Gemeente taxeert voor OZ-belasting oornder Donderdag naar andere locatie Ifa l\ja fry* TEXELSE J COURANT Hooglanders gezond Uitgifte sleutels Teso-stalling TEXELSE i'COURANT A d" 60-jarige huwelijksdag Dag Zeerust, hallo wereld! rJexelaartjes VRIJDAG 28 JANUARI 2000 NG: ene., lomende maand wordt in op- Jc" racht van de gemeente begonnen Set het taxeren van alle woningen 2 n andere onroerende zaken op _2 exel. De resultaten worden door ;p(e gemeente gebruikt voor het pnieuw bepalen van de Onroe- ee.and Zaak-belasting en worden stevens ter beschikking gesteld van ,et waterschap die er de water oor chapslasten mee berekent en van Jrutle belastingdienst voor het vast stellen van inkomens- en vermo- Shjensbelasting. 1 let gaat om de periodieke taxatie 4 oals die eens per vier jaar plaats- 1 Ttindt. De uitkomsten worden ge- iruikt voor het tweede WOZ-tijd- ■ak dat loopt van 2001 tot eind for®04- Voor het thans lopende jaar vor.rt nog gebruik gemaakt van de örige taxatiegegevens. len )0(j)e taxaties worden uitgevoerd door iet bureau WozTax consultancy. De idiaxateurs zullen alle panden bezoe- 1 en, maar in lang niet alle gevallen zal proiet nodig zijn dat zi| de huizen van lie Schotse Hooglanders die voor 3'' itaatsbosbeheer de duinen van de ieul en de Bollekamer begrazen /m l]n bij een onlangs gehouden con trole gezond bevonden. Het afge- lomen bloed is onderzocht op u eptospirose (melkerskoorts) en 3R (koeiengriep). Omdat geen poren werden aangetroffen, zijn Ie ziektevrijcertificaten voor de underen verlengd. lyterigens is het bedrijf Ecoplan, de jènaar van de dieren, sinds kort <B Rund erkend. Hiermee wordt oldaan aan de sinds 1 januari be- taande Europese eisen van de Inte- irale Keten Beheersing. Wanneer lieraan met wordt voldaan, is afvoe- en of verhandelen van runderen ver ten. De nieuwe regelgeving bete- $iride voor Ecoplan geen ndering, aangezien het bedrijf inds 1998 al SKAL-gecertificeerd is 'volgens eisen voor de biologische andbouw), waarvoor strengere eisen gelden. binnen bekijken. Aan de taxatie is namelijk een uitgebreide markt analyse vooraf gegaan waardoor het bijstellen van de oude gegevens een voudig kan worden doorgevoerd. In de gevallen waarin dat niet mogelijk is zal de taxateur vragen binnen te mogen komen, wat ook mogelijk is bij huurwoningen Men is niet verplicht de taxateur (die zich desgevraagd legitimeert) binnen te laten, maar de gemeente hoopt dat de mensen deze medewerking toch zullen geven in het belang van de zorgvuldigheid en de vlotte voortgang van het taxatiewerk. Wie met huis is als de taxateur aan de deur komt zal later opnieuw worden benaderd voor het maken van een afspraak. Als eerste zullen in februari en maart de woningen in de volgende straten aan bod komen: Buytengors, Californiéweg, Duykerdam, Gerritslanderdijkje, Grensweg, Krimweg, Lieuwstraat, Middelton, Paelwerck, Pelikaanweg, Rogges- lootweg, Schilpbanck, Schoudieck, Sluyscoog, Stappeland, Tempeliers- weg, Tjakkerstraat, Verlaet, Vroonlant en Zanddijk. Over het verdere verloop van het taxatiewerk zal men worden geïnformeerd door de gemeentelijke rubriek 'Eilandberichten' in de Texelse Courant. ledereen krijgt begin volgend jaar de beschikking waarin staat welke waarde is bepaald. Pas dan kan eventueel bezwaar worden gemaakt. Bij voorbaat staat vast dat de aan de