ichtvoetige winnaar in zware crossloop Texel'94 koploper af na kostbaar puntverlies Jrandweer zingt mee op CD Frans en Lies De Zwart en Westdorp klaverjaskampioen TEXELSE yCOURANT Teams De Zwaan in finale darts De Koog wint hectische topper tegen Purmerland Grove fouten nekken ZDH G-voetballers kansloos tegen Eendracht'82 Genomineerd Programma zaalvoetbal Voetbalprogramma texelseIcourant Adverteren? Uitslagen voetbal In café In Den Grooten Slock in Den Burg wordt vrijdag de finale van de dartcompetitie gespeeld. In deze finale nemen de twee teams van De Zwaan het tegen elkaar op, na dat zij deze week in de halve fina les W'tjewel 1 en W'tjewel 2 achter zich lieten. Deze twee teams spe len voorafgaande aan de finale om de derde en vierde plaats. Deze wedstrijd begint om 19.00 uur. De eerste halve finale werd deze week gespeeld tussen W'tjewel 1 en Zwaan 1Omdat de halve finales uit twee wedstrijden bestonden, speel den beide teams een keer thuis en een keer uit In de eerste wedstijd nam De Zwaan een voorsprong, voornamelijk doordat W'tjewel de dubbels niet kon raken en zichzelf daarmee in moeilijkheden bracht. Pas in de laatste twee spellen hervond met name Mare Prins zich, waardoor de schade beperkt bleef tot 4-4. In de revanche had Mare Prins zeven beur ten de kans van Ronald Braaksma te winnen, maar wist deze niet te grij pen De tweede leg won Braaksma gedecideerd met 63. Ed 'Tonnetje' Tolboom zag Jan Duinker ver uitlopen en falen op de dubbel Hij wist hier van te profiteren en won de eerste leg Koploper Jisp is vrijwel onbereik baar geworden, maar De Koog heeft goede vooruitzichten om het seizoen met een tweede plaats af te sluiten en met enig optimisme aan de nacompetitie te beginnen. Een belangrijke stap zette de ploeg zondag, door op eigen veld Purmerland met 4-3 te verslaan. Deze directe concurrent werd daarmee op vier punten achter stand gezet. Wél heeft Purmerland nog een wedstrijd extra te spelen. De Kogers, die het moesten stellen zonder de geschorste Nico Schot, begonnen met de harde wind in de rug sterk. Na enkele minuten kregen ze een vrije trap, toen Danny Borgo werd vastgehouden. Ingmar Moer beek schoot vanaf twintig meter ra kelings over. Vijf minuten later was het wel raak, toen Martijn de Veij van grote afstand verwoestend uithaalde. Onhoudbaar voor de keeper ver dween de bal in de uiterste hoek: 1 - 0. De thuisploeg bleef daarna sterker en kreeg op een kansrijke positie op nieuw een vrije trap te nemen. Dit maal belastte De Veij zich hiermee. De spits schoot knap in, maar zag de keeper zijn inzet uitstekend tot hoek schop verwerken. Evenlater zorgde De Veij wederom voor gevaar. Hij ging alleen op de uitkomende keeper af en tikte de bal subtiel langs hem. Een alerte verdediger kon op de lijn red ding brengen. Een hardwerkend ZDH heeft op ei gen veld met 0-4 verloren van het hoog geklasseerde Wiron. Anders dan de uitslag deed vermoeden, waren de Hoornders maar weinig minder, maar zorgden enkele ko lossale fouten voor de grote marge. De wedstrijd was met weinig opti misme tegemoet gezien. Niet alleen werden de kwaliteiten van de gasten uit Den Oever gevreesd, ook het ge mis van steunpilaren Etienne van Bennekom en Jan de Wit leek met of nauwelijks op te vangen. Gelukkig bleek Kees van Heerwaarde, die nog af en toe meetraint met ZDH, bereid als stand-in te fungeren. De 38-jarige middenvelder speelde een puike wedstrijd. Met de bal aan de voet was hij sterk - zoals gebrui kelijk - en door slim positie te kiezen wist hij geregeld de bal aan de tegen stander te ontfutselen. Zijn mede spelers toonden