Noeste training bezorgt obert Bakker fraaie zege Texel'94 nu erg dicht bij kampioenschap Gehandicapte judoka's sterren in Leeuwarden Matige tijden in Waalder halve marathon 7i TEXELSE CouRANT slle Visser wordt kampioen 501 Sportvissen Programma zaalvoetbal Examen koetsiers G-team verliest van HOSV Mareis tevreden ondanks verlies Looptraining afgelast Uitslagen voetbal Voetbalprogramma Bazaar De Poort Ruilbeurs umiwuiVitiiii' mmmmi nmmmm mnmmu I Schoonheden voert het tempo aan. De latere winnaar Robert Bakker volgt. ert Bakker uit De Koog heeft zaterdag de halve mara- van De Waal op zijn naam geschreven. Het was de ;te keer dat de 19-jarige atleet de 'halve' winnend af- t. Vorig jaar eindigde hij nog als derde, maar door ste trainingsarbeid wist hij zijn eindtijd met vijf minu te verbeteren. In de laatste kilometers liep Bakker weg oud-Texelaar en Oudkarspeler Coen Schoonheden en te de zege in een tijd van 1 uur, 18 minuten en 58 se- jden. Geen toptijd, maar gezien zijn (voor lange- tandsbegrippen) jeugdige leeftijd een knappe prestatie. (Foto Bart Bosch) concurrentie van andere loop- lementen, waaronder de halve ithon van Alphen aan den Rijn, chenen er zaterdag op het jereind geen echte toppers aan l start en vielen er geen scherpe tij- te noteren. Ter vergelijking: de laar van vorig jaar, Lutz Lohse, zes m/nuten eerder over de fi- lan Robert Bakker. De kou en wind die over het vlakke pol- id joeg droegen eveneens bij Ie relatief matige tijden. Desalniettemin was de organisatie uiterst tevreden met het deelnemers veld van 140 lopers. 'Tien meer dan vorig jaar. Er waren vooral veel recreanten. Dankzij de inzet van onze vrijwilligers is de race soepel verlo pen. De sfeer tijdens en na de wed strijd was uitstekend', aldus organi sator Piet Bakelaar, die spreekt van een geslaagd evenement. Een kleine smet op de feestvreugde was het geringe aantal lopers dat meedeed aan het nieuwe onderdeel: de voor recreanten bedoelde schelpenpad loop. Toch blijft dit parcours gehand haafd. 'Misschien dat de loop beter aanslaat als die enige bekendheid heeft gekregen', zegt Bakelaar. Robbert Boersen uit Oudeschild ging in de boeken als de eerste winnaar van de loop over 3,5 kilometer, waar voor hij 13 minuten en 34 sekonden nodig had. Het koningsnummer, de 21,1 kilome ter, kende niet veel spanning. Al vroeg was duidelijk dat de winnaar zou ko men uit het duo Coen Schoonheden en Robert Bakker, die zich vlak na de start al hadden losgemaakt van de rest en niet meer werden bijgehaald. Bakker had de eerste ronde last van zijn maag en verrichte nauwelijks kopwerk. Tot ver in de tweede ronde volgde hij Schoonheden op enkele sekonden. Bakker had de langste adem en demarreerde vijf kilometer voor de finish. Schoonheden kwam op 21 sekonden achterstand over de meet. Daarna was het maar liefst vijf minuten wachten op de nummer drie, Ronald Jacobs uit Den Helder. Jan Zi|m uit Den Burg zou hem in het klassement zijn voorgebeleven, ware het niet dat hij door zijn leeftijd in de categorie der veteranen moest uitko men. Ondanks een blessure wist hij de veteranentitel in een tijd van 1.24.04 binnen te slepen. Vorig jaar was Bakker vanwege zijn jonge leeftijd en geringe voorberei ding eigenlijk nog niet toe aan de halve marathon Maar dit jaar heeft hij de hele winter flink doorgetraind en regelmatig deelgenomen aan de crosslopen in de Dennen en bleek hij helemaal klaar voor de lange afstand. 