panden toegekende waarde aanzien lijk hoger zal zijn dan bij de vorige taxatie, gezien de sterke waarde- Maandagochtend 7 februari zal de nieuwe fietsenstalling op de veer haven in Den Helder worden afgeslo ten en alleen nog maar toegankelijk zijn voor houders van een elektroni sche sleutel. Die kan vanaf maandag a.s. tegen betaling van een borgsom van 25,- worden afgehaald bij het Teso-loket in Den Helder. Voor het gebruik van de stalling is geen huur verschuldigd. Er is plaats voor 188 fietsen en 10 brommers of motoren. t )m de Hoornder Donderdag meer illure te geven, verhuist het evene- b nent komende zomer van de 5 terenstraat naar Klif. Dat gebeurt in|p initiatief van Cor van Heer vaarden van Klif 12, die meent dat e lijn theater-restaurant en de feest- narkt elkaar kunnen aanvullen. De ■rganiserende Stichting Hoornder londerdagen kijkt met spanning —lit naar de reacties in het dorp. tl Jitgewerkte plannen hebben de lieuwe 'bondgenoten' nog niet, maar i()(luidelijk is wel dat Van Hèerwaarden iet activiteiten als (straat)theater en luziek zal proberen het bezoek aan Héle Hoornder Donderdag te stimule- sn. Om toeristen ook buiten de éloiarkttijden naar Den Hoorn te lok en, wil hij daarnaast een fiets- of I /andeltocht uitzetten, waarbij 'Oielangstellenden langs historische fvn andere interessante locaties in en dlbnd het dorp worden geleid. Hij geeft °5et evenement een financieel steun- ie in de rug door als sponsor op te reden. R )e uitgestoken hand van Van Heer- Vaarden is dankbaar aanvaard, zo =)agde stichtingsvoorzitter Frans Bak ker woensdag in Klif 12 uit tijdens een lijeenkomst met de verenigingen uit Mjiet dorp. De Hoornder Donderdag is >siyeliswaar al jaren behoorlijk succes- rol, om het evenement 'blijvend aan- G'ekkelijk' te houden was de organi- 30 atie al enige jaren op zoek naar t erbetenngen. Dat hing nauw samen E(net de belangstelling onder de raamhouders, die voor een stand plaats betalen en daardoor een be langrijke rol spelen bij het voortbe- .taan. De laatste jaren gebeurde het - jeregeld dat kraampjes leeg bleven, jTennelijk omdat de kooplui met ver- vachtten dat ze erg veel konden ver- Henen. De gevolgen voor de .vezoekersaantallen waren de afgelo- ien jaren nog te overzien, maar een ninder afwisselende markt heeft op tien duur onherroepelijk gevolgen, zo iniesefte de organisatie. Veranderingen die tegelijk ook verbe teringen zijn, lagen niet voor het op- cheppen, aldus Bakker. Traditionele hemadagen rond het Texels kam- lioenschap schapenmelken en - ■cheren, de hobbymarkt, ringsteken °in het touwtrekken bewijzen zich ie- ler jaar weer en komen eigenlijk met oor vervanging in aanmerking. Bo vendien beschouwt het stichtings bestuur 'het moeilijk te omschrijven ^loornder karakter als een belangrijk iwaliteitskenmerk', dat 'nadrukkelijk' iewaakt moet worden. De nieuwe jctiviteiten van Klif 12 passen wél stijging van het onroerend goed. De gemeente Texel hanteert echter tot dusver de gedragslijn dat dit in begin sel niet mag leiden tot een hogere aanslag WOZ-belasting. Toch zal dat in een aantal gevallen wel gebeuren door veranderingen in de onderlinge waardeverhoudingen. Niet alleen bij de periodieke taxatie, maar soms ook tussentijds corrigeert de gemeente de waarde van bepaalde panden. Wanneer een bouwvergunning wordt verstrekt is dat