BnrmKOi ml Eerste clubwedstrijd voor trialafdeling MAB ffl: i U Bezwaren tegen praktijk psychologen ongegrond Geknip^Cf F amilieberichten .TEXELSEc? COURANT' Bouw koopcentrum Mantje begonnen Purmerland te sterk voor SVO .'5 Boerenroute Dammer Duin blijft koploper rJexeIaartjes Volgend jaar verbouw Strijbosschool VRIJDAG 22 OKTOBER 1999 33^**-" *é£- Aannemer Dros verricht de graatwerkzaamheden. (Foto Ban Bosch) In de Dorpsstraat in De Koog is be gonnen met de voorbereidingen voor de bouw van Funshoppingcenter overdekte passage Mantje Fase één van de nieuwbouw voorziet in een gebouw van twee ver diepingen, waarin behalve woningen één grote winkel en vijf kleinere wor den ondergebracht, alsmede het ter plaatse gesloopte bankkantoor van de ABN-AMRO. Verder komt er een Het ontwerp is van architectenbureau Jan Visser in Den Burg. Wat groen gras hier of daar is wel onvermijdelijk volgens Van Delft. „Je moet immers als gol fer tussen de afslag en het pu tje ergens je bal laten neerko men. Daarvoor is gras noodza kelijk. Maar het wordt beslist geen groene Autobahn. Dat is op Texel mooi opgelost." De angst voor het aantasten van de natuur speelt sterk bü de provincie, die uiteindelijk haar fiat moet geven. Eind ja- ten tachtig is afgesproken dat de natuur in het Duintjesveld hersteld zou worden. Er is des tijds nooit gesproken over een golfbaan. Dat plan is pas twee jaar geleden ontstaan. De provincie heeft officieel nog geen standpunt ingeno men over een golfbaan. Om de gedeputeerden over de streep te trekken zijn Oderkerk en Herben van plan ze een keer uit te nodigen. In elk geval is gedeputeerde Bob Verburg wel enthousiast over de Texel se blijkens een artikel in de Helderse Courant. Hij juicht zelfs de uitbreidingsplannen daar toe. Het Zandvoorts Nieuwsblad van 20 oktober schrijft: 'Nederland volge plempt met strakke groene golfbanen waar geen grassprietje te lang mag worden. Dat is het schrikbeeld van menig natuurbeschermer Maar Zandvoort wil een andere golfbaan maken op het Duintjesveld Een golf baan met wuivend helmgras op duin hellingen, duindoorns vol vrolijk ge kleurde besjes en paddenpoeltjes om het overtollige water in op te vangen. Op Texel heeft de exploitant van een bungalowpark al een duingolfbaan aangelegd. Een delegatie van de ge meente en de provincie nam er vrij dag een kijkje.' De delegatie sprak onder meer met Martin Warnaar en Joost Brieko en leerde over de voor- en nadelen van een golfbaan in de duinen. 'Zandvoort heeft een voor deel boven Texel: Zandvoort hoeft geen natuur meer te maken. De dui nen liggen er al en hoeven alleen maar aangepast te worden.' Maar voor de Zandvoortse golfbaan er ligt, 'moeten er nog wel wat problemen overwonnen worden'. SVO heeft de zegereeks niet kun nen doortrekken. Tegen het goede en fysiek sterke Purmerland werd zondag op eigen veld een wat ge flatteerde 1-3 nederlaag geleden. Bij rust hadden de hardwerkende Oosterenders nog een voor sprong. De wedstrijd begon onfortuinlijk voor de thuisploeg, die al na vijf minuten Dennis Vonk geblesseerd zag uitval len en even later ook Klaas Maarten Raven. Het kwam het spel bij de Oosterenders met ten goede, terwijl Purmerland langzaam het initiatief naar zich toe trok. Gelukkig voor SVO schakelde uitblinker Ralph Keyzer de gevaarlijke spits uit, zodat de ploeg vooralsnog op de been bleef. Sterker, in de dertigste minuut zette Eddy de Vries zijn hoofd onder de bal en bracht hij de tussenstand op 1-0 Na rust kwam Purmerland sterk op zetten, wat in de 55s,° minuut na een dekkingsfout in de verdediging van Oosterend de gelijkmaker opleverde. Kort daarop was Ger Vlaming bijna succesvol. Een mooie solo bracht hem alleen voor het doel, maar de doelman keerde zijn schot. Vervolgens werd een speler van Purmerland uit