Bijna vijftig acts op Broadway Den Hoorn i 'Op mijn oude dag werd ik nog horecakok' tNHÖÖRN Radio Texel 5, de jQm'npan Medische zorg l? Kerkdiensten oud Papier COURANT .TEXELSE 2 Repetitie 'Mei' 'Pietelepote met de muziek mee' Kunst en vliegwerk in Cabaret-café Kaarsenmakerij in zuivelfabriek Spreekuur Jeugdzorg Werkzaamhedi in Warmoesstrap' TEXELSE^COUF BEZORGER mij Westerweg In Cabaret-café, het programma waarin Pip Barnard en Janien de Bruijn maandelijks de lokale actuali teit bespreken, deze keer aandacht voor Kunst in Zee, de Natuurmaand en overlast van het vliegveld. Onder leiding van gespreksleiders Louise van der Sluis en Frans Hopman wordt over deze onderwerpen gesproken met onder meer Joke de Boer, Nettie van de Brake en Hetty van Dijk. Barnard en De Bruijn spreken daar naast over zwervers, Duitstalige ver keersborden en de vercommercia lisering van Pasen. Ook de komende dodenherdenking, de Natuurmaand en het optreden van de ME op de basisscholen komen aan de orde, dit alles afgewisseld met liedjes van ei gen hand, sommige op teksten van Huib 'de Rijmelaar' Femjn. Zelf zorgt Cabaret-café ook voor nieuws: wethouder Nel Eelman zal aanwezig zijn om de website van het programma officieel in gebruik te stellen. Ook dit cabaret-café (de laatste afle vering van het winterseizoen) wordt weer gehouden in Question Plaza, aanvang 21.00 uur. Radio Texel is te beluisteren op 106.1 FM. via de kabel (98.5), of via De Lichtboei (100.4). De programma's van 's avonds worden de volgende morgen tussen 11.30 en 13.30 uur via de kabel en De Lichtboei herhaald Zondag 30 april 2000 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 9.30 u. ds. J. ter Haar De Waal: geen dienst. De Koog: 11 00 u ds J.R.A. Vlasblom, Den Hoorn: 9.30 u. ds J.R A vlasblom Oosterend: 9 30 u HK. dhr, W Fuykschot; 19.00 u. HK. dhr. W. Fuykschot. Oudeschild: geen dienst De Cocksdorp: 11.00 u dhr M D Kuiper, GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. ds R.J Blaauw uit Wierden, 19.00 u. dienst. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw NH-kerk, Ooster end: 1115 en 16 30 u. ds. T M. van Dijk, dienst in de NH-kerk, Ooster end. GEREFORMEERDE KERK (Vrij gemaakt): in de Doopsgezinde kerk te Den Burg: tot nader order geen dienst op Texel DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg 10.00 u. M J. Ijspeert, dienst in Oosterend. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ds. G Sipkema ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zat. 19.30 u The Gospeltrain, themaviering, uitz. via De Lichtboei; zon. 10 45 u. heren koor. Oosterend: zon 9.30 u. De Cocksdorp: vrij. 19.30 u. rozenkransgebed Gollards: zat. 16.00 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg Open bare lezing, 10 30 u Is het voor God de tijd om de wereld te rege ren? Wachttorenstudie, 11.20 u 'Vors naar Jehovah en zijn sterkte.' DONDERDAG 27 APRIL 2000 I h YH V V-t r Toen Danny Wanei vorig jaar op bijna 48-jarige leeftijd met echtge note Wil en zoon Remco restau rant De Koksbuis overnam en er het Indonesisch restaurant Dunia Ketjil (Kleine Wereldbegon, was zijn ervaring in de horeca vrijwel nihil. 'Ik had wel eens geholpen, onder andere bij het straatfeest van de restaurants van de Graven straat en bij een Indonesische thema-avond. Maar hoe het zou zijn om echt in een restaurant te werken, daar had ik geen idee van.' Hij was echter hard toe aan een nieuwe uitdaging, vindt Wanei, die in Indonesië werd geboren en in 1971 naar Nederland kwam om te werken. Zonder enige culinaire scholing begon hij als keukenhulp in een ziekenhuis in Delft, waarna hij zich via cursussen en veel werk ervaring opwerkte tot chefkok van de thuiszorg in Zoetermeer. Van die functie nam hij vorig jaar zon der spijt afscheid. 