Windmolens in polders niet op de Razende Bol Kunstige salto's sieren slotdag iw« ikwoui Geknip$<T Geknipt Sport TEXELSE™ COURANT Geslaagd Duidelijke taal college: Kankerbestrijding Hinder jetski's op Razende Bol TEXELSE J COURANT De 'Tachtig' Marleen en Matthijs Collecte Disco in Calluna Eilandcompetitie volleybal BEZORGERS Gedachten Stuk in studie pamilieberichten "Jexelaartjes VRIJDAG 24 SEPTEMBER 1999 Het college wil niet meewerken i de plaatsing van windturbines 0p de Razende Bol. Een verzoek >an Wind Constructors Internatio nal/Ballast Nedam om 21 tot 63 turbines op de zandplaat te mogen jouwen, zal worden afgewezen. Wel heeft het college de provincie laten weten de bouw van maximaal jen windmolens op het Texelse vasteland toe te juichen, waarbij b en w denken aan de polders Eijerland en Prins Hendrik. gallast Nedam is niet de eerste die mdmolens op de Razende Bol Noorderhaaks) wil plaatsen en ook ruet het eerste bedrijf dat een nega- ieve reactie van het college ontvangt. )e zandplaat prijkt in de top tien van meest rendabele windenergielocaties an Nederland. Ballast Nedam zegt iat de vogels, zeehonden en ecreanten nauwelijks hinder zullen vidervinden van de 21 turbines die ia onderneming op de Razende Bol m de 42 die zij er vlakbij in zee wil touwen. Het college denkt daar an jers over en acht de plaatsing van mdmolens in strijd met het gel- jende beleid en de functies natuur en ioordzee die Noorderhaaks in het jemeentelijke bestemmingsplan '/addengebied is toebedeeld. )mdat het bedrijf ook in de slag is net het ministerie van Landbouw, te jaarlijkse collecte van de Neder- ndse Kankerbestrijding/Koningin lïlhelmina Fonds heeft op Texel 21.475.15 opgebracht. Flet geld lordt besteed aan projecten op het ■rein van wetenschappelijk onder- oek. patientenbegeleiding en voor- chting. 1 te hinder die deze zomer op de azende Bol is veroorzaakt door oorbijracende jetski's en speed- oten zal aan de orde komen tij- ens het driehoeksoverleg tussen burgemeesters van de regio, ititie en politie, zo heeft burge- fiester Joke Geldorp laten weten B/ragen van Texels Belang en de rVD. '«burgemeester heeft deze zomer reerdere klachten ontvangen van "nelaars die op de zandplaat Kreëerden en ernstige overlast on- fervonden van de almaar heen en seer razende watervoertuigen. Gel- orp heeft de waterpolitie verzocht actie te ondernemen, maar weet nog iet wat daarvan het resultaat was. ie veroorzakers van de herrie zijn oornamelijk afkomstig uit Den Hei fer. Zij varen naar de Razende Bol wdat de gemeente Den Helder be- r/affend optreedt tegen het gebruik •an deze apparaten voor haar kust. Het stiltegebied de Razende Bol toort bij de gemeente Texel. Het pro- üeem voor de gemeente bij de hand- laving is dat overtreders pas bekeurd tonnen worden zodra zij aan land tomen en de overlast niet verder dan ten kilometer op zee moet hebben t'batsgevonden. Ook bij De Cocksdorp en Paal 12 hebben jet- iki's voor overlast gezorgd. Natuurbeheer en Visserij (LNV), zal het college zijn standpunt ook aan LNV kenbaar maken. Verder zal het verzoek in de overleggroep voor Noorderhaaks - waarin onder meer LNV en Defensie zitting hebben - worden besproken Polders Het college is geen principieel tegen stander van windmolens mits die in het landschap passen en met of nau welijks overlast veroorzaken voor omwonenden of onevenredig veel schade toebrengen aan de vogel- populatie. Het college ziet de turbines het liefst geplaatst in een lijn- opstelling van vijf molens met een tussenruimte van 250 meter, en wil twee van deze zogenaamde 