Kinderen zingen en joelen bij musical De Verstekeling 2 Beatrix en Chirac eten Texels lam TEXELSE COURANT Radio Texel jQ6.1 de £)uinpan 'Skèpeflees op sien Tessels' SVO verliest van sterk Purmerland U3 Kerkdiensten I il l oud Papier Medische zorg Paardenboxen gezocht Eilandcompetitie volleybal TEXELSEÜCOURANT BEZORGER m/v VRIJDAG 25 FEBRUARI 2000 De bemanning deed verwoede pogingen om de 'boots' van de drank af te houden. In een bomvol Question Plaza is woensdag de musical 'De Ver stekeling' door docenten van de Texelse Muziek- Dansschool twee keer opgevoerd. Het publiek bestond uit kinderen uit de hoogste groepen van de Texelse basisscholen. Voor velen was het een spannende gebeurtenis omdat zij voor het eerst naar het theater gingen. De scholieren vermaakten zich uitstekend en zongen enkele zeemansliederen uitbundig mee. Directeur Maaike Deckers van de muziekschool wil van de uitvoering van een muziekstuk voor de school jeugd een jaarlijks terugkerend eve nement maken. 'Die traditie willen we nieuw leven inblazen, zij is een beetje in het slop geraakt.' Het is volgens Deckers een extra attractie dat de kinderen in de acteurs hun muziek leraar herkennen 'We kunnen wel een dure overkantse productie inhu ren, maar we beschikken zelf over getalenteerde docenten. Zo hou je het ook lekker dicht bij huis.' Er was veel aandacht aan de productie besteed. In fraaie kos tuums vertelden en bezongen de tekstvaste spelers het verhaal van de Oudeschilder scheepsjongen Michiel. Het podium was professio neel ingericht als een 18" eeuwse vissersboot. Op de achtergrond be geleidden twee muzikanten de zes zangers. De dialogen en liedjes wer den waar nodig aaneengeregen door verteller Maaike Deckers. 'De Verstekeling' werd zes jaar gele den ook al eens opgevoerd en is sa mengesteld door Kees Klein van de Helderse stichting Triade, die be kende en minder bekende zeemans liederen bijeen zocht. De geschiede nis speelt zich af in 1765. De Jonge Michiel heeft geen zin om naar school te gaan. Hij wil de wijde zee op, avon turen beleven. Hij verstopt zich in een scheepskist en maakt zo zijn droom waar. Als hij ontdekt wordt geeft de bemanning hem de vervelendste klusjes. Zo moet de verstekeling 's nachts op de uitkijk staan en het dek schrobben. Al gauw krijgt Michiel heimwee 'Ik mis mijn vader en moe der, en m'n vriendjes.' Onder melan cholische gitaarklanken wordt hij ge troost door een collega. Maar als de boot aanlegt in Edinburgh is het feest en wordt er gedanst en gezongen. Michiel mag mee op kroegentocht - mits hij het bij een colaatje houdt. De altijd dronken bootsman houdt een oogje in het zeil. De bemanning ont moet in het Schotse uitgaanscircuit enkele Texelse collega's, die op het punt staan de thuisreis te aanvaar den. Michiel wordt met hen mee gestuurd en daarmee is zijn avontuur voorbij. De muziekdocenten bleken heel be hoorlijke acteurs en zangers. Met veel overtuiging en expressie vertolkten zij hun rol. Emoties als vrolijkheid en kwaadheid werden vol overgave ge speeld - met precies de juiste dosis overdrijving waar een jong publiek om vraagt. Hier en daar moesten enkele kletsmajoors herhaaldelijk door hun juf tot de orde worden ge roepen, maar de jonge toeschouwers waren grotendeels geboeid door het (Foto Bart Bosch) gebodene. Dat kwam behalve door de kwaliteit van het spel en de mu ziek door het personage Michiel, want kinderen van een eiland kunnen zich vanzelfsprekend goed inleven in een leeftijdgenootje dat verlangt naar de zee. En er viel flink wat