3 Jelle Vonk: 'Ik heb veel van u geleerd' Recreanten tevreden over SBB-gebieden Hoge score klaverjassers Koomen en Schraag Elektriciteit aangesloten, straatje dicht Agenda .TEXELSE 2 COURANT" Texelaars liepen halve marathon in uitvoering Cocky's Kapsalon bij beste vijf van Nederland Bowlingleague Wereldgebedsdag - Verdiende zege dames Tevok Zwemloop Verkoop kledinj Even een pak SNERT halen if DINSDAG 22 FEBRUARI 2000 Op hartelijke wijze is zondag middag afscheid genomen van predikant Jelle Vonk van de gere formeerde kerk van Oosterend. Hij vertrekt per 1 maart naar de andere kant van het land, waar hij gaat wonen in Ens in de Noordoost polder en gaat werken in een vijf tal verzorgingstehuizen in Zwolle. In de vier jaar die hij op Texel door bracht had hij een actief aandeel in een belangrijk proces: het samen gaan van de Oosterender gerefor meerden en hervormden. 'Er is een kloof overbrugd die ons een eeuw gescheiden heeft gehouden', aldus Vonk, die zijn afscheid van Texel maar van heel betrekkelijke be tekenis vindt omdat hij en zijn vrouw Ria van plan zijn er regelmatig terug te komen. In elk geval is het iets heel anders dan een definitief afscheid waarmee een predikant beroeps halve af en toe van nabij heeft te maken, zoals de recente tragische dood van plaatsgenoot Leon Kamps tra. De scheidende predikant zei het wo nen en werken op Texel als een voor echt te hebben ervaren, vooral door de voortdurende aanwezigheid van 'vreemdelingen Natuurlijk moet on gebreidelde groei van de recreatie worden tegengegaan in het belang van rust en eigenheid, maar op zich zelf is het prachtig om gastvrijheid te kunnen bieden aan zovelen die hier heil en zegen willen vinden. Het biedt uitdagende mogelijkheden om een christelijke deugd te betrachten. 'Wat gij aan de vreemdeling hebt gedaan, hebt ge aan Mij gedaan.' Na afloop van de dienst werden Jelle Vonk en zijn vrouw Ria door diverse mensen toegesproken. Cor de Wolf van de (Hervormde) Wadden gemeente noemde het Samen Op Weg-proces voor Jelle Vonk een vuurdoop die hij goed heeft door staan. 'Je leverde positieve inbreng en betrokkenheid en toonde ernst maar ook humor. Je gaf iets van je zelf aan ons door.' Marie Oosterhof van de gerefor meerde kerk van Den Burg was ook lovend. De gereformeerden van Den Burg hebben meer dan eens met Jelle Vonk te maken gehad, onder andere toen hij optrad als consulent. Als herinnering aan Texel overhan digde Oosterhof een strandgezicht met de Eierlandse vuurtoren Namens het Texels Theologen Con vent sprak de doopsgezinde predi kant mevrouw L. van Wijk-Hoekstra en overhandigde een boekwerkje en fles wijn. 'Je was een fijne collega We hebben heftig gediscussieerd maar ook ontspannend gelachen. Het spijt ons dat je gaat.' Door het samengaan van gerefor meerden en hervormden trok Jelle Vonk veel op met zijn collega Evert- Jan Vledder, wat doet denken aan het kinderversje 'Ik zal je eens wat vertel len, van Evert en van Jelle. Evert schoot de konijnen dood en Jelle verkocht de vellen.' Het wekelijks overleg tussen de twee werd dan ook koni/nenoverleg genoemd en Evert- Jan zei daar prima herinneringen aan te bewaren. 