Concertvleugel nu in beheer bij Welzijnsstichting Expressieve bloemen van Nelie Vinke in Burgwal 37 oud Pa TEXELSE 2 COURANT •r-rTC'.vT Lentekiekjes voor Voorjaarsspecial Wat ik zeggen wou... Jutters Radio Texel 1Q6.1 Melkveehouderij houdt open huis Boerderijentocht Tennis Oosterend leent ƒ70.000,- voor opknappen van banen Cursus over suikerziekte Reumavereniging de Duinpan Kalfsschenkel in appel-calvados- saus 1? Kerkdiensten ^/Je-dischezorg V\i Garantiesubsidie voor visserijdag i\ Kerkdienst voor jeugd f* texelse^courank BEZORGER m/v VRIJDAG 3 MAART 2000 Maart roert weliswaar z'n staart, maar bloeiende sneeuwklokjes en zingende vogels zijn een teken dat het voorjaar alweer voor de deur staat. Typisch Lente is het thema van de Voor/aarsbijlage/ Vakantiekrant die op vrijdag 14 april als bijlage bij de Texelse Courant verschijnt. De redactie roept lezers op hun mooiste lentefoto's beschikbaar te stel len. Het is de bedoeling dat de fraaiste kiekjes worden geplaatst. Ze kunnen worden opgestuurd naar of afgegeven in het redactie kantoor, Warmoesstraat 45,1791 CN Den Burg, telefoon 362 620. Nelie Vinke met haar Toscaanse dorpsgezicht. (Foto Bart Bosch) Wie houdt van een kleurig veld vol bloemen en niet wil wachten tot het voorjaar, kan nu alvast in Burg wals7 genieten van de schilderijen van Nelie Vinke. Deze maand expo seert zij haar felgekleurde werken in krijt, acryl, olieverf en enkele aquarellen. Felle kleuren, grove vormen: de voor stellingen van Nelie Vinke knallen van het doek 'Ik kan me er heerlijk in uit leven. Ik schilder woester en vrijer dan in het begin. Ik durf me meer te geven, ik gooi het er gewoon uit.' Bloemen - en dan vooral tulpen - zijn bij haar een geliefd thema. Ze heeft met voor mets met veel plezier in en kele bloemenzaken gewerkt. Via via kwam ze drie jaar geleden bij Hanneke Peetoom op de cursus. Ze leerde snel en het gaf haar een goed gevoel. Aquarelleren gaf haar veel voldoening, maar na een tijdje begon het haar te vervelen, 'ledereen maakte zo ongeveer hetzelfde. Tel kens zag je die hortensia's terugke ren.' Via iets wildere aquarellen stapte ze over op acrylverf en begon ze meer expressionistisch te werken. Toen haar man Ko een zware opera- Radio Texel is te beluisteren op 106,1 FM, via de kabel (98.5), of via De Lichtboei (100.4). De pro gramma's van 's avonds worden de volgende morgen tussen 11.30 en 13.30 uur via de kabel en De Lichtboei herhaald. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Shopping (muziek) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 18.00 u De zes uur-show (jongerenprogramma) 19.00 u. After party (jongeren programma) 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9,00 u. Klassiek op zondag 10 00 u. Kerkdienst vanuit de Doopsgezinde kerk van Den Burg 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Nieuwtjes en achtergronden 14.00 u. Goud van Noud (Nederlandstalig) 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Time travelling (muziek) 21.00 u. Proefproject (muziek) 22.00 u Radio Noordholland Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19.00 u. Even bijpraten met... (herhaling van donder dag) 20.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Bonte dinsdagavond (verzoekplaten) 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 18.00 u. Onder de toren (gees telijk programma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen verhalen (Westfries) 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u Country time (muziek) 19.00 u. Even bi|praten met (Texelaars in het nieuws). Met vandaag als gast dhr Schenk. 