zich beduidend min der geslepen. Ze werkten weliswaar keihard, maar van overleg was nau welijks sprake, zodat menig aanval al strandde voor-ie goed en wel was opgezet. De Wieringers hadden grote moeite te profiteren van het slordige spel. Ze kregen een handvol corners, maar keeper Christiaan Stolk hoefde zich lange tijd weinig zorgen te maken. De manier waarop de Zwaluwen uitein delijk toch op achterstand kwamen, was typerend voor hun spel. Bij een aanval werd de bal pardoes ingele verd bij één van de verdedigers van Wiron, die eens niet aarzelde en snel counterde, waarna de aanvoerder geen moeite had om af te ronden Hoewel ZDH stug doorging en zeker niet instortte, kwam Wiron nog voor rust op 0-2. Het doelpunt werd dit maal ingeleid door een volledig mis lukte terugspeelbal. In de tweede helft leken de Hoornders toch echt iets terug te doen, maar een nieuwe fout leidde tot 0-3. Het zou nog erger worden, toen keeper Stolk de bal naar voren dacht te schieten, maar deze via het ach terwerk van een aanvaller in zijn doel zag caramboleren. toeziend oog van organisator Cees Timmer nam Robert Bakker al vroeg in de race een voorsprong op zijn concurrenten. (Foto March Heijnen) dat de ideale voorbereiding, want ze slaagde er als enige in de Texelse hegemonie te doorbreken. Ze zege vierde in de loop over 7,6 kilometer, ruim een halve minuut voor Ingrid Uitgeest. Bij de vrouwen van 35 jaar en jonger had Natascha van der Vis geen tegenstand van betekenis. Haar voorsprong op de nummer twee, Annette Regelink, bedroeg bijna ze ven minuten Uitslagen Jongens t/m 9 jaar (1,45 km). 1 Bart de Lugt, 6.33. 2.Klaas Uitgeest, 7 33; 3.Danny Noorlander 7.57 Meisjes t/m 9 jaar (1.45 km): 1.Johanna Wouda, 7.19; 2.Ayla van der Kleij (Amsterdam), 8.20. Jongens t/m 12 jaar (1,45 km): 1 Michael Noorlander, 6 16, 2 Jan Sierd Wouda, 6.31, 3.Ferry van der Vis, 6.52. Meis jes t/m 12 jaar (1,45 km): 1 Priscilla Noorlander 6.36,2.Myrthe Ellen. 6 41. Jongens t/m 16 jaar (3,8 km): 1 Joris Ellen, 17.012.Maarten Steen voort. 17.40; 3 Hendrik Arendsen. 18 17 Meis jes t/m 16 jaar (3,8 km): I.Eva van Zoonen, 17.38; 2.Karlijn Smit (Holten). 22 50 Vrouwen senioren (7,6 km) 1.Natascha van der Vis, 35.39, 2.Annette Regelink. 42 27 Vrouwen veteranen (7,6 km). LHanny van der Weide (Den Helder), 37 33; 2 Ingrid Uitgeest, 38 12; 3,Wietske Sikkens (Heerenveen). 38.17. Man nen-senioren (11 4 km): 1 Robert Bakker, 45.07, 2 Rien Brouwer, 45.56; 3.Peter ter Burg (Julianadorp), 47 04. Mannen-veteranen (114 km): I.Jan Zijm, 46 34, 2.Frans Forrer (Den Helder), 47.16; 3 Dick van der Weide (Den Hel der), 49.06. Recreanten (7.6 km): 1 Dick Witte, 39.13, 2.Richard Bakker, 39 24. 3.Arie de Ridder 41,50. Recreanten (3.8 km) 1 Jaap Witte, 15 21; 2.Marcel Kei|zer, 17 04.3.Martien Baars. 19 19 >ert Bakker is winnaar gewor- van het zestiende open Texels jskampioenschap, dat zondag e Dennen werd gehouden. De tvoetige lokale favoriet sloeg al ct na de start een gaatje met aargewichten' als Rien Brou- Jan Zijm en Julianadorper er ter Burg en breidde zijn voor- »ng daarna gestaag uit. Na drie len van in totaal 11,4 kilometer im hij in 45.07 minuten over de fch. Brouwer werd op minder dan minuut achterstand tweede, ge ld door Jan Zijm, die daarmee zijn ede titel bij de veteranen vero- le. Opvallend was de prestatie de 62-jarige Ben Ahmed uit Den der. die als achtste, nog binnen de ig minuten, over de eindstreep ,ei am. Dat was goed voor een vierde ats bij de veteranen, nieuwe, door Cees Timmer uitge- te, parcours werd alom geprezen afwisselend en mooi. Sommigen tekenden daarbij aan dat