'Ik dacht na 9 kilometer: ik stop er mee Het gaat niet. Maar ik ben toch maar doorgelopen en na 2 kilometer in de tweede ronde ging het weer goed. Ik wist dat Schoonheden moeite had met de harde wind. Op de Nieuwlanderweg kregen we die vol van voren en kon ik weer bij hem komen. Later op het Waalenburger- dijkje greep ik mijn kans', aldus Bak ker. 'Ik had nooit gedacht dat ik zou winnen. Het is voor een triatlonloper toch een ongebruikelijk lange af stand. Ik had Jan Zijm sneller inge schat' Zijn tweelingbroer Erik ein digde als tweede Texelaar in 1.25.30 op een vierde plaats. Natascha van der Vis ondervond weinig tegenstand van de twee ove rige dames die in haar leeftijds categorie de halve marathon liepen. De Oosterendse finishte een half uur voor de nummer twee en zette gezien de omstandigheden een goede tijd neer van 1.30.42. Mariska Koenders was beste Texelaar bij de veteranen en eindigde in 1.44.58 op een tweede plaats, één minuut voor Ingrid Uit geest uit De Koog. Jan van Dijk was bij de heren-veteranen 50+ de eerste Texelaar in 1.35.44. Wybren Visser uit Harlingen en Wim Schenk uit Leek dwongen respect af door de 10,6 ki lometer te voltooien. De atleten zijn respectievelijk 77 en 71 jaar oud. DINSDAG 14 MAART 2000 lopen weekend werd in een iaal daarvoor opgetrokken tent er Het Cafeetje in Oosterend het Texels dartkampioenschap gehouden. Het enorme aantal achtentachtig heren en dertien |es streed op veertien banen om replaatsen. Na een spannende e tegen Mare Prins ging Jelle :r met de eer strijken. Hij mag voor een jaar kampioen van I noemen. Bij de dames ein- jde Radna Trap als eerste, bij de d toonde Rutger Oosterhuis de sterkste. rdat de inschrijving voor het toer al op woensdag sloot, kon stipt ijd met de wedstrijden worden innen. Bij de dames was Mariélle :he niet te verslaan in de voor- es, maar zij verloor in de eerste k-outronde. Monique Booy, die kans op de titel maakte, verloor eens in de eerste knock-out- e van Nicole Ott, die later op een e plaats zou eindigen. Na een wslopende finale tegen Michelle er eindigde Radna Trap als eer- Josterender dartkampioen bij de es. Ie heren was de kampioen van jaar afwezig, waardoor er meer- kanshebbers voor de titel waren, rootste verrassing van het toer- was wel nieuwkomer Piet hisgt, die op een vierde plaats te eindigen, na een overwinning 3-1 op kanshebber Gerrit Jan in de kwartfinale. Ook Bas van 'erspeelde zijn kans op het kam- ischap in de kwartfinale tegen !han Huizinga. Mare Prins be de finale door alle wedstrijden innen en zelfs geen leg te verlie- Jwerd het snel duidelijk dat oud laar Jelle Visser een goede kans kte in de finale te komen. Aan zijn was te merken dat hij in Alkmaar 2li|ks op hoog niveau speelt. In wartfinale moest Visser het op en tegen Meivin Everwijn uit erend en al in de eerste leg bleek beide spelers niet voor elkaar 'deden. Visser miste in deze leg finish van 161 doordat zijn laat- aijl van de dubbel buil ketste. wi|n profiteerde hiervan en won m de darts'. Visser won evenwel olgende drie legs en moest het halve finale