20 00 u. Radio Noordholland tie in het AMC moest ondergaan, kreeg ze een doos krijt van haar dochter en zocht ze afleiding in een voor haar nieuwe techniek. Een dipje in de inspiratie verdween tijdens een vakantie in Toscane, waar ze haar eerste dorpsgezicht maakte. 'Als ik eenmaal lekker bezig ben vergeet ik alles. Ik hou met van het fijnere werk. Misschien heb ik er het geduld niet voor. Laat mij maar lekker los uit de hand kliederen.' De in november geïnstalleerde melk- robot van Thea en Edo Rutten van Theodorushoeve in polder De Een dracht werkt tot volle tevredenheid. Nu de koeien gewend zijn aan de nieuwe wijze van melken en de inrich ting van de stal volledig is aangepast aan de nieuwe werkwijze, houdt de familie Rutten zaterdag open huis. Bezoekers, ook niet-agrariërs zijn welkom tussen 10.00 en 16.00 uur welkom op het bedrijf aan de Eendrachtweg. In de schuur van het gemengde veehouderij/akkerbouw bedrijf is tevens de verwerkingslijn te zien voor pootaardappels. Onderdeel hiervan is een geavanceerde ma chine die de zakken automatisch op een pallet stapelt. De Vereniging voor Bedrijfsvoorlich ting houdt woensdag een tocht langs enkele nieuwe bedrijven. De eerste boerderij die - om 10.15 uur - wordt bezocht is die van de familie Witte, Nesweg 10. Hierna wordt een bezoek gebracht aan het nieuwe bedrijfs gebouw van de gebroeders De Wit aan de Laagwaalderweg. Na de mid dag volgt dan eerst het bedrijf van de gebroeders Timmer, waar een nieuwe ligboxenstal met met stro gestrooide boxen is te zien. Een speciale mest- mstallatie zorgt in deze stal voor schone loopruimten voor het melk vee. Als tweede bedrijf wordt 's mid dags een bezoek gebracht aan de nieuwe schuren van de gebroeders Lap aan de Westerweg en het laatste bednjf dat wordt bezocht is de nieuw bouw voor kistenbewaring met machineberging bij de familie Van der Sar aan de Slufterweg. Tennisvereniging Oosterend gaat haar banen grondig renoveren. Daarmee is ƒ80.000,- gemoeid. Tien mille kan de vereniging zelf op tafel leggen, de rest wil zij lenen van de gemeente. B en w gaan daarmee akkoord, wat betekent dat de vereniging een lening krijgt van 70.000,- tegen 5,7% rente, af te lossen in acht jaar. De vereniging zal ook vragen om een inves teringssubsidie van ƒ18.750,-. Als die wordt toegekend zal deze die nen als gedeeltelijke (versnelde) aflossing van de lening. De gemeente heeft wat betreft finan cien goede ervaringen met de Oost- erender tennissers. De vereniging leende bij de oprichting in 1988 ƒ94.000,- van de gemeente en had die tien jaar later al afgelost, hoewel de looptijd tot 2003 ging. Zo ontstond meteen ruimte voor nieuwe investe ringen. De jaarrekening 1999 ver toonde een zodanig overschot dat voor kapitaalslasten jaarlijks ƒ13.460.- beschikbaar is. De lening die nu van de gemeente wordt ver kregen betekent een jaarlast van van ƒ12.740,-. De Thuiszorg organiseert in samen werking met de Diabetes Vereniging Nederland in april de cursus 'Diabe tes... wat nu'. Daarbij wordt ingegaan op wat er gebeurt wanneer bij iemand Diabetes Mellitus (ook wel suiker ziekte genoemd) wordt geconsta teerd. De ziekte kan ingrijpende ge volgen hebben op de leefgewoonten van de patiënt en zijn omgeving. Wat is bijvoorbeeld de rol van voeding en beweging, hoe kan iemand zelf zijn bloedsuiker controleren en welke behandelingsmethoden bestaan er allemaal? De cursus is daarom niet alleen bedoeld voor mensen met dia betes, maar ook voor hun partner, ouders of verzorgers. Doel is daar naast ervaringen uit te wisselen met lotgenoten. De cursus bestaat uit twee bijeen komsten, die worden gehouden in het wijkgebouw aan de Schoonoord singel op de zaterdagen 8 en 15 april. Beide bijeenkomsten beginnen om 10.00 uur en duren tot 15.00 uur. Van 12.00 tot 13.00 uur is er een pauze. Cursusleider is de heer Van Geene. De kosten bedragen ƒ35,-. Leden van de diabetesvereniging krijgen ƒ5.