wordt afgezet tegen de eerdere ja ren, waar juist de pers zo kritisch was over de raad die „vechtend over straat" ging, bevangt ons dat min stens met enige verbazing.' Balen kuilvoer omhuld met wit plastic zijn een doom In het oog van GroenUnksdat liever een groen omhulsel ziet (Foto Gerard Tmmerman) L. jg jaar geleden, reisde hij naar een |romd land. is niets voor hem gereserveerd. ij iaar later, zijn laatste reis, f gezeggen, naar een nu wel gereser- plaats, van rust - vrede en veiligheid. ■ons is heengegaan echtgenoot van Aagje Bakker Vader en grootvader. Broer, zwager en oom. /ede-oprichter van het bedrijf Mantje. iel, 14-6-1915 f Tasmanië, 18-5-1999 De Koog-Texel: Klaas Mantje A.C. Mantje-Bonne Arie Mantje Den Helder: Cornells J. Mantje G. Mantje-Spoelstra Sint-Maarten: Andreas A. Mantje f F.H.J. Mantje-Prince neven en nichten idt etenschap dat hij niet meer bij ons is, doet !l 1 Hij was een trouw en eerlijk mens. 'tl: P" gedachten gaan uit naar hen, die achter w n. Wij wensen Aagje en de kinderen, heel ski sterkte toe. Vf nensen, wil ik u, ook namens de kinderen, hartelijk ien voor het medeleven getoond bij het over- an mijn lieve man, vader en opa PIET DE GRAAF 'Jrjfoontjes, bloemen, kaarten, bezoekjes thuis, "Jcondoleance en crematie zijn voor ons een "leun geweest. Door de grote belangstelling is ons onmogelijk iedereen persoonlijk te be- n. i(|n te weten dat zo velen aan Piet hebben ,1. a"k gaat in het bijzonder uit naar de wijkver- de Fysio en dagbehandeling verpleeghuis Annie de Graaf-Dogger blijken van belangstelling en medeleven M'in o mochten ontvangen na het overlijden ■e moeder en oma FEYTJE TIMMER |wi| u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen ;dorp, juni 1999 [Weftaar het ja-woord op 18 juni 1999 po uur in het gemeentehuis van Delfzijl. "ligen U graag uit op onze receptie van '■19.30 uur in Restaurant 't Regthuys, Fromaweg 1 te Wirdum, [Gr.j f'es: Bemhardlaan 69, 1791 XC Den Burg. Dankbaar Dat zijn we over het afscheid van Fer, Zoveel mensen waren er Die hem de laatste eer hebben bewezen Meer dan 900 handtekeningen mochten we lezen Nu is Fer uit Schagen weer thuis Zijn urn staat jiaast die van onze Leendert, in ons huis Dat heel leeg en stil is zonder hem Wat missen we zijn liefde en zijn stem Maar bij al ons verdriet Vergeet u ons niet Familie, vrienden, buren en kennissen om ons heen Dan ben je toch eigenlijk niet alleen Daarom, onze dank voor de vele bloemen, kaarten en uw medeleven. Wat ons een heel dankbaar gevoel heeft gegeven. Janna en de kinderen Den Burg, juni 1999 Wij willen iedereen, familie, vrienden en bekenden, hartelijk bedanken die ons 50-jarig huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag heeft gemaakt. Ab en Rien v.d. Schans Hierbij willen wij familie, vrienden en bekenden, kortom iedereen die onze 50-jarig huwelijksdag tot een feest heeft gemaakt, mede namens de kinderen, hartelijk dankzeggen. Piet en Fokeltje Tromp Gasthuisstraat 43 Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter en zoon Liza Anna en Dion Alexander Liza en Dion zijn geboren op 1 juni 1999 om 21.11 uur en om 21.47 uur, wegen 2770 gram en 3075 gram. Sander Arendse en Linda Zijm Gijsbertje Louffhof 4 1382 MG Weesp 0294 - 411765 Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor de belangstelling, kaarten bloemen tijdens mijn verblijf in het Gemini-ziekenhuis en bij thuiskomst. F. van Hintum Brink 7 Heel hartverwarmend waren alle kaarten, bloemen