2000 I tor^tccgc TATENHOVE BV Capri 2||^| A tWm prettige kerstdagen gelukkig en gezond 2000 Wij weuvseuv u puef+ige -f-eestd ageuv en een goede sta ui- van de 2ie eeuw! Café^restaurant Prettige Feestdagen en een Voorspoedig Prettige Kerstdagen Goed 2000 2000 prettige kerstdagen en een gelukkig 2000 Wij wensen u fijne feestdagen en een steengoed 2000! KARTING TEXEL Wij wensen iedereen TEXELSE JO COURANT aannemingsbedrijf containertransport De Koog Wij zijn oudejaarsdag en nieuivjaarsdag gesloten. TRANSPORTBEDRIJF PMAN wenst iedereen en een Akkerbouw- en Loonbedrijf „Familie Roeper" een voorspoedig 2000 Prettige feestdagen en een gezond 2000 Schoenmakerij Sleutelservice Cees en Mieke van Osch o O O JL o R. Bousma wenst u prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar IBS» b.v. OELEb.v. SCHOObv T i A k Wij wensen u warme kerstdagen en een waterdicht nieuwjaar met veel lichtpuntjes *r- Autocentrum Eelman en medewerkers prettige kerstdagen en een goed en gezond 2000 salon henri wensen u Prettige Kerstdagen en een Voorspoedig 2000 I 1 wf Eierhandel Hennehof Prettige Kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar en medewerkers wensen u Willy Jan Peter Henk en let de Ruyter Peter en Wendy van der Voort Metselbedrijf Vooföuyt en personeel Lorentz Henk Dennis Sietse Wij wénsen iedereen prettige feestdagen en een daverende start in 2000! II ArTiï m en een VRIJDAG 24 DECEMBER 1999 IJsdijk 111792 CB Oudeschild TEXEL maar de boer hij ploegde voort wenst alle relaties, familie, vrienden en bekenden •Nico, Saskia, Suzanne, Mandy en Diana Wij wensen iedereen prettige kerstdagen, plezierige jaarwisseling en een gezond jaar 2000 Fam. Nic. Dros Harkebuurt Allen prettige feestdagen en de allerbeste wensen voor het nieuwe jaar toegewenst P. Beemsterboer Dit jaar geen kaartje maar wel onze beste wensen voor 2000. Willy en Cor Zijm Annie en Cor Swaerts wensen u prettige kerstdagen en gelukkig nieuw jaar. De Stichting Oudeschilder senioren actief de SOSA wenst u allen een actief en gezond 2000 Het bestuur. P. Zeegers en M Zeegers-Duinker Prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar Wij wensen familie, buren, vrienden en bekenden een voorspoedig en gezond nieuw jaar. Familie F. Oosterhof Marie Verijser Halsema wenst familie, vrienden, buren en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig en gezond 2000 Fijne feestdagen en een gezond 2000. Rien, René, Elise, Martijn en Elja v.d Star. Prettige feestdagen en gelukkig en gezond 2000. Jacob en Bep Drbs. Wij wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig 2000! A. Eelman-Kiewiet, nieuw adres: Verzorgingshuis Gollards k. 136 Fam J Prezwloka, Koringstr 2B 28755 Bremen Deutschland. AL Kooger-Bakker wenst familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 2000! Vanuit Paramaribo willen wij alle familieleden, vrienden en kennissen graag prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar toewensen. Ron, Simone, Christian, Maurice en Rebekka Daalder Winchesterstraat 16, Paramaribo, Suriname G Hin, Marsweg 4 wenst familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 2000. T. Kikkert-Dob wenst familie en bekenden gezellige kerstdagen en voorspoedig nieuwjaar Dirk en Fenny Schagen wensen familie, vrienden en bekenden hele fijne kerstdagen en een voor spoedig en gezond 2000. Mevr. R Kikkert-de Smit wenst familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 2000. A. Wuis, T. Wuis-Roeper wensen familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 2000 Prettige kerstdagen en een gelukkig, voorspoedig en vooral gezond 2000. Tevens hartelijk dank voor de vele kaarten en bloemen tijdens mijn •verblijf in het Gemini en bij mijn thuiskomst. M Daalder, de Zes 7, Den Burg. Wij zijn gesloten van 27 t/m 31 december Wens u allen goede kerstdagen en een gezond en gelukkig 2000 Jarinq Moll C. Witte Leny Witte- Bobeldyk wensen familie en kennissen prettige kerst en een gelukkig 2000. Familie A Boon Kikkertstr. 