'clus ters' toestaan De totale energie-op brengst zou op jaarbasis 16,5 gigawatt-uren bedragen: voldoende om ruim zesduizend huishoudens van schone stroom te voorzien. Aan gezien het totale Texelse stroom- gebruik 50,5 gigawatt-uur per jaar is, kunnen de windmolens bijna éénderde van de behoefte voor hun rekening nemen. Eén van die clusters kan wat b en w betreft op of bij de waddendijk tus sen de Amalia- en Van der Sterrweg in de Prins Hendrikpolder worden gesitueerd, maar niet tussen het wad en de in de omgeving gevestigde kolonie met kokmeeuwen De andere in aanmerking komende locatie is het grensgebied tussen de polders Eijerland en Het Noorden, langs het Eijerlands Kanaal. Tal van vogelsoor ten, waaronder de lepelaar, trekken over de polders om hun broed- of fourageergebied te bereiken, maar gezien de lengte van de polder (ne gen kilometer) en de grote ruimte tus sen de turbines, denkt het college dat de negatieve gevolgen voor de vo gels ruim binnen acceptabele gren zen blijven. Het college heeft Gedeputeerde Sta ten van de provincie op de hoogte gebracht van zijn standpunt en ver zocht om een reactie. Indien GS de mening van b en w delen kan de ge meente de locaties planologisch inkaderen en adequaat reageren op verzoeken van burgers en bedrijven als Ballast Nedam. Bnm«<»lamBunu, «era» jfcfat <1 m ót itóatUc Tachtig kilometer wandelen. Tussen zaterdagavond negen uur tot vijf uur de volgende middag. Normaal haalt ongeveer 32 procent van de deelne mers aan de 'Tachtig van de Lang straat' in Waalwijk de eindstreep niet, dit jaar lag het aantal uitvallers rond de 25 procent. Van de 1471 deelne mers die zaterdagavond van start gingen, kwamen er 1111 zondag middag weer in Waalwijk aan. Een van degenen die de eindstreep haal den wasHan 'van de luitenant' Bak ker van de Scholleboe, die met zijn 76 jaar tevens de oudste deelnemer was en daarom door het Brabants Dag blad bi) name wordt genoemd in het verslag van deze monstertocht. lip oe prijs voor u™ ■tachtig straat'. De straat ■lit keer m western-stijl ver- lierd, compleet met kampvu fen en indianenpoppen. ■Zaterdagavond om 21.00 uur ■vertrokken vanaf "het Raad- fhuisplein in Waalwijk 1474 HeeWnws aan de lange UtfLTIICiiiru 11 tocht. De oudste deelnemer was dit jaar J. Bakker (76) uit j Den Burg op Texel, de jongste H wandelaar kwam uit Waal wijk: de 11-iaritte R. Spiliart.l De eerste controlepost na 33,5 kilometer werd dooi 1327 wandelaars gehaald. Bij i de tweede post in Waspik J werden na 52 kilometer noA 1210 en bij post drie na 69 T lometer nog 1178 deelncnvP geregistreerd. Zondagmorjf om 6.50 uur arriveerden I perste twee wandelaars ■in d p' Twintig bielstukken bakken en dan gauw het podium op om een gloedvol lied te i zingen. Pils en wijn serveren en meteen daarna l optreden in een gangstersketch. Marleen I van lersel (22) en Matthijs 1 Albers (21) werken als 1 razenden in theaterrestaurant Klif 12 op Texel. Tussen het opdienen van de gangen door kruipen zij in steeds een ander kostuum, spelen een sketch of zingen een liedje. Zij is een charmant, verlegen meisje dat op het podium in een vamp verandert en hij de mooie, brutale jongen die "alleen maar aandacht wil." Kortom: Plug presenteert de jongste bedienden van dit unieke Texelse podium. In het september/novembernummer van Plug, het tijdschrift voor CJP- houders in Noord-Holland, staat een paginagroot interview met Marleen van lersel en Matthijs Albers, beiden medewerkers van theater-restaurant Klif 12 in Den Hoorn. Van lersel (22) en Albers (21) vertellen hoe ze in het theater terecht zijn gekomen ('Ik heb wel vijf of zes keer moeten terugbel len voor ik werd teruggebeld, maar toen ben ik gelijk aangenomen'), over het werk in Den Hoorn ('Als je niet betrokken bent bij de groep en de show, dan houd je het met vol'), en over hun ambities ('Ik volg nu zang lessen op de muziekschool op Texel; en zal op een gegeven moment wel buiten Texel verder gaan met mijn ontwikkeling'). Bovendien wijzen ze erop dat je op het toneel erg goed met elkaar moet kunnen opschieten. 