fexel'94: toch nog punt a dramatisch kwartier Recordaantal deelnemers voor Bos en Duinloop Bakker en Van Sambeek verrassende winnaars bridgekampioenschap Uitslagen voetbal TEXELSE^ COURANT Voetbalprogramma ijnbaltoernooi basisscholen Texelse verhalen vallen in de prijzen Strijdlust ZDH iet zege beloond Texelse dammers naar koppositie Dames Mareis blijven winnen Programma zaalvoetbal 180 Waalders houden groots barbecuefeestje Bekerwedstrijd De Koog-HCSC Volleybal Gemeente over op natuurstroom Tango-orkest TEXELSE^COURANT Studenten abonnement 50% korting op abonnementsprijs jn nonchalante houding is koplo- Texel'94 zondag in Oostzaan na duur komen te staan. In het llste kwartier van de eerste helft »eg de ploeg zomaar drie doel isten tegen en toen de achter- and in de tweede helft na zware ;ijd was weggewerkt, kreeg OFC jgmaals de mogelijkheid te sco- n Uiteindelijk werd het toch nog Een redelijk resultaat, dit ,eede gelijkspel, maar doordat jncurrenten Zeevogels en SRC wonnen, heeft de ploeg van liner Post de kans om de eerste node te winnen niet meer in ei- n hand. tegenstander van Texel'94 aelde vorig seizoen in de vijfde use Promotie werd niet zozeer ^dwongen, maar in de schoot ge- ipen toen een derdeklasser uit sterdam failliet ging en verschil de teams - waaronder OFC - jden doorgeschoven naar een ho- re klasse. Een aardige meevaller, ar de club realiseerde zich dat het oeilijk zou worden zich te handha- temidden van de sterke concur- Kie. De eerste resultaten waren ipgevend, vooral dankzij een paar •de thuiswedstrijden OFC heeft op »n veld sowieso een sterke ploeg, il de laatste keer dat er werd ver in, is meer dan een jaar geleden, beloofde wat, omdat ook koplo- Texel'94 momenteel bi|na niet te (en is. thuisploeg maakte de beste start zette de verdediging van Texel'94 (er druk. Het 'inpassen' was bij de slen slecht verzorgd, zodat OFC ids beter werd. Het laatste kwar- »an de eerste helft verliep drama- jivoor de Texelaars. Eerst moest dediger Arie van der Vis het in zijn t|e opnemen tegen twee aanval- die vervolgens ook doelman Bart ïschap in de luren legden (1-0). (i later kreeg Heerschap een hard ol met goed onder controle en was OFC-er er als de kippen bij om zijn ploeg op 2-0 te brengen En in de blessuretijd mocht één van hen vrij aanleggen en de bal vanaf twintig meter in het doel knallen 3-0. In de kleedkamer zijn daarna harde woorden gesproken, zo vermoedde het publiek, want na rust verscheen een ander, gemotiveerder en agres siever Texels team op het veld Een aardig ruggensteunde vormde de prachtige vrije trap van John List (3- 1nadat even buiten het strafschop gebied een overtreding op Martin Koorn was begaan. De Texelaars ro ken hun kans en zetten OFC zwaar onder druk. Deze druk werd te hoog toen een verdediger de bal met de hand beroerde en de scheidsrechter tot een strafschop besloot. Erwin Ko ning liet zich deze mogelijkheid met ontnemen en scoorde beheerst: 3-2 Vijf minuten later was het weer raak Erwin Koning kreeg de bal vanaf de rechterzijde hoog aangespeeld, bracht deze onder controle en ver raste de keeper van OFC met een omhaal die in de bovenhoek be landde. Op dat moment moesten nog zeker 25 minuten worden gespeeld en was er dus van alles mogelijk. Bijna vanaf