aanleiding om het gebouw waarop deze betrekking heeft een waarde of een nieuwe waarde toe te kennen Immers, bij (ver)bouw of uitbreiding is vrijwel al tijd sprake van waardestijging. Toch zullen ook deze gevallen weer op nieuw worden bekeken bij de ko mende periodieke taxatie. Wat het waterschap en de belasting dienst met de nieuwe waarde- toekenningen gaan doen, is geen zaak van de gemeente Wie nog meer wil weten over de op handen zijnde taxatie en de gevolgen ervan kan te recht bij het bureau Belastingen en Vastgoed van de gemeente, kamer 0.09, telefoon 362129. goed in wat de stichting beoogt. Reacties Om de reacties te peilen werden de plannen woensdag voorgelegd aan muziekvereniging DEK, de feest commissie, ZDH en de dorps commissie, die allemaal - in meer of mindere mate - al jaren actief zijn tij dens de Hoornder Donderdag en de Landbouwdag. De NH kerk, die was uitgenodigd vanwege de belangrijke bijdrage die de vrijwilligers van het restauratiefonds leveren met hun ver koop van tweedehandsspullen, had geen vertegenwoordiger gestuurd. Er kwam behoorlijk wat bijval, in die zin dat iedereen het tenminste de moeite waard vond de nieuwe opzet eens te uit te proberen. Wel werd de organisatie voorgehouden dat de bezoekers van de markt moeten wor den gestimuleerd om hun auto - net als gebruikelijk- te parkeren op een stuk land aan de Kleiweg, zodat Klif en de Witteweg niet verstopt raken en bollentelers Arie Lap, Axel Lap en Bert Bruijn gewoon hun werk kunnen blijven doen. Geopperd werd ook dat de nog niet geïnformeerde bewoners van Klif bezwaar zouden kunnen heb ben tegen de komst van het evene ment. 'Maar misschien zijn er juist mensen in de Herenstraat die ons opgelucht zien vertrekken. Je kunt niet iedereen te vriend houden', rea geerde Frans Bakker. 'We hebben er lang over gepraat, maar we zijn ervan overtuigd dat dit net het zetje is dat we nu nodig hebben.' Bestuur Overigens is het bestuur van de Stichting Hoornder Donderdagen de afgelopen maanden nogal gewijzigd. Afgetreden, na jaren van trouwe dienst, zijn Nora Verheij, Jan Bakker, Ger de Wit, Hans Zijm en Henk Zi|m, waardoor voorzitter Frans Bakker al leen nog terzijde werd gestaan door Ruud Bakker en Minne Goênga. In middels zijn de gelederen versterkt met Esther Schilling, Salko de Wolf en Johan van Heerwaarden, terwijl nog wordt gezocht naar twee andere nieuwelingen. 'Dat moet lukken, nu we deze nieuwe uitdaging voor ons hebben', aldus een hoopvolle voor zitter. De eerste Hoornder Donderdag - waarbij volgens traditie wordt gestre den om de Texelse kampioenschap pen schapenscheren en -melken - wordt 6 juli gehouden. De Landbouw dag staat voor 27 juli gepland. In to taal staan zeven Hoornder Donder dagen op het programma. gif* "ZmtOjJnrtl fint W- Redactie: Kantoor Warmoesetraat 45 Geopend op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur m.u.v. vsn vrijdagmiddag. Tel. 36 26 20 (24 uur per dag) Ons bereikte het droevige bericht dat op 24 januari j.l. plotseling is overleden onze oud-collega Cees Bakker in de leeftijd van 63 jaar. Tijdens de eerste jaren van zijn dienstverband bij ons instituut, dat ruim 10 jaar heeft geduurd, is Cees in zijn functie van hoofd Technische Dienst zeer nauw betrokken geweest bij het ontwerp en de bouw van ons onderzoeksvaartuig Pelagia. Zijn kennis en ervaring