52. De Cocksdorp wenst alle familie en kennissen een prettige kerst en een gelukkig nieuwjaar. Familie A.J Winter wenst familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 2000. Familie P Novak wenst familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 2000. Maarten Bremer wenst familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 2000. Rietje Got jé wenst alle vrienden en bekenden veel gezondheid en voorspoed in 2000. wenst eenieder een goed gesmeerd 2000 smerum@noknok.nl Tmus enjannie Vlaming wensen familie, vrienden en bekenden goede feestdagen en een gezond 2000. Hierbij wil ik iedereen gezellige feestdagen en een goed begin van de nieuwe eeuw toewensen. Groeten van G. Maat Vanuit zonnige oorden wensen wij familie en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Victor en Petra Maat - van de Vis Henk en Maatje Tjepkema wensen familie, vrienden en bekenden gezellige kerstdagen en een gelukkig 2000. G. Hoogerheide C. Hoogerheide-Eelman wensen familie en beken den een prettige kerst en een gelukkig 2000! Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar J. Langcveld, Rozendijk 12 Prettige kerstdagen en een gelukkig 2000! D Roeper, Akenbuurt. Kees en Sjaan Pol wensen familie en bekenden en prettige kerst en een gelukkig 20ê0' Willem Anton en Sigrid wensen iedere Texelaar een gezond, gelukkig en goed nieuwjaar!!! De beste wensen voor alle mensen. Cees en Jelly Martens Marco, Jeannette, Yvonne en Stefan Drijver wensen u fijne feestdagen en een goed en gezond 2000. R v.d. Star-Kok wenst familie en bekenden een prettige kerst en gelukkig 2000. J Zegers-Kikkert, de Gollards, kamer 120 wenst familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 2000. Dave, Anna, Lo en Brigitte Bremer wensen familie, vriendenburen, juffen, meesters en kennissen Meny Christmas and a hdppy New Year. Familie van Zuilen wenst alle vrienden en bekenden een prettige kerst en een gelukkig nieuwjaar Wij wensen u gezellige feestdagen en een gezond 2000! Finse sauna, De Koog. C J. Keijzer-Bakker Zuidhaffel 5 wenst u allen een fijne kerst en een gezond 2000! O. de Kind en F de Kind-Buys wensen familie en bekenden een prettige kerst en een gezond 2000! In plaats van kaarten dit jaar, wens ik familie, vrienden en kennissen goede kerstdagen en een gezond 2000 toe Janna Roeper-Blom Kogerstraat 50 G. Kikkert A Kikkert-Blom wensen familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 2000. Familie S. Tjepkema wenst vrienden en bekenden fijne kerstdagen en gelukkig nieuwjaar. C Daalder J. Daalder-Brouwer Gelukkig nieuwjaar. A. Dros-Koorn C.M Koom-Roeper A Koom Prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar. We wensen u zinvolle kerstdagen en een goed nieuwjaar. Bram en Maartje Guiljam-Hagemeijer Henny Jansen wenst familie, vrienden en buren een prettige kerst en een geliikkig nieuwjaar' Frans Yvonne de Groot wensen vrienden en kennissen prettige feestdagen' F v.d. Vis-Roeper wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en gezond nieuwjaar Siem en Tiny Plaatsman wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een goed en gezond 2000. Gezellige kerstdagen en een goed nieuwjaar N. v.d Vliet-Wuis. Eén wens, éen groet het doet je goed in het jaar 2000! Voor alle mensen die ons lief zijn. Cees en Jannie Makelaar- Vlaming Prettige kerstdagen en een gezond en gelukkig nieuwjaar. Jaap v. Lenten Mevr. Al Roeper Beatrixlaan 33b wenst iedereen prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar D. den Braven, Starkenburgh 68 wenst familie en bekenden goede feestdagen en een gezond 2000. Dik Haker wenst u fijne kerstdagen en een gezond 2000 toe Gudrun Pleuger en Rik van Steeg wensen vrienden en bekenden prettige feestdagen en een gelukkig nieuwjaar Wij timmeren naar een gezond en gelukkig Timmer- Onderhoudsbedrijf INSTALLATIEBURO 4 3 .\0 MATER/4, Volkswagen Groep wenst iedereen DAMES- EN HERENKAPPER Henk, Hanny, Margret, Yvonne, Corry, Isabel, Corina en Bibi wenst relaties, familie, vrienden 1 en alle andere Texelaars Familie V.d. Vis Tel./Fax 316219 Cdeot'qe en Bea Dekker' Met dank aan onze medewerkers van afgelopen jaar: Mariëlle, Wiebe, Josien, Jeroen, Alex, Diede, Thijs 1, Milo-Siebert, Thijs 2, Dennis, Peter en Joey (vrijw.) 1 e kerstdag en nieuwjaarsdag zijn wij gesloten □EN BURG Fam. P. C. Bonne en medewerkers 1 Mechanisatie b. v. Oorsprongweg 671795 LB EierlandS 311229

Texelsche Courant | 1999 | | pagina 10