de aftrap zette OFC een snelle en scherpe aanval op, die als een mes door de boter sneed. Ook de afron ding was prima, zodat Texel'94 bin nen een minuut na de gelijkmaker op achtstand stond (4-3). Nogmaals moesten de reserves worden aange sproken. Het was Arnold 'Kets' Kaercher die voor de verlossende goal zorgde Tussen twee man in raakte hij de bal goed, waarna deze achter de keeper tegen het doelnet belandde: 4-4. Beide ploegen waren tevreden met deze stand. Er werd sporadischer aangevallen en minder spelers waag den zich op zulke momenten naar voren Zondag is Texel'94 vrij, daarna wordt thuis gespeeld tegen Wieringer- waard. Zaterdag 16 oktober Oojsterend A1-WFC A2 3-3 Texel'94 B1-JVC B1 4-3 Opperdoes B1 -Texel'94 B2 9-1 Helder B3-Texel'94 B3 7-1 De Koog B1-Callantsoog B1 3-3 Winkel C1-De Koog C1 uitgesteld Vrone C1-Texel'94 C1 9-1 DWOW D1 -Texel'94 D1 3-2 Helder D3-Texel'94 D2 0-7 Texel'94 D3-Helder D4 4-0 G-voetbal Texel'94-De Meer 2-2 Texelse pupillencompetitie SVC F1-Texel'94 F2 0-13 De Koog F1-ZDH F1 1-0 SVO F1-Texel'94 Fgroen 4-0 Texel'94 Fblauw-Texel'94 FSkil 1-8 DINSDAG 19 OKTOBER 1979 SVC E1-Texel'94 F1 De Koog E2-De Koog E1 Texel'94 E2-ZDH E1 Texel'94 E3-Texel'94 E4 SVO E1-Texel'94 E5 Texel'94 D4-Texel'94 D5 SVC D1-ZDH D1 Zondag 17 oktober OFC-Texel'94 ZDH-Sint George De Koog-HOSV Oosterend-Purmerland Texel'94 2-Dynamo 2 SRC 3-Texel'94 3 SRC teruggetrokken Foresters A1-Texel'94 A1 Recreatievoetbal Oosterend 1 -De Cocksdorp Texel-De Koog Zaterdag 23 oktober O'end A1-Jong Hercules A1 13.30 SVAP B1-De Koog B1 12.30 Texel'94 B1-Hollandia T. B1 13.30 Wiron B1-Texel'94 B2 14.00 Texel'94 C1-SVW'27C2 13.30 Callantsoog C1-O'end C1 13.00 De Koog C1-WGW C1 13 30 Texel'94 D1-VIOS W D1 10.30 Texel'94 D2-WGW D4 10.30 ZAP D3-Texel'94 D3 13.00 Texelse pupillencompetitie Geen programma i.v.m. herfstvakantie Zondag 24 oktober GSV-De Koog ConZelo-ZDH Geelzwart 2-Texel'94 2 Texel'94 A1-Hollandia T A1 Recreatievoetbal Geen programma i v m. herfstvakantie ,V.i prthal Ons Genoegen is het jaar- lijnbaltoernooi voor de Texelse scholen gehouden. Onder lei van de vakleerkrachten lichame- 'opvoeding werd met groot en- tiasme gestreden om de eer. De fechool opende woensdag het looi. De leerlingen van groep 6, waren ingedeeld in achttien is die in twee pouies een halve petitie speelden. Na veel strijd en konden alle teams zich klaarma- voor de finaleronde waarbij het hoog geplaatste team uit de ire poule de laatste tegenstander lerdag speelden de scholen van de buitendorpen tegen elkaar, aange vuld met de Kompasschool en de Vrije School uit Den Burg. Maar liefst 33 teams kwamen in zes velden te genover elkaar te staan, weer in een halve competitie. De Fontein en de Thijsseschool houden hun lijnbal- toernooi later in het jaar. De eindstanden waren als volgt Woensdag: 1 Bugs Bunnies; 2 Zwarte Co bra's, 3. Slome Slakkers. 4. Graffiti Spuiters; 5. Killende Smurfen, 6. Superbende; 7 Regen boog en Black Tigers, 9. The Winners; 10 FC Knudde Donderdag: 1 The Looney Tunes, 2 Smiles. 3 De Vliegende Vuurballen. 4. The Dunking Kings, 5 Flodders. 6. Kipnuggets, 7 The Guppies. 