op het gebied van sche pen maar ook zijn affiniteit met het totale marine- gebeuren typeerden Cees op markante wijze. Na het verlies van zijn vrouw in mei 1998 heeft Cees een moeilijke tijd gehad. De zeer recente geboorte van zijn tweede kleinkind bracht weer wat licht. Wij betreuren het plotselinge overlijden van Cees zeer. Wij wensen zijn dochter en zoon, schoondoch ter en schoonzoon en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Texel, 27 januari 2000 Directie en medewerkers Nederlands Instituut voor Onderzoek der Zee Een schat van herinneringen. Voor uw geweldige belangstelling en medeleven bij het overlijden van onze lieve moeder en oma ANNA MARIA RAN-KEIJZER zeggen wij u hartelijk dank. Uw aanwezigheid, de vele kaarten en bloemen waren voor ons een grote troost. Kinderen en kleinkinderen Den Burg, januari 2000 Op „De Arendzijn alle beesten al een tijdje niet meer aan het feesten Cheeta ligt alleen maar stil in haar mandje De eenden kwaken in koor. Waar was dit nu goed voor?' De paarden staan somber op stal, nooit meer met Annemarie een rondje op hun rug Voor ons allemaal is het moeilijk te begrijpen dat het nooit meer samen met Annemarie is Met één ding ben ik blij, een groot deel van haar dromen zijn uitgekomen. Het heeft alleen niet lang mogen duren Ik wil iedereen bedanken voor alle warmte en steun, die wij met zijn alten mochten ontvangen. Henk, familie van de Fliert en familie Zoetelief De Waal, januari 2000 Dolblij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon Bob Jan Willem Bob is geboren op 25 januari 2000 en weegt 3480 gram. Rick en Sanny Gnsnigt-Zegel Loodssingel 45 1792 BG Oudeschild S 0222 - 322553 Bezoek vinden wij fijn, maar mag het binnen drie weken zijn? Graag van tevoren even bellen. yi nnictéCtre ZO noemen tyij onZt AOïAter 25 jdnrniri 2000 2gf3 $r*m j&c Aot$etnkk'i$e omiers Zijn /Coets £totk ï&recfttAïjk 31 /Civdket \J00r bezoek even betten, 02^7 s-fdjay Wij hebben een dochter Geboren op 24 januari 2000 Trotse ouders- Jacob Andrea van Heerwaarden - Keijser Hoefslag I 1791 SB Den Burg - Texel Telefoon: 0222 310262 Wij rusten van 13 00 tot 15.30 uur. Voor bezoek graag even bellen. JIPPIE YEAH Daar ben ik dan, Ilse \e mijn naam Ik ben geboren op 24 januari 2000 Mijn blijde ouders zijn Jacco en Mariska van Leeuwen- Groenhof De Pede 3E3 1797 SM 't Horntje s 0222 - 319293 Wij zijn heel blij met de geboorte van onze dochter en mijn zus Jorinde IJsele Armemarije We noemen haar Jorinde geboren op 25 januari 2000 Salko de Wolf en Justine de Wolf-Kikkert Lieuwe Watermolenweg 10 1797 SC Den Hoorn Texel Tel. 0222 - 315S53 Wij slapen van 12.30 tot 15.30 uur. Kraambezoek vinden we fijn maar mag het de eerste drie weken zijn. Hoera, hoera, hoera Li am en Sydney zijn thuis Wie effe wil komme kieken is welkom op ons kraamfeest op zondag 6 februari tussen 1130 en 1700 uur in café/eethuis Dennenoord. Crrensweg (in het bos "Robert frido en Anneke Hoorn a 310086 Hoera, ik heb een broertje! Stijn 28 januari 2000 Michel, Corme en Tim Arends Ploosterstraat 3 1795 AJ De Cocksdorp S 0222 -316379 Na 5'/? maand weg ge weest te zijn ben ik weer thuis Eenieder die mij bezocht of kaarten ge stuurd heeft heel harte lijk bedankt! A.H. Witte-Gomes Beatrixlaan 42 De dagen rondom onze waren geweldig. Veel mensen hebben daar aan bijgedragen, in wat voor