- korting. Voor meer informatie en voor opgave kan op iedere werkdag tussen 9.00 en 17.00 uur contact worden opgenomen met de Gezondheidswijzen tel. 0223 - 650 135. Jaren geleden waren wij eens in het Juttersmuseum. Het was grandioos, we hebben ontzettend genoten. En later beleefden we op schoolreis nog maals fantastische moment in hét Juttersmuseum. Toen kwamen we in de vernieuwde versie. Vreselijk, een grote tegenvaller. Het was een mu seum - geen jutterscollectie. Alles netjes opgestapeld, neergezet, ge sorteerd - stijfjes. Nee, dit was het niet meer. Alle krantebenrichten volgend heb ik mijn steun gegeven aan de jutters. Mannen met karakter. Na een be zoekje aan Flora en een gesprek met Uitgeest is mijn hart weer openge sprongen. Dit is een museum met karakter. Elk onderdeel heeft zijn ver haal en belevenis. En de verzameling is leuk opgedeeld. Toe, gemeente Texel, geef deze man nen uw steun en toezeggingen. Dit moet blijven voortbestaan. Laat het museum het museum zijn, maar laat de jutters met hun gejutte materialen echt de jutters blijven. Wij hopen spoedig weer eens langs te komen voor een 'juttersbabbel'. Ria Hovius, Den Oever. Reumapatiëntenvereniging Texel houdt dinsdag haar algemene leden vergadering in dorpshuis d'Ouwe Ulo. Voor de pauze houdt mevrouw Rodi een lezing over de activiteiten van het Nationaal Reumafonds. Zij vertelt onder meer over de georgani seerde vakantiereizen. Na de pauze begint de eigenlijke ledenvergade ring. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. Toen de aan de Rozendijk opge groeide Els Veeger negentien jaar geleden samen met compagnon Willem Ham 'Het Kompas' over nam, had ze geen enkele ervaring in de keuken, Professioneel gezien dan, want als één van de oudsten van een kinderrijk gezin, werd ze al vroeg ingeschakeld om haar moeder aan het fornuis te assiste ren. 'Ik móest met, hoor. We von den het geloof Ik allemaal leuk om te koken. Grote pannen vol Diploma's heeft Veeger in al die ja ren niet gehaald, terwijl ze zelfs maar zelden een kookboek inkijkt. Toch staat Het Kompas wijd en zijd bekend als één van de betere res taurants op het eiland. Veeger kijkt er zelf met van op. 'We zijn begon nen als eetcafé. In het begin had den we eigenlijk alleen vlees van de grill. Lamsvlees, voornamelijk. Daarna heb ik het langzaam uitge bouwd. Dat ging vanzelf. Je pro beert gewoon. Je voegt eens wat toe, of je laat juist iets weg. Som mige recepten zijn in de loop van de jaren helemaal veranderd. En andere juist helemaal niet. Ik kook hoofdzakelijk op gevoel.' Eigenlijk heeft Veeger maar één uitgangspunt: het vlees moet van de beste kwaliteit zijn. 'Dat zeggen ze allemaal', geeft partner Willem Ham toe, 'maar wij streven daar écht naar. Schots rundvlees. Dat is het mooiste, hé. En Texels lams vlees.' Enorm voordeel van vlees van superieure kwaliteit is volgens Veeger dat het al lekker is van zich zelf. 'Je hoeft er niet zo gek veel meer aan te doen. Bakken en bra den, dat is het eigenlijk wel.' La chend. 'Ik kom uit een echte bak en braadfamilie.' Het recept dat Els Veeger voor 'De Duinpan' beschikbaar stelt, is er met zomaar één Het staat al vijf tien jaar op de kaart van het Hoornder restaurant en heet er 'A la mode de Caen' (in de stijl van Caen). 