8. Dexters; 9. Naamloos, 10 De Swingende Apen Ruim 450 kinderen namen deel aan de verhalenwedstrijd die in het ka der van de Kinderboekenweek was uitgeschreven door Kinderjungle in Hoorn. Zondagmiddag werden in het pretpark de prijzen uitge reikt. Twee prijzen waren er voor Texelse deelnemers: Peter Bos uit Oosterend won in de categorie 7- en 8-jarigen een eerste prijs, Sara Monster uit De Waal mocht in de categorie 11- en 12-jarigen een tweede prijs in ontvangst nemen. De vakjury - bestaand uit journalist Mark Broekman, leraar Bert Boots en kinderboekenschrijver Peter Ursem - had een lastige taak om de beste verhalen aan te wijzen, maar uitein delijk werd men het met elkaar eens en werden in elke categorie drie prij zen uitgereikt. Voor de winnaars wa ren er boekenpakketten en jaar kaarten en 10-rittenkaarten voor Kinderjungle De winnaars van de eerste prijzen mogen bovendien met hun school een hele dag op bezoek in het park. Zo dus ook de Peter Bos uit Ooster end. die met zijn verhaal 'Jan Piet's belevenissen' een eerste prijs in de acht sleepte. De jury noemde zijn verhaal leerzaam 'Wat kan er alle maal gebeuren met een kabouter en zijn bos als iemand daar een bran dende sigaret laat vallen. De kabou ters moeten hierdoor op de vlucht slaan.' Verder meldt het juryrapport: 'Prachtig boek met mooie tekeningen. Zelfs een inhoudsopgave op de ach terkant. Net een echt boek uit de win kel.' Een feest voor tien personen in de Kinderjungle was er voor Sara Mon ster uit De Waal, met het verhaal 'Als je verliefd bent, lust je alles'. Hierover meldt het juryrapport; 'Heel origineel taalgebruik, zeer leuk en onderhou dend verhaal. Het verveelde de jury geen moment' Het verhaal gaat over een jonge heks die verliefd wordt op een jongen uit haar klas. De jongen is ook verliefd op haar en gelukkig weet de heks de jongen te redden uit het moeras. heeft de eerste overwinning het seizoen geboekt. Uitgere- het degelijke Sint George, dat de wedstrijd de dérde plaats 1e ranglijst innam, had onvol- nde antwoord op de strijdlust de Hoornders. De gasten uit trdijk kwamen na een 2-0 ach tend in de tweede helft welis- r sterk terug, maar meer dan treffer leverde dat niet op. 1 overwinning vormde de belo- ivoor de inspanningen die trainer Elk en zijn mannen al het hele oen leveren. Tot nu toe gebeurde (Tuchteloos, doordat zwakke mo len steeds roet in het eten gooi- op het moment dat een beter re- at haalbaar leek. Zondag ilde ZDH weliswaar evenmin bril- maar maakte het team weinig teen mocht het zich gelukkig prij- dat de spitsen van Sint George wisten te profiteren van de kan- die ze wel kregen, ort na rust had één van hen de ivan het doel voor het uitzoeken, mikte hij tegen de onderkant lat En nadat Sint George hal- •ege de tweede helft toch had *x>rd, ontstonden nog hachelijke ilies voor de neus van Christiaan t Het leek echter of de ZDH- «r een beschermengel bij zich Toen de gelijkmaker uitbleef, «een het vertrouwen en het over- i'l de gasten en kregen ook de kiwen nog enkele uitstekende Rijkheden om de score uit te brei- Maar nóg vaker hoefde Sint je met te buigen en dat was chien wel terecht ook. eerste helft had ZDH licht voor- Achterin kwam de ploeg zelden tolemen, wat mede een verdien- >as van Kees van Heerwaarde, él seizoen nog maar weinig We maar een uiterst degelijke ilnjd afleverde. Ook Etienne van ékom onderscheidde zich door teheerste spel