opnemen tegen Piet ngt. Deze beet zich in zijn tegen- har vast, maar moest toch het kspit delven, waarna hij het st opnemen tegen Stephan Huizinga. Zijn weerstand bleek ech ter gebroken en Grismgt moest de overwinning aan Huizinga laten. De finale tussen Jelle Visser en Mare Prins was spannend, hoewel geen hoge ogen werden gegooid. Geen van beide darters liet zich iets aan de tegenstander gelegen liggen en na vier legs was de stand nog 2-2. De vijfde leg werd een prooi voor Visser en Prins slaagde er met in deze ach terstand weg te werken. Visser nam in de laatste leg een voorsprong van 200 punten en gooide de partij gede cideerd uit. Er werd op deze avond elf maal 180 punten gegooid, de eerste door Nicole Ott. De hoogste finish was met 141 voor Bas van Elk en tevens speelde een aantal junioren mee die 's middags al een partij hadden ge- sjieeld. Leon Zijm bereikte de eerste acht, Simon Keiizer eindigde bij de laatste zestien en Sjoerd Groeskamp werd al in de eerste knock-outronde door de latere winnaar van het bord geveegd. Junioren 's Middags werd het kampioenschap voor junioren gehouden. Er waren slechts 36 gooiers opgekomen, die tegen elkaar uitkwamen in de cate gorieën 7-11 en 12-16 jaar. Deze lage opkomst had waarschijnlijk te maken met samenvallen van het kampioen schap, de voetbalcompetitie en de halve marathon van De Waal. Toch werd er heftig gestreden. De finale bij de jongste spelers werd een onder onsje tussen Patrick en Bonita Witte, die niet voor elkaar wilden onder doen. Uiteindelijk won Patrick - on der het toeziend oog van vader Bert Witte. Bij de oudere |eugd waren er niet genoeg deelnemers voor een eerlijke knock-outronde, zodat de fi nale met drie spelers tegelijk werd gespeeld. Rutger Oosterhuis toonde zich de sterkste. Sjoerd Groeskamp en Arjan Dorst eindigden als tweede en derde. Tijdens de eerste bootwedstrijd van de Sportvisclub werd door veertien senior- en drie jeugdleden in totaal 1.648 centimeter vis uit het water gehaald (77 vissen). De volgende wedstrijd is het kampioenschap kust- vissen op zondag 26 maart, aanvang 8 00 uur bij de IJzeren Kaap Uitslagen: Jeugd 1 Leon van Sambeek, 3 vis sen, 61 cm. 2 Toy Domhoff 2. 47; 3. Dennis Witte 124 Senioren 1Rein Kuyper 8 vissen. 196 cm, 2. Map van der Zwaag8,155,3. Theo Buren 6, 154 In verband met de 'staking' van de scheidsrechters, dienen de 'thuis- spelende' ploegen (de eerstge noemde dus) deze week te zorgen voor een leidsman. In de kantine van SV Oosterend begint maandag om 20.00 uur een vergadering, waarvoor iedere vereniging wordt uitgenodigd een vertegenwoordiger te sturen. Woensdag 15 maart De Koog E1-De Krim E2 18.00 Oosterend D1-Klif D1 18.45 Texel'94 D1-De Krim D1 19.30 Nioz 1-ZDH 1 20.20 Oosterend 4-ZDH 2 21.10 Jelleboog heeft zaaldienst. Donderdag 16 maart RAB 2-Texel'94 8 19.00 Oosterend 3-Texel'94 7 19.50 RAB 1-Texel'94 3 20.45 Texel'94 6-De Krim 3 21.35 De Koog heeft zaaldienst. Vrijdag 17 maart Texel'94 C1 -De Krim C1 16.45 De Koog C1 -Klif C1 17.25 Oosterend 2-Jelleboog 3 18.15 Casino 1-Klif 1 19.05 Texel'94 2-Texel'94 4 20.00 Texel'94 1-Klif 2 20.50 De Koog 3-Jelleboog 2 21 40 Oosterend 1-De Koog 1 22.30 De Krim heeft zaaldienst. De twaalf deelnemers aan de cursus voor het landelijk koetsiersbewijs