Toneelpubliek in Oudeschild wil een avondje ur 2 'Proberen zoveel mogelijk mensen te laten meedoen' TEXELSE COURANT Projectgroep begeleidt invoering van euro Radio Texel 1Q6.1 Medische zorg Worsteltent mag keuken houden Spreekuur jeugdzorg oud Papier cu3 Kerkdiensten Staatsbosbeheer vernieuwt folder T E X E LS E®^COliRAfhel Stukkie voor de krant? VRIJDAG 21 JANUARI 2000 'Oudeschilders willen een avondje uit. Dat is een combinatie van een leuk stuk waarom ze lekker kunnen lachen, gezellig nog even nazitten, de warme kroketten uit de keuken van Anneke en meer van dat soort dingen. Met een moeilijk stuk doe je ze geen plezier.' Bij Nieuw Leven weten ze precies wat hun pu bliek van ze verwacht. Het is één van de geheimen van het succes van de toneelverenging, die deze maand 35 jaar bestaat en uitpakt met 'een bijzonder stuk'. In Oudeschild werd ook vóór 1965 toneelgespeeld Dat gebeurde, zoals vroeger gebruikelijk, in verschillende zuilen In het vissersdorp bestonden lange tijd twee verenigingen: Internos ('onderons') van de katholieken en Klein Toneel, dat van socialistische signatuur was. 'Internos, waarvan ik zelf lid was, bestond sinds 1927', weet de 70-jarige Jaap Bakker, die sinds de oprichting deel uit maakt van de gelederen van Nieuw Leven. 'Van Klein Toneel weet ik het niet pre cies, maar die vereniging was in ie der geval ook van vóór de oorlog. Klem Toneel had een eigen onderko men, Ons Eigen Gebouw geheten, dat stond waar nu 't Skiltje is. Op een gegeven moment werd het opge knapt en overgedragen aan de ge meenschap Oudeschild. De socialis ten waren meer op Den Burg gericht, denk ik. Het was een prachtig ge bouw, maar het toneelspelen stelde niet veel meer voor in die dagen. We hebben tegen elkaar gezegd dat die scheiding met meer van onze tijd was en besloten de krachten te bundelen. Welja, dat kon best. We gingen ook al bij elkaar kijken als er uitvoering was.' Op 7 januari 1965 werd de vereniging opgericht en op 27 maart van het zelfde jaar werd het eerste stuk op gevoerd De entree bedroeg ƒ2,- en toegang tot 't Skiltje hadden alleen toeschouwers van 14 jaar en ouder. 'Voor de eerste uitvoering van de to neelgroep Oudeschild bestond zater dagavond enorme belangstelling', schreef de Texelse Courant van dins dag 30 maart. 'De voorzitter, de heer Fr. Zegel, kon een tot de laatste plaats gevulde zaal van dorpshuis 't Skiltje verwelkomen. De heer Zegel deelde mee, dat men voor de nieuwe toneelclub nog geen naam had be dacht, maar dit zal zeker binnenkort gebeuren. Dat de club - al is ze nog naamloos - stellig naam zal maken in de Texelse amateurtoneelwereld, werd zaterdagavond duidelijk bewe zen. De opvoering van het blijspel De nieuwe veearts werd een succes.' De spelers waren Annie Boon- Bekker, Cor Cupido, Truus Hoogen- bosch-Karsman. Nettie Kalf, Leen Vonk, Jaap Bakker, Wim Bruin, Atie van Leeuwen en Hendrik Bekker, die onder regie van Jan Dam Koning en Piet Haker en ondersteund door souffleur Teun Eelman het toneel be klommen. Dat ging niet in alle geval len zonder horten en stoten, blijkt uit de recensie. 'Het spel kwam wat moeizaam van de grond. Merkbaar was dat enkele spelers nooit eerder op het toneel hadden gestaan, waar door men niet zo zeker was. Ook de rolvastheid liet wat te wensen over.' Nieuw Leven heeft zich in 35 jaar vooral bewezen als vereniging die erin slaagde haar leden vast te hou den. Cor Cupido, die in het eerste stuk destijds meespeelde, geeft za terdag ook weer acte de présence Dat geldt ook voor Jaap Bakker, al speelt die ditmaal een rol achter de schermen. 