De aanvoerder te ook voor de openingstreffer ia twintig minuten een penalty feilloos te benutten. De scheidsrech ter had tot de straf besloten na een felle charge op de benen van spits Mike de Bruijn. De tweede treffer kwam kort daarna op naam van Robert Jalving, die vanaf twintig me ter de uitgekomen doelman verraste met een boogbal. Vanaf dat moment nam Sint George het initiatief over en werd ZDH lang zaam maar zeker teruggedrongen De overwinning werd echter niet meer uit handen gegeven, zodat de eerste drie punten konden worden geno teerd Omdat DWOW verloor, werd deze concurrent in de strijd tegen degradatie in één klap bijgehaald. •'N'VV'VV Was damclub Oosterend de afge lopen jaren meestal verwikkeld in een strijd om de onderste plaatsen, nu is sprake van een ongekende weelde. Nadat zaterdag al de tweede royale overwinning van het seizoen werd geboekt (ditmaal te gen Krommenie 2), staat de vere niging fier op de eerste plaats. Te gen sterkere tegenstanders zal moeten blijken of deze positie te recht is. Tegen Krommenie 2 zag het er aan vankelijk niet naar uit dat het 10-6 zou worden, maar Adriaan Bruin kwam met remise goed weg en Bert Duin en Rinus Vittali bogen remiseachtige stellingen alsnog en met enig fortuin in winst om. Daarvóór had Jos de Wolf tevergeefs moeten vechten te gen een halve hekstellmg. Gerrit Blom leek iets in het nadeel te gaan komen en probeerde dat te voorko men, maar werd toen het slachtoffer van een kleine combinatie. Victor Voskuil had de beste kansen. Met een knappe manoeuvre leek hij de stelling van zijn tegenstander op te blazen. Een onverwachte resource bracht echter redding en de partij ein- Nadat ze vorige week de koploper al aan de zegekar hadden gebon den, wonnen de dames van De Mareis zaterdag opnieuw. Tegen HBC uit Heerhugowaard Werd het 31-27. Een knappe prestatie, te meer daar de Texelse basketbal- sters nooit eerder wonnen van deze fysiek sterke tegenstander. HBC ging goed van start en speelde zich al snel naar een voorsprong van zes punten. Maar De Mareis vochten zich prima terug en bij rust was het gelijk: 18-18. In de tweede helft bleven De Mareis er vrolijk op los scoren, terwijl HBC nauwelijks meer door de verdediging heen kwam. Het team perste er nog een mooi slotoffensief uit, maar dit bracht de Texelse dames met meer van de wijs. Scores Karin Kuiper 10 punten, Gerde Kuiper 4, Floor Driessen 3, Theresia de Windt 6, Vanessa Lueck 6 en Ria van Maldegem 2. digde pardoes in remise. Harry van der Wetering gaf vier schijven en sloeg er drie naar dam. Zijn tegen stander zag het kansloze van zijn positie in en gaf op Piet Bakelaar had met goed positiespel voordeel bereikt en kon vervolgens met een damzet de winst binnenhalen. Uitslagen Krommenie 2-Oosterend/Texel 6-10: 1.M Berends-M Vittali 0-2; 2 H. v.d. Brink-P Bakelaar 0-2; 3.B Bouma-B Duin 0-2; 4 P Snijder-V Voskuil 1-1, 5.A Kooy-J de Wol» 2- 0.6.S Klerk-A Bruin 1-17.J. Otter-G Blom 2- 0; 8 C v.d Berg-H. v.d. Wetenng 0-2 Woensdag 20 oktober Oosterend 3-Mantje 3 19.30 ZDH 2-Jelleboog 4 20.20 Texel'94 7-Klif 3 21.10 Nioz heeft zaaldienst. Donderdag 21 oktober RAB 2-De Krim 4 19,00 Texel'94 8-Klif 4 19 50 Texel'94 6-De Krim 3 20.45 Texel'94 5-Mantje 2 21.35 Texel'94 heeft zaaldienst Vrijdag 22 