vooral de tweede kilometer, met een lange klim en een rul stuk paarden- pad met venijnige klimmetjes, hen in de laatste ronde behoorlijk opbrak. Toch waren er maar twee uitvallers onder de 48 deelnemers van zestien jaar en ouder. Het succes van de loop werd mede- bepaald door de beschutting die het bos bood tegen de harde wind. Naweeèn van de natte winter waren er wél, maar de enigen die daar echt last van hadden waren de deelne mers in de categorie van 10 tot en met 12 jaar. Doordat een sloot over liep, moest de geplande extra lus van 600 meter vervallen en liep de jeugd hetzelfde rondje van 1,45 kilometer als de allerkleinsten. In totaal waren er negentien kinderen op het evene ment afgekomen. Slechts drie van hen waren met van Texel afkomstig. In alledrie de leeftijdscategorieën gin gen de titels naar Texelse jongens en meisjes. Bij de ouderen waren tien lopers van SV Noordkop Atletiek uit Den Helder op de fiets naar het cross kampioenschap gekomen. Voor veterane Hanny van der Weide bleek U-voetballers van Texel'94 heb- zaterdag op eigen veld een isloze nederlaag geleden tegen idracht'82. Het team uit izenveld won na een ruststand 0-5 met 0-6. Texelaars begonnen niet in hun kste opstelling aan het duel. Een dvol spelers ontbrak. Onder hen s Paul Bakker, die op zijn werk een ire rol op zijn voet had gekregen 'u tijdelijk wat minder snel is. Theo ichimon was licht geblesseerd en die reden werd besloten dat hij in I beter op zijn plaats was. hcflad was on9elukkig, want al na j|(. jminuut nam Eendracht'82 de lei- ^en 9oede voorzet werd mooi door de sPits- Snel daarna »kten de gasten 0-2. Chris Zijm je* op de doellijn redding te bren- ™aar kon net niet bij de bal. Als ■0I9 van verdedigiginsfouten efi*'de marge nog voor rust uit j vijf doelpunten. Na rust werd Theo Franchimon toch maar veldspeler. Zijn plek onder de lat werd ingenomen door Bert Langius. De omzetting had succes, want in de tweede helft liep het veel beter en kreeg Texel'94 zelfs kansen. Franchimon ging enkele malen alleen op de keeper af, maar slaagde er met in te scoren. Wellicht dat afspelen tot een beter resultaat had geleid. Eendracht'82 scoorde nog eenmaal. Anton Staal stond ongewild aan de basis, toen de bal tegen hem aan werd geschoten en zomaar voor de voeten van een tegenstander be landde. Het verhaal 'Anna, een sterke vrouw' van Corrie Timmer is genomineerd in de verhalenwedstrijd van het Interna tionaal Vrouwencentrum uit Den Hel der. De wedstrijd werd uitgeschreven In het kader van de Vrouwendag op 8 maart en had als thema 'De (kracht van de) vrouw'. De finale van de ver halen- en gedichtenwedstrijd vindt zondag plaats op het evenementen schip Kees in de Keizersgracht in Den Helder De feestelijke bijeenkomst begint om 14.00 uur Woensdag 1 maart Klif (dames)-HZVO 19.30 Jelleboog 4-De Krim 4 20.20 Klif 3-Mantje 3 2110 Klif heeft zaaldienst. Donderdag 2 maart ZDH 2-Texel'94 8 19.00 ZDH 1-Oosterend 3 19.50 ZDH 3-RAB 2 20.45 Texel'94 7-Texel'94 6 21.35 Klif heeft zaaldienst. Vrijdag 3 maart De Krim C2-De Koog C1 16.45 De Krim C1 -De Koog C2 17.25 De Koog 2-Oosterend 2 18.15 RAB 1 -Jelleboog 2 19.05 Jelleboog 1-Texel'94 1 20.00 Klif 2-Mantje 1 20.50 De Krim 2-Texel'94 5 21 40 De Koog 1 -De Krim 1 22.30 Jelleboog heeft zaaldienst. :d Amsterdam en Texel samen in Karseboom van Frans en Lies erse krijgt een vervolg. Zondag den in het fanfaregebouw van de opnamen plaats voor hun de compactdisc Texel Souve- De CD omvat een potpourri van andstalige liedjes, zoals Aan de iterdamse Grachten en Amster- wat ben je mooi, maar ook Ierse ,es, zoals The