dede zaterdag het examen waarop zij zich onder leiding van Piet Beers de afgelopen drie maanden hadden voorbereid. Het examen bestond uit een theoretisch gedeelte, waar alle deelnemers met een ruime marge voor slaagden. Bij het daarop vol gende praktische gedeelte werden punten gegeven voor het in- en uit spannen, het rijden en de omgang met het paard. Het rijden zelf vond plaats in de straten van Den Burg, waar de laatste weken al veel door de deelnemers was geoefend. Examina tor was de heer Van Engelen uit De Meern, die met elke kandidaat een stuk meereed. De geslaagden zijn: Wendy van Elk, Cor de Lugt, Carin Brans, Chris Meijer, Martin Kikkert, Erwin Brakke, Mandy Postma, Anke Fingerhutt, Hans Jimmink en Louw Nijhuis. Al leen voor theorie slaagden Joslm Kikkert en Birgit Sassenburg De examenpaarden waren: Victor van de familie Schaap, Albert van Gerard de Porto en Arjen van Louw Nijhuis. Ondanks de teruggang naar de la gere B-poule, hebben de G-voet- ballers van Texel'94 het zaterdag wederom niet kunnen redden. In Opmeer werd met 2-0 verloren van HOSV. Texel'94, dat een vijftal spelers miste, had in de eerste helft het beste van het spel. Theo Franchimon en Bert Langius kregen in de openingsfase prima mogelijkheden de score te openen, maar bleven zonder succes. HOSV liet zich evenmin onbetuigd. Eerst strandde een aanval op de lat en kort daarna maakte de wind zich na een prima schot meester over de bal, waarna deze met in maar over het doel ging. De wind speelde toch een grote rol. De bal belandde zó vaak in de sloot, dat de scheidsrechter zich in de eerste helft genoodzaakt zag maar liefst vijf minuten extra te laten spelen. Na vijftien minuten in de tweede helft kwam de thuisploeg dankzij een dekkingsfout bij Texel'94 op voor sprong. Vlak daarna was waarne mend keeper Ruud Heuving opnieuw kansloos, toen Jos Bakker er niet in slaagde de bal goed weg te werken. In de slotfase leken Theo Franchimon en Bert Langius een paar keer tegen te scoren, maar ze faalden steeds. Zaterdag krijgt het team een nieuwe kans in de thuiswedstrijd tegen WSV'30 uit de Wormer. Het damesteam van basketbal vereniging De Mareis heeft zaterdag in Den Helder verloren van Enkhuizen. Ondanks het verlies hiel den de speelsters een voldaan ge voel over aan de wedstnjd. Door ziek ten en blessures moest de ploeg aantreden zonder wissels, waardoor vooraf het ergste werd gevreesd. De Texelse vrouwen speelden echter fa natiek en konden de tegenstanders goed bi|houden. De verdediging was, zoals altijd, goed georganiseerd, waardoor de achterstand bij rust slechts zes punten bedroeg: 28-22. Ook in de tweede helft ging het prima met De Mareis, die duidelijk over een goede conditie beschikken. Ze kwa men nog enkele keren dicht in de buurt van Enkhuizen, maar redden het ten slotte net met. Na twee keer twintig minuten prijkte 48-40 op het scorebord. Wat spelers en supporters van Texel'94 al hadden gehoopt, werd zondag werkelijkheid. Terwijl het team van coach Luc Post en elftal begeleider Doede de Vries zelf van Zeevogels won, ging naaste con current Uitgeest in Schagen ten onder tegen SRC. Met nog twee wedstrijden voor de boeg zijn de Texelaars nu de trotse lijst aanvoerder. Uitgeest en SRC heb ben een achterstand van twee punten. Overige uitslagen- Jongens t/m 11 jaar, 1.2 km: 1 Michael Noorlander, Den Burg, 4min 38 sekonden; 2 Patrick Zijm, Den Hoorn, 4.52; 3 Floris van Schaik, De Waal, 5.00. Meisjes t/m 11 jaar, 1.2 km 1Ilse Pastoor, De Waal. 5.12; 2 Marilyn Brouwer, Oosterend. 