'Dat is een plaats in Normandië. waar de calvados vandaan komt. Je hebt ook een Italiaanse variant die er veel op lijkt. Daar heet het Ossobuco.' Het gerecht is volgens haar makkelijk te bereiden en geliefd bij een se lect groepje mensen. 'We verko pen het helemaal met zó vaak. Maar er zijn vaste gasten die het altijd nemen.' 4 kalfsschenkels olijfolie zout peper kerrie 1 ui 1 pak appelsap 1 appel calvados bindmiddel Bestrooi het vlees met zout, peper en kerrie. Bak het aan beide kan ten goudbruin in de olijfolie. Haal het vlees uit de pan en fruit daarna de ui in dezelfde olie. Doe de schenkels er weer bij en voeg de appelsap toe. Laat dit ongeveer anderhalf uur stoven. Voeg de in blokjes gesneden appel en de cal vados toe en bind de saus met een beetje bindmiddel. Zondag 5 maart 2000 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 9.30 u. mw. C. Vlaming uit Diemen, uitz, via De Lichtboei. De Waal: geen dienst. De Koog: 9 30 u ds J Vlasblom. Den Hoorn: 11.00 u. ds J. Vlasblom. Oosterend: 9.30 u in Geref kerk, ds E J. Vledder; 19 00 u ds. E.J. Vledder en liturgie-commissie Oudeschild: geen dienst De Cocksdorp: 11.00 u. dhr. B Guiljam, GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. ds M G.J. Roepers, jeugddienst: 'Je bent jong en je wilt...'; 19 00 u. ds. J. Vlasblom uit Den Hoorn, uitz. via De Lichtboei GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat. Oosterend: 10 00 en 16.00 u. dienst. GEREFORMEERDE KERK (Vrij gemaakt): in de Doopsgezinde kerk te Den Burg. tot nader order geen dienst op Texel DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg 10 00 u. ds. L. van Wijk-Hoekstra; uitz. via Ra dio Texel. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10 00 u br. Joh. Drogt uit Drachten. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zat 19.30 u. herenkoor uitz. via De Lichtboei, zon 10 45 u. dameskoor, nevendienst en crèche; woe. 8/03 (Aswoensdag): 19.30 u. dameskoor Oudeschild: zon. 9.30 u De Cocksdorp: vrij. 19.30 u rozenkransgebed. Gollards: zat. 16 00 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg Open bare lezing, 10 30 u.: Barmhartig heid, een overheersende eigen schap van ware christenen, Wachttorenstudie, 11.20 u 'Be geerlijke dingen' vullen Jehovah's huis. Artsen: Uitsluitend voor spoedgeval len van zaterdag 8.00 tot maandag 8 .00 u Dokter H. van Dijk en N. de Grave, Robbepad 2, Oosterend, telefoon 318234 Consult uitsluitend na tele fonische afspraak Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijn- spreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen Tevens wordt het ongevallennummer bekend vermeld 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: TM Niehoff en A.H Lammers, De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872 GEZONDHEIDSZORG Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222 - Afdeling huishoudelijke en verzor gende hulp Jonkerstraat 6, Den Burg, tel. 314152. Spreekuur elke werkdag van 9 00-10.00 u - Afdeling jeugdgezondheidszorg Schoonoordsingel 24. Den Burg, tel. 313241. Spreekuur elke werkdag van 8.30-9.30 u. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 24. Den Burg, tel. 313241 Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste voor afspraken elke werk dag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223- 650123. Kraamhulp: Voor directe kraamhulp op Texel en na poliklinische bevalling Kraam- centrum Noordhollands Noorden Den Helder, tel. 0223-540088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor op name in verpleeg- en verzorgings huis: Stichting RIO Texel Wieringen Opvragen via tel. (0223) 6715| Opname geschiedt op advies huisarts of specialist. OVERIGE HULPVERLENING: Brand/Ambulance: Bij brand voor spoedeisend ambulancen voer bellen 1-1-2 Of bel de Mi kamer Noordholland-noord 0! 