en telefoontjes die ik heb ontvangen tij dens en na mijn verblijf in het ziekenhuis. Heel hartelijk bedankt Klaasje v.d. Kooi Wij zijn heel blij met de geboorte van Otis Benjamin Hin Zoon van Cees Hin en Briseïs Scheiner Broertje van Nilo Daniel Amsterdam, 6-6-'99 Hartelijk bedankt voor de belangstelling en hulp tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, ook namens mijn vrouw Frans Witte Warmoesstraat INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur cn woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ8,40 lot cn met 3 regels. Per regel meer: 2,80 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto ƒ25,- excl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. Voor bedrijven: IM-TEXEL AARTJE op aanvraag. Te huur gevraagd: 1 a 2 bunder grasland voor po ny's omg Den Burg/De Koog. Tel 06-22066470 T.k.amodem rood leren 2-zits bankje z.g.a.n., ƒ400,-. Tel. 06 53445379. T.k.: Oldsmobile V6. Tel. 314533. Centrale Antenne Installa ties. SCT, 311 777. Satellietinstallaties - Re paratie/verkoop - SCT, 311 777. Het kinderdagverblijft zoekt een enthousiaste inval- leidster m/v met gerichte MBO opl. Info Ria Visch 315958. OccasionRent: een 'ei gen' auto zonder uw spaar geld aan te spreken. Al vanaf ƒ195 p.mnd incl onderhoud. Garage Rente naar, Oosterend. Bollenpellers gevraagd v.a. 14 juni. Ook huisvrou wen v.h. welkom Frans Witte „de Bemes", Stuif weg 5. Tel. 318859. Salsa-paviljoen gesign eerde exemplaren te koop in Het Open Boek Te koop: Mitsubishi space wagon, 7 pers. 2,5 jaar oud, 45.000 km, techn. 100%, luxe uitvoering, aut., airconditioning, electr. be veiligd, trekhaak. Nieuwprijs 58.500,- nu ƒ37.500,-. Tel. 317143 Vredelust, Califor- mëweg 147. Gevraagd voor het sei zoen leuk meisje 15 -17 jr. Semke Delicatexel, tel 317717, b.g.g. 317794. De vogels van Texel nieuwe, volledig bijge werkte editie van onze ei gen vogelgids. Voor ƒ27,50 in Het Open Boek. Philips-dealer - Service Center Texel. 311 777 Grenen eettafel te koop, ƒ125,- Tel. 313521, na 18.00 uur. Het is opvallend hoe goed de mooie oude spulletjes van Hans van der Klift het in ieder interieur doen. Te koop: snel waarschip 7.13 m. onderhoud 100%, tel. 0222-313012. Te koop: Puch kleur geel/ paars, geheel opgeknapt, vr. prijs 650,-. G. Rikken- berg, tel. 317508. T.k.a computer 486, CD Rom met geluid. Tel. 318375. Waar bent u zondag middag om 15.00 uur? Natuurlijk bij de Worstelt- ent! Zondag 13 juni. "Brother Flower" 3 mans formatie met live-muziek van REM, The Band. Counting Crows e.d. De Worsteltent, Smitsweg 6, afslag 11. Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! Assu rantiekantoor Bremer, Oosterend, tel. 0222- 318221. Administratie, Adviezen Belastingzaken. Admini stratiekantoor Rood, De Dageraad 61, tel (0222) 319429 Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen. Verhuur bedrijf Bruining, Nikadel 60, De Koog, tel. (0222) 317333. Diverse maten kinderrijwielen Nieuwe bankstellen v.a. ƒ890,00. Wiersma meu belen, Wilhelminalaan 14, tel. 0222-315361/315099. Stihl kettingzagen, bos- maaiers, bladzuigers, betonzagen Stihl, de wereldmarktleider in motorgereedschap Bonne mechanisatie b.v., Eierland. tel. 311229. Honda bosmaaiers en trimmers 2- en 4- takt. vanaf 595,-. Duinker Motorservice, Oudeschild Baby geboren? Huur de ooievaar voor in de tuin, 2,50 per dag. Ook leuk als cadeau! Ooievaar Service, uitgeverij Lange- veld de Rooy, tel. 362600. Bollenpellers gevraagd v.a. 14 juni. Ook huisvrou wen v.h. welkom. Frans Witte „de Bemes", Stuif weg 5. Tel. 318859 Salsa-paviljoen gesign eerde exemplaren te koop in Het Open Boek Te koop: Mitsubishi space wagon, 7 pers 2,5 jaar oud, 45.000 km, techn. 