'Het vechten met de bureaucratie was ik moe. Ik had allerlei ideeén, om de klan ten te laten kiezen, wat ze wilden eten bijvoorbeeld. Dat was vol gens mij best haalbaar, maar de directie wilde er niet aan. Ver schrikkelijk vond ik het ook dat er steeds werd bezuinigd op keuken- personeel. Dat kan gewoon niet. Eten is een eerste levensbehoefte, zeker voor mensen die oud en behoeftig zijn en nooit meer de deur uit komen. Ik heb altijd ge dacht: als ik de kans krijg een res taurant te beginnen, dan grijp ik die.' Die kans kwam toen de kinderen op eigen benen stonden en zoon Remco na ruim drie jaar in De Koksbuis te hebben gewerkt het aanbod kreeg om het restaurant over te nemen. 'We hebben het er over gehad en besloten het met z'n drieën te doen. Op mijn oude dag werd ik nog horecakok.' Glim lachend: 'En Remco maardenken dat-ie van zijn ouders was ver lost...' Behoorlijk onzeker en met een re latief kleine kaart werd vorig jaar maart het avontuur aangegaan. Met onverwacht gevolg. 'Het suc ces heeft ons een beetje overval len. Het is steeds ontzettend druk geweest. Dat was best schrikken, de eerste maanden, wanneer in korte tijd zomaar de zaak helemaal vol zat.' Voordeel was dat wie in een Indonesisch restaurant besluit te eten, daar een avond voor uit trekt en er doorgaans niet op re kent dat hij binnen een kwartier het eten op tafel heeft. Bovendien be staat een groot deel van de rijst tafels uit vleesgerechten, die 's middags al bereid kunnen (en moeten) worden. 'Na een tijdje raakten we een beetje gewend en hebben we ook de kaart durven uitbreiden.' De achtentwintig gasten die het eta blissement maximaal kan bergen, kunnen nu kiezen uit dne rijsttafels, die op hun beurt weer uit ten min ste vijf gerechten bestaan. Deze vinden hun oorsprong in heel Indo nesië. 'Mijn vader werkte voor de Indonesische regering, bij de so ciale dienst, en werd zeer geregeld overgeplaatst. Wij gingen dan mee, zodat ik zo'n beetje overal heb gewoond. Alle gerechten heb ik vroeger al leren koken. Ik was altijd bij mijn moeder in de keuken te vinden De gerechten op de kaart zijn niet aangepast aan de Nederlandse smaak. Ze zijn mijn smaak, ik vind ze lekker. Dat be tekent dat ze voor sommige Ne derlanders wel wat pittig zijn. An deren, die al eens in Indonesië zijn geweest, zijn daarentegen pittiger gerechten gewend. Trouwens, In donesisch eten is niet per defini tie pittig, We hebben ook veel zoete gerechten.' Alles op de kaart wordt door Wanei zelf bereid, ook bijvoorbeeld de sambal. 'Probleem is dat veel in grediënten niet verkrijgbaar zijn op Texel. De meeste inkopen doe ik in Amsterdam Ik doe ze altijd zelf. Omdat ik de beste spullen wil heb ben. Maar ook om ideeen op te doen. Dan zie ik iets waarvan ik denk: ja, dat heb ik vroeger ook gegeten. Onze specialiteit is Kambing, geitenvlees. Dat kun je zelfs in de Randstad bijna nergens eten. Wij hebben een Islamitische slager in Hoorn ontdekt die het verkoopt. We hebben nu ook Indonesische koffie en bier. Bir Bintang. Dat wordt in Indonesië gemaakt. Door Heineken.' De sfeer in het restaurantje in de Warmoesstraat is zonder meer In donesisch te noemen, met mu ziek, wajangpoppen en ambachte lijk houtsnijwerk uit de Gordel van Smaragd. 