'Zoals in een relatie deel je lief en leed met elkaar.' Het interview is geïllustreerd met een fraaie foto van de twee tonelisten in de (Texelse?) branding, storend is het voortdurend gebruik van 'Texelnaren' voor 'Texelaars'. Tussen 27 september en 2 oktober gaan op Texel zo'n 75 vrijwilligers de deuren langs om geld bijeen te zame len voor de veertigste Nationale Col lecte Verstandelijk Gehandicapten. Tlen procent van de opbrengst zal aan de zorg op het eiland worden besteed. Een spontane demonstratie kunst- springen was één van de hoogte punten tijdens de laatste dag dat Molenkoog was geopend. Turn- stertjes Marloes Maas, Anne van Egmond en Laura Albers hadden de hele zomer geoefend op het maken van de mooiste salto's en duiken in het zwembad. Ze eindig den hun demonstratie met het bouwen van een menselijke pira mide, waarbij ze enige hulp kregen van badmeester Niels van Arkel. Edwin Zwaneveld, die volgend jaar badmeester wordt, kondigde daarna zijn komst aan met een fraaie dubbele salto. De zondag was een beetje somber begonnen, maar al snel brak de zon door en werd het toch een feestelijke dag, waarbij menigeen een kijkje nam op de kleine maar sfeervolle vrijmarkt Een vrolijke boel was de pannen koekenrace, waarbij kinderen in drie leeftijdsgroepen met een 'pannen koek' op het hoofd een parcours door het water en over het veld moesten afleggen. Ze verdienden er allemaal een ijsje mee en voor de snelste drie was er een extra verrassing. Na het kunstspringen startte de tra ditionele familie-estafette van Zwem en Poloclub TX'71. leder team be stond uit drie of vier gezinsleden, in sommige gevallen aangevuld met gastzwemmers. Speaker Barbara Boon moedigde de deelnemers en In zwemparadijs Calluna worden deze winter zes disco-avonden ge houden. De eerste staat zaterdag op het programma en duurt van 19.00 tot 22.00 uur. De liefhebbers van swingen kunnen zich uitleven, want met medewerking van Radio Royaal is er de hele avond aquaerobic. De entree bedraagt ƒ6,-. Na een geslaagde feestavond ter ere van het 30-jarig jubileum, gaat de eilandcompetitie volleybal komende dinsdag weer 'echt' van start. Programma: Veld A Mannen 18 30 CVI-Tex. Aut.Centr. Tatenhove 1 19 15 Tatenhove 1-OSG Tex. Aut.Centr. 20.00 W'tjewel-Agrifirm OSG 20.45 Grooten Slock-Teso Agrifirm 21.30 DGM-Paal 9 Cocky's Kapsalon 22.15 Cocky's Kaps -12 Balcken Paal 9 Veld B Dames 18.30 Wiersma Meubelen-B+B/vdVis en den Boer De Koog (vh Top Tien) 19.15 De Koog-Zeilmakerij Wiersma 20.00 Jozefschool-Smash '68 Zeilmakerij 20.45 De Rival-De Krim Jozefschool 21.30 Bar Sportief-Sportshop De Krim 22.15 Keursl. Dros-K. de WaalSportshop Veld C Dames en mannen 18.30 SI. lepe de Boer-Westerlaken Timmers Bakkerij 19.15 Haarstudio-Timmers Bakkerij Westerlaken 20 00 Klif 12-Nokanto Haarstudio 20.45 Eierlandsche Huis-Question Nokanto 21.30 Durper Drup-Cinema Texel Question 22.15 Kobeko-MaarcobouwDurper Drup Wedstrijdleiding: let en Willem (tel. 319436 en 315194) het veelkoppige publiek luidkeels aan, terwijl zes 'turvers' de baantjes telden. Team 'Molenkoog' liet