I Muzikale folklore trekt veel publiek ennissers maken de balans op TEXELSE J couRANT Karate-spelers geslaagd at ik zeggen wou. BedryyigM Officiële opening en open dag bij Texelse brouwerij Plattelands vernieuwing rJexelaartjes WEEKMENU e deelnemers aan de voorjaars- inde van de eilandcompetitie inms speelden deze week hun aisle wedstrijden. Dat gebeurde in sn drietal poules In aantal emeten was de afgelopen maan- en sprake van een dieptepunt. Dat 'ond in contrast met het enthou- asme waarmee de tennissers hun edstri|den speelden Dat geeft de •ganrsatie enige hoop dat de jelname komend najaar beter zal jp Liefhebbers kunnen zich )geven bij Robbert van den Bent of oetof Mulder VRIJDAG 9 JULI 1999 islagen jai-Verduyn 1-1. vdBent/Schraag-Saal/ ,nd 0-2, Saal/Land-Enwich/Bakker 2-0 ;oflander/Saal-vKoppen/vdWetering 1 -1 ^teliel-Saal 0-2 Noorlander/Saal-Vlaar/ iftiuyn 2-0; Saal-vdWetenng 0-2, uslmga'Zoetelief-Vlaar/Verduyn 2-0. yj ndstanden (bij gelijk aantal punten gaf stand in de onderlinge wedstrijden de Dorslag) jute A 1 Saai/Land (18): 2vdBenl/ flraag (10); 3 PenningsA/Verkman (6); Eiwch/Bakker (2) wie B: 1 vdBurgh/Terenstra (13), 2.Mul- tfVBenthum (9), 3.Witte/Witte (7). 4 Rutten/ emlsen (7). wie C 1 vKoppen/vd Wetering (17), OankersMulder (12) 3 Noorlander/ j3l(11), 4 Goslinga/Zoetelief (11), 5 Vlaar/ srduyn (9) iven karate-beoefenaars slaag- in zaterdag voor een hogere ju-graad. Onder toeziend oog m een groot aantal toeschou- ers ontvingen zij van Rogier ood hun certificaat en de hierbij orende band. itige theorievragen gingen aan het urnen vooraf. De deelnemers oesten aantonen dat zij de gang- ire Japanse termen beheersten kandidaten moesten tijdens de isisoefeningen verschillende com- naties van weringen, stoten, trap en slagen laten zien. De ge- jrfe kandidaten zijn. Ramon De tweede folkloremarkt van deze zomer stond woensdag in het teken van de muziek. Op acht verschil lende locaties in hartje Den Burg brachten muzikanten van diverse pluimage een gevarieerd programma ten gehore. Op de foto vermaken Marije Schoo, Rikus Kloosterhuis en Jaap Dros het publiek op de Stenen plaats. Het aarzelende begin met weinig toeschouwers onder een be wolkte hemel werd 's middags ruim schoots goedgemaakt toen de zon volop scheen en het publiek mas saal toestroomde Noorlander - 4e kyu (blauwe band), Michael Noorlander - 5e kyu (groene band), Rick Dijker en Thijs Keijzer - 6e kyu (oranje band), Eduard Terps tra en Rutger Oosterhuis - 7e kyu (gele band) en Timo Terpstra - 8e kyu (witte band). Volgende week gaat de afdeling ka rate naar Alkmaar, om daar samen met karateveremging Funakoshi te trainen onder leiding van Johan Doesburg (vierde Dan Shotokan) Na de zomervakantie vinden de lessen plaats in de nieuwe aanbouw van sporthal Ons Genoegen. De in mei doorgestarte Texelse Bierbrouwerij wordt op 16 juli om 16.30 uur officieel geopend. Op 19 juli zijn horeca-ondernemers, slijterijen en refarVorganisaties van 17.00 tot 20.00 uur van harte welkom in de oude melkfabriek aan de Schilderweg, waar een open dag wordt gehouden. Inmiddels zijn Texels Witbier, Texels Goud (pils) en Texels Amber leverbaar Hef Amber wordt ook on der de bekende naam Skuumkoppe verkocht, maar bevat wel één pro cent minder alcohol dan zijn voorgan ger. Binnenkort komen nieuwe 4- packs en geschenkdozen met biertjes en een fraai glas op de markt In september komt het zwaar dere Texels Tripel/Licht van Troost weer beschikbaar Voor de marketing en verkoop is de Naar aanleiding van de aanvraag voor de bouwvergunning