oktober De Koog C1-De Krim C1 16.45 Klif C1 -De Koog C2 17.25 Jelleboog 3-Texel'94 2 18.15 De Koog 1-HCSC 19.25 Jelleboog 1-Klif 1 20.15 Casinó 1-Kljf 2 2105 Oosterend 1-De Krim 1 21 55 De Koog 2-RAB 1 22.45 De Koog heeft zaaldienst. Liesbeth Eelman uit De Waal deelt satestokjes uit aan kinderen. Het ta fereel speelde zich zaterdagavond af in de schuur van Sandor Mantje waarin zo'n 180 Waalders een reus achtige barbecue hielden. Ze hadden het feest te danken aan het evene ment Straat op Stelten, waarbij het dorp begin augustus Oudeschild ve sloeg. Ze toverden het Hoge rend de s- tijds om tot een reusachtig terras, met 189 bezette tafeltjes, een aanzienlijk grotere prestatie dan de 234 vliegers die in Oudeschild werden op ge late Organisator RTL4 had de winnaar een feestje in het vooruitzicht gestel' 1 een belofte die zaterdag alsnog we 'd ingelOSt. (Foto Gerard T/mmerrrk. Wie zaalvoetbal van behoorlijk nivr wil zien, kan vrijdag terecht in spo, i, Ons Genoegen, waar De Koog een bekerwedstrijd sjoeelt tegen HCSf De aftrap is om 19.25 uur. Dè regerend Texels kampioen hoopt op flinke belangstelling, aangezien de ploeg tegen de sterke tegenstander uit Den Helder wel een steuntje in de rug kan gebruiken De toegang is gratis. Scheidsrechter is Theo Houterman. Uitslagen zaterdag 16 oktober Tevoko dames 1-Simokos 2 3-0 Tevoko heren 1-De Boemel 2 2-3 Tevoko junioren B-LOS'82 3-0 Sceptici die beweren dat op het ge bied van duurzame energie op Texel te weinig actie wordt ondernomen, snoert de gemeente de mond Maan dag besloot het college tot de plaat sing van 190 vierkante meter zonnepanelen, een investering van ƒ450 000,-, maar die dankzij forse subsidie voor de gemeente een stuk lager is De overstap op natuurstroom kost de gemeente in 2000 ƒ17.000,- extra, maar door de verhoging van de zogenaamde ecotax zal het verschil in kostprijs met gewone energie over enkele jaren veel kleiner zijn. Voor on dernemers die interesse hebben in de plaatsing van zonnepanelen, houdt de gemeente op 1 november in De Lindeboom om 20.00 uur een voorlichtingsbijeenkomst Energie leverancier NUON-ENW wil bij gro tere verbruikers zonnepanelen plaat sen voor het opwekken van elektriciteit De installatie, het beheer en het onderhoud van deze panelen zijn voor rekening van het NUON. In ruil zijn de bedrijven verplicht om op natuurstroom over te schakelen. Fi nancieel voordeel zit er voor de on dernemers niet in. maar het groene imago spreekt toeristen wel aan. U kunt uw gasten laten zien dat u met het milieu bezig bent Met name Duit sers zijn hier erg gevoelig voor', aldus Roel Struick van de Werkgroep Duur zaam Toerisme Verhalenschrijvers Peter Bos en Sara Monster vielen in de prijzen. (Foto Magan Bos) In de bomvolle zaal van dorpshuis De Hof in De Koog speelde zich af gelopen weekend het Open Texels bridgekampioenschap af. De door bridgevereniging Groot Slem ge organiseerde wedstrijd kende een recordaantal deelnemers. Liefst 52 paren streden om de titel: 29 Texelse en 23 overkantse bridge- liefhebbers. Verrassende winnaars werden Jan van Sambeek en Jan Bakker. Zij toonden zich de sterk- sten met een gemiddelde score van 60,21 procent. Het Open Texelse bridgekampioen schap besloeg drie zittingen Elke zit ting bestond uit zeven