'Maar we ontvangen onze gasten niet in Indonesische kledij. We houden ook met van dat glimmende en rode dat je vaak in Indonesische restaurants ziet. Het moet bij ons vooral gezellig zijn. Een restaurant waar je uitgaat met smaak.' Het gerecht waarvan Wanei het re cept beschikbaar stelt (en dat in de Warmoesstraat op de kaart staat), heet Rendang. Het wordt in heel Indonesië gegeten, maar vindt z'n oorsprong waarschijnlijk in Danny Wanei: 'Ik was altijd bij mijn moeder in de keuken te vinden (Foto Joop Rommots) Padang, waar het een erg pittig gerecht is en vaak wel acht Spaanse pepers worden gebruikt. Voor de gemiddelde Nederlander is de helft waarschijnlijk al genoeg. De meeste ingrediënten zijn op Texel verkrijgbaar. Rendang 500 gr. runderstoofvlees 1 rode ui 2 teentjes knoflook 4 a 8 Spaanse pepers 1 theelepel trassi (garnalenpasta) 8 kemihnoten 1 eetlepel koenlrpoeder (kurkuma) stukje laos (2 cm) of 1 theelepel laospoeder halve theelepel djinten (komijn) halve theelepel ketoembar (kore- ander) 1 takje sereh (citroengras) 2 blaadjes salam (of 3 blaad/es lau rier) 1 blaadje djeroek (citroenblad) 2 dl. santen (kokosmelk) klein stokje kaneel (ca. 3 cm) zout en suiker naar smaak Ui, knoflook, Spaanse peper en kemiri fijnmaken, bijvoorbeeld in de keukenmachine of met een vij zel. Dit aanfruiten in de olie. Voeg hieraan alle kruiden toe, behalve de kaneel en de santen. Bak het vlees aan en voeg het kruiden mengsel toe. Voeg na 15 minuten ook de kaneel en de santen toe. Op een zacht vuurtje (sudder- plaatje) laten garen en regelmatig omscheppen. Op smaak brengen met zout en suiker. Het lekkerst is het om de Rendang pas de vol gende dag te eten. Wel eerst alle blaadjes, etc. eruit halen. Serveren met witte rijst en bijvoorbeeld een komkommersalade of roer gebakken groente In verband met Koninginnedag wordt zaterdag geen oud papier opgehaald. Artsen: Uitsluitend voor spoedgeval len van zaterdag 8 00 tot maandag 8.00 u. Dokter R.A. van den Bent/F. Haas- dijk, Kikkertstraat 12, De Cocksdorp, telefoon 316234. Aanvragen visites tussen 9.00 en 10.00 uur Zaterdag en zondag apotheek geopend van 17.00 tot 17.30 uur, Kikkertstraat 12, De Cocksdorp. Inloopspreekuur van 12.00 tot 12.30 op Schilderend 38, Den Burg en van 17.00 tot 17.30 uur in de Kikkertstraat 12, De Cocksdorp, zonder afspraak. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijn- spreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer bekend vermeld 313086:314727:314669; 312270of 322008. Verloskundigenpraktijk: TM Niehoff en AH. Lammers, De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222 - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoordsingel 24, Den Burg, tel. 313241. Spreek uur elke werkdag van 9 00-10.00 u. - Jeugdgezondheidszorg Schoon oordsingel 24, Den Burg, tel 313241 Spreekuur elke werkdag van 8.30-9.30 u. Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 24, Den Burg, tel. 314887. Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14.00 u. - Dietiste: voor afspraken elke werk dag van 8 30-17.00 uur, tel. 0223- 650222. Kraamhulp: Voor directe kraamhulp op Texel en na poliklinische bevalling: Kraam- centrum Noordhollands Noorden Den Helder, tel 0223-540088 (24 uur bereikbaar) Indicatie. Indicatie voor thuiszorg en voor op- Dinsdagavond vind de repetitie plaats van het 'grootkoor' dat woens dag tijdens de officiële opening van de Natuurmaand het voor de gele genheid geschreven lied 'Mei' ten gehore zal brengen. Zangers en zangeressen worden om 19.30 uur op het Turfveld verwacht voor enige instructies. Het is de be doeling dat de 'koorleden' alleen het refrein van het lied