5.29; 3. Anouk Riewald, Den Burg, 6 04. Jongens 12 t/m 15 jaar, 2.5 km; 1 Jip van Zoonen, Oudeschild. 9.30; 2 Maarten Steenvoort, Den Burg, 9.37, 3 Hendnk Arendsen, Den Burg, 9.43 Meisjes 12 t/m 15 jaar, 2,5 km; 1, Priscilla Noorlander, Den Burg, 10.25; 2. Sophie van Schaik. De Waal. 1119. Heren 16 t/m 39 jaar, 10.6 km 1 Norbert Eelman, Den Burg, 41.412. Gauke van Lmgen. Den Burg. 42.45; 3 Harry Kingma, Den Burg. 43.39 Heren veteranen 40+, 10,6 km. 1 Rob Verpaalen. Den Burg, 45 48.2. Koos Boer- tien. Rotterdam, 48.06, 3. Dick Witte, Oude schild. 48 51 Dames 16 t/m 34 jaar, 10,6 km. 1Colinda Brouwer. Oosterend. 47 22 Dames veteranen 35+, 10,6 km- 1. Come Witte, De Waal, 54 28; 2. Isabelle van Gelder, Groningen, 56.47,3. Anita Wehren. Goch-Pfalzdorf, 58 05 Op het zonovergoten complex van Zeevogels in Egmond aan de Hoef startten de Texelaars met een lichte wind tegen. Beide elftallen keken aanvankelijk de kat uit de boom. De gasten hadden het betere van het spel, maar er gebeurde weinig schokkends. Na negen minuten kreeg Niels Eijlander, de beweeglijke spits van de thuisploeg, een eerste kans. Zij afstandsschot vormde even wel geen enkel probleem voor keeper Bart Heerschap. Direct daarna kreeg zowel Martin Koorn als Maarten Koorn een riante mogelijkheid om de score te openen. Doelman Marcel van Velzen stond door goed keepers werk succes echter in de weg. De Egmonders, voor wie mets meer op het spel stond en die onbevangen speelden, lieten het er met bij zitten en zochten opnieuw de aanval. De Texelaars hadden duidelijk wel last van de spanning, maar de defensie, met laatste man Ralph Koning aan het hoofd, wist echter met van wijken. Dat was ook niet het geval toen Zee vogels op de rand van het straf schopgebied een vrije trap mocht nemen en het muurtje de bal blok keerde. Spectaculair werd het in de laatste tien minuten van de eerste helft. Eerst knalde Maarten Koorn vlak voor de goal hoog over. Daarna had de spits van Zeevogels pech toen zijn kopbal slechts enkele centimeters naast ging. Op slag van rust pikte Martin Koorn de bal op Zijn steekpass op Niels Dubbelt stelde de 19-jarige spits in de gelegenheid zijn team een verdiende 0-1 voorsprong te bezor gen Direct na de aftrap had dezelfde Dub belt de voorsprong kunnen vergroten, maar hij schoot de bal naast. En in de 57ste minuut had Erwin Koning de bal beter breed kunnen leggen op John List, die in een ideale positie voor het doel stond. Nu verdween de bal rakelings over het doel. Het bleef spannend, vooral doordat Texel'94 er niet in slaagde de bevrij dende treffer te scoren en de tegen stander weigerde zich gewonnen te geven. De verdedigers speelden ech ter een goede wedstrijd en waren heer en meester bij de hoekschoppen en* vrije trappen die Zeevogels kreeg te nemen. Scheidsrechter Veldman drukte een groot stempel op de wed strijd door wel wat erg streng op te treden. Dat kostte Martin Koorn een gele kaart en waarschijnlijk een schorsing. In de slotfase kwam