van onze agrarische bedrijfswoning hebben onze buren P Wijnand, M. van der Wal en de fam. Annyas ongeveer alles aangeklaagd wat ze konden bedenken om onze plannen te dwarsbomen. In alles hebben ze ongelijk gekregen, behalve in de klacht dat wij detailhandel en horeca- activiteiten zouden bedrijven. Nu is gebleken dat de gemeente Texel voor agrarische bedrijven op dit ge bied geen beleid heeft Dat is ook nooit nodig geweest, omdat er nooit eerder klachten zijn geweest. Onze detailhandel bestond uit de verkoop van zelfgemaakte cemen ten rabarberschalen. Dit zou geen eigen product zijn (waarschijnlijk wordt bedoeld niet zelf agrarisch geteeld) en dus mogen we ze met meer verkopen. Onze horeca-activiteiten zijn de ver koop van zelfgemaakte limonade siroop, vruchtenthee en koffie. Het gelegenheid geven tot het nuttigen daarvan is voor agrariërs verboden (er staat immers in het bestem mingsplan niet dat het is toegestaan, dus wordt dat door de gemeente vertaald naar.een verbod), hoe be scheiden van schaal ook. Op ons bedrijf zijn deze activiteiten verboden op straffe van een dwang- bierbrouwerij een samenwerkings verband aangegaan met groothan del Hordifood. Hordifood neemt de commerciële en logistieke zaken voor zijn rekening. De bierbrouwerij verzorgt de promotionele ondersteu ning in de vorm van raamstickers, bierviltjes, advertenties en derge lijke. EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF som van 250,- per dag tot een maximum van ƒ40.000,- per jaar Op onze vraag waarom op andere bedrijven nog nooit eerder is ingegre pen, kregen wij als antwoord dat daar nog nooit officieel een klacht tegen was ingediend Wij werden min of meer uitgenodigd die klachten in te dienen, omdat nu sprake is van grote rechtsongelijkheid. Wij voelen hier echter niets voor. omdat wij - en velen met ons - van mening zijn dat alle bedrijven die met deze problemetiek te maken hebben juist heel belangrijk zijn voor de agrari sche uitstraling die een plattelands gemeente als Texel moet hebben, wil zij in de toekomst toeristen blijven trekken. Het wordt nu voor de gemeente wel de hoogste tijd beleid te maken, zodat we met zijn allen weten waar we aan toe zijn. De situatie is nu zo dat een agrarisch bedrijf alleen ge wassen mag telen en vee mag ver zorgen en alleen die producten mag verkopen. Moeten we dan echt terug naar bulkbedrijven die de deur geslo ten houden voor de toeristen? Graag willen we meer duidelijkheid over wat is toegestaan. Is het toegestaan om: - entree te heffen voor een be zoek aan een agrarisch bedrijf; - het geven van betaalde rondleidingen. - het organiseren van kinderfeestjes; - het geven van creatieve workshops inclusief consumptie? Al deze acti viteiten zijn in strijd met het bestem mingsplan als het louter en alleen om het telen van gewassen of het houden van vee moet gaan. Nu volgt een greep uit de potentiële klachten die wij zouden kunnen in dienen, omdat ze in strijd zijn met het bestemmingsplan. - Sint Donatus. horeca-activiteiten (alle artikelen die niet van koemelk zijn gemaakt, dus ook veel waddenproducten); - De Noordkroon: detailhandel (klom pen, speelgoed-trekkertjes, enz.) en horeca-activiteiten (of plannen daar voor, enige duidelijkheid over de mogelijkheden zou wellicht goed van pas komen); - Wezenspyk detailhandel (kaas schaven, klompen); - Kees Keijzer: detailhandel (zelf gemaakte ansichtkaarten); - Bert Keyser: horeca (de onlangs gehouden asperge-proefdag), - Jan Plezier: horeca (koffie en koek onderweg); - Eureka officieel nog steeds