het veld gestuurd toen De twee jaar geleden opgerichte trial afdeling van de MAB-club heeft zon dag de eerste clubwedstrijd verreden onder auspiciën van de KNMV. Ver rassend was de deelname van voor malig Nederlands kampioen Kees Dros uit Eierland. De 57-jarige Dros, die nog steeds de naam heeft een uit stekend rijder te zijn en bij de oude garde nog lang niet is vergeten, kon de verleiding niet langer weerstaan. Hij klom op zijn onlangs aange schafte semi-klassieke motor en reed een zeer verdienstelijke wedstrijd. Na 32 jaar met te hebben gereden, liet hij zien dat trial op vele manieren kan worden beleefd,. De mens-motor- acrobatiek, nodig om in de zwaardere klassen mee te kunnen komen, is voor oudere deelnemers haast niet meer aan te leren. Maar ook een pit tig rondje sturen, inclusief het nodige evenwichtswerk is een uitdaging en daar draaide Dros zijn hand met voor om. Dat zijn bilspieren het de vol gende dag een beetje lieten afweten, mocht de pret niet drukken. Uitkomend in de sportklasse moest Dros het opnemen tegen zowel de jongste als de oudste deelnemers. De jongste deelnemer was de 17-jarige Matthias Schrama van 't Horntje, die beslag wist te leggen op de derde plaats. Een des te opmerkelijker pres tatie omdat hij nog maar enkele maanden rijdt. Gebrek aan ervaring compenseert hij met een volledige concentratie en een rustige, stabiele manier van rijden. Zo wist hij het aan tal strafpunten laag genoeg te hou den om voor een beker in aanmerking te komen. In dezelfde groep reden nóg twee vijftig-plussers mee. Ken merkend voor trial is dat de jongeren zich via verschillende klassen naar boven werken, terwijl de ouderen via dezelfde klassen steeds een stapje terug doen tot het niveau waarop ze veilig kunnen blijven meedoen. Dat beide groepen plezier hebben in de zelfde klasse is een vorm van even wicht die inherent is aan de sport. Tijdens de prijsuitreiking merkte voor zitter Henry van Maldegem op dat de snel groeiende vereniging voldoende levensvatbaar is om op de volledige steun van het bestuur van de MAB te kunnen rekenen. Twee jaar geleden begonnen met twee deelnemers, is de afdeling nu uitgegroeid tot acht tien mannen en twee vrouwen. Niet slecht voor een sport die toch een flinke investering vraagt. Van Maldegem vond het tekenend voor het enthousiasme van de leden dat de motoren zo snel van eigenaar wis selen. Aspirant-leden beginnen meestal met de aanschaf van een van de oudere modellen van een club genoot Na een paar maanden gaat men dan op zoek naar beter materi aal en verhuist de motor naar weer een ander clublid. Sommige leden verbeterden in de afgelopen twee jaar wel drie of vier keer hun materiaal en rijden inmiddels op een nieuwe mo torfiets. Daarvoor hoeven de leden met per se naar de overkant, omdat Michael Kortenhoeve inmiddels sa menwerkt met een dealer van trial- motoren. Kortenhoeve wordt be schouwd als een van de meest getalenteerde leden van de club en bracht terecht de wedstrijd met ruime voorsprong op zijn naam. De wedstrijd werd daags ervoor door de rijders zelf uitgezet. Elke 'non- stop' moest vier keer worden gere den en binnen elke non-stop was een route voor de sportklasse en de (zwaardere) semorenklasse uitgezet. Met name de laatste klasse bevatte nogal wat gemene opstapjes. Rijders hadden de mogelijkheid in een van beide klassen mee te doen Niet he lemaal conform de reeks van de KNMV, maar wegens de korte voorbereidingstijd en met het idee dat deze wedstrijd nog volledig bin nen Hp pinen vereniging zou blijven, hadden organisatoren Leon Goossen en Theo Kuip besloten het deze keer nog maar rustig aan te doen. De wed strijd was onder meer bedoeld om ervaring op te doen en kennis te maken met de problemen die de or ganisatie van een dergelijk evene ment met