meezingen. In in verband met de verstaanbaarheid komen de coupletten voor rekening van 'voorzangers'. Alleen de tekst van het refrein is afgedrukt op het In het kinderprogramma 'Pietelepote' gaat de hoofdpersoon zaterdag middag met de muziek mee. Samen met de kinderen uit de eerste twee groepen van de Jozefschool krijgt Pietelepote van Jan Wieten les over 'toeters'. De kinderen mogen op de instrumenten blazen en lopen daar bij in de maat. Pietelepote is elke zaterdag van 17.00 tot 18.00 uur te horen via Ra dio Texel, FM 106.1of via de kabel. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Shopping (muziek) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u Pietelepote (kinderprogramma). Vandaag: Met de muziek mee 18.00 u. De zes uur-show (jongerenprogramma) 19.00 u. After party (jongerenprogramma) 20.00 u Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 9.30 u. Kerkdienst vanuit NH kerk Den Burg 11 00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u Nieuwtjes en achtergronden 14 00u. Goud van Noud (Nederlandstalig) 16.00 u Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18 00u. Time travelling (muziek) 21 00 u. Proefproject (muziek) 22 00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten Lichtboei: 9.30 u. NH kerk Den Burg 19 00u. Gereformeerde kerk Den Burg Maandag: 18.00 u Symphomca (klassiek) 19 00u. Cabaret café (Pip Barnard en Janien de Bruijn bespreken het lokale nieuws). Vandaag Kunst en Vliegwerk aansluitend Radio Noordholland Dinsdag: 18 00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Bonte dinsdagavond (verzoekplaten) 20 00 u Radio Noordholland Woensdag: 18 00 u. Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen verhalen (Westfries) 20 00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18 00u. Country time (muziek) 19.00 u. Even bijpraten met (Texelaars in het nieuws). 20.00 u Radio Noordholland Helma Diks en Harma Derks aan het werk in hun ambachtelijke kaarsenmakenj aan de Schilderweg. (Toto Gomid Tm\m«itnnn) Van klassiek cabaret tot Spaanse flamenco en van theatrale popmu ziek tot de verleidingen van een buikdanseres. 'Broadway Den Hoom', dat twee jaar geleden zo'n succes werd, belooft in 'Broadway 2000Wiesje' een mooie opvolger te krijgen. Zevenentwintig huiska mers, garages en schuren op Klif (en omgeving) ontvangen op 9, 10 en 11 juni zesenveertig solo artiesten en gezelschappen en zo'n drieduizend toeschouwers. Het Hoornder Broadway telt in de tweede editie iets minder grote na men. Waarvonge keer nog beroemd heden als Bert Visscher en Clous van Mechelen (Jantje Vos) acte de présence gaven, moet het huiskamerfestival het dit keer doen zonder echte publiekstrekker. 'Dat klopt, maar de variatie is enorm en wie het Nederlandse cabaret een beetje volgt, ziet dat dit niet zomaar een paar artiesten zijn', werpt (mede- )organisator Cor van Heerwaarden tegen. 'Er is veel aanstormend talent. We hebben Droog Brood, de winnaar van het Amsterdams Kleinkunst Fes tival. En Klaas van de Eerden, die vorig jaar won. En de drie finalisten van het Leids Cabaret Festival: Broadway Ladybirds - een trio met Anousha N'Zumé - Sara Kroos en Reijn en Goed. Daarnaast is Jan Rot er weer, Marjolein van de Berini's, Marjan Berk, Geert Hautekiet en Johan Hoogeboom, die op Texel erg geliefd is. En natuurlijk Gerda Haver tong.' De in Suriname geboren Havertong - bekend van onder meer televisiepro gramma Sesamstraat - vormde min of meer de aanleiding om op herha ling te gaan met Broadway Den Hoorn. In een programma met Paul de Leeuw vertelde ze dat haar eigen moeder zwervend op straat was aan getroffen, als gevolg van het ontbre ken van geld voor zorg. Met de Stich ting Wiesje probeert ze nu voldoende middelen in te zamelen om in haar geboorteland een verzorgingstehuis voor dementerende ouderen te rea liseren. 