een agrarisch bedrijf, houdt zich alleen bezig met detailhandel en horeca. Al deze bedrijvigheid juichen wij van harte toe, het zijn allemaal onderne mers die hun kop boven het maai veld uit durven steken. Is de ge meente er dan echt op uit om al deze koppen af te maaien door een anti- toeristisch beleid te voeren - zoals nu gebeurt? Verder zijn er nog diverse particuliere initiatieven, zoals bijvorrbeeld het bezichtigen van tuinen (met thee en taart), kortom horeca; de verkoop van rabarberbladen vanuit huizen met alleen woonbestemming, of de verkoop van schapenvoerbakken allemaal detailhandel Ook de bier- brouwerij-proeflokaal voor bier. Is het dit bedrijf toegestaan te draaien als een volwaardig horecabedrijf en barbecuefeesten te organiseren voor groepen? En EcoMare - is daar al les officieel geregeld wat horeca- en detailhandel-activiteiten betreft? En dezelfde vraag kunnen we stellen bij het Juttersmuseum in Oudeschild. Ze doen het, maar mag het eigenlijk ook? Of is daar nog nooit over na gedacht omdat er nooit een klacht is ingediend7 Het lijkt allemaal misschien wat muggezifterig. maar als dit alles of ficieel wordt aangeklaagd, is het waarschijnlijk allemaal verboden. Als de gemeente in deze tenminste con sequent is met haar anti-toeristische beleid Hopelijk begint er een balle tje in de goede richting te rollen en kan Texel straks ook zeggen mee te doen aan plattelandsvernieuwing, om zo mee te werken aan een ge varieerd aanbod aan vermaak- smogelijkheden die nuttig, leerzaam en interssant zijn. En waar steeds meer vraag naar is: agrotoerisme. Deze zaak lijkt ons zo belangrijk dat ze niet kan wachten op het volgende bestemmingsplan, dat duurt waar schijnlijk nog tientallen jaren. Willem en Trudy Boersen, 'de Zelfpluktuin', Oudeschild „Door Zijn licht zien wij het Licht". Door de Heere thuisgehaald ons aller tante Aaltje Vermeulen n de leeftijd van 92 jaar. Jans en Cees Klaas en Jannet t en Berber Elleko t en Irene Tineke en Kees Jannie en Co Elko Biem Ans en Jan Kees en Janneke Rein en Janny Jan en Hendriek t en Johanna Jacob en Nanda Aly Tineke en Wim Hennie en Kees Elko en Nel Den Burg, 3 juli 1999 Huize „Gollards? De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op de Nederlands Hervormde begraafplaats te Oosterend. Correspondentieadres: familie E. Vermeulen, Slotskolk 6, 1794 BG Oosterend. Donderdag 15 juli 1999 zijn wij 50 jaar getrouwd 3 willen dit feest vieren met kinderen, klein- en 'hterkleinkinderen, familie en vrienden in dorps- Wis De Bijenkorf te Oosterend. ,A Clangs wil komen, is welkom van 15.30 tot 17.00 Nr. tëfmrdwester 23 '91HD Den Burg Philip en Ina Stark kt is stil geworden aan de Rozendijk, sinds het blijden van onze dierbare RIEN DEN BOER kt afgelopen jaar hebben wij veel liefde en harte- jkheid van heel veel mensen mogen ontvangen. Dat 0fons kracht de ziekte van Rien met elkaar te dra- e" Na zijn overlijden heeft u ons ook weer niet ■Tgeten. We zijn gedragen door uw hartelijkheid in ,neven, kaarten, bloemen of in persoonlijk contact to heeft ons goedgedaan, hiervoor onze hartelijke tik' Dudy den Boer-Boon Maarten-Jeroen en Astnd Sebastiaan •Aldubo" found ijk 37 PD Den Burg ledereen die onze trouwdag op 25 juni tot een on vergetelijke dag heeft gemaakt, hartelijk bedankt! Rob Christa Slik Voor al uw blijken van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van WIM BULDER zeggen wij u hartelijk dank. Ria en Co Moens Bini en Jo Oosterveer Lieve familie, vrienden en bekenden, Hartelijk dank voor jullie meeleven, in welke vorm dan ook, in de voor ons zo moeilijke en zorgvolle tijd Het was voor ons een grote steun. Familie M Heerschap Oosterend Hoera Heel blij zijn wij met de geboorte van onze dochter Rianne Marita Rianne Zij is geboren op 4 juli 1999 en weegt 2700 gram. Johan en Willy Moens-Venema Dijkweg 141 1619 HJ Andijk Tel 0228-597063 Geboren Gijs 7 juli 1999 Broer van Sem en Stijn Zoon van Lize en Arco Eelman Schorrenweg 12 1794 HG Oosterend Voor bezoek graag bellen. 