zich meebrengt. Aan dat doel werd in ieder geval ruimschoots voldaan. Uitslagen: (hoe minder strafpunten. hoe gro ter de prestatie) Senioren: Michael Korten hoeve 13 strafpunten, Nico Bakker 36. Olaf de Porto 41, Johan van der Ster 50. André Smit 53. Ron Hm 62. Theo Kuip en Pieter Kooper uitgevallen. Sportklasse: Nannmg Kikkert 11 strafpunten. Johan Betsema 26. Matthias Schrama 38. Vincent Fredenci 39. Theo Hillebrand 40. Kees Dros 50. Leon Goossen 51 Jan Hegeman 52. Marcel Winder 61 De nieuwbakken trialvereniging doet ook ervaring op buiten het eiland. Zoals hier, met Olaf de Porto en Johan van der Ster in de Belgische Ardennen. hij zijn tweede gele kaart kreeg. SVO wist niet te profiteren en had boven dien de pech dat Chris de Vries geblesseerd moest afhaken Het was Purmerland dat in de 83'-" minuut met een snelle counter de stand op 1-2 bracht. Dat kwam SVO niet meer te boven. Het werd zelfs nog 1-3 door een foutje van doelman Drijver. 'Met dichters en zieners over het Boerenpad op Texel' is de kop die prijkt boven een artikel van Peter Sierksma op de Etcetera Buiten-pa gina van dagblad Trouw. Met het hoofd vol gedichten van Under Kui per rijdt Sierksma van Den Burg, via Oudeschild, via de Boerenroute naar de Driesprong. Niet alleen haalt hij daarbij herinneringen op aan het stoomgemaal bij de Oosterkolk en dominee Buskes, ook wijst hij op het (nog) mankeren van een goede bewegwijzering langs de Boeren route. dezelfde ketel. Het uitzicht op de dnespong is geweldig. Met zoveel zon en dreiging in de lucht mag je hier visioenen verwachten en kan je niet anders dan denken aan die andere zonderling die Buskes in zijn memoires noemt. Frans Stark, die vurig hoopte dat het Nieuwe Jeruzalem niet vol gouden poorten zou staan, maar meer zou lijken op de Muy Het bracht Buskes tot de bekentenis dat als Frans Stark Johannes ge weest was en Texel Patmos, de nieuwe aarde zeker een ver nieuwd en verheerlijkt Texel zou zjn geworden. Om daaraan toe te voegen: 'Dat zal ftet ook zijn- Dat zit in dien open hemel boven het eiland.' Maar omdat de wederkomst deze ochtend toch nog op zich wach ten laat, fietsen wij verder, de Li- mietweg op. Richting camping De Driehoek en het kruispunt op het eiland waar alle wegen sa men komen, die naar De Cocks- dorp. De Koog. Oosterend en Den Burg. Wij volgen de weg naar De Koog om vervolgens links het Waal en Burgerdijkje op te gaan en zo tussen de essen en de plas sen terug te fietsen richting Den Burg en/of de boot Maar dat wil je dan nog even niet weten. In de locale damcompetitie kent Bert Duin een uitstekende start. Na vijf partijen staat hij aan kop met negen punten. Deze week wist hij Wlm Tim mer aan zijn zegekar te binden. Dat ging echter niet eenvoudig Na een vrij dure damzet zag het er even naar uit dat Timmer de dam goedkoop weer zou afnemen. Door nog een schijf te offeren wist Duin dit voorals nog te voorkomen. Later kwam het er toch van, maar toen hield Duin er een schijf aan over. Timmer probeerde de voorpost te veroveren, maar dat lukte hem net met Daarmee was het pleit beslecht. Frans Kuiper en Wim Vlaming speel den een fraaie partij. Kuiper had steeds het initiatief, maar kon de taaie verdediging met echt doorbreken. In de eindfase werd het pardoes remise, hoewel bij het analyseren bleek dat Vlaming een goede kans op de winst had gemist. In een lastige positionele partij plaatste Harry van der Wetering een schijf op veld 24. Op de volgende zet leek hij schijfwinst te kunnen af dwingen. De Wolf moest veel bedenk tijd investeren om een minieme kans op ontsnappen te vinden. Dat lukte zowaar ook nog. Cees Vinke gaf Piet Bakelaar handenvol werk. Dankzij goed positiespel wist deze echter toch een kansrijke positie te bereiken In het eindspel waren de vitale velden in