vorm dan ook. Hartelijk dank daarvoor. Freek en Corrie v.d. Gracht kinderen, klein- en achterkleinkinderen Beatrixlaan 33, 1791 GA Den Burg Liefde is de enige droom, die niet gedroomd wordt. Op 4 februari 2000 trouwen wij, Hermen Groote Liselore Cieraad om 14.15 uur in het gemeentehuis van Texel te Den Burg. Dat willen wij vieren! Daarom nodigen wij u uit op ons feest in "Question Plaza". Kantoonstraat 3 te Den Burg U bent van harte welkom tussen 19.30 24.00 uur Tijdelijk postadres: Nikadel 31-33, 1796 BR De Koog Wij gaan trouwen! op zaterdag 5 februari 2000 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Texel Vieren de opening van Hotel Zeerust Adreas Schraag Andrea Keijser U bent van harte welkom op onze receptie van 16.00 tot 18.00 uuj in Hotel Zeerust, Boodtlaan 5, De Koog, tel 317261 Van hotelier tot globetrotter. Kinderen en aanhang wensen Yvonne en Roger heel veel geluk en happy travels! INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ8,70 tut en met 3 regels. Per regel meer: ƒ2,90 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto ƒ25,- excl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. Slagerij A. Ott, Edah: vol gende week kipfilet 1 kg ƒ12,98; hamlappen 1 kg 9,98. Uitverkoop! karpetten 170 x230 Nu voor spotprijzen Bij Bosma Woning inrichting, Waalderstraat 6. Maandagavond 20.00 de heer L. Evers in het Leer huis. T.k.: antieke grenen eet tafel incl. 4 stoelen Tel 314396. Regelmatig te koop gevr. voor opfok i.b.r.-vrije vaars kalveren, export kwaliteit. J. Dijkshoorn, tel. 318409 Te koop gevr piano. Tel 322971 Het voorjaarscursuspro gramma ligt op u te wach ten bij De Witte Engel. Te koop: jonge pauwen en Wyandottekrielen Tel 318673. Tk. aang combi magnet ron Sharp 1V2 jaar oud, pr n.o.t k. Tel 316330. Kastanjehouten palen en hekken niet strak en recht, wel sfeervol en decoratief Tuintimmerbedrijf Hans Zuidema, tel 316256 Gevraagd: schoonmaak ster voor 2 uur. Tel. 310552. Nieuwe fiets? Kom eens vrijblijvend langs nu alles nog te verkregen is Vermeulen Bikes, tel 319213 Zomervakantie! Wij rege len uw veerverbindingen naar Scandinavië, Enge land en Ierland, Sardinië Corsica en Griekenland Ook voor overtochten Reisburo Texel Holland International, Beter In Ser vice. Cowboylaarzen vanaf maat 36 tot 41 49,- Voordeel- land Oudeschild, tel 322398. Indonesisch rest. Dunia Ketjil stelt voor groepen va 15 pers. een overheerlijk buffet samen naar uw wen sen. Ma., di., wo. gesl. m.u.v groepen Tel 322155, Warmoesstr. 2. Verkoop van radio. TV, vi deo - Service Center Texel 311 777. De luchtverfnsser Waarom wachten? Het is toch nooit het goede moment om te stoppen met roken. Dus geef je nu op voor een cur sus stoppen met roken of vraag een folder aan. Johan Hoogerheide, 314897 Er zijn nog een paar plaat sen voor de Oud-indiase lymfatische massagecur sus op 4, 5 en 6 februari. Info en aanmelding, Greetje Coster 322052. Te koop: vitrinekast, met verl., zwart diverse baby spullen. Tel. 315123. Thuisblijven tijdens de EK Voetbal van 11 juni t/m 2 juli a.s.? Niet doen. Wij hebben extra voordelige vlieg vakanties voor deze pe riode. En van de wedstrij den hoeft u niets te missen. Info Reisburo Texel Hol land International, Beter In Service. W Te koop: grenen eettafel met stoelen 150,-, dames fiets 125,-, herenfiets 125,-, buffetkast 1000,-. stapelbed matrassen 75-, wollen vloerkleed 75,-. Tel. 314383. Te koop: Volvo 850 GLT 20 V, bouwj. 