1-1-2 F amilieberichten .TEXELSB j C0URANT lenk Flens, dijkgraaf van Eierland arachutespringen ■fcT' ut/Utu 160 - 'F'exelaartjes VRIJDAG 21 APRIL 2000 2. -2 5 po: Ml* oorh 3172 T ala udef tuur 4.00 VOOf org. ewMkgraaf van Eierland, zo werd de 671! iandag overleden Henk Flens genoemd. Het waterschap is voor Flens (71) een familie- ditie. Z'n grootvader was 25 jaar kgraaf van Eierland en zelf was meer dan dertig jaar actief als Iderbestuurder en maakte in die edamgheid twee fusies mee. ns werd in 1962 gekozen tot geland (algemeen bestuurder) het waterschap Eierland, dat en nog zelfstandig was. Een 'ba de periode was hij daar lemraad (dagelijks bestuurder), n na de fusie tot Waterschap ixel als ingeland achter de istuurstafel plaats te nemen. In >rakt§85 werd hij heemraad en vice- orzitter en begeleidde in die «danigheid de fusie tot Water- hap Hollands Kroon, Zijn -,ru9sïiofficiële titel van dijkgraaf van erland nam hi| zelf niet al te se- ius. 'Het reilen en zeilen achter Rugediek had altijd wel m'n indacht, maar ik zat er voor heel jxel', zei hij bij zijn afscheid in jcember 1994. Kort daarna jeldde dijkgraaf Simon Stelten- jol Flens de Zilveren Penning van insl! s Unie van Waterschappen op de ivers. Als schouwmeester in- jen Jpecteerde hij tot vorige herfst ood ig de slootkanten. et waterschap was niet zijn enige nd: lestuurlijke functie. Flens zat in de lichting Agrarisch Texel en Henk Flens maakte deel uit van het Actieco mité Eierland/De Cocksdorp, dat onder andere het initiatief nam tot de bouw van Vakantiepark De Krim. Ook was hij commissans van Exploitatie Maatschappij De Krim. Zijn betrokkenheid met de ge meenschap bleek ook uit de sti mulerende rol die hij vervulde bin nen het Paaseilandproject, dat leidde tot de totstandkoming van het moai-beeld in de tuin van de Eilandgalerij. Flens wist zijn bestuurstaken te combineren met zijn werk als akkerbouwer op hoeve Gend aan de Postweg. Zijn overlijden in het Gemini Ziekenhuis kwam na een kortstondig ziekbed toch nog vrij plotseling. ïrze DAAR RED JE LEVENS MEE idd schouwers kunnen de komende veel parachutisten zien landen op jtTexelse vliegveld. In de twee we- inna Pasen ontvangt Paracentrum ixelzo'n honderdtwintig veteranen de Tweede Wereldoorlog en hun »aten, die diverse sprongen zullen to. Het gaat om een groep en- lusiaste para's uit Engeland, Ame- I, Canada, België en Denemarken, de herinneringen adn dé lucht bogen in Nederland levend willen uden. Minimaal één keer per jaar men ze ook naar Texel, meestal id bevrijdingsdag of in september, nneer de slag om Arnhem wordt ■dacht. Ditmaal nemen ze hun 'ei- n' Dakota mee. Tevens geven ze Ie de présence tijdens de Geef voor waterprojecten ii het Nijlgebied Giro 456 Utrecht e Jtenkingsbijeenkomst °P 4 meL ar r var nd Koninginnedag heet Para- erkr itrum Texel ook veel vrije val-pa- ihutisten welkom. De 'Koninginne- g Boogie' staat in de parawereld kend als het eerst grote spring- tijn. Belangstellenden kunnen de rachutisten op 28, 29 en 30 april durende de hele dag hun sprongen n maken. W. ags va: jrsie nei or' aker ag(o| ie enó Held ane* ïuza ger- n zi' li ti baa' amg1 >orc nm errc i Daar gaat ze haar ziel te paard vrij en verlost van het broze oude li/f dat maar niet wilde wennen. '/laak maar geen drukte, hoor," zei ze nog: laar toch willen we met veel verdriet kenbaar faken dat op 18 april 2000 is overleden Joanna Maria Anna Christine Swarthof-Voorvelt „Marianne" leboren 25 augustus 1905 te Watergraafsmeer sinds 1987 weduwe van Pieter Swarthof Heemstede: Marijcke van Beusekom- Swarthof Rob van Beusekom Ralph en Anja Patrick Den Burg: Hannelies Swarthof t Den Burg: Juul Swarthof Den Burg: Joost Swarthof De Cocksdorp: Kees Swarthof Pieter-Jan Rutger Hoorn: Christine Kwak-Swarthof Robert J. Kwak Christie en Patrick Annemarie