handen van Bakelaar en dat gaf de doorslag. Wat b en w betreft mag de familie Van den Berg-Lenters een psycho- logenpraktijk met woning stichten aan het nieuwe deel van de Molen straat in Den Burg noordwest. Ze hebben de bezwaren die tegen het plan zijn ingediend door Marja van der Star en de werkgroep Land- schapszorg Texel ongegrond ver klaard. De indieners van de bezwaren voer den onder meer aan dat het betref fende terrein archeologische waarde heeft en tot beschermd archeologisch monument zou moeten worden ver klaard Verder zou de beplanting in stand gehouden moeten worden en het bouwplan zou ook een inbreuk zijn op het planologisch regiem in welk geval de nu gehanteerde artikel 19 procedure niet de juiste zou zijn. Het college zegt echter dat van een archeologisch monument geen sprake is conform de opvatting van de Rijksdienst voor Oudheidkundig Bodemonderzoek en de bevindingen van een deskundige amateur- archeoloog die ter plaatse een onder zoek heeft ingesteld. De problemen rond de beplanting zijn nog met ge regeld. Inzake de benodigde kap- vergunning moet de minister nog een besluit nemen, maar dat is voor de voortgang van de artikel 19-proce- dure geen probleem. De familie Van den Berg is overigens bereid op eigen „En ziet, Ik ben met u lieden al de dagen tot de voleinding der wereld Matth 28:20 In de volle zekerheid des geloofs is na een rijk en werkzaam leven, na een moeilijk ziekbed, van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overgrootvader Hendrik Jan Groot Ridder in de orde van Oranje-Nassau 19 augustus 1913 t 21 oktober 1999 Andijk: Broek op Langedijk: Andijk Andijk: Andijk: Alkmaar A. Groot-Trap Fenme Glas-Groot Jaap Glas Jeanette en Henk, Tirza, David Margreet en Ferry Dirk Jan Groot Janneke Groot-Bultsma Natascha, Carmenta, Eskander en Susan Jaap Groot Gré Groot-Mantel Petra en Marcel, Daevy Sjanna, Henri. Edward Kees Groot t Marian Kapteijn-Groot Hans Kapteijn Simon, Fenna, Mieke Alkmaar: Lies Montanus-Groot Paul Montanus Emma, Jean-Paul Andijk: Willem Groot Gerie Groot-Visser Marianne en Willem-Jan, Erik Sorghvlietlaan 70, 1619 XC Andijk. Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condo leren zaterdag 23 oktober van 13.15 tot 13.50 uur in de Gereformeerde kerk, Middenweg 4 te Andijk, waarna om 14 00 uur de afscheidsdienst zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op tie Oosterbegraafplaats aan De Weet te Andijk. Voor uw warme belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader JOOST RAN willen wij u hartelijk danken. Texel, oktober 1999 INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur cn woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ8,40 tot en met 3 regels. Per regel meer: 2,80 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto 25,- cxcl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. Voor bedrijven: IM-TEXEL AARTJE op aanvraag. Baby-massage. Voor ba by's van 6 weken tot 10 maanden Voor beter slaapgedrag. Positieve in vloed op spijsvertering (darmkrampjes). Verho ging weerstand tegen ziek ten. De volgende groep start op donderdag 28 ok tober, nog enkele plaatsen vrij. Informatie K Keyser- Daalder, Praktijk voor Inte grale Massage-therapie, tel 316218. Tijdloos? Dat kan, bij Qnipp Kapsalon! Met en zonder afspraak' Waalder- straat 15, tel: 312227 A. M. Ran-Ziebertz kinderen, klein- en achterkleinkinderen Mike is mijn naam. Heb je hem nog niet op de kalender staan, zet je hem er dan maar snel bij, op 10 oktober 1999 is er vast nog wel een plaatsje vrij. Joyce is blij, want ze heeft er een broertje bij. Mike Bryan Marc en Donja Wassenborg Ons nieuwe adres per 1 november 1999: Warmoesstraat 36 1791 CS Den Burg Tel. 0222-322206 Woonruimte te huur in Den Burg. Tel 314424. Regenpakken: lichtge wicht, wind en