te lachen, vooral om de capriolen en scheldpar tijen van de dronken bootsman, die eerst zoek was en later met een reuzenfles Jutter aan boord werd gehesen. Alleen in de passages met weinig actie en rustige muziek ver slapte de concentratie en ontstond geroezemoes in de zaal. Een min puntje was verder het ongeloofwaar dige gegeven dat een Texelse vissersboot in Schotland aanlegt om de bemanning een verzetje te gun nen. Dat gebeurde ook vroeger niet. Toch zullen weinig kinderen daarover gevallen zijn De hoogtepunten waren zonder meer de momenten waarop vnjwel alle kin deren uit volle borst meezongen zo dra zij een melodie herkenden. Een vijftal liedjes was aan de hand van cassettebandjes klassikaal ingestu deerd Twee meezingers sprongen er qua decibels met kop en schouders bovenuit: een ondeugend couplet uit het lied Rendowee ('Toen was hij een jaar of vijf, toen had hij al een lekker wijf!!!) en de spetterende finale, 'Wat zullen we doen met de dronken zee man?', die natuurlijk op de bootsman sloeg. Bart Bosch Radio Texel is te beluisteren op 106 1 FM. via de kabel (98 5). of via De Lichtboei (100.4). De programma's van 's avonds worden de volgende morgen tussen 11 30 en 13.30 uur via de kabel en De Lichtboei herhaald Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19 00u Shopping (muziek) 21.00 u Radio Noordholland Zaterdag: 18.00 u De zes uur-show (jongerenprogramma) 19.00 u. After party (jongerenprogramma) 20 00 u Radio Noordholland Zondag: 9 00 u Klassiek op zondag 9 30 u Kerkdienst vanuit de NH kerk Oosterend. 11 00 u Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13 00 u. Nieuwtjes en achtergronden 14 00 u. Goud van Noud (Nederlandstalig) 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Time travelling (muziek) 21 00 u. Proefproiect (muziek) 22.00 u. Radio Noordholland Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19.00 u. Cabaret café (Pip Barnard en Janien de Bruijn bespreken het lokale nieuws) Vandaag: 'Wat vinden we er zélf eigenlijk van?' Dit programma wordt vrijdag 25 februari in Question Plaza opge nomen. aansluitend Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19 00u Bonte dinsdagavond (verzoekplaten) 20 00 u Radio Noordholland Woensdag: 18 00 u. Onder de toren (geestelijk pro gramma. met vanaf 19 00 uur verzoekplaten) 19.45 u Gelezen verhalen (Westfries) 20 00 u Radio Noordholland Donderdag: 18 00u Country time (muziek) 19 00 u Even bijpraten met (Texelaars in het nieuws). Met vandaag als gast G. Timmer over het Masterplan Water Texel 20.00 u. Radio Noordholland 'Waarom beginnen jullie geen kookrubriek? Dat is makkelijk, voor lezers die niet weten wat ze moeten eten.' Een beetje besmuikt lachend wuifde de redactie die vraag steevast weg. Een kook rubriek, dat is meer iets voor da mesbladen, zo vonden we. De laatste tijd raakten we echter steeds minder overtuigd van ons gelijk. Het verzoek bereikte ons namelijk vaker en vaker. Maar omdat we als redacteuren wél van lekker eten houden, maar niet zo goed weten hoe je dat moet berei den, besloten we deskundige hulp in te roepen. De komende tijd vra gen we steeds een andere profes sionele Texelse kok een recept te verzorgen van - als het even kan - Texelse signatuur. De bedoeling is bovendien dat hij of zij iemand aanwijst die de keer erop aan de beurt is. Voorwaarden verbinden we er niet aan, alleen dat het met iemand uit hetzelfde bedrijf is. Als rubrieksnaam hebben we - heel Texels - gekozen voor 'De duin pan'. De in Creil in de Noordoostpolder geboren Jan Stevens (38) is sinds enkele weken kok in hotel Opdum. Hij verdient sinds zijn vijftiende zijn brood in de horeca, voltooide de opleiding van de Stichting Vakon derwijs Horeca en mag zich tevens SVH-leermeester noemen. Hij werkte eerder voor hotel 't Voorhuys in Emmeloord, het Postiljon Motel en restaurant Poppe in Zwolle en restaurant Het Roode Hert in Dalfsen Vervolgens kwam Stevens naar Texel, dat hij al kende van zijn jaarlijkse parachutespringvakanties. Na twee seizoenen in dienst te zijn geweest van restaurant Het Bikkelement in De Cocksdorp, verhuisde hij op voorspraak van echtgenote Rianne, die in Den Hoorn bij Klif 23 werkte, naar het zusterbedrijf theater-restaurant Klif 12, waar hij volgens eigen zeggen 'zeven fantastische jaren' be leefde. Reden om nu naar Opduin te gaan, is zijn ambitie om zich 'cu linair te verdiepen'. De ambachte lijke manier van recepten bereiden, bevalt hem zeer in het Koger ho tel. Het recept dat Stevens uitkoos voor deze rubriek haalde hij ooit uit een boekje dat werd samenge steld ten bate van Het Tesselhuus, het vakantiehuis voor lichamelijk- gehandicapten. Hoewel hij een liefhebber is van lamsvlees, heeft hij het nooit zelf bereid, ook al omdat hij thuis bijna nooit kookt. 'Maar het is door iedereen goed te bereiden. De ingrediënten zijn overal verkrijgbaar en je hoeft geen moeilijke technische grepen te doen.' 500 gr. lamslappen 80 gr. boter of margarine 6 plakken mager ontbijtspek 1 dl kruidenazijn 3 augurken, 2 kruidnagels, 1 laurierblad 1 kg. aardappelen 1 kg. witte kool 4 uien peper en zout Snijd het vlees in blokjes. Verhit de boter in een ruime braadpan en bak het vlees, met het spek rondom, bruin. Voeg 2 dl. water, de azijn, de fijn gesneden augurken en het laurierblad met de kruidna gels toe Stoof het vlees in 1,5 uur gaar. Voeg daarna de grof gesne den en geschilde aardappelen, de gesneden kool en uien en wat zout en peper toe en laat alles nog 30 .minuten koken met de deksel op de pan. Stampen of omscheppen en serveren met boerenwitbrood en Texelse mosterd SVO heeft in de uitwedstrijd tegen Purmerland een verdiende 5-2 ne derlaag geleden. De Oosterenders hadden zichzelf niets te verwijten, want de gastheren uit Purmerend waren vooral in de tweede helft duidelijk te sterk. Direct vanaf de aftrap werd SVO on der druk gezet. Purmerland kreeg ver schillende mogelijkheden de score te openen, maar liet het even zovaak afweten. In de twintigste minuut was het toch raak, toen de bal uit een hoekschop hard in het doel werd ge schoten: 1-0. Ondanks de druk van Purmerland was ook Oosterend af en toe gevaarlijk. Sil van Dijk stelde met een goed schot de keeper op de proef, Ger Vlaming had wat pech bij zijn doelpoging en Arne Jan Kruithof tikte de bal naast een leeg doel. Piet Koning zorgde uiteindelijk voor de gelijkmaker, door eerst goed door te gaan en de bal vervolgens met een mooie boog over de keeper te schieten: 1-1. De vooruitzichten leken behoorlijk, maar een verkeerde inschatting van keeper Marco Dnjver, die de bal uit een voorzet in eigen doel stompte, leidde vijf minuten na rust tot een nieuwe achterstand voor SVO. Toen het slechts één minuut later uit een snelle uitbraak 3-1 werd, was de wedstrijd eigenlijk beslist. Purmerland deed het wat rustiger aan, maar slaagde er toch in het verschil uit te bouwen tot een marge van vier (5-1Vooral het vierde doelpunt, een schot van grote afstand, mocht er wezen. De Oosterenders bleven proberen toch ook een bijdrage te leveren en werden vlak voortijd beloond, toen de