Bart Oosterhof in de ploeg voor Erwin Koning en kregen beide voorhoedes nog enkele kleine kansjes, maar het vizier stond steeds niet op scherp. Het laatste fluitsignaal en het bericht dat Uitgeest had verloren werden met groot gejuich begroet door de Texelaars Texel'94 heeft nu 40 pun ten uit 20 wedstrijden en wordt met 38 uit 20 gevolgd door Uitgeest en SRC. Zondag staat een thuis wedstrijd tegen LSW op het pro gramma. In Broek op Langedijk werd het destijds 0-1, door een doelpunt van de voor drie wedstrijden ge schorste Arnold Kaercher Zeven verstandelijk gehandicapte judoka's van budovereniging Shima hebben zaterdag in Leeuwarden meegedaan aan een door het contactorgaan Spelend Sporten georganiseerd toernooi. Begeleid door Henk, Hidde en Sjoerd de Vries en hartstochtelijk aangemoedigd door een groot aantal toeschou wers, groeiden Ki Afman en Mark Westerlaken uit tot de sterren van het team. Beide 21-jarige judoka's behaalden een fraaie eerste plaats. Mark Westerlaken liet in Leeuwarden technisch goed en verzorgd judo zien. Hij was erg gespannen, maar wist zich steeds goede mogelijkhe den te creëren. De Texelse judoka was zó op dreef, dat hij alle tegen standers met een vol punt verschil van de mat afveegde De worpen en grondtechnieken die hij toepaste, behoorden tot de mooiste die er tij dens het hele toernooi te zien waren. Ki Afman judode wat bedachtzamer Eén ding had hij zich voorgenomen: zijn tegenstanders zouden hem niet op de grond krijgen. Hij slaagde ge heel in zijn opzet, want andersom kon geen van zijn opponenten op de been blijven. Eenmaal op de grond maakte Afman aan vrijwel alle partijen een eind door een stevige houdgreep. De benjamin van de groep, Stefan Dupon, deed voor het eerst mee aan het toernooi. Eigenlijk waren er voor deze kleine man geen tegenstanders. Hij redde zich echter uitstekend en wierp zo links en rechts judoka's, trai ners en scheidsrechters tegen de mat. Voor hem was een grote herinneringsbokaal beschikbaar. Sander Zijm was ook een debutant op wedstrijdniveau. Hij zit pas een paar maanden op judo, maar werd door de coaches van Shima meege nomen omdat hij een enthousiaste judoka is. Hij beheerst al een aantal gooi- en controletechnieken en hoe wel hij in een moeilijke poule zat, wist hij een partij winnend af te sluiten. Hij behaalde daardoor een verdienste lijke derde plaats Robbin van der Ster was erg zenuw achtig voor het toernooi, maar tijdens zijn wedstrijden was dit nauwelijks te merken. Hij scoorde een fraaie ippon met een stevige houdgreep. Door zich tijdens de andere partijen ook goed te verweren en een goede par tij te judoën tegen kampioen en club genoot Ki Afman, behaalde Van de Ster een derde plaats. Mark van der Vliet is een sterke Texelse judoka. Hij ondervond in Leeuwarden dat er nog meer sterke judoka's in Nederland rondlopen en moest stevig aan de bak. Deson danks wist hij vrijwel alle partijen win nend af te sluiten. Slechts in één partij ging de strijd verloren, omdat Van der Vliet door een conditieprobleem aan het kortste eind trok. Omdat twee judoka's gelijk eindigden, werd de rangschikking bepaald door het on derlinge resultaat. Daardoor be haalde Van der Vliet niet meer dan de derde plaats, al was het er wel één met een