0222-318491 Wij zijn reuze blij met de geboorte van onze zoon en broertje Guus Robert 7 juli 1999 Robert Lakeman Sjoerdtje Boomsma Marissja Willem Kikkertstraat 83 1795 AC De Cocksdorp Tel. 0222 - 316545 Geboren, 5 juli 1999 Tawa Siwini Schilling Isabel, Raymond Dali Klaverweide 25 1688 BA Nibbixwoud Hartelijk dank voor de vele kaarten en bloemen in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Grandioos! Corrie Kuip-Bakker Oudeschild INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ8,40 tot en met 3 regels. Per regel meer: 2,80 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto 25,- excl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. Voor bedrijven: 1M-TEXEL AARTJE oP aanvraag. De nieuwe CD van De Kast is nu uit! Alle andere CD's van deze groep tijde lijk in prijs verlaagd! Nauta CD. Nu ook Schuttevaar, Helderse krant, Telegraaf bij Voordeelland Oude schild. T.k. voor autocross: Porsche 924 wedstrijd- klaar voor standaardklasse en Volvo 245 2.3 16V en mountainbike Giant Granite 20 inch. met licht, z.g.a.n. Marco Witte, tel. 313044 Ik ben een man van 53 jaar en woon in G.V.T de Spil te Strijen. Ik zoek een lieve vrouw in dezelfde leeftijd om samen mee door het leven te gaan Ik ben hervormd, kerkelijk meelevend. Graag ga ik rijden in mijn bromauto en het lijkt me leuk om samen met jou uitstapjes te ma ken. Ik rook graag een sigaartje en houdt van ge zelligheid. Wil je verder met mij kennismaken? Graag je brief onder num mer 1783 aan bur Tex. Crt., Spinbaan 6 T.k. gevr.: tekentafel. Tel 310381 T.k.: BMW R100/7 B.j 1978, kleur zwart, in prima staat van onderhoud, vaste prijs 6000.-. Tel. 316450 Meubelst. „De Singel" is met vakantie van 9 juli t/m 9 aug. Illustrator, striptek en vr.&2 k zkt, perm.woonruimte te huur op Texel. Tel fax 023-5318396. Te koop 1000 gaas- bakken. Bakker Astrid bv. 0222-317626. TAG-Computers De Waal Alles voor de computer en bijna alles op voorraad en dus snel leverbaar. Tel: 310757. Steakhouse El Toro Argentino specialist. Nikadel 47 De Koog Re serveren; tel. 317222. Ook afhalen. Maleisië een fantastisch vakantieland met vele ge zichten Prachtige stran den, interessante cultuur, overweldigende natuur en fauna, voortreffelijke duik- mogelijkheden. Wij ken nen het. Kom langs voor info. Reisburo Texel Hol land International. Beter in Service. Aan de galgen luiden de klokdames... Wilco accu's voor auto's, trekkers en motoren. Ga rage Kievit, Jonkerstraat. Voor uitlaten, accu's, ban den en APK Garage Kie vit, Jonkerstraat 4, tel 312525. Met dank aan de heilige Clara voor het halen v.h examen B K Te koop E-pony, vos- merrie 11 jr. verkeersmak of goed en braaf karakter, ledeaal recreatiepaard. ook voor aangespannen rijden. Tel. 313997. Voor al uw klussen groot of klein moet u bij Timmer onderhoudsbedrijf R. Bousma zijn Tel. 310933 of 06 22507426. Te koop Maserati bi- turbo. Bijzondere en snelle auto Motor 100% Dealer gereviseerd. Incl. radio/ cass., airco, or. klokje, electr ramen. Prijs n.o.t.k tel 06-50645064. Ook voor antiroestbehan- deling Autospuiterij Betsema. Wat