en Vincent Tholen: Piet Swarthof Leanne de Kok fanna is opgebaard in haar kamer 219 in Tie Gollards", de Zes 12 te Den Burg f'l willen God danken voor haar leven en mama denken tijdens de Heilige Mis van Requiem die lehouden wordt op zaterdag 22 april om 13.30 irin de R.K. kerkDe Ruyterstraat 129 te Oude- Fiild, waarna we haar begraven bij papa op de ngraafplaats van Oudeschild aan de Zuidhaffel. joorafgaande is er vanaf 13.00 uur in de kerk p'egenheid de familie te condoleren. kïrrespondentie-adres: revr- J. M. B. Swarthof pverstraat 63, 1791 AB Den Burg. Bloemen en tranen mogen. Je bent met dood Je bent pas dood Als je vergeten bent Onverwachts is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Henk Flens echtgenoot van Geertrui van Liere 4 oktober 1928 17 april 2000 G. Flens-van Liere Jo Mieke en Antonio Samantha Piet en Yvette Cindy Ron en Sophie Anna en Oskar Iris, Madelief, en het toekomstige kleinkind Texel, 17 april 2000. Postweg 47 1795 JK De Cocksdorp. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 21 april van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147, Den Burg. Een overdenking zal worden gehouden op zater dag 22 april om 14.00 uur in het uitvaartcentrum, waarna de begrafenis op de Algemene begraaf plaats te Den Burg zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Heden werden wij getroffen door het groot ver lies van onze zwager en oom Henk Flens Zijn zorgzaamheid en brede belangstelling en liefde voor velen om hem heen, was ons tot lich tend voorbeeld. W. van Liere A.C. van Liere-v.d. Berg Truus en Ep Leo Piet en Jolanda Ali van Liere Rita van Liere t Oudeschild, 17 april 2000 Alles was hij, alles gaf hij. Henk We zullen je ontzettend missen Fred en Anita Hierbij delen wij u bedroefd mede, dat onze oom, oud-zwager en vriend Henk Flens op 17 april is overleden. Onze herinnering aan hem zal een erg positieve zijn. Geertrui en de kinderen wensen wij veel sterkte toe. Petra en Robert Kikkert Kevin en Brian Jan Dekker Joke Dekker-Willems De Koog Hij had nog zoveel plannen Hij wou nog zoveel doen Het is voorbij Het hoeft niet meer 't Is niet meer dan, maar toen. Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van onze compag non en fijne collega Henk Flens Wij zullen hem heel erg missen en wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. J. Zegers P.N. Zegers-Uitgeest W P.J. Zegers J. Zegers-Stapersma R.M. Zegers H. Jonkergouw N.A. Zegers M. Zegers-Kranendonk en alle kinderen Verslagen zijn we bij het overlijden van onze fijne buurman Henk Flens Onze gedachten gaan uft naar Geertrui, kinderen en kleinkinderen. We wensen hen veel sterkte toe Familie Th. van Exel Familie N. de Wit Familie Th. Witte We zijn geschokt door het plotseling overlijden van onze buurman Henk Flens We wensen de familie veel sterkte toe. Familie Witte Familie Dijkman Familie De Boer Familie Ravenstijn Familie Van der Heide Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-com missaris Henk Flens Wij herinneren Henk als een integer mens, die vanaf het begin tot zijn feestelijk afscheid in 1998 zeer betrokken was bij „De Krim". Zijn familie wensen wij veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Raad van Commissarissen en Directie N.V. Exploitatiemaatschappij De Krim Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze mede-oprichter en oud-lid Henk Flens Ons medeleven gaat uit naar Geertrui en kinde ren. Actiecomité Eijerland Tot onze ontzetting moesten wi| vernemen dat het lid van de „commissie geluidhinder vliegveld Texel", de heer H. Flens plotseling is overleden De heer Flens was een aimabel mens en een gewaardeerd lid van onze commissie. Wij zullen zijn inbreng missen. Wij wensen zijn nabestaanden alle kracht om dit verlies te verwer ken. Namens de commissie, de voorzitter de secretaris