zilveren rand. De senior van de ploeg, Marjan Faber. behaalde een verrassende en ver diende tweede plaats. Door stevig duw- en trekwerk en door goed te luisteren naar haar coaches versloeg Faber al haar concurrenten. In de finalepartij leek ze even de overhand te krijgen, maar haar tegenstandster plaatste een mooie overname- techniek, gevolgd door een stevige houdgreep. De zilveren plak voor Faber was er met minder fraai om. De looptraining van de Atletiek vereniging Texel die vrijdag 17 maart zou worden gehouden, gaat niet door. Leden van de AVT zijn welkom bij de lezing die oud-wielrenner Geme Kneteman houdt voor de Wielervereniging. Zaterdag 11 maart Always Forward B2-Texel'94 B2 1-1 SRC B3-Texel'94 B3 0-7 Callantsoog B1-De Koog B1 7-0 Texel'94 C1 -De Rijp C1 4-2 SVO/Texel'94 C1 -ZAP C2 7-3 De Koog C1 -SVAP C1 0-12 Texel'94 D1 -Jong Holland D1 3-0 Texel'94 D2-Wiron D1 0-1 WGW D5-Texel'94 D3 3-5 G-voetbal HOSV-Texel'94 2-0 Texelse pupillencompetitie Texel'94 F4A-SVO F2 5-0 Texel'94 F4B-Texel'94 F4C 3-1 SVC F1-De Koog F1 2-1 ZDH F1-Texel'94 F4D 3-0 SVC E1-SVO E2 4-6 Texel'94 F3-Texel'94 F2 2-2 Texel'94 E4-SVO E1 2-5 Texel'94 E3-Texel'94 F1 3-6 De Koog E1 -De Koog E2 3-2 Texel'94 E1 -Texel'94 E2 5-2 Texel'94 D5-SVO D1 0-15 ZDH D1-SVC D1 14-0 Zondag 12 maart Zeevogels-Texel'94 0-1 ASV'55-Oosterend 4-0 De Koog-Wherevogels 4-1 Vrone 2-Texel'94 2 4-4 Texel'94 3-Hugo Boys 2 6-8 Zaterdag 18 maart Oosterend A1 -LSW A2 13.30 De Koog B1-VZV B3 13.30 Texel'94 B2-Dindua B1 13.30 HRC C3-De Koog C1 13.00 SVO/Texel'94 C1 -JVC C3 13.30 Dirkshorn D1 -Texel'94 D2 11.00 Texel'94 D3-Helder D4 10.30 G-voetbal Texel'94-WSV'30 13.30 Texelse pupillencompetitie Texel'94 F4C-SVC F1 10.00 Texel'94 F4A-ZDH F1 10.00 De Koog F1-Texel'94 F4B 10.00 SVO F2-Texel'94 F4D 10.00 Texel'94 E5-Texel'94 F2 11 00 SVOF1-SVOE2 11.00 ZDH E1-Texel'94 F3 11.00 Texel'94 F1-Texel'94 E4 11.00 Texel'94 E3-De Koog E1 11.00 De Koog E1-SVO E1 11.00 Texel'94 D5-SVC D1 12.00 SVO D1-Texel'94 E1 12.00 Texel'94 E2-ZDH D1 12.00 SVC E1 is vrij. Zondag 19 maart Texel'94-LSW 14.00 ZDH-DWB 14.00 WSW-Dè Koog 14.00 Oosterend-Zuidermeer 14.00 Texel'94 2-Alkmaars. Boys 2 12.00 WGW 4-Texel'94 3 11.00 Geelzwart B1-Texel'94 B1 12.00 DTS A1-Texel'94 A1 12.00 Recreatievoetbal Oosterend 2 - Oosterend 1 10.30 Tex. Boys - De Cocksdorp 10.30 De bazaar die vrijdag in gebouw De Poort werd gehouden heeft 2800,- opgebracht. De volgende prijzen zijn nog af te halen: kinderronde: groen 39; gewone ronde: groen 223, 381 545, 546 en 585 en de superronde: geel 917 en 947. Verder vielen prijzen op de nummers blauw 602,603,607, 611, 619, 654, 661, 663, 667, 679, 701, 735, 739, 909. 911, 934, 936, 964 en 966. Voor het afhalen van prij zen kan contact worden opgenomen met Roma Boogaard, tel. 314521. 'Anneriet en Joke op de fiets, Nico Rey op de voorgrond'. Deze en ver gelijkbare prentbriefkaarten - maar ook andere, interessante voorwerpen - verwisselen donderdag van eige naar op de laatste ruilbeurs die de Historische Vereniging dit seizoen houdt. De beurs wordt gehouden in de Redmer IJskaschool in De Waal en begint om 20.00 uur. iPHIHiiU'lilt-iBl iffligitti/tiitjUt, mutiNututUA 'HMlHIU.tliti :nWlfliUXil\ 'töiUHMk in'mm vmm imnUi

Texelsche Courant | 2000 | | pagina 7