snelle Sil van Dijk 5-2 scoorde en op die manier toch weer zijn doelpunt meepikte. Zondag 27 februari 2000 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 9.30 u. ds J ter Haar De Waal: 10.00 u. ds. J. Vlasblom De Koog: dienst in De Waal. Den Hoorn: dienst in De Waal Oosterend: 9 30 u in NH kerk ds. J.J.N Wilmink uit Zuidlaren, uitz via Radio Texel; 19.00 u in NH kerk ds. J.J.N Wilmink uit Zuid laren Oudeschild: 11 00 u. dhr. M D Kuiper De Cocksdorp: 11.00 u. ds. E.J. Vledder GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. ds. MG.J. Roepers; 19.00 u. dhr B Guiljam, uitz. via De Lichtboei. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat. Oost erend: 10.00 en 16 00 u ds. T M. van Dijk. GEREFORMEERDE KERK (Vrij gemaakt): in de Doopsgezinde kerk te Den Burg: tot nader order geen dienst op Texel DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u ds. L van Wijk-Hoekstra; uitz. via De Lichtboei. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10 00 u. ds G Sipkema. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zat 19.30 u. The Gospeltram, themaviering, uitz. via De Lichtboei; zon. 10 45 u heren- koor. De Cocksdorp: vrij. 19 30 u rozenkransgebed; zon. 9.30 u. Gollards: zat. 16.00 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3. Den Burg: Open bare lezing, 10.30 u Beslis nu ten gunste van goddelijke heerschap pij, Wachttorenstudie, 11.20 u.: Waak voortdurend. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). De papierwagen komt in de volgende straten: 5. Kogerstraat, Boogerd, Willem van Beieren- straat, Jan Dirkszoord, Jonker straat en De Zes. In De Waal wordt zaterdag oud pa pier opgehaald. Leerlingen, ouders en leerkrachten van de Redmer IJskaschool komen tussen 9.30 en 10.30 uur langs de huizen. Oud pa pier kan ook worden ingeleverd bij de schapenboet in De Mars, naast het gebouw van Kotex. Zaterdag wordt in De Koog oud pa pier opgehaald. Bewoners dienen het vóór 10.00 uur gebundeld aan de straat te zetten, of eventueel zelf naar de container aan de Nikadel te bren gen. De 22-jarige Wilma Timmer uit pol der Het Noorden is geslaagd voor haar opleiding aan de Christelijke Agrarische Hogeschool in Dronten. Ze mag zich voortaan ingenieur in de veehouderij noemen Haar eind scriptie had als titel: 'Inspelen op mineralenwetgeving met koe- en voermanagement' Artsen: Uitsluitend voor spoedgeval len van zaterdag 8.00 tot maandag 8.00 u.: Dokter K. Eissen/J.F. Hoekstra, Molenstraat 87. Den Burg. telefoon 312039 Aanvragen visites s.v.p. vóór 10.30 uur. Spreekuur op zater dag en zondag van 11.30 tot 12.00 uur en van 16.00 tot 16 30 uur, zon der afspraak Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijn- spreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer bekend vermeld. 313086, 314727,314669, 312270 of 322008 Verloskundigenpraktijk: TM Niehoff en A H. Lammers, De Ruyterstraat 86. Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde. Centraal Meldpunt 0223-650222 - Afdeling huishoudelijke en verzor gende hulp: Jonkerstraat 6, Den Burg, tel. 314152 Spreekuur elke werkdag van 9.00-10.00 u. - Afdeling jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 24. Den Burg, tel. 313241. Spreekuur elke werkdag van 8.30-9.30 u. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoon-oordsingel 24, Den Burg, tel. 313241Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke werk dag van 8 30-17.00 uur, tel. 0223- 650123. Kraamhulp: Voor directe kraamhulp op Texel en na poliklinische bevalling: Kraam- centrum Noordhollands Noorden Den Helder, tel 0223-540088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor op name in verpleeg- en verzorgings huis. Stichting RIO Texel Wieringell Opvragen via tel. (0223) 67155: Opname geschiedt op advies vi| huisarts of specialist. OVERIGE HULPVERLENING: Brand/Ambulance: Bij brand voor spoedeisend ambulancevt voer bellen: 1-1-2. Of bel de Mei kamer Noordholland-noord: 07j| 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Bur Het bureau is dagelijks open va 9.00 tot 17.00 u Telefoon: tijder kantooruren 072-5498360, buitt kantooruren 072-5122222. spoedeisende gevallen: 1-1-2. Gevonden munitie: Bel de politi tel 072-5498360. Dierenartsenpraktijk: Keesor laan 11Den Burg Alleen in spot gevallen, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voorhi bij problemen met alcohol, drugs andere verslavingen: bel tijdens kt tooruren 319413 (De Nieuwe Skuuij Toeristenpastoraat: Bram GuJ jam, tel. 318581, 317224. Stichting Welzijn Ouderen Texc Warme maaltijdvoorziening, alar ering, klusjesdienst, huishoudelijk! dienst, versteldienst. Spreekuur va) 9 00 tot 10.00 u. en van 14.00 tc 16 00 u., De Buureton, Molenstraa 2, Den Burg. Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldingen va! schepen en zwemmers in nood té] 316270. Chemicaliën op het strand: de brandweer, 072- 5644444. Kunstgebitreparatie: Tandprc thetische praktijk Van Kralingen (sa| menwerkend met het tandheel' kundig centrum, voor ziekenfonds) en particulier-verzekerden), telf 312069. Tandtechmek R Van Oosten (v( kunstgebitten en reparaties), tel 310605. Apotheek: Weverstraat 95, Der Burg; tel. 312112. Maandag t/m vrij dag 8.00-18.30 u.; zaterdag 10 13.00 en 15.00-17.00 u., zondag 11 00-12.00 en 16.00-17.00 u. But ten die tijden alleen voor spoedei-| sende gevallen. Voor het grootscheepse outdoor- weekend bij manege Akenburg. waarop ieder jaar een enorm aantal overkantse deelnemers afkomt, is de organisatie op zoek naar lege boxen om op 29 en 30 april paarden en po ny's te stallen. Wie nog een plekje vrij heeft in de stal kan op maandag- en woensdagavond bellen met Petra Dijker (tel. 32 70 27) of zich aanmel den bij de manege (tel. 31 44 90). 'D Tijdens het banket dat koningin Beatrix volgende week ter ere van het staatsbezoek van de Franse president Jacques Chirac geeft, zal Texels lamsvlees geserveerd worden. De chef-kok van paleis Huis ten Bosch heeft bij slager Aad van Heerwaarden uit Oudeschild 45 zuiglammetjes besteld. 'Hij wilde sokkels heb ben. Daar had ik nog nooit van gehoord', aldus de tijdelijke hof leverancier, die de dieren betrok van veehouder Eduard Hin. Het is donderdag en druk bij de slachterij aan De Vang. Chauffeurs lopen in en uit om vlees af te halen en de telefoon klinkt vrijwel onophou delijk. Restauranthouders en particu lieren geven hun bestellingen door. Dan belt de chef-kok van de konin gin. Of Van Heerwaarden zo snel mogelijk een klein deel van het vlees per koerier naar Huis ten Bosch wil laten komen. Dan kan de kok het vlees alvast keuren en bereiden. 'Hij is zenuwachtiger dan ik', zegt Van Heerwaarden. Lachend: 'Hij zei dat de koningin betaalt.' De Franse president is een liefhebber van lamsvlees en heeft de koningin verzocht of ze voor Texels lam wilde zorgen 'Normaal geeft Beatrix niet toe aan dit soort verzoeken, maar deze keer maakte ze een uitzonde ring', weet Van Heerwaarden. Via het Productschap voor Vlees kwam de order bij Van Heerwaarden terecht. 