waterdicht in verschillende kleuren Ook poncho's of lange jas sen. Vermeulen Bikes, tel 319213. Contrast of highlights, een moeilijke keuze? Laat je informeren door de Sunglitz-adviseuze! Woensdag 27 oktober vanaf 13.00 uur in Qnipp Kapsalon, tel. 312227 Ook voor trendy schoe nen ga je naar "Allebei", Weverstraat 45. Geef je leve,n in alle facet ten kleur!!! Een nieuw sei zoen nieuwe kleuren in je haar! Subtiele kleur schakeringen of extreme combinaties, en veel, héél veel glans! Doe het woens dag 27 oktober vanaf 13.00 uur bij Qnipp Kapsalon en maak gebruik van de spe ciale aanbieding! Waal- derstraat 15, tel. 312227. Tunesië Super lastminute vertrek 30-10-99 Club Abou Nawas'*'* halfp. 8 dagen 569,-, 11 dagen 659,-, 15 dagen 779,-, Hotel Regency, Hammamet"** Halfp. per fect voor een golfvakantie, 8 dagen 599.-, 11 dagen 689,-, 15 dagen 799,-. Kom snel, op op. Reisburo Texel Holland Internatio nal, Beter In Service. Gratis afhalen 2 jonge haantjes. Tel. 318675 De nieuwe rage vinger- skateboardjes met 2 paar wieltjes gereedschap nu 4,95 Bij Voordeelland Oudeschild. Jan Wolkers: "De Spiegel van Rembrandt" nieuw in Het Open Boek. Wie meer wil dan hij heeft, zal nooit genoeg hebben. Maar zo'n mooi stukje glas van Hans van der Klift kan er altijd nog wel bij. T.h. in De Koog apparte ment voor perm, bewo nmg; huur v.a. 795,- excl Tel. 06-53547777 Chrysanten 2,50 per bos bij Tuincentrum Halsema. Aan de weg en op het tuincentrum. Ook op Duykerdam 13. Blusmiddelen Service Texel. Voor controle en onderhoud van alle mer ken brandblussers. Ook voor verkoop van Saval Eco sproeischuimblus- sers. 316545/315680. Schoenenopruiming! Alle modellen nu met 30%- 50% korting bij Treffers Weverstraat 5a Mooie - sportieve - stoere schoenen voor dames en heren Bufflox - Yellow Cab. Bij "Allebei Wevertraat 45 Te koop: 2+3-zits bank stel, blauw/grijs met de- signstrepen, 300,-. Tel 313283 na 18 00 uur. 7 nov Bazaar Herv. Kerk Den Burg. Wie heeft er nog goede spullen'? Even een tel. naar 315361 of 313052 of 314277 en we komen bij u langs. Wintersportbeurs zon dag 31 okt. zwembad Molenkoog. Bel voor info of om spullen in te bren gen, 314954. Algarve, vertrek tot 17 december Albufeira Jardim*** 8 dagen 499.- 11 dagen 525,-, 15 dagen 549,- incl. vlucht, transfer en accommodatie Natuur lijk Reisburo Texel Hol land International Beter In Service. Baantjer: "De Cock en een deal met de duivel" nieuw in het Open Boek. Jeugd mountainbikes ook met verende voorvork Vermeulen Bikes, tel: 319213. Kies kleur in je haar!! Wie durft? Woensdag 27 okto ber vanaf 13.00 uur Qnipp Kapsalon. Waalderstraat 15, tel 312227 Hoverspeed herfstaanbie- ding Oostende-Dover, Auto 9 personen' dagretour 209,-, ook 3-dagen re tour voor 285.-. Kom langs voor info bij Reis buro Texel Holland Inter national. Beter In Service Volgende week de laatste week van Pottenbakker Jaap Jager in de Koog a/d Nikadel Boulevard Bij Hans van der Klift ziet de bezoeker een winkel vol jeugdherinneringen Kinderlaarsjes en -klompjes, regen- en warmtelaarsjes, gele, koe- en rode klompjes bij Voordeelland Oude schild. Opruiming! Alle dekbed overtrekken 2 halen 1 be talen bij Treffers, Wever straat 5a. Magnetiseren 15,- per consult. Tel 06-29212036. Feest of iets te vieren of zomaar.. Bezoek de Indoor Karting De Koog. U inmiddels welbekend. Tevens 2 squashbanen en poolbiljart. Dagelijks geopend van 11 00 tot 23.00 uur. Info: 327000 Opruiming! Alle dekbed overtrekken 2 halen 1 be talen bij Treffers, Wever straat 5a. Magnetiseren 15,- per consult. Tel. 06-29212036 Feest of iets te vieren of zomaar... Bezoek de Indoor Karting De Koog. U inmiddels welbekend Tevens 2 squashbanen en poolbiljart. Dagelijks geopend van 11.00 tot 23.00 uur. Info 327000. T.h. in De Koog apparte ment voor