1994, vele opties 60 000 km Tel 314680/06- 22689163. T.k afzuigmotor (slak model) afzuigkap ƒ185,- Tel. 314287 T.k. gevraagd, woning in Den Burg Tel. 313534. Schuttingen van douglas- waandelen op kastanje- palen; ruig en sterk Tuint immerbedrijf Hans Zuidema, tel 316256. Klaverjassen! Dinsdag 1 februari is er weer klaver jassen in de „Witte Burcht". Aanvang 8 uur, „Babor" natuurcosmetica bij Schoonheidssalon Martine, tel. 322667 Voor vakkundig stuca doors- en siprpleisterwerk aan wand, plafond, vloe ren Stucadoorsbedrijf Oudendag, tel. 313972 Zaterdag 5 feb. illegale Super Bingo t.b.v noodlij dende biljartclub. Reser veer nu, Het Cafeetje, 318975 Uw kapsel in 2030?! Onze visie is: verzorg het Nu! Oök voor informatie en ad vies bent u zes dagen per week welkom bij Qnipp Kapsalon, Waalderstraat 15, tel. 312227. T.k. gevraagd: eiken of gre nen kabinet. Tel. 0522- 463365 De Sony dealer - SCT 311 777. Leer uw energie beter ver delen en geef u op voor de Reiki-I cursus (weekend van 10, 11 en 12 maart). Info Christine Groen, 315532 of Greetje Coster, 322052. Villa's, landhuizen etc tot meer dan 20 personen kunt u bij ons huren. In Franknjk, Zwitserland. Italië, Spanje en Portugal. Ook met privé zwembad. Informeer bij Reisburo Texel Holland International, Beter In Ser vice. Liesbeth Roeper uitvaart verzorging, tel. 310952 Dag en nacht bereikbaar. Bij de milieuvriendelijke winkel van Hans van der Klift kunnen zowel de koop man als de dominee door één deur. Voor het opknappen van uw huis Klussenbedrijf „Altijd Handig", laag ta rief, 322002 06 50966376. 10 jaar Witte Engel, dat wordt voordeel voor u: spaar voor de mooie kor ting van 10% op een aan koop naar keuze! Zorg dat je gezien wordt Knightlite verlichting voor op de fiets of als arm band Vermeulen Bikes, tel. 319213. Schuren, garages, paar denstallen en nu ook zware tuinkassen Mooie kwaliteit, voordelige prefab Tuint immerbedrijf Hans Zuidema, tel.316256 Professionele naaimachi nes nu bij Voordeelland Oudeschild, tel. 322398. Oud-indiase lymfatische massagecursus. Is ont spannend, goed tegen stress, slapeloosheid etc Info en opgave Greetje Coster, 322052. Wij repareren alle merken KTV, video, radio, CD, sa telliet, camera, etc. Service Center Texel, 311 777. Wintersport. Er ligt sneeuw overal in Europa Wij weten de beste plekjes voor alpine skieën, snowboarden, langlaufen en uitgaan Kom langs bij Reisburo Texel Holland International, Beter In Ser vice. T.k.: pittige Peugeot 405 GR, donkerblauw, bj. "88, apk aug. 2000, vraagprijs: 2400,-. Tel. 318880 na 18.00 uur. Slagerij A. Ott, Edah: vol gende week kipfilet 1 kg ƒ12,98; hamlappen 1 kg ƒ9,98. Uitverkoop! karpetten 170 x 230. Nu voor spotprijzen. Bij Bosma Woning inrichting, Waalderstraat 6 Maandagavond 20 00 de heer L. Evers in het Leer huis. Een Abraham! Wie, wan neer, waar? Rondreizen per luxe tou ringcar. De mooiste vindt u bij ons. Naar de Noord kaap. Schotland, Zuid-En- geland, Franknjk. Italië of Oost Europa. Kom langs bij ons voor programma's of informatie Reisburo Texel Holland International, Beter In Service Satellietinstallaties, cen trale antenneinstallaties. reparatie/verkoop - SCT 311 777. Lekker leven met Reiki? Eerstvolgende cursus op 10. 