'Als oudste van de vere niging hoef ik met meer zo nodig. Maar ik vind het wel leuk om erbij betrokken te blijven. Ik zat net nog in mijn schuurtje om wat decorstukken te maken.' Eveneens tot de getrouwen behóren Emmy Zijerveld-Boekel, die al 29 jaar lid is. en Ria Buisman-Boom. die nog een jaar langer op de planken staat. 'We proberen altijd zoveel mogelijk mensen te laten meedoen', vertelt Buisman. 'Dat betekent dat we wei eens heel mooie stukken laten vallen, omdat er bijvoorbeeld maar zeven mensen aan mee kunnen doen. Dat is wel eens jammer, zeker als je echt een snoepje hebt, maar zo werkt het nou eenmaal. Zeker als je, zoals wij, maar eén keer per jaar speelt.' Ook wie eens met meespeelt, levert zijn of haar bijdrage aan een stuk. Buisman en Zijerveld zich. 'Hel heel spannend om te spelen. Hei Ma Wil Jook Nauta maakte ter ere van het tienjang bestaan van 'Nieuw Leveneen statieportret van de acteurs die meededen aan 'Op hoop van zegenvan Herman Heijermans. Boven ste ril (van links naar rechts): Cor Cupido. Dik Haker. Piet Haker. Emmy Zijerveld. Ntc Blom. Jaap Bakker. Bertus Heerschap, Martien de Vries. Jaap Zuidewind, Kees Hin. Voorste rij: Sjaan Bakker. Karin Somers, Lien Stolk, Tineke van Beek, Ria Buisman, Loes de Graaf. Zijerveld: 'Kleding en decors maken hebben we eigenlijk altijd in eigen beheer gedaan. Je kunt wel kleren huren of het schilderen laten doen, maar dat kost veel geld. Nou moet ik zeggen dat we het geluk hebben dat we twee timmermannen onder de leden hebben. Dat is erg handig, want je moet het met alleen kunnen uitden ken, het moet ook nog worden uitge voerd.' De zelfredzaamheid heeft de vereni ging altijd veel succes gebracht. Niet alleen wat de betrokkenheid van de leden betreft, die daardoor erg groot blijft, ook in financieel opzicht kan Nieuw Leven zich aardig redden. Zijerveld 'De contributie werd in 1965 bepaald op één gulden per kwartaal, ofwel vier gulden per jaar. Daar lach je nu om, maar In verhou ding betalen we nu met veel méér. We zitten al jaren op vijftien gulden per jaar. Dat kan alleen als je zelf veel re gelt. Overigens kan het nu écht niet langer uit en gaan we dit jaar naar een bedrag van vijfentwintig gulden.' Een vast gegeven bij Nieuw Leven is ook dat nieuwe leden wordt gevraagd mee te doen 'ledereen mag mee doen, maar daar gaat het niet om Ik denk dat je met zo snel geneigd bent jezelf te melden met de mededeling nou, hier ben ik dan', vermoedt Buis man, die zelf dertig jaar geleden werd gevraagd door Hendrik Bekker. 'Ik heb toneelspelen altijd al leuk gevon den. Het eerste stuk uit 1965 kan ik me met herinneren, maar daarna is het denk maar een paar keer gebeurd dat ik niet geweest ben. Mijn vader en moeder hebben ook altijd toneel ge speeld Bij bonte avonden van de parochie belandde ik als jong meisje vaak op de planken. Waarschijnlijk heeft vader Bekker me daar zien spe len en me daarom gevraagd.' Voorzitter Tina Smit-Stolk is lid sinds 1986, toen ze haar debuut maakte bij een eenakterfestival in De Linde boom, dat werd georganiseerd ter gelegenheid van de tachtigste ver jaardag van zustervereniging UDI. 