Wild Rover en nken Sailor Bij de opnamen wor- Frans en Lies begeleid door timer Piet Kingma, al veertig jaar de muzikale evenknie van Pieterse, die zelf accordeon speelt. Ze worden bijgestaan door Hans Kieviet op bas, Henk De Knip Vroom op gitaar en Dick Remelink op saxofoon. Bijzon der is het achtergrondkoor, dat is sa mengesteld uit leden van het Texelse brandweerkorps. Te horen is ook Gijs Verschoor, die enkele duetten met Lies zal opnemen. De muzikale lei ding is in handen van Ruud Nooij Om het geheel op band te zetten is Peter Arts ingehuurd, die met een bus vol apparatuur naar Texel komt. Frans en Lies financieren de opname met het geld dat ze hebben overgehouden aan de verkoop van 2.100 exempla ren van hun vorige CD. 'Die is te ho ren tot in Canada aan toe. Een man die daar Hollandse avonden houdt, kocht er in één keer honderd stuks.' Voor zover bekend is het de best ver kochte Texelse CD. Frans en Lies zien de compactdisk als een verlengstuk van hun muzikale avonden in de Karseboom. 'We proberen de sfeer van het café chantant over te bren gen op de CD achtergrondkoor dat is te horen op de nieuwe CD van Frans en Lies, is samengesteld uit leden van de Texelse brandweer. (Foto Gerard Timmorman) DINSDAG 29 FEBRUARI 2000 Ondanks dertien punten voor sprong moest Texel'94 zondag te gen Wieringerwaard in een gelijk spel berusten. Uitgeest, de nummer twee op de ranglijst, won wél, waardoor de Texelaars hun positie als koploper kwijt raakten. Met nog drie wedstrijden voor de boeg, bedraagt het verschil nu één punt. Ook SRC blijft ondanks een nederlaag in de race. De Scha- genaren hebben drie punten min der dan Uitgeest. Texel'94 moest in de eerste helft van de uitwedstrijd tegen Wieringerwaard opboksen tegen een stevige zuidwestenwind. Van goed voetbal kon daardoor geen sprake zijn. Ge regeld kwam het voor dat een verde diger de bal ver naar voren dacht te trappen, maar deze onverwijld terug geblazen zag worden. De thuisploeg speelde evenmin bril jant, maar kon wel een flink offensief ontwikkelen op het doel van keeper Piet Daalder, die Bart Heerschap ver ving. Met name de verre uittrappen van zijn collega-doelman, Herbert de Haan, waren lastig te verwerken voor de defensie van Texel'94. Die bleef overigens wel op de been, daarbij geholpen door onzuiver schieten van Wieringerwaard. Pas na zo'n twintig minuten konden de Texelaars via summiere uitvallen ook iets aanvallends ondernemen. De acties van de zwaar bewaakte Erwin Koning en Niels Dubbelt wer den echter in de kiem gesmoord. In de dertigste minuut kreeg de jonge Dubbelt een aardige kans, maar in kansrijke positie schoot hij de bal hoog over het doel. Juist toen de stormloop van Wie ringerwaard enigszins geluwd was en Texel'94 meer greep op de wedstrijd leek te krijgen, namen de gastheren een voorsprong. Van zeker vijfen twintig meter schoot Michel van der Wardt de bal hard en zuiver langs doelman Daalder. Vervolgens kregen ook de Texelaars enkele mogelijkhe den om te scoren, maar hun vizier stond niet op scherp. Direct na rust drong Texel'94 de thuisclub terug op eigen helft. Alleen door stug en robuust te verdedigen en het credo 'weg-is-weg' te huldi gen, voorkwam Wieringerwaard de (verdiende) gelijkmaker. Omstreeks de vierenzestigste minuut kropen de Texelaars door het oog van de naald, toen de bal buiten bereik van Pieter Daalder op de paal belandde en het veld weer mspatte. Kort hierop werd de bal uit een vrije trap van Simon Brand knap over het doel gestompt door de keeper van Wieringerwaard. Vlak nadat de moegestreden Leendert Eelman was vervangen door