rondes van drie spellen. In totaal speelde ieder bridgepaar 63 spellen. De resultaten van de drie zittingen werden bij elkaar opgeteld. Het paar met het hoogste gemiddelde was de uiteindelijke win naar. De wedstrijden werden geleid door de officiële arbiters Chris Goverdingen en Bert den Besten, die de door de Nederlandse Bridgebond voorgeschreven regels strikt hanteer den. Na de eerste ronde werd de ranglijst vrijdagavond aangevoerd door het fa voriete duo Frits Bakker en Frits Hogewind, met een hoge score van 68.10 procent. Tijdens de tweede zit ting op zaterdagochtend behaalden zij de tweede plaats en leken zo doende onbedreigd op de overwin ning af te stevenen. Een magere score in de derde zitting gooide ech ter roet in het eten, zodat Bakker en Hogewind alsnog voorbij werden ge streefd door het zeer constant opere rende duo Jan van Sambeek en Jan Bakker Voor Bakker kwam de overwinning als een grote verrassing Hij viel op het laatste moment in als partner van Van Sambeek. 'Van Sambeeks vrouw kon met meespelen en daarom werd ik gevraagd Ik had het gevoel dat we redelijk in de wedstrijd zaten maar op de eindoverwinning had ik zeker niet gerekend.' Ook Van Sambeek was verrast 'Ik verwachtte wel dat we bij de eerste vijf zouden zitten, maar ik had bij wijze van spre ken mijn geld gezet op Bakker en Hogewind.' De kampioenen werden op de voet gevolgd door de Rotterdamse dames Bakker-Bakker, die met hun gemid delde van 59,59 procent op hun beurt de verrassend goed spelende Texelse dames Bakker-Bakker (Kitty en Marrie) nipt voorbleven. Het ver schil bedroeg slechts 0,25 procent Frits Bakker en Frits Hogewind ein digden uiteindelijk op de vierde plaats, Janny Hopman, secretaris van Groot Slem, blikte na afloop tevreden terug 'Er werd door de deelnemers op een spodieve wijze gebridged De wedstrijdleiding hoefde op beide speeldagen met in te grijpen. Ook de sfeer was erg goed.' Dat bewees ook het gezamenlijk di ner, dat zaterdag tussen de tweede en derde zitting werd genoten in ho tel Tatenhove en waaraan de meeste bridgers meededen Mede door bij dragen van een groot aantal Texelse sponsors was er na afloop voor ieder een een prijs. De animo voor het Texels kampioen schap groeit gestaag, constateert Hopman, reden om nieuwsgierig vooruit te blikken: Ik ben benieuwd hoeveel deelnemers we volgend jaar zullen krijgen.' Uitslagen (eerste tien): 1 Heren Bakker en Van Sambeek, 60,212 Da mes Bakker en Bakker 59 59 3 Dames Bakker en Bakker 59,34,4 Heren Bakker en Hogewind 59,25; 5.Heren Bakelaar en Vittali 58,67, 6 He ren Elzmga en Kellner 55.89 7. Dames Staken burg en Westdijk 55,43 8 Echtpaar Gral 55,26, 9 Echtpaar Klaassen 54.98,10 Heren Heiligers en Nyland 54 85 De veertiende editie van de Bos en Duinioop trok zondag een record aantal deelnemers. Maar liefst 104 sportievelingen hadden de loop schoenen aangedaan. Onder hen een grote groep leden van atletiek vereniging Lycurgus uit Krommenie. De loop over tien En gelse mijlen werd een zege voor Jan van Bennekom uit Heinenoord. Opmerkelijk was de prestatie van Ingrid van Lubek. De triatlete, die Nederland volgend jaar vertegen woordigt op de Olympische Spelen in Sidney, moest vierendertig se conden toegeven op de winnaar, maar eindigde vlak voor Rien Brou