5644444 4 Politie: Keesomlaan 4a, Den Bul Het bureau is dagelijks open vj 9.00 tot 17.00 u Telefoon, tijdi kantooruren 072-5498360, bui kantooruren 072-5122222. spoedeisende gevallen 1-1-2 4 Gevonden munitie: Bel de poln tel 072-5498360 4 Dierenartsenpraktijk: Keeso ngr laan 11Den Burg Alleen in spo-j gevallen, tel. 312527 4 Verslavingsproblemen: Voorbij* bij problemen met alcohol, drugs andere verslavingen: bel tijdens ka toorureri 319413 (De Nieuwe Sku 4 Toeristenpastoraat: Bram Gi jam, tel. 318581, 317224. 4 Stichting Welzijn Ouderen Tex Warme maaltijdvoorziening, alar ering, klusjesdienst, huishoudelij dienst, versteldienst. Spreekuur v 9.00 tot 10 00 u. en van 14.00 16.00 u., De Buureton, Molenstra ak 2, Den Burg. Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldingen v gra schepen en zwemmers in nood: t em 316270 rza 4 Chemicaliën op het strand: Efjize de brandweer, 072- 5644444 4 Kunstgebitreparatie: Tandprothetische praktijk Kralingen (samenwerkend met li tandheelkundig centrum; voor zi kenfonds- en particulier-verzeki den), tel. 312069 Tandtechniek R. Van Oosten (vc kunstgebitten en reparaties) 310605. 4 Apotheek: Weverstraat 95. 0 Burg; tel. 312112. Maandag t/m v dag 8.00-18 30 u zaterdag 10 C at' 13 00 en 15.00-17.00 u., zond ike 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u. B ins ten die tijden alleen voor spoed- ke sende gevallen. De gemeente heeft een garantie subsidie van maximaal 8.000,- be schikbaar gesteld voor de visserijdag die op 3 juni door de Texelse en de Helderse visserij wordt gehouden. Het bedrag is een kwart van het ge raamde exploitatietekort van ƒ32.000,-. De rest, ƒ24.000.-, wordt beschikbaar gesteld door de ge meente Den Helder omdat het over grote deel van de evenementen in en bij die stad plaatsvindt. Van het geld zal pas gebruik worden gemaakt als het niet zou lukken voldoende andere sponsors te vinden. gei I rt leg ntji kt in t ion< :ien noc me' n V alb. ere' pa1 intj irkt of de jen bbt Els Veeger, kok van restaurant Het Kompas: 'Ik kom uit een echte bak- en braadfamilie.Foto Joop nommets) Iedere zaterdag haalt Scouting II oud papier op in Den Burg. Men verzocht dit vóór 10.00 uur aan de te zetten, in met te grote bundelsal kartonnen doos (geen plastic zat] papierwagen komt in de volgend ten 6. Beatrixlaan, Noordi Duinreep, Zeebries, Vloedlijn: slag, Vaargeul, SchoorW Gasthuisstraat (van Pontwe^ Beatrixlaan). In Oudeschild wordt dinsdag 7 vanaf 15.00 ugr door 'De Bruinvis papier opgehaald, leder wordt ven het tijdig gebundeld aan de stra zetten Zaterdag halen ouders en leerl* van o b s. Durperhonk Cocksdorp en omgeving oud p op. Men wordt verzocht het uiterli] 8.30 uur aan de weg te zetten, 's dags van 13.00 tot 15.00 uur ha. Strijbosschool oud papier op in di van de Eierlandse polder. Door het ondertekenen van de acte door directeur Bart Heijnen van de Welzijns- stichting en Harry de Graaf werd de vleugel vrijdagavond officieel overgedragen. Dat gebeurde in Question Plaza tijdens een intermezzo van het cabaretcafé van Pip Barnard en Janien de Bruin. Barnard maakt bij de cabaretuitzendingen regelmatig ge bruik van het instrument. (Foto Bar1 Bosch) nt Onder het motto'Je bent jong i :ie wilt...' wordt zondag in de Gen re meerde kerk van