'Broadway 2000Wiesje' levert een bijdrage door de toegangsprijs per avond met ƒ10,- te verhogen en dit bedrag voor het goede doel te bestemmen. Het succes van de vorige keer heeft Van Heerwaarden en zijn medewer kers duidelijk geholpen om opnieuw zo'n enorm spektakel op poten te zetten 'In de theaterwereld had dit zich al rondgepraat. Door vakanties en andere festivals doet van de aan geschreven artiesten niet iedereen mee, maar niemand die geen andere verplichtingen had hoefde te worden overgehaald. Ze deden allemaal graag mee.' Dat gold ook voor de meeste bewoners van Klif. Een enke ling zag het dit keer niet zitten, maar het overgrote deel zet de voordeur weer wijd open, terwijl ook spontaan nieuwe 'theaters' in de Herenstraat en op de Naalrand werden aangebo den. Ook de prominente Klif bewoonster Joke Geldorp doet mee. In totaal zijn er straks zevenentwintig theaters, zes meer dan twee jaar ge leden, die elk ruimte bieden aan tus sen de twintig en zeventig stoelen. Een verandering ten opzichte van vorig jaar is dat de toeschouwers vier optredens van tussen de 25 en 30 minuten per avond bijwonen, in plaats van vijf van 20 minuten. 'Dat hebben we gedaan om de artiesten iets meer rust te geven. Vijf keer op treden op één avond is wel erg veel.' Een handreiking naar de artiesten is ook dat ze hoogstens twee van de drie avonden het podium hoeven beklimmen 'Vorige keer hoorden we dat nogal eens dat ze het jammer vonden dat ze zélf niks konden zien. Nu hebben ze éen avond vrij om rond te kijken. Voordeel voor de organisa tie is dat we een paar mensen achter de hand hebben wanneer er op het laatste moment afzeggingen binnen komen.' De kaartverkoop gaat zondag van start Kaarten (goed voor vier ver schillende voorstellingen) kosten 25,- per avond, verhoogd met ƒ10,- voor het goede doel. Om de bezoe kers alvast in de stemming te bren gen speelt vanaf 12.00 uur Big Band Texel in Klif 12. Onder leiding van di rigent Jan Kühne en met medewer king van zangeressen Lies Pieterse. Belinda van Diesen en Marieke Mast brengen de ruim twintig leden een gevarieerd programma van jazz- klassiekers van onder anderen Glenn Miller en Cole Porter, maar ook Latin American en funk. Wie na 30 april nog een kaartje wil aanschaffen (en dus de kans loopt dat sommige artiesten al zijn uitver kocht), kan dagelijks tussen 10.30 en 12.30 uur bellen naar tel. 319 633 of zich aan de kassa melden. Emailen is ook mogelijk: klif12@xs4all.nl. Infor matie staat eveneens op de internetsite van Kunst in Zee, de 'pa raplu' waaronder het Hoornder Broadway wordt georganiseerd: www.kunstinzee.nl. (Foto archief Texelse Courant) In de voormalige zuivelfabriek zijn Helma Diks en Harma Derks de Texelse Kaarsenmakerij gestart. Op ambachtelijke wijze vervaardigt het tweetal handgemaakte kaarsen in allerlei vormen en kleuren. Met het bedrijfje bouwt Derks haar hobby uit. Samen met Diks warmt ze de paraf fine op in ketels, waarbij de was wordt vermengd met stearine, waar door de kaars een langere brandtijd krijgt. Ook wordt kleurstof aan de paraffine toegevoegd. Op twee ma nieren geven ze vorm aan de kaarsen: ze gieten hete was in mallen of dom pelen een gespannen lont in de was, waardoor de bekende langwerpige kaarsen ontstaan. Naast een ruim