Bart Oosterhof. scoorde Martin Koorn de gelijkmaker. Hij deed dat vanuit een onoverzichtelijke situatie in het strafschopgebied. Toen drie minuten voor tijd Arie van der Vis het veld in kwam voor Maar ten Koorn, leek de eindstand wel vast te staan. Maar aangezien de bal door de harde wind regelmatig buiten de lijnen verdween en het dan lang duurde voordat het spel kon worden hervat, besloot scheidsrechter Langenberg na negentig minuten nog een tijdje door te gaan. Juist in die fase ontstonden tumultueuze toe standen voor beide doelen. Maar als door een wonder leidde dat met tot doelpunten. Zondag is Texel'94 vrij. De week erna wordt in Egmond de strijd aangebon den met Zeevogels. met 74. Ook in de tweede leg had zijn tegenstander geen schijn van kans. Door Arie Eelman met 2-1 te verslaan hielp Bart Post W'tjewel aan een voorsprong van 2-1maar de spelers van De Zwaan wilden zich niet bij dit resultaat neerlegen en begonnen steeds beter te gooien. En dat terwijl de Kogers weer met de dubbels in de problemen raakten. Na drie dubbel- partijen was De Zwaan ook niet meer in te halen en dat uiteindelijk de tac tic nog werd gewonnen, is alleen van belang voor de statistiek. Ook Zwaan 2 en W'tjewel 2 stonden in de halve finale tegenover elkaar. Twee gelijkwaardige teams, waarbij de vorm van de dag bepalend zou zijn voor de uitslag. De eerste wed strijd eindigde in 4-4, waardoor de spanning bij de tweede wedstrijd te snijden was. Vaste invaller Niels Bak ker won zijn singlepartij met 2-0 van Michel de Ruiter en zette het team van De Zwaan op voorsprong, die direct werd teruggepakt door Arnold 'Kets' Kaercher van W'tjewel Gerrit Jan Booy versloeg Bas van Elk met 2-0, waardoor de stand op 2-1 voor De Zwaan kwam W'tjewel wist ver volgens twee dubbelpartijen te win nen, zodat de tac-tics begonnen met 3-3 op het scorebord. De Zwaan wist de achterstand in te lopen en zich met 5-3 op het nippertje te plaatsen voor de finale. Na twintig minuten kreeg Purmerland de eerste kans. De bal werd uit een voorzet vanaf de linkerkant van dicht bij ingeschoten, maar Bas van Elk reageerde uitstekend Ook in de rebound bracht de keeper redding. Dat hij in een goede vorm stak, bleek later nogmaals. In de slotfase van de eerste helft ont stond er een duw- en trekpartij in het strafschopgebied van Purmerland. Toen Martijn de Veij ten val kwam, besloot de scheidsrechter tot een penalty De Veij keek het gegeven paard niet in de bek en schoot feilloos in: 2-0. De vreugde werd nog groter toen Ingmar Moerbeek op slag van rust van vijfentwintig meter uithaalde en de keeper kansloos liet: 3-0. In de tweede helft kwam Cees van Beek de verdediging versterken, na dat Jason Martens geblesseerd was achtergebleven in de kleedkamer. Het leek De Koog weinig te deren en na een kwartier kreeg Maurice Kas pers een goede kans om de marge verder te vergroten. De keeper bracht echter redding. Vijf minuten later deed Purmerland iets terug, toen de bal uit een hoge voorzet goed werd ingekopt: 3-1De druk van de gasten werd daarna geleidelijk groter en tien minuten later was het weer raak. toen een doelpunt werd gescoord dat vrij wel identiek aan het eerste was: 3-2. Plots was de wedstrijd weer geheel open en rook Purmerland de kansen Acht minuten voor tijd plaatste Ingmar Moerbeek de bal uit een vrije trap over het muurtje in het doel (4- 2) en dacht De Koog de zege op zak te hebben. Purmerland bleef echter aanvallen en keeper Van Elk zwaar op de proef stellen. Na een aantal knappe reddingen moest hij vijf mi nuten voor tijd toch capituleren. Daarna hield De Koog de zaak