P. Bakker C. Witte Geschokt namen we kennis van het overlijden van de mede-oprichter en oud-bestuurslid van de Stichting Agrarisch Texel de heer Henk Flens Gedurende meer dan 25 jaar heeft Henk zich in gezet als secretaris voor de Stichting Agrarisch Texel. Moge zijn vrouw en kinderen de kracht vinden dit verlies te dragen. Het bestuur van Stichting Agrarisch Texel Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer H. Flens Vanaf 1962 tot en met 1995 heeft hij diverse bestqursfuncties binnen de waterschappen ver vuld Eerst bij polder Eijerland, vervolgens bij het waterschap Texel en tot slot bij waterschap Hollands Kroon. De heer Flens hebben wij gekend als een toege wijd heemraad. Wij leven mee met de familie en wensen hen veel sterkte toe bij de verwerking van dit onverwachte verlies. Het bestuur van waterschap Hollands Kroon S.P. Steltenpool, dijkgraaf W. Rooks, secretaris. Want ik schaam mij het evangelie niet. Rom 1:16 Geheel onverwacht, na een leven vol betrokken heid bij zijn kinderen en kleinkinderen en belang stelling voor de samenleving, is overleden onze lieve vader, opa en „ouwe opa" Simon Lap Bzn weduwnaar van Anna Terpstra Den Hoorn, 10 juni 1907 t Den Hoorn, 19 april 2000 Biem en Gerie, Aly t Jan Herman en Diana Victor, Marten Simon en Janet Mattijs, Adriaan Dick en Tiny Henriëtte en Marcel Robin, llona Annegré en Eddy Inge, Sander, Jacco Simon en Tascha Remco Riet en Ruurd David Tom Axel en Gery Ewald en Anne-Marie Maaike en Jan-Peter Indy Lydia Axel Texel, 19 april 2000. Naalrand 16, 1797 AR Den Hoorn. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 22 april van 15.00 tot 17.00 uur aan huis en na de begrafenis in „Ons Huis". De uitvaartdienst zal worden gehouden op maan dag 24 april om 14.00 uur in de Hervormde kerk van Den Hoorn, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Plotseling viel uit ons midden weg onze zwager en oom Simon Lap Wij zullen in goede herinnering altijd aan hem terug denken. Familie Terpstra neven en nichten Graag willen wij u bedanken voor de warme belang stelling na het overlijden van onze moeder en oma G.J. VAN MALDEGEM-BOESVELD Hans en Tineke Henri en Linda Jan en Ria en kinderen Texel, april 2000 DANKBETUIGING Tebo-bouwbedrijf; CEES was enthousiast en vol vertrouwen om met jullie ver der te „bouwen". Hij kan het niet meer. maar jullie gaan door. Namens Cees bedankt en ga er voor! Berkhout, Bep Kmjn en kinderen Lieve mensen Na een nare onzekere periode zijn we nu hopelijk in veiliger vaarwater beland. Dankzij jullie steun, telefoontjes, bezoek, kaarten, brieven, bloemen, fruitmanden en nog veel meer, zijn we deze nare tijd doorgekomen Hartelijk bedankt en tot ziens. Jan en Trudy Prins, Drijverstraat 18 Op 27 april a.s. wordt ik 60 jaar! Om dit heuglijke feit te vieren nodig ik je van harte uit voor een hapje en een drankje. Ik hou open huis van 10 00 tot 19.00 uur aan de Trompstraat 15, Oudeschild. Hopelijk tot ziens, groeten van Piet Schaatsenberg Cadeautip Geboren op 17 april 2000 Raymond Ruben Zoon van Edith Koot Arjen Huisman broertje van Sarah 3® Oosterparkstraat 124-d 1092 EB Amsterdam Na een hoop gerommel en gedonder is hier eindelijk ons kleine wonder Lieselot 20 april 2000 4000 gram Trotse ouders zijn Peter en Coralie Beers Kantoorstraat 2a 1791 CE Den Burg S 0222-320588 Moeder en dochter rusten van 13.00 tot 16.30 uur. Geboren-, Merel Hannah 16 april 2 OOO 17.34 uur, 3560 gram. MariêWe Aubertijn Schelfhout 3ob A. Schelfhout Aubertijn Euan Michael Everest Schelfhout Warmoesstraat 51 1791 CN Den Surg 0222 - 322173 bobsklfk@wxs.nl Yoorfcezoek graag even bellen en het liefst binnen 14 dagen. INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ8,70 tot cn met 3 regels. Per regel meer: ƒ2,90 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto 25,- excl. tekst, alleen voor particu lieren die iets tc koop aan bieden. Voor bedrijven: IM-TEXELAARTJE op aanvraag. Uitnodiging feestavond (opening nieuwbouw Texel '94), zaterdag 22 april vanaf 20.00 uur met deur- prijs en live-muziek. Overjarige Gazelle fietsen met korting. Dros Twee- wielers, tel. 311611. Biedt zich aan: allround ervaren horeca-mede- werkster t/m eind sei zoen Bel Nienke Blanken, 06 20059068. Ik ben per direct beschikbaar. De Sonydealer - SCT 311 777. Vanavond geen koop avond in Den Burg. OVD - Den Burg. Uitnodiging activiteiten voor alle jeugd (opening nieuwbouw Texel '94), za terdag 22 april 10.00 tot 14.00 uur. Wij zoeken nog mede werkers m/v voor in de bediening. Interesse9 Bel 317370. Restaurant/Eet huis La Casserole - De Koog. Heeft u nog bruikbare spullen voor de rommel markt van TX '71 op 10 juni? U kunt ze 's mid dags na 13 00 uur afleve ren bij het groene club honk bij zwembad Molenkoog. Informatie. 31 00 39. Hollandse asperges, wij hebben ze, in vele vana- ties geserveérd. 317646. Duinrestaurant Juliana. Feestelijk tafelen is weer in en liefhebbers van kris tal. glas. porselein en aar dewerk kunnen hun hart ophalen bij Hans van der Klift. Vijftig Horszeis voor een tientje bij Nauta Boek. Uitnodiging feestavond (opening nieuwbouw Texel '94), zaterdag 22 april vanaf 20.00 uur met deur- prijs en live-muziek. Service van kust tot kust - SCT 311 777. Nissan verkoop en onder houd. Garage Dros, tel. 311611. Hoe krijgt u die belangrijke spullen vandaag nog be zorgd? De Koopman Koerier, tel. 315001/06- 20073394. Gitaarversterker nu 225,- bij Voordeelland Oude schild, 322398 Babyjoggers geheel alu minium (blauw) 375,-. Vermeulen Bikes, tel. 319213 Spaanse weken bij Reisburo Texel Holland International. Lanzarote 495,-, Bemdorm 495,-, Menorca 595,- etc. Kom langs voor info en boeken. Exclusief badkamer- textiel waaronder mooie gedessineerde badjassen en handdoeken. Bij Artima. Vanavond geen koop avond in Den Burg. OVD - Den Burg. Uitnodiging: activiteiten voor alle jeugd (opening nieuwbouw Texel '94), za terdag 22 april 10.00 tot 14.00 uur. Wij zoeken nog mede werkers m/v voor in de bediening. Interesse? Bel 317370 Restaurant/Eet huis La Casserole - De Koog. Heeft u nog bruikbare spullen voor de rommel markt van TX '71 op 10 juni? U kunt ze 's mid dags na 13.00 uur afleve ren bij het groene club honk bij zwembad Molenkoog. Informatie: 31 00 39. Hollandse asperges, wij hebben ze, in vele vana- ties geserveerd. 317646, Duinrestaurant Juliana. Aanstaande maandag kofferbakmarkt parkeer plaats Calluna van 11.00- 15 00 uur. Goede vrijdag, slecht hu meur? Wij geven graag uw dag weer kleur! Qnipp Kapsalon, Waalderstraat 15. Tel. 312227 - mét zonder afspraak! Te koop: handbagage wagens 2- en 4-wielig, fietsen, grasmaaier, aanh. wagen 110x120, ledikan ten Tel. 06 51318397 Zaterdagavond 29 april in Het Cafeetje: karaoke, kom en krijg dat oranje gevoel terug. Indoorkarting De Koog met squashbanen enz Al tijd open van 11.00-23.00 uur. Vraag ook naar de club-/kortingkaarten. Info 327000. Tot ziens! Vanavond geen koop avond in Den Burg. OVD - Den Burg. Uitnodiging: activiteiten voor alle jeugd (opening nieuwbouw Texel '94), za terdag 22 april 10.00 tot 14.00 uur. Wij zoeken nog mede werkers m/v voor in de bediening. Interesse? Bel 317370 Restaurant/Eet huis La Casserole - De Koog. Toro gazonmaaiers. Dros Tweewielers, tel. 311611. Hyundai 25D bestelbus, 9-12-1997, 64000 km. Opeldealer Rentenaar, Oosterend, 318000 Turkije Washington ResortAll inclusive vertrek 7 mei 8 dagen 699,-. Kan worden ver lengd. Info en boeken Reisburo Texel Holland International. Groot assortiment sport- visserij voor zoet en zout water, tevens maden, zeepieren, spiering, enz. Bij Voordeeiland Oude schild, 422398.

Texelsche Courant | 2000 | | pagina 3