11 en 12 maart. Info Chnstine Groen. 315532 of Greetje Coster, 322052. Wie? Rein de Graaf Racestuur plus pedalen voor PC van ƒ129,- voor 99,- Voordeelland Oude schild, tel 322398 Snoeihout snipperen met zware professionele ma chine Tuintimmerbedrijf Hans Zuidema, tel. 316256 Regenpakken in frisse kleuren van goede kwali teit Vermeulen Bikes, tel. 319213. Wanneer? Maandag 31 januari. De Witte Engel bestaat 10 jaar: vanaf maandag be gint een feestelijke zegel- tjes-kortingaktie! Heeft u ook van die klussen waar u nooit aan toe komt? Klussenbedrijf „Al tijd Handig", 322002 06 50966376 Sommige mensen is het gelukt bij Hans van der Klift een prachtstuk op de kop te tikken voor een fractie van de werkelijke waarde. Waar? Schilderend 37. Toeter, kom langs of bel 322720 TCA: PC's, netwerken, printers, software, eigen lijk alles. Bel: TCA Ooster end 318489 Honda occasions: diverse scooters, 220V generato ren, bosmaaiers, tuinfre- zen, enz Duinker Motor service, Oudeschild. Strandpaviljoen Paal 9 vrijdags, zaterdags en zon dags geopend. Verkoop van gebruikte bromfietsen. Bruining, De Koog, (0222) 317333. Leuke foto, tekst, tekening of kaart? Wij bedrukken alle soorten textiel. Bijv. T- shirts, jeans, sweaters, slabbetjes, en schorten. Zowel op witte als ge kleurde textiel. Zelf mee brengen van textiel is mo gelijk. Klaar terwijl u wacht. Full-color of zwart/wit. Ook kunnen wij een puzzel van een foto maken. Snel naar kantoorvakhandel Lange- veld en de Rooy. Honda - generatoren 220 en 380 volt. Duinker Motorservice - Oude schild. Leren omgaan met Word, Windows of Excel!!!! Bel voor ons cursusaanbod naar TCA 318489. Honda-winteractie: SFX snorscooter van 3595.- voor 2995,-; SFX brom scooter van 3595,- voor ƒ2995,-, X8R-S en -X brom scooter van ƒ5195,- voor ƒ4395.- Keuze uit 5 kleu ren, zolang de voorraad strekt Duinker Motorser vice, Oudeschild. Kinderfuif! Nu nieuw in Bowling de Koogel met lichteffecten, speciale kindermuziek, zakje snoep, frisdrank, chips en ijsje ƒ12,50 p p. Alleen woens dagmiddag van 15.00 tot 17.00 uur. tel. 317672. 5 kg Goudreinetten voor ƒ4,-. L Huisman, Fruit kweken] De Veen. Cocky's Kapsalon is op maandag gesloten Ver der kunt u 5 dagen zonder afspraak terecht De Koog, tel 317575. Publicatruien 1/2 prijs bij Boetiek 22. Ook voor antiroestbehan- deling Autospuiterij Betsema. Texeler dekbed staat ga rant voor kwaliteit, maar soms hebben wij een dek bed of onderdeken met een naaifoutje of vlekje Doe uw voordeel met 30% korting. De Vang 35, Oudeschild, tel. (0222) 363000 Wilco accu's voor auto's, trekkers en motoren Ga rage Kievit, Jonkerstraat. Haardhout, gemengd: eik, iep, beuk, es, etc Handéls- onderneming Eelke Kloos terman. tel. 0517-579592. Presenteer uw bedrijf op www.texel.com Kabeltex, tel. 315411. Gazelle huurfietsen te koop. ook met trommelrem en 3 versn., zeer gunstig geprijsd Verhuurbedrijf Kikkert, Badweg 19, De Koog. telefoon 0222 - 317215. Voor uitlaten, accu's, ban den en APK Garage Kie vit, Jonkerstraat 4, tel 312525. Autospuiten1 Autospuiterij Betsema. Trimsalon Pet's Place Texel. Wegens zwanger schap stopt het honden- trimmen van 1 maart tot 1 juni. Parkstraat 24, tel 312206. Internet via de kabel nu in prijs verlaagd. Kabeltex. tel 315411 Gevraagd medewerker t/m 20 jr. Tweewielerc. Kikkert, tel. 317215

Texelsche Courant | 2000 | | pagina 3