'Mijn moeder, Lien, speelde altijd al toneel en ze is ook jaren voorzitter geweest. Toen ze ziek werd, vroegen ze of ik ook eens een rol wilde pro beren Ik hoefde er met lang over na te denken, ik deed het gewoon. Waarschijnlijk ook omdat ik er mee ben opgegroeid. De spanning vooraf, die kende ik.wel. Op de dag van een uitvoering aten we soep. altijd soep. Niet te gek, want ze stond met lan ger in de keuken dan noodzakelijk. We moesten ook niet tegen haar zeu ren en de hele dag zat ze in haar boekje te kijken. Om klokslag zes uur was ze verdwenen. Ik doe nu precies hetzelfde.' Buisman lacht" 'Iedereen heeft zijn eigen rituelen. De één gaat vier keer naar de wc. Een ander gaat al vroeg op het toneel zitten Of juist niet. Er zijn ook mensen die maar blij ven vragen of alles recht zit.' Bij ieder lustrum probeert Nieuw Le ven iets bijzonders te doen. In die categorie past zeker het vissersstuk Op hoop van zegen, dat bij het tien jarig bestaan werd opgevoerd. 'Met de voorbereiding zijn we heel lang bezig geweest. Tijdens het stuk werd van decor gewisseld. Voor de pauze was het toneel de huiskamer van Kniertje, erna het kantoor van de re derij. Dat kon alleen als iedereen in de pauze hard meewerkte', herinneren De invoering van de euro (J bete kent dat de gemeente nogal wat voorschriften, regelingen en werk wijzen moeten aanpassen. Ook moet de gemeente in staat zijn de burgerij goed voor de lichten over allerlei aspecten die met de invoe ring van de Europese munt hebben te maken. Er komt zoveel bij kijken dat het college heeft besloten een spe ciale projectgroep in het leven te roepen, geleid door het bestaande gemeentelijk management. In die projectgroep zitten ambtenaren van het bureau bestuursonder- steuning, gemeentewerken, ruimte en wonen, welzijn en middelen (fi nanciën). Zoals bekend wordt de euro in fasen ingevoerd. Momenteel kunnen de overheden al in euro's lenen, is de euro wettig betaalmiddel, worden bedragen in zowel of aangeduid en wordt op de geld- en kapitaal markt ook gewerkt met euro's. Vol gend aar gaat ook het girale verkeer over op euro's en op 1 juli 2002 is de gulden geen wettig betaalmiddel meer. De consequenties voor het gemeen telijke apparaat zijn onder meer: aan passing van het financieel systeem, versnelde afschrijving van automaten en documenten, aanpassing van drukwerk, aanpassing van kassa systemen en automaten en training en voorlichting van personeel Alleen al voor de aanpassing van het finan cieel systeem zal ƒ170.000,- nodig zijn. Radio Texel is te beluisteren op 106.1 FM. via de kabel (98.5), of via De Lichtboei (100 4). De programma's van 's avonds voorden de volgende morgen tussen 11.30 en 13.30 uur via de kabel en De Lichtboei herhaald. Vrijdag: 18.00 u Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u Shopping (muziek) 21 00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 18.00 u. De zes uur-show (jongerenprogramma) 19 00 u After party (jongerenprogramma) Radio Noordholland 20.00 u. Zondag 9.00 u. 9.30 u Klassiek op zondag Kerkdienst vanuit NH kerk Den Burg Klassiek op zondag Vlaswiek (muziek en poëzie) Natuurwijzer Nieuwtjes en achtergronden Goud van Noud (Nederlandstalig) 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) Time travelling (muziek) Proefproject (muziek) Radio Noordholland Maandag. 18.00 u. Symphomca (klassiek) 19.00 u Even bijpraten met Scouting Texel (herhaling) Radio Noordholland 10 30 u 11.00 u. 12.00 u 13.00 u- 14.00 u 18 00 u. 21 00 u 22.00 u. 20 00 u Dinsdag: 18.00 u 19 00 u. Radio Texel actueel (nieuws) Bonte dinsdagavond (verzoekplaten) 20 00 u. Radio Noordholland Woensdag: 18.00 u. Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19 00 uur verzoekplaten) 19.45 u Gelezen verhalen (Westfries) 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Even bijpraten met (Texelaars in het nieuws) 20 00 u. Radio Noordholland Artsen: Uitsluitend voor spoedgeval len van zaterdag 8.00 tot maandag 8.00 u.: Dokter K. Eissen/J.F. Hoekstra, Molenstraat 87, Den Burg, telefoon 312039. Aanvragen visites s.v.p. vóór 10 30 uur. Spreekuur op zater dag en zondag van 11.30 tot 12.00 uur en van 16.00 tot 16.30 uur, zon der afspraak. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijn- spreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer bekend vermeld. 313086;314727;314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: TM Niehoff en A.H. Lammers. De Ruyterstraat 86, Oudeschild Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222 - Afdeling huishoudelijke en verzor gende hulp: Jonkerstraat 6, Den Burg, tel. 314152. Spreekuur elke werkdag van 9.00-10.00 u. - Afdeling jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 24, Den Burg, tel. 313241. Spreekuur elke werkdag van 8.30-9.30 u. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 24, Den Burg, tel 313241Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14 00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke werk dag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223- 650123. Kraamhulp: Voor directe kraamhulp op Texel en na poliklinische bevalling: Kraam- centrum Noordhollands Noorden Den Helder, tel. 0223-540088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor op name in verpleeg- en verzorgings huis: Stichting RIO Texel Wieringen. Opvragen via tel. (0223) 671552. Opname geschiedt op advies van huisarts of specialist. OVERIGE HULPVERLENING: Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: tijdens kantooruren 072-5498360; buiten kantooruren 072-5122222. Bij spoedeisende gevallen: 1-1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 072-5498360. Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11Den Burg. Alleen in spoedgevallen, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Toeristenpastoraat: Bram Guiljam, tel. 318581317224. Kustwacht: Voor meldingen van schepen en zwemmers in nood: tel. 316270. Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer, 072- 5644444. Kunstgebitreparatie: Tandprothetische praktijk Van Kralingen (samenwerkend met het tandheelkundig centrum; voor zie kenfonds- en particulier-verzeker den), tel. 312069. Tandtechmek R. Van Oosten (voor kunstgebitten en reparaties), tel. 310605. Apotheek: Weverstraat 95, Den Burg; tel 312112 Maandag t/m vrij dag 8.00-18 30 u.; zaterdag 10.00- 13.00 en 15.00-17.00 u.; zondag 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u. Bui ten die tijden alleen voor spoedei sende gevallen. De Worsteltent krijgt alsnog toe stemming voor uitbreiding van de keuken met een aanbouw. Aanvan kelijk weigerden b en w de bouw vergunning, omdat de maximale bebouwingsoppervlakte al was bereikt. Dat nu wel toestemming is verleend, houdt verband met de eisen voor brandveiligheid. Met de toestemming legt de raads commissie Ruimte, Wonen en Eco nomie het advies van de Rijksdienst voor de Monumentzorg naast zich neer. Daarin werd gesteld dat de aan bouw de karakteristieke aanblik van de boerderij aantast. 