100%, luxe uitvoering, aut., airconditioning, electr. be veiligd, trekhaak. Nieuwpnjs ƒ58.500,-nu ƒ37.500,-. Tel. 317143. Vredelust, Califor- niëweg 147. Gevraagd voor het sei zoen leuk meisje 15 -17 jr. Semke Delicatexel. tel. 317717, b.g.g. 317794. 1 uur Fotoservice Simon Smit Fotografie, Wever straat 73, Den Burg, tel. 314499. Gezocht: welke vrouw die 12 jr. geleden uit Zeeland naar Texel kwam en zater dag bij paviljoen Vliezicht ±13.30 uur naast mij, on geschoren man zat, wil mij bellen. 310378. Te huur mooi 3-kmr. ap partement voor perma nente bewoning. Inl. tel. 319722. Ou je roer recht, kotter- visserij vanaf 1960 voor ƒ49,90 in Het Open Boek. In- en verkoop alle merken personen- en bedrijfs auto's. Nieuw en gebruikt. ASC, Maricoweg 3, tel 315588. Hondensportver. DOS voor puppy-cursus, appèl, pakwerk, speuren, flyball en meer tel. 313735. Doe de gratis contactlens passing bij Winnubst Op tiek tel. 310676. Je leukste verjaardag vier je bij „de Mient" Funfarm: entrée Funfarm, midgetgolf, versierde tafel met verrassing, fris en pa tat, poffertjes of pannen koek voor ƒ11,- pp. Nieuwe attractie super- skelterbaan. Rommelpot 11, Den Hoorn, tel 319296. Strandpaviljoen Westers lag, Paal 15, is iedere dag geopend. Autospuiten1 Autospuiterij Betsema. Kapsalon Salique geo pend van di. t/m za. op af spraak. Tel. 0222-316711. MTA Administraties. Boekhouding en belas tingaangifte. Tel. 329023. Honda-motormaaiers al vanaf 695,- Duinker Motorservice Oudeschild. Barbers Dames en Heeren Kapsalon, tel 322616. Houtbouw „It Paradyske" B.V., Noordbergum Frl. Voor sierlijke autogarages, tuinhuisjes, schuren, paardenboxen, loodsen, enz. Gemaakt uit 32 mm gg vuren geïmpregneerd ra bat. Alle maten mogelijk, rechtstreeks vanaf de fa briek. Info en folders 0511 - 474655, fax 0511-475711. Is uw leren jas aan nieuwe voenng of zakken toe? Wij worden van dit werk nooit moe Schoenmakerij Sleutelservice Van Osch, Weverstraat 88, Den Burg, tel. 313901. Ook voor antiroestbehan- deling. Autospuiterij Betsema. Op zoek naar een compu ter, kom eens kijken in onze showroom. TC A Oosterend 318489. Nieuw de huiscollectie van Winnubst Optiek. Bij aanschaf complete bril 2e bril gratis, vraag naar de voorwaarden Autospuiterij Betsema voor al uw autoschade Pizza Mondo. Afhalen en bezorgen: tel. 315990 Wo t/m zo. tot 20.00 uur. Gratis bezorgen in Den Bura. Gevraagd huishoudelijke hulp voor de vrijdag en/of zaterdag. Tel. 317134 T.k.: stacar. 7,5 x 3 mtr. sanitairhuisje met wc, douche, wastafel met meu bel, warmwater (geiser). Le vering vrij. Te bezichtigen Sluftervallei S54. Vraag prijs ƒ3 500. Tel. (mobiel): 0049 172 2906318. Tel./ fax: 0049 2330 13960. A.s. zondag kofferbak- markt bij Calluna van 11.00 tot 15.00 uur. Leuke foto, tekst, tekening of kaart? Wij bedrukken alle soorten textiel. Bijv.T- shirts, jeans, sweaters, slabbetjes, en schorten. Zowel op witte als ge kleurde textiel. Zelf mee brengen van textiel is mo gelijk Klaar terwijl u wacht. Full-color of zwart/wit. Ook kunnen wij een puzzel van een foto maken. Snel naar kantoorvakhandel Lange- veld en de Rooy. Haarstudio Binnenburg werkt elke donderdag op afspraak. Tel. 315224 Cocky's Kapsalon is maandags gesloten. Ver der kunt u 5 dagen zonder afspraak terecht De