heeft een Honda Scooter u te bieden flit sende modellen (bij ons heeft u de keus uit 10 stuks), betrouwbaarheid, uitstekende rij-eigen- schappen en prijs/kwaliteit verhouding Kom langs en maak een proefrit Duinker Motorservice, Oude schild, tel 313831 Texeler dekbed staat ga rant voor kwaliteit, maar soms hebben wij een dek bed of onderdeken met een naaifoutje of vlekje. Doe uw voordeel met 30% korting. De Vang 35, Oudeschild, tel. (0222) 363000. Honda-motormaaiers al vanaf 695,- Duinker Motorservice Oudeschild. Barbers Dames en Heeren Kapsalon, tel. 322616. Houtbouw „It Paradyske" B.V., Noordbergum Frl. Voor sierlijke autogarages, tuinhuisjes, schuren, paardenboxen, loodsen, enz. Gemaakt uit 32 mm gg vuren geïmpregneerd ra bat. Alle maten mogelijk, rechtstreeks vanaf de fa briek. Info en folders 0511 - 474655. fax 0511-475711 Is uw leren jas aan nieuwe voering of zakken toe7 Wij worden van dit werk nooit moe Schoenmakerij Sleutelservice Van Osch, Weverstraat 88 Den Burg, tel 313901. 1 uur Fotoservice. Simon Smit Fotografie, Wever straat 73. Den Burg, tel. 314499 Interieur al een andere kleur' Autospuiterij Betsema. Prikkebeen maakt ken nis met pluimvoetbij... Liesbeth Roeper Uit vaartverzorging, tel. 310952, dag en nacht be reikbaar. Zeepieren, spiering, worm en, maden en verschil lende soorten lokvoer. groot assortiment hengels port artikelen. Voordeel- land Oudeschild. Geheimen blijven zelden lang bewaard. Het geheim van het originele cadeau vindt u gewoon in de win kel van Hans van der Klift. Autospuiterij Betsema voor al uw autoschade. T.k Suzuki 600 DR in prima staat, ideale motor, woon-werk, zien=kopen, vr.pr. ƒ3750,- Tel. 317288 (werk)/tel. 318045 (na 20.30) Kerstcruises, de brochure van Zeetours is uit met een fantastisch aanbod in en rond de Carribean. Kom langs voor info bij Reisburo Texel Holland International. Beter In Ser- TAG-Computers De Waal. Voor al uw repara ties. Snel en met duur. TAG goedkoopst op Texel. Tel. 310757. Waar bent u zondag middag om 15.00 uur? Natuurlijk bij De Worstel- tent' Zondag 11 juli a.s.: Frans Hopman, eigen tijdse popmuziek, solo, gi taar en zang. Texelse Am sterdammer De Worstel- tent, Smitsweg 6, afslag 11. Raddraaiers door... draaien Lees de nieuwe Ster Videotheekfolder! Deze week Huis aan Huis ver spreid. Nauta CD. Te koop. mooie Sheltie pups met stamboom en volgens de regels van de Ned. Sheltie ver. gefokt. Inl Stella Dekker, tel 311411. Bezoek de Indoorkarting De Koog Razendsnelle karts, digitale tijd waarneming en pitsbar met uitzicht op circuit. Tevens 2 squashbanen en pool biljart. Dagelijks geopend, heerlijk koele hal. 3270Q0. Amerglass 32 OK, Open kajuit. 2x 130-pk Volvo Turbo D Snel, zeewaar dig in perfecte staat en met veel extra's. Een prima schip dat op Texel hoort te blijven' Vr.pr. 79.500,-. J. Nauta. tel 314184, 's avonds 318398. Ongelooflijk veel klassieke aanbiedingen Kom snuf felen bij Nauta CD. Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommelrem en 3 versn.. zeer gunstig geprijsd Verhuurbedrijf Kikkert, Badweg 19, De Koog. telefoon 0222 - 317215. Autospuiten! Autospuiterij Betsema. T.k Honda NTV650 toer- motor, bj 7-'96, 20.000 km; als nieuw, inruil mogelijk. Duinker Motorservice. Oudeschild Sommeltjes doen het ook... Ongelooflijk veel klassieke aanbiedingen Kom snuf felen bij Nauta CD. Lees de nieuwe Ster Videotheekfolder! Deze week Huis aan Huis ver spreid. Nauta CD TAG-Computers De Waal Super Scanner A4 9600dpi 119,-. TAG goedkoopste op Texel. Tel. 310757 Cowboy-restaurant voor de 1e keer op Texel Ge zellig en romantisch, hout- gril, topkwaliteit. Nikadel 47, De Koog. Tel. 317222 Gezichtsbruiners elders 89,- bij ons 69.