wer wel als beste Texelaar. Bij de jeugd over één Engelse mijl werd het een close finish tussen Michael Noorlander en Marijn Delhez uit Zeewolde. Noorlander toonde zich in de eindsprint net even beter. Derde werd Patrick Zijm uit Den Hoorn. Bij de meisjes zegevierde Priscilla Noorlander ruim voor Marilyn Brou wer. Bij de twee Engelse mijlen werd het een strijd wie eerste zou worden. Eva van Zoonen won met twee seconden verschil van Jaap Witte. De vijf mijl werd het snelst afgelegd door Dick van der Weide uit Den Helder. De beste bij de vrouwen-veteranen was zijn ega Hanny van der Weide. Derde werd hier een wel héél echte vete raan, de 81-jarige Marie van Harlingen uit Krommenie, Bij de jon gere vrouwen liet Carola Bremer uit Arnhem zich het eerst bij de finish Bij de mannen-veteranen die zich aan de tien mijl waagden, was sprake van een spannende strijd, die Jan Zijm in zijn voordeel besliste Tweede werd Rob Koenen. De volgende wedstrijd van Atletiek vereniging Texel is een trimloop op zondag 31 oktober Inschrijven kan vanaf 10.15 uur bij Bos en Duin, de start is om 11.00 uur Totaal worden de komende maanden zeven trim- lopen gehouden Uitslagen Jongens t/m 11 jaar. 1 Engelse mijl: 1 Michael Noorlander. Den Burg, 6 18; 2.Manjn Delhez, Zeewolde, 6.20 3 Patnck Zijm, Den Hoorn. 6 30 Meisjes t/m 11 jaar, 1 mijl: 1. Priscilla Noorlander, Den Burg, 6 54. 2 Manlyn Brouwer. Oosterend, 7.35 3 Sophie Witte, Den Burg, 14 16. Jongens 12 t/m 16 jaar. 2 mijl: 1 Jaap Witte, Den Burg. 13.20; 2,Hendnk Arendsen, Den Burg. 14 19;3.Jipvan Zoonen. Oudeschild. 14.28. Meisjes 12 t/m 16 Jaar. 2 mijl: 1 Eva van Zoonen. Oudeschild 13.18. 2 Lida Zeegers. Amerongen. 20.23 Dames, 5 mijl: 1.Carola Bremer. Arnhem, 36.18 2 Ingrid Uitgeest. De Koog. 38 44. 3 Marian Rothuizen, Assendeltl. 39.22. Dames- veteranen. 5 mijl 1 Hanny van der Weide. Den Helder, 35.03; 2 Marjolein van Valderen. Am sterdam. 39 53 3.Mane van Harlingen, Krommenie. 59 24 Heren-recreanten, 5 mijl: 1 Dick van der Weide, Den Helder 29 58 2 Peter Lissenberg, Veldhoven. 31 14 3.Frank Aarts Veldhoven. 31 52 Heren 10 mijl: 1 Jan van Bennekom Heinenoord. 59 44; 2 Rien Brouwer. Oosterend. 1 00 26 3 Remko Nagtegaal Zuid-Eierland 1 06.52. Heren-ve teranen 10 mijl: 1 Jan Zijm, Den Burg. 1 01 08. 2 Rob Koenen. Den Burg, 1 01 54 3 Nico Vergouw. Zaandam. 1 02 15. Dames en dames-veteranen, 10 mijl: 1 Ingrid van Lubek. Den Burg, 1 00 18:2 Natascha v.d Vis. Ooster end. 1 11 11.3 Ria Heijnen (eerste veteraan). Niimegen. 1 16 15 In zaal Arteban bij Het Maartenhuis treedt op zaterdag 30 oktober het tango-orkest Del Mosa uit Den Haag op, ledereen is om 20.30 uur welkom De toegang is vrij, na afloop volgt een collecte. Er is geen dansoptreden, maar publiek mag natuurlijk een tango ten beste geven (Advertentie) LfTtct Jwrt Jirifi fa bdrl_ Studenten die aan de overkant wonen en studeren, kunnen ook in dit studiejaar 1999-2000 een korting van 50 procent op het abonnementsgeld krijgen. Je hoeft alleen een schoolverklaring of een kopie van je studentenkaart te overleggen. Informatie en aanmelding Uitgeverij Langeveld de Rooy Spinbaan 6, 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 362600 De Texelse Courant houdt de band in stand!

Texelsche Courant | 1999 | | pagina 5