assortiment dompel-, giet- en sier- kaarsen maken ze ook geboorte kaarsen en kaarsen met een aan geleverde afbeelding. Het bedrijf is bescheiden van opzet, maar de da mes willen er op den duur wel een inkomen mee verwerven. Kaarsenmakerij Texel is geopend op dinsdag, donderdag en zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur. Er zijn doorlo pend demonstraties. oroaoway uen Hoom twee jaar geleden: een optreden in één van de theaters'. name in verpleeg- en verzor; huis Stichting RIO Texel Wien Opvragen via tel. (0223) 6; Opname geschiedt op advie- huisarts of specialist OVERIGE HULPVERLENING Brand/Ambulance: Bij bra- voor spoedeisend ambulant voer bellen: 1-1-2. Of bel de kamer Noordholland-noord 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Denl Het bureau is dagelijks open 9.00 tot 17 00 u Telefoon- kantooruren 072-5498360; kantooruren 072-5122222. spoedeisende gevallen: 1-1-2. Gevonden munitie: Bel dep tel 072-5498360. Dierenartsenpraktijk: Kee laan 11Den Burg. Alleen in sp gevallen, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Vooi bij problemen met alcohol, dn andere verslavingen: bel tijdeni tooruren 319413 (De Nieuwe Si Toeristenpastoraat: Guiljam, tel. 318581, 317224 Stichting Welzijn Ouderen T Warme maaltijdvoorzii alarmering, klusjesdienst, hu« delijke dienst, versteldienst. Sp uur van 9.00 tot 10.00 u. en 14.00 tot 16.00 u., De Buur Molenstraat 2, Den Burg. 312696 Kustwacht: Voor meldingen schepen en zwemmers in nooi 316270. Chemicaliën op het strand de brandweer, 072- 5644444 Kunstgebitreparatie: Tanr thetische praktijk Van Kralingei menwerkend met het tand kundig centrum; voor ziekenfo en particulier-verzekerden), 312069 Tandtechmek R. Van Oosten kunstgebitten en reparaties), 310605. Apotheek: Weverstraat 95, Burg, tel. 312112. Maandag t/rr. dag 8.00-18.30 u., zaterdag 10 13.00 en 15.00-17.00 u.. zon '11.00-12.00 en 16.00-17.00 u. ten die tijden alleen voor spoe sende gevallen. hoesje van de CD, waarva slechts enkele exemplaren baar zijn. Wel is de comple! van 'Mei' te downloaden van Ir via www.cabaretcafe.nl/lied maand. Ook de muziek van® is hier (als ,mp3-bestand) teB( De komende week is 'Mei' bc^l regelmatig te beluisteren vil \Nai Texel, onder meer in de u/rifcl van 'Cabaret-café', maandag' vanaf 19.00 uur. Het wekelijkse spreekuur vt Bureau Jeugdzorg in dorj d'Ouwe Ulo komt op 4 mei tev len. Voor het maken van een alt of voor nadere informatie, kant kantooruren contact worden nomen met het Bureau Jeugd; Den Helder, tel. 0223-684000 Aannemer De Vries en Van dt begint maandag met het hers van de Warmoesstraat. Er won gonnen aan de kant van de Eli ter hoogte van het parkeerden achter de modezaak van Moei waarna richting de Weverstraat gewerkt. De werkzaamheden ongeveer vijf weken. De strai die periode voor alle verkeer afc ten. De woningen en de redactj de Texelse Courant zullen - met: overlast - te voet bereikbaar dj (Advertentie) ei e IV rr 6 ie !4 In ZjhirL Jixtli Lif bjrt_ Did Wij zijn op zoek naar een Irs die voor ons de krant wi bezorgen op de route: en omgeving. De c Jet Hier wonen ongeveer 50 abonnees. Het bezorgen is het eenvci digst voor iemand die in der omgeving woont en vergt p fiets 1 uur tijd. De kranten moeten dinsdi en vrijdag even na 15 00 in onze drukkerij aan de Spi baan worden afgehaald. Geïnteresseerden kunne voor nadere inlichtingent recht bij de balie van' Texelse Courant aan de Spi' baan l'itgcvcrij/Dnilütia 1 Lingcvelil en deR'»* Spmhjjn t> j Telefoon 0222 J F,.x "Jl1

Texelsche Courant | 2000 | | pagina 2