'De konijnen zijn er nog en de vellen moeten nog worden ver kocht. Werk genoeg aan de winkel.' Elko Vermeulen, voorzitter van de gereformeerde kerkenraad zei dat Jelle Vonk in de diensten zorgde voor een sfeer van warmte en betrokken heid, onder andere door actuele ge beurtenissen in zijn preken te verwer ken. Vermeulen prees ook de inzet van Vonk bij het katechesatiewerk, de jeugdkampen en bij de benadering van mensen die in blijde of droeve omstandigheden verkeren. Hij over handigde een klapper met persoon lijke herinneringen en gedachten die gemeenteleden op papier hadden gezet. Van de gereformeerde en de her vormde kerk kreeg de scheidende predikant een fiets, een welkom ge schenk want Vonk heeft geen rijbe wijs en de fiets waarmee hij dagelijks in weer en wind op pad gaat, heeft zijn beste tijd gehad. Het nieuwe rij wiel werd tegelijk met wat kleine an dere geschenken de kerk binnen gracht door 17 jongeren, deelnemers van de jeugdkampen. Die brachten daarbij ondeugend hun eigen herin neringen aan Jelle onder woorden, zongen een speciaal voor deze gele genheid gemaakt lied en lieten de predikant een stukje op zijn gitaar spelen. In zijn dankwoord zei Vonk: 'Ik heb veel van u geleerd, hopelijk u ook van mij.' Als voorbereiding op de halve ma rathon van De Waal, die zaterdag 11 maart op het programma staat, heeft een grote groep Texelaars zondag meegedaan aan de halve marathon van Schoorl. Dat ge beurde onder prachtige omstan digheden, met weinig wind, een stralende zon, een prettige tempe ratuur en een parcours met weinig steile heuvels en veel vals plat. Enig minpunt was het leeg- schudden van de portemonnees van Jan Zijm en Norbert Dankers. De dader bleek niet geïnteresseerd in Texel, want een nog nauwelijks gebruikte bootkaart liet hij zitten. De vijf eilandgenoten die tien kilome ter liepen, kwamen het eerst in actie. Rmy Roeper, Mirjam Arkenbout, Corrie Witte. Ruud Meedendorp en Ingrid Fontein voltooiden deze af stand in respectievelijk 49.00, 50.23, 52 04, 55.14 en 58 00 minuten Ook voor hen waren de omstandigheden goed, al moesten zij tegen het einde een hagelbui trotseren. Ze waren al lemaal tevreden over hun tijden. Het opmerkelijkst was de prestatie van Temidden van de deelnemers van het jeugdkamp moest scheidende predikant Jelle een stukje gitaar spelen. (Foto Harry do Graaf) Ruud Meedendorp. die nog niet zo lang loopt, maar voortdurend pro gressie laat zien. In de tnmlopen van de afgelopen maanden heeft hij zijn persoonlijke records steeds verbe terd en ook in Schoorl weerde hij zich voortreffelijk, door in een groot veld veel lopers achter zich te laten. Een uurtje na de finish van de tien kilometer vertrokken de deelnemers van de halve marathon (21,1 kilome ter). Sommigen wilden een goede tijd neerzetten, anderen zagen het als een snelle duurlooptraming. Jan Zijm (1.26.34 uur) was snel. Hij streeft in De Waal naar een tijd onder de 1.20.00 uur. Norbert Dankers liep in 1.39.45 uur een goede trainmgstijd. Vlak daarachter kwamen Gerard Appelman en Erik van Zoonen in 1.40.19. Jan Dogger en Pieter Jan Kooger finishten net onder de 1.44, terwijl Laurien Bakker en Ed Zegers na 1.48 over de streep kwamen. Een bijzondere prestatie werd gele verd door Mariska Koenders, Ronno Honingh en Simon Appel, die zich voor het eerst aan een afstand van 30 kilometer waagden. Ze hadden zich voorgenomen binnen de drie uur te blijven en slaagden daarin. Voortdu rend in eikaars gezelschap lopend, finishten ze ten slotte in 2.41.24 uur Door de negentiende ronde op hun naam te schrijven, deden Willem Koomen en Chris Schraag deden deze week prima zaken voor het klassement van Klaverjasclub Den Burg. Zij verkleinden daarmee hun achterstand op de nummers één tot minder dan 1000 punten. De tweede periode bleef tot het laat ste spelletje spannend. Uiteindelijk trokken Wil Derksen en Peter van Heerwaarden aan het langste eind. Willem Koomen en Chris Schraag zijn een vaste waarde in de top vijf van het klassement. Deze week wist het duo 7995 punten bij elkaar te spelen. Ze speelden twee spelletjes van ruim 2400 punten en dat is een zeldzaam mooie score. Zij stijgen naar de tweede plaats in het algemeen klassement met een achterstand