-. Voordeelland Oude schild. New York 582.- retour. Een van de 15.000 Super voordelige vliegtarieven van Reisburo Texel Hol land International. Beter in Service. T.K.: zéér zuinig Peugeotje 205 accent bj '89, wit. APK 3-2000, 4250,- Not an oldy, but a goody! bel 318045 Sommige winkels zijn zo verleidelijk dat je er terug blijft komen. De winkel van Hans van der Klift draait op vaste klanten. (Maar nieuwe klanten zijn na tuurlijk ook welkom Zou u graag een tweede hands auto kopen maar uw spaargeld laat het niet toe? OccasionRent: al vanaf 195 p.mnd (incl. onderhoud) toch een 'ei gen' auto voor de deur. Garage Rentenaar. Oosterend Te koop: 85 gewassen grindtegels als nieuw, 60x40 cm Te bevragen. Sluftervallei, De Cocksdorp S69 of S72 Turkije, volop mogelijkhe den voor haarscherpe prij zen Kom langs voor info bij Reisburo Texel Hol land International. Beter in Service. Haardhout, gemengd: eik, iep, beuk. es, etc. Handels onderneming Eelke Kloos terman, tel. 0517-579592. Pizza Mondo. Afhalen en bezorgen: tel 315990 Wo. t/m zo. tot 20.00 uur Gratis bezorgen in Den Burg. Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! Assu rantiekantoor Bremer, Oosterend. tel. 0222- 318221 Administratie, Adviezen Belastingzaken. Admini stratiekantoor Rood, De Dageraad 61. tel. (0222) 319429. Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen Verhuur bedrijf Bruining, Nikadel 60. De Koog, tel. (0222) 317333 Diverse maten kinderrijwielen. Nieuwe bankstellen v.a. 890,00 Wiersma meu belen, Wilhelminalaan 14, tel. 0222-315361/315099. Stihl kettingzagen, bos- maaiers. bladzuigers, betonzagen. Stihl. de wereldmarktleider in motorgereedschap. Bonne mechanisatie b.v.. Eierland. tel 311229 Honda bosmaaiers en trimmers 2- en 4- takt. vanaf 595,- Duinker Motorservice, Oudeschild. Autospuiterij Betsema voor belettering en logo's. Kapsalon Salique geo pend van di. t/m za. op af spraak Tel. 0222-316711. Bij aankoop van een bril en glazen van de huis collectie krijgt u een zon nebril op sterkte gratis! (Vraag naar de voorwaar den.) Winnubst Optiek. Strandpaviljoen Paal 9 alle dagen geopend. TCA: PC's, netwerken, printers, software, eigen lijk alles Bel:TCA Ooster end 318489 Verkoop van gebruikte bromfietsen Bruinmg, De Koog, (0222) 317333 Speelgoed voor een rede lijke pnjs Ook voor klom pen en laarzen Speel- goedhuis Oosterend, tel. 318313. Trimsalon Pet s Place Texel voor zorgzame en vakkundige behandeling van uw hond en/of kat. Parkstraat 24. Den Burg. tel. 312206. Barokke klanken dalen neer op rendierjagers,.. De zolder is weer open bij Boetiek 22. MTA Administraties. Boekhouding en belas tingaangifte. Tel. 329023. In-line skate verhuur, alle maten. Mantje Sport. Opruiming,kinderkleding. Marten Classics. Wever straat 32. De bliksem wijst de Hoge Berg aan... Hotel - Bar - Bistro Terras Voorgerecht: G Lauwwarme salade van roer gebakken kreef tenstaarten, appel en gember, ver gezeld van een zoetzure dressing Tussengerecht: G Ossestaartsoep Hoofdgerecht, keuze uit: G Trio van gestoof de vissoorten vergezeld van vis- jus met een rijk bouquet of G Entrecöte Bonne Femme, entrecóte van de grill met een garnituur van gebakken prei, wortel, lenteui, spek en champig nons Uitgebreid garnituur Dessert: G Aardbeien sabayon met vanille-ijs 49,50 p.p. Keuken dagelijks geopend. Herenstraat 12, Den Hoorn, Tel. 0222-319228 De bemanning

Texelsche Courant | 1999 | | pagina 3