allerlei zwemslagen zien en zwom in vijftien minuten de grootste afstand: 1250 meter. Als tweede eindigde het 'Vla ming-Blok' met 1150 meter. Het eer ste 'echte' familie-team werd ge vormd door leden van de familie Maas, die samen 875 meter zwom men en voor die prestatie een bos bloemen kregen. Zij werden gevolgd door de families Legierse (675 me ter), Dekker-Zijm (650 meter) en Oskam (600 meter). Niet iedere zwemmer was even ervaren. Som mige jonkies hadden pa- deze zomer hun A-diploma gehaald. Hun presta tie werd er alleen maar fraaier door. Maar zelfs aan de slotdag kwam een einde. Een hele troost was dat dit vorm kreeg door het traditionele hondenzwemmen, een spektakel waarop vooral veel kinderen maar nauwelijks hadden kunnen wachten. (jrocn ^warL- Jixels in het harL, Naam Peter van Heerwaarden C.M.F. v. Heerwaarden Henk van Heerwaarden Simone Toorenburg Bob Ran Meivin Molanus Erik van Es Hilmar Hof Stefan Huisman A. van Tongelen Mevrouw Barhorst Omar Zijm Mw. W. van Benthum J. Leijen Marian Krotje Rob Kooiman Margriet Jonkergouw Emmy Boerhorst Cor Hin C. Broekman I.F.L. de Ridder-Robijn Michiel Gerritsen D.M. Boon-Dijker Dirk Leegwater Mw. S. Koopman-Grit Dirk-Jurjen Buijsman Remon Koster Patrick de Graaf Jorrit Koenen mw. T. Witte-de Vries Maaike Goënga Tobias van der Zee N. van Leersum Mara Hooyschuur Route Den Burg A. Den Burg A1 Den Burg B. Den Burg C. Den Burg D Den Burg E. Den Burg F De Zes, Bg. Houtstr., Houtwg.. Witte Kruisln., Kogerwg /Kogerstr. 1-57/2-74 Jan Reystr De Mars (oudste deel en fase 3), Spinbaan De Mars va. Buytengors, Sluyscoog, Verlaet, Korfbaeck, Duykerdam. Middelton Oudeschild, Schilderweg 249-296 Den Hoorn De Koog, Bosrand weg t/m 227 en Pontweg 234 en 236 De Cocksdorp Oosterend De Waal Westerw Driehuizen, Akenbuurt, J. Ayeweg, Hemmerkooi Keesomlaan vanaf 45, Pontweg 72 - 95. Leemkuil, Zuid-Haffel, Waterw Zuid-Eierland en Nieuwlanderweg Midden-Eierland, HoofdwSlufterw., Oorspr.w., Stengw.. Limietw. Eierland, Postw. 132 - 213, Oorsprongw., Hollandsew. Vuurtorenweg/Krimweg Het Noorden Oosterenderweg, Ongeren, Meijertebos. (Waalen)burgerdijk, Oost Spangerw., Marsw., Kadijksw., Hallerweg. Veenselangweg, Oostkaap, Zevenhuizen Hogeberg, Reijer Keijserstr., Hallerweg 51/55, Schilderw. 160-222, Wezenland, Zuidhaffel 49 't Horntje, Pontweg 1-68. Rozendijk, Smitsweg Gasthuisstraat vanaf 82 Gerritslanderdijkje, Grensweg, Pontweg 98-110 Californièweg, Pijpersdijk, Pontweg 123 224, Ruigendijk, Mienterglop vanaf 41, Bosrandw. v.a. 516 Kogerweg De Kaai, Genteweg 1-6 even Hoornderw Hemmerw., Emmaln. 33. De Grie Slufterweg/Zanddijk a 31 25 73 31 55 79 31 20 38 31 53 26 31 37 39 31 53 33 31 40 30 31 51 76 31 44 78 31 04 43 31 27 63 31 93 20 31 79 36 31 63 44 31 89 30 31 39 56 31 55 17 31 55 17 31 79 08 31 63 62 31 60 26 31 63 24 31 83 07 31 84 03 32 29 76 De toren zwaait zijn felle licht Waarmee hij ook ons huis belicht Dat doet hij al mijn leven lang Zo'n felle flits op het behang Zo'n streep onder de wolken door Die meldt dat ik bij Texel hoor Dat voorrecht kent niet iedereen Dat hoor ik daag'lijks om me heen Zij tellen niet hun zegeningen Maar geven af op eigentijdse dingen Over het vliegveld, dat toch met zal verdwijnen Of de jagers, die langs de Hors ver schijnen Neemt u een voorbeeld aan de gan zen Geen jager verstoort hun gulzig schransen Tel uw dagen met in decibellen Er is zoveel moois over uw plekje te vertellen Bent u nieuw of weer hier komen wonen Het geluid was er al. beter had u met kunnen komen Cor Zijm, De Cocksdorp. Aan de universiteit van Leuven in België is Texelaar Bernard Wolf ge slaagd als Master of Physiotherapy. Hij deed onderzoek naar het effect van fysiotherapie op de balans van ouderen. Ruim honderd Texelaars van 75 jaar en ouder fungeerden als proefpersoon bij Wolfs onderzoek. 