van slechts 789 punten op de nummer één. Nel van der Veen en Wil Kamminga behaalden de tweede plaats. Zij spe len dit jaar een sterk seizoen en staan na de score van 7549 punten op een keurige twaalfde plaats. Guusta Linneman en Jitze de Vries behaalden de derde plaats met een score van 7239 punten. Door dit re sultaat is dit duo terug in de top tien. Wil Derksen en Peter van Heer waarden behaalden 7177 punten. Met deze score stijgen zij van de ze vende naar de vijfde plaats in het al gemeen klassement. Fenny en Rob Caspers tekenden voor de vijfde plaats met 6885 punten en behouden hiermee de vierde plaats in het alge meen klassement. De tweede periode is tot de laatste keer schudden spannend gebleven. Uiteindelijk wonnen Wil Derksen en Peter van Heerwaarden met een voorsprong van 36 punten op Fenny en Rob Caspers. Lieuwe van der Veen en Hans Westdorp tekenden voor de derde plaats met een achter stand van 123 punten. Arend Dijker en Piet Moree, vorige week nog op de eerste plaats, moesten na een slechte avond genoegen nemen met een vierde plaats. In het algemeen klassement blijven Gerda en Freek Veeger aan de lei ding. maar de voorsprong op de nummer twee, Chris Schraag en Willem Koomen blijft klein Lieuwe van der Veen en Hans Westdorp staan derde. Opvallend blijft het hoge aantal mar sen dat Frans Bos en Femmy Schuring spelen. Deze week wisten zij er niet minder dan zes aan hun totaal toe te voegen. Zij hebben er inmiddels 48 bij elkaar gespeeld. Het gemiddelde deze avond was met 6301 punten aan de hoge kant. Er werden 49 marsen gespeeld. De meeste toeristen en Texelaars die in de natuurgebieden van Staatsbosbeheer recreëren, zijn tevreden over wat ze daar aantref fen. Dat kan geconcludeerd wor den uit de ruim duizend van de 3100 uitgereikte enquêteformu lieren, die SBB afgelopen zomer in gevuld retour kreeg. Het onder zoek werd gehouden in de Dennen, de Geul en Bollenkamer, de Eijerlandse duinen en het Krimbos, en de Slufter en de Muy. De recreanten zouden wel graag zien dat er meer zitbanken worden ge plaatst om even bij te komen en van het natuurschoon te genieten. De uitkomsten van het onderzoek stemmen Staatsbosbeheer tevreden. Roel Terpstra (I.) en Simon Brand van elektriciteitsbedrijf Nuon (voorheen Energie Noord West) leggen tegels in de Parkstraat. Ze hebben zojuist de woning boven café In den Grooten Slock op het elektriciteitsnet aange sloten en moesten daarvoor 'onder gronds'. Behalve lassen en solderen moeten de mannen ook een straatie kunnen leggen om na de technische ingreep het wegdek achter te laten zoals ze het hebben aangetroffen. (Foto Bad Bosch) 'Ze tonen aan dat onze recreatie doelstelling op de meeste punten wordt gehaald', zegt Erik van der Spek van SBB. Op het minpuntje van het aantal banken heeft SBB inmid dels gereageerd: 'Het aantal banken is uitgebreid met geld dat is vrijgeko men door de instelling van het natio naal park Duinen van Texel.' Bezoekers van de Muy en de Slufter, de Geul en de Bollenkamer, hadden een merkwaardige wens: zij willen graag dat er in deze natuurreserva ten ligweiden worden aangelegd. Staatsbosbeheer wil daaraan niet tegemoetkomen. 