perm, bewo ning; huur v.a. 795,- excl Tel. 06-53547777. Chrysanten 2,50 per bos bij Tuincentrum Halsema. Aan de weg en op het tuincentrum. Ook op Duykerdam 13. Blusmiddelen Service Texel. Voor controle en onderhoud van alle mer ken brandblussers Ook voor verkoop van Saval Eco sproeischuimblus- sers. 316545/315680 Schoenenopruiming! Alle modellen nu met 30%- 50% korting bij Treffers Weverstraat 5a Te koop crossauto 4cil VW Golf NR23, compleet met 16v motor of zonder. R. Zijm, 06 53670071 Maleisië vertrek 20 en 27 november. Penang 9 da gen 995,-, 16 dagen 1165,-. Langkawi 9 dagen 1175,-, 16 dagen 1399,-, prijzen vanaf. incl. vlucht, trans fers en hotel Natuurlijk Reis- buro Texel Holland International Beter In Ser vice terrein achter en naast hun toekom stige gebouw een drie meter diepe boomsingel te handhaven waardoor er een behoorlijke afscherming is, zeker gezien het feit dat op het terrein van Marja van der Star zelf ook be groeiing is. Het college is tenslotte van mening dat bij de stichting van de psychologenpraktijk spoed is gebo den. Thans worden de cliënten op twee verschillende plaatsen ontvan gen. Deze huisvesting is te klein en biedt onvoldoende privacy. Het spoedeisende karakter rechtvaardigt een artikel 19-procedure. Het college verwijst verder onder meer naar de bezwaren die mevrouw Van der Star heeft gemaakt tegen een vergelijkbaar object direct in de buurt (gebouw Koorn-Robertz). Haar diverse beroepen en bezwaren zijn door de rechtbank van de hand gewe zen. Hoewel het hoger beroep dat mevrouw Van der Star vervolgens heeft ingesteld bij de Raad van State nog in behandeling is. denkt het col lege deze uitspraak niet te hoeven afwachten, temeer daar de aanvraag van Van den Berg past in de 'Structuurgedachte West' en op de betreffende grond al bouw was ge pland voordat mevrouw Van der Star zich hier vestigde. De J.P.Strijbosschool in Midden- Eierland zal volgend jaar ingrijpend worden vernieuwd en aangepast. De in dergelijke gevallen in te stellen bouwcommissie zal bestaan uit E. Kersten van de gemeentelijke educatieafdeling (voorzitter). W. van Duijn van de afdeling bouwzaken. L. de Boer van het schoolbestuur, me vrouw W. Loning namens het onderwijsteam. L. den Braven na mens de medezeggenschapsraad en de R. Bisschop namens de onderne mingsraad. Mogelijk zal ook netwerk directeur mevrouw T. Visser nog aan de commissie worden toegevoegd, hoewel dat formeel met kan omdat de regel is dat óf een vertegenwoordiger van de directie óf een vertegenwoor diger van het schoolteam erin moet zitten Gratis af te halen: sta caravan 7,5 x 2,9 m. Tel. 317774 Verhuisd naar Gollards kamer 148 Mevrouw R- Witvliet-Roeper. Te koop A.T.B. 19.5 inch, alu. voorvering, S.T.X.. meuwstaat, 500,= Tel. 319571. T.k goede kraskuil en balen tarwe-stro. Tel 315517. Hoe krijg je haar in bewe ging? Zie het zelf op woensdag 27 oktober vanaf 13.00 uur in Qnipp Kapsalon. Waalderstraat 15, tel. 312227. Tesselse skéépeboer in Nieuw Zeeland? Uniek gelegen landhuis. 1.5 uur van Wellington. Opp. 475 ha. nog verpacht Capaci teit ongeveer 5000 'stock units' Met scheerstation en veel bedrijfsgebouwen Inl. telefoon 315 112. Pippi meisjesschoenen, nu met 'leuke verrassing' Bij "Allebei" Weverstraat 45. Te koop: 2- en 3- zits leren bankstel i.g.st. Tel. 313460. Blond is en blijft dé zomer- kleur, maar juist met rood- tinten is dit prachtig te com bineren! Kom, kijk en kies zelf! Woensdag 27 oktober vanaf 13.00 uur. Qnipp Kapsalon tel. 312227 ledereen is welkom op de Judovriendjesdagen Woensdag 27 okt. 13.45 tot 15.30 uur, de nieuw bouw, Ons Genoegen. Budo Ver Shima. Trimsalon 'Pet s Place Texel voor zorgzame en vakkundige behandeling van uw hond en/of kat. Parkstraat 24, Den Burg. tel. 312206.

Texelsche Courant | 1999 | | pagina 3