31 43 75 31 95 82 31 42 16 31 55 41 31 21 17 31 53 65 31 89 15 31 96 53 31 16 53 Den Burg A: Gollards/Samen Eén, Beatrixlaan 1-39 oneven/2-58 even. Binnenburg. Burgwal. P v Cuyckstraat, Elemert, Gasthuisstraat 1-38. Gravenstraat, Groeneplaats, Hogerstraat. Ada van Hollandstraat Hollewal, Kantoorstraat, Keesomlaan 9-39: Molenstraat. Molendwarsstraat. Parkstraat, Schilderend 6 en 10, Stenenplaats, Vismarkt, Vogelenzang, Warmoesstraat. West straat. Weverstraat, Pater Witteplein, Zwaanstraat. Den Burg A1: „St. Jan", Beatrixlaan 41 t/m 143 oneven. Noordwester, Schoorwal, Vaargeul. Golfslag. Vloedlijn, Zeebries. Duinreep. Den Burg B: Achterom, Bernhardlaan 50- even en 63-121 oneven. Bmsbergenstraat, Brouwer straat. Drijverstraat. Marelstraat, Starkenburgh. Thijsselaan. Waalderstraat 45-86, Wilhelmma- laan 37-... oneven 50-120 even, Wilsterstraat. Den Burg C: Beatrixlaan 145- oneven en 60- even; W. van Beierenstraat. Boogerd. Jan Dirkszoord. Gasthuisstraat 33-43 oneven en 48-76 alles. 48-76 Jonkerstraat, Kogerstraat 59- oneven en 76-... even. Lijnbaan Den Burg D: Wilhelminalaan 1-35 oneven 2-48 even, Julianastraat. Burdetstraat. Mr. Kraaistr., Bernhardlaan 1-61 oneven en 2-48 even, Tjakkerstr, Lieuwstr., Hot van Geus Den Burg E: Bernhardlaan 123-oneven, Maricoweg. Schoonoordsingel. Waalderstraat 2- 48 even en 1-43 oneven, Wagenmakerstraat Den Burg F: Emmalaan 1-44 Haffelderweg. Keesomlaan 1-7; Schilderend 1-143 oneven en 20-146 even, Slingerweg 21-27. Karin Witte-Polman uit Den Burg is geslaagd voor het diploma verkoop ster in de drogisterij. Zij is sinds vo rig jaar werkzaam bij drogisterij-par fumerie Etos in Den Burg.Witte is nu begonnen met module 1 voor het di ploma assistent-drogist. Toneelvereniging 't Amateurtje uit De Waal heeft het blijspel 'Maar wie is dan de vader?' in studie genomen. Het stuk is geschreven door Jan Tol en Astrid de Haan De uitvoenng staat gepland voor zaterdag 6 november in dorpshuis De Wielewaal. De regie is in handen van Karin Gaasbeek en Henk Slikker. Hij was geworteld op z'n eiland ivaar hij het liefst z'n tijd doorbracht, daar heeft hij ook zijn rust gevonden en dat was toch nog onverwacht. Hierbij geven wij kennis van het onverwacht overlijden van mijn man, onze vader, schoon vader, opa en overopa Jan Willem Cornells Bonne echtgenoot van Tinl Gaastra op de leeftijd van 75 jaar. Hoorn: T. Bonne-Gaastra Schagen: Ruud en Clara Luidinga-Bonne Blokker: Nico en Ryanne Hoeve-Bonne Oostwoud' Martin en Marjolein Bonne-Saal Hoorn: Willem en Jeanette Nottet-Bonne Kleinkinderen en achterkleinkinderen 1624 TA Hoorn. 21 september 1999 Commandeur Ravenstraat 7 Et wordt gelegenheid tot afscheidnemen en condoleren geboden vrijdag 24 september van '9.30 tot 20.30 uur in het rouwcentrum van Uit- vaart-verzoring West-Friesland aan de Lepelaar 6 te Hoorn. Oe crematie zal plaatshebben zaterdag 25 sep tember om 13.00 uur in het crematorium op de algemene begraafplaats aan de Berkhouterweg 26 te Hoorn. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 12.20 uur. Voor de grote belangstelling en het medeleven die wij van u mochten ondervinden na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa BINNERT (BEN) KLEINHUIS willen wij u hartelijk danken. Dat heeft mij en mijn familie erg goedgedaan. H. Kleinhuls-Keizer en familie Texel, september 1999 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlij den van onze moeder en oma MAARTJE BIJLEVELD-OUWEHAND zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Texel, september 1999 Hoera, ja heus het is waar, onze opa Gerrit Stolk wordt 60 jaar Door zijn ziekte had hij dit met verwacht en ook onze papa's en mama's hadden dit met gedacht Daarom vieren wij zondag 26 september feest 's Middags van 2 tot 6 past ons het meest. En bent u net zo blij als wij? Dan komt u er toch ook even bij! Thijs, Gert-Jan, Lotte, Steven, Carolien, Claudia, Thomas, Tim „Als een vogel is hij van ons heengegaan. Zijn vrolijke lach zal altijd in onze herinnering blijven voortbestaan". Hartverwarmend was uw medeleven na het overlij den van onze onvergetelijke CEES BOOT Het heeft ons diep geraakt dat wij van zoveel men sen een reactie hebben ontvangen in deze moeilijke periode. Aly Boot-Visser Mariètte. Ron, Sandra, Alinda, Sijbrand Kees, Matthijs, Jeamne Gerrit en Wil Boot De Waal - Texel, september 1999 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder en oma CORNELIA HESTER BEUMKES-HAASNOOT betuigen wi| u onze hartelijke dank. J. Bakker-Barendrecht Th. A. Bakker Vlagtwedde. september 1999 Hierbij willen wij iedereen bedanken voor alle kaarten, bloemen en andere cadeaus Het was een geweldige dag! Stefan en Zusanne Krotje Simon Daalder en Linda van Kesteren vliegen elkaar in de armen na het „ja-woord" op vrijdag 1 'oktober 1999 in het gemeentehuis van Texel om 15.00 uur. Als u ons wilt feliciteren, dan bent u van harte welkom op onze receptie tussen 19.00 en 20.30 uur in hotel Tatenhove. Bosrandweg 202, De Loog. Nadotip: Wij willen geaag iedereen bedanken die onze trouwdag op welke wijze dan ook onvergetelijk beeft gemaakt. Olaf en Olies WiFte Mijn Allessie. Geen Texelse storm te zwaar Mijn plekje wordt daai Ik vlieg alleen met een boog, want voor mij is er geen zee te hoog. Ben met mijn vlucht op weg naar jou, omdat ik van je hou Ik zal landen op het Texelse strand. Geef je daar dan voor eeuwig mijn hand. „Dove" 21 september 1999 Blij zijn wij met de geboorte van onze dochter Rosalina Arco en Wilma Vonk Schilpbanck 34 1791 WJ Den Burg 322138 Hoera Wij hebben een dochter. Zij heet Imme Geboren op 20-9-1999. Richard en Natasja Koopman Diek 36 1797 AB Den Hoorn Tel. 0222 319439 Graag even bellen voor bezoek Ook willen wij iedereen bedanken voor alle bloe men. kaarten en bezoek jes gedurende onze tijd in het ziekenhuis. INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ8,40 tot en met 3 regels. Per regel meer: 2,80 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto ƒ25,- excl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. Voor bedrijven: IM-TEXELAARTJE op ledereen bedankt voor de belangstelling tijdens mijn verblijf in het zieken huis en bij mijn thuis komst. Kees Dijker Deze melkrijder weet al jaren waar de melk vandaan komt. Maar vanaf zondag weet hij ook waar ABRAHAM de mosterd haalt. Steengrillen bij Restaurant Het Binnenhof in De Koog. Tel. 327507 T.k.: Suzuki Swift 1.3 GL. 5-deurs. bouwj 1987 vr. prƒ3000,-.Tel. 318955. Wie wil mij 1 ochtend of middag p/week helpen met het schoonmaken van mijn bungalow. Zanddijk, tel. 311784. Dringend gezocht: hulp in de huishouding, liefst voor 2 ochtenden in de week, 2x2 uur. Maaike Deckers en Ed de Boer. Lieuwstraat 51,1791 XN Den Burg, tel. 320212. Aanbieding: stoer auto- bed incl. bekleding acces soires, spiraal, van 599.- voor ƒ399,00, op=op, 90x200. Bij Bosma Woninginrichting, Waal derstraat 6, tel. 313023.

Texelsche Courant | 1999 | | pagina 3