'Er is ruim vol doende gelegenheid om in de zon te liggen, maar dat moet gewoon in de bestaande natuur gebeuren.' SBB vindt de bermen en graslanden in de duingebieden prima geschikt voor dit doel. Voor het overige zijn de conclusies weinig verrassend. De mensen ko men vooral om te wandelen, fietsen, paardrijden, hun hond uit te laten en van de rust te genieten. De Dennen worden in hoofdzaak door Texelaars bezocht, in de Geul en de Bollen kamer is de verhouding ongeveer fifty-fifty. In de Slufter, de Muy en vooral het noordelijk duingebied en het Krimbos bestaat de overgrote meerderheid van de recreanten uit vakantiegangers. Die zijn voorname lijk afkomstig van de grote bungalow parken en campings in de directe omgeving De toename van het aan tal mensen dat deze natuurgebieden voor de eerste keer bezoekt, verklaart Staatsbosbeheer uit de stijging van het aandeel korte verblijven op het totaai aan geboekte vakanties. Cocky's Kapsalon in De Koog is genomineerd voor de titel van 'Kapsalon van het jaar 2000'. Samen met vier andere dingt de zaak van Cocky Penha mee naar de jaarlijkse award en een geldbedrag van ƒ4000,- te besteden aan 'communica tieve doeleinden'. De uitreiking is op 17 april in de Jaarsbeurs in Utrecht. Penha is verguld met de nomina tie, waarvoor ze hard haar best heeft gedaan. In samenwerking met John Smit van Videolux Productions werd een presentatiefilm gemaakt, waarin in negen minuten de dagelijkse gang van zaken in de kapsalon wordt geëtaleerd. Daaruit moest niet alleen duidelijk worden dat de medewerkers van Cocky hun werk verstaan, maar ook dat ze op een plezierige ménier met hun klanten omgaan. De presentatie werd kennelijk goed ontvangen, want afgelopen weekend kreeg Penha bericht dat ze tot de vijf genomineerden behoort en dins dag 21 maart in Utrecht wordt verwacht voor een gesprek met de tienkoppige jury van deskun digen uit de eigen branche en onder meer ook de reclame wereld. Het verloop van het on derhoud, dat ongeveer een uur gaat duren, is medebepalend vpor wie de prijs uiteindelijk in ontvangst mag nemen. Hoeveel kappers precies hebben meegedongen naar de titel, is Penha onbekend. 'Het zijn er ongetwijfeld honderden, hoewel er ook collega's zijn die dit hele maal niet zo belangrijk vinden. Ik wel, ik ben eenpublieksspeler. Ik ben een blij en enthousiast ie mand en dat wil ik graag laten zien. Vorig jaar werd ik met genomineerd en dat vond ik met leuk. Show is nu eenmaal mijn lust en mi|n leven.' Ondanks een mooie 194-game van Hanneke Veldman verloor haar team (de Pins) de wedstrijd tegen WBZ in de huisvrouwenleague van het Texelse bowling. De T-Fords lieten de winst aan Flair en Klaver Vier verloor (met twee spelers) van Juttertje. Donderdagavond gooide Badweg Sportief beter dan Speelkwartier, waardoor de spannende wedstrijd in het voordeel van het eerstgenoemde team werd beslist. Hordifood bond de strijd aan met Drogisterij Mets maar kon ondanks een goed spe lende Clara Hemelrijk niet winnen van met name de sterke Martien Roeper en Kees Mets. Opvallende spelers waren deze week nog Hanneke Veld man, die een game van 635 gooide tegen Visvogels, Robert van Splunter, die 204 gooide voor W'tjewel en Margriet Mets die 196 scoorde voor Heksenketel, dat desondanks met 4- 1 verloor van Sommeltjes. Uitslagen: Pins-WBZ 1-3 T-Fords-Flair 0-4; Klaver Vïer-Juttert|es 0-4, Badweg Sportief- Speelkwartier 4-1, TZN-Team 12 5-0; Hordifood-Drogisterij Mets 1-4; All Stars-Vis- vogels4-1; Pet's Place-W'tjewel 1-4, Heksen- ketel-Sommelt|es 1-4 De jaarlijkse Wereldgebedsdag wordt dit jaar op vrijdag 3 maart gehouden. Ook op Texel worden dan op ver schillende plaatsen diensten gehou den over het bijbelwoord 'Talitha kumi' (meisje, sta op). De liturgie is samengesteld door vrouwen uit Indo nesië, de opbrengst van de collecte is bestemd voor verschillende projec ten in dat land. Dit jaar wordt geld ingezameld voor het opkomen voor de rechten van meisjes in Jakarta, voor Toeraja-vrouwen die zich inzet ten voor gehandicapte kinderen in midden-Sulawesi, voor leermiddelen voor een basisschool in Bandoeng en voor de bouw van een internaat voor verstandelijk gehandicapte kinderen in Jogyakarta. De