'Daar kennen ze me goed door mijn promotiewerk voor het Texelse lams vlees. Ze weten dat het slachten hier zorgvuldig gebeurt. En dat de dieren met lang onderweg zijn, minder last hebben van stress. Dat is beter voor het vlees.' 'Toen hij mij belde dacht ik dat het een geintje was', zegt Eduard Hin. Hin was de enige die op dat moment 45 lammeren kon leveren. 'Ze waren nog wel wat aan de magere kant. Ge woonlijk wacht ik nog een maand, dan leveren ze meer op. Maar geld deed er niet zoveel toe. Ik heb er een goede prijs voor gekregen.' Voordat de deal rond was. hebben chef-kok Bink en productschapvertegenwoor diger Oudshoorn de lammeren in de stal aan de Schorrenweg geïnspec teerd. Alles was oké. 'Het is goed vlees, goed bespierd'. zegt Van Heer waarden. De chef-kok wenste sokkels. Een hol karkas van ribben waarop de malse filets in drie lange repen langs de ruggenwervel worden gelegd, zodat het vlees sierlijk kan worden opge diend in de vorm van een lam. Het karkas wordt gevuld met groenten en gaat in de oven, de filets worden ge bakken. 'Ik heb alleen het beste vlees uit het middenstuk gebruikt. Voor de poten had de hofhouding geen be langstelling.' Van Heerwaarden vindt het behalve leuk ook een erkenning van zijn vak manschap dat hij is gevraagd. 'Ik kom toch al niet zoveel in de publici teit. Een slachterij leent zich daar natuurlijk niet zo goed voor.' Hin ziet er vooral veel waardering in voor het Texelse lam, dat volgens de vee houder toch al in de verdrukking zit. 'De restaurants hebben Texels lam op de kaart staan, maar in acht van de tien gevallen komt het vlees uit Nieuw Zeeland.' Programma dinsdag 29 februari: Veld A, mannen 18.30 Teso-Tx Autocentrale W' 19.15 W'tjewel-Super de Boer Tx Autoce^de 20.00 Agrifirm-Gr. SlockSuper de> \Qt 20.45 Tatenhove 1-CVI Agir 21.30 DGM-Kobeko Pa» 22.15 Paal 28/De Krim-Paal 9Kobe^ Veld B, gemengd en mannen 18.30 Euroase-PrePress Center Ra» 19.15 Rabo-LenR PrePress Cen* 20.00 Fitt-Slagerij Beverdam LeJ 20.45 Nioz-'t Gouwe Boltje m 21.30 Zandb.-Tatenh. 2 't Gouwe» 22.15 Cocky's Kap.-Sportsh. 2 DG§ Veld C, dames 19.15 Wiersma Meub.-Keurslager i Dros ZeilmakJ 20.00 Zeilmakerij-De RivalWiersmal 20.45 Smash '68-De Krim De Rrl 21.30 B&BvdVis+denBoer-Sportsh.l Smash 'I 22.15 Sal.Martine/De Oorzaak-Mill)| B&BvdVis+den E Wedstrijdleiding Dick (tel. 315 096) J Uitslagen 22 februari: EcoMare-LenR 0-3, Slagerij Beverd PrePress Center 2-1; Rabo-Tatenhove 2 3| Euroase-'t Gouwe Boltje 0-3; Zandbank-FS| 3; DGM-Maarcobouw 2-1Paal 9-Sportshc 1-2; Question-Nokanto 0-3; Klif 12-Cm Texel 3-0;Gimsel-Timmers Bakkerij Eierlandsche Huis-Haarstudio 1-2, Slagerij li de Boer-Durper Drup 1-2; Smash Zeilmakerij 2-1B&BvdVis+denBoer-De K 1Salon Martme/De Oorzaak-SportshopTi 0-3; Wiersma Meubelen-Milly's 1-2; Ja) school-Keurslager Dros 1 -2, De Rival-Bar S| tief 1-2. (Advertentie) Eduard Hm kijkt toe hoe Aad van Heerwaarden een filet op de sokkel legt. (Foto Bsd Bosch (jmt 2varL jitil i a bt/ kjrt. Wij zijn op zoek naar een die voor ons de krant wil bezorgen op de route: Oosterenderweg/Oost en omgeving. Hier wonen ongeveer 97 abonnees. (LET OP: de wijk kan eventueel opgesplitst worden) Het bezorgen is het eenvou digst voor iemand die in deze omgeving woont. De kranten moeten dinsdag en vrijdag even na 15.00 uur in onze drukkerij aan de Spin- baan worden afgehaald. Geïnteresseerden kunnen voor nadere inlichtingen te recht bij de balie van de Texelse Courant aan de Spin- baan. li 11 ge v i-n |/Dr\) k ken j Lange veld en dcRooy Npnihjjn h Teletoon 1)222 - *62 M» Fax 0222- 314 III

Texelsche Courant | 2000 | | pagina 2