goed dicht en werd de belangrijke zege een feit. Tot ongenoegen van de gasten, van wie sommigen nog lang kritiek bleven leveren op de scheidsrechter. Zaterdag 4 maart Oosterend A1 -Vesdo A1 13.30 SVAP B1-De Koog B1 14.30 Texel'94 B1-WGWB2 13.30 Texel'94 C1-KSVC1 13.30 JVC C2-SVO/Texel'94 C1 12.30 Schagen D1-Texel'94 D1 12.15 BKC D1-Texel'94 D2 10.00 Texel'94 D3-ZAP D3 10.30 G-voetbal WJ-Texel'94 11.30 Zondag 5 maart WGW A2-Texel'94 A1 11.00 Recreatievoetbal De Cocksdorp-Oosterend 1 10.30 De Koog-Texelse Boys 10.30 yro ^tort jhdl iél. Vooreen advertentie,eenTexetaartje of een familiebericht kuntuterecht bij Langeveid en de Rooy aan de ^>inbaan 6, telefoon 3526 00of fax 31 41 11. Ook voor vragen over abonnementen en bezorging kunt u achhiervervoegen. Geopendtijdens kantooruren. Zaterdag 26 februari ZAP A2-Oosterend A1 4-2 Texel'94 B1-DWOW B1 bezoekers n.o.g. Victoria O. B1-Texel'94 B2 5-3 Wieringerwaard B1-Texel'94 B3 1-2 De Koog B1-JVC B2 5-5 Texel'94 C1-AFC34C2 2-1 SVO/Texel'94 C1-SRC D2uitgesteld Wieringerwaard C1-De Koog C1 afgelast Texel'94 D2-HRC D3 uitgesteld JVC D4-Texel'94 D3 10-4 G-voetbal Texel'94-Eendracht 0-6 Texelse pupillencompetltie Texel'94 F4C-Texel'94 F4B 1-2 Texel'94 F4A-Texel'94 F4D 1-10 Texel'94 F2-Texel'94 F3 4-1 SVO E2-ZDH E1 2-2 Texel'94 E5-SVO F1 1-9 Texel'94 E4-Texel'94 E3 4-3 Texel'94 E1-SVO D1 3-4 Texel'94 E2-SVC D1 2-9 ZDH D1-Texel'94 D5 18-2 Zondag 27 februari Wieringerwaard-Texel'94 1-1 ZDH-Wiron 0-4 Oosterend-GSV uitgesteld De Koog-Purmerland 4-3 Texel'94 2-Grasshoppers 2 4-0 JVC 3-Texel'94 3 2-4 Het koppel Roel de Zwart en Hans Westdorp mag zich een jaar lang klaverjaskampioen van Texel noe men. Zij behaalden vrijdagavond in een spannende vijfde en laatste speelronde 6780 punten en bleven daarmee alle concurrenten voor. Jaap en Theo Witte, die bij het ingaan van de finale op de tweede plaats stonden, hadden een geringe achter stand en derhalve nog volop kans om de titel te pakken. In hun derde partij behaalden de broers echter slechts 972 punten en waren hun kansen verkeken. Uiteindelijk zagen ze ook Bart Weijdt en Piet Moree nog hoger eindigen. Het kampioensduo van vorig jaar had met 7352 punten en een vierde plaats in de slotronde een prima avond, maar het was met goed genoeg om De Zwart en Westdorp van de koppositie te verdrijven. De laatste ronde in de gezellig drukke Witte Burcht, waar op negentien ta fels werd gekaart, werd gewonnen door het sterk spelende koppel Cees Vinke en Gerrit Smit, die 7843 pun ten scoorden en daardoor van de veertiende naar de zevende plaats in het klassement stegen. Met hun score van 7493 punten maakten ook Chris Schraag en John Vlaming een flinke sprong en belandden ze ten slotte op de veertiende plaats. Een andere verrassende stijger was het damesduo Janka Daalder en Janny Pranger, dat 7388 punten scoorde en daardoor naar de negentiende plaats steeg. Vijfde van de avond werden met 7018 punten Nel van der Veen en Ria Gomes. Zij klommen naar de zes tiende plaats in de eindstand. Eindstand 1 .Roel de Zwart en Hans Westdorp 34775; 2.Bart Weijdt en Piet Moree 344713.Jaap en Theo Witte 34031 4.Fenny Caspers en Gerda Veeger 33895. 5.Erik Jan Geus en Willem Koomen 33446; 6.Nico Ooyevaar en Freek Veeger 33287; 7.Cees Vinke en Gerrit Smit 33099; 8.Astrid Hennink en Geme Grootjen 32261; 9.Rob Caspers en Swier Ooosterhuis 32229; 10.Jan Keesom en Piet Grisnich 31890. Jaap (geheel links) en Theo Witte (met stropdas) verspeelden hun kansen op het kampioenschap door een slechte score in de derde partij. (Foto Joop Remmers)

Texelsche Courant | 2000 | | pagina 7