'Mede omdat de omgeving van de boerderij door de parkeerplaats en het onlangs gerea liseerde hotel is aangetast, wordt de gemeente geadviseerd aan deze on gewenste ontwikkeling geen mede werking te verlenen.' Argumenten op gebied van brandveiligheid (grotere brandwerendheid, betere vluchtweg voor personeel, betere toegankelijkheid voor de brandweer en een veiliger afvoer van gassen) waren reden voor de commissieleden wel in te stemmen met de benodigde artikel 19-procedure. Aanvankelijk ging de gemeente alleen akkoord met de bouw van een tijdelijke keuken. Het bureau Jeugdzorg, dat hulp biedt aan jongeren met problemen en opvoedingsondersteuning aan ouders, heeft elke donderdag spreekuur in het Jongeren Informatie Punt (JIP) in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaan 1, Den Burg. Aanmelden voor dat spreekuur kan op donderdag tussen 13.30 en 14.30 uur in het JIP of via telefoonnum mer 315582, op andere dagen via het Bureau Jeugdzorg Den Helder, tele foon 0223-684000. Alleen Jan Koolhof (CDA) ging niet akkoord, omdat hij de aanbouw een aantasting van het monument vindt. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). De papierwagen komt in de volgende stra ten: 8. Schilderend, Haffelderweg, Emmalaan, Pieter van Cuyckstraat, Ada van Hollandstraat, Elemert en Keesomlaan. Zondag 23 januari 2000 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 9.30 u. ds. J. ter Haar, uitz. via Radio Texel. De Waal: geen dienst. De Koog: 9.30 u. ds. J. Vlasblom. Heilig Avondmaal. Den Hoorn: 11.00 u. ds. J. Vlasblom, Heilig Avondmaal. Oosterend: 9.30 u in Geref. kerk, ds E.J. Vledder, 19.00 u. in NH kerk, gebed voor de eenheid van de Christenen, ds. J ter Haar en ds. M.G.J. Roepers. Oudeschild: 1100 u. ds. E.J. Vledder. De Cocksdorp: 11.00 u. ds J. Vonk. GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. ds. M.G.J. Roepers; 19.00 u. in NH kerk Oosterend, gebed voor de een heid van de Christenen, ds. J. ter Haar en ds. M.G.J. Roepers. Oosterend: 9.30 u. in Geref. kerk, ds E.J. Vledder, 19 00 u. in NH kerk, gebed voor de eenheid van de Christenen, ds. J. ter Haar en ds. M.G.J. Roepers. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oost erend 10.00 en 16.00 u. dienst. GEREFORMEERDE KERK (Vrij gemaakt): in de Doopsgezinde kerk te Den Burg: tot nader order geen dienst op Texel DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds. L. van Wijk-Hoekstra, uitz. via De Lichtboei. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u ds. J. Ketelaar uit IJmuiden. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zat. 19.30 u. dames koor, uitz. via De Lichtboer.zon. 10.45 u. herenkoor, nevendienst en crèche. Oosterend: zon. 19.00 u. oec. dienst in NH kerk. De Cocksdorp: vrij. 19.30 u. rozenkransgebed.zon. 9.30 u. Gollards: zat. 16 00 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Open bare lezing, 10.30 u. De ware re ligie voorziet in de behoeften van de mensenmaatschappij; Wacht torenstudie, 11.20 u Wees een gelukkige lezer van het boek Openbaring. Staatsbosbeheer heeft de folder ver nieuwd waarin in het kort wordt inge gaan op de terreinen op Texel, de planten en de dieren die er voorko men en de recreatiemogelijkheden. In het nieuwste boekwerkje staat ook informatie over het Nationaal Park Duinen van Texel, alsmede een over zicht van de excursies en lezingen die in 2000 worden aangeboden. SBB speelt met dit aanbod in op de toe nemende behoefte onder de gasten, ontstaan door de seizoensverbre ding, om ook in herfst en winter iets te ondernemen. De folder, die de informatie ook in het Duits en Engels vertelt, wordt ver- verhaal sprak natuurlijk aan ifj*0' dorp. Het was nog moeilijk besl: of we het wel of niet deden"üf1 meeste families hebben wel lent0 verloren. Een paar |aar ervoor vp TX 26 van Willem Griek met ten) komen van zee. Maar het were? gigantisch succes Als het stilR— hoorde je het gesnotter in de zaag hebben het vier keer gespeeld, nog voor de UB, in de Oranjeb, in Den Burg.' Over de uitvo-v wordt nog steeds gesprake Oudeschild. 