Koog, tel. 317575. Bollenpellers gevraagd v.a. 14 juni. Ook huisvrou wen v.h. welkom Frans Witte „de Bemes". Stuif weg 5. Tel. 318859. Eindelijk weer Toneel in Den Burg! Comedia de la NIOZ en leraren OSG Den Helder. Zondag 27 juni, Question Plaza, De Linde boom. Aanvang 20.30 uur. Kaarten ƒ10,- Tel. (na 18 uur) 314394 of 312749 en aan de zaal Rood/witte poes aan ko men lopen op Potvis, 't Horntje Eigenaar? Bel: 319407. Wij repareren alle merken KTV, video, radio, cd, sa telliet, camera etc. Ser vice Center Texel, 311 777. Een glaasje gaat er altijd wel in. Hans van der Klift heeft weer de hand weten te leggen op een mooie collectie borrelglaasjes. Cocky's Kapsalon is maandags gesloten Ver der kunt u 5 dagen zonder afspraak terecht. De Koog, tel 317575 TCA: Inkt voor de Epson Stylus printer serie Nu voor 30 gulden!!!!!!!!!! Bel. TCA Oosterend 318489 Honda gazonmaaiers, zo gestart, zo gemaaid. Keuze uit 33 stuks, prijzen v.a. ƒ385,- Duinker Motorservice Oudeschild. Rottweilerpups; stamb. kindvr. tev. Bernersen- nenpups, Pr. Utr., 033 - 2982617. Deze week - Nomad rug zakken van ƒ89,95 voor 59,95 Marten Classics, Weverstraat 32. Strandpaviljoen Paal 9 alle dagen geopend. TCA: PC's, netwerken, printers, software, eigen lijk alles BekTCA Ooster end 318489 Verkoop van gebruikte bromfietsen. Bruining, De Koog, (0222) 317333. Speelgoed voor een rede lijke pnjs Ook voor klom pen en laarzen. Speel goedhuis Oosterend, tel. 318313 Autospuiterij Betsema voor belettenng en logo's. Wat heeft een Honda Scooter u te bieden: flit sende modellen (bij ons heeft u de keus uit 10 stuks), betrouwbaarheid, uitstekende rij-eigen- schappen en prijs/kwaliteit verhouding. Kom langs en maak een proefrit. Duinker Motorservice, Oude schild, tel. 313831. Texeler dekbed staat ga rant voor kwaliteit, maar soms hebben wij een dek bed of onderdeken met een naaifoutje of vlekje. Doe uw voordeel met 30% korting. De Vang 35, Oudeschild, tel. (0222) 363000. Haardhout, gemengd: eik, iep, beuk, es, etc. Handels onderneming Eelke Kloos terman, tel. 0517-579592. Wilco accu's voor auto's, trekkers en motoren. Ga rage Kievit, Jonkerstraat. Voor uitlaten, accu's, ban den en APK Garage Kie vit, Jonkerstraat 4, tel. 312525. Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommelrem en 3 versn., zeer gunstig geprijsd. Verhuurbedrijf Kikkert, Badweg 19, De Koog, telefoon 0222 - 317215. T.k.: Honda NTV650 toer- motor, bj 7-'96,20.000 km; als nieuw, inruil mogelijk. Duinker Motorservice, Oudeschild. Interieur al een andere kleur' Autospuiterij Betsema. Adidas - windjacks 116 - 188 v.a. 59,95. Marten Classics. Weverstraat 32. Mavenck - Spijkerbroeken ƒ59,95, 2 voor ƒ100,- Marten Classics, Wever straat 32. Aardbeien! Ze zijn er weer De zelfpluktuin ma. t/m za. 9.30/17.30 uur. Gevraagd: hulp in de huishouding, 1 ochtend p/week, in de Koog. Tel 317455. Hotel - Bar - Bistro Terras Voorgerecht: ■Cr Salade du cheff zomersalade met gerookte kip en gegrilde bacon geserveerd met een frisse dressing Soep: Lichtgebonden kerrysoep Hoofdgerecht, keuze uit: it Duet van osse- haas en lamsfilet een verrassende combinatie geser veerd met een peper-roomsaus of Schol gevuld met Duxelles schol in folie gevuld met een kruidenmousse Uitgebreid garnituur Dessert ir Charlotte Royal bisquitrol gevuld met vanille-ijs begeleid met slagroom 49,50 p.p. Keuken dagelijks geopend. Herenstraat 12, Den Hoorn, Tel. 0222-319228 De bemanning

Texelsche Courant | 1999 | | pagina 3