Den Burg een di in gehouden, waarin de leefwereld jonge mensen centraal staat, dienst werd voorbereid in samen p| king met een groep jongeren, wal je blijkt uit de muziekkeuze. Cen ie staat de vraag wat het geloof noj jongeren te zeggen heeft. De begint om 10.00 uur. (Advertentie) De in hotel De Lindeboom gesta tioneerde concertvleugel wordt voortaan beheerd door de Welzijnsstichting. Er verandert ver der niets. Het instrument blijft dus beschikbaar voor muzikale uitvoe ringen op Texel. De vleugel was oorspronkelijk eigen dom van het NIOZ. Dat instituut bood het instrument enkele jaren geleden wegens reorganisatie te koop aan voor ƒ20.000. -Omstreeks diezelfde tijd kwam het veelbesproken hotel De Lindeboom weer in Texelse handen, wat algemeen de hoop wekte dat dit horecabedrijf na de Jarino-misère eindelijk weer de sociaal-maatschap- pelijke en culturele betekenis zou krij gen die het het het grootste deel van de afgelopen eeuw had gehad. Naar aanleiding van dat laatste schreef Harry de Graaf in de Texelse Courant een column waarin hij de suggestie deed om de nieuwe eigenaar Ed Stiekema, die een risicovolle exploi tatie tegemoet ging, een hart onder de riem te steken door een echte vleugel in het gebouw te stationeren zodat daarmee concerten gegeven zouden kunnen worden. Ook zou de vleugel tegen kostprijs kunnen wor den verhuurd om elders op Texel dienst te doen. Dat was dé oplossing van een probleem, want tot op dat moment moest een organisatie die een vleugel nodig had deze huren op het vasteland, wat veel rompslomp en kosten met zich meebracht. De door De Graaf gestarte financiële actie werd een succes. Hoewel er ook kritiek was, waren er toch ge noeg mensen die het idee steunden, zodat de benodigde twintig mille re delijk snel bij elkaar was. Sindsdien zijn met de vleugel diverse concerten gegeven, zowel in De Lindeboom als op andere plaatsen op Texel, zoals de Hervormde kerk van Den Burg en theater De Kieken dief van.De Krim. De Graaf regelde verhuur, stemmen, technisch onderhoud, administratie en vervoer. Bij transport naar locaties elders op Texel, waarbij de vleugel gedeeltelijk moest worden gedemon teerd, verrichtten mensen van De Lindeboom hand- en spandiensten. De Graaf kreeg er op den duur ge noeg van omdat hi| het druk heeft met veel andere dingen. Bovendien was het voor De Lindeboom met altijd eenvoudig om mensen beschikbaar te stellen voor begeleiding van het transport en het monteren. Omdat het exploiteren van een vleu- ,gel past in de doelstellingen van de Welzijnsstichting toonde deze orga nisatie zich desgevraagd bereid de zorg en het eigendom over te nemen. Contractueel is geregeld dat er ver der mets verandert. De vleugel blijft dus als regel in De Lindeboom staan en kan verder worden ingezet bij (se rieuze) muzikale evenementen elders op het eiland Geïnteresseerden moeten zich dus voortaan vervoegen bij de Welzijnsstichting, per adres d'Ouwe ULO. Wilhelminalaan 11791 AL Den Burg. telefoon 315582 (jm* TjnrL-Jixth i» bd hjrL Wij zijn op zoek naar een die voor ons de krant wil bezorgen op de route: Oosterenclerweg/Oost en omgeving. Hier wonen ongeveer 97 abonnees. (LET OP: de wijk kan eventueel opgesplitst worde I Het bezorgen is het eenvoi digst voor iemand die in de2 omgeving woont De kranten moeten dinscfc en vrijdag even na 15.00 ui in onze drukkerij aan de Spij|0 baan worden afgehaald Geïnteresseerden kunne voor nadere inlichtingen l' recht bij de balie van Texelse Courant aan de Spi baan. nj/OrukUn) IJ vu JcR 112:: «ui

Texelsche Courant | 2000 | | pagina 2