'Ik mocht er nietr van mijn moeder', herinnert ds jarige Smit zich. 'Het was te zr i vond ze Dat Geli/ke monniken, geli/ke kap dat morgen en volgende weekzrn dag wordt gespeeld, net zo'n si wordt, lijkt onwaarschijnlijk. WeM sprake van een bi/zonder stuk, w de dames, met maar liefst de, acteurs, twee regisseurs en eer team van decorbouwers. 'Het if~ spel', vertelt Buisman. 'Let wefjZo blijspel of een klucht, maar een: met mooie kostuums en een ra Da tig decor. We wilden gewoon iets anders. Wat dat betreft is hel moeilijk om goede stukken te vin Oudeschilders zijn kritisch. Je ze niet heel wat anders voorschc dan ze gewend zijn. Ze willen - een avondje uit. Dat is waarschs-j- ook de reden dat we nooit een/jj v Ier hebben gespeeld. Aan G;ng: monniken, gelijke kappen hebbe zelf in ieder geval veel plezier be- Maar tegen het eind ga je toch.- twijfelen. Is dit het wel?' et f Een speler die zich vanavond zcns i twijfelen zal vermaken, is Kees ■- 'Hijwasalsinds1968lid. loentiur jaar geleden in de politiek ging,,"., ermee opgehouden. Bij zijn afsc|$ twee jaar geleden, werd hem do: krant gevraagd wat hij nu ging r Ik zou wel weer willen tonee/sp'xe antwoordde hij Dat is de aanle geweest om hem weer te vrai jf vertelt Zijerveld. Smit; 'Het was - een al of hij nooit is weggeweefl De belangstelling voor de jubileH uitvoeringen van Nieuw Leve. enorm. De toegangsbewijzen morgen zijn allemaal al uitverk Voor de uitvoering van zaterde januari was gisteren nog 'een beperkt aantal kaarten' verkrijc. Liefhebbers zouden het nog kr,®^ proberen bij Tineke van Beek, t<~ 008. Op de bonnefooi naar 't S gaan. heeft in ieder geval geen' Joop Rontj j «-sxe spreid via de speciale bakjes, Mare en de WV. Verhuurders kuil voor hun gasten boekjes afhalef SBB. Me tjna Zgrrlrjixtl i a kd hun. gei Als de redactie op nieuwsjacht is, kar^ voorkomen dat u fn de Warmoesst voor een dichte deur komt te staan. Naast de deur hangt een kastje met en papier. Schrijf uw naam en telelo nummer op, gooi het briefje In de bu wij nemen snel contact op. Telefonisch zijn we wel 24 uur pc' r™ bereikbaar. -tel. 52e 12 juli 1952 18 januari 2000 Augusta Kombrink Net zo overwacht als Guus opeens naar Nieuw Zeeland of Griekenland kon vertrekken of met haar bus voor de deur kon staan is zij overleden. Vol ondernemingslust, met open oog en oor en een liefdevol hart heeft ze de wereld verkend en daar met volle teugen van genoten. Guus heeft veel mensen geraakt met haar warmte, humor en hartelijkheid. Ze was een bijzondere meid en we zullen haar verschrikkelijk missen. Hafedh Mam Lot Liet en Harry Jeffie en Jan Willem Hans en Lida Bernard en Stien Kasper en Toos Henk Zillig neven en nichten Guus wordt zaterdag 22 januari a.s. om 15.30 uur begraven op de Oudeschilder begraafplaats aan de Zuidhaffel. Tot zaterdagmorgen 12.00 uur kunt u afscheid nemen van Guus, zij ligt in het huis van haar vrien din Nellie Witte, Molendwarsstraat 2 in Den Burg. Na de begrafenis gaan we bij Nellie nog even herinneringen aan Guus ophalen. Correspondentie-adres: Liet Kombrink, Boogerd 23,1791 GW Den Burg

Texelsche Courant | 2000 | | pagina 2