diensten voor Wereldgebedsdag worden gehouden in Ons Huis in Den Hoorn, in het gebouwtje naast de NH kerk van De Cocksdorp, in de RK kerk in Oosterend (mmv het RK kerk koor) en in de DG kerk in Den Burg (mmv The Singers of the Lord). Alle diensten beginnen vrijdag 3 maart om 19.30 uur. rVFiE LSfe ^COURANT Adverteren? Langeveld de Rooy, Splnbaan6, tel. 352600, fax314111i Geopend tijdens kantooruren. Dinsdag 22 februari Televisieprogramma Het Klokhuis is in z'n geheel gewijd aan het Texelse schaap. Met onder meer opnamen van het scheren, wol handelaar Sjef Beers en de ver werking bij TWO Het programma wordt uitgezonden via Nederland 3 en begint om 18.42 uur. In de aula van OSG De Hogeberg aan de Haffelderweg begint om 19.00 uur een avond voor ouders en verzorgers van leerlingen uit de klassen 1 tot en met 3. Onder lei ding van een medewerker van de Brijderstichting wordt gesproken over het gebruik van genotsmid delen. In dorpshuis 't Skiltje in Oude- schild wordt een brainstormavond gehouden over de viering van het 400-jarig bestaan van de VOC en het dorp Oudeschild in 2002. le dereen is welkom: aanvang 20.00 uur. De afdeling dialect van de Histori sche Vereniging houdt een bijeen komst in de voormalige IJskaschool in De Waal. Aanvang 20.00 uur. In Cinema Texel draaien Toy Story 2 (aanvang 19.00 uur). The Bone Collector (20.30 uur) en Aimee Jaguar (21.00 uur). Woensdag 23 februari De docenten van de Texelse Mu ziek- en Dansschool verzorgen een schoolconcert in Question Plaza. Het publiek bestaat uit de bovenbouwleerlmgen van de Texelse basisscholen, die worden verdeeld in twee groepen en wel kom zijn tussen 9.30 en 10.30 uur of tussen 11.00 en 12.00 uur. Voor andere belangstellenden is geen plaats. Leerlingen van de Vrije School in Den Burg houden tussen 12.00 en 12.45 uur presentaties, die voor ie dere belangstellende te bezichti gen zijn. Tussen 19.30 en 21.30 uur is er een informatieavond, met onder meer een lezing over het onderwijs op Vrije Scholen. In zwemparadijs Calluna in De Koog kunnen kinderen tussen 14.00 en 17.00 uur terecht voor een zogenoemde Jungle Day. De entree bedraagt ƒ6.-. De Historsche Vereniging houdt in dorpshuis De Wielewaal te De Waal haar ledenvergadering. Na de pauze houdt dr. F. Woltering een voordracht met de titel 'ij landschap en bewoning van; bronstijd'. Aanvang 20.00 uüj In Cinema Texel draaien Toy 2 (aanvang 13.45, 16.00 en 1 uur), De IJzeren Reus (15.30 The Bone Collector (20.30 uu Aimee Jaguar (21.00 uur). In het televisieprogamma 'De ste Keer' dat op Nederland 22.00 uur begint, vertelt Nicol over zijn eerste seksuele bel nissen op Texel. Donderdag 24 februari De openbare commii vergadering over openbare en leefbaarheid begint later aangekondigd, met om 1| maar om 19 30 uur. In Cinema Texel draaien Thel ented mr. Ripley (aanvang 1| en 21.30 uur), Bowfinger (l| uur) en The Bone Collector (2| uur). Vrijdag 25 februari In Question Plaza wordt v; 'de 21.00 uur het maandelijks cab; café gehouden, waarin Barnard en Janien de Bruijn actualiteit van de afgelo maand bespreken. Verder vk_ een forumdiscussie gehou )r^ over een actueel onderwerp e er een muzikaal optreden. In Cinema Texel draaien The ented mr. Ripley (aanvang en 21.30 uur), Bowfinger (1! !9a uur) en The Bone Collector (2! uur). t hé in inir iler vei it li Om de drukte de baas te kunr zet Teso vrijdag gedurende groot deel van de dag twee in. Dat gebeurt tussen 9.35| 16.05 uur. Er worden geen wj tijden verwacht. 9 Lie IniÉ ribt t G ivij 1V< |og V fcsir er 1 Hoogwater te Oudescl Di. 22 10,56 Wo. 23 11.15 Do. 24 11.20 Vr. 25 11.30 Za. 26 0.16 Zo. 27 0.15 Ma. 28 0.50 Di. 29 1.44 Aan het strand is het ongeveer een uur der hoogwater De zon komt 2 maart of 7 22 uur en gaat onder om 18.20 uut februari laatste kwartier, 28 februari do tij. 12.00 12.57 w di De talrijke toeschouwers in sport hal Ons Genoegen slaakten zater dag een zucht van verlichting, toen Marianne Boekei met een moeilijke opslag het vijftiende punt voor Tevoko scoorde in de vierde set te gen ASV'55. De taaie tegenstan ders uit Venhuizen waren na een grote achterstand de Texelaars nog angstig dicht genaderd. Met de winst in de vierde set, werd ook de eindoverwinning binnen gesleept: 3-1. Al in de eerste set bleek dat het' Texelse team wederom alle moeite zou krijgen met het vertragende spel van ASV'55. Misschien dat ook de afwezigheid van de geblesseerde spelverdeelster Conny Joling en het geïmproviseerde team dat coach André van der Vliet als gevolg het veld instuurde een rol speelde, maar feit was dat de start slecht was en de eerste set met 5-15 verloren ging. Een betere spreiding in de veld- verdedigmg en een goede passing vormden de basis voor de succesvol lere aanvallen in de tweede set. Met name Ivette de Ruyter onderscheidde zich daarin met harde klappen. Ook het Texelse blok kreeg een goede greep op de buitenaanvallers. Marian van der Werff scoorde diverse directe punten met zowel blokkering als middenaanval Ondanks een grote hoeveelheid fouten bij het serveren, pakte Tevoko zowel de tweede als de Zondag deden zo'n vijftien triatleten mee aan de tweede zwemloop. Met Ingrid van Lubek aan de start moes ten alle zeilen worden bijgezet. Erik Bakker en Rien Brouwer wisten het dichtst bij Van Lubek in de buurt te blijven en eindigden als tweede en derde. Bij de zes jeugdige deelne mers eindigde Marilyn Brouwer als eerste door haar snelle zwemtijd, di rect gevolgd door Ferry van der Vis, die met name bij het hardlopen pres teerde. Uitslagen: Dames: 1 Ingrid van Lubek 20.00. 2, Nafascha van der Vis 21 54: 3 Ingrid Uit geest 26 45; 4. Erna Kuip 28/05, 5 Anoeska Buisman 29.48 Heren: 1. Erik Bakker 20 15; 2 Rien Brouwer 20 48; 3 Piet Kmgma 21.37; 4. Remco Nagtegaal 21 39: 5. Gauke van Lingen22 03 Jeugd. 1 Marilyn Brouwer 12.34; 2. Ferry van der Vis 12 40: 3 Anne Uitgeest 14.43. 4 Klaas Uitgeest 14 55; 5 Mike Brou wer 18.27. lijr an lot derde set. 1( Inde vierde set ging het Texelse t )a zeer voortvarend van start en vi; en10-3leek ASV'55 te worden gespeeld. Het venijn zat bij deze en ervaren ploeg echter in de si waarbij het gemak van de grote v sprong Tevoko parten spef Aanvoerster Rita Dogger kreeg ploeg echter net op tijd op de rail: de verdiende drie punten op he land te houden. Na het verrassi verlies van koploper Zaanstai VCC is de stand nu als I.Simokos 16-41; 2.Zaanstad 5 39; 3.Tevoko 15-34; 4.VCC316 5. ASV'55 15-29 De heren van Tevoko behaalden reguliere zege tegen Ardea (3-0j tegenstander uit Heerhugow. begon pas in de derde set tege stribbelen, maar haalde ondi |0I nonchalant spel van de Texel geen setzege. Ook het tweede I: scoorde de drie winstpunten (t*e WSOV 4) en behoudt daarmee koppositie in de kleine twe klasse, die slechts vijf teams telt dames van het tweede en het d team wonnen van respectiev WSOV 3 (3-1) en Zeemacht (3-0 De Hervormde Vrouwendienst Den Burg houdt donderdag 2 m van 9.30 tot 16.00 uur de jaart kledingverkoop in De Schakel n de NH kerk. Naast de verkoop goede gebruikte kleding wordt verloting gehouden De te verkc kleding kan (schoon) worden mg verd op maandag 28 februari 10.00 tot 12.00 uur en op woens 1 maart van 10.00 tot 12.00 en 13.30 tot 16.00 uur. Op die tijden in De Schakel mensen aanwezit